Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Marucha o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Marucha o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Boydar o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  zagłoba sum o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  UZA o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  walthemar o Wolne tematy (24 – …
  Lily o Wolne tematy (24 – …
  Adrian o Wolne tematy (24 – …
  Greg o Wolne tematy (24 – …
  Gość o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  Быдлошевский Л.З. o Polski prawnik komentuje karę…
  prostopopolsku o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  Gość o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Yagiel o Wolne tematy (24 – …
  Crestone o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Irańska tajna broń

Posted by Marucha w dniu 2012-10-27 (Sobota)

IRAN’S SECRET WEAPON, by dr Robert Faurisson
http://www.darkmoon.me/2012/irans-secret-weapon-by-dr-robert-faurisson/

Lekko wyedytowana wersja tego artykułu ze zdjęciami, cytatami i dodatkowym komentarzem Lashy Darkmoon

To znacznie bardziej śmiercionośna broń, niż jakakolwiek z arsenału izraelskiego – i jest ona zdolna zniszczyć izrael. Jaka to broń? Aby się dowiedzieć, przeczytaj artykuł.

“Skoro każdy, kto twierdzi, że jest ocalałym z holocaustu, nim naprawdę jest, to kogo zabił Hitler?” – matka Normana Finkelsteina, zacytowana w jego książce: „The Holocaust Industry: Reflections on the Exploitation of Jewish Suffering”.

Kryzys energetyczny powoduje wielkie obawy. Jednak Iran, który posiada wielkie zasoby ropy i gazu, chciałby je lepiej wykorzystać z naszą pomocą i sprzedawać nam produkty, zastosować procedurę, jaka doprowadzi do rynkowego ustabilizowania cen światowej benzyny, diesla, oleju opałowego i gazu. Wiele państw przygląda się tej inicjatywie z perspektywy wielkiego potencjalnego zysku i chętnie byłaby gotowa odpowiedzieć korzystnie na irańskie propozycje biznesowe. Lecz USA zadekretowały bojkot Iranu, czego aż do dziś światowy policjant się trzyma.

Prezydent Mahmoud Ahmadinejad może sobie do woli składać różne propozycje: i tak nadal jest uważany za przestępcę. Jego wezwanie do współpracy, jakie pozwoliłoby mu w pełni wyposażyć kraj w niezbędne urządzenia wiertnicze, produkcyjne i przetwórcze, zostało odrzucone. Poszedł nawet tak daleko, aby zaproponować krajom używającym euro płacenie w tej walucie, zamiast dolara, lecz i to nie pomogło. Ludzie odwracają się od niego. Niektórzy się go obawiają. Nawet Papież odmawia z nim spotkania.

W wielu krajach ambasadorowie i personel dyplomatyczny prezydenta Ahmadinejada pozbawiony jest możliwości kontaktu z lokalnymi władzami i zagranicznymi delegacjami; dostał im się status pariasów.

Można sobie zadać pytanie, skąd się wzięło tak radykalne postępowanie wobec Irańczyków i dlaczego społeczność międzynarodowa działa w tak oczywisty sposób przeciwko ich narodowym interesom.

Do tej pory przedstawiono 3 powody wyjaśniające tę politykę bojkotu i otwartej wrogości wobec Iranu:

1) irański prezydent stara się uzbroić swój kraj w broń atomową,

2) zdaje się, że chce wykończyć żydów w izraelu,

3) uważa, że wymordowanie europejskich żydów podczas II WŚ jest mitem.

Dwie pierwsze przyczyny nie mają zbyt wiele sensu, by z nimi dyskutować, jedynie trzecia jest poważna, a z tego powodu kształcąca.

W odpowiedzi na pierwszą kwestię, słusznie należy zauważyć, że gdyby oskarżyciele Ahmadinejada posiadali najmniejszy dowód, że Iran próbuje zdobyć broń atomową, taki dowód od dawna byłby okazywany wszem i wobec na całym świecie; jednak, jak do tej pory nie są oni w stanie niczego przedstawić.

W każdym razie, gdyby Iran miał bombę atomową do dyspozycji, nie mógłby zrzucić jej na obszar geograficzny zamieszkały przez tylu samo Palestyńczyków, co i Żydów, gdyż taka bomba zabiłaby albo okaleczyła obie populacje bez wyjątku.

Drugi powód kontrowersji w sprawie Iranu – że stara się wykończyć Żydów w Izraelu, nie ma jakichkolwiek podstaw. Twierdzenie to zasadza się na absurdalnej manipulacji słowami. Ahmadinejad miał rzekomo powiedzieć, co mu się nadal przypisuje, wichrzycielskie stwierdzenie, z jakiego miałoby wynikać, że żydowskie państwo będzie „wytarte z mapy”; słowa odczytano jako wezwanie do eksterminacji żydów w izraelu.

W rzeczywistości Ahadminejad zwyczajnie powtórzył (w 2005 r.) deklarację Ayatollaha Khomeini’ego z 1979 r., że „reżim okupujący Jerozolimę” któregoś dnia „zniknie ze strony dziejów”. Było to powtórzenie czyjejś wcześniejszej przepowiedni, a nie groźba.

Ahmadinejad zwrócił się z tym przesłaniem w konkretnym kontekście, że gdy wszyscy mieszkańcy ziemi palestyńskiej – muzułmanie, żydzi i chrześcijanie – pewnego dnia będą mieć prawo wolnego głosowania i opcję wyboru rządu według swego uznania, syjonistyczny reżim zniknie z Palestyny tak samo, jak np. reżim komunistyczny zniknął z Rosji. Zachodnie media ani nie przytoczyły w całościdokładnej wypowiedzi,  ani nie dały do tego wyjaśnienia.

Dokładny cytat z wypowiedzi prezydenta Ahmadinejada: “Imam ghoft een rezhim-e ishghalgar-e qods bayad az safheh-ye ruzgar mahv shavad.” — “Imam powiedział, ten reżim okupujący Palestynę musi zniknąć z karty dziejów”.

Proszę zwrócić uwagę, że słowo „mapa” (nagsheh w jęz. Farsi) w ogóle nie występuje w przemówieniu Ahmadinejada;  nie ma tam również słów  „Izrael” ani „wytrzeć z”.  Zatem tłumaczenie na język angielski „chcę wytrzeć Izrael z mapy”, jest czymś znacznie więcej niż złośliwie błędnym tłumaczeniem. To jest całkowite zmyślenie [LD]

Trzecia podstawa zarzutów jest prawdziwa: to, czym irański prezydent wywołuje tak wiele obaw, to fakt, że całkowicie opowiada się po stronie rewizjonizmu. Posługuje się bronią, jaka głęboko niepokoi żydowskie państwo i jego sojusznika, USA.

Posiada coś, co ja nazywam bombą atomową słabeusza. W dziele poszukiwań i odkryć historycznego rewizjonizmu, skutecznie włada „bronią masowej zagłady”, jaka nikogo nie zabije, ale może zneutralizować wiele innych izraelskich broni politycznych: Wielkie Kłamstwo w sprawie rzekomych nazistowskich komór gazowych i rzekome ludobójstwo europejskich Żydów.

Wychowani w religii “Holocau$tu” mieszkańcy Północnej Ameryki i Europy ogólnie wierzą w Wielkie Kłamstwo i uważają Ahmadinejada za heretyka. Ludzie ci nie ośmielą się bronić jakiejkolwiek wersji polityki zbliżenia z Iranem albo wezwania do zniesienia bojkotu, chociaż tylko w tym leży szansa na zmniejszenie ponoszonych przez nich kosztów energii. Bez wątpienia niektórzy z przywódców pragną porozumienia z Iranem, ale rezygnują w obliczu fali krytyki wobec nich za zbliżenie się do nowego Szatana, „negatora”, „negacjonisty”, który „zabija Żydów kolejny raz przez zanegowanie ich śmierci”.

Wieści z międzynarodowej konferencji naukowej w sprawie “Holocau$tu” w Teheranie (11-12 grudnia 2006 r.) zabrzmaiły jak dzwonek alarmowy. Nie była to konferencja zarezerwowana tylko dla rewizjonistów, była otwarta dla każdego. Konfrontacja przeciwnych sobie poglądów była mile widziana i takie coś miało tam miejsce. Pogrom tzw. anty-rewizjonistów był dramatyczny. A prezydent Ahmadinejad, już w pełni usatysfakcjonowany argumentacją rewizjonistyczną, mógł ponownie potwierdzic, że „Holocau$t” to mit.

Bush, Blair, Chirac, którzy nie mają pojęcia o rewizjonizmie, odpowiedzieli na to wielkim wzburzeniem. Co do samych Izraelczyków, to są oni świadomi, że autorzy żydowscy są zupełnie niezdolni do odparcia argumentów rewizjonistów na poziomie naukowym; obecnie podtrzymują oni swoją wersję Wielkiego Kłamstwa tylko w oparciu o fałszywe świadectwo w stylu Elie Wiesela albo o kinematograficzne bzdury w rodzaju Claude’a Lanzmanna. Nadal nie przestają uciekać się do pisania powieści, dramatów a nawet prezentacji hochsztaplerskich wystaw muzealnych, jak te w Yad Vashem w Jerozolimie czy the Holocaust Memorial Museum w Waszyngtonie.

Elie Wiesel, laureat Pokojowej Nagrody Nobla w roku 1986.
„Coś jest i nie jest jednocześnie – logika ze stepów mongolskich – im więcej ciebie tym mniej”

„Niektóre wydarzenia naprawdę miały miejsce, ale nie są prawdziwe; inne są, chociaż nigdy się nie wydarzyły”Elie Wiesel, najbardziej znany w świecie ocalały z holocau$tu i – jak mówią niektórzy – najbardziej znany i okrzyczany na świecie kłamca. 

“W Buchenwaldzie wysyłano po 10 tysięcy ludzi dziennie na śmierć”  – kłamał„Zawsze byłem w ostatnej setce przed bramą. Przestawali. Dlaczego?”

W sprawie Babiego Jaru, miejsca na Ukrainie, gdzie Niemcy dokonali egzekucji obywateli sowieckich, Wiesel napisał, że to Żydów zabijano: “Mijał miesiąc za miesiącem, a ziemia wciąż drżała; od czasu do czasu tryskały z niej gejzery krwi” – donosi inny świadek tego cudownego zdarzenia. 

W 2007 r., Wiesel powiedział, że prezydent Ahmadinejad otwarcie przyznał, że chce zaatakować bombą atomową Izrael i odeśle go w niebyt. „Gdy on mówi, że chce mieć broń atomową, aby zniszczyć państwo izrael, muszę mu wierzyć”.

Zmarły Christopher Hitchens nie miał czasu dla Wiesela i nie był pod wrażeniem przyznanej mu nagrody Nobla ani 76 doktoratów honoris causa. „Czy można znaleźć drugiego takiego godnego pogardy pozera i gadułę, jak Elie Wiesel?” zapytał retorycznie. (The Nation, 11 luty 2001).

Rewizjonizm Holocau$tu, tzn. wysuwanie wątpliwości wobec oficjalnej jego wersji, jaką przedstawiają syjoniści i ich obóz zwolenników, jest nielegalny w wielu częściach świata. Kwestionowanie magicznej cyfry 6 milionów jest „myślozbrodnią”, za jaką można trafić na wiele lat do więzienia w 17 krajach: Austrii, Belgii, Kanadzie, Czechach, Francji, Niemczech, na Węgrzech, izraelu, Liechtensteinie, Litwie, Luxembourgu, Holandii, Polsce, Portugalii, Rumunii, Słowacji i w Szwajcarii.

Ciężko pobity przez żydowską bojówkę prof. Robert Faurisson

Oto dwie fotografie autora tego artykułu, dr Roberta Faurissona, po tym, jak został bestialsko pobity przez trzech żydowskich fanatyków za to, że ośmielił się zakwestionować święte dogmaty holocau$tu: mianowicie, że 6 milionów żydów zostało zabitych w komorach gazowych na rozkaz Hitlera. Po dziś dzień nikt nie widział nawet jednej komory gazowej. [LD]

Syjoniści i ich przyjaciele są coraz bardziej zaniepokojeni rozpowszechnianiem się rewizjonizmu w Internecie. Podejmują wiele prób, cynicznie jawnych lub zawoalowanych, aby wzmocnić cenzurę Internetu, ale jak do tej pory nie udało im się osiągnąć swych celów. W całym Zachodnim świecie próby powstrzymywania rozwoju rewizjonizmu przybierają na sile, a sankcje są coraz ostrzejsze, lecz to wszystko na nic. Efekty propagandy holocau$tycznej i Shoah-business, mimo iż staje się ona coraz bardziej nachalna, wyraźnie słabną, gdyż zaczynają już ludzi denerwować i męczyć.

Syjoniści z tej przyczyny skorzystali z okazji uchwalenia ustawy w Knesecie, jaka pozwala państwu izrael żądać wydania każdego rewizjonisty, z każdego miejsca na świecie, i dostarczenia go przed oblicze swych sądów!

Kiedy nie można przedstawić żadnych dowodów na swoje twierdzenia, trzeba uciekać się do walenia pałką.

Zbajerować goja to nie grzech

Fałszywy pamiętnik Rosenblattów jest tylko jednym z całego wielkiego zbioru holocau$tycznych bredni, ale niektóre z nich bywają jeszcze bardziej absurdalne – np. przypadek Mishy „the Wolf Girl”, która wychowywała się wśród wilków i żywiła się surowym mięsem, jak wilcze szczenięta. Opowieść ta dała jej na czysto ponad 20 mln $ i oparto na niej również  film.

To, że nieustannie wychodzą na jaw coraz to nowe holokau$tyczne bajdy, w niczym nie przeszkadza składaniu co rok tysięcy fałszywych roszczeń przez fikcyjnych „ocaleńców”,  co kosztuje Niemcy i inne kraje dziesiątki milionów dolarów. W jednej tylko sprawie Niemcy zostały oszukane na 42 mln $. Wszystko to jest bezczelnym oszustwem Żydów pozbawionych zasad i skrupułów, które -niech zacytuję jednego z moich żydowskich przyjaciół – „doprowadza cały holocau$t do całkowitej kompromitacji i daje amunicję negacjonistom”.

Oto zatem jest “tajna broń” przeciw Izraelowi, jakiej Iran używa bardzo skutecznie, broń nawet bardziej śmiertelna w skutkach, niż 200-300 izraelskich głowic nuklearnych: prawda o holocau$cie.

Gdy prawda o holocau$cie okaże się taka, jak przedstawiają ją rewizjoniści historyczni oraz za jaką ją uważają miliony ludzi coraz bardziej sceptycznych wobec tych bredni – spektakularne oszustwo, na jakim opiera się syjonizm i jakie daje żydowskiemu państwu pozory legalności, legnie w gruzach, a wtedy dni Izraela będą policzone.

I to może właśnie z tego powodu Izrael tak rozpaczliwie stara się zniszczyć Iran: aby go uciszyć zanim prawda wyjdzie na jaw. (LD)

https://stopsyjonizmowi.wordpress.com

Komentarzy 40 do “Irańska tajna broń”

 1. Wandaluzja said

  Wczoraj była KILKUDZIESIĄTA rozprawa w/s demonstracji Narodowego Odrodzenia Polski 12 IV 2008 r. PRZECIW Synagodze Katyńskiej i Katedrze Holokaustycznej. Na WSZYSTKICH rozprawach w/s 204 Zatrzymanych przez Policję na Zamku Biskupim brakowało oficjeli NOP, tak że JEDYNYMI starszymi osobami (ponad 25 lat), którzy asystowali tym młodym ludziom byłem ja i pan Henryk Dudek.
  Wczoraj zeznawał pan Henryk Dudek, który POTWIERDZIŁ, że był świadkiem ataku bojówek Antify na demonstrantów na pl. Dominikańskim, w trakcie czego przewróconych demonstrantów KOPANO – a jednego przewrócono ciosem, którego trzeba uczyć 3 lata, czemu przyglądała się 7-osobowa drużyna Policji.
  Gdy demonstranci opuszczali Plac to Policja chciała wylegitymować Akrobatę – prawdopodobnie Niemca – ale wtedy bojówkarze zaatakowali Policję ZABIJAJĄC jednego, który nie uciekał.
  Pan HD mówił, że gdy demonstranci zostali otoczeni przez Policję na Zamku Biskupim – w czym chodzi o Złamanie Miru Biskupiego – to Jakiś zaczął się zachowywać NIEPOLITYCZNIE. Pan Henryk, który uczestniczył w demonstracjach we Francji, złapał go za rękaw i krzyknął: CO ZA BZDURY PAN GADA? na co ten uciekł Jak ZAJĄC.
  Potem pan HD udał się za małą potrzebą, ale drogi do katedry były obstawione rzez bardzo agresywnych bojówkarzy. W trakcie tego zobaczył podążającego do kordonu Policji reżysera Grzegorza Brauna, którego – chyba z racji SILNEJ postury i starszeństwa – sekcja Antyterrorystyczna ZAATAKOWAŁA, OBALIŁA, SKUŁA I POBIŁA – jakby za przepędzenie Niepolitycznego?
  Ja KILKAKROTNIE składałem zeznania w/s Zamordowania Policjanta, pisząc w tej sprawie również do Ministerstwa Sprawiedliwośći, ale oddalano to, gdyż Policjant został zamordowany ZA MIEDZĄ na Starym Mieście a proces jest przed sądem Śródmieście. 3 lata temu jeden z Policjantów zeznał, że demonstranci musieli był ewakuowani samochodami policyjnymi, gdyż ZOSTALIBY ZMASAKROWANI PRZEZ KONTRDEMONSTRANTÓW.
  Dlaczego w KILKUDZIESIECIU rozprawach w/s 204 zatrzymanych na Zamku Biskupim nie było Słusznego Wiekiem poza mną i panem Henrykiem? Wszystkie rozprawy były wg procedury WOJENNEJ, gdzie zastraszano i terroryzowano młodych ludzi – aż do Uniewinnienia pana Grzegorza Brauna jako pobitego PRZEZ POMYŁKĘ, którego to Uniewinnienia NIE PRZYJĄŁ. Powiedział: NIE MOŻE TO BYĆ, ABY PO 3 LATACH CIĄGANIA MNIE PO SĄDACH SPRAWA SKOŃCZYŁA SIĘ DEKLARACJĄ, ŻE NIE MA SPRAWY. Od tego momentu odstąpiono od procedury WOJENNEJ.

  Więcej na ten temat: http://www.wandaluzja.com – Forum, Hydepark, Historia Polityczna 66: Sob Wrz 29, 2012: DLACZEGO 4-LETNIM PROCESEM KATYŃSKIM NIE ZAINTERESOWAŁY SIĘ RODZINY KATYŃSKIE, IPN, GIERTYCHY CZY INNI?

  Następne rozprawy: Sąd dzielnicowy Wrocław-Śródmieście, ul. Poznańska, sala nr 14, dnia 22, 29 XI i 6 XII 2012, godz 9.

  Dla mnie jest to zrozumiałe tylko w świetle sprawy: PODZIĘKOWANIE DLA KANCLERZA ADOLFA HITLERA BYĆ MUSI.
  Wrocławski wydawca wznowił gadzinową książkę „Przez Morze Czerwone ku gettom Europy”, z podziękowaniem dla Kanclerza Adolfa Hitlera, Na radzie redkacyjnej przekonywano go ponoć o NIESTOSOWNOCI tej Dedykacji, ale on upierał się, że JEST POTRZEBNA.
  Jak się rzekło gmina żydowska wytoczyła mu proces. Po kilku roprawach, gdy miano Wydać Wyrok to ten wyjął z teczki MOJĄ książkę: „Incydentu nie było” (Gdańsk 2001), więc pozwy poprosiły o Polubowne załatwienie sprawy, do czego wzywał niejednokrotnie Wysoki Sąd, na co Strony nie godziły się.
  Gdy zapytałem o wysokość kontrybucji to usłyszałem – przy świadkach – ILE CHCIAŁ. Wypada więc poszukac i tu tych, co ściągali z Żydów KONTRYBUCJĘ – może Giertychy?

 2. Wandaluzja said

  Kolejowe komory gazowe zbudoiwano na dworcach warszawskich i pod Warszawą po likwidacji Gette warszawskiego dla Vernichtunglager Warschau, w którym komando SS, złożone z Żydów, Cyganów i Bośniaków zamordowało 200 tysięcy warszawskich nacjonalistów, uznanych za ZAGROŻENIE Festung Warschau. Niemcy chwalili się, że komory te zostały zbudowane za PIENIĄDZE AMERYKAŃSKIE, co należy rozumieć jako realizację aktu zakupu folwarku żydowskiego, który przewidywał zapędzenie Warszawiaków i Murzynów do komór gazowych a Slowian do zamkniętych obozów przemysłowych i folwarcznych z dyktaurą spermy jerozolimskiej, jak w ZSRS.
  Największa egzekucja ANTIKOMUNISTISCHBEFEHL była w Kijowie, gdzie w ciągu 2 dni Wehrmacht i SS zamordowały 31.772 Żydów, co stanowiło 75% Żydów kijowskich.
  Gross Wyjąc, że POLACY WYPEŁNILI TESTAMENT HITLERA egzekwuje tezę, że Polacy, którzy w 1947 r. wzięli w Kijowie Generalissimusa ze złotewm na wykupienie przez Holokaustów USA, mieli tam zamordować WIĘCEJ Żydów niż Niemcy – ale w takim razie Kijów byłby STOLICĄ PAŃSTWA ŻYDOWSKIEGO NA UKRAINIE.

 3. kazek said

  Witam,

  Ci rewizjoniści to też goście ,którzy nie mogą przyjąć do wiadomości pewnych faktów np.
  cytat
  „Mężczyźni i chłopcy ponad 13-letni szli do jednej grupy; kobiety z dziećmi – do drugiej. Pod pretekstem konieczności wykąpania kazano im wszystkim rozbierać się w dwóch osobnych grupach, zachowując pozory poczucia wstydliwości. Ubrania układały obie grupy również w dwa wielkie stosy, celem niby przekazania do dezynfekcji. Niepokój był teraz już wyraźniejszy, czy im nie poginą ubrania, czy nie zamienią bielizny.

  Potem setkami, osobno kobiety z dziećmi, osobno mężczyźni, szli do baraków, które miały być łaźniami (były kamerami gazowymi!) Okna były tylko z zewnątrz – fikcyjne, wewnątrz był mur. Po zamknięciu uszczelnionych drzwi wewnątrz odbywał się masowy mord.

  Z balkoniku-krużganku esesman w masce gazowej zrzucał na głowy zebranego pod nim tłumu gaz. Stosowano gaz dwóch rodzajów: w butlach, które się rozbijało lub w postaci krążków, który po otwarciu hermetycznych puszek i wyrzuceniu go przez esesmana w gumowych rękawiczkach, przechodził w stan lotny wypełniając komorę gazową i szybko zabijając zebranych tu ludzi. Trwało to kilka minut. Czekano dziesięć. Następnie wietrzono, otwierano drzwi komór po przeciwnej stronie od rampy i komanda złożone z Żydów przewoziły ciepłe jeszcze ciała taczkami i wagonetkami do pobliskich krematoriów, gdzie trupy szybko spalano.

  Tymczasem szły do komór następne setki. W przyszłości wprowadzono ulepszenia techniczne w tej rzeźni dla ludzi, po zastosowaniu których proces odbywał się jeszcze szybciej i sprawniej. ”

  koniec cytatu

  Jest to fragment raportu rotmistrza Pileckiego z Oświęcimia. Całość można przeczytać tutaj:
  http://www.wykop.pl/ramka/148423/raport-witolda-pileckiego-ochotnika-z-auschwitz/

 4. Marucha said

  Re 3:
  Panie Kazku, rotmistrz Pilecki to dla mnie niemal święty.
  Ale czy wziął Pan po uwagę, iż tego typu stwierdzenia rtm Pileckiego mogły zostać na Nim wymuszone, bądź po prostu sfałszowane?

 5. kazek said

  Witam
  Też tak pomyślałem , trzeba by sprawdzić okoliczności powstania tego raportu.
  Jednak zanegowanie mordowania żydów na masową skalę w Oświęcimiu przeczy relacjom tych ,którzy przeżyli, nie mówię o ocalałych z holokaustu ale o Polakach.
  Osobiscie uważam,że rewizjonistom nie mieści się w głowie ,że można było takie rzeczy robić.
  Np. zmarło z głodu około 3 milionów jeńców radzieckich wziętych do niewoli przez Niemców w 1941-42.

 6. Marucha said

  Re 5:
  Oczywiście, i do rewizjonistów należy podchodzić z pewną ostrożnością, zwłaszcza, iż wielu z nich stara się wybielić Niemców za wszelką cenę, zarazem reprezentując antypolskie poglądy.
  Tym niemniej, gdyby nie oni, do dziś wierzylibyśmy w z sufitu wzięte liczby i fakty.

 7. Reblogged this on ZYGFRYD GDECZYK.

 8. Ad. 4 (Admin)

  Słowo opisuje prawdę. Lub tego nie robi. W przypadku Pileckiego nie mamy żadnych powodów, żeby mu uwierzyć. Albo, żeby mu nie uwierzyć. Słowo nie jest dowodem.

 9. Ad. 3

  Jaki był czas wietrzenia tych komór? Co z gazem, który musiał się wydobyć z tych komór? Ulatywał w kosmos, czy zatruwał powietrze wokoło? I na jaką odległość od komór? Czy żołnierze mieli maski gazowe?

  Pytania się mnożą…

  Ktoś napisał, że po kremowaniu zawsze zostają części niespalone, stałe. Więc tam w ziemi winny być setki ton takich szczątków. Ktoś tam kopał? Szukał?

 10. Kazik said

  Kto buduje dobrobyt na grobach swoich zmarłych nazywa się hieną cmentarną . Bardzo zastanawiające jest to , że ręki po nie swoje , nie wyciągają inni , np . Cyganie . Szanują siebie i państwo polskie . Z hienami zaś nie prowadzi się żadnych dyskusji słownych tylko ołowiane . To należy do kultury każdej cywilizacji .

 11. TomUSAA+ said

  Niedawno gdzieś mi w internecie przemknęło mi, ze rotmistrz Pilecki pozostawił trzy, albo cztery raporty. Ostatni jest zupelnie odmienny o poprzednich; podejrzewa sie Sowietow o zmanipulowanie tegoż. Wie ktos cos wiecej na ten temat?

 12. Wosiu said

  Do skremowania dorosłej osoby potrzeba ok. 140 kg węgla. Ja się pytam gdzie ten węgiel w Auschwitzu?

 13. Marucha said

  Re 11:
  Wydaje mi się niemożliwe, aby dopuszczono do ukazania się w „Raporcie” jakichkolwiek informacji podważających naukowe podstawy holokaustyki.

 14. Pokręć said

  Abstrahując od ustalenia autentyczności holocaustu (moim zdaniem jednak on się odbył – gdzie po wojnie zniknęły miliony polskich Żydów?), to prawda historyczna, to od zawsze była najmniej istotna dla Żydów kwestia. Dla nich liczyła się tylko haggada, opowiadana tak, żeby wspierała roszczenia i pretensje Izraela. A jeśli coś zaszło faktycznie, to tym lepiej dla nich – ale nawet wtedy podkoloryzują, podkręcą, podmalują i wycisną ze sprawy ostatnia kropelkę korzyści. Materialnych, ma się rozumieć. Bo jak na razie bogiem Żydów nie jest Jahwe, ale mamona.

 15. Kazik said

  W temacie komór gazowych należy zachować wielką ostrożność . Wyjaśnienie tej sprawy należałoby powierzyć niezależnym międzynarodowym specjalistom z wyłączeniem zainteresowanych . Wiadomo o kogo chodzi . Komory gazowe do dziś są czynne w Polsce przy każdym większym młynie zbożowym i służą do traktowania cyklonem worków na mąkę . Okresowo tym samym procedurom poddawane są i same młyny z zachowaniem bardzo żmudnych przygotowań i długiego ich postoju . To tak na marginesie .

 16. Marucha said

  Re 14:
  Spokojnie, te miliony są w Polsce, tylko już się zupełnie spolonizowały. Noszą polskie nazwiska Lewandowski, Czajkowski, Kaczmarek, Gronkiewicz… wzbogacają naszą kulturę i geny.

 17. Adam Piszczała said

  2 mln żydów zostało wywiezionych do Ameryki

 18. Adam Piszczała said

  Prescot Bush prawdopodobnie był w to zamieszany

 19. TomUSAA+ said

  Re: 16
  Dokladnie tak wlasnie!

 20. Boryna said

  Jeżeli wymordowano miliony żydów to skąd się tylu teraz wzięło na kierowniczych stanowiskach, telewizji, w filmie, teatrze, w sejmie, w rządzie , w ambasadach , sądach, policji, w wojsku. uczelniach, itd

 21. Wandaluzja said

  Ad. 12. Wosiu powiedział/a – 2012-10-27 (sobota) @ 09:15:24
  Do skremowania dorosłej osoby potrzeba ok. 140 kg węgla. Ja się pytam gdzie ten węgiel w Auschwitzu?
  ***
  Dobra uwaga. Ja w referacie na I Międzynarodową Konferencję Ofiar, Żałobników i Wierzycieli Oświęcimia, zorganizowaną przez Stowarzyszenie Ofiar Wojny w Bielsku-Białej, Oświęcim 1998; napisałem, że w systemie pracy NIEWOLNICZEJ Oświęcim-Brzezinka (www.wandaluzja.com – 45. INCYDENTU NIE BYŁO) zginęło 6 milionów Slowian, których zwłoki były składowane w kopalniach na poziomach do ZAWALENIA. Moskiewska prasa podchwyciła to, że byli to Rosjanie.

 22. Pokręć said

  Re: 16: no, tak… To prawda. Niemniej jednak nie jest ich kilka milionów. Szlag mnie trafia tylko, jak sobie przypomnę, że Szechterów uratowała przed Niemcami polska rodzina Michników… Ryzykując życiem…
  W razie czego ja życiem nie będę ryzykował jak kiedyś zaszła by taka potrzeba.

 23. Fran SA said

  Z tego co wiem, Niemcy nie wybudowali obozu. Byly to baraki wojskowe/koszary wojska polskiego przed wojna.
  Zadziwiajace, ze zniknela prawie zupelnie z polek powojenna literatura obozowa. A wynikalo z niej wyraznie, ze Oswiecim to byl oboz pracy.
  Z ksiazki Dziura-Dziurskiego (nazwisko przybrane) ‚Freedom Fighter’ wynika, ze bylo 91 podobozow. Dziura Dziurski byl Slazakiem, wsadzonym przez AK do Niemcow i byl inspektorem zdrowia na wszystkie obozy. Niemcy mieli hopla na punkcie czystosci i bali sie zarazic od wiezniow czymkolwiek, stad te czyszczenie ciuchow i dezynfekowanie w obozach.

  Jest niezaprzeczalna prawda, ze obozy byly dranakie i ze zabijano niezdolnych do pracy.
  Niemcy od dawna kremowali zwloki. W obozach kremowali zwloki zabitych ludzi – tez ze wzgledu na …. tzw. higiene.
  Nie da sie ukryc, ze obozy byly dranskie i nieludzkie. Ale kolejne inspekcje Czerwonego Krzyza nie wspominaja komor gazowych do gazowania ludzi. Zaden z pamietnikow wojennych De Gaulla, Churchilla, Petaina, czy nawet Cyrankiewicza nie wspomina o Holokauscie.
  Wojna byla wystarczajaco okrutna, zeby moc opowiedziec cala prawde. Przeklamania i wyolbrzymianie i tak okropnej tragedii ludzkiej dla celow zysku i propagandy jest tez zbrodnia.
  Oboz w Oswiecimiu znam bardzo dobrze. Zabierali mnie obowiazkowo na wycieczki do Oswiecimia w szkole podstawowej, i w szkole sredniej, a potem jako nauczyciele LO kazda klase wychowawcza obowiazkowo zabieralismy na ‚wycieczkie’. I tak cos z dziesiec razy.( W czasie ostatnich odwiedzin iles tam lat temu wydawalo mi sie, ze brakuje tylko McDonald’s-a)

  I za kazdym razem dowiadywalismy sie innych rzeczy! Do lat siedemdzoiesiatych nikt z nas nie slyszal o Holokauscie! Oboz w Oswiecimiu byl przeznaczony dla Polakow. Potem dowozili i zydow. Cala dokumentacje obozowa zabral Beria w czasie tzw. wyzwalania obozu, wtedy kiedy Niemcow juz dawno tam nie bylo.
  Cyrankiewicz w swoich pamietnikach sie chwalil , ze byl szefem podziemia, razem z Motyka i ze byl w orkiestrze obozowej. Grzesiuk opisuje, ze niczego tak sie nie bal jak wywozki z Oswiecimia do .. Mathausen.
  Baje, i prawdziwe rozne wiesci, ktore teraz kraza o obozie w Oswiecimiu i innych obozach czesto przerazaja: .

  http://video.google.com/videoplay?docid=631336312738853628#


  (gazeta z 1938 roku)

  http://www.theage.com.au/world/frauds-steal-millions-from-holocaust-funds-20101110-17nn0.html

  http://www.smh.com.au/entertainment/art-and-design/love-and-hate-dancing-auschwitz-videos-get-a-raw-response-20100714-109xp.html#

  (disgusting)

 24. Kar said

  Grzesiuk opisuje, ze niczego tak sie nie bal jak wywozki z Oswiecimia do .. Mathausen…

  Konstanty Piekarski (Escaping Hell) wspominal podobnie o Buchenwald, gdzie mordowali komunisci…

 25. Zerohero said

  obrazek:

 26. Zerohero said

  Re 12, Wosiu

  Do skremowania dorosłej osoby potrzeba ok. 140 kg węgla. Ja się pytam gdzie ten węgiel w Auschwitzu?

  Dr. Rath twierdzi, że obok Aushwitz były jedne z największych zakładów przemysłowych świata (o ile pamiętam chemiczne). Zakładając nawet, że ten węgiel wysprzątano, to powstaje kwestia po jakie licho marnować strategiczny i deficytowy surowiec by spopielić Żyda. Wystarczy kazać ludziom kopać doły, potem JEDNA kulka w potylice, a reszta zasypuje, potem ta reszta kopie dla siebie i tak dalej. W Katyniu tak robili, Trocki tak robił, Pol Pot, Mao, Amerykanie w kilka miejscach na świecie też tak robili, z taką różnicą, że mieli spychacz i koparkę. Niczego nie trzeba chować, ukrywać – typowy osioł w „demokracji” i tak ma podobne rzeczy gdzieś – wystarczy, że media nie robią szumu.

  Kremacja to ekonomiczny absurd.

 27. Maciejaszu said

  To teraz wymyślcie jak z tymi argumentami wyjsc do ludzi, hmmm?

 28. Zerohero said

  Warto zaczynać od największych absurdów do których przyznała się nawet judeokracja, ale nie chce ich komentować. Na przykład liczba ofiar w Auschwitz-Birkenau była niegdyś szacowana na 4,5mln, teraz na 1,1mln. Czyli mamy do czynienia z teorią historyczną, która do liczb podchodzi z zupełną nonszalancją. Wcieło cwaniakom 3 miliony pensjonariuszy, a 6 milionów jako suma stoi jak głaz. To przecież oni muszą wykazać, że zamordowano 6 milionów Żydów. To ich hipoteza. Ta liczba jest wzięta z kaplusza, najpewniej ma uzasadnienie z żydowskiej numerologii, przepowiedniach itd. Dlatego są tacy zawzięci.

  Ważnym argumentem pośrednim są niezrozumiałe prześladowania osób podważających oficjalne ustalenia. Takich prześladowań nie ma w stosnku do żadnych innych badań historycznych oprócz tzw. holokaustu. To jest nienormalne i świadczy, że judeokracja czegoś się boi, że jej holo-religia nie potrafi obronić się w uczciwej debacie i wymaga terroru sądowego oraz cenzury. To się oczywiście zamydla chęcią walki z neonazizmem, „nidgy więcej” itp., ale to taka kosmiczna hipokryzja, że nie wytrzymuje krytyki. Jakby tak władze nie chciały „nigdy więcej”, to by zakazały wizerunku sierpa i młota, nie bombardowały Iraku itd…

  Proponuję postudiować temat i wyszukać najlepsze cymesy. Widziałem okładkę jakiegoś pisma wydanego grubo sprzed 1939 gdzie liczba 6 milionów zamordowanych Żydów już padła. To chyba było w czasie I Wojny. Mały falstart. Poszukać tej okładki i pokazać. Robi wrażenie.

  Przede wszystkim nie można bezmyślnie negować prześladowań Żydów. Zdrowy nurt rewizjonizmu, to dochodzenie do prawdy, a nie propagowanie bredni, że Niemcy Żydów nie zabijali. Zabijali. Tylko nie był to taki zboczony, ześwirowany hollywoodzki horror jak to przedstawia żydowska propaganda, tzn. „gejzery krwi tryskające z ziemi”, gazowanie na taką skalę, 6 milionów itd. Nawet gdyby to były 2 miliony, to przecież i tak jest niezłe ludobójstwo. Poza tym II Wojna to 60 milionów ofiar, terror bolszewicki, Mao, Pol Pot to ponad 100 milionów. Ormianie, Indianie, Dakowie…Znajmy proporcje.

 29. Easy Rider said

  „Komorę gazową” wybudowali (oficjalnie – jakoby zrekonstruowali) Sowieci po wojnie i przypomina ona raczej jakiś budynek gospodarski na wsi niż instalację chemiczną.

  Żeby było jasne z tym negowaniem holokaustu, trzeba przyjąć pewne elementarne fakty dotyczące Auschwitz:

  – Auschwitz był obozem pracy przymusowej dla niemieckiego kompleksu paliwowego Monowice, zbudowanego w 1941 r., pracującego na potrzeby wojenne (podobnie jak obozy wokół kompleksu 2 zakładów chemicznych Kędzierzyn – Blachownia, zbudowanych w latach 1939 -40), częściowo również miejscem osadzenia więźniów politycznych i kryminalnych.

  – były komory gazowe i cyklon B – ale do odwszawiania ubrań, kocy, materaców itp. Ten sam gaz był już w okresie przedwojennym powszechnie stosowany w Europie do dezynfekcji i dezynsekcji sal użytku publicznego (kina, teatry, sale gimnastyczne), przy czym okres karencji wynosił 3 doby, podczas gdy w filmach pokazujących gazowanie ofiar – personel niemiecki wchodzi do pomieszczeń z zagazowanymi ofiarami natychmiast, bez masek przeciwgazowych, mając w pogardzie śmiercionośne działanie gazu. Tak właśnie jest w zeznaniu Rudolfa Hoessa, wymuszonych torturami: Pół godziny po wrzuceniu gazu otwierano drzwi i włączano wentylację. Natychmiast przystępowano do wyciągania zwłok. (…) Następnie zwłoki przewożono specjalnymi windami na poziom krematorium. Trzeba też tutaj wspomnieć, że rzekoma komora gazowa mieściła się drugiej stronie ulicy, gdzie mieścił się szpital dla SS-manów.

  – były ofiary, nie tylko przecież wśród Żydów, ale nie w wyniku gazowania w komorach, lecz zmarłe wskutek chorób, wycieńczenia i głodu, szczególnie w ostatnim okresie wojny. Wg Czerwonego Krzyża, ofiar wśród ludności żydowskiej miało być 321 tysięcy. Należy tutaj dodać, że w chwili obecnej tablica pamiątkowa w b. obozie Auschwitz mówi o 1,5 miliona ofiar – tutaj link http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/2/21/Memorial_in_Auschwitz.JPG/220px-Memorial_in_Auschwitz.JPG . Historycy – zwyczajni, żadni tam rewizjoniści – są dzisiaj zgodni w ocenie liczby zabitych na 1,1 – 1,3 mln. Liczba 4 mln ofiar Auschwitz została wymyślona przez historyków sowieckich.

  – były piece krematoryjne, w którym palono zwłoki jw. (ze względów sanitarnych – jakkolwiek to dzisiaj zabrzmi), ale nie pracowały one na okrągło, co byłoby niezbędne przy tych milionach ofiar. Na amerykańskim zdjęciu lotniczym z Auschwitz widać dym z parowozu, natomiast nie widać żadnego dymu z krematoriów.

  Natomiast co do relacji bezpośrednich świadków, należy postawić pytanie, jak przeciętny więzień mógł mieć wiedzę na temat liczby ofiar rzekomych komór gazowych, niekiedy jeszcze w rozbiciu na narodowości? Miał możliwość swobodnego poruszania się po obozie, pytania, wglądu do dokumentów, dokonywania wywiadów z personelem i zapisywania notatek? Wątpliwości te dotyczą również raportu rotmistrza Pileckiego, którego fragment cytuje Wikipedia jak następuje:

  W raporcie rotmistrza Witolda Pileckiego, który był także więźniem obozu, liczbę ofiar określa się na około 2 do 5 milionów. Sam autor raportu określa ją w liczbie 2 milionów ludzi. Pilecki pisał m.in.: „Gdy wychodziłem z Oświęcimia (27 IV 1943) zginęło [już] 97 tysięcy numerowanych więźniów. Nie ma to nic wspólnego z ilością ludzi, których masami, bez ewidencjonowania, gazowano i palono. Zginęło [ich] ponad dwa miliony. Podawałem te liczby oględnie, żeby nie przesadzić. Koledzy, którzy tam dłużej siedzieli i byli świadkami gazowania po osiem tysięcy ludzi [dziennie] podają liczbę plus minus 5 milionów ludzi.”

  A może Pilecki nie był tym, za kogo się go uważa? Skąd mógł mieć takie dane? Pracował w administracji obozu? Zresztą, nie przebywał w tym obozie zbyt długo, bo gdzieś około roku od rozpoczęcia masowych transportów Żydów, ale nie przeszkadzało mu to stwierdzić, że już wtedy zginęło 2 miliony więźniów (narodowości przezornie nie podaje) – jakoby nie ewidencjonowanych. Sam ich liczył w tych „komorach gazowych” i zapisywał?

  Czy nie zastanawia takie zdanie z Wikipedii:

  W 1940 Pilecki przedstawił swoim przełożonym plan przedostania się do niemieckiego obozu koncentracyjnego Auschwitz, w celu zebrania od wewnątrz informacji wywiadowczych na temat jego funkcjonowania i zorganizowania ruchu oporu. W tym czasie niewiele było wiadomo o warunkach panujących w obozie.

  Istotnie, niewiele mogło być wiadomo, ponieważ obóz dopiero co powstał i pierwszy masowy transport miał miejsce w czerwcu 1940 i byli to polscy więźniowie polityczni, w ogóle, początkowo nie przywożono tam Żydów, aż do wiosny 1942 r., a Pilecki już we wrześniu 1940 r. wiedział, że trzeba zbierać stamtąd dane (czyżby holokaustyczne?) i organizować ruch oporu (czyżby na sposób podobny do Cyrankiewicza? No bo jakiż „ruch oporu” mógł w KL organizować zwyczajny więzień?). Skąd u niego taka pewność, że wyjdzie stamtąd żywy, jeżeli rzeczywiście był tym, za kogo się go uważa?

  Wygląda na to, że mit holokaustu był wcześniej zaplanowany i tworzony in statu nascendi, stąd też należy ostrożnie podchodzić do wszystkich dokumentów, które mówią o komorach gazowych i milionach ofiar – od kogokolwiek by pochodziły. Od Pileckiego również.

 30. mars said

  >>> Mikrocefal, nie rozumiejący (dość grubymi nićmi szytej) ironii, tak oto skomentował uwagę gajowego na temat obecności Żydów w Polsce:

  Ad 16 – Zydowska tuba propagandowa napisala:
  „… wzbogacają naszą kulturę i geny.”

  Odpowiedz:
  Cooooooooooo???????????????????????
  Zmijowe plemie i dzieci diabla ze swoim duchem wylacznosci OSZPECAJA Polske i wystawiaja kraj i Polakow na POSMIEWISKO i WZGARDE w Europie.

  >>> Granic zidiocenia, jak widać, nie ma. I z takimi ludźmi mamy odnawiać Polskę i jej ducha… Boże, Boże… – admin

 31. mars said

  Zydzi to letnia i zimowa szarancza, ktora polskie wsie ubozy, a miasta smrodem napycha – ksiadz S.Staszic (Polak i patriota).

 32. phd said

  Ad 29
  W ksiazce pt. ‘Sachsenhausen – Workuta, Zehn Jahre in den Fängen der Sowjets’ (Grabert Verlag, Tübingen, 1992) niemiecki oficer Bundeswery i byly jeniec wojenny Gerhard Schirmer podaje, ze w 1945r byl przetrzymywany przez NKWD w obozie koncentracyjnym w “Sachsenhausen” i bral udzial przy budowie komor gazowych do celow propagandowych.
  Po ukazaniu sie jego ksiazki w Niemczech, w ktorej opisywal te wydarzenia , jak i wiele innych, zostal oskarzony o “szerzenie niepokoju rasowego” i na mocy wyroku sadu okregowego w Tübingen z 12 wrzesnia 2002, jego ksiazki zostaly skonfiskowane i zakazane.
  Toronto, Kanada
  https://marucha.wordpress.com/2010/01/07/prezydent-kaczynski-zaprasza/
  http://forum.suwerennosc.com/viewtopic.php?f=35&t=430&p=10071#p10071
  p.s.
  Komentarz usunal g.Marucha

  Komentarz usunął g. Marucha…
  Zupełnie, jak w irlandzkim liście matki do syna:
  „Chciałam ci posłać w liście 10 funtów, ale już zakleiłam kopertę”.
  Oczywiście Mars nie zrozumie dowcipu, no bo i jak?
  Admin

 33. Wandaluzja said

  Ad. 28, 28:
  Oświęcim-Brzezinka nie był obozem pracy Przymusowej, ale NIEWOLNICZEJ. Niewolnik żył 9 miesięcy, gdyż był karmiony przez SS ziemniakami i margaryną węglową, która po 9 miesiącach powodowała ślepotę. Ciało było obowiązkowo palone, ale w praktyce ciała w kopalniach na poziomach do ZAWALENIA.
  Bierut wysłał mego dziadka do Waszyngtony w/s kapitału amerykańskiego na Górnym Śląsku. Kapitał ten wziął się stąd, że Flick kazał polskim kapitalistom obrzezać się i przyjąć paszporty AMARYKAŃSKIE. Instrukcja mówiła, że kapitał ten został wywłaszczony za rejestrację w Berlinie i korzystanie z siły Niewolniczej pod administracją SS, w którym to systemie w Podobozach Oświęcimia-Brzezinki zamordowano 6 milionów ludzi, ale o Żydach mowy nie było, gdyż NIE PODLEGALI ONI JURYSDYKCJI PRACY NIEWOLNICZEJ.
  W roku 1939 Niemcy i Żydzi NAPADLI NA CAŁY ŚWIAT dla granicy niemiecko-żydowskiej na Missisipi. Ponieważ Roosevelt miał Zajoba na punkcie aneksji Kanady to Churchill dał mu tą Kanadę w Karcie Atlantyckiej >http://www.ahistoria.pl/index.php/2012/06/tajemnicza-mapa-rownie-tajemniczego-mauricea-gomberga/< Przekupił tym też Żydów rozciągając Folwark Żydowski od Renu do Morza Arabskiego i Pacyfiku Japońskiego oraz obiecując Żydom masową emigrację do USA oraz danie im tam rządów po Zwycięstwie – czym uchronił Anglosasów od granicy na Missisipi.
  Holokaust nie miał nic wspólnego z hitleryzmem, gdyż był efektem znalezienia przy śledztwie Abwehry w Jedwabnem Karty Atlantyckiej, wobec czego Wehrmacht wydał w Białymstoku ANTIKOMUNISTISCHBEFEHL – podstawę prawną Holokaustu – któremu podlegali Żydzi-marksiści. Jeśli w Kijowie Wehrmacht zamordował w ciągu 2 dni 75% Żydów to znaczy, że byli to marksiści, bo najwybitniejszym politykiem lasalowskim był Adolf Hitler, a lasalizm jest bardziej żydokratycznym od marksizmu.
  Gdy na odchodnym zapytano Churchilla o Największy Błąd to odpowiedział TRANSPORT. Pluł sobie w brodę, że nie anektował silnika Łowczego Siedmiogrodu na Wtrysk Metanolu i Wody więc Amerykański Tygrys Benzynowy POŻARŁ Imperium.
  Proszę o zaprzestanie gadania bzdur o Holokauście, gdyż według Instytutu Niemcoznawczego UWr był to ANTIKOMUNISTISCHBEFEHL Wehrmachtu. Wg ambasadora PRL w Meksyku Żydzi byli mordowani jako Żołnierze i żołnierzyki Stalina. Najpierw Niemcy miały rozciągać się od Loary do Missisipi, ale przechera-Churchill najpierw zrobił Rzeszę od Missisipi do Wisły a potem zafundował za 200 mil $ Powstanie Warszawskie, które dało Berlin Armii Czwewonej.
  W Moskwie POTWIERDZONO Instrukcję dla mego dziadka – że w Oświęcimiu mordowano czerwonoarmistów margaryną węglową.

 34. Fran SA said

  Zaklady IG Farben w Oswiecimiu nalezaly do rodziny zydowskiej.
  Mnie najbardziej meczy tzw. logistics: Skoro Oswiecim byl zorganizowany do pracy niewolniczej to jak i skad wygladal dowoz tych milionow ludzi do stracenia w obozie?. Przeciez to Polacy budowali rampe. Ze wszystkich zdjec obozowych nie da sie wytlumaczyc jak taka jednotorowka dowozila miliony ludzi prosto do pieca. Ja mam klopoty z arytmetyka i nigdy nie lezaly mi zadania tekstowe.
  I kto to wszystko organizowal?

 35. mglisty said

  Piszesz:
  „gdyby oskarżyciele Ahmadinejada posiadali najmniejszy dowód, że Iran próbuje zdobyć broń atomową, taki dowód od dawna byłby okazywany wszem i wobec na całym świecie; jednak, jak do tej pory nie są oni w stanie niczego przedstawić.”

  Dowody mają agencje wywiadowcze. Jaki dowód by cię zadowolił? Zeznania kogoś kto bierze w projekcie udział? To ludzie ręcznie wybrani przez mułłów z tak aby byli antyizraelscy, przypominam że Iran to teokracja. A nawet gdyby się znalazł taki to natychmiast byłby oskarżony o pracę na rzecz Mosadu, uleganie szantażowi, itd. Żaden dowód cie nie przekona.

  Oraz:
  „W każdym razie, gdyby Iran miał bombę atomową do dyspozycji, nie mógłby zrzucić jej na obszar geograficzny zamieszkały przez tylu samo Palestyńczyków, co i Żydów, gdyż taka bomba zabiłaby albo okaleczyła obie populacje bez wyjątku.”

  To już jest zupełna bzdura a nie argument. Rozumiem, że wg ciebie zabicie Palestyńczyków przez Iran jest zupełnie niemożliwe. Palestyńczycy to głównie sunnici, Irańczycy to szyici Prześledź sobie historię islamu i zobacz co obecnie się dzieje np. w Iraku , gdzie są jedni i drudzy a potem zastanów się jeszcze raz czy dla Iranu to byłaby wielka przeszkoda, żeby zrzucić bombę.

  Panie kochany, co Pan do mnie z zarzutami? Czy to ja napisałem ten artykuł?
  A Pańska wiara w „dowody” agencji wywiadowczych jest rozbrajająca. Pan pewnie wierzył w broń atomową Iraku i w to, że paru beduinów rozwaliło WTC. – admin

 36. Kar said

  ..Ze wszystkich zdjec obozowych nie da sie wytlumaczyc jak taka jednotorowka dowozila miliony ludzi prosto do pieca…

  widzi pan,,,moze sie zreflektuja-polapia, ze sa obserwowani i wkleja wiecej tych jednotorowek, ..czy bedzie wtedy OK…?

 37. Fran SA said

  RE:35
  Mglisty
  1. Zabicie Palestynczykow przez Iran JEST niemozliwe. Iran popiera wolna Palestyne. Od ponad 200 lat Iran nie napadl na zadne panstwo.
  2. Iran nie ma bomby atomowej. A nawet gdyby np. mial, to i tak nie ma srodkow przenoszenia. Na temat ‚bomby’ radze troszke poczytac
  3. Iran wzbogaca uran do 20%. Z tego sie nie da zrobic bomby. Potrzeba przynajmniej 87%. Panstwa, ktore maja bron nuklearna na ogol sie z tym nie kryja ( oprocz Izraela)
  4. Iran jest czlonkiem NPT i IAEA. Pozwolil na wszystkie mozliwe komisje i ZADNA nie stwierdzila istnienia programu broni atomowej w Iranie.
  5. NIKT nie twierdzi, ze Iran ma bron jadrowa. Nawet Izrael opowiada, ze Iran MOZE miec bron nuklearna w przyszlosci. I tak zawracaja glowe juz od … 1992 roku! Izraelowi przeszkadza KAZDE panstwo na Bliskim Wschodzie.
  A wszystkim pachnie iranska ropa, bo kontrol nad zrodlami energii gwarantuje kontrol nad cala planeta.

 38. Fran SA said

  Ad. 36
  Kar

  ‚Czy jak wkleja wiecej jednotorowek to czy bedzie OK?’
  Nie bedzie. Beda musieli jeszcze powklejac zdjecia piecow o ‚odpowiedniej mocy przerobowej’ (yuk!)
  No i dla pucu pare zdjec, ze ktos jeszcze przeciez wykonywal niewolnicza prace w … 91 podobozach oswiecimskich.

  http://www.haaretz.com/jewish-world/jewish-world-news/auschwitz-begins-150-million-restoration-project-1.435225

  Mysle, ze bedzie dosc pieniedzy na uzupelnienie ‚brakow’.

 39. Kar said

  re:38

  ja wg tego linku, ktory pan zapodal. Smieszy to, ze do sciepy-donacji Izrael doklada sie tylko $1mln.!? ssaja najwiecej z tych ktorych najbardziej kochaja tzn. z Niemcow..

 40. Wandaluzja said

  Ad. 32: Pomysłodawcą UŚMIERCANIA PRZEZ PRACĘ miał być Goebbels, choć ja z tym nie bardzo się zgadzam, gdyż w książce „Incydentu nie było” piszę, że hitlerowcy zaimportowali szczury chińskie dla likwidacji zwłok, tak, że pozostawały tylko zęby: Więźniów żywili szczurami a szczury zwłokami, a iInicjatorem tego nie był Goebbels.
  To że Sowieci, którzy wywieźli archiwum oświęcimskie, szacowali ilość ofiar Oświęcimia na 4 miliony, jest WIARYGODNE w tym względzie, że byli to tylko czerwonoarmiści. Instrukcja dla mojego dziadka mówiła jednak o 6 milionach ofiar pracy NIEWOLNICZEJ czyli uśmiercania margaryną węglową.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: