Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  stupaszczy o Obywatele w obronie radcy praw…
  podczaszy o Wolne tematy (53 – …
  JanuszT o Wolne tematy (53 – …
  JanuszT o Wolne tematy (53 – …
  JanuszT o Wolne tematy (53 – …
  JanuszT o Wolne tematy (53 – …
  podczaszy o Wolne tematy (53 – …
  JanuszT o Wolne tematy (53 – …
  Sebastian o Wolne tematy (53 – …
  podczaszy o Wolne tematy (53 – …
  JanuszT o Wolne tematy (53 – …
  podczaszy o Wolne tematy (53 – …
  MatkaPolka o Traditionis Custodes
  JanuszT o Wolne tematy (53 – …
  JanuszT o Wolne tematy (53 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 549 obserwujących.

Masowy ubój rytualny. Przekręt władzy.

Posted by Marucha w dniu 2012-10-26 (Piątek)

Gazeta Wyborcza była łaskawa cokolwiek napisać o aferze uboju rytualnego. Rzuciło mi się w oczy, że artykuł „Ubój rytualny będzie w Polsce zgodny z prawem” (*) mówi coś o polskim eksporcie mięsa z takiego uboju do Turcji czy Arabii Saudyjskiej, ale przemilcza, że Polska jest przede wszystkim największym na świecie eksporterem mięsa koszernego do Izraela. Poza tym dyskretna Wyborcza słusznie pisze, że do tej pory ten biznes jawnie (choć po cichu) łamał prawo, zresztą za doskonałą wiedzą rządu. Ale właściwie nie to przyciągnęło moją uwagę.

Wypowiedź wiceminister rolnictwa. Wylicza ona co domyślnie uprawnia masowy eksport (niedługo już połowa polskiego bydła, setki tysięcy zwierząt, będzie ubijana rytualnie): wchodzące właśnie w życie unijne rozporządzenie (dopuszczające „wyjątek religijny” od ustawodawstwa europejskiego), Traktat Lizboński (który mówi, że unijne prawo ma pierwszeństwo przed naszym), i nawet Karta Praw Podstawowych (której Polska nie ratyfikowała).

Pani wiceminister przekręca patrząc prosto w oczy. Rozporządzenie dotyczy terytorium europejskiego , nie dopuszcza eksportu poza kontynent. Wyjątek religijny polega na zaspokojeniu tych obywateli europejskich, którzy wierzą, że zwierzęta należy ubijać przy użyciu tych samych środków, co tysiące lat temu na azjatyckich pustyniach.

Prawo europejskie ma fundament chrześcijański, tj. wierzy, że zadawanie niepotrzebnego cierpienia jest grzechem. Wyjątek ustanowiony dla mniejszości religijnych zamieszkałych w Europie nie ma nic wspólnego z aspiracjami wąskiego, ale bardzo silnego politycznie polskiego lobby uboju rytualnego, związanego szczególnie z PSL. Europejska Karta Praw Podstawowych nie obejmuje Izraela ani Arabii Saudyjskiej nie tylko z powodu odmiennych wartości. Tolerancja dla cudzych przekonań nikomu nie nakazuje służenia im, ani ich dzielenia.

Można zrozumieć gruby, trwający kilka lat przekręt, kryty przez osoby bardzo wysoko postawione. Wiadomo, politycy, więc gangsterzy. Ale do grupy trzymającej polskie bydło za mordę, że tak powiem, należy nawet Główny Lekarz Weterynarii, jedyny lekarz na tym stanowisku w Europie, który gorąco popiera cele lobby rytualnych rzeźników. Gdyby produkować mięso koszerne/halal tylko dla naszych mniejszości, jeśli to konieczne, problem byłby mikroskopijny, jednak teraz Polska zabija rytualnie wielokrotnie więcej zwierząt niż kiedy żyły tu miliony żydów. Jedyne wytłumaczenie powinno być religijne: że polskie bydło cierpi za polskie grzechy.

Jerzy Szygiel

(*) http://wyborcza.pl/…rytualny_bedzie_w_Polsce_zgodny_z_prawem.html
http://blog.wirtualnemedia.pl/jerzy-szygiel/post/uboj-rytualny-jak-sie-ma-polskie-bydlo

Za http://szygiel.salon24.pl

Komentarzy 15 do “Masowy ubój rytualny. Przekręt władzy.”

 1. Niedaleko said

  Ten artykuł pokazał się w GW by pokazać nam Polakom „figa”. Takie „Widzicie, robimy u was co chcemy ale wy to wykonujecie i jeszcze bez prawnie !!!!”

  Ale marnota to musi być która to wykonuje.

 2. Gotowy said

  Oni pokazują jak ich trzeba ubijać. Bestie cholerne. Robią co chcą i to jest ich diabelska anty-etyka i antymoralność. Na wszystko ma to bydło usprawiedliwienie i wytłumaczenie. Nie kupujcie gówna wyborczego degenerata moralnego Szechtera.

 3. 25godzina said

  Czekam na drugą część artykułu o rytualnym uboju ludzi, tzn nie tyle ludzi co gojów oczywiście. Też niby nie legalne, a ma miejsce i tez rząd o tym wie, a nie tylko że nic nie robi a jeszcze to nadzoruje.

 4. Marucha said

  Re 25:
  Co nieco o rytualnym uboju ludzi pisaliśmy np. tu:

 5. zagrypiona said

  Nie pamietam juz czy to na wyborczej bylo pisane, ale mieso ktore pochodzi z ‚rytualnego uboju’ a nie sprzeda sie za granice czy koszernym dewiantom, ponoc laduje jako ‚normalne’ miesa do sprzedazy dla nas. Nawet nie wiemy ze to kupujemy. A przeciez jak ta krowa stoi minutami i godzinami to wydziela tyle hormonow i chemikaliow smierci (+normalnie dodawane ‚polepszacze’ jakby tego bylo malo). Zarcie takiego miesa bardzo szkodzi, co zreszta widac bo zachowaniu tych nacji ktore wpierniczaja takie miesko. Niedosc ze sa hodowani do agresjii to jeszcze dodatkowo szprycuja sie hormnoem strachu i agresji z pozywienia.

  PS. Biedni rolnicy, biedni hodowcy ze musi KRUS dla nich byc tak utrzymany, bo choc Polska soro tego wysyla na zewnatrz to oni ledwo wiaza koniec z koncem. 😉 Coz, nie wiem jak to jest, ale dla tych co maja niemale przychody powinno nie byc zadnego KRUSU, tylko normalnie powinni placic. O ile nie z nawiazka za takie szemrane interesy jak uboj rytualny czy hodowle gmo i stosowanie trucizn do produkcji.

 6. Zerohero said

  Rzuciło mi się w oczy, że artykuł „Ubój rytualny będzie w Polsce zgodny z prawem” (*) mówi coś o polskim eksporcie mięsa z takiego uboju do Turcji czy Arabii Saudyjskiej, ale przemilcza, że Polska jest przede wszystkim największym na świecie eksporterem mięsa koszernego do Izraela.

  Wczoraj na stronie Wyborczej widziałem artyku o problemach z wodą. Chodziło głównie o konflikty polityczne spowodowane jej deficytem. Na mapie świata zaznaczyli kilka(naście) miejsc gdzie toczy się konflikt.

  Wzgórz Golan, rzeki Litani, Zachodniego Brzegu – nie zaznaczyli 🙂 🙂 :). Tam wg. Wyborczej nie ma konfliktu. Tymczasem w 2006 Izrael chciał zdobyć libańską rzekę Litani, okupuje wzgórza Golan dostarczające mu 25% zaoptarzenia w wodę, na Zachodnim Brzegu zajął wszytskie źródła wody i każe za nie Palestyńczykom płacić EXTRA.

  Problem nieopisany – problemu nie ma.

 7. Zerohero said

  PS. Pod rządami Żydów Goj nie ma prawa kopać studni głębinowych. Niech ktoś spędzi pół dnia bez płynów albo spróbuje coś uprawiać przy deficycie wody… Nawiasem mówiąc dlatego mnie tak wczoraj wkurzył Brata Dioskur, który wspominał o palestyńskich terrorystach atakujących Izrael i dostających kasę od jakiegoś szejka. Jest to zamiana ról o 180 stopni, wyjątkowe kure..wo.

 8. Brat Dioskur said

  Re7@Zerohero
  W watku „Chiemgauer…etc” napisal Pan do mnie:
  „…w krótkiej wypowiedzi nt. Palestyny/Izraela nawciskał Pan tyle kitu, że nie powstydziłby się tego rasowy hasbarowiec.
  Choć przyznam, że sposób w jaki Pan dyskutuje troszkę rozwiewa moje wątpliwości …”Koniec cytaty.

  No wiec jak?Zostalem pozytywnie zlustrowany czy nie?
  Nawiasem te niespodziewane wyrazy uznania dla mojego hasbarowskiego talentu nasunely mi pewien pomysl.Wiadomo,ze czasy ciezkie z jednej pensji czlowiek rodziny nie wyzywi ,wiec zadna tam hanba na boku cos dorobic…
  Alternatywy nie ma.W Polsce smietniki sa juz pod kontrola poszczegolnych syndykatow a w Holandii takowych na powierzchni nie uswiadczysz ,wszystkie sa podziemne!
  Byc moze dlatego w I pr. hol.telewizji miano dyskutowac problem odeslania bezrobotnych Polakow z
  powrotem do Polski.Niespodziewanie ,nie podajac przyczyn ,program odwolano.

 9. Siewcawiatru said

  – „W tej sytuacji będziemy walczyć, by mięso z uboju rytualnego i produkty z niego były przynajmniej specjalnie oznaczone. Ludzie powinni wiedzieć, że jest to produkt okupiony jeszcze większym cierpieniem zwierzęcia i mieć prawo wyboru, czy chcą go kupić – mówi Cezary Wyszyński z Fundacji Viva zaangażowanej w kompanie przeciwko ubojowi rytualnemu.

  Mięso z uboju rytualnego nie idzie bowiem w całości na użytek muzułmanów i wyznawców judaizmu. Oni jedzą tylko niektóre części ciała zwierząt (np. nie jedzą zadniej części, czyli szynki). Pozostałe mięso idzie – nieoznaczone – do normalnej sprzedaży.

  W Polsce działa dwadzieścia ubojni, które oferują mięso z uboju rytualnego. Nie są prowadzone przez organizacje religijne – to zwykły biznes (kilka ubojni ma np. Animex). Najczęściej prowadzą też „normalny” ubój. A więc części zwierząt, których nie jedzą konsumenci religijni, razem z mięsem z uboju zgodnego z ustawą o ochronie zwierząt wędrują do handlu lub do masarni. ”

  Przerażające traktowanie zwierząt. Zobacz fragmenty raportu fundacji Viva!

 10. RomanK said

  “W tej sytuacji będziemy walczyć.. cyt za siewcawiatru…..Hehehehehehehehehehehehehehehehehe!
  KTO NIby????????

 11. albtps said

  Całe mnóstwo znawców tematu twierdzi, że ubój „kosher/halal” jest bezbolesny. Skąd wiedzą, nie wiemy. Ale wiedzą na pewno. Polecam rozprawkę filozoficzną pt „What is it like to be a bat” Thomasa Nagela — oczywiście tym, co wiedzą, że nie boli..

 12. albtps said

  re: 8 Brat Dioskur do Zerohero @ 7:

  „No wiec jak? Zostalem pozytywnie zlustrowany czy nie?”

  Ach, więc teraz wiemy, kto tu się czepia i wypisuje „proszę uważać” na tego lub innego…

  Ładna historia. Lub, raczej, błazenada. Proszę kupić większą lupe, panie Zerohero, zobaczy pan jeszcze więcej.

 13. Fran SA said

  Z tym ubojem rytualnym to podejrzewam, ze chodzi o monopol na zarobek.
  Klasycznym przykladem byla ostatnio awantura z Indonezja, ktora wiekszosc bydla rogatego sprowadza z Australii. Poniewaz kilo zyca jest stosunkowo bardzo tanie, to jakies podejrzane biznesmeny w Australii wymyslily, ze oskarza Indonezje o niehigieniczny uboj australijskiego bydla, i przejma przerabianie miesa w Australii, a do Indonezji beda wysylac zapakowane w folie i dodatki chemiczne gotowe befsztyki po horendalnych cenach.
  Media zrobily ogromna histerie o bestialskim uboju halala w Indonezji. Hucpa byla tak wielka i naglosniona, ze nagle ni z duchy ni z pietruchy, bez porozumienia sie z hodowcami znalazl sie jakis przyglup minister i … zabronil eksportu zywych krow z Australii. Z efektem natychmiastowym.
  No i sie porobilo. Tysiace sztuk bydla przeznaczone na eksport utknelo w portach australijskich na wielkim upale. Famerzy nie mogli wywiazac sie z kontraktow, ale zal im bylo bydla wiec dowozili wode i jedzenie do portow. Kosztowalo to duzo pracy i … pieniedzy. Statki placily kary za postojowe, krowy zdychaly mimo wszystko, Indonezja na prozno czekala na zakontraktowany transport….
  Ktos sie w koncu wkurzyl i zrobil inspekcje rytualnego uboju w… Australii. I okazalo sie, ze
  -warunki koszernego uboju w Australii sa sto razy gorsze niz gdziekolwiek z Indonezja wlacznie
  -pracownicy rzezni indonezyjskich przyznali sie, ze pozowali australijskim dziennikarzom do zdjec, ale zupelnie innych niz te co byly w mediach.
  Efekt byl taki, ze trzeba bylo przywrocic eksport bydla do Indonezji bo sie zrobil za duzy skandal.
  W rezultacie, australijscy hodowcy, ktorzy poniesli ogromne straty sadza teraz rzad federalny o odszkodowanie. Indonezja sadzi Australie o kompensate za niedotrzymanie umow. Porty nalozyly ogromne kary za tzw. przestoj.
  Mnostwo bydla padlo z wycienczenia i upalu.
  Australia stracila bardzo duzo pieniedzy na niedotrzymaniu umow.
  Porobily sie nieprzyjazne stosunki miedzy dwoma krajami.
  Teraz Indonezja zrobila bardzo na zlosc Australii. Otoz szariat przewiduje zrezygnowanie z uboju rytualnego ‚halal’ co jest taki sam jak koszerny, w przypadkach kiedy prawo lokalowe tego wymaga.
  Szariat, wbrew idiotycznej propagandzie, kaze wiernym stosowac sie do prawa kraju, w ktorym zyja.
  I Inonezyjczycy sprowadzaja z Australii zywiec ale ubili konkurencje australijska na uboj.

  A z tym calym koszernym cyrkiem to jest niezla heca wszedzie.

  koszerny uboj w Nowym Jorku:

  http://failedmessiah.typepad.com/failed_messiahcom/2011/07/glatt-kosher-pig.html

  http://www.smh.com.au/environment/animals/abattoir-workers-paid-to-abuse-cattle-for-tv-liberal-senator-20110810-1iluv.html

  http:///www.smh.com.au/environment/animals/gillard-faces-live-cattle-campaign-20110603-1fkcm.html

 14. Halina said

  Co nieco o rytualnym uboju ludzi pisaliśmy [BYĆ MOŻE – TAKŻE] – np. tu:
  https://marucha.wordpress.com/lista-smierci/
  Rytualne zabijanie stworzeń żywych – było najczęściej głównym powodem wypędzania Żydów z różnych krajów na przestrzeni wieków.
  ‘W różnych czasach Żydów wypędzano z każdego kraju w Europie.
  I w prawie każdym przypadku było to na skutek oskarżeń o mord rytualny.
  Najbardziej obiektywną książką na ten temat jest ‘Jewish Ritual Murder’
  [Żydowski mord rytualny] Arnolda Leese’a z 1938 roku’.

  (1)
  250 Kartagina
  415 Aleksandria
  554 Diecezja Clermont (Francja)
  561 Diecezja Uzès (Francja)
  (5)
  612 Wizygocka Hiszpania
  642 Imperium Wizygotów
  855 Włochy
  876 Sens
  1012 Mainz
  (10)
  1182 Francja
  1182 Niemcy
  1276 Górna Bawaria
  1290 Anglia
  1306 Francja
  (15)
  1322 Francja (ponownie)
  1348 Szwajcaria
  1349 Hielbronn (Niemcy)
  1349 Saksonia
  1349 Węgry
  (20)
  1360 Węgry
  1370 Belgia
  1380 Słowacja
  1388 Strasbourg
  1394 Niemcy
  (25)
  1394 Francja
  1420 Lyons
  1421 Austria
  1424 Fribourg
  1424 Zurych
  (30)
  1424 Kolonia
  1432 Savoy
  1438 Mainz
  1439 Augsburg
  1442 Holandia
  (35)
  1444 Holandia
  1446 Bawaria
  1453 Francja
  1453 Breslau (Wrocław)
  1454 Wurzburg
  (40)
  1462 Mainz
  1483 Mainz
  1484 Warszawa
  1485 Vincenza (Włochy)
  1492 Hiszpania
  (45)
  1492 Włochy
  1495 Litwa
  1496 Neapol
  1496 Portugalia
  1498 Norymberga
  (50)
  498 Navarre
  1510 Brandenberg
  1510 Prusy
  1514 Strasbourg
  1515 Genua
  (55)
  1519 Regensburg
  1533 Neapol
  1541 Neapol
  1542 Praga i Bohemia
  1550 Genua
  (60)
  1551 Bawaria
  1555 Pesaro
  1557 Praga
  1559 Austria
  1561 Praga
  (65)
  1567 Wurzburg
  (66)
  1569 Państwa Papieskie
  1571 Brandenburg
  1582 Holandia
  1582 Węgry
  (70)
  1593 Brandenburg, Austria
  1597 Cremona, Pavia i Lodi
  1614 Frankfurt
  1615 Worms
  1619 Kijów
  (75)
  1648 Ukraina
  1648 Polska
  1649 Hamburg
  1654 Białoruś (Mała Rosja)
  1656 Litwa
  (80)
  1669 Oran (Afryka Północna)
  1669 Wiedeń
  1670 Wiedeń
  1712 Sandomierz
  1727 Rosja
  (85)
  1738 Wurtemburg
  1740 Białoruś
  1744 Praga, Bohemia
  1744 Słowacja
  1744 Livonia
  (90)
  1745 Morawy
  1753 Kovad (Litwa)
  1761 Bordeaux
  1772 Polska / Rosja
  1775 Warszawa
  (95)
  1789 Alzacja
  1804 wioski w Rosji
  1808 wioski w Rosji
  1815 Lubeka i Brema
  1815 Frankonia, Szwabia i Bawaria
  (100)
  1820 Brema
  1843 granica Rosji, Austria i Prusy
  1862 USA tereny gen. Granta
  1866 Galatz, Rumunia
  1880 + Rosja
  (105)
  1891 Moskwa
  1919 Bawaria (Żydzi obcokrajowcy)
  1938-45 tereny pod rządem nazistów
  (108)
  1948 kraje arabskie

  Jeśli chodzi o to dlaczego ich wykrywano (następnie wypędzano),
  to powód jest prawie komiczny. . . na skutek szczególnej integralności
  (czy może powagi, lepsze słowo) ich nabożeństwa dla magicznego satanistycznego krwawego rytuału. Naprawdę chcieli by działała magia, więc stosowali zasady przerażającej gry. Święty Talmud zakazuje pochówku martwych zwierząt, a także definiuje wszystkich nie-Żydów jako zwierzęta. Według prawa żydowskiego, zakazany jest pochówek zwierząt. Po rytualnym złożeniu ofiary,
  satanistycznym rytuale czarnej magii, nagie, podźgane ciało dziecka,
  po upuszczeniu z niego krwi, musi zostać wyrzucone na śmietnik.
  Ten żydowski rytuał zakazuje pochówku ciała, nawet gdyby to miało ukryć
  wszystkie dowody ich zbrodni.
  Podoba mi się to, że lękliwi goje są zbyt uprzejmi by się temu sprzeciwić!
  Można nas teraz oskarżyć o negowanie holokaustu!

 15. amator niebieskich tabletek z Matrixa said

  BLOK RADZACY REKAMI OPOZYCJI UTRZYMA USTAWE O UBOJU RYTUALNYM.I NIE DOTYCZY ona w sensie stricto,,bydla,, ale zwierzat do ktorych zaliczja sie ,,goim,,.Tak naprawde larum ktore powstalo,natemat tejze ustawy umozliwi rytualny uboj polskich Gojow i to w swietle prawa,otworzcie oczy ci ktorzy podniecacie sie tym co podsuwaja wam Syjonisci.Albo staniecie sie ludzmi albo zostaniecie zarznieci jak barany w moredzie rytualnym

Sorry, the comment form is closed at this time.