Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  lewarek.pl o W obronie realizmu polity…
  Boydar o List przełożonego generalnego…
  wanderer o Traditionis Custodes
  wanderer o Białoruska biegaczka będzie si…
  bryś o Białoruska biegaczka będzie si…
  Boydar o Traditionis Custodes
  podczaszy o Kościół w rękach predatora. Dr…
  wanderer o Traditionis Custodes
  Listwa o Traditionis Custodes
  Olo o Paradoks Pałacu Saskiego
  wanderer o Traditionis Custodes
  Listwa o Traditionis Custodes
  Marucha o Kościół w rękach predatora. Dr…
  podpis o Kościół w rękach predatora. Dr…
  bryś o Wolne tematy (54 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 548 obserwujących.

Żyd przyznaje: “holokaust” to oszustwo i psyop

Posted by Marucha w dniu 2012-10-20 (Sobota)

Jew admits “Holocaust” is a fraud and a PSYOP
http://johnfriendsblog.blogspot.com/2012/07/jew-admits-holocaust-is-fraud-and-psyop.html
John Friend, tłumaczenie Ola Gordon

Carolyn Yeager dzisiaj [11.07.2012 – admin] zamieściła fragment niezwykłego artykułu Klausa Schwensena On the Roads of Truth: Searching for Warwick Hester [Na drodze do prawdy: poszukiwania Warwicka Hestera] opublikowanego w ostatnim wydaniu Inconvenient History, w którym amerykański Żyd przyznaje, że rzekomy “holokaust” 6 mln europejskich Żydów dokonany przez Hitlera i NSDAP w czasie II wojny światowej to oszustwo. Carolyn pisze (podkreślenia moje):

Zdumiewające potwierdzenie amerykańskiego psychologa żydowskiego w najnowszym wydaniu (lato 2012) Inconvenient History Journal. . .

Schwensen pisze o pewnym “Warwicku Hesterze”, który (w latach 1950) napisał “krytycznie o liczbie 6 mln i żydowskich ofiarach w znanym teraz wydarzeniu pod nazwą “holokaust”. “Warwick Hester” wspomina zwiększenie się liczby żydowskiej populacji o 3 mln w latach 1933-1950, co oczywiście jest sprzeczne z 6 mln zamordowanymi przez nazistów. W związku z tym opowiada następującą historię:

“Kiedy ostatnio rozmawiałem z Amerykaninem pochodzenia żydowskiego, którego bardzo szanuję, poruszyłem tę rozbieżność [w liczbie populacji żydowskiej]. Zapytałem go czy sam na serio wierzył w to, że naziści zabili 6 milionów. Powiedział: “Oczywiście że nie. Bo oni nie mieli na to ani czasu, ani metod. Co oczywiście mieli, to zamiar. I tu zaczyna się polityka [tzn. psychologia propagandy]. Biorąc pod uwagę przypisywany zamiar, można wymyślać każdą liczbę. Uważaliśmy, że 6 milionów to niezbyt dużo by wydawało się wiarygodne, ale wystarczy żeby wstrząsać ludzkością przez jedno stulecie. Tę szansę dał nam Hitler, i korzystamy z niej najlepiej jak możemy, z dobrym skutkiem, jak widzisz“. Powiedziałem, że powinien zastanowić się nad tym, że takie polityczne kłamstwo zostanie, w wyniku konsekwentnego śledztwa, ujawnione i obróci się przeciwko tym, którzy je wymyślili. Ale ten Żyd, psycholog, zaprzeczył temu. To [propaganda] weszło tak głęboko w masową podświadomość, że nigdy nie zostanie usunięte. Ludzkość generalnie jest totalnie bezkrytyczna. Tego co zakotwiczyło się w podświadomości, nawet człowiek zdrowo myślący nigdy nie będzie mógł usunąć. Jako dowód przytoczył fakt, że już teraz [1954!], po stosunkowo krótkiej kampanii propagandowej, ta rzecz nie wymagała żadnej dyskusji. “Nie mamy z tym żadnego problemu, bo wykreowaliśmy fakt historyczny, który od tej pory jest w podręcznikach historii, tak jak data bitwy”.

Jest to naprawdę zdumiewające, technika Wielkiego Kłamstwa z użyciem psychologicznej manipulacji i eksploatacji przez międzynarodowe żydostwo po to, żeby realizować ich rasistowski program dominacji światowej i podboju, potwierdzona przez samego Żyda. Przypomina mi się idealne podsumowanie przez Adolfa Hitlera tej całkowicie żydowskiej taktyki, która przeznaczona dla “bezkrytycznych” mas (łącznie z Żydami), grania na psychice i emocjach.

Ale to Żydom pozostało, z ich nieograniczoną zdolnością do fałszerstw, i ich wojującym towarzyszom, marksistom, żeby przypisać odpowiedzialność za upadek dokładnie człowiekowi, który sam wykazał się nadludzka wolą i energią w wysiłkach zapobieżenia katastrofy, którą przewidział i ratować naród of tej godziny totalnego obalenia i wstydu. Kładąc odpowiedzialność za klęskę w wojnie światowej na barki Ludendorffa, odebrali broń moralnego prawa jedynemu przeciwnikowi na tyle niebezpiecznemu, by postawić przed sądem zdrajców ojczyzny. To wszystko zostało zainspirowane zasadą – która jest prawdą sama w sobie – że w wielkim kłamstwie zawsze jest pewna moc wiarygodności; gdyż szerokie masy narodu można zawsze łatwiej skorumpować w głębszych warstwach ich emocjonalnego charakteru niż świadomie czy dobrowolnie; i dlatego w prymitywnej prostocie ich umysłów chętniej stają się ofiarami wielkiego niż małego kłamstwa, bo sami często mówią małe kłamstwa w drobnych sprawach, ale wstydziliby się uciekać fałszowania na wielka skalę. Nigdy nie przyszło by im do głowy, żeby wykreować kolosalne nieprawdy  i nie uwierzyliby w to, żeby inni byli na tyle bezczelni, by tak bezecnie zniekształcić prawdę. Mimo że mogą przywołać fakty, które to pokazują, to nadal maja wątpliwości i wahania, i dalej myśleć, ze może być jakieś inne wyjaśnienie. Bo ogromnie bezczelne kłamstwo zawsze pozostawia ślady, nawet po jego wykryciu, fakt znany wszystkim ekspertom kłamstwa na tym świecie, i wszystkim którzy razem spiskują w sztuce kłamstwa. Ci ludzie zbyt dobrze wiedzą jak wykorzystać fałsz do swoich najnikczemniejszych celów.

Ale od niepamiętnych czasów Żydzi lepiej od innych wiedzieli jak można wykorzystywać fałsz i kalumnie. Czy ich egzystencja nie opiera się na jednym wielkim kłamstwie, a mianowicie, że są wspólnotą religijną, podczas gdy naprawdę są rasą? I to jaka rasą! Jeden z największych myślicieli, jaką wyprodukowała ludzkość, określił Żydów na zawsze w sposób głęboko i dokładnie prawdą. On (Schoppenhauer) nazwał Żyda “wielkim mistrzem kłamstw”. Ci którzy nie rozumieją tego stwierdzenia, albo nie chcą weń wierzyć, nigdy nie będą mogli pomóc w zwycięstwie Prawdy. – Adolf Hitler, Mein Kampf (s. 184-185)

Dzisiaj podano również do wiadomości, że 80.000 więcej ocalałych z holokaustu będzie otrzymywać odszkodowanie od niemieckiego rządu, w sumie $300 milionów.

Niemcy zgodziły się zapewnić kompensacje dodatkowym 80.000 Żydów, co Konferencja Roszczeniowa nazywa przełomem historycznym.

Osiągnięte w poniedziałek porozumienie w negocjacjach między urzędnikami niemieckimi i przedstawicielami Konferencji Roszczeniowej, może spowodować dodatkowe wypłaty około $300 milionów. Większość pieniędzy pójdzie do ofiar nazistów w byłym Związku Sowieckim, którzy nigdy wcześniej nie kwalifikowali się do emerytur czy wypłat z niemieckich funduszy restytucyjnych.

“Jest to ostatnia grupa ludzi, którzy nigdy nie otrzymali żadnych kompensacji”, powiedział wiceprzewodniczący Konferencji Greg Schneider w telefonicznym wywiadzie dla JTA z Waszyngtonu, gdzie odbywały się negocjacje.

“Dla ludzi którzy cierpieli w czasie szoa, uznanie ze strony Niemiec jest najwyższej wagi. Móc zrobić to na tym etapie, 60 lat po pierwszym porozumieniu ws. odszkodowań, dla 80.000 oso, jest wspaniałe”, powiedział.  “Dla ocalałego teraz w starym wieku w końcu dostać uznanie Niemiec jest krytycznie istotne”.

 

Nie można opisać słowami w jakim zacofanym i niesprawiedliwym świecie żyjemy. Ocalonym z żydowskiego “holokaustu” na świecie (chwileczkę, myślałem, że Niemcy próbowali zabić wszystkich Żydów? Dlaczego jest tak wielu ocalałych?) płacił niezliczone miliony dolarów ten sam naród, który doświadczył prawdziwego holokaustu w II wojnie światowej [the very people who experienced an actual holocaust during WWII]: naród niemiecki. [Łączymy się w bólu i nieutulonym żalu nad biednym narodem niemieckim, a zwłaszcza jego żołnierzami, rozstrzeliwującymi całe rodziny wraz z dziećmi na ich własnej ziemi, nad rodziną Hansa Franka wypędzonego z Krakowa itd… – admin]

W sprawiedliwym świecie Żydzi będą płacić odszkodowania dla świata Gojów za wszystkie wojny, zgony, zniszczenia, ludobójstwa i inne okrucieństwa i manipulacje psychologiczne jakich na nas dokonali. Plutokratyczni żydowscy kapitaliści, bankierzy, podżegacze wojenni i geszefciarze, potentaci medialni i ogólnie oszuści zostaną natychmiast aresztowani, pozbawieni aktywów, i wysłani do Zatoki Guantanamo na śledztwo, na stałe usunięci ze społeczeństwa, na zawsze pozbawieni prawa zajmowania wpływowych stanowisk w nieżydowskim świecie. Pewnego dnia…

http://gazetawarszawska.com

Komentarze 33 do “Żyd przyznaje: “holokaust” to oszustwo i psyop”

 1. najnowszy model terminatora said

  „[Łączymy się w bólu i nieutulonym żalu nad biednym narodem niemieckim, a zwłaszcza jego żołnierzami, rozstrzeliwującymi całe rodziny wraz z dziećmi na ich własnej ziemi, nad rodziną Hansa Franka wypędzonego z Krakowa itd… – admin]”

  Świetny dopisek admina. Już dawno zauważyłem, że WASPowscy pozasystemowi nacjonaliści z USA swoją wrogość do Żydów (uzasadnioną, po tym, co Żydzi zrobili z ich krajem w ciągu ostatnich 99 lat) łączą z wybielaniem Niemców i ich ewidentnych zbrodni w Europie Wschodniej.

 2. Pokręć said

  Obawiam się, że będziemy musieli poczekać na Paruzję. Wtedy to dopiero okaże się, kto czym i kim manipulował. I dopiero wtedy wszyscy pragnący sprawiedliwości zostaną nasyceni. W naszym własnym, prywatnym interesie radze o tym pamiętać. Nigdy wcześniej (chyba, że sam Bóg zdecyduje inaczej) nie będzie sprawiedliwości, zawsze jakiś skur… się znajdzie i z zimną krwią wykorzysta każdą najmniejszą szczelinkę, żeby oszukać, okraść i zmanipulować.
  To świństwo skończy się dopiero, jak za ostatnim diabłem zatrzasną się z hukiem bramy piekła – na zawsze.

 3. Polon said

  „Tematy niebezpieczne” dr Ratajczak, niestety autor jakoś z żalu zamieszkał w samochodzie i” zapił się na śmierć”.
  Druga część książki miała mieć kontrowersyjny napis na okładce”strony nasączone cyklonem B”.

 4. Fakt said

 5. Wandaluzja said

  Jedynym DOKUMENTEM masowej eksterminacji Żydów jest Oświecim-Brzezinka. Był to obóz SS pracy NIEWOLNICZEJ a Żydzi jurysdykcji pracy niewolniczej nie podlegali. (45. INCYDENTU NIE BYŁO, Gdańsk 2001, s. 85-102: Hitlerowski System Pracy Niewolniczej na Górnym Śląsku – Konferencja Ofiar, Żałobników i Wierzycieli Oświęcimia, zorganizowana przez Stowarzyszenie Ofiar Wojny w Bielsku-Białej, Oświęcim 1998).

 6. Niedaleko said

  Dziękuję Pani Olgi za ten bezcenny artykuł.

  Te słowa warto zapamiętać i innym powtarzać,
  „Ale ten Żyd, psycholog, zaprzeczył temu. To [propaganda] weszło tak głęboko w masową podświadomość, że nigdy nie zostanie usunięte. Ludzkość generalnie jest totalnie bezkrytyczna. Tego co zakotwiczyło się w podświadomości, nawet człowiek zdrowo myślący nigdy nie będzie mógł usunąć.”

 7. 25godzina said

  > ten sam naród, który doświadczył prawdziwego holokaustu w II wojnie światowej…

  Jeśli to na poważnie ( bo nie dowierzam) to dyskwalifikuje autora i cały tekst

 8. najnowszy model terminatora said

  Click to access zeszytyoswiecimskie2.pdf

 9. najnowszy model terminatora said

  @7
  W powyższym linku jest zeskanowany egzemplarz „Zeszytów Oświęcimskich”, a w nim przetłumaczone niemieckie dokumenty nt. Generalplan Ost. Polecam.

 10. Fakt said

  Zobaczcie co napisało Żydzisko, niejaki Feliks Tych w artykule „Udział zbrojny Żydów w II Wojnie Światowej”
  Poniżej fragment:

  „Chcę przedstawić ten temat w należącym do niego kontekście. Mam na myśli ważny dla
  biografii uczestników tego Kongresu- czas Holokaustu. Dopiero w tym kontekście w pełni ukazują
  się moralne aspekty udziały co najmniej 1,685,000 żydowskich żołnierzy koalicji antyniemieckiej
  w doprowadzeniu do klęski zbrodniczego imperium Adolfa Hitlera. Imperium odpowiedzialnego za
  zamordowanie sześciu milionów Żydów Europy. Od niemowlęcia do starca.”

  Jak z tego wynika to żydzi, pokonali armię Hitlera.

  Żydzi wygrali II wś. Huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 11. Niedaleko said

  Link ktory podaje autor skierowuje na strone Jewish Daily FORWARD gdzie jest artykul

  „Going Talmudic na Lance Armstronga; Czy Legendy Oszukiwanie może być uzasadnione zgodnie z prawem żydowskim?”
  http://forward.com/articles/164486/going-talmudic-on-lance-armstrong/

  Tutaj znalazłem artykuł na temat Lance Armstronga i sprawy jego oszukiwania. Okazuje się że jest sposób to uporządkować by Armstong był usprawiedliwiony. Skoro wspierał fundacje walczące z rakiem, to ze brał dopingi by wygrywać było potrzebne by MÓGŁ wspierać te organizacje.

  Tylko Talmud może sobie z czymś takim poradzić i jest to narzędzie żydowskie świetnie opanowane robić wszystko i nigdy nie być odpowiedzialny.

 12. osoba prywatna said

  POLSKĄ RZĄDZĄ ŻYDZI?

 13. olagordon said

  czy to dranstwo kiedys sie skonczy http://www.monitor-polski.pl/atak-terrorystow-zydowskich-na-statek-niosacy-pomoc-palestynczykom/

 14. RimanK said

  Drodzy szanowni inteluktalisci samozwiacy sie polscy.
  Czy dla was….. Prawda ma pozwolenie bycia Prawda- wtedy i tylko wtedy – jak potwierdzi ja Zyd???
  Zenujace!

 15. 25godzina said

  @ 9
  Dobre. Po prostu UE.

 16. 25godzina said

  @ 12
  Krzepiąca ta sonda uliczna. Zieleniak przy Grójeckiej w Warszawie, okolica pomnika Barykady Września. Niemcy,Ukraińcy i Rosjanie z RONA mordowali tam mieszkańców Ochoty (szczególnie znęcali się na dziewczynkami, łapali prosto z ulicy czy wyciągali z domu, gwałcili i mordowali). W szkole obok Zieleniaka (sali gimnastycznej) gazowali ludzi. W 1939 roku to była granica miasta i tu było targowisko.
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Rze%C5%BA_Ochoty
  http://postimage.org/gallery/ccr76md8/6fc18a2d/

  Teraz żydowska prezydent miasta chce tam zbudować taki koszmarek: http://tiny.cc/vbhhmw

 17. 25godzina said

  @ 12

  Oczywiście, że żydzi rządzą, a co najmniej współrządzą Polską. Teb cały Adrian Gąbka z Super Stacji, zamiast łazić po ulicy mógł po prostu zajrzeć do Wikipedii:

  Marek Borowski syn Arona Bermana: http://pl.wikipedia.org/wiki/Wiktor_Borowski
  Jacek Rostowski, właściwie Jan Antony Vincent-Rostowski , z żydowskiej rodziny Rothfeldów: Jakub Rothfeld

  Takie materiały propagandowe robi sie po to, żeby kompromitować same pytana o pochodzenie tych co zarządzają naszym krajem.

 18. Zerohero said

  To prawda, że wielkie kłamstwo trzyma się łatwiej, że ludziom już to zakodowano itd.

  Jednak z drugiej strony wystarczy, że gdzieś Żydzi stracą monopol na dyskurs, media, sztukę (głównie filmową) i w ciągu paru lat ta ich propaganda posypie się jak domek z kart. Nawet jak ktoś będzie wyjątkowo oporny, to przecież w końcu umrze, a jego dzieci będą uczyć się od nowa.

  Głowa do góry. Wiele wielkich idei, religii obracało się w pył. Wystarczy odebrać im władzę. Zażydzenie umysłów to nie jest stan nieodwracalny.

 19. 25godzina said

  @18
  Sukces Orbna wziłą się m.in stad, ze miał do dyspozycji media właśnie, czyli po prostu węgierskie tajne służby.

 20. Zerohero said

  Re 19. Orban jest dość mocno proizraelski i nie lubi węgierskich nacjonalistów. To jest fakt niepodważalny. Służby – to już spekulacja. Teraz to wystarczy, że jakiś polityk przestanie ostentacyjnie kopać naród, zrobi jakieś minimalne ruchy propaństowe i już jest wielki bohater. Tak zrobiono z Orbanem, tak reklamowano Obamę, tak na szczyty wróci PiS przemycając polityków z Unii Demokratycznej…Z ludźmi ciągle gra się w złego i dobrego policjanta.

  Węgierskie służby nie mogą sobie pozwolić na konfrontację ze swoimi „zachodnimi” zwierzchnikami. One mają taki zakres swobody jak w czasach ZSRR. Dla przykładu, Jaruzelski omawiał szczegóły przemian okrągłostowłowych z Rockefellerem. Tam, w bliżej nieokreślinych miejscach spoczywa główna władza. Jest pewien porządek dziobania i jak ktoś się wyłamie, to marnie kończy.

  Gadanie o służbach małego kraju Europy Wschodniej to ślepa uliczka. Ile to ja już razy słyszałem słowa ostentacyjnego NIE-leminga: „to robota służb”. służby-sróżby. To taki buzzword. Słowo wytrych. Ktoś tymi służbami zarządza, ktoś nadaje kierunek ich polityce. Masz drukarnię euro i dolarów, to 1) masz własne służby, których nazwy publika nawet nie zna 2) kupujesz służby różnych krajów, bo w tych krajach rozdajesz kasę.

 21. Zerohero said

  Czemu nie zrobić tak:

  Wysyłamy do Węgier rozkaz by się zadłużały, sprywatyzowały co się da itd.

  Kilka lat później operację kończymy sukcesem, a na miejsu ustanawiamy naszego „reformatora”, któremu miejscowi będą tyłek całować ze szczęścia jako mężowi opatrznościowemu.

  I tak w kółko. Jak się Amerykanie zmęczyli wojnami, to im sprzedano pacyfistę Obamę. Nawet zadbano by komitet noblowski dał mu nagrodę. Obama wojny toczył nadal, ale już się ludzie uspokoili, bo głośno o tym nie mówi.

  Tak jak Kaczyńśki. Nienawidzi Polaków, ale głośno o tym nie mówi. Przy Tusku – „Polska to nienormalność” – Kaczka wyszedł na wilekiego patriotę. Jeszcze Wyborcza i TVN powiedzą, że Kaczka jest garbata i ma platfusa, to tylko u jego wyborców nakręci wrażenie, że zwalczają patriotę. Bo przecież Wyborcza i TVN nie zarzucą Kaczce kumplowania się z Sorosem, wstrzymania ekshumacji w Jedwabnem, traktatu lizbońskiego itp.

  Podsumowując. Orban to może być napompowany autorytet. Taki wielki „swojak”. Myśmy się dali nabrać wiele razy, to co możemy wiedzieć o kulisach na Węgrzech? No co?

  Co może wiedzieć o tym Michalkiewicz (bo na pewno za nim powtarzasz, że Orban = węgierskie służby)? Michalkiewicz ma przede wszytskim wyrobiony autorytet i dużą pewność siebie. Może tak sobie tylko spekuluje……..?

 22. 25godzina said

  >Ktoś tymi służbami zarządza
  Ktoś zarządza również tymi, którzy zarządzają służbami itd itp… w ten sposób dojdziemy do pytania o źródło zła i źródło dobra. Tak, kto kontroluje kasę, tam ma władzę, ale nie jest bogiem wszechmogącym. Wszędzie są frakcje i frakcyjki, bo ktoś chce awansować a nie może, ma apetyt na kawior w musi wpie*dalać kaszankę itd itp.

  Walki były przecież w ramach państw totalitarnych, są w świecie przestępczym – wszędzie.

 23. 25godzina said

  >bo na pewno za nim powtarzasz, że Orban = węgierskie służby…
  Tak, ale nie dlatego że on to mówi, a dlatego że jego teza jest bardzo logiczna. Ktoś musi przecież rządzić, nie? A kto rządzi? Ten kto ma ostatnie zdanie, zdanie rozstrzygające. Kto je ma np w Polsce?

  Na pewno nie wyborcy, na pewno nie ci którzy sprawują „zewnętrzne znamiona władzy”, bo oni g*wno mogą. Wieć kto? Kto koordynuje określone akcje propagandowe w mediach i jak? Czemu o jednym piszą/mówią wszyscy w ten sam sposób a o czym innym wszyscy milczą? czemu? Tu w gajówce często ludzie kombinują jak koń pod górkę tylko po to, żeby napisać coś nowego.. czemu tego samego nie ma w mediach?

  ITI powstało na zlecenie służb. Brzmi oszołomsko,prawda? Sprawdź
  http://tiny.cc/oi3hmw

  Gdzie się kształtuje opinie w demoliberalnych mediokracjach?

 24. Easy Rider said

  A propos tego cytatu z Mein Kampf w omawianym artykule – jeśli ktoś nie wiedział, dlaczego ta książka jest tak prześladowana na całym świecie, to teraz nie powinien mieć wątpliwości. Inną przyczyną, dla której ta książka jest groźna dla światowego żydostwa, a właściwie to dla całego systemu podtrzymującego mit holokaustu – jest to, że wmówiono społeczeństwom, jakoby miała ona być manifestem ideologicznym, nawołującym do mordowania Żydów, co jest bezczelnym kłamstwem.

  Jak widać, opinia Adolfa o Żydach wcale nie była taka niezgodna z prawdą, chociaż trochę głupio, że tej prawdy trzeba się dowiadywać od tej skądinąd nieciekawej postaci. Ale tak to już jest z prawdą, że chadza ona różnymi krętymi drogami i w tym momencie nie zapominajmy, że o Katyniu świat dowiedział się prawdy właśnie od hitlerowców. Czy przez to, że ogłosili o tym hitlerowcy, mielibyśmy do dzisiaj wierzyć w wersję sowiecką?

 25. Zerohero said

  Ja tylko jestem przeciwny traktowaniu służb Europy Wschodniej jak udzielnych książąt. Za często ludzie kwitują sprawę „to służby”. No służby i co?

  ITI powstało na zlecenie służb. Brzmi oszołomsko,prawda?

  Jak oszołomsko? To ABC świadomego człowieka.

  Ja się tylko dziwię, że tak wielu ludzi uważa te służby za bezpośrednią ideową kontynuację PRL a do tego kontrolowane przez Moskwę tak jak to było 40 lat temu. Toż po prostu cud niewiarygodny, że jesteśmy w NATO, UE a zachód tu wszystko wykupił. Przecież PRL nie lubił zachodu, prawda? ITI go lubi, ITI nawet podziela te same ideały, zaptrywania na Syrię, Rosję, gejów i Żydów. Komu służą służby?

  Co do Orbana i Michalkiewicza. SM pisze felietony. W felietonie nie ma miejsca na ciekawe statystyki, np. udział różnych krajów w gospodarce Węgier. Mnie takiej analizy brakuje. Brakuje mi opisu co chcą na Węgrzech uzyskać miejscowe siły. Dlatego, choć SM cenię (ale bez przesady), to jego diagnozę traktuję jako opinię, tezę bez dowodu.

  Moja opinia, że Orban to po prostu zmiana warty jest w sumie też bez dowodu. Czyli jesteśmy kwita 🙂

 26. Zerohero said

  PS. to było do 25godziny nr. kom. 24

 27. 25godzina said

  @Zerohero
  >Ja się tylko dziwię, że tak wielu ludzi uważa te służby za bezpośrednią ideową kontynuację PRL…
  Kto tak uważa? Na pewno nie Michalkiewicz. Z grubsza chodzi mu o to (tak ja to rozumiem), że po upadku poprzedniego zleceniodawcy ludzie, którzy nie robili w życiu nic innego tylko szukali, węszyli, knuli, zbierali informacje kompromitujące, budowali siatki, werbowali konfidentów i nic innego niż to nie potrafią (a do tego przecież nie mają samych przyjaciół wokoło) szukali nowych zleceniodawców/protektorów. Kwestie ideowe/ideologiczne nigdy nie miały dla nich znaczenia, tym bardziej teraz.

  To sa watahy, hordy montowane doraźnie dla krótkoterminowych celów. One się łączą w koalicje, walczą, przegrupowują itd itp a wszystko po to, żeby łupić zostawionych na ich pastwę ludzi.

 28. Wandaluzja said

  Ad. 10: Jeden sikorszczak mówił mi, że we Włoszech na andersowców wpadła uciekająca dywizja amerykańska. Gdy Polak uciekał to TRZYMAŁ SIĘ KARABINA, bo bez broni zostałby uznany za dezertera, ale z nich żaden karabinu i hełmu nie miał. Byli to Żydzi rosyjscy w mundurach amerykańskich.
  Jeden niemiecki podwodniak napisał, że aż do Kapitulacji pływał na Morzu Śródziemnym a byli zaopatrywani przez Krasnyj Fłot. Można się dziwić, PO CO Krasnyj Fłot na Morzu Śródziemnym? ale był potrzebny do wożenia ogierków żydowskich z haremów bolszewickich dla US Army.
  W książce „Incydentu nie było” (Gdańsk 2001) piszę, że armia żydowska w mundurach amerykańskich we Włoszech liczyła 2 miliony żołnierzy. Mieli byći użyci do podboju Palestyny, ale ponieważ do służby frontowej się nie nadawali to po złożeniu Przysięgi byli odsyłani do USA jako ZEMOBILIZOWANI. Widziałem film amerykański w której Warszawiak, który nie umie po angielsku, walczy w armii amerykańskiej we Włoszech.
  Gdyby miast do Włoch zostali wysłani na Ukrainę to byśmy Generalissimusa w roku 1947 na Ukrainie nie pobili.

 29. NM said

  # 14
  Oczywiscie ze tak. Do tego przyzwyczajeni sa od dawna przez wszystkie „polskie” me(r)dia. Niestety, ale i ta prawda jest tez zenujaca.

 30. Maria1 said

  Przyjrzyjcie się tej kłamliwej gębie – tej samej, na którą właściciel tego bloga każe wciąż patrzeć swoim gościom! – która ględzi o tolerancji.
  Przybył do Polin, żeby tubylców jej nauczyć, w tym celu rozdaje menory i każe je zapalać w każdym oknie i na każdym rogu ulicy w Polin. Tylko w Israelu nie wolno chrześcijanom pokazywać ich symboli religijnych i obchodzić ich świąt, bo są obraźliwe i nietolerancyjne!
  Ciekawe jak długo będzie mógł szczerzyć na nas kły na tym portalu. http://lockerz.com/u/21134691/decalz/12119277/rasistowska_polska_zygfryd_gdeczyk

 31. Zerohero said

  Re 27

  „Kto tak uważa? Na pewno nie Michalkiewicz.”

  Nie twierdzę, że Michalkiewicz.

  Takich ludzi jest dużo, praktycznie cała sterowana „prawica” lansuje podobny pogląd, wielu prostaczków tak myśli. Pewien pan (wiek ok. 60 lat) powiedział mi, że to nie żadne Żydy, masoni itp. tylko „służby” rządzą Polską – Polską rządzą agenci. Ten człowiek nawet nie zna definicji słowa agent… Niektórzy jeszcze przeczytają wypociny Łysiaka i dojdą do wniosku, że rządzi „salon”. Salon i agenci.

 32. Gazda said

  Artykul niniejszy, skopiowany z Gazety Warszawskiej, jest w rzeczy samej powtorka (z nieistotnymi zmianami w tlumaczeniu) wczesniejszego artykulu ze strony http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/08/06/zyd-przyznaje-ze-holocaust-jest-oszustwem-i-elementem-wojny-psychologicznej-5-2/ Do licznych komentarzy na jego temat, i na tematy z nim skojarzone, chcialbym jeszcze dorzucic nieco swiatla na postac samej Pani Carolyn Yeager, ktora zwrocila uwage na artykul Pana Schwensena nt. fikcyjnego charakteru owych mitycznych 6-ciu milionow. Nawiasem mowiac – ciekaw jestem, czy panstwo niemieckie zniesie teraz karanie wieloletnim wiezieniem za “przestepstwo” zaprzeczania holokaustowi, chociaz nie ryzykowalbym postawienia na taka ewentualnosc nawet moich starych i dziurawych jak sito skarpetek. Warto tu przypomniec, ze jedna z ofiar tego “przestepstwa” byl nasz nieodzalowany naukowiec z Opola, dr. Dariusz Ratajczak (o czym slusznie wspomina Polon, ad 3), ktory nawet sam nie kwestionowal owej mitycznej szostki z szescioma zerami, a tylko cytowal autorow, ktorzy te liczbe poddawali w watpliwosc. Za to przestepstwo “nieznani sprawcy” zamordowali dr-a Ratajczaka i pozostawili Jego martwe, nasaczone alkoholem cialo w samochodzie.
  Wracajac do Frau Yeager (lub Jäger), to jest ona gorliwa apologetka niemieckich nazistow i ich zbrodni popelnionych w czasie 2WS, o czym mozna sie latwo przekonac zapoznajac sie z jej artykulami i audycjami, ktore znalezc mozna na stronach http://carolynyeager.net/ , czy tez na http://reasonradionetwork.com/programs/older-programs/the-heretics%e2%80%99-hour .
  Co nas, Polakow, w szczegolnosci moze zirytowac, to to, ze Frau Yeager przypisuje nam – nie swoim rodakom, wywolanie 2WS, starajc sie udowodnic, ze to nie niemieccy zolnierze przebrani za Polakow napadli na radiostacje w Gliwicach, a uczynili to rdzenni Polacy. Mozna o tym posluchac tutaj
  http://reasonradionetwork.com/20120319/the-heretics-hour-the-false-story-of-the-gleiwitz-false-flag-incident

 33. Wandaluzja said

  Douglas Dietrich, UKRYTA STRONA HISTORII – Były wojskowy bibliotekarz amerykańskiego Departamentu Obrony i żołnierz Piechoty Morskiej ujawnia skrywaną imperialną historię USA oraz kulisy II wojny światowej, w tym informacje o tym, że hitlerowskie Niemcy były pierwszą potęgą , która skonstruowała i wykorzystała bombę atomową. Część 1, Nexus – Nowe Czasy, IX-X 2012, s. 10-15, 22.

  DD był Niszczycielem Dokumentów – żeby nie dostały się do archiwów – aby Obywatel amerykański nie zorientował się, jak jest OGRYWANY przez rządzącą plutokracje. CZYTAŁ niszczone dokumenty, z których się powiedział, że Głównym Celem prezydenta Franklina D. Roosevelta była aneksja Kanady, z której to obsesji wyciągnął go Winston Churchill zagrożeniem dla USA przez Hitlera. WSTRZĄSAJĄCĄ rewelacją jest twierdzenie, że potężne Lotnictwo Strategiczne USA było ZABAWĄ W WOJNĘ, gdyż jedynym wymiernym efektem był terror Lotniczy.
  Amerykanie mieli zamiar zaatakować Nadrenię bronią CHEMICZNĄ, na co jednak Anglicy widocznie nie godzili się, bo statki z tą bronią przybyły do Bari. Luftwaffe dokonało jednak nalotu na nie, co spowodowało SETKI TYSIĘCY ofiar.
  I. Mocarstwem, które miało broń atomową była Hitlerowska Rzesza a II. Cesarska Japonia. USA zaś, które po śmierci Tesli nie były w stanie wyprodukować broni atomowej, otrzymały 2 bomby atomowe od Wielkiego Admirała Doenitza, który wysłał 6 Super-U-Bootów z 12 bombami atomowymi w celu zaatakowania miast na Wschodnim Wybrzeżu – gdzie ogłoszono ALARM PRZECIWATOMOWY. 5 Super-U-Botów zostało zniszczonych, ale jeden PODDAŁ SIĘ.
  Niemcy skoncentrowali TAKTYCZNĄ broń atomową w Estonii i Kurlandii, z której to racji Sowieci nie ważyli się tam atakować. Z tego wynika, że Niemcy za GŁÓWNEGO WROGA uznali Nowy Jork, toteż po stracie w Lublinie JEDYNEGO prototypu zdolnego do zbombardowania Nowego Jorku zrezygnowali z bombardowania Moskwy i Leningradu.

  DD pisze, że Państwo Żydowskie w Północnej Mandzurii było pomysłem JAPOŃSKIM, co poparł Hitler, który obiecał tam dostarczyć kilkaset tysięcy Żydów europejskich.

Sorry, the comment form is closed at this time.