Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Wykłady na temat Holokaustu

Posted by Marucha w dniu 2012-10-22 (Poniedziałek)

Lectures on the Holocaust
Germar Rudolf: “Lectures on the Holocaust—Controversial Issues Cross Examined”
[Wykłady nt. holokaustu: badanie kontrowersyjnych kwestii], wyd. 2 poprawione]
http://holocausthandbooks.com/index.php?page_id=15
Tłumaczenie Ola Gordon

W 1976 roku rewizjonizm holokaustyczny opracował ostatnią “standardową pozycję”, jeśli w ogóle istniała taka rzecz: “Hoax of the Twentieth Century” [Oszustwo XX wieku] A R Butza.

“Jak 25-letni tekst ma nie być dzisiaj przestarzały?” pyta Butz we wstępie do wydania książki z 2003 roku, wskazując na “wiek tego tekstu, i wielki postęp jaki miał miejsce a rewizjonizmie holokaustycznym”. Dlatego istnieje wielka potrzeba na nowe, zintegrowane dzieło podsumowujące rewizjonizm holokaustyczny po 30 latach bardzo intensywnych i wnikliwych badań.

I oto mamy nowe standardowe dzieło rewizjonizmu holokaustycznego! Napisane przez niemieckiego badacza, pisarza i wydawcę Germara Rudolfa, oparte na badaniach przeprowadzonych przez najbardziej prominentnych rewizjonistów, jakich Rudolf miał przyjemność publikować pośród artykułów w czasopismach i książek w językach niemieckim i angielskim w ostatnich 15 latach.

Książka napisana jest w celu spełnienia potrzeby zarówno tych, którzy nie mają dogłębnej wiedzy o holokauście czy rewizjonizmie, jak i czytelników znających rewizjonizm. Każdy kto chce się doinformować, ale nie chce czytać o wszystkich specjalistycznych badaniach, opublikowanych w ostatnich 10 latach, potrzebuje tej książki!

Od 1992 roku Rudolf głosił wykłady na całym świecie dla różnych słuchaczy. Ich tematyka jest bardzo kontrowersyjna: Holokaust w świetle nowych badań sądowych i odkryć historycznych. Czasami przedstawiane przez Rudolfa zdumiewające fakty i argumenty padają na podatny grunt wśród słuchaczy, ponieważ przedstawiane są w sposób bardzo wrażliwy i naukowy. Ksiązka jest literacką wersją wykładów Rudolfa, wzbogaconą najnowszymi badaniami historiograficznymi.

Unikalny jest styl książki: jest to dialog między wykładowcą i reakcjami słuchaczy. Rudolf przedstawia najważniejsze argumenty i kontrargumenty rewizjonizmu holokaustycznego. Słuchacze reagują wspierającymi, sceptycznymi a także wrogimi pytaniami.

“Wykłady” czyta się jak ekscytującą wymianę zdań między osobami o innych poglądach. Książka porusza i odrzuca zwykłe moralne, polityczne i pseudonaukowe argumenty przeciwko rewizjonizmowi. Przypomina ona zabawną kolekcję odpowiedzi na często zadawane pytania o holokauście. Z licznymi odnośnikami do ogromnej bibliografii, ta łatwa do zrozumienia ksiązka jest najlepszym wprowadzeniem do tematu uważanego za tabu, zarówno dla czytelników znających temat, jak i tych, którzy chcą dowiedzieć się czegoś więcej.

Komentarzy 7 do “Wykłady na temat Holokaustu”

 1. Jerzy Lica said

  jakoś tak prawie nikt nie chce się zajmować holokaustem zaserwowanym narodom spędzonym w sowiety przez „nadreprezentację”.

  No właśnie… jakoś tak samo z siebie to wyszło… a kto się zajmuje, może skończyć na parkingu jako samobójca… – admin

 2. Zerohero said

  Warto wspomnieć, że Germar Rudolf to chemik. GR badał ziemię w KL Auschwitz i nie mógł się w niej dopatrzyć stężeń substacji odpowiadających skali oficjalnego gazowania. Za ten brak spostrzegawczości spotkało go wywalenie z uczelni i kilkuletnie więzienie.

  Goje skazywani są na długoletnie więzienie za obazę holoreligii. W tzw. wolnym świecie.

 3. Maciejaszu said

  Naprawdę on badał tam ziemię? Cholera! Wystarczy obejrzeć rzekome „komory gazowe” i samemu dojść do grzesznych (wg homoreligii) wniosków: te budynki nie spełniają odpowiednich warunków do gazowania, są nieszczelne.

  Tak poza tym to dobrze byłoby mieć tą książkę…

 4. Baron Srul Radziwiłl said

  Nader Uszanowany Panie Maciejasz!
  Antysemity, polskie i inne, tak nadzwyczajnie nienawidzili biedne Żydy, że nawet łamały prawa od fizyki.

 5. Zerohero said

  To prawda Panie Baronie. Najlepszym przykładem jest wielowymiarowa kompresja kwantowa Stodoły Grossa. Normalnie stodołę można wypełnić szybko – nawet się mówi „nawalony jak stodoła”. W stanie kwantowym wywyołanym przez pole antysemitnicze o natężeniu ponad 100 mikro Gibsonów następuje otwarcie dodakowych wymiarów i stodoła spokojnie mieści 1600 Żydów czyli więcej niż by normalnie zmieściła, a nawet więcej niż mieszkało Żydów w miasteczku zawierającym stodołę. Ci Żydzi istnieją i nie istnieją jednocześnie. To wynika wprost z równań prof. Grossa. Temat rozwinął wybitny fizyk doświadczalny Lech Kaczyński. Wg. Kaczyńskiego obserwacja może naruszyć stan kwantowy i spowodować ustabilizowanie się liczby Żydów. Stąd słynne określenie Żyd Kaczyńskiego. Jest to Żyd, który jednocześnie płonie i jednocześnie się nie narodził. Ponieważ palenie Żydów jest podłe, więc Kaczyńśki postuluje zasadę: Zasada Kaczyńskiego: nie ekshumować w Jedwabnem. Wybitny matematyk, prof. Kwaśniewski przyjął w związku z tym zdroworozsądkową zasadę „przepraszania za górne oszacowanie” – skoro Żydzi płoneli i nie płoneli jednocześnie, to i wśród podpalaczy byli podpalacze kwantowo splątani. Wg. obliczeń Kwaśniewskiego cały Polski Naród splątał się kwantowo z podpalaczami, a zatem musi przepraszać.

 6. Easy Rider said

  Ad 3.

  Tę „komorę gazową” wybudowali (oficjalnie – zrekonstruowali) Sowieci po wojnie i przypomina ona raczej jakąś oborę niż instalację chemiczną. Trzeba tutaj dodać, że ta rzekoma komora gazowa znajduje się po drugiej stronie ulicy, gdzie mieścił się szpital dla SS-manów.

 7. Easy_Terran said

  RE: 5.
  Gdybym tylko z taką samą swadą potrafił pana komentarz przetłumaczyć na j. ang. już bym nim zalewał wszelkie dyskusje w sferze anglojęzycznej 🙂

Sorry, the comment form is closed at this time.