Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Planned Parenthood okłamuje potencjalne „pacjentki”

Posted by Marucha w dniu 2012-10-28 (Niedziela)

W ciągu ostatnich 24 miesięcy udokumentowano już 14 przypadków poważnych komplikacji, do jakich doszło na skutek aborcji przeprowadzanych w klinikach Planned Parenthood. Jak się okazuje, organizacja ta jest nie tylko odpowiedzialna za zagrożenie życia i zdrowia jej klientek, do tego regularnie wprowadza w błąd co do samych komplikacji, z jakimi wiąże się aborcja.

Wolontariusze Live Action przeprowadzili obywatelskie śledztwo. Zadzwonili do siedmiu klinik, w których w ostatnim czasie doszło do powikłań z pytaniem o zagrożenia, jakie są możliwe w przypadku zabicia nienarodzonego dziecka w łonie matki. Za każdym razem usłyszeli, że aborcja jest bezpiecznym „zabiegiem” a w praktyce do komplikacji nie dochodzi.

Choć prawda o przebiegu, ryzyku i konsekwencjach aborcji jest starannie ukrywana okazuje się, że promowany mit legalnej i bezpiecznej traci dziś na wiarygodności. Kliniki starające przedstawić swoją działalność jako aktywność zupełnie zwyczajną, prowadzoną w zakresie ochrony zdrowia, cynicznie utajniają informacje dotyczące ich funkcjonowania. Ukrywają fakty, które mogą odegrać dużą rolę w przypadku kobiet rozważających skorzystanie z ich „usług”.

„Co dalej? W jakim momencie Planned Parenthood odrzuci na bok wszelkie pozory legalnej aborcji i zażąda, by kobiety miały prawo zabijać własne dzieci nawet wtedy, gdy staje się to nielegalne? Najważniejsze jest to, że Planned Parenthood dąży do jak największej liczby aborcji, lekceważąc bezpieczeństwo kobiet i pewnego dnia może przestać trąbić o tym, czy aborcja jest faktycznie legalna czy nie” – pisze Kristi Burton Brown.

Źródło: liveactionnews.org
mat
http://www.pch24.pl/

Komentarze 3 do “Planned Parenthood okłamuje potencjalne „pacjentki””

 1. AQQ said

  Rozmowa o in vitro z prof. Stanisławem Cebratem, kierownikiem Zakładu Genomiki Uniwersytetu Wrocławskiego rozmawia o tym Maciej Sas .
  Robią interesy np. pisiacy walczą o wartości religijne! lekarze mają kolejne pokolenia chorych, jałowa dyskusja trwa…nam kradną kolejną kasę!

  „Sugeruje Pan, że ktoś to robi celowo, świadomie?
  Myślę, że tak. Gdyby o wszystkim ludzi informować, zmniejszyłby się popyt na in vitro.
  A to olbrzymi biznes.
  Znakomitym przykładem jest siatkówczak (nowotwór dna oka).”
  http://www.polskatimes.pl/artykul/626099,prof-cebrat-in-vitro-to-wielki-biznes-a-nie-nauka,id,t.html

 2. anna12 said

  PP jest mordercza organizacja nastawiona na zyski i zbrodnie.
  Kobiety, ktore udaja ( w dobie dostepnych obecnych info ) ,ze NIE wiedza, ze aborcja jest MORDERSTWEM udaja przyslowiowego glupa.
  Konsekwencja niemoralnego zycia i zbrodni popelnionej na niewinnej istocie jest Potepienie wieczne. Wiecznosc w piekle.
  Dla wielu niewiele to mowi ,ale dla ludzi choc troche wierzacych powinno.

 3. Maciejaszu said

  Ta ciemnota kobiet, Anno12, czasami nie wynika z głupoty. Moja babcia na to mówi „oczadzenie demoniczne”…One po prostu nie widzą Prawdy…

Sorry, the comment form is closed at this time.