Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Prokuratura umorzyła śledztwo

Posted by Marucha w dniu 2012-11-02 (Piątek)

Prokuratura Okręgowa w Warszawie umorzyła śledztwo w sprawie śmierci szefa Samoobrony Andrzeja Leppera. Decyzja jest nieprawomocna. Rodzina może się od niej odwołać.

Jeden z wielu „samobójców” w III RP

– Nie stwierdzono, aby ktokolwiek nakłaniał bądź też udzielił pomocy pokrzywdzonemu w celu doprowadzenia go do targnięcia się na własne życie – poinformował rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie Dariusz Ślepokura.

Śledztwo wszczęto na podstawie art. 151 kodeksu karnego, który stanowi: „Kto namową lub przez udzielenie pomocy doprowadza człowieka do targnięcia się na własne życie, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5”.

Były wicepremier rządu PiS – LPR – Samoobrona został znaleziony martwy 5 sierpnia 2011 r. w warszawskiej siedzibie partii. Leppera – wiszącego na sznurze przymocowanym do worka bokserskiego – znalazł jego zięć.

http://naszdziennik.pl

Komentarzy 8 do “Prokuratura umorzyła śledztwo”

 1. Brat Dioskur said

  (Śledztwo wszczęto na podstawie art. 151 kodeksu karnego, który stanowi: “Kto namową lub przez udzielenie pomocy doprowadza człowieka do targnięcia się na własne życie, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5″.) Koniec cytaty

  Tak wiec cytowany artykul jest niezgodny z prawem unijnym inaczej przed tygodniem nie doszloby w Holandii do otwarcia ” Kliniki Pomocy Przy Odebraniu Sobie Zycia”.Pierwsza klientela wali drzwiami i oknami .Zglosilo sie juz ponad 450 „pacjentow”,ale….”pomocy” udzielono tylko 94….ponoc nie wszyscy spelniali kryteria.No prosze ,w Auschwitz na Krankenbau u Pappiego,kazdy dostawal szpile fenolu wedle zyczenia….

 2. Marucha said

  Re 1:
  Tu nie chodziło, jak wiemy, o „namowę” czy „udzielenie pomocy”, ale zwykłe morderstwo.

 3. Sołtys said

  Nie wierze w samobójstwo Leppera i koniec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Najciekawsze że w ostatnim programie emitowanym w TVP dopatrywano się, że to może być robota białoruskich służb.Szkoda że nie wpadli na to, że to robota Lorda Wadera.Sratytaty.

 4. Atanazy said

  Najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, ze sie tak calkowicie z tym pogodzono Widac wyraznie ze polska scene polityczna okupuja zdemoralizowane lajdaki, nie majace poczucia zasad moralnych i elementarnego poczucia przyzwoitosci. Szczegolnie obrzydiiwa jest postawa zydowstwa z tzw PYYYYSSS ktore ma cala morde frazesow ktorymi nieuleczalnie oglupilo i oglupia ludzi !!!

 5. Na 100% nie mam pewności ale na 95 % przypominam sobie podróż przepełnionym autobusem PKS do Warszawy.Co prawda autobus był tak przepełniony że nie zabierał podróżnych ale przystawał żeby mogli wysiąść ci co musieli.No i zaraz za Lesznem był przystanek przy PGR gdzie chodowali świnie bo po zapachu nawet ślepy to wiedział.Ale ci co stali na przystanku nie mieli zamiaru zrezygnować z podróży.No i na mojego nosa właśnie wtedy spotkałem pana leppera z jego żoną.Ja jechałem ze swoją żoną w ciąży z brzuchem prawie pod nosem a państwo lepperowie się wcisnęli na siłę.Moja żona jakoś cię broniła przed ściskiem i uraziła tym panią lepperową.No to trybun ludowy postanowił pokazać jak broni swoją rodzinę,kazał swojej żonie przepuścić go i uderzył moją zonę w brzuch tak że usiadła.Ja byłem zdecydowany utłuc bandyte ale tłok nie pozwolił więc tylko wykrztusiłem że mógł by uważać na kobiety w ciąży.Na co on mi odpowiedział że mam świńskie oczy.Moja żona poroniła ale ja pamiętałem go wszystkie dni i noce i myślę że wszystkie moje życzenia dla niego sprawdziły się bez mijego udziału.Było to w czasach głębokiego PRLu i pewno nawet jego baba nie pamięta tego wydarzenia ale ja bardzo dobrze.Jakoś żyje i obserwuje jak to różni dobrodzieje pragną dogodzić innym ale oliwa sprawiedliwa zawsze na wierzch wypływa.

  Zapomniał Pan jeszcze napisać, że Lepper oblał Pana moczem, jaki na takie okazje nosił przy sobie w płaskiej butelce. – admin

 6. Krzysztof said

  @5 Błogosławione łono, które podobnego tatusiowi łotra nie urodziło.

 7. Marucha said

  Re 6:
  Ten osobnik dość często nadsyła komentarze pod różnymi ksywkami. Czasami jakiś przepuszczę, a to ze względu na doskonałą niemal głupotę, bądź takąż podłość.

 8. Zasrany Talmud http://katonnajmlodszy.wordpress.com/2012/11/02/zasrany-talmud/

Sorry, the comment form is closed at this time.