Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Listwa o Traditionis Custodes
  Listwa o Traditionis Custodes
  wanderer o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
  wanderer o XXI wiek. Więźniarkę zgwałciła…
  wanderer o Paradoks Pałacu Saskiego
  lewarek.pl o Traditionis Custodes
  Miet o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
  wanderer o Traditionis Custodes
  wanderer o Traditionis Custodes
  Listwa o Wolne tematy (54 – …
  UZA o XXI wiek. Więźniarkę zgwałciła…
  lewarek.pl o Paradoks Pałacu Saskiego
  lewarek.pl o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
  Listwa o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
  Piskorz o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 548 obserwujących.

Uwaga na Redaktora Sakiewicza! Przed Marszem Niepodległości.

Posted by Marucha w dniu 2012-10-22 (Poniedziałek)

Gdy naprzeciwko siebie stają dwaj bokserzy, to po początkowym badaniu przynajmniej jeden z nich precyzyjnie i do bólu powtarzalnie bije w jeden osłabiony punkt. Tak mają wytrawni i myślący na ringu fighterzy. Nawiązując do tej metafory, słabym punktem w układance pod tytułem Marsz Niepodległości może być Pan Redaktor Sakiewicz („Gazeta Polska”). Wychodzi on przed szereg i swoiście oznajmia, że jest politycznie poprawny i reprezentatywny jako ta „ludzka prawicowa twarz”, którą przyjmie szklane oko i pewna część elit.

Stratedzy pokroju Pana Redaktora i jego „przyjaciół” (których można wyczytać między wierszami w „GP”) tak bardzo uwierzyli w sondażowe słupki, że zapominają o realnym świecie. W zeszłym roku „GP” nieśmiało przypinała łatkę MN m. in. za pomocą Dawida Wildsteina. Tylko, że czytelnicy nie posłuchali, bo zobaczyli siłę i zdecydowanie na ulicy. Narodowcy, Kibole (kolejność czy łączenie dowolne) zrobili jakość i swoisty spektakl, ponieśli tłumy. Zrobili to ludzie młodzi, którym nie przejdzie przez myśl kalkulacja czy intrygi, bądź różne odcienie białego i czarnego koloru. Ponadto jesteśmy pomni doświadczeń i zdrad okrągłostołowych.

Nikt nie będzie robił żadnych gier i paktów pokojowych, sprawy zaszły za daleko, więc albo My albo Oni. Albo Redaktor wbije sobie do głowy, że My jako przede wszystkim Patrioci nie pójdziemy na żadne układy czy ustępstwa, albo niech zabiera swoje zabawki jak JKM. Jeśli dasz Systemowi palec, to nie weźmie dłoni tylko oderżnie Ci głowę.

Gdy czytam o możliwości stworzenia odseparowanego Marszu w łonie drugiego Marszu to przychodzi na myśl krecia robota, bo nie uwierzę w to, że Pan Redaktor jest delikatnie mówiąc nieostrożny czy lekkomyślny.

Społeczeństwo jest zmęczone i zdezorientowane, bo robione w balona o nazwie pseudodemokracja od ponad 20 lat. Ludzie wyczekują młodych, którzy rozpierdolą to koryto i świnie przy nim… Społeczeństwo nie chce krasomówstwa Redaktora tylko działania, najlepiej twardego i zdecydowanego, a nie Marszów klubowych, gdzie psiarni nie ma, bo wiedzą, że maszerującym zależy na opinii, tylko kogo? Władców szklanego oka?

My nie zamierzamy ani maszerować, ani kłaniać się w pas czy używać elokwencji przed kamerami. Jesteśmy po to by delikatnie mówiąc zdemontować (lub jak to woli: rozpierdolić) ten pańszczyźniano-wasalny System.

My nie potrzebujemy z nikim rozmawiać, bo najzwyczajniej z „kurwami” nie będziemy polemizować. Nie ma o czym. To nie jest radykalizm. To uczciwość i godność. Nikt nie będzie się dzielił na mniej czy bardziej honorowych, bo albo masz HONOR, albo tylko o nim mówisz.

S-m

PS: Historia zatacza koło. Bolek o Solidarności Walczącej po podziałach tzw. „Elity” Koncesjonowanej:


.
http://inicjatywa14.net/

Komentarze 32 do “Uwaga na Redaktora Sakiewicza! Przed Marszem Niepodległości.”

 1. Greg said

  Trochę więcej w tym temacie:

  http://frasobliwy.nowyekran.pl/post/77177,sakiewicz-jak-opozycja-w-prl

  A propos jego ciepłych słów pod adresem „przyjaciół” Syrii (ta jego wypowiedź wraz z komentarzem)

  http://grzesiekz.nowyekran.pl/post/76370,skundlony-sakiewicz

 2. 25godzina said

  O co chodzi z tym Sakiewiczem?

 3. olagordon said

  powiem tylko tyle: kiedys mialam wstep na niezalezna.pl, ale mam zakaz od czasu wklejenia tlumaczenia rozkazu Berii ws. Katynia

 4. Marucha said

  Re 3:
  A co? Zbulwersowało ich, że Katyń to nie Rosjanie? Podważyło ich patridyotyczny światopogląd, każący szukać wroga w Rosji i tylko w Rosji?

 5. Greg said

  Moje komentarze też tam wiele razy kasowali. Na ruskich to można pisać do oporu i nie przebierając w słowach, ale jak sie napisze coś na temat starszych i mądrzejszych, że ci Rosjanie o których oni piszą to są tacy Rosjanie, jak z Michnika, Grossa i Bartoszewskiego są Polacy, to taki komentarz będzie tam dopóty, aż ktoś z moderujących tego nie zauważy (na ich oficjalnym blogu na salonie, bo na niezalezna.pl takie komentarze nie są akceptowane i się nie pojawiają).

 6. Wandaluzja said

  Juliusz Prawdzic-Tell (www.wandaluzja.com – Forum), Tarnobrzeska 2/1, 53-404 Wrocław, 05 X 2012

  Wczoraj była KILKUDZIESIĄTA rozprawa w/s demonstracji Narodowego Odrodzenia Polski 12 IV 2008 r. PRZECIW Synagodze Katyńskiej i Katedrze Holokaustycznej. Na WSZYSTKICH rozprawach w/s 204 Zatrzymanych przez Policję na Zamku Biskupim brakowało oficjeli NOP, tak że JEDYNYMI starszymi osobami (ponad 25 lat), którzy asystowali tym młodym ludziom byłem ja i pan Henryk Dudek.
  Wczoraj zeznawał pan Henryk Dudek, który POTWIERDZIŁ, że był świadkiem ataku bojówek Antify na demonstrantów na pl. Dominikańskim, w trakcie czego przewróconych demonstrantów KOPANO – a jednego przewrócono ciosem, którego trzeba uczyć 3 lata, czemu przyglądała się 7-osobowa drużyna Policji.
  Gdy demonstranci opuszczali Plac to Policja chciała wylegitymować Akrobatę – prawdopodobnie Niemca – ale wtedy bojówkarze zaatakowali Policję ZABIJAJĄC jednego, który nie uciekał.
  Pan HD mówił, że gdy demonstranci zostali otoczeni przez Policję na Zamku Biskupim – w czym chodzi o Złamanie Miru Biskupiego – to Jakiś zaczął się zachowywać NIEPOLITYCZNIE. Pan Henryk, który uczestniczył w demonstracjach we Francji, złapał go za rękaw i krzyknął: CO ZA BZDURY PAN GADA? na co ten uciekł Jak ZAJĄC.
  Potem pan HD udał się za małą potrzebą, ale drogi do katedry były obstawione rzez bardzo agresywnych bojówkarzy. W trakcie tego zobaczył podążającego do kordonu Policji reżysera Grzegorza Brauna, którego – chyba z racji SILNEJ postury i starszeństwa – sekcja Antyterrorystyczna ZAATAKOWAŁA, OBALIŁA, SKUŁA I POBIŁA – jakby za przepędzenie Niepolitycznego?
  Ja KILKAKROTNIE składałem zeznania w/s Zamordowania Policjanta, pisząc w tej sprawie również do Ministerstwa Sprawiedliwośći, ale oddalano to, gdyż Policjant został zamordowany ZA MIEDZĄ na Starym Mieście a proces jest przed sądem Śródmieście. 3 lata temu jeden z Policjantów zeznał, że demonstranci musieli był ewakuowani samochodami policyjnymi, gdyż ZOSTALIBY ZMASAKROWANI PRZEZ KONTRDEMONSTRANTÓW.
  Dlaczego w KILKUDZIESIECIU rozprawach w/s 204 zatrzymanych na Zamku Biskupim nie było Słusznego Wiekiem poza mną i panem Henrykiem? Wszystkie rozprawy były wg procedury WOJENNEJ, gdzie zastraszano i terroryzowano młodych ludzi – aż do Uniewinnienia pana Grzegorza Brauna jako pobitego PRZEZ POMYŁKĘ, którego to Uniewinnienia NIE PRZYJĄŁ. Powiedział: NIE MOŻE TO BYĆ, ABY PO 3 LATACH CIĄGANIA MNIE PO SĄDACH SPRAWA SKOŃCZYŁA SIĘ DEKLARACJĄ, ŻE NIE MA SPRAWY. Od tego momentu odstąpiono od procedury WOJENNEJ.

  Więcej na ten temat: http://www.wandaluzja.com – Forum, Hydepark, Historia Polityczna 66: Sob Wrz 29, 2012: DLACZEGO 4-LETNIM PROCESEM KATYŃSKIM NIE ZAINTERESOWAŁY SIĘ RODZINY KATYŃSKIE, IPN, GIERTYCHY CZY INNI?

  Następne rozprawy: Sąd dzielnicowy Wrocław-Śródmieście, ul. Poznańska, sala nr 14, dnia 22, 29 XI i 6 XII 2012, godz 9.

  Dla mnie jest to zrozumiałe tylko w świetle sprawy: PODZIĘKOWANIE DLA KANCLERZA ADOLFA HITLERA BYĆ MUSI.
  Wrocławski wydawca wznowił gadzinową książkę „Przez Morze Czerwone ku gettom Europy”, z podziękowaniem dla Kanclerza Adolfa Hitlera, Na radzie redakacyjnej przekonywano go ponoć o NIESTOSOWNOCI takiej Dedykacji, ale on upierał się, że JEST POTRZEBNA.
  Jak się rzekło gmina żydowska wytoczyła mu proces. Po kilku roprawach, gdy miano Wydać Wyrok to ten wyjął z teczki MOJĄ książkę: „Incydentu nie było” (Gdańsk 2001), więc Pozwy poprosiły o Polubowne załatwienie sprawy, do czego wzywał niejednokrotnie Wysoki Sąd, na co Strony nie godziły się.
  Gdy zapytałem o wysokość kontrybucji to usłyszałem – przy świadkach – ILE CHCIAŁ. Wypada więc poszukać i tu tych, co ściągali z Żydów KONTRYBUCJĘ – może Giertychy?

 7. koniecswiata said

  Jedna poprawka. To nie JKM „zabrał swoje zabawki”, tylko jakieś samozwańcze (Ubeckie krótko pisząc) ciało go wyprosiło.

 8. Zerohero said

  Re 2

  Tyle mogę powiedzieć ja:

  1) Gazeta Polska to partyjna gazeta PiS a wiec okrągłostołowe medium. Jak ktoś popierał podpisanie traktatu lizbońskiego, to jego pojawienie się na Marszu Niepodległości stanowi HUCPĘ.

  2) Sakiewicz w sposób bardzo ordynarny promuje punkt widzenia ludzi, którzy z USA uczynili swoje zbrojne ramie do podporządkowywania świata. To biło po oczach już wiele lat temu. Gazeta Polska popiera każdą żydomasońską agresję. Irak – wojna o demorkrację, Libia – wojna o demokrację, Syria – wojna o demokrację. Serbia – wojna o demokrację. Demokraci zakichani. Co wspólnego z niepodległością ma ślepe uwielbienie dla agresywnych globalistów?

  3) Gazeta Polska demonizuje Rosję. Np. w kwestii katastrofy w Smoleńsku od początku twierdzili, że to zamach, ale przez GP przewineły się liczne sprzeczne, często głupiutkie (sztuczna mgła) przyczyny zamachu. Redakcji chodziło tylko o to by narobić smrodu, a nie drążyć realne watpliwiości.
  Kwestia wojny w Gruzji. K..wa jakie aj waj było. Tak GP zależało by Izrael miał swój lotnickowiec na Kaukazie. Tacy pacyfiści się nagle z GP zrobili, choć DROBNIUTKIEJ interwencji Rosji w Gruzji nie można prównać z tym co wyprawia NATO.

  Niepodległość to również niepodległość mentalna. Polacy nie potrzebują by jakiś gnój streczył im kto wróg a kto przyjaciel.

  4) GP promuje nastrój bezrefleksyjnego sekciarstwa, jakobinizmu, powierzchownego patriotyzmu etc. Z takich miejsc jak GP podrzegano Polaków do bezsensownych powstań. Pod płaszczykiem walki o niepodległość staczano ten naród do upodlenia.

  Nie wiem co dokładnie przeszkadza organizatorom MN, bo oni są i tak mainstremowi, nie chcą podpaść i nie wyłożą kawy na ławę.

 9. Zerohero said

  Re 7

  JKM i reszta mundrych twierdzących, że „kapitał nie ma ojczyzny”, „państwo to zło” itp. z definicji nie powinni przyklejać się do inicjatyw mających słowo „niepodległość” w nazwie.

  Z resztą nawet jak ktoś jest liberałem, to powinien zauważyć, że JKM zrobił wszystko by pogrzebać szanse na zbudowanie realnej siły. Niektórzy sami oskarżali go agenturlaność.

  JKM to w najlepszym razie celebryta żyjący z naiwniaków. Po kiego grzyba pozwalać celebrycie na lansowanie się na cudzy koszt?

 10. Atanazy said

  Gazeta Polska to odmiana Gazety Wyborczej przeznaczona dla tzw prawicy i tyle Jest tak zalgana , obludna i niewiarygodna jak caly ten PYYYSSS !

 11. olagordon said

  @ 4 i 5
  nie bylo zadnego mojego komentarza, tylko tlumaczenie i w temacie, juz niczemu / nikomu sie nie dziwie

 12. olagordon said

  tutaj idzie na zywo komisja smolenska http://smolenskcrash.com/index.php/2012/index/pages/view/live

 13. Brat Dioskur said

  Mnie zas zababnowano na niezaleznej.pl za krytyke Pilsuda.Pod tym wzgledem sa tam oni rownie pryncypialni jak u nas kol.Gula,ktory nawiasem gdzies przepadl …a tak brakuje mi jego „Aaaa?”
  Jednym slowem nie lubial on koroniarzy.

 14. Teresa said

  Redaktor Sakiewicz jako jeden z pierwszych zatakowal abpa Wilgusa. Uwazam, ze sluzy zydomasonerii.

 15. Marucha said

  Re 14:
  Nie Pani jedna…

 16. antyicek said

  nie wiem ale niezależna wydaje mi się blefuje udaje patriotyczną gazetkę a czy czasami nie jest na garnuszku czosnków

 17. 25godzina said

  Poza wszystkim poraża przenikliwość, głębia i język politycznej analizy. 😀

 18. zośka said

  Wszędzie to samo.. NIby katolickie fora, a służą kudłatemu. Żydostwo ten proceder sponsoruje.. Gardłem wam wyjdzie łeb od członka i w lustrze to zobaczycie jak wam z mordy ch… wychodzi. Bynajmniej nie palce. Palce tylko w filmie były. I w dupę się ugryźcie bo Polacy już wiedzą co za miedzą siedzi.
  żegnam bez bata.

 19. zośka said

  Wszyscy jesteście siebie warci. Przyjdzie czas, że będziecie rozliczeni faryzeusze.

  Jestem w zasadzie przeciwnikiem przymusowego leczenia psychiatrycznego osób nie zagrażających otoczeniu i wpisy p. Zośki tego nie zmienią – admin

 20. Józef Piotr said

  Re; 14 , 15,….
  Ucieszyły mnie wasze wypowiedzi.
  Kiedykolwiek brałem do reki Gazetę Polską – Sakiewicza to zawsze wzbudzały mi śie myśli ; Co to za ptica ??
  Zgadzam sie z krytycznymi opiniami nt. powyższego.
  Atak Na Polskiego Abpa Wielgusa prowadzący do jego rozszarpania jest tego znamiennym przykładem.
  Po drugie prawdziwym jest twierdzenie ó stronniczości pseudopolitycznej Sakiewicza czy jego mocodawców w myśl której ” Na ruskich i ruskiego można wylewać fekalia wiadrami i przypisywać im wszystko z wynalezieniem piekła włącznie ale nie wolno TYKAĆ morderców i wichrzycieli z pod znaku Gwiazdy Dawida.
  Facet ten ukrywa fakt znajomości sprawców żydowskich rewolucji 1917 i ich milionów zbrodni na ludności słowiańskiej oraz rabunkiem jej dóbr.
  Zasłania niepamięcią i tłumaczeniem przedszkolnym programowych zbrodni na ludności POLSKIEJ
  tak w latach 1937 – 1938 , jak w latach 1939 – 1941 z katyniopodobnymi zbrodniami włącznie.
  Jak rownież mordowanie celowe po 1944 roku w ramach budowy PRL.
  Wywołanie klasycznej rewolucji w latach po 1981 i nazwanie jej ruchem „solidarności’ .
  Braklo tylko elementu masowych morderstw.
  Bo: Ciemne otumanione masy po spełnieniu swej roli dostały „w dupę”
  Rozgrabiono majatek – dorobek dwóch pokoleń niewolników ,
  Przybysze z wszystkich krajów połaczyli sie w dziele zagrabiania co najwartościowsze na terytorium Polski.
  Kilka numerów temu w Gazecie (tygodnik)Sakiewicza ukazał się artykuł autorsrwa niejakiego GRODZKIEGO w którym bezczelnie tłumaczono zbrodnie żydowskie na ludności Polskiej i Polsce z ostatnich 100 lat jako dziecinne igraszki

  Piszcie o tych sprawach jak najwięcej. Prawda musi być powszechnie znana !!

  Trocki ,Beria , zinowiew , i wiele dziesiątek a nawet setek tysięcy zbrodniarzy toż to nie ROSJANIE.
  Tak samo Berman , michnik i tysiące popdobnych to nie polacy…….

 21. Ad. 7

  To JKM jest tą „zabawką”. I nie tylko on.

 22. Mocny tekst. A Sakiewicza, jak się pojawi – wygwizdać.

 23. Baron Srul Radziwiłl said

  Szanowne Proszepaństwo,
  Ja jestem nieprzyjemnie zdziwiony na Wasza niechęć do Szanowny Pan Sakiewicz. Pan Sakiewicz bardzo dużo zrobił dla pojednanie Polaków z Żydami. Dzięki Pan Sakiewicz ten antysemitnik i nacjonalicznik, Wielgus, może sobie tylko artykuły pisać, co ich nikt nie czyta.

 24. Diana said

  A poniżej b.interesujące informacje,

  http://www.polityka.pl/kraj/ludzie/292560,1,hejke-katarzyna-hejke-krzysztof.read

 25. veri said

  5. @ Greg

  Ja wczoraj mialem podobna ‚przygode’ na S24 – tylko zapytalem p.Eli Barbura dlaczego w swoich wywodach posluguje sie okresleniem antysemicki a nie antyzydowski. Efekt – natychmiastowy ban !!!

  Idzie to wytlumaczyc ?

 26. veri said

  20. @ Jozef Piotr

  Chyba golym okiem widac,ze Polakow z lewej strony oglupia „GieW” Michnika a z prawej „GaPol” Sakiewicza… bo Polacy nie maja swoich, ksztaltujacych propolska swiadomosc mediow – jak nie zydowskie (jak w/w ) to niemieckie dano im do dyspozycji. KTO ? ( za tym stoi )

 27. veri said

  9. @ Zerohero

  „kapitał nie ma ojczyzny” – tak, ale ma wlasciciela a wlasciciel narodowosc … chyba nie trzeba dalej tlumaczyc, prawda ? ( nie sadze aby p.JKM o tym nie wiedzial )

 28. Ad. 24

  Ciekawy materiał.

  A tu jeden z jego bohaterów, Krzysztof Hejke, fotograf, alpinista, wykładowca i dokumentator Kresów:

 29. Zerohero said

  R 27

  Co rozumie i w co wierzy Mikke, to tajemnica Mikkego. Ja wiem tylko, że jego fanklub mało rozumie. Jedna sprawa, jak ktoś jest niereformowalnym libertarianinem, ale co powiedzieć o idiocie krzyczącym „Korwin na prezydenta” a niewiedzącym jak Mike kiepsko zorganizował UPR? Albo niewiedzacym o tym, że Mikke deklarrował, że nigdy nie poda ręki socjaliście, a są fotki gdy ściska się z trockistą Kuroniem?

 30. zofia said

  http://niezalezna.pl/26526-blogoslawienstwo-papieza-dla-blizniakow

 31. Teresa said

  re; 30
  Na zdjeciu jest Sakiewicz z zona plus chrzestni. zydomason Macierewicz jest chrzestnym jednej z blizniaczek, a kto jest drugim chrzestnym?
  Wyglada na zyda, zapewnie tez mason, moze z tej samej lozy co Sakiewicz.

 32. Kontrrewolucja 2010 w wydaniu kandydata Korwina Mikke

  http://jozefbizon.wordpress.com/2011/08/15/kontrrewolucja-2010-w-wydaniu-kandydata-korwina-mikke/

  A chodzi w tym wszystkim o to:

  Budują na polskiej ziemi „Rzeczypospolitą Obojga Narodów”

  http://jozefbizon.wordpress.com/2011/10/22/buduja-na-polskiej-ziemi-%e2%80%9erzeczypospolita-obojga-narodow%e2%80%9d/

Sorry, the comment form is closed at this time.