Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Listwa o Traditionis Custodes
  Boydar o Kościół w rękach predatora. Dr…
  Boydar o Traditionis Custodes
  Boydar o Jeszcze o Gierku…
  Listwa o Traditionis Custodes
  prostopopolsku o Obywatele w obronie radcy praw…
  lewarek.pl o List przełożonego generalnego…
  lewarek.pl o W obronie realizmu polity…
  Boydar o List przełożonego generalnego…
  wanderer o Traditionis Custodes
  wanderer o Białoruska biegaczka będzie si…
  bryś o Białoruska biegaczka będzie si…
  Boydar o Traditionis Custodes
  podczaszy o Kościół w rękach predatora. Dr…
  wanderer o Traditionis Custodes
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 548 obserwujących.

Muzułmańska dewiacja: związki z małoletnimi dziewczynkami

Posted by Marucha w dniu 2012-10-29 (Poniedziałek)

Przewodniczący głównego islamskiego autorytetu w Sudanie, Komitetu Religijnych Mędrców, Mohamed Osman Salih wyraził oficjalną aprobatę dla praktyki małżeństw niepełnoletnich dziewczynek. Skandaliczne słowa wypowiedział podczas debaty współorganizowanej przez ONZ w stolicy kraju – Chartumie.

Salih stwierdził, że małżeństwo nieletnich jest aprobowane przez islam i ma wiele zalet. Jedną z nich jest możliwość wydania na świat licznego potomstwa. Sudańskie prawo od 1991r. zezwala na małżeństwa dziewcząt od 10 roku życia. Warto zauważyć, że Komitet Uczonych Religijnych (Religious Scholars Committee) w 2009r. poparł praktykę obrzezywania kobiet.

Problem małżeństw nieletnich w krajach islamskich nie ogranicza się do Sudanu. Według UNICEF ponad 400 mln kobiet, które teraz są w wieku 20-49 lat wstąpiło w związek małżeński jako dzieci. Chociaż odsetek małżeństw nieletnich maleje, to spadek ten jest bardzo nieznaczny.

Tymczasem skutki zawierania małżeństwa w młodym wieku są szkodliwe zarówno ze społecznego jak i medycznego punktu widzenia. Szacuje się, że co roku z powodu komplikacji związanych z porodem ginie około 50 tys. matek w wieku 15-19 lat. Ryzyko śmierci w czasie ciąży i porodu jest pięć razy większe u dziewczynek w wieku 10-14 lat niż u kobiet w wieku 20-24 lat.

Przykładem kraju, w którym przedwczesne małżeństwa odgrywają znaczącą rolę jest Nigeria. Z powodu przedwcześnie podjętego współżycia i ciąży cierpi tam 800 tys. kobiet.

Z kolei w Maroku szejk Mohamed Ben Al-Abderrahmana Maghraoui, zarządzający sześćdziesięcioma szkołami koranicznymi, uzasadniał małżeństwa z 9-latkami przykładem Mahometa. Rząd jednak nakazał zamknięcie tych szkół.

W Afganistanie przed 18 rokiem życia za mąż wychodzi połowa kobiet. Natomiast w Iranie wymagany do zawarcia związku małżeńskiego wiek to 14 lat dla mężczyzn i 9 lat dla kobiet. Zwyczaje islamskie przenoszą się także do Europy wraz z napływem imigrantów. Małżeństwa nieletnich stają się coraz powazniejszym problemem w Wielkiej Brytanii.

Źródło: sudantribune.com/pkwp.org/euroislam.pl/konfliktywp.pl
Marcin Jendrzejczak
http://www.pch24.pl

Komentarzy 13 do “Muzułmańska dewiacja: związki z małoletnimi dziewczynkami”

 1. Ciekawski said

  Jawna pedofilia. Straszna dewiacja seksualna prawnie niedopuszczalna. Nie mówiąc o sprowadzeniu kobiet do dawczyń orgazmów i rodzenia dzieci, czyli zera.

 2. Tichy said

  Oj tam, oj tam, to pewnie syjonistyczna prowokacja organicznych rusofobów i podżegaczy wojennych dążących do zniszczenia Europy.

 3. Fran SA said

  http://english.farsnews.com/newstext.php?nn=9107115400

  Jakos nie widac wielkiego oburzenia w masowych srodkach przekazu. Czy to dlatego, ze Saudi Arabii wszystko wolno?

 4. Brat Dioskur said

  No a te liberalne gląby polykają to bez zająkniecia ,bo jakikolwiek protest bylby dyskryminacją , a ta na Zachodzie uwazana jest za jeden z 3 grzechow glownych.Oczywiscie tutaj nie musze przypominac ,ktory to grzech jest najglowniejszy….
  Pewnego razu zwrocilem uwage takim kosmatym smarkaczom ,zeby sie zachowywali bo nie sa w dzungli.Skoczyl do mnie taki jeden patrzac mi prowokacyjnie w oczy ,ale musial dojrzec w nich cos innego, niz to do czego byl przyzwyczajony ,bo nic nie mowiac cofnal sie z powrotem .

 5. Zerohero said

  Re 2

  Mimo wszystko zawsze warto się zastanowić i weryfikować info. Gazeta Wyborcza donosiła, że w Iranie Żydzi są zmuszani do noszenia opasek z gwiazdą dawida, a potem, gdy sprostowanie napisała ambasada Iranu, GW musiała to odszczekać. Liczyli, że nikt nie zauważy, że kłamią 🙂

  Islam to religia pedofilska, pedofilskie zapiski są również w Talmudzie. W różnych krajach ten islam różnie wygląda, ma różne interpretacje. Czasem jakiś przygłup rzuci pomysł, np. legalizację nekrofilii w Egipcie, a potem jest to rozdmuchiwane i redagowane tak jakby ta nekrofilia już tam prawnie obowiązywała.

  I jeszcze mała uwaga. Arabia Saudyjska to sojusznik USA. Syjoniści do spółki z islamistami rozwalają Syrię, rozwalili Libię. Irak przed inwazją USA nie był krajem teokratycznym. NATO zabrało Serbii ziemię i dało islamistom z Kosowa. Czeczeńśkich islamistów popierał zachód.

  Nie kpij zatem jeśli temat Cię przerasta.

 6. Tichy said

  Ad 5

  Przepraszam, to pewnie dlatego, że pradziadek siostrzeńca od strony ojca był w 1/11 Żydem, więc i ja w 1/35 jestem, stąd może pewien dryg – nie najwyższych lotów z racji niewielkiej procentowo przymieszki obcej krwi – do kpiarskiego tonu. Ale obiecuję się poprawić, mam nadzieję, że 34/35 weźmie górę nad 1/35.

  Ja wiem, że i une, i islamiści, i Jagiełło lubią małe dziewczynki.

 7. Wosiu said

  Nie chcę tu być advocatus diaboli (zwłaszcza, że prawdziwych pedofilii zdecydowanie potępiam), ale pełna prawda może nie być taka prosta.

  1. Z tego co wiem, w krajach islamu w których dopuszczalne jest wydanie za mąż 8-9-cio letniej dziewczynki (to chyba jest minimalna, dolna granica) obowiązuje pewna kulturowa konwencja, że mąż takiej dziewczynki nie egzekwuje od niej tzw. obowiązków małżeńskich póki nie objawia ona cech dojrzałości płciowej. Wiek dojrzałości płciowej u dziewcząt jest kwestią różnych dyskusji, bo to nie jest równomierne na świecie i jest zależne od wielu czynników (odżywianie, genetyka, klimat itp). W krajach rozwiniętych ten wiek się obniżył do przedziału 13-15 co odpowiada dawno stwierdzonemu wiekowi w tzw. krajach gorących 12-14 lat.

  Logicznie myśląc, gdyby wszyscy ci muzułmańscy mężowie małoletnich żon egzekwowali tzw. obowiązki małżeńskie, to mielibyśmy wysyp 12-13 letnich dziewcząt w ciąży w krajach muzułmańskich!!!

  Przecież to by była nieustanna rewelacja w światowych żydomediach! Taka 12-latka z brzuchem! Zdjęcie na czołówkę New York Times! No każdy argument jest dobry do gnojenia muzułmanów, zwłaszcza zdjęcie z odpowiednim komentarzem.

  Na marginesie: tym którzy mają krótką pamięć albo są mało otrzaskani, przypominam zdjęcie sprzed paru lat:
  – zdjęcie: mały, ok 9-11 letni chłopiec ma rękę pod kołem samochodu, widać napięcie na twarzy chłopca,
  – informacje światowych żydomediów: w Iranie, muzułmańscy fanatycy ukarali małego chłopca, który z głodu ukradł chleb na targu, okrutną karą przez zmiażdżenie mu ręki kołem ciężarówki, chłopczyk niewymownie cierpi,
  – prawda – chłopiec jest z rodziny cyrkowców, pod opieką ojca wykonuje sztuczkę z przejechaniem ręki przez koło ciężarówki…

  Tak więc wszystkim oburzonym ignorantom, zadaję pytanie:

  Ile widzieliście na zdjęciach ciężarnych 12-13-latek muzułmańskich!?! I co teraz? Głupio?

  2. Ignoranci nie znają uwarunkowań cywilizacyjno-kulturalnych krajów islamskich. Owszem, kobiety są w tej kulturze generalnie wycofane do domu i i są w wielu aspektach podrzędne wobec mężczyzn z rodziny. Propaganda antyislamska nazywa to, że są stłamszone i prześladowane. Tymczasem wcale tak nie jest w opiniach kobiet islamskich, które generalnie są całkiem zadowolone ze swojej sytuacji, gdyż mają tez wiele przywilejów (to jest temat na odrębny artykuł).

  Jest w tym pewien problem: syn przejmie interes ojca albo zdobędzie jakiś zawód, usamodzielni się, a córkę trzeba wydać za mąż. Co ma zrobić jakiś biedny muzułmanin, który ma np. 3-4 córki i już nie wyrabia? No właśnie!?!

  A może będzie prosił swoją dalszą, bogatszą rodzinę albo bogatszych znajomych, żeby mu 1-2 dziewczynki wzięli na wychowanie, zaadoptowali? Tylko że tam nie ma takiego mechanizmu adopcji (zresztą w większości gdzie indziej, i u nas, też).
  Jedynym oficjalnym sposobem na tego typu adopcję jest wydanie za mąż takiej dziewczynki….

  Czy to jest teraz bardziej zrozumiałe?

  3. Czy ktos kiedyś zrobił jakies badanie, czy te młode dziewczęta poślubione starszym mężczyznom czuja sie statystycznie w większości pokrzywdzone?

  Nie.

  Większość jest zadowolona.

  Niektóre, niektóre, na pewno mogą czuć się pokrzywdzone i niektóre na pewno są.

  Tylko, że mają też pewne prawa w świecie islamskim.

  Przypadek 9-ciolatki z Arabii Saudyjckiej, Jemenu czy Omanu (nie pamiętam dokładnie) , która zażądała rozwodu ze swoim starszym mężem z powodu złego traktowania, i chyba ten rozwód uzyskała, świadczy o czymś.

  4. Przypominam, że w Polsce, wg Prawa Kanonicznego, ślub kościelny może, za zgodą rodziców, zawrzeć 14-letnia dziewczyna.

  I co? Jeszcze raz wam głupio?

  ——————————————————————————————————————————————————-

  A o talmudycznych pedofilach mających prawo gwałcić 3-letnie dziewczynki nikt nie przypomniał. O tym, że statystycznie co do liczby sprawców i ofiar aktów pedofilskich, najwięcej sprawców jest pośród rabinów, tez nikt nie przypomniał……..

  —————————————————————————————————————————————————–

  Ludzie, czy nie łapiecie tematu? Nie łapiecie tematu żydowskiej propagandy medialnej, że muzułmanie to pedofile a chrześcijanie i zwłaszcza katolicy to też pedofile, bo przecież tyle niby pedofilskich afer teraz odkryto w ramach KK?

  ————————————————————————————————————————————————-

  Przecież to jest takie proste. Naprawdę nikt tego nie widzi?

  SKŁÓCIĆ CHRZEŚCIJAN I MUZUŁMANÓW, ABY SIE WZAJEMNIE WYBIJALI.

  —————————————————————————————————————————————————-

  Bo gdyby chrześcijanie i muzułmanie razem stanęli przeciwko wspólnemu wrogowi, to wróg mógłby dostać wpierdol, świat mógłby ocaleć i odzyskać pełnię życia…

 8. Wosiu said

  No i co? Żadnego komentarza bo japy zapchało?

 9. No zapchało

 10. Zerohero said

  Cóż…ja zwykle komentuję jak się nie zgadzam. Raz, że jestem malkontent i ponurak, a dwa – strasznie nie lubię kółek wzajemnej adoracji.

  Chapeau bas Wosiu! No przynajmniej w tym temacie. 🙂

 11. Kronikarz said

  Świetnie, Wosiu !

 12. Fran SA said

  Ad. 7
  WOSIU
  No to moze ja popre zrodlami: (zeby mnie zerohero o kpiny nie posadzal)

  http://www,youtube.com/watch?v=AL3BL7x56kk&feature=related

  http://www.evilbible.com/Rape.htm

 13. Wosiu said

  A tak właściwie, to należałoby zająć się dużo groźniejszymi od pedofili, PeOfilami.

Sorry, the comment form is closed at this time.