Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Wolne tematy (84 – …
  Carlos o Jak długo „Zachód” będzie mógł…
  Szczepan Zbigniewski o Samochody dla wybranych
  Józef Bizoń o Powstanie nowa formacja, po to…
  Boydar o Wolne tematy (84 – …
  Marucha o Wolne tematy (84 – …
  corintians o Samochody dla wybranych
  UZA o Jastrzębski: Smutna Barbórka
  Boydar o Wolne tematy (84 – …
  Yagiel o Dodatnie i ujemne plusy państw…
  JanuszT o Powstanie nowa formacja, po to…
  JanuszT o Powstanie nowa formacja, po to…
  Marek o Wolne tematy (84 – …
  Szczepan Zbigniewski o Wolne tematy (84 – …
  Boydar o Wolne tematy (84 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 626 obserwujących.

Po co nam Żydzi

Posted by Marucha w dniu 2012-10-31 (Środa)

Posypały się na mnie gromy patriotów za taką myśl: Jeśli ktoś chce, żeby Polska była mocarstwem regionalnym niezależnym od Rosji i Niemiec, to trzeba sprowadzić pół miliona przedsiębiorczych Żydów z Izraela, z pieniędzmi, dobrym wykształceniem, kreatywnymi umysłami i globalnymi kontaktami. Przyjadą nie dla Polski ale we własnym interesie, bo nad Wisłą jest bezpiecznej, niż na Bliskim Wschodzie, gdy Iran zbroi się nuklearnie. A jeśli tu zamieszkają, to przypilnują interesów Polski przez przepotężne lobby żydowskie w Ameryce. Będzie to jednak inna Polska. Taka jest cena za mocarstwo nad Wisłą.

Pomysł red. Kłopotowskiego już jest częściowo zrealizowany.

Zdaję sobie sprawę, że jest to ryzykowny pomysł, więc NIE NAMAWIAM. Ale jeśli ktoś chce koniecznie Polski mocarstwowej, to pokazuję sposób.

W odpowiedzi odezwały się przekleństwa pod moim adresem oraz obsesja wyzysku i oszustwa przez Żydów. Oczywiście nie można tego wykluczyć. Jadnak całkowicie pomija się niezwykłą żydowską kreatywność cywilizacyjną, na której wiele moglibyśmy skorzystać ucząc się od nich.

Oto jeden z wielu przykładów, czym zajmują się ludzie poważni: Już kiedyś o tym pisałem. Gilad Elbaz gromadzi dane, wszystkie, jakie są dostępne, przy pomocy sieci potężnych komputerów. Z pracującymi dla niego inżynierami stworzył oprogramowanie, coś w rodzaju robotów, które przeczesują Internet na potrzeby Google. Stawia sobie cel życiowy: zamierza określić każdy fakt na świecie i je wszystkie zebrać w swojej korporacji pod nazwą Factual. Nie jest marzycielem, ale genialnym praktykiem. Zarobił na tym zamiarze kilkaset milionów dolarów do tej pory, w wieku 41 lat. Jest obecnie chyba najbardziej wpływowym wynalazcą i inwestorem: oprócz prowadzenia Facutal ma udział w 30 początkujących firmach w rejonie San Francisco, które pracują nad zbieraniem danych – WSZYSTKICH, jakie są dostępne.

Elbaz mówi, że jego kapitał umysłowy i finansowy uważa za dary, które musi wykorzystać aby świat lepiej działał. „Gdyby wszystkie dane były jasne, znacznie mniej ludzi odciągałoby wartość ze świata, a znacznie więcej wartość by dodawało”, powiedział NYT. Od założenia Factual cztery lata temu zebrał wiele miliardów najróżniejszych faktów. Są to publicznie dostępne dane rządowe i korporacyjne oraz informacje o 60 milionach miejsc w 50 krajach, każde określone przez cechy w liczbie od 17 do 40. Są to także informacje o 500 milionach stron internetowych.

Gdzie on to wszystko trzyma? 500 terabajtów ma w zakładzie blisko swej siedziby. Jest to dwa razy więcej, niżeli zawartość całej biblioteki Kongresu USA. Więcej danych lokuje w gigantycznej „chmurze” komputerowej Amazon.com. Zamierza stworzyć główny, światowy system dokumentacji przy pomocy tysięcy połączonych „chmur” komputerowych. Do końca tego roku zgromadzi 2,7 zettabajtów danych; równowartość 700 miliardów płyt DVD. A to dopiero początek. Dane sprzedaje korporacjom i rządom, by ułatwić im ich zadania.
Na mnie skóra cierpnie, ale widzę, co rządzi światem – rozum przez pieniądz! – i podziwiam.

Gilad Elbaz miał od dzieciństwa pasję matematyczną, skończył studia informatyczne oraz ekonomiczne. Na prośbę ojca zainwestował jego oszczędności. Z 30 tysięcy kapitału zrobił po latach 18 milionów dolarów. Dzięki ojcu wyniósł z domu kulturę humanistyczną. Jest synem profesora literatury. Czy muszę dodawać, że jest to literatura hebrajska?

Światem rządzi rozum przez pieniądz. Jednak można być także – Polakiem zanurzonym w tradycji a skrajnie nowoczesnym. Tylko trzeba TWÓRCZO MYŚLEĆ. Rozważać różne warianty sytuacji w przyszłości, brać pod uwagę rozmaite warunki. A nie powtarzać komunały i napadać na Polaków podważających schematy umysłowe. Bo nam świat ucieka.

Krzysztof Kłopotowski
http://klopotowski.salon24.pl

Komentarzy 75 do “Po co nam Żydzi”

 1. lopek said

  Zaczyna się już oficjalne pranie mózgów polskim tubylcom w bardzo prymitywny sposób. A fe!

 2. Kaziu Kozoduj said

  Ja mam jeszcze lepszy pomysł. Wysiedlić Polaków na Madagaskar. Wtedy nareszcie ziemie, jakie od dawna należą się starszym braciom, zostaną zaludnione przez naród inteligentny, przedsiębiorczy i wynalazczy. Polin stanie się kwitnącym ogrodem, a ludziom (tzn. starszym braciom) będzie się żyło bezpiecznie i dostatnio.

 3. Marucha said

  Re 1:
  I tu właśnie przejawia się rola Maruchy. Zaczyna od symulowanego antysemityzmu, żeby powoli, stopniowo, zmieniać front na prożydowski, ciągnąc za sobą zmanipulowanych czytelników. Marucha to inteligentny manipulator i potrafi wmówić w nich, iż jego talmudyczne idee są ich własnymi.

 4. Boryna said

  Trzeba utworzyć Armię Krajową i przepędzić istniejących ciemiężców.

 5. Jasiek said

  Nie wszystko czego można się nauczyć od innych jest dobre.

 6. Reblogged this on ZYGFRYD GDECZYK.

 7. lopek said

  Re 3:
  Panie Adminie, może jestem tępy ale aż tak tępy, to chyba nie. Mnie zamieszczony rysunek mówi wszystko o intencjach Admina, więc proszę się nie obawiać, że ktoś nie wykryje pańskiego sarkazmu.

 8. Marucha said

  Re 7:
  Pana o to nie podejrzewam, ale np. co do niejakiego „Marsa” miałbym poważne wątpliwości, a pewnie i paru innych by się znalazło…

 9. Krzysztof said

  Unych nie trzeba do Polski sprowadzać.Une już tu som. A w necie również nie trzeba płacić żydowi Elbrazowi za szczegółowe dane. Wystarczy wejść na blog np ten:
  http://zenobiusz.wordpress.com/2012/08/30/pogrzeb-ksiedza-tadeusza-kiersztyna-pierwsza-relacja/comment-page-1/#comment-61825

  aby po relacji właściciela względem ludzi z polskiego środowiska narodowego wrzucić go do „właściwej” przegródki.

 10. lopek said

  Re 7:
  To mnie Pan uspokoił.

 11. andrzej krajan said

  No więc zastanówmy się nad ” pomysłem ” Maruchy: sprowadzamy 500 000 Żydów ( mądrych, inteligentnych, kreatywnych i bogatych humanistów ). Oni zapewniają nam osłonę Ameryki, więc jesteśmy bezpieczni. Przy obsłudze jednego Żyda pracę znajdzie ( nisko płatną, bo przecież służącym tak się płaci ): 500 000 Polaków. To mało. Musimy zatem przyjąć do siebie cały Izrael: 7 000 000 Żydów , mamy więc pracę dla 7 000 000 Polaków ( lub nawet więcej, bo przecież bardzo bogaty Żyd potrzebuje więcej służących lub służek ). Co jednak z resztą Polskiej populacji ?. Część będzie musiała wyjechać, część starych i schorowanych umrze, depopulacji pomoże ujemny przyrost naturalny. Uparciuchów chcących mieć dzieci, skutecznie wyeliminują szczepionki.Dzięki temu już po paru latach będziemy mieli raj na ziemi. I jeszcze jedno: przecież mogą do nas przyjechać Żydzi z innych krajów, nie mamy przecież gwarancji, czy pozytywne trendy choćby w jakże gościnnej dla Żydów Ameryce się jednak w niepojęty sposób nie zmienią
  Więc w górę serca i do dzieła.

 12. Marucha said

  Re 11:
  Panie Andrzeju, to niestety nie mój pomysł, lecz niezrównanego kabareciarza, red. Krzysztofa Kłopotowskiego

 13. Piszczała said

  Raczej na pewno zapraszając do nas Żydów podzielilibyśmy los Palestyńczyków

 14. Brat Dioskur said

  Pamietam jak w filmie dokumentalnym Lanzamanna wszyscy zapytywani polscy chlopi utrzymywali,ze u Zydow chlopy byly brzydkie za to kobiety odznaczaly sie nadzwyczajna uroda.Czy zatem nie byloby lepiej sprowadzic tak z paresetysiecy przedstawicielek plci pieknej?

 15. Pokręć said

  Jaaaasne, i wszyscy będziemy tylko siedzieć i myśleć a każdemu z 6 mld. ludzi z 30 tysięcy po 5 latach zrobi się 18 milionów (wg. siły nabywczej). To brzmi, jakby ktoś wygrał w kasynie potężne pieniądze wchodząc z kilkoma złotymi i wychodząc puszył się, że to jego intelekt i zdolności to umożliwiły i że każdy tak może. Owszem, może nawet i każdy, ale NIE JEDNOCZEŚNIE! Jeśli ktoś „zarabia” dużo więcej, niż przeciętny człowiek w danym czasie siedząc w fotelu i ino „myśląc” – to oznacza, że kogoś okrada. Po prostu korzysta z lokalnej nierównowagi na rynku. Tak, jak kierowca po zjeździe z góry chwali się znajomym, że on jeździ na luzie nie spalając paliwa ani nawet nie włączając silnika.
  Jedynym bogactwem, jakie mamy, jest PRACA a nie pieniądz. Robienie pieniądza przez machlojki samym pieniądzem oznacza tylko jedno: lichwę. Tak, czy inaczej zawoalowaną, ale lichwę i kradzież. Nie mogą wszyscy jednocześnie być lichwiarzami ani bankierami. Nie mogą wszyscy jednocześnie być cwaniakami.
  Marzę o czasach, kiedy każdy będzie miał tyle, ile wypracuje własnymi rękoma. Tylko i wyłącznie. Nie będzie można „zarobić” na tym, że ma się pieniądze. Chciałbym widzieć wtedy tych żydowskich czcicieli mamony, jak w pocie czoła machają łopatami, żeby mieć przaśny chleb dla siebie (bo nie będzie możliwości, żeby ktoś jadł to, czego sam nie wypracuje uczciwie do ostatniej przełkniętej okruszyny).

 16. Krzysztof said

  Panie Bracie Dioskur jedna Esterka tyle nam nawywijała, a Pan chcesz z Polski uczynić kraj -centrum apokalipsy? 😉

 17. Piszczała said

  re 14
  Widać, że na okrągło oglądasz żydówki w żydowskich mediach dla Polaków, aż zapomniałeś jak piękne są słowianki

 18. Pokręć said

  @Brat Dioskur: przykładowa przedstawicielka, Czcigodna Małżonka Miłościwie Nam Urzędującego, Jego Ekscelencji, Najjaśniejszego Pana Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Hrabiego Komorowskiego.
  Chce Pan ich mieć tu paręset tysięcy?

 19. Wandaluzja said

  NIE DALI GUZIKA

  Watykan otruł Biednych Żydów RZYMSKĄ Capitoliną jako Jerozolimą Biblijną. Polegało to na wmówieniu, że Pretorium na Wzgórzu Świątynnym jest Świątynią Salomona, wobec czego ci trykają w mur Capitoliny, której BRAKUJE na złotorycie Hollara jako złupionym przez Karola Luksemburga HOŁDZIE Heroda Wlk dla Oktawiana Augusta.

  Clausewitz otruł Napoleona Twierdzą Wrocławską, bo gdy Podpisano traktat tylżański z zapisem: TWIERDZA FRYDERYKA II HOHENZOLLERNA, ZBUDOWANA NA TERENACH ZABRANYCH MIASTU I W ZNACZNYM STOPNIU NA KOSZT MIASTA, PRZECHODZI NA WŁASNOŚĆ WOLNEGO MIASTA, to Austriacy ujawnili dokumenty, że została zbudowana przez Cesarzową Rzymską w czasie Potopu. To umożliwiło Clausewitzowi ukrycie w twierdzy wrocławskiej, gdzie były pruskie strategiczne rezerwy zboża, 90-tysięcznej armii, która, gdy Napoleon był w Moskwie, podjęła pruską wojnę wyzwoleńczą.

  Żelazny Kanclerz otruł fekaliami pruskimi Rosję i Francję, gdyż ZEKSKRAMENTOWAŁ Aleksandrię Trojańską, która ograbiła Oktawiana Augusta z Największego Łupu w Historii, do glinianych koszar hetyckich w Hissarliku. Koszary te sprzedał Carowi jako Kapitał Historyczny Iliady za 9 tysięcy ton złota, co umożliwiło mu WYPĘDZENIE rosyjskich papierów wartościowych z giełdy berlińskiej, które musiała przyjąć giełda paryska – ale już z Gwarancjami Parlamentu – co kosztowało podatnika francuskiego 60 miliardów fr czyli 12 Kontrybucji. W ten sposób Kuzbas został zastąpiony przez Donbas, co było dla Kanclerza najważniejsze.

  Kanclerz Merkel otruła USA i WBr złotem z satelitarnej detekcji – co jest bardziej honorowe od łykania fekaliów pruskich, ale grozi takim wykupieniem USA i WBr jak Rzymu przez łykaczy złota. W r. 1989 przyjechałem do RFN dla rewindykacji mej Funkcjonalnej Chronologii Architektury Niemieckiej oraz Satelitarnej Detekcji Złota, ale Izrael dał Niemcom milion ton złota z satelitarnej detekcji, żeby ci obiecali je POLKOM za tuskowanie FChAN. Ponieważ te się z tego nie wywiązały to Niemcy dali 750 tys ton Amerykanom a 250 tys ton Anglikom, aby ich otruć jak Starożytny Rzym.

  Tu nastąpiła katastrofa, bo Amerykanie miast przyjąć to złoto na tajnych kontach izraelskich ZAREJESTROWALI w Fedzie, wobec czego sprawa trafiła na wokandę Izby Lordów. Wg mych danych to Sowieci wiedzieli o tym złocie na Syberii już w końcu lat 60 jako Złożu, ale satelita do poszukiwania amerykańskich guzików mundurowych z wojny wietnamskiej zidentyfikował to jako Skarbiec.

 20. Brat Dioskur said

  Panie Krzysztofie ,z dobrym „sztaganem” zawodnik poradzi sobie nawet z dywizja Esterek.Najwyrazniej Kazimierz byl Wielki ,ale nie pewnym „instrumentem”….

  On sobie poradzi… i naprodukuje nowych Żydów. – admin

 21. SARA said

  Całe zło na tym świecie pochodzi od plemienia żmijowego, którego ojcem jest szatan. Polska bez tego parchu byłaby krajem wolnym i bogatym. To żydostwo, żydofile i tym podobne żydoluby są odpowiedzialne za wojny, nieszczęścia, łzy i cierpienia, ale jak wyleczyć się z tej plagi która zupełnie zniszczyła wszystko to, co pochodzi od Boga. Pozwalając żydostwu na wprowadzanie w życie zasad talmudu skazujemy na śmierć i niewolę siebie i przyszłe pokolenia. Jest coraz gorzej i smutniej w naszym kraju- zupełnie już przejętym i kontrolowanym przez żydomasonerię itp., pozostaje tylko wiara w Boga, bo po lemingach z kompletnie wypranymi mózgami już niczego dobrego się nie spodziewam.

  Jeszcze kilka wieków wstecz żydostwo musiało mieć przepustkę, żeby dostać się do Warszawy, a teraz? te karaluchy są wszędzie.

 22. aa said

  marucha przesadziles ty wogole nie masz zielonego pojecia o zydowstwie w Izraelu-tzw zydzi jakich znasz z lzawych filmidel amerykanskich-Skszypek na dachu itp w Izraelu stanowia jakies 10% ludnosci i sa zupelnym rakiem na reszcie. Balagan i nedza w Izreaelu jest podobny zupelnie do polskiego cala tajemnica ze to sie jakos kreci polega na tym ze sjonisci amerykanscy-w wiekszosci wogole nie zydzi pod wzgledem wyznania -sla tu 3 -5 mld dolcow na 3 mln ludzi i to jest podstawa oprocz tego forsa plynie z calego swiata walacego w pory przed ekspansjonizmem amerykanskiego sjonizmu ktory opanowal zupelnie wszystkie strukury w USA. Twja glupia koncepcja sprowadzenia darmozjadow z Izraela -zydow religijnych -jest po prostu glupia gdyz ludze ci nie pracuja i nie chca pracowac a jedynie potrafia brac a takich macie z 18 mln rodowitych polakow katolikow. Polske moze uratowac tylko socjalizm:budowa przemyslu rozkradzionego po 1990 i wspolpraca z Rosja tzn kontynuacja sytuacji z lat 80, 90 ubieglego wieku-wtedy bedzie i praca i rozwoj-teraz macie kontynuacje lat 20-30 mieliscie w tym czasie kapitalizm, zydow ze 2 mln i morze nedzy -jak obecnie. Ty masz to co wiekszosc :uwazasz ze zydzi to jacys nadludzie a to malutka grupka religijna moze ze 3 mln na calym swiecie bez zadnego realnego znaczenia. Sjonisci amerykanscy bankierzy to rzad swiata nie jakies przyglupy z izraela Izrael rozpadnie sie natychmiast po upadku ameryki co nastapi-Bogu dzieki-wkrotce/ jako katolik wines sie modlic o to 5 razy dziennie a nie bredzic takie bzdury

 23. Fran SA said

  Czekajcie,bo ja czegos nie rozumiem: kto napisal ten artykul? Marucha, czy niejaki Klopotowski. O co tu chodzi?
  ‚Posted’ by Marucha, nie znaczy ‚written’. Problem wrzucony, moim zdaniem, do dyskusji.

  Proponuje dyskusje na temat artykulu, nie na temat Maruchy. Moze byc ciekawiej.

  Artykuł jest podpisany nazwiskiem autora. – admin

 24. Marucha said

  Re 22 – ale vide również 7 i 8:
  No proszę. A nie mówiłem?
  Ludzie nie tylko sarkazmu nie rozumieją. Nawet już czytać nie umieją. Bo artykuł jest podpisany bynajmniej nie „Gajowy Marucha”.

 25. Brat Dioskur said

  Rre20@admin
  Polak moze tylko naprodukowac Polakow…prawdziwych!

  Niestety, z matki Żydówki naprodukuje nowych Zydów. Poucza o tym nie tylko prawo talmudyczne, ale i praktyka. Takie dzieci stają się niemal zawsze Żydami. – admin

 26. maria said

  zydzi sa ani madrzejsi ani bystrzejsi tylko to narod wyzuty z jakichkolwiek uczuc czlowieczenstwa,dla mamony zamorduja jak trzeba swoich nie tylko gojow,u nas takich przebierancow siedzi duzo pod zmienionymi nazwiskami i nowych nam tu nie trzeba

 27. luis said

  polecam o Kłopotowskim tekst Coryllusa

  http://coryllus.salon24.pl/458704,stymulatorzy-dyskusji-o-zydach

 28. Fran SA said

  No to w jakiej jeszcze dziedzinie naszego zycia publicznego i prywatnego brakuje nam zydow? Bo pod kazdym lozkiem juz siedza i pilnuja prawomyslnosci Polakow.

  http://web.archive.org/web/20080618203429/http://www.polonica.net

  No i juz mielismy pomoc zydowska w Polsce; Reformy Sorosa:

  http://grypa666.wordpress.com/2010/05/20/6619/

 29. Isreal said

  ad 26
  święte słowa
  coś troszkę ponad 2 tysiąclecia temu wymordowali wszystkie swoje dzieci do lat dwóch płci męskiej żeby ubić tego JEDNEGO………..
  to czystej wody cechy o których piszesz

 30. Zerohero said

  re 24

  W pierwszej chwili chciałem usprawiedliwić Aa z wpisu nr. 22, bo przecież nie musi znać Gajowego, ale takie usprawiedliwianie nie ma sensu. Pierwszy rzut oka na bloga wystarczy by sobie wyrobić opinię, że wpis jest zamieszczony jako obiekt do badań nad patologią a nie jako rzetelna opinia.

  ad rem

  Teskt Kłopotowskiego pokazuje jak miałkie intelektualnie mamy elity. Tylko człowiek umysłowo miałki może spłodzić podobny tekst. Przyzwyczaiłem się już do dyskutowania z wygadanymi miernotami, tyle ich jest…Gdyby wypociny KK traktować poważnie, można by je obalić w punktach:

  1) Przez setki lat Polska miała na swoim terenie miliony Żydów, oni mieli pełnie praw i jakoś Polska nie stała się ośrodkiem przedsiębiorczości, kreatywności i rozwoju.

  2) Po odzyskaniu niepodległości w 1918, PZL 37 projektowali Polacy, Enigmę rozwalili Polacy…Tadeusz Sędzimir – genialny metalurg – Polak. Polsce narzucono absurdalny system ekonomiczny dławiący przedsiębiorczość, w II RP brakowało pieniądza. Gdyby nie to, Polacy sami by sobie zbudowali potęgę bez niczyjej łachy.

  3) W PRL było to samo. Dławiono przedsiębiorczość. Genialny K-202 Jacka Karpińskiego – do śmieci. Renault Twingo – kopia Beskida, Beskid nie wzedł do produkcji. Polacy wymyślili Beskida, ale nie pozwolono im go produkować.

  4) W III RP dławi się przedsiębiorczość Polaków. Romana Kluskę rozwaliła mafia, Adaxa rozwaliła mafia. Takich firm są setki, tysiące.

  5) Korea Południowa, Japonia, Chiny – obywają się bez Żydów. To widać gołym okiem 🙂

  6) W latach 30 do Palestyny zaczeli napływać Żydzi. Jak na tym wyszli Palestyńczycy?

  7) Większość rewolucjonistów w Rosji była Żydami. Owszem, podżeganie, dzialalność wywrotowa, niszczenie – wymagają przedsiębiorczości, ale chyba nie takiej pragniemy.

  8) Wybitna intelignecja Żydów „objawiła” się nagle, ok. 200 lat temu, gdy kilka ważnych rodów żydowskich zbudowało mafię bankową. Od tego czasu mają kasę na studia, promocję, wspieranie instytucji, budowanie państwa w państwie.

  Starożytny Izrael niczym nie błysnął, z inteligencji słyneli Grecy, np. ponad 2000 lat temu budowali kalkulatory astronomiczne złożone z kilkudziesięciu kół zębatych, odkryli nowoczesną matematykę. Słynne są wynalazki Babilonu, Fenicjan, Chin. Rzymianie zarządzali krajem od Hiszpanii po Syrię.

  9) Kłopotowski przemilcza ogromną plemienną solidarność Żydów, problemy etniczne znane w historii wszystkich narodów (wieloetniczne państwa). Czemu po prostu nie zapraszać do Polski ludzi pracowitych, bystrych, nezależnie od pochodzenia? Czemu mają to być akurat Żydzi?

  Podsumowując. KK przesadził z wyjątkową inteligencją i zaradnością Żydów, nie wziął pod uwagę, że Polacy sami dadzą sobie radę jeśli im nie przeszkadzać, nie wziął pod uwagę agresywnej natury kultury żydowskiej.

 31. Zerohero said

  Re 25

  Już raz przyłapałem Brata Dioskura na przemycaniu proizraelskich tekstów, to się strasznie oburzył, że go „lustruję”. Tutaj znowu udaje głupiego, zachwala urodę Żydówek. Przyzwyczaiłem się, że niektóre osoby piszą mętnie, ich ironię ciężko wychwycić, ale z drugiej strony jak ma dobry Żyd przemycić w Gajówce swoje 3 grosze?

  Dioskur, Ty udajesz?

 32. Marucha said

  Re 30:
  Co do Kłopotowskiego, to nie mogę się zdecydować: czy bałwan, czy głupi szabesgoj.

 33. Zerohero said

  Dobra, żeby nie wyszło, że taki jestem śmiertelnie poważny. Dioskur pewnie sobie żartuje. ja po prostu nie trawię takich żartów, bo to nie abstrakcyjna sytuacja, to rozpoczęcie budowy judeopolonii.

  Nie trawię tych żartów również z tego powodu, że Sikorski ma żonę Żydówkę, miał ją Gomułka, ma Komorowski i miało wielu innych. Patent na „esterę” jest bardzo stary. Z resztą legenda o Esterze, nawet jak nieprawdziwa, to wskazuje, że Żydzi metodę „na żonę” przekazują sobie z pokolenia na pokolenie i to jest jedna z ich mądrości ludowych. Strach się bać jeśli do twego kraju przyjeżdzaja lud z takimi mądrościami.

 34. Marucha said

  Typowa urodziwa Żydówka (ale „całkowicie spolonizowana”):

 35. Brat Dioskur said

  RE31,
  Co Ty myszygene Zerohero ?W dobie kryzysu 3 gr to majatek!

 36. Brat Dioskur said

  Re25@admin

  Moj wujek zwykl byl mawiac ;”babe sobie trzeba umiec ustawic”.Nie twierdzil ,ze Zydowki sa wyjatkiem….

  Są. Za nimi stoi nie tylko mądrość i wskazówki gminy żydowskiej, ale i 4000 lat doświadczeń. – admin

 37. JRT said

  #24
  “Ludzie nie tylko sarkazmu nie rozumieją. Nawet już czytać nie umieją. Bo artykuł jest podpisany bynajmniej nie “Gajowy Marucha”.”

  Prawda, lecz nic nowego. W PRL-u ponoc zlikwidowalno analfabetzym, ale nie nauczono ludzi rozumiec to co czytaja.
  Dowodem sa chocby przecudne Michalki pana stasia.
  Dlaczego nikogo nie obuzaja jego brednie powtarzane na okraglo o:
  – mniej wartosciowym narodzie (co jest sprytnym ugruntowywaniem kompleksu nizszosci),
  – porownaniach do Irokezow (co jest obraza Irokezow), lub
  – nazywanie Polski (ktorej juz niema) niepowaznym krajem (co jest prawda, ale pod obecnymi “zontami” zydo-post?-komuny),
  natomiast pienia sie na Tuska ktory wyrazil to samo innymi slowami mowiac ze: “Polska to nienormalnosc”?

  Co do pomyslu w artykule tez nic nowego. Kiedys sprowadzono Krzyzakow i niektorzy, znajacy historie, wiedza jak sie skonczylo.

  Suma-sumarum: kretynizm polactfa nie “zna granic ni kordonow piesni zew”.

  “Niestety, z matki Żydówki naprodukuje nowych Zydów. Poucza o tym nie tylko prawo talmudyczne, ale i praktyka. Takie dzieci stają się niemal zawsze Żydami. – admin”

  Przyklad pierwszy z brzegu: Wojtyla.

 38. Zerohero said

  A w ogóle to w USA i Europie Zachodniej jest sporo Polaków. Sporo Polaków jest w Kazachstanie do którego ich WYGNANO i oni chcą wracać do Polski.

  Nie słyszałem by elitka o nich się dopominała. Nawet gdyby przyjąć kryteria eugeniczne, to wśród polonii są ludzie sukcesu, np. Polacy w USA należą do najzaradnieszych grup.

  Pojawiają się różne akcje typu „tęsknie po tobie żydzie”. A po rodaku nie tęsknisz? Czy tym durnym Polakom już tak odpier…liło? Kłopotwoski za swoje szowinistyczne, rasistwoskie teksty powinien być ZJEDZONY żywcem.

  Nota bene Pan Cejrewski też chce zastąpić mieszkańców Europy Wschodnie Żydami. Cejrowskiemu chodziło o Białoruś i Ukrainę.

  Cóż, w dobie walki z rasizmem, neonazizmem, ksenofobią itd. to oni sobie powalają na wyjątkowo dużo.

 39. Fran SA said

  Re: 30
  Zerohero

  Ad. 5
  Tak sie sklada, ze Japonczycy wpuscili zydow do Japonii, ze straszliwym skutkiem: Fukushima

  http://www.haaretz.com/print-edition/news/israeli-firm-which-secured-japan-nuclear-plant-says-workers-there-putting-their-lives-on-the-line-1.349897

 40. Marucha said

  Re 38:
  Pojawiają się różne akcje typu “tęsknie po tobie żydzie”. A po rodaku nie tęsknisz?

  No przecież inicjatorzy tych akcji właśnie tęsknią za swymi rodakami.

 41. Zerohero said

  Re 37

  Te sformułowania Michalkiewicza odbieram raczej jako „potrząsanie”. Myślę, że porównania do Irokezów, tubylców, mają raczej otworzyć oczy na to jak się nas traktuje.

  Problemem jest raczej to, że ludzie ekscytują się powierzchownymi w gruncie rzeczy felietonami. Czytać umieją, ale czy aby ich to czytanie nie męczy? Czy potrafią przebrnąć przez tekst nasycony nowymi informacjami czy wolą słuchać czegoś co już znają? Wielu bardziej sobie ceni efektowną figurę retoryczną niż kwestie merytoryczne.

 42. Marucha said

  Re 41:
  Ja również odbieram te powiedzonka Michalkiewicza jako ironię, lecz przy okazji boleśnie prawdziwe fakty. Przecież Polaków traktuje się naprawdę, jako mniej wartościowy naród tubylczy.

 43. Zerohero said

  Re 39

  Mi chodziło o skład etniczny.

  Re 41

  No tak 🙂 ale Polacy przechodzą obok tych akcji obojętnie, zamiast zaproponować takiemu stęsknionemu bilet do Izraela, więc w sumie biernie się przyłączają do tej „tęsknoty”. Jest też wielu koniunkturalistów, cwaniaczków liczących, że będą dobrze żyć jako szabesgoje i o tym także warto pamiętać.

 44. Zerohero said

  PS

  Re 39

  Przy okazji warto wspomnieć, żę Japonię od 67 lat okupują USA. Jankesi jak już się gdzieś zasiedzą, to dokładnie jak Sowieci. 🙂

 45. Marucha said

  Wypada z radością zaznaczyć, iż – jak do tej pory – żaden z moich miłych gości nie kazał mi udowadniać prawdziwości tez zawartych w artykule red. Kłopotowskiego ani nie skierował swego oburzenia w moją stronę, ani nawet nie uznał mnie za inteligentnego manipulatora.

 46. Fran SA said

  Ad. 44
  Amerykanie?
  Ponad 90% amerykanskich ambasad jest obsadzonch zydami. A taki jeden co nie byl, to go wlasnie zamordowali.
  Amerykanie wwoza do kazdego kraju bron i wojsko. Cywilna strona: (biznes, pozyczki, P/R, -czytaj ‚hucpa’, ‚plany gospodarcze’, edukacja (o holokauscie) i prywatne kursy menagerskie, i prywatne szkolnictwo- zajmuja sie pejsate, bo do tego sie podobno najlepiej nadaja.
  W wielu krajach stawiaja sobie swoje wlasne pomniki za pieniadze gospodarzy.

 47. 25godzina said

  >trzeba sprowadzić pół miliona przedsiębiorczych Żydów z Izraela, z pieniędzmi, dobrym wykształceniem, kreatywnymi umysłami i globalnymi kontaktami…

  Pewnie, po co kształcić gojów? Po co dawać im możliwość dorabiania się?

 48. beny said

  żydów do polski można sprowadzić jestem za ale tylko wtedy gdy zmartwychwstanie HITLER tyle w temacie!!!!!

 49. wet3 said

  @ Fran SA (46)
  Ten ambasador byl szabesgojem twardo walczacym o usuniecie Kadafiego. Dlatego spotkalo go wyjatkowe wyroznienie …

 50. Wosiu said

  1. Zerohero – mądre wpisy. A nie wiem po co kiedyś bluzgaliśmy tutaj na siebie (chyba że mnie pamięć myli i chodziło o kogoś innego).

  2. Cała potworność artykułu Kłopotowskiego polega na tym, że ludzik wyobraża sobie, jak niestety większość społeczeństwa, że żydzi są głównie w Izraelu i że żydzi to tacy brodacze w chałatach i kapeluszach. Żydzi w Polsce, w populacji ok. 500-600 tysięcy minimum (tłumaczyłem to wyliczenie tutaj wiele razy, nie chce mi się powtarzać) są dla takich niewidzialni, bo mówią po polsku i mają polskie nazwiska (zmieniane nieraz kilka razy). Ktoś kiedyś w jakimś kraju, na stwierdzenie że jest tam tylko 2000 żydów, powiedział: „ja znam 2000 żydów tylko z telewizji”. To samo odnosi się do Polski. Zażydzenie telewizji jest niewyobrażalne, co widać bezczelnie po prezenterach i reporterach terenowych. Struktury państwa są totalnie zażydzone. Cały duży biznes w Polsce jest zażydzony. I mówimy o dzieciach żydokomuny i ubecji. Wszyscy obejmują wygodne posadki i robią kariery. Gwiazdeczkami massmediów i celebrytkami, nieustannie stają się żydówki, nawet brzydkie beztalencia. Osobiście znam mnóstwo przykładów jak się np. do banków przyjmuje młodych żydków i żydówki, jak szybko awansują, kosztem zwalnianych Polaków. Ktoś kto zna sytuację w oddziałach NBP, mógłby to potwierdzić. Osobiście znam tylko jednego żyda, któremu jego żydowskość nie pomogła w karierze. Bo uznał swoje żydowskie pochodzenie dopiero po 50-ce i nie zdążył się zwąchać z rodakami…

 51. Wosiu said

  Re 49/ Wet3

  „@ Fran SA (46)
  Ten ambasador byl szabesgojem twardo walczacym o usuniecie Kadafiego. Dlatego spotkalo go wyjatkowe wyroznienie …”

  Może wyjaśnię: obecnie w amerykańskim niezależnym necie jest burza w związku z wyciekłymi informacjami, że zamordowanie amerykańskiego ambasadora w Benghazi to była ustawka. Dużo mówi się o tym, że stacjonujące w Libii jednostki amerykańskich komandosów miały informacje o incydencie i były w stanie zareagować, ale ktoś je powstrzymał.

  Teraz dziwne szczegóły, tylko dla dorosłych:

  – ambasador był tzw gejem,
  – przed zamordowaniem był torturowany i wielokrotnie gwałcony w dupę, nawet w necie ukazały się na krótko zdjęcia z jego skrwawioną niemiłosiernie dupą…

 52. Krzysztof said

  Ad.51. Nieszczęsny zaznał kolejnego wyróżnienia, 😦

 53. Zerohero said

  @Wosiu

  Tak, chyba tak. Nie wiem o co dokładnie poszło, może o Cejrowskiego?… był czas, że sam go bardzo lubiłem: cięty język, broni wartości, lewaków wdeptuje w ziemię. Żadne ciepłe kluchy, energiczny, nie zalatujący naftaliną. Nasz człowiek, można go spokojnie dać na pierwszą linię i nie spęka. To był czas, że jak kogoś lubiłem, to bym za takim w ogień skoczył…

  Potem poznałem pewne mało znane wypowiedzi WC, troszkę przemyślałem sprawę i uznałem, że Cejrowski zachowuje się jak przechrzta-neofita, który został przy starej wierze i odwala kręcią robotę. Gdybym się cofnął w czasie i gadał sam ze sobą, to nie wiem czy bym sobie wytłumaczył o co mi chodzi z tym Cejrowskim. Pewnie bym się sam ze sobą pokłócił. 🙂

  Być może warto poprzestawać na suchych faktach, cytatach, linkach, puszczać pewne rzeczy mimo uszu, dać innym czas na przetrawienie i pamiętać, że samemu nie jest się nieomylnym. Ale…ten temperament…

 54. Dziki said

  A po co nam watykańczycy?
  Z historii Polski wiemy,że watykańscy urzędnicy nic dobrego dla Polski i Polaków nie zrobili. Sprzedawali Polskę za kilka srebrników, zdradzili Polskę i okupowali Polskę dlatego precz z czarna zarazą z Polski, Może Żydzi będą dla Polaków lepsi.
  Ale cóż Gajowiego zaślepiło?
  Czyżby były to świecidełka z watykanu?
  Panie Gajowy nie wszystko złoto co się świeci…

  Panie Dziki, Panu na pewno nic z Kościoła. Olewaj go Pan. Przecież nie mogą Pana zmusić ani do udziału we Mszy, ani do dania na tacę, prawda?
  A z tymi Żydami, co może będą lepsi, to mnie Pan setnie rozbawił. Na szczęście nie mam zajadów 🙂
  Admin

 55. galaszek said

  …….”czeba sprowadzic (do Polin)poł milion podsiębiernego zyda z Israela”…….???!!!
  A wiec ja sie zapytowuje szanowne pana Krzysztof- na co nam do cholery jasnego -az tyle tego Kłopotowskich w tym Polin?….

 56. Zerohero said

  Na blogu Kłopotowksiego ostra dyskusja. W jednym z komentarzy autor pisze tak:

  Słyszał(a) o cywilizacji informatycznej? Pisze na komputerze? Wie kto stworzył podstawy informatyki? Neumann.

  Dobrze mu odpisał Coryllus:

  von Neumann. Bynajmniej nie dlatego, że był Żydem, ale dlatego, że był uczniem Laszlo Ratza w gimnazjum Fasori w Budapeszcie. Absolutnie wybitnego nauczyciela. Było tam, w gimnazjum Fasori wystarczająco wielu geniuszy nie-Żydów, byśmy mogli pańskie przemyślenia wrzucić do niszczarki. Tezę o pańskim obłędzie podtrzymuję. Może jeszcze niech pan sprawdzi spod jakiego znaku był von Neumann?

  Ale ja bym dodał jeszcze jedno wyjaśnienie. Podstawy informatyki to dzieło bardzo wielu ludzi. Manipulacją jest wyciągnięcie z nich Neumanna i zasugerowanie, że Neumann stworyzł podstawy informatyki – w domyśle – Żydom zawdzięczamy informatykę. Bzdura. W XX wieku nauka rozwijała się już lawinowo, było tylu wybitnych naukowców, że nic nie zależało krytycznie od jednej osoby. Plus-minus kilka lat i tak by pewne oczywiste rzeczy (na pewnym poziomie 🙂 ) wymyślono. Czasem rzeczy robiono wspólnie albo w tym czasie. Pewni badacze zarzucali Neumanowi przywłaszczenie sobie pomysłu na „architekturę von Neumanna”. Tak ciasno bywa w branży. Przebierać można jak w ulęgałkach, tylko mieć kasę…

  A proszę. U Kłopotowskiego wszystko jest jasne – Żyd z Olimpu zstąpił do gojów i dał im informatykę. A potem kolejni Żydzi dawali kolejne cegiełki do informatyki. Informatyka to domena Żydów. Koniec kropka.

  i to jest dyskusja na poziomie? Nawet intelektualna prowokacja powinna podlegać pewnemu intelektualnemu reżimowi.

 57. Zerohero said

  A poza tym sam pomysł Kłopotwoskiego i niektóre „dobre” rady na budowę z Polski mocarstwa swoją logiką przypominają kult cargo.

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Kult_cargo

  To jest kompletny upadek intelektualny. Dno.

 58. RomanK said

  Rachunek ekonomiczny wskazuje ze taniej wyslac Klopotowskiego do Israela niech buduje mocarstwo tam…niz pol miliona Srulkow na nasz koszt do Polin….w sumie zadna roznica…Rzeczpospolita Obojga Narodow od Baltyku po bycMoze Czerwone

 59. Kalmuk z Kozlowka said

  Panie Marucha a jak pisalem ze najlepsze interesy to sie robi w Kanadzie z Zydami bo sa wiarygodni i placa to mi pan napisal „nie z nami takie numery ” .??????????????

 60. Fran SA said

  Ja jeszcze moze o tych panienkach zydowskich; Wzor zydzi wzieli ze Starego Testamentu: Abraham sprzedal swoja siostre-zone dwa razy; raz faraonowi do haremu, a raz krolowi syryjskiemu. Za kazdym razem za bardzo dobra oplata, poniewaz obaj kupcy byli mu szalenie wdzieczni.
  Zona Cyrusa ( naturalnie Wielkiego) byla zydowka. Cyrus uratowal zydow z Babilonu i przygarnal. Podobnie jak nasz (rownie Wielki) Kazimierz.
  Ewa Braun byla zydowka.
  Niestety, tylko do matki Churchilla trzeba bylo doplacic. Zubozaly i zadluzony po uszy arystokrata Churchill dostal 5 milionow funtow, zeby sie ozenil z zydowka.
  Stalin tez mial zony zydowki.
  Zona Obamy jest jakas bliska krewna rabina. I jakos tak sie dziwnie sklada, ze zona premiera Islandii, tez jest zydowka z Izraela.
  A nasz Radek i Bronek tez sa zabezpieczeni.

 61. Marucha said

  Re 60:
  Uzupełnienie do Pana wypowiedzi.
  Wkleję dłuższy fragment z nieistniejącej już, ale wciąż dostępnej w archiwach strony:
  http://web.archive.org/web/20080408200926/http://solowiecki.boom.ru/01_historia_zydow_abraham.html

  Poczytajmy sobie w Pierwszej Ksiedze Mojzeszowej, rodzial XII:

  A gdy juz blisko byl, aby wejsc do Egiptu, tedy rzekl do Saraj, zony swej: „Wiem, zes piekna niewiasta, a iz, gdy cie ujrza Egipcjanie, rzekna: Zona to jego”, i zabija mnie, a ciebie zachowaja.

  Mów przeto, prosze cie, zes jest siostra moja, aby mi bylo dobrze dla ciebie i zywa pozostala dla ciebie dusza moja.

  Gdy tedy wszedl Abraham do Egiptu, ujrzeli Egipcjanie niewiaste, ze byla bardzo piekna. I dali znac ksiazeta Faraonowi, i chwalili ja przed nim; i wzieto niewiaste do domu Faraonowego.

  A Abrahamowi czynili dobrze dla niej, i mial owce, i woly, i osly, i oslice, i wielblady, i niewolników, i niewolnice.

  To znaczy, ze Abraham ciagnal korzysci, oddajac swiadomie i celowo faraonowi swa zone jako naloznice.

  Po pewnym czasie jednak Faraon dowiedzial sie, ze Sara nie byla siostra, lecz zona Abrahama, skutkiem czego dopuszczal sie cudzolóstwa, co wedlug prawa egipskiego bylo uwazane za wielki grzech.

  I zawolal Faraon Abrama, i rzekl mu: „Cóz to jest, cos mi uczynil – czemus mi nie oznajmil, ze to zona twoja – czemus powiedzial, ze jest siostra twoja, abym ja wzial sobie za zone. – Ale teraz, oto zona twoja, wezmijze ja, a idz.”

  A tak wyszedl Abram z Egiptu, on i zona jego, i wszystko co mial, i Lot z nim ku Poludniowi. A Abram byl bardzo bogaty w posiadlosc zlota i srebra.

  Tak to poganin, faraon egipski, okazal swa druzgocaca wyzszosc moralna nad praojcem Zydow, Abrahamem. Nie tylko natychmiast zrezygnowal z pieknej kobiety, ale i puscil przestepce Abrahama wolno, choc moglby skazac go na straszliwa kare za oszustwo.

  Czy na tym skonczyly sie sutenerskie zapedy Abrahama? Nie. Czytamy bowiem w rozdziale XX:

  Pusciwszy sie stamtad Abraham do ziemi Poludniowej, mieszkal miedzy Kades i Sur, i byl gosciem w Gerarze. I powiadal o Sarze, zonie swojej: „Siostra moja jest”.

  A wiec ponownie Abraham traktuje swa wlasna zone jak prostytutke na sprzedaz w nadziei na materialne korzysci.

  Poslal tedy Abimelech, król Gerary, i wzial ja. Ale przyszedl Bóg do Abimelecha przez sen w nocy i rzekl mu: „Oto umrzesz dla niewiasty, któras wzial, ma bowiem meza”. A Abimelech nie dotknal sie jej byl i rzekl: „Panie, czyz lud niewiedzacy i niewinny zabijesz? Czyz mi sam nie mówil: Siostra moja jest; i sama mówila: Bratem moim jest? W prostocie serca mego i w czystosci rak moich uczynilem to”.

  I rzekl Bóg do niego: „I ja wiem, zes prostym sercem uczynil, i dlategom cie ostrzegl, abys nie zgrzeszyl przeciwko mnie, i nie dopuscilem, abys sie jej tykal. Teraz tedy wróc zone mezowi jej, źale jesli nie bedziesz chcial wrócic, wiedz, iz smiercia umrzesz ty i wszystko, co twoje jest”.

  A wstawszy po nocy Abimelech, wezwal wszystkich slug swoich i powiedzial te wszystkie rzeczy w uszy ich: i ulekli sie wszyscy mezowie bardzo. Wezwal tez Abimelech Abrahama i rzekl mu: „Cos nam uczynil, cosmy zgrzeszyli przeciw tobie, izes przywiódl na mnie i na królestwo moje grzech wielki, czegos byl czynic nie powinien, uczyniles nam”.

  Odpowiedzial Abraham: „Myslalem sobie, mówiac: Podobno nie masz bojazni Bozej na tem miejscu, i zabija mnie dla zony mojej. A tez i prawdziwie jest siostra moja, córka ojca mego, acz nie córka matki mojej, i pojalem ja za zone”.

  Nabral tedy Abimelech owiec i wolów, i slug, i sluzebnic, i dal Abrahamowi, i wrócil mu Sare, zone jego. A Sarze powiedzial: „Oto tysiac srebrników dalem bratu twemu, to bedziesz miala na zaslone oczu przed wszystkimi, którzy sa z toba i gdziekolwiek pójdziesz; a pamietaj, ze cie przychwycono”. A tego wszystkiego Sara wyuczona byla.

  Abraham – praojciec i prorok ludu zydowskiego byl przebieglym kupcem nie przebierajacym w srodkach w drodze do mamony. Zona jego Sara nie ustepowala mu w sprycie i przebieglosci. Abraham, który znal przepisy religijne, istniejace w Egipcie i w królestwie Gerar, a grozace w tych krajach za cudzolóstwo, najwiekszym wymiarem kary, bo kara smierci, nie mial skrupulów, poczucia wstydu, ani wyrzutów sumienia i nie zawahal sie przedstawic Faraonowi, oraz królowi Abimelechowi legalna zone swoja, jako siostre, handlujac w ten sposób jej cialem i osiagajac ta droga znaczne zyski.

  „A Sara tego wyuczona byla”. Zostala wiec z wlasnej woli naloznica królewska, rezygnujac z godnosci i stanowiska zony „proroka”…

  O ilez szlachetniej postapili królowie ludów barbarzynskich i balwochwalczych, pogardzanych ogólnie przez Zydów! Byle nie zgrzeszyc, opanowali swe slabostki ku pieknej Sarze, wiecej, bo wynagrodzili ja i meza jej „proroka” Abrahama sowicie; kazali im jednak – nie chcac sprowadzic na siebie i na narody swe przeklenstwa grzechu za cudzolóstwo – kraje swe natychmiast opuscic.

 62. kurtkaluza said

  Nie da się ukryć, że szanowny Kłopotkowski ma kłopoty ze zdrowiem…;)

 63. Zbyszko said

  Kiedyś za Gierka, opozycja wyśmiewała się, że zamiast kredytów, Gierek powinien „importowac” 100 niemieckich dyrektorów:-)… Ktoś kto stworzył w ciagu 10 lat, 12-tą potege na świecie (no, wczesniej jeszcze Kwiatkowski, ale i zaczęło się jeszcze za Gomułki) z Kraju zniszczonego po wojnie miał się radzic… niemieckich dyrektorów, którym ten potencjał leżał jak kula u nogi! Naiwni Polacy niestety nie pomogli Gierkowi tego POTEMCJAŁU GOSPODARCZEGO uchronic przed atakami zachodu, który teraz, jak widac, jest beneficjentem jego zniszczenia.

 64. Zbyszko said

  Zaś jeżeli chodzi o inteligencję, kreatywnośc, innowacyjnośc itd, itd to podbno Polacy nie maja sobie równych. Taka była także opinia… Hitlera, których własnie dlatego chciał Polske właczyc sobie do Rzeszy.

 65. Wandaluzja said

  Piotr Skwieciński, PASKUDNA GRA POWSTANIEM STYCZNIOWYM – Platforma Obywatelska od dawna już igra z ideą rozbudowy własnej formacji w lewo, „pożywienia się” częścią elektoratów SLD i Palikota. A taki manewr wymaga ideologicznego zbliżenia; Rzeczpospolita, 31 X – 1 XO 2012, s. A12

  W przyszłym roku mamy okrągła rocznice Powstania Styczniowego, do czego władze PO podchodzą z AWERSJĄ. Tłumaczą np., że nie trzeba „pogarszać stosunków z Rosją”, co jest o tyle dziwne, że w 1963 r. uzależnieni od Moskwy komuniści obchodzili Rocznicę Powstania z pełną pompą przez cały Rok.
  W tym wypadku jednak chodzi z ZASTĘPOWANIE polskości kapitałem stalinowsko-holokaustycznym. To tłumaczy DLACZEGO Premier jest większym fanem Moskwy od jej byłych agentów, na co można odpowiedzieć, CHCIAŁBY BYĆ AGENTEM MOSKWY, bo mu w Berlinie tak każą.
  Żelazny Kanclerz mawiał NIGDY PRZECIWKO ROSJI a zaufanych pouczał maksymą Clausewitza, że Rosji nie można pokonać, ale można ją skłonić do samobójstwa. Takim Skłonieniem Rosji do Samobójstwa była odprawa z Rostowa polskiej misji wojskowej w 1919.
  Zastępowanie polskości kapitałem stalinowsko-holokaustycznym nie jest łatwe. Stalinizm bowiem Przegrał a była to NAJŁAGODNIEJSZA FORMA BOLSZEWIZMU. Leninizm był komunizmem Wojennym a trockizm Koszarowym – ale nastał Stalin i wszyscy ODETCHNĘLI. Lepiej było za Chruszczowa, ale ten komunistą nie był. Ponieważ marksista-Stalin przegrał z Hitlerem-lasalistą więc kapitałowi stalinowsko-holokaustycznemu pozostał tylko Lew Trocki, praktykowany z umiarem w Korei Północnej.
  Ja nie jestem fanem Powstania Styczniowego, gdyż wiem, czym było. Clausewitz mówił, że Niemcy zostaną zjednoczone w wyniku 2 wojen, a gdy pytano o Rosję to milczał. Wykonawca testamentu Clausewitza Moltke – gdy car skoncentrował w Królestwie 360-tysięczną armię i kazał Danii anektować Holsztyn – URUCHOMIŁ Powstanie Styczniowe, które skapitulowało Rosję przed Prusami w postaci konwencji Alvenslebena.
  Był to dopiero początek politycznych klęsk rosyjskich, bo na powstaniu Styczniowym pożywiły się też Wielka Brytania tak jak na postaniu Listopadowym w Australii, USA, Japonia i Chiny, w efekcie czego Rosja przestała być mocarstwem światowym. Polityka Wielopolskiego przegrała, gdyż został on uruchomiony ZA PÓŹNO. Prusacy po prostu zdetonowali reżim paskiewiczowski, z której to klęski carat wybawiła burżuazja rosyjska.
  PS porównuje III RP do reżimu paskiewiczowskiego. Trudna to analogia, gdyż paskiewiczyzm był okupacją wojenną i terrorem policyjnym, gdy III RP jest Korupcyjną Techniką Władzy a korupcja jest antyobywatelska. Ta Antyobywatelskość wymaga jej analizy.
  Asz szydził, że w rewolucji solidarnościowej Wywłaszczycielem Katem i Likwidatorem Polskiego Robola był Komitet Obrony Robotników – czego GENIALNYM przykładem jest mój braciszek, Świadek Jechnatona czyli Amenhotepa IV i dobry mechanik precyzyjny w Elwro.
  Bieżąca Tylko Polska zamieszcza artykuł „Jak trockistowski KOR zniszczył Solidarność” z młodocianymi zdjęciami Kuronia, Michnika i Smolara. Ja jednak uważam ten artykuł za DYWERSJĘ, gdyż znam sprawę z zupełnie innej strony.
  Przewodniczący Komitetu Pamięci Ofiar Stalinizmu, dr Leszek Skonka mówił mi, że były 2 piony Obrony Robotników: Żydowski KOR i polski Ruch Obrony Praw Człowieka i Obywatela. W latach 70. KOR dostał jednak Wielkie Pieniądze i zaczął finansować ROPCiO. Dr Skonka mówił mi, że gdy zobaczył Wałęsę jako Stronę Porozumień Gdańskich to zaczął się zastanawiać GDZIE GO SPOTKAŁ? Aż przypomniał sobie: PILNOWAŁ KASY KOR.
  Teraz trzeba zapytać SKĄD TE WIELKIE PIENIĄDZE? Na co ja mam taką odpowiedź. Urszulę Sipińską wypromowała POLITYCZNIE Jan Fonda w kinie ŚLĄSK, co było potrzebne z racji mego urzędu komisarza kapitału Boeinga. USi pełniąc swój urząd mego pełnomocnika Kapitału Boeinga, gdyż byłem ubezwłasnowolniony politycznie jako więzień stanu, miała dopełnić kontraktu Jane Fondy, co przestraszył KW PZPR – wobec czego USi zaprosiła TOSHIBA na występ Za Zaproszeniami. To też przestraszyło KW PZPR, które uzgodniło z KOR-em, że za NIE ZAPRASZANIE mnie USi może mieć koncert ZA ŚCIANĄ w sali Związków Zawodowych – największej po hali VRATOSŁAWIA na DŚl. W ten sposób ja Zaproszenia nie dostałem a jako Właściciel Kapitału czekałem na Bilet, ale nie doczekałem się.
  We wrocławskiej TOSHIBIE jako producencie Płyt Muzycznych KOR sprzedał Japończykom i Amerykanom mój minikomputer URSZULA SIPIŃSKA, za co tylko Amerykanie zapłacili 10 miliardów $ – i stąd te Wielkie Pieniądze, których PILNOWAŁ Lech Wałęsa.
  Gdy wróciłem do Polski w r. 1990 to w TVP zadano Wałęsie pytanie: JAK TO SIĘ STAŁO, ŻE Z WYKIDAJŁY AWANOWAŁ PAN NAGLE NA PRZEWODNICZĄCEGO ZWIĄZKU? Wałęsa nie chciał zrazu odpowiedzieć, ale naciskany przypomniał sobie: „MO przywiozła do Stoczni Intelektualistów Warszawskich, z Geremkiem i Mazowieckim. Mi kazano ich wyrzucić, ale ja przyprowadziłem ich do auli, posadziłem za stołem prezydialnym i obudziłem robotników…”. W środku siedział Nałożnik Hitlera i przyjaciel Kochanka Hitlera Geremek a po jego prawej stronie Ruchany przez Adolfa Mazowiecki.
  Ponieważ strajk organizował ROPCiO więc był to zamach stanu ze skutkiem wyeliminowania z kierownictwa Solidarności NIEŻYDÓW, czego konsekwencją był Stan Wojenny, w którym Jaruzelski i Michnik wydali 128 tysięcy wariackich papierów dla Niemających spermy jerozolimskiej solidarnościowców i 12 tysięcy nacjonalistów – z których żaden do polityki nie wrócił.
  ŚWIATOWYM skutkiem Nie Zaproszenia Mnie do TOSHIBY, która przekwalifikowała się z koncernu Muzycznego na NUKLEARNY, było zastąpienie minirekatora URSZULA SIPIŃSKA superreaktorem ROKEFELER, co kosztowało Japończyków 250 mld $ strat WYMIERNYCH, gdy Niewymierne są zwykle dużo większe – jak ze śmieciami po Fukushimie na Zachodnim Wybrzeżu USA. Był to niezły kalambur, bo gdy koncern zawiadomil Rząd o wyłączniu Fukushimy to rząd, bojąc się paniki i dzikiej ewakuacji, odpowiedział, że Armia obiecała minireaktory, które okazały się niestosowne, gdyż są do lasera Tesli.
  Nic więc dziwnego, że PO-stańcy tłumaczą polaczkom to co Żelazny Kanclerz, a nawet więcej, bo ten, że polaczkowie mówią językiem ZWIERZĘCYM nie gadał, bo nazywał się Wiśniarek.

 66. Ad. 59

  „najlepsze interesy to sie robi w Kanadzie z Zydami bo sa wiarygodni i placa”

  – Bo tam się to opłaca. Poza tym to nie sztuka orżnąć jednego kontrahenta. Sztuką jest orżnąć WSZYSTKICH kontrahentów. Ale to już dzieje się nie na poziomie jednego przedsiębiorcy, a na poziomie całych państw, na poziomie FED-u itd.

 67. revers said

  przyklad ART-B i przedsiebirorczego Gasiorowskiego, niczego nie nauczyl

 68. Fran SA said

  Z ostatnich wiesci z Kanady wynika, ze bog plemienny synow Izraela obiecal im nie tylko Kanaan ale i Kanade.
  A moze bog plemienny sie przejezyczyl, albo litery poprzestawial.

  http://www.veteranstoday.com/2012/09/13/canada-iran-tensions-israel/

 69. nieOdpowiadamNatymAdresieEmail said

  na robieniu interesów z żydami jeszcze nikt interesu nie zrobił. Aby nie było nudno, propozycję pana Kłopotkowskiego proponuję uzupełnić o:
  – sprowadzenie do Polski pozostałych 10 plag egipskich
  – sprowadzenie do Polski Krzyżaków
  – przemianowanie portalu który publikuje głupoty z wPolityce.pl na wPotylicę.pl

  🙂 🙂 🙂 – admin

 70. RomanK said

  Na przyjazd do Polski nozna namowic tylko zupelnych idiotow!
  ZObaczcie na system prawny regulujacy dzialalnosc ekonomiczna….to niewolnictwo w ktorym Wielki Zboj ma czesc z gory w kazdej transakcji!
  Po to tylko spetano idiotycznymi przepisami 38 milionow Polakow. zeby pokazywac ze nie potrafia dzialac….idiota pisazacy podobne brednie powinien dostac w pysk, od kazdego spotkanego na ulicy!
  Zdjac peta POlakom…. i nie straszna im zadna konkurencja!
  Dzis pozwolenia, zakazy atesty, quotas, limity i co jeszcze????
  To panstwo zamienia Polakow w niewolnikow.. z rozmyslem, swiadomie i systematycznie!

 71. Wandaluzja said

  Kazimierz Wlk ZAKAZAŁ obrzezywania urodzonych przez Żydówki z ojców chrześcijańskich, ale Kuroń, Mazowiecki i Michnik są z prostej linii ze związku Kazimierza z Esterką, co znaczy, że po śmierci króla obrzezała synów.
  Żydzi monopolizują seks przez genetyczną, i nie tylko, eliminację seksonych gojów i Przemysłowe stręczycielstwo wobec najseksoniejszych gojek – skąd uroda Żydówek. Talmudyczne Przykazanie mówi zresztą, że Najważniejsze jest Złoto, gdyż daje władzę nad kobietami: BÓG DAŁ NAM MAJĄTEK I KREW WSZYSTKICH NARODÓW.
  Staszic mówił, że ŻYDZI ZUBAŻAJĄ WIEŚ I ZASMRADZAJĄ MIASTA, tak że polskie miasta przestały Śmierdzieć dopiero po wysiedleniu z nich Żydów – ale ci Żydzi nie zasmradzali USA – może dlatego, że hitleryzm był brutalną asymilacją?
  Teraz wypędza się z Polski Polaków, żeby zrobić miejsce dla spermy holokaustycznej, która – dzięki podatkowi katastralnemu – zamknie Polaków w gettach. Żydogermania jednak wie, że właścicielem katastru jerozolimskiego oraz hipoteki i katastru rzymskiego jestem ja.
  Żydzi to kapitał kryminalny, toteż każde państwo, w którym osiedlali się w większej liczbie, musiało upaść. Niemcy ustrzegli się tego rejestracją spermy jerozolimskiej przez Urząd Żydostwa Rzeszy.

 72. RomanK said

  W dziele….Historya jak to Marysienka z Ksenia obdarzyly Padyshacha, Rade Wojenna Bejow i Rade Imamow. a po drodze do Damaszku Ali Babe i czterdziestu rozbojnikow bzydem podolskim, czyli o wyzszosci slowianskiej kunciapki nad kazda jedna w tym jerozolimska sperma,,,,wykazano- ze najnowsze badania genetyczne wskazuja ze najwieksza procentowo grupa Zydow w Isreleu, Usraelu, Polin, Turkow w Turcji i Niemcow w Nemczech jest nosicielem genu polskiego- czyli R1a1.
  Ile???? za wykup hipoteki>>????

 73. kalmukzkozlowka said

  Robienie pieniedzy jest samo w sobie neutralne a ze mozna je zrobic z Zydami najlepiej pokazuje przyklad Kanadyjskich Wlochow ktorzy za zydowskie pieniadze wybudowali miliony domow i zostawil Zydow daleko w tyle jezeli chodzi o wplywy polityczne i fortuny. Moj znajomy „milioner” zawsze wspomina dziecinstwo w Kalabrii w domu z klepiskiem zamiast podlogi i jedna koza ktora zywila cala rodzine.Ale wlosi zawsze wola wydac (nie oszczedzac!!!!!!!!!) z innymi Wlochami nawet jezeli to kosztuje wiecej czym roznia sie on nas Polakow tym ze my tez wolimy wydac wiecej byle nie zPolakami bo albo nas oszukaja albo zazdrosc nas zzera ze inny Polak moglby sie na nas dorobic.
  Prosze , jedna z naszych narodowuch cech.

 74. Marucha said

  Re 73:
  Jasne. Jak można robić interesy z Żydami najlepiej wykazał przykład krajów Unii Europejskiej. Wszystkie zadłużone (u kogo?), wszystkie niemal w głębokim kryzysie, bezrobocie, poszerzające się obszary nędzy itd.

 75. Wandaluzja said

  Ad. 72: Jest jakaś Polska Heptogrupa, której ja nie rozumiem, a jeśli odnosi się ją do Epoki Lodowej to NIE WIERZĘ, gdyż Europa Środkowa na zachód o Żelaznej Bramy i Południowo-Zachodnia została zaludniona przez Rolnicze Kultury Naddunajskie a Północno-Zachodnia z Niżem Polskim przez ŻEGLARZY OCEANICZNYCH (James I. Nienhuis, Tajemnice Epoki Lodowej – WŁADCY MÓRZ ŻEGLOWALI PO PACYFIKU i Osiedlili się w Europie, AMBER W-wa 2009), których historycznymi postaciami są Prometeusz z Palermo i Posejdon z Poznania. I. zostawił katedrę palermońską a II. 20 kościołów w Polsce. Może więc ta Polska Heptogrupa to ci Panowie Oceanów? którzy po słowiańsku z całą pewnością nie mówili a przedstawiali siebie jako dość krępych nagusów z greckimi nosami i w BUTACH.
  Jeśli zaś chodzi o „słowiańskie geny Żydów” to więcej jest chyba tureckich? August Mocny pracował ciężko nad Nową Rasą Żydowską, jak sułtani tureccy, ale najciężej to chyba królowie francuscy. Jeśli chodzi o Chazarów to nazwa Ordy Awarskiej pochodzi od naszego AVARISU czyli Setidawy-Konina, którą to nazwę można rozumieć na Setowa Dziwa. Grakch I przywiózł sobie bowiem z Aleksandrii na zięcia Seta to tą Dziwą była być Semiramida. DZIW można też rozumieć jako Pałac koniński, mogący być kopią pałacu aleksandryjskiego, ale PIASKOWCA kieleckiego, który w Koninie eksploatowano rozbiórkowo.
  Tytuł KAGAN pochodzi zaś od Kadzielni kieleckiej, gdzie była kopia Artemizjonu Diany. Ponieważ Serbowie Łużyccy opowiedzieli się po stronie Hunów to po bitwie nad Nidą w r. 454 mieli kontrybucyjnie zdobyć Kursk w ciągu 2 lat, a ponieważ tego nie zrobili to zostali zesłani karnie do Mongolii. Z Mongolii sprowadziła ich dyplomacja bizantyjska dla uwolnienia Konstantynopola od Wandalów Afrykańskich i Śląskich, po dokonaniu czego założyli nad Wołgą Kaganat Awarski. Otóż za oddanie Arabom Dagestanu Kaganat został anektowany przez Polaków i nazwany CHAZARIĄ, a w trakcie „antypolskiego szamotania się” kaganowie przyjęli judaizm jako jedną z 10 religii Kaganatu.
  To właśnie tych ŻYDÓW osiedlił w Pradze Bolesław Srogi a podobnie było i w Polsce. Hrabia Kurowski tłumaczył mi, że Patologiczna nienawiść Żydów chazarskich do Rosjan pochodzi ze zlikwidowania przez Rosjan Chazarii.
  Jest Technika szczucia polaczków na siebie. Mego braciszka tak szczuto na mnie, że w końcu musieli go otruć jak szczura, bo za dużow wiedział.
  Jesli idzie o hipotekę Rzymu to w Niemczech stwierdziłem, że żydowska hipoteka Rzymu nie objęła Forum Romanum jako Pałacu Cesarskiego i Papieskiego, co umożliwilo mi roszczenie do katastru z tej racji, że Forum – po splantowaniu przez lancknechtów Lutra – było użytkowane jako ŚMIETNISKO, które anektował i uprzątnął Mussolini.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: