Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Boydar o Transmutacja biologiczna – ską…
  Krystian Szeliga o O paranoi giedroyciowych i bar…
  Yagiel o Wolne tematy (08 – …
  Listwa o Wolne tematy (08 – …
  Krzysztof M o Ekspert: wysłanie Abramsów prz…
  Wywrotowiec o Ukraińscy lekarze nie muszą zn…
  Bezpartyjna o Polskość czarnych Polaków na…
  Yagiel o Wolne tematy (08 – …
  I*** o O paranoi giedroyciowych i bar…
  osoba prywatna o Wolne tematy (08 – …
  Adrian o Wolne tematy (08 – …
  Mietek o Ekspert: wysłanie Abramsów prz…
  Krzysztof M o Ekspert: wysłanie Abramsów prz…
  Krzysztof M o Ekspert: wysłanie Abramsów prz…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Dlaczego nie swastyka?

Posted by Marucha w dniu 2012-10-24 (Środa)

Głównym zadaniem katolickich europosłów powinno w najbliższych dniach stać się wyjaśnienie gigantycznego skandalu z nowym plakatem promującym Unię Europejską. Jest niedopuszczalne, by ufundowana na wartościach chrześcijańskich Europa zestawiała ze sobą krzyż oraz komunistyczny symbol sierpa i młota.
To znamienne, że dzisiejszym Europejczykom musimy przypominać o chrześcijańskich korzeniach ich kontynentu. Wciąż musimy powtarzać współczesnemu człowiekowi, że gdyby nie ten znak, gdyby nie krzyż Jezusa Chrystusa, gdyby nie Kościół Katolicki, Europa nigdy nie byłaby tym, czym jest dzisiaj. Zestawienie świętego dla dziesiątek pokoleń Europy znaku ze znakiem wschodniego barbarzyństwa, niszczącego wszystko co powstało z wielkiej europejskiej cywilizacji , jest niesłychane.

W plakacie promującym UE – która dziś rzeczywiście przypomina siostrę ZSRS – sierp i młot znajduje się na szczycie symboli, które autorzy grafiki uznali za konglomerat dopuszczalnych dziś symboli. To znamienne, ale niezwykle niebezpieczne. Czy mamy odczytywać to jako sygnał wysłany nam przez Brukselę? Czy tygiel barbarzyńskich i pogańskich symboli zestawiony z krzyżem oznaczać ma, że we Wspólnocie od teraz będzie można – wzorem najbardziej znanych osób spod znaku sierpa i młota – skazywać miliony ludzi na śmierć głodową, lub rozkazywać europejskim żołnierzom strzelać w tył głowy jeńca? Czy tego chcą postępowi i nad wyraz tolerancyjni eurokraci? Cóż innego ma bowiem znaczyć umieszczenie na unijnym plakacie tego symbolu?

Zagrywka z sierpem i młotem jest wyjątkowo perfidna. W logice otwartych europejskich decydentów powstaje jednak luka. Skoro sierp i młot – jeden z symboli europejskiego totalitaryzmu – może być jednym ze znaków akceptowanych w UE, dlaczego na plakacie nie umieszczono drugiego znanego Europejczykom znaku? Wszak nazistowska swastyka w XX wieku współtworzyła mozaikę kulturową Europy, i to bardzo znacząco.

Nawet gdyby nie postrzegać sierpa i młota jako znaku zbrodniczej ideologii, koncepcja plakatu i tak nie ma większego sensu. Oto według twórców grafiki, sierp i młot, gwiazda Dawida czy muzułmański półksiężyc, pojawiają się w zestawieniu symboli częściej niż krzyż. To również pokazuje jak absurdalnym pomysłem było owo zestawienie. No chyba, że to ja się mylę. Że żadnego absurdu nie było.

Europosłowie – chrześcijanie, szczególnie frakcja chrześcijańskich demokratów, powinni jak najszybciej dowiedzieć się, czy twórcom plakatu nie chodziło czasem o ukazanie tego, co dla mieszkańców Europy powinno według nich być najważniejsze. W drugiej kolejności wskazano to, co jest zaledwie akceptowane. Sierp i młot pojawia się na grafice pięciokrotnie, dokładnie tak jak azjatycki Yin i Yang. Gwiazda Dawida i półksiężyc czterokrotnie, krzyż – najrzadziej. Czy to aby na pewno przypadek?

Sławomir Skiba
http://www.pch24.pl

Komentarzy 10 do “Dlaczego nie swastyka?”

 1. Maciejaszu said

  „(…)Gwiazda Dawida i półksiężyc czterokrotnie, krzyż – najrzadziej. Czy to aby na pewno przypadek?”

  Nie. To nie jest przypadek. Szatan się wam przedstawił właśnie. I uśmiał.

 2. Sowa said

  I znów sierp i młot góruje nad Krzyżem. Tak jak w Moskwie, za bolszewii, na Cerkwi na Kremlu była czerwona satanistyczna pięcioramienna gwiazda. Znów to samo.

 3. Rysio said

  Już niedługo wszyscy siądziemy dookoła ogniska, weźmiemy się za ręce i będziemy śpiewać: „kumba-ja”

  🙂

 4. Fran SA said

  Ten plakat to jest w ogole taki troche ni w dupe ni w oko. Ktos sie nie bardzo przemeczyl. Zapomnial o skarpetkach Lenina i lysinie Cyrankiewicza.
  A gdzie sa wasy Walesy???? i ten wielki dlugopis?

 5. MatkaPolka said

  Nazistowskie korzenie brukselskiej UE – Relay of Life

  http://www.relay-of-life.org/pl/chapter.htmlNAZISTOWSKIE KORZENIE „BRUKSELSKIEJ UE”. To, co zawsze chciałeś wiedzieć o „brukselskiej UE” …

 6. Easy Rider said

  Chciałbym zwrócić uwagę, że na tym śmieciowym symbolu trzykrotnie występuje tryzub, nie kojarzący się Polakom dobrze. Nie jest to dosłownie tryzub ukraiński, może nawiązuje on do symbolu Wikingów, ale dlaczego nie ma w tym zestawieniu orła czy lwa, które są treścią godła w wielu krajach europejskich? W ogóle, to wygląda to na jakiś śmietnik symboli, ale wydaje mi się, że w rzeczywistości – właściwie odczytany – mówi on prawdę na temat UE, którą można by zawrzeć w następujących punktach:

  – lucyferiański symbol pentagramu jako całości,
  – kontynuacja komunizmu w wydaniu ZSRR ,
  – multi-kulti,
  – jedna światowa religia (jako jeden z celów NWO).

  Rzeczywiście, w tym zestawieniu jakby brakuje nazistowskiej swastyki. Nie znam znaczenia wszystkich symboli, ale czyżby zapomniano o jakimś symbolu pedalskim – tak ważnym dla tego nowego, orwellowskiego świata?

 7. Zerohero said

  Unia Europejska to państwo żydowskie:

  1) zaciekle wprowadza kolejne sankcje na Iran, choć nie ma żadnego w tym interesu, a nawet dobija w ten sposób gospodarkę Grecji. Żydofile mogą jeszcze postawę USA przypisywać konfliktowi Iran-USA (negując rolę Izraela), ale co z UE?

  2) Obok europarlamentu, w tym samym budynku zaczął działać parlament żydowski.

  3) Ma bardzo dobre relacje z Izraelem. Pacyfiści z UE są organicznie niezdolni do krytyki tego państwa, otwierają dla niego wielki rynek itd.

  4) UE jest programowo antynacjonalistyczna, antynarodowa i antyeuropejska. Proszę zwrócić uwagę, że jak gdzieś wykwitł komunizm, to prędzej czy później dochodziło do niego zabarwienie lokalne, narodowe, np. chińśkie komuchy zamieniły się w chińśkich nacjonalsitów, Łukaszenko, Putin – to samo. Ich „komuchowatość” wynika tylko z tego, że urodzili się w kraju urządzonym przez żydowskich komunistów, ale najwyraźniej tych „ideałów” nie ciągną dalej. Komisarze UE to komuna z wyboru, pierwszego sortu, a więc koszerna. Poza tym jak na kosmopolitów robią dziwne rzeczy (punkty 1, 2, 3). Jest to typowy żydowski „kosmopolityzm”.

 8. marta1 said

  „Współczesny świat znajduje się w stanie tak daleko posuniętego rozkładu, iż nie powinniśmy się obawiać, że się nie zawali.”

  Nicolas Gomez Davila

 9. jankowal@onet.pl said

  re: Unia Europejska to państwo żydowskie:

  Dlatego są tylko ich symbole hi hi

 10. Żydosocjalistyczne są korzenie UE. Jak nazistowskie, to gdzie swastyka? Będą mi wmawiali, że czarny kot którego widzę nie jest czarny, tylko bury, i udowadniali, że jest bury, tylko ja jestem ślepy. Nie nie jestem ślepy. Czarny kot jest czarny, i póki w UE lewactwo socjalistyczno-hippisowskie będzie na pierwszym planie ścigać nacjonalistów i „nazistów”, póki gadanie o „nazistowskich” korzeniach UE jest tak samo rzeczywiste jak stwierdzenie, że Inkwizycja pomordowała więcej niż A.Hitler czy J.Stalin. Jako nacjonalista znam różne osoby z tego środowiska, a kręgi sympatyzujące z nazizmem wcale jakoś nie pałają sympatią do żydowskiego tworu UE.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: