Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Irmina Blad o O paranoi giedroyciowych i bar…
  osoba prywatna o O paranoi giedroyciowych i bar…
  Boydar o Transmutacja biologiczna – ską…
  JackTheCrasher o Wolne tematy (08 – …
  bryś o UE chce „położyć łapę” na lasa…
  brys o UE chce „położyć łapę” na lasa…
  Czytelnik z Północy o „Hiszpańscy” nurkowie na…
  Krystian Szeliga o O paranoi giedroyciowych i bar…
  Anucha o Ukraina na skraju przepaści! M…
  Anucha o „Hiszpańscy” nurkowie na…
  Sudbina Srba o Wolne tematy (08 – …
  Anucha o UE chce „położyć łapę” na lasa…
  Kojak o UE chce „położyć łapę” na lasa…
  antoni o O paranoi giedroyciowych i bar…
  gnago o Transmutacja biologiczna – ską…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Bestialskie pobicie człowieka pracy przez firmę ochroniarską w porozumieniu z policją i władzami

Posted by Marucha w dniu 2012-10-23 (Wtorek)

Na artykuł zwrócił nam uwagę p. AlexSailor – admin.

Bandyckie metody „stróżów” prawa.

W biały dzień bestialsko pobito człowieka w przejściu podziemnym w Warszawie.

W nocy z czwartku na piątek (5.10.2012) grupa 200 uzbrojonych w broń gazową rzezimieszków-przedstawicieli bezprawia wtargnęła do sklepu i skatowała niewinnego człowieka.

Do jednego ze sklepów w przejściu podziemnym wkroczyła ekipa firmy ochraniarskiej w pełnym rynsztunku i z kominiarkami na mordach. Bestialsko pobili sklepikarza, który wylądował w szpitalu.

Jak się okazuje cała akcja była starannie przygotowana, a wszystko odbyło się przy współudziale policji i władz miejskich. Bandytyzm władzy przekracza wszelkie normy jakiejkolwiek przyzwoitości. W moim odczuciu jest już trochę za późno na dyskusje, debaty, podpisy, apele, ankiety i pisanie petycji do nierządu. Manifestacje zorganizowane też niewiele dadzą. Pora chyba w sposób niekontrolowany wylegać na ulice i dokonywać samosądu na tych oprychach przy władzy.

Oprychy twierdzili, że są pracownikami agencji ochrony działającymi na rzecz spółki WPP, która to firma wynajęła ich do przeprowadzenia eksmisji. Nie posiadali jednak nakazu eksmisji. Należałoby się przyjrzeć dokładnie tej spółce.

Nie towarzyszył im komornik ani też żaden urzędnik administracji uprawniony do przeprowadzania eksmisji. Nie było też podstaw prawnych do zarekwirowania towaru przedsiębiorców, w dodatku z użyciem siły.

Na miejsce zdarzenia wezwano policję. Zjawiło się jedynie kilku policjantów, 4 policjantów, którzy nie przedsięwzięli żadnych czynności, nie wezwali posiłków, nie zażądali okazania dokumentu nakazu zajęcia mienia, a nawet nie zareagowali, kiedy ochroniarze napadli czynnie na mężczyznę, który próbował im przeszkodzić w rabunku. To świadczy, ze policja działała w zmowiez firmą krzak pt. spółka WPP.

Dlaczego firma WPP nie wpłaciła do miasta 6,6 milionów zlotych. Termin wplaty minął 17 września. Adam Sobieraj rzecznik z ZDM poinformował w TVP Warszawa, że kwota wpłynęła na ich konto 6 września, ale zapomniał dodać, że było to zaledwie skromny tego ułamek. Na jakiej podstawie wogóle ta bandycka firma czerpie korzyści majątkowe do prywatnej kieszeni, skoro teren jest publiczny? Kto im dał takie prawo? Kto pozwolil się uwłaszczyć spółce prywatnej na publicznym terenie?

Spółka bandycka WPP nie ma prawa podnajmowania lokali osobom trzecim, a tym bardziej nie ma prawa zabierać nie swój towar, bo to jest bandycki napad z rabunkiem. Za to są paragrafy. Musimy żądać dla nich najwyższego wymiaru kary, dla tych osiłków bezmyślnych, którzy tępo wykonują rozkazy bandytów i dla ich mocodawców.

Pobity przez ochroniarzy mężczyzna w stanie ciężkim trafił do szpitala.

Policjanci bezczynnie przyglądali się czynnej napaści i nie udzielili żadnej pomocy ofierze, ani też nie wezwali pomocy medycznej. Policjanci odmówili pokazania swoich legitymacji.

Jest prawdopodobne, że policjanci działali w zmowie z rabującymi, bo rzecznikiem prasowym agencji ochrony działającej na zlecenie firmy WPP sp.k ( Warszawskie Przejścia Podziemne) jest podobno były pracownik policji.

Człowiek pracy aż popłakał sie w szpitalu, gdyż jedyne co chciał w życiu robić, to uczciwie i ciężko pracować na utrzymanie rodziny. Córki i żona są w szoku. Dzieci tego poszkodowanego myślą o opuszczeniu tego bandyckiego kraju, tzw zielonej wyspy duchowego trupa Tuska.

Teraz nie mają wątpliwości, że w Polsce panuje mega bezprawie, a te sukinsyny chronią się immunitetami, legitymacjami i układami. Pora wymierzyć im sprawiedliwość. To szokujące, że wogóle taka sytuacja może mieć miejsce.

Przymulona urzędniczka twierdzi, że pawilony w przejściu podziemnym nie spełniają standardów unijnych. A są przecież ZŁOTE TARASY. Pies je…ł tą bandycką Unię razem z tymi TARASAMI. Pora z niej schrzaniać jak najdalej. Dla tej prostaczki, która załapała się na „ciepłą” piosadkę w urzędzie nie liczy się dramat uczciwego człowieka, bo sama jest gnidą.

Ten post jest przesiąknięty moją agresją i pogardą dla tych śmieci. To, że w Polsce panuje mega bezprawie, dla nikogo nie powinno być tajemnicą. Może niech sobie ten poniższy materiał obejrzy Pan Gudzowaty, którego posty są odrealnioną wizją tego chorego świata. Sami Państwo obejrzą wstrząsający materiał.


.
PRECZ Z UNIĄ EUROPEJSKĄ – PRECZ, PRECZ, PRECZ, PRECZ !!!!

A tu nieco więcej o tym bandyckim napadzie w kraju Tuska


.
http://katerina.nowyekran.pl

Komentarze 32 do “Bestialskie pobicie człowieka pracy przez firmę ochroniarską w porozumieniu z policją i władzami”

 1. Józef said

  Zbieramy owoce narodowej mądrości. W stanie wojennym takie represje dotykały przeciwników komuny a dzisiaj zwykłych obywateli w sytuacji, kiedy rządzi Solidarność. Władza oczywiście nie ma z tym nic wspólnego.

 2. Ość said

  Powoli urządzają na w Polsce Palestynę. To tylko namiastka tego co nas czeka, jak nie weźmiemy sprawy w swoje ręce i nie zrobimy z bandytami antypolskimi porządku. Budźcie się ludzie.

 3. Nemo said

  Możemy se pogadać.Ciekawe jak się za nich wziąć.Zakupić broń od al kaidy?

 4. zagrypiona said

  Ciekawe jest to, ze na takie sytuacje oburzaja sie ludzie dopiero wtedy gdy problem zaczyna dotyczyc ich bezposrednio. No rychlo w pore sie zreflektowali.

  Bandytyzm władzy przekracza wszelkie normy jakiejkolwiek przyzwoitości. W moim odczuciu jest już trochę za późno na dyskusje, debaty, podpisy, apele, ankiety i pisanie petycji do nierządu. Manifestacje zorganizowane też niewiele dadzą. Pora chyba w sposób niekontrolowany wylegać na ulice i dokonywać samosądu na tych oprychach przy władzy.

  Doprawdy? Na takie rzeczy to juz jest za pozno od dawna. Z chwila gdy bezczelnie wyprzedaje sie polski majatek, zamyka przemysl, zwalnia pracownikow/zmusza do emigracji za chlebem, juz wtedy bylo za pozno na dyskusje… Gdyby tych ludzi nie spotkalo to co spotkalo, to nadal, slyszac glosy krytyki co do petycji i innych smiesznych sposobow usuwania szkodnikow od wladzy, pukaliby sie w czolo. Ewentualnie, zwyzywali by cie od ‚pisuara’, wzglednie ‚niezaradnego’ czy ‚paranoika”.

  Niestety w tym kraju sie nie poprawi. Tu ludzie nie maja jaj by walczyc o godnosc, honor i swoj biologiczny byt. Kazdy sie boi i zdycha w swoim kącie w nadziei ze inni za niego sprawe naprawia, byle tylko on nie musial sobie raczek plamic. 😉

 5. Fran SA said

  Czy firmy ochroniarskie sa legalne? Tzn. czy sa uznane przez konstytucje?
  Jaka jest wiec roznica miedzy ‚ochrona’ a ‚atakiem’? Kto ma prawo do ochrony przed atakiem?
  No bo jaka jest roznica miedzy ‚ochrona’ a bandyckim atakiem?
  Czy w Polsce procedury sadowe nie sa juz potrzebne bo jest prawo linczu i samosadow?

 6. Zbyszko said

  Co to w ogóle za twór!!!??? firmy ochroniarskie, które mają broń, kto im dał prawa reagowania w taki sposób??!!! Czy przykład Grecji nie daje im do myślenia???!!! gdzie tacy jak oni płoną oblani koktailami mołotowa!!!! Przecież wy tez chyba macie rodziny, dzieci!! nie myslicie o nich??? o tragedii jaką przeżyją gdy dowiedzą się że spłonęliście w męczarniach!!!!

 7. Krzysztof said

  Jeszcze trochę i będziemy zmuszeni organizować się w grupy samoobrony. To wszystko zmierza co najmniej w kierunku państwa parapolicyjnego, a może paraagencyjnego.? Cholera wie! Czyli podnieść dupy z foteli i robić coś. Bo nasze dzieci będą miały tu piekło.

 8. lopek said

  Niektóre wpisy są takie, jakby owi piszący nie wiedzieli, że Polska jest pod okupacją. Okupant z kolei do żywego nienawidzi okupowanych i do żywego okupowanymi – pogardza!

 9. Józef said

  Panie Lopek, my Polacy dobrze wiemy że Polski nie ma a jest judeopolonia. Za odejście od wiary katolickiej Bóg nas ukarał. Oazowo gitarowymi mszczynkami łask sobie nie zaskarbimy, dlatego tak nam opornie idzie, aby cokolwiek dobrego się stało.
  Niemoralność w narodzie zbiera żniwa.

 10. bozydar said

  @ Nemo

  Al Kaida to wlasnie „ONI” !!!

  Polska jest najbardziej zagrozona bo oni nienawidza nas cala moca demoniczna.
  Kazde prawo bedzie w pogardzie…….bo Bog dla niektorych jest „urojony”. ale srodze sie zawioda.
  To jest poczatek!
  Jedyny ratunek to boska interwencja!
  Prawi ludzie zobacza zaglade bezboznych, glowa do gory!!!

 11. alexirin said

  od dawna twierdze ze nasz rząd razem z policją to jest zwykła przestępcza grupa mafijna

 12. Fran SA said

  Ad. 10 Alexirin
  To sie nazywa mafiokracja, ktora ma do swojej ochrony uzbrojona po zeby armie policjantow oplacanych z kieszeni podatnika.

 13. Mafiokracja funkcjonuje (i ma sie calkiem dobrze) od „epoki zlotnikow”, a „sluzby ochroniarskie” zostaly powolane do sprawowania „misji stabilizacyjnych” na zagrozonych „demonkratycznych” terytoriach na Bliskim i Srodkowym Wschodzie…
  ==================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 14. aa said

  ci ktorzy twierdza ze cos takigo dzialo sie przed 1989 nie znaja rzeczywistosci-wystarczy przypomiec w jakich warunkach czesc z obecnych wladcow Polski przebywali w Magdalence- to ze obecna wladza nie liczy sie wogole ze spoleczenstwem to oczywiste tylko ze to spoleczenstwo zajete jest zarciem. pieprzeniem i gonitwa szczurow. Gdy przyjda wybory i tak albo Tusk Albo Kaczor tzn gowno i gowno

 15. AlexSailor said

  Ad.13 @Aa
  Gdyby wybory mogły coś zmienić, już dawno byłyby zakazane.
  Nie tędy droga.
  Potrzebna jest praca od podstaw.
  Ba.
  Potrzeba przeryć się aż do fundamentów i jeszcze trochę pod nie.

  Problem jest właśnie w tym, że fundamenty Polski są przegniłe, sypią się, a lud roboczy jedynie wytrzeszcza oczy.

 16. Brat Dioskur said

  Re15@AlexSailor
  „Gdyby wybory mogły coś zmienić, już dawno byłyby zakazane….”

  Skad zatem na arenie politycznej znalazla sie LPR?
  Tak wiec PO wygrala wybory i je po prostu konsumuje ,co prawda na swoj sposob ,ale zupelnie legalnie ,jako wybraniec narodu.Spojrzmy wiec na to pobicie z innej strony , ze strony ofiary. Dalbym wiele ,zeby dowiedziec sie na kogo ten pobity sklepikarz glosowal i wcale bym sie nie zdziwil ,gdyby okazalo sie ,ze zostal w domu…
  Znowu wiec przytocze reakcje pewnego zaaferowanego Polaka ,ktory moje proby opisania panujacej rzeczywistosci i w zwiazku z jej targizmem ,fundamentalnego znaczenia wyborow ,odpowiedzial mi nieco rozdraznionym glosem :”Panie , ,ja musze splacac kredyt i nie mam czasu zajmowac sie duperelami”.Koniec cytaty. Zapewne jak juz po niego przyjda (podobnie ja w znanym wierszyku) to dopiero zrozumie czym sa te „duperele”….
  P.S. Na ta „nie tedy droga” te bandziory sa doskonale przygotowani …”make my day” ,powtarzaja sobie w duchu.

 17. Józef said

  Na kogo glosował sklepikarz i pracownicy zlikwidowanych zakładów?
  Nie przypadkiem na swoich ciemiężców?

 18. alexirin said

  re 17
  Wybory w Polsce a rosyjskie serwery nie wazne kto głosuje wazne kto liczy głosy 🙂

  Z niedowierzaniem czytam informację, przecierając oczy ze zdumienia, że Państwowa Komisja Wyborcza podczas ostatnich wyborów korzystała z gościnności rosyjskich serwerów. Raport w tej sprawie otrzymał poseł PiS Maks Kraczkowski

  http://www.bibula.com/?p=60596

  http://niepoprawni.pl/blog/3415/wybory-w-polsce-rosyjskie-serwery

 19. Ad. 18

  „Państwowa Komisja Wyborcza podczas ostatnich wyborów korzystała z gościnności rosyjskich serwerów”

  – A te serwery to w czyich rękach? Czy aby na pewno w rosyjskich? 🙂 … Myśleć! Myśleć!

  Serwery na terenie Rosji. Ale w CZYICH RĘKACH?

  Strzał w dziesiątkę – admin

 20. Ad. 15

  „Potrzebna jest praca od podstaw.”

  – Po prostu potrzebna jest EDUKACJA. (powtarzam to od lat).

 21. Artur Stępień z Opola said

  Takimi firmami ochroniarskimi rządzą głównie byli ubecy i czerwone skurwysyny , z którymi przy Okrągłym Stole podzielono się władzą zamiast ich powiesić, więc metody działania są także rodem z NKWD, a ogromna część Policji jest tylko pieskami łancuchowymi na usługach tego bandyckiego rządu. Podpisuje się własnym nazwiskiem , bo mam tych wszystkich szmaciarzy którzy nas kontrolują ( za NASZE podatki) w duuuuużym poważaniu.

 22. Zerohero said

  Re 1

  Odwiedził raz Gajówkę pewien pan mający trudności ze zrozumieniem, że niektórych nie jara hasło „precz z komuną” – nie dlatego, że są komunistami, ale dlatego, że jego „precz” ma praktycznie zerowy związek ze sprawami istotnymi, choćby ta jak w powyższym wpisie.

 23. Szkociara said

  w zeszłe wakacje głośno było o firmie ochroniarskiej z dworca centralnego. dot handlu narkotykami, prostytucją, łapówkami. nawet sprawa w tv się obiła. co dalej, jak widać nic..

 24. — Pan Bozydar na 10-tce ze : „Jedyny ratunek to Boska interwencja ”
  Panie Bozydar , na pomoc Pana Boga trzeba zasluzyc czynem .
  Wiekszosc ludzi ktorych ja znam , modli sie do swietego wojtyly piszacego sie JPII .
  Do nich prawda moze dotrzec tylko w takiej postaci jak do tego wlasciciela sklepu .

 25. Rysio said

  Założę się o każdą sumę, że do tego właściciela sklepu – nawet po tym jak dostał łomot – prawda nigdy nie dotrze.

  PS. Zmienię zdanie – jeżeli ten pobity właściciel sklepu – zarząda od państwa natychmiastowego, bezwarunkowego dostępu do broni palnej – i umotywuje to tym, że jest mu ona niezbędna po to aby na drugi raz nie był całkowicie bezbronny, i aby przy jej pomocy mógł się bronić przed wszystkimi bandytami ubranymi w państwowe kostiumy robocze z napisem „Policja”.

  Rozsądny człowiek będzie się bronił środkami, jakie są dostępne, a nie występował z żądaniami, które wyśmieje 50% społeczeństwa, a pozostałe 50% się ich przerazi i okrzyknie go bandytą – admin

 26. AlexSailor said

  Ad.16 @Brat Dioskur
  „“Gdyby wybory mogły coś zmienić, już dawno byłyby zakazane….”

  Skad zatem na arenie politycznej znalazla sie LPR?”

  Proszę przypomnieć sobie bezprawne nie zarejestrowanie listy wyborczej Nowego Ekranu (co stwierdził sąd) oraz bezprawne nie zarejestrowanie jako startującej we wszystkich okręgach listy partii z JKM w tle.

  Co do LPR – można się było łudzić, że ta partia coś zmieni.
  Jak widać po postawie b. wicepremiera Giertycha, wszystko było pod kontrolą.
  Aczkolwiek pewne dobre rzeczy i tak dało się zrobić.

  Trzeba zdać sobie sprawę z tego czym w istocie jest głosowanie w obecnych warunkach.
  Chodzi o to, by dać ludziom złudzenie wpływu na władzę i w ten sposób zmusić ich do przyjęcia za jej działania odpowiedzialności, w sumie przełknięcia co władza robi.
  Jakiś tam wpływ przez wybory jest na drugorzędne sprawy, ale to wszystko.
  Nie ma się co łudzić, wybory nie zostaną wygrane przez żadne ugrupowanie niezależne od sprawujących w
  państwie władzę.

  Żeby było jasne.
  Wszelkie rozróby uliczne, „rewolucje”, itp. również nie przyniosą dobrych rozwiązań, gdyż doświadczenie uczy, że
  po takich rzeczach zawsze było gorzej niż przed.

 27. AlexSailor said

  Ad.20 @Krzysztof M
  Edukacja rozumiana jako wiedza.

 28. Rysio said

  „………Rozsądny człowiek będzie się bronił środkami, jakie są dostępne, a nie występował z żądaniami, które wyśmieje 50% społeczeństwa, a pozostałe 50% się ich przerazi i okrzyknie go bandytą – admin………”

  Ja jestem „nierozsądny” i dlatego Panie Gajowy mam głeboko w d. co o mnie mysli większość zidiociałego społeczeństwa.

  PS. Zresztą, idę o zakład, że o Gajowym olbrzymia część społeczeństwa myślałaby tak samo jak i o Rysiu.

  😉

 29. Fran SA said

  Bandytyzmu nie da sie wlasciwie niczym obronic. Nie jest wina ofiary, ze ja pobito. NIE BYLO PROWOKACJI.
  Rozumiem rowniez, ze nie kazdy musi zywo interesowac sie zarzadzaniem kraju.
  ALe cos mi sie wydaje, ze w Polsce wystarczajaco wiele osob zywo sie interesuje polityka, a jednak sytuacja gospodarczo-polityczna jest coraz glupsza.
  No to moze nie zwalajmy winy na sklepikarza.

 30. Zerohero said

  Re Rysio

  Ale broń palna niczego nie zmieni, ponieważ dostanie ją i ten sklepikarz i byle cieć z ochrony. Policjanci trzymali z bandziorami, więc w razie draki siła ognia jest i tak po stronie napastników.

  Lepiej żeby po prostu działało rozsądne prawo, a państwo było NASZE, nie bandytów.

 31. Rysio said

  re 30. „…………Ale broń palna niczego nie zmieni………”

  Piszesz (myślę, że nie przemyślane) bzdury – Zerohero.

  Obecnie broń w Polsce mają tylko bandyci – ci po cywilu i ci w kostiumach państwowych.

  Uczciwi, porządni i prawi obywatele są rozbrojeni, są bezbronni – a wiesz dlaczego?

  Bo towarzysz tych obecnie uzbrojonych bydlaków – Lenin – już wiele lat temu słusznie zauważył, że jeden uzbrojony jest zdolny kontrolować 100 nieuzbrojonych.

  PS. Gwarantuję, że w bardzo krótkim czasie, zaraz po uzbrojeniu się całego 40 milionowego polskiego społeczeństwa, buta i bezprawie tych drani gwałtownie by stopniała.

 32. Rysio said

  🙂

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: