Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  revers o Wolne tematy (54 – …
  Maverick o Wolne tematy (54 – …
  Listwa o Traditionis Custodes
  Listwa o Traditionis Custodes
  wanderer o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
  wanderer o XXI wiek. Więźniarkę zgwałciła…
  wanderer o Paradoks Pałacu Saskiego
  lewarek.pl o Traditionis Custodes
  Miet o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
  wanderer o Traditionis Custodes
  wanderer o Traditionis Custodes
  Listwa o Wolne tematy (54 – …
  UZA o XXI wiek. Więźniarkę zgwałciła…
  lewarek.pl o Paradoks Pałacu Saskiego
  lewarek.pl o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 548 obserwujących.

Chocholi taniec trwa w najlepsze

Posted by Marucha w dniu 2012-11-06 (Wtorek)

Punktem krytycznym ostatniego nasilenia choroby smoleńskiej stała się kompromitacja Jarosława Kaczyńskiego. Nie pierwszy raz, ale jednak po raz pierwszy od dłuższego czasu, przekroczył on granicę, poza którą jest już tylko dość żenująca śmieszność.

Polska żyje w uścisku smoleńskim, który paraliżuje praktycznie całe jej życie. Podczas gdy na świecie dzieją się rzeczy niezwykle istotne także z polskiego punktu widzenia – wybory w USA, sytuacja na Bliskim Wschodzie, wybory na Ukrainie itd., a sama Polska ma szeroką paletę problemów przed sobą – choćby ekonomicznych – teraźniejszych i przyszłych, my nie jesteśmy w stanie wyjść z zaklętego kręgu katastrofy smoleńskiej.

Codziennie media „puszczają” nową wiadomość smoleńską, tak jakby każdej kolejnej nocy odkrywano jakieś ważne fakty. Oczywiście tak nie jest. Jest to skoordynowana akcja cyklicznego dozowania informacji w istocie nic nie wnoszących poza permanentnym stanem zamieszania i paraliżu życia państwowego naszego kraju. Jakoś, uzurpujący sobie prawo do miana prawdziwych patriotów, nie są w stanie zrozumieć, jak łatwo ulegają manipulacji. I nie mówię tu o ich własnych mediach, ale chociażby o wyjątkowej aktywności w rozdmuchiwaniu sprawy smoleńskiej mediów polskojęzycznych z niemieckim Faktem na czele. Widać z tego, że manipulacja gorącymi głowami w Polsce jest prosta niczym konstrukcja cepa.

Szczytem politycznego infantylizmu była jednak wypowiedź Jarosława Kaczyńskiego z 30.10 b.r. Jak dalece trzeba nie rozumieć elementarnych kwestii politycznych, żeby nabrać się na wyjątkowo tanią prowokację Rzeczpospolitej!

To jest rzeźba wstrząsająca! Zaskakująca swoją potworną dosłownością. Powalająca na kolana swoim tanim dydaktyzmem, przytłaczająca przewagą treści nad formą, przegadaniem zarówno w samej treści jak i w formie.(…) Bardzo dobra definicja, którą podała mi dr Anna Mlekodaj jest taka: Kicz nie kryje żadnej tajemnicy. W wypadku tej „rzeźby”, jak i zresztą w wielu innych „dłuta” owego profesora [Dźwigaja], definicja ta sprawdza się w sposób zaiste dojmujący. 
Za http://piotrbies.blox.pl/tagi_b/144488/Pomnik-Smolenski.html

Sądzę, że nie tylko politycy czołowych państw świata, państw drugiego, trzeciego rzędu, ale nawet państw, których nazw tu nie wymienię, żeby ich nie obrazić, mają większe rozeznanie w tym, co w polityce jest dopuszczalne, a co oznacza najzwyklejszą kompromitację. Ot, gazeta sobie napisała o trotylu, nie wiadomo skąd, jak, gdzie, na jakich dowodach oparła stwierdzenie, wreszcie – jest przecież tylko gazetą, a pan lider opozycji (?!), jako że to tytuł przyjazny jego środowisku, natychmiast ślepo wierzy i wygłasza oświadczenia ostateczne w rodzaju: „jest zupełnie jasne, że dokonano morderstwa na 96 osobach”.

To nic, że gazeta wkrótce się wycofuje, a potem z kolei modyfikuje swoje wycofanie, nie zmieniające jednak meritum. Powtórzę to, co pisałem po pierwszych ekscesach, jakie miały miejsce po katastrofie smoleńskiej – Jarosław Kaczyński nie posiada zdolności rządzenia, a tym samym zdolności DO rządzenia Polską. Gdyby był przy władzy, po stwierdzeniu takim jak powyższe, mógłby zrobić tylko jedno – oskarżyć o zabójstwo premiera RP i o współdziałanie w zasadzie wszystkie najważniejsze organy państwa oraz wypowiedzieć wojnę Rosji.

Ludzie myślący, a popierający z jakichś powodów PiS, powinni zdawać sobie z tego sprawę. Jeżeli ma się pretensje do rządzenia Polską i do tego, aby ta Polska była silnym i szanowanym krajem, trzeba przede wszystkim zdawać sobie sprawę z tego co się mówi i jakie są lub mogą być tego konsekwencje. Już od dawna jest oczywiste, że powrót do władzy p. Kaczyńskiego będzie oznaczał w najlepszym przypadku zerwanie kontaktów z Rosją, co naturalnie dla ludzi zaślepionych ideologicznym fanatyzmem jest bez znaczenia, jednak dla Polski będzie oznaczało klęskę z wielu punktów widzenia.

Jarosław Kaczyński był marnym politykiem przed 2010 rokiem. Mając wszystkie instrumenty w ręku, czyli urząd premiera, prezydenta i większość sejmową, zniszczył to sam jeden, przez nikogo nie przymuszany. Przekreślił szanse swego brata na reelekcję, nadto stoi również za decyzją Lecha Kaczyńskiego o podpisaniu Traktatu Lizbońskiego, który w poważny sposób pozbawił nas suwerenności w wielu aspektach życia państwowego.

Ale bycie marnym politykiem to jeszcze nie jest tragedia, ostatecznie zdarza się to dość często w świecie, ale bycie politykiem, którego powrót do władzy stanowi zagrożenie dla interesów państwa, to już sprawa bardzo poważna.

Swoją drogą, ciekawe, kto stoi za prowokacją Rzeczpospolitej, bądź co bądź przychylną PiS-owi. Narzuca się wyjaśnienie, że to z obozu okołopisowskiego ktoś zapragnął komuś innemu udowodnić, że p. Kaczyński się nie nadaje, że jego zapewnienia o wyciszeniu tematu smoleńskiego, to puste stwierdzenia i należy to zmienić. Być może mamy do czynienia właśnie z początkiem zmiany układu sił na smoleńskiej stronie sceny politycznej? Kto wie? Czas pokaże.

Nie sposób uniknąć przy tej sprawie porównań historycznych. Środowisko smoleńskie wielbi Józefa Piłsudskiego i jego kierunek polityczny, oraz uważa się za współczesnych kontynuatorów tamtej myśli. Otóż, będąc osobiście wrogiem pojęć, zasad i myśli związanych z Piłsudskim, muszę stwierdzić rzecz niezmiernie ważną – Piłsudski i prowadzący politykę państwa po jego śmierci sanatorzy, niezależnie od błędów, jakie popełnili i ujemnego bilansu rządów, byli nie tylko silnymi osobowościami, ale i poważnymi politykami, przynajmniej w sensie zrozumienia istoty dyplomacji i sposobu prowadzenia polityki międzynarodowej.

Nie znam publicznych stwierdzeń Piłsudskiego – który potrafił przecież w chamski i wulgarny sposób przemawiać do polityków polskich – które można by było choć w niewielkim stopniu porównać do wystąpień Jarosława Kaczyńskiego. To samo można powiedzieć o Becku, Rydzu i wielu innych.

Zamiast nieprzemyślanych ataków, nieudokumentowanych oskarżeń itd., podpisywali z ZSRR pakt o nieagresji i układy handlowe. Dziś mamy za to polityków o mentalności młodzieńców nie panujących nad emocjami, żyjących od podrzuconej im plotki do plotki, i którym jedynie wydaje się, że realizują jakiś mistyczny imperatyw walki z Rosją.

http://www.jednodniowka.pl

Komentarzy 68 do “Chocholi taniec trwa w najlepsze”

 1. Gazda said

  Nie calkiem rozumiem sens publikowania anonimowych artykulow, odsylajacych Czytelnika do ich zrodel, aby zidentyfikowac autor-a/-ow. Czy nie prosciej podac nazwisko autora po zakonczeniu cytowanego tekstu – zaiscie, rewolucyjny koncept!

 2. Marucha said

  Re 1:
  Powyższy artykuł zamieścił w „Jednodniówce Narodowej” p. Adam Śmiech, ale nie wiem, czy jest jego autorem.

 3. Gazda said

  Re 2:
  Dziekuje Gajowemu za wyjasnienie, i pozdrawiam.

 4. Maciej said

  Bardzo trafne uwagi. Kaczyński dał się podejść jak dziecko na cukierka z tą prowokacją, psa bym mu nie dał wyprowadzić, a co dopiero mówić o kierowaniu Ojczyzną. Oby ślepym apologetom pisu klapki spadły z oczu, choć czasami myślę, że im już nic nie pomoże ! Ciekawi mnie tylko rola Gmyza w tym wszystkim, też dał się podejść ? Może jest w tym ziarenko prawdy.

 5. Konrad said

  A ja myślę, że nikt się nie dał podejść. To celowa i skoordynowana akcja, mająca odwrócić uwagę społeczeństwa od rzeczy istotnych. Chociażby takich jak „ustawa o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń” tzw. ustawa szczepionkowa oraz ustawa o „odwróconej hipotece”
  te ustawy mogą przynieść żniwo śmierci tysiąckroć większe niż katastrofa smoleńska.

 6. efka said

  Moim zdaniem C.Gmyz działał na zlecenie służb, gdyż PO musi mieć PiS w miejscu gdzie jest łatwo go ośmieszać. Trudno było ośmieszać PiS, gdy za stołami byli naukowcy i rozmawiali o gospodarce. Sondaże poleciały i dlatego pokazały się zdjęcia w necie, dlatego poszła prowokacja medialna. Kaczyńskiemu się nie dziwię, gdyż gdyby ktoś zabił mi brata to własnoręcznie gość byłby utrupiony, choćbym do końca dni miała siedzieć.
  Taka jest reakcja normalnego człowieka. Dziwię się tylko całemu jego otoczeniu, że po ukazaniu się artykułu nie poczuli swądu WSI, ten charakterystyczny smrodek pozna każdy, kto miał z nimi do czynienia.
  Dla mnie oznacza to, że PiS chcąc wybrnąć z miny na jaką wdepnął powinien w trybie pilnym w każdym medium na pytanie o Smoleńsk odpowiadać tak jak Bielecki u Lisa o Amber Gold. Gdy dziennikarz nie będzie chciał tego słuchać zapytać redaktora, czemu nie interesują go sprawy ważne, a skupia się wyłącznie tak jak chcą obce służby grasujące w Polsce na sprawach emocjonalnych, a nie merytorycznych. Dziewulski padł w rozmowie z posłanka PiS gdy ta chciała od niego informacji merytorycznych. Tak trzeba z nimi rozmawiać, ale to jest elementarz.

 7. Kibic said

  Ciag dalszy nastapi….

  !

  http://szachimat.bloog.pl/?pod=1&ticaid=6aa6a

  4 11.2012 – 13h,48

  TAK. To byl zamach!

  Wizjoner – znany ze zdolnosci telepatycznych rozmow z kosmonautami w przestrzeni i odkrycia wielu tajemnic – wyjawil, ze „wszystko co zdarzylo sie w Smolensku widzial oczami duszy”.
  Dzis jeszcze wszystkiego wyjawic nie moze…
  Niestety obowiazuje go dziesiecioletnia tajemnica – pod grozba utraty zycia.
  W miare wskazowek „sil wyzszych” bedzie wyjawial fragmenty tego „co widzial”.
  Dzis, wolno mu tylko wyjawic, ze byl to zaplanowany zamach-samobojstwo.
  W swym proroczym snie widzial jak jeden z generalow – kilka chwil przed zderzeniem z ziemia – siedzial za sterami samolotu, zas drugi – takze general – rozpylal dezodorant o cechach uspakajaco usypiajacych.
  Tyle na dzis…
  Ciag dalszy nastapi…

  KIBIC

 8. andrzej krajan said

  Obawiam się, że nie macie racji . Nareszcie bowiem znalazł się ktoś ( Kaczyński ), kto powiedział publicznie prawdę, i mniejsza tu o formę: mniej czy bardzo elegancko – lecz o porażającą w swej istocie wiadomość. To był zamach. Skończył się czas tańca chocholego, jakichś niedopowiedzeń, czy aluzji. Teraz sytuacja jest klarowna: oni muszą kłamać coraz bardziej ( ze świadomością, że to już ich koniec ), my przeciwnie, wiemy, że prawda i tym razem zwycięży.

 9. 166 bojkot TVN said

  Dziś w Żydowskim radiu TOK FM niejaka pani Wielowieyska przepytywała pana Piechę z PiS w takim samym duchu jak Śmiech.
  Narzucała narrację prokuratury wojskowej, że Kaczyński dal się podpuścić, że przecież żadnej sztucznej mgły nie było, ani nie było wybuchów, trotylu i innych wynalazków, bo tak powiedział prokurator wojskowy.
  Piecha spokojnie stwierdził, że jak na razie po 30 miesiącach od tragedii mamy coraz więcej pytań zamiast odpowiedzi i wyjaśnień, posłużył sie naszym powiedzeniem; „im dalej w las tym więcej drzew”.
  Tylko idiota może dziś pisać takie artykuły jak Śmiech i tylko idiotka skończona z TOK FM może z całą pewnością swojego blondyniego móżdżku przyjmować na wiarę słowa prokuratora wojskowego.
  Nie wiem czy ta idiotka i idiota Śmiech pisali/mówili coś o konferencji naukowców i ich ustaleniach, że był wybuch w Tu-154M i o prywatnie zleconych badaniach ubrań i pasa jednej z ofiar przeprowadzonych w USA. O tych badaniach 31.10.2012 szeroko informowało radio RMF FM, przytaczając wypowiedź kuzyna ofiary, który zlecił je za prywatne pieniądze po tym jak nie doczekał się reakcji polskiej prokuratury na zadawane pytania na temat przeprowadzonych przez nią badań.

  Widać tylko po artykule i takich :Wielowieyskich” jakie padły rozkazy dla dziennikarskiej sfory. jeśli ich nie wypełnią – von – z radia, telewizji, gazety. Jednym słowem zamachowcy ze Smoleńska zamachnęli się na wszystkich, którzy usiłują im pomieszać szyki.
  Z nas usiłują zrobić bezmózgich idiotów, których będą mogli bezkarnie zamordować wysyłając seryjnych samobójców.

  Sprawa zwolnienia Gmyza oznacza koniec złudzeń o jakiejkolwiek wolności słowa w Polsce. Nagonka na Gmyza i innych, którzy stracili pracę w „Rzeczpospolitej” powinna mieć jakieś racjonalne powody, podane do publicznej wiadomości. na razie jakoś trudno je usłyszeć. W przestrzeni publicznej nie ma żadnych wyników badań spektrometrycznych czy innych ofiar, lub autentycznych szczątków samolotu Tu-154M 101, pod którymi podpisałby się jakiś naukowiec. Nie ma ŻADNEGO DOWODU WYKLUCZAJĄCEGO ZAMACH W SMOLEŃSKU.
  Więc idioci jak Wielowieyska, Śmiech, czy również występujący dziś w TOK FM „niezależny (q…!) senator Marek Borowski niech stulą swoje gęby i nie wciskają nam narracji zbrodniarzy. Już sam zestaw ludzi zgodnie jakby w jednym chórze negujących zamach w Smoleńsku mówi samo za siebie.

 10. Inkwizytor said

  Belkotka-mudaku, jak na rajfure wzorowo wykonujesz powierzone tobie zadanie streczenia Polakom PiSu i odwracania uwagi kaczastrofa smolenska od spraw waznych dla Polski. Za glupia jestes jednak zeby nam Polakom wmowic iz to Rosja stoi za kaczastrofa. Ot nieszczesliwy wypadek spowodowany przez pyche Zwierzchnika Sil Zbrojnych. „Uslowi dla pasadki niet” jak stwierdzili kontrolerzy na lotnisku, paniatna mudaku ?

 11. Maciej said

  To dla Bojkotki druga młodość, trzecie płuco, będziemy teraz musieli czytać jejo wywody, taki specjalista, a nie pamięta gdzie krzyżyk postawił !

 12. 166 bojkot TVN said

  Inkwizytor Arschlochu 2 poczytaj czasami coś innego niż wpisy 166, do których jesteś za cienki, Ty w nich wyczytujesz swoje urojenia, rzeczy, których 166 nigdy nie napisało. Jesteś takim samym tumanem jak Wielowieyska i Śmiech.

  http://niepoprawni.pl/blog/2334/jak-przeprowadzono-ten-zamach

 13. Nemo said

  Re. 5
  A ja myślę, że nikt się nie dał podejść. To celowa i skoordynowana akcja, mająca odwrócić uwagę społeczeństwa od rzeczy istotnych. Chociażby takich jak “ustawa o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń” tzw. ustawa szczepionkowa oraz ustawa o “odwróconej hipotece”
  te ustawy mogą przynieść żniwo śmierci tysiąckroć większe niż katastrofa smoleńska.
  Dokładnie-zgadzam się w całej rozciągłości.

 14. Inkwizytor said

  Niedlugo rajfuro to ci palcow u rak zabraknie zeby liczyc arszlochow :), bedziesz musiala uzyc swoich koslawych paluchow u nog

  A dla ciebie PiSdzielcowo to PAN Smiech, za cienka w pejsach jestes 🙂

 15. Marucha said

  Re 9:
  To jak to było w końcu?
  – Czy przyczyną katastrofy był wybuch na pokładzie?
  – Czy przyczyną było lądowanie mimo zakazu, podczas którego, na przykład:
  — ktoś zakłócił wskazania przyrządów pomiarowych
  — załoga lotniska celowo wprowadzała w błąd pilotów
  — pilotów zmyliła sztuczna mgła

 16. 166 bojkot TVN said

  14/Marucha
  No właśnie! jak było? To wie na pewno wszystkowiedzący Arschloch Inkwizytor i kolejny Maciej

 17. Konrad said

  Marucha ! a kogo to obchodzi i dla kogo ma to znaczenie? Dla mnie i 38 milionów Polaków jest wiele innych bardziej istotnych spraw? Np. jak uciec przed pielęgniarką uzbrojoną w strzykawkę i wspieraną przez policjanta? lub jak zmniejszyć rabunek dokonywany na nas przez finansistów i tych, którzy mają prawo tworzenia pieniądza?

 18. Marucha said

  Re 15:
  Nieee, drogie 166, to JA się pytam.
  Jak już „wszyscy wiedzą” przyczyną katastrofy był wybuch.
  Ale z drugiej strony osobaczono mnie za to, że nie wiedziałem, iż samolot się rozbił, gdyż przyrządy dawały błędne wskazania.
  I ja nie wiem, czego się teraz trzymać!

  Re 16:
  Po prostu nie czytać.

 19. Marucha said

  Re 13:
  Bardzo możliwe, że tak było: odciągnąć uwagę ludzi od przeprowadzanych w ukryciu zmian w prawie o zgromadzeniach, o cenzurze Internetu, o szczepionkach, GMO i cholera ich wie, jakich jeszcze,
  A wiadomo, że Polacy zareagują na każdą wzmiankę o katastrofie, jak pies Pawłowa na dzwonek.

  (Nb. czy ktoś wie, co się później stało z psem Pawłowa?)

 20. Inkwizytor said

  Re 18

  Niech Pan od tej rajfury nie oczekuje odpowiedzi. Jej zadaniem jest streczyc KORowski zydopis i odwracac uwage Polakow od rzeczy waznych

 21. Rysio said

  Proszę o trochę wyrozumiałości dla bojkotki.

  Jej współplemieńcy zostali brutalnie wkopani z Rosji przez Putina, no i biedna kobita strasznie to przeżywa.

  PS. bojkotka – nie martw się, nie wszystko stracoen – jak będziesz miła to dam się namówić na kolejny gruppen-sex.

 22. Rysio said

  re 17. „……jak uciec przed pielęgniarką uzbrojoną w strzykawkę i wspieraną przez policjanta?….”

  Gdybyś miał kałacha to nie musiał byś myśleć jak uciekać.

  Pielęgniarka i policjant by o tym myśleli.

  Panie Rysiu, Pan się robi trochę nudnawy. Wiadomo, że broń powinno się mieć. Ale nie bądź Pan taki Rambo. Jak Panu wyślą kilku antyterrorystów, to odstrzelą Panu głowę. – admin

 23. Maciej said

  Zależy od koniunktury panie Gajowy. Na początku była mowa o braku ciał, po publikacji zdjęć nikt już o tym nie mówi. Mamy nowe fakty, więc trzeba bić w nowe tuby. Fakt, że to może być tylko i wyłącznie na odwrócenie uwagi od ogólno narodowych problemów, pisiory też głosowały za szczepieniami.

 24. Maciej said

  Marginalnie, bojkotka, ale Ty głupia jesteś, ręce opadają !

 25. Fran SA said

  Wydaje mi sie, ze dopoki beda rozne pytania, na ktore rzad wyraznie unika odpowiedzi, dotad beda snuly sie rozne domysly i teorie. A i komus bardzo zalezy na tym, zeby przeciagac ‚tajemnice’ tej katastrofy w nieskonczonosc. Taki troche nedzny film detektywistyczny splodzony w Hollywood.

  Ja mam tylko trzy pytania: czyja to byla decyzja, zeby wsadzic tylu oficjeli na jeden samolot, wbrew wszelkim przepisom?; dlaczego nikt nie zegnal tych oficjeli na lotnisku?.
  I dlaczego tyle osob w jakis sposob zwiazanych z tajemnicami tej katastrofy popelnilo samobojstwo, wzglednie zostalo ‚zlikwidowanych’?. Smierc tych osob nigdy nie zostala wyjasniona. A Tusk, Komorowski i Palikot maja takie miny pt.’ ja cos wiem, ale nie powiem’. I to wnerwia.

 26. 166 bojkot TVN said

  24/Maciej
  Ale się tych szczekających kundli i Arschlochów naleciało! Że tez se nie znają jakiejś pożytecznej roboty….

  21/Rysio
  Ty się nadajesz do gruppenseksu z Biedroniem i jego kolegami Arschlochu jeden

 27. Maciej said

  Właśnie jestem w robocie bojkotka, jak znajde chwile po za pracą to Tobie uzasadnie dlaczego jesteś głupia, jak świetnie wiesz sama to co pisze nie jest bez podstawne.

 28. 166 bojkot TVN said

  27/m
  Ależ proszę bardzo! Zobaczymy mądrość Macieja – na tle 166 oczywiście

 29. Fascjol said

  Zaczynają mnie drażnić podobne artykuły.W historii już był Anonim i wystarczy. Uważam,że protesty w sprawie śmierci Pana Prezydenta i osób towarzyszących bedą się nasilały. Wbrew intencją Tuska i towarzystwa którzy oczekują zapomnienia swojej arogancji,a kto wie czy nie więcej. Sprawa Smoleńska musi bć wyjaśniona do końca i to przez polskich i zachodnich naukowców ,aby zapanował spokój. Szczątki samolotu który jest własnością Rzeczpospolitej ma być zwrócony natychmiast i bez warunków nie czekając aż znikną lub zostaną wymyte resztki substancji świadczących o przyczynie wypadku.

 30. Brat Dioskur said

  Ciekawe ,bo w jednym z liczacych sie dziennikow holenderskich wiadomosc o trotylu byla gdzies w glebi i to niezbyt wielka czcionka a dementi wywalono na pierwszej stronie czcionka jak byk.Czyzby syndrom czapki ktora gore?

 31. Lucek said

  Kolejny odcinek kiepskij tragikomedii p.t. “Dalszy ciąg nastąpi”.

 32. Ovx said

  “(Nb. czy ktoś wie, co się później stało z psem Pawłowa?)”

  Nazwano go później Łajka.
  Łajka była przechrztą tak jak PiS-owska Bełkotka 166 na tym blogu.

  “Zobaczymy mądrość Macieja – na tle 166 oczywiście”

  Mądrośc Macieja na tle głupot rajfury, „z PiS z domu”?

 33. Inkwizytor said

  belkotka, ma twoim tle to i wesz lonowa jest gigantem intelektu 🙂

 34. 166 bojkot TVN said

  33/Inkwizytor
  Ty masz wszy łonowe to wiesz na pewno.

 35. Marucha said

  Re 34:
  To jaka w końcu wersja katastrofy obecnie obowiązuje?
  Może wszystkie na raz, żeby przywalić oponentów materiałem dowodowym? 😀

 36. Re: 35 Marucha

  Panie Gajowy, kazda wersja tzw., „katastrofy” jest dobra, ktora nie koncentruje cienia uwagi na zydowski bolszewizm w „demon-kratycznej” wersji…

  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 37. Inkwizytor said

  Sluchaj belkotka madrej wypowiedzi pana Jaska z Toronto, moze w parchatym lbie cos co sie rozjasni 🙂

 38. 166 bojkot TVN said

  37/Inkwizytor
  jest takie przyslowie: Z jaim przestajesz takim się stajesz”
  Ty Inkwizytorze nabrałeś zwyczajów i kultury swoich wszy łonowych czyli mend!

 39. Joe said

  Jasiek 36…jak sie nazywal ten hamerykanski general ktory juz lata temu opisal scenariusz tego” wypadku”?…Wimberger czy jakos tak.A potem Bronek Komorowski po pijaku wygadal sie …jak prezydent….bedzie gdzies lecial …
  Kiedy te d…nie zrozumia kto pisze scenariusze?

 40. Maciej said

  Bojkotka, na pytanie dlaczego jesteś głupia Tobie nie odpowiem, wyobraź sobie, że zapomniałem ( tak jak Ty na kogo głosowałaś ), ale jako, że odsłanisza już wszystkie karty wklejając linki do wypowiedzi piesków Kaczyńskiego to nie mam więcej pytań. Żebyś wiedziała, że nie wiem wszystkiego, powiem więcej, wiem o wiele za mało by cokolwiek wiedzieć, ale linia retoryczna prezentowana przez obóz Kaczyńskiego i ludzi z nim związanych nie jest dla mnie wyznacznikiem FAKTÓW tym bardziej PRAWDY. Bo to sługusy Usraela co udowodnili będąc u władzy i eliminując ostatnie bastiony polityczne Polaków, a Ty internetowy szkodniku robisz dla nich za pożytecznego idiotę, płatnego idiotę lub idiotę po prostu – co jednak w mojej łaskawości tłumaczy Twój stan ogłupienia.

 41. Inkwizytor said

  Re: 40

  Na to wyglada panie Macieju. Belkotka zostala tu oddelegowana po kaczastrofie smolenskiej

 42. OO said

  Kiedyś kaczyńska po swym wystąpieniu w żydo-Telavizji wyjawiła całą mądrość:

  „Bo to tak przyjemnie przed kamerami. I nie jest ważne co się powie. Ważne jest to by coś w ogóle powiedzieć”.

  Tak jak PiS-dówka, Belkotka na blogu Pana Maruchy sugerująca że nie ważne na kogo się glosuje, tak dlugo jak się głosuje na jakiegoś żyda.

 43. AR said

  Smoleńsk.

  „Leciała Kaczka na desce. Czy opowiedzić jeszcze?

 44. An said

  # 35
  Czy ktos wie co sie stalo z Andrejem Miendrejem?
  To ten co robil zdjecia komorka jak Putin wystrzelil rakiete, a Miedwiediew dobijal trupy by nie bylo swiadkow. Ostatnia wiadomosc byla ze Andreja dopadli w smolenskiej mgle i zatlukli, a potem raz jeszcze w szpitalu – dla pewnosci. Nacierpial sie biedak i co dalej?

 45. Marucha said

  Re 44:
  To długa historia. Po dwukrotnym zamordowaniu Andrieja Mendiereja uratował go chirurg Iwan Piwan. Obecnie Andriej Mendierej przebywa w dobrze strzeżonym, nieznanym miejscu, adres Moskwa, Vetosznyj Pereułok 24 m. 7, dzwonić dwa razy.

 46. Inkwizytor said

  Re: 44

  O to nalezy spytac gajowkowa pisiacka streczycielke Belkotke TVN, przy okazji moze dowiemy sie co sie stalo z tym specnazem co to przebrany za ruskich kiboli z Bristolu przebijal sie do Palacu Prezydenckiego 🙂

 47. Inkwizytor said

  Potwierdzam, Iwan Piwan to znany moskiewski chirurg, pracuje w 7 Balnicy przy stacji metra Kolomenskoye. Opiekuje sie Andrejem po ciosach nozem zadanych mu przez specnaz dwa lata temu. Noze byly zatrute, rany goja sie bardzo powoli jak mowil mi Iwan Piwan gdy dzis saczylismy Stary Melnik ogladajac mecz Ligi Mistrzow 🙂

 48. Marucha said

  Re 46:
  Podobno się przebili i podmienili zarówno prezydenta, jak i jego kancelarię, sejm, senat i rząd. To są wszystko sobowtóry na sowieckim żołdzie.

 49. Inkwizytor said

  Re: 48

  Gdyby zyl prezio Lech Kaczynski z ruskimspecnazem i KGBista Putinem zrobil by tak 🙂

 50. 166 bojkot TVN said

  46/Inkwizytor
  Ale ci chłopie odpi…liło

 51. Maciej said

  Bojkotka Twoje merytoryczne odpowiedzi, oraz częste unikanie odpowiedzi wobec pytań kierowanych wobec Ciebie potwierdzają tylko Twoją głupotę … Kreciej roboty Tobie nie zarzucę to zbyt banalne i nie mam na to dowodów …

 52. Inkwizytor said

  Re: 50

  Aj, waj Belkotka czyzbym dotknal ciebie i cala jesziwe w czuly punkt ? 🙂

 53. Kar said

  33/Inkwizytor
  Ty masz wszy łonowe to wiesz na pewno.

  plonne obawy, to je bezlonowiec, to zwykly eunuch..kastrat

 54. Inkwizytor said

  Re: 53

  Co ty nie powiesz mudaku 🙂 a twoj nick Karstrat to niby od czego sobie wziales ? 🙂 Pisz caly nick, nie wstydz sie, chociaz na wspolczucie Rosjanek w mundurach nie licz

 55. JO said

  ad.53. Panie Kar. odporkuj sie od Inkwizytora. Z takimi Tekstami to do Pana Jozefa, Agi i Kapsla….pogadacie sobie, ale nie tu

 56. Marucha said

  Re 53:
  Bardzo uprzejmie proszę o niewyjeżdżanie z takimi tekstami.

 57. Marucha said

  Re 51:
  Jeśli nawet 166 Bojkot TVN prowadzi krecią robotę (w co wątpię), to jest z oczywistych powodów zupełnie niegroźny 🙂

 58. 166 bojkot TVN said

  http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=7675&Itemid=119
  http://niepoprawni.pl/blog/152/panika-na-titanicu
  ……….
  Teraz ci wszyscy Osieccy, Hypcy i spółka oraz „najwyżej cnieni” dziennikarze nie rozprawiają na temat tego czy generał Błasik siedział sam osobiście za sterami samolotu czy tylko na polecenie prezydenta zmuszał do lądowania kompletnie nieodpowiedzialną i źle wyszkoloną załogę.

  Czuchnowski nie przekonuje nas o tym, że na płycie lotniska doszło do kłótni na linii Błasik-Protasiuk, a TVN24 nie zastanawia się czy czasami nie zatrudnić eksperta od czytania z ruchu warg, który by definitywnie potwierdził istnienie samobójczego spisku. Nie widzimy już na ekranach telewizorów symulacji, na której samolot o rozpiętości skrzydeł wynoszącej 37 metrów po uderzeniu na wysokości sześciu metrów w brzozę, kręci beczkę upada na plecy i zamienia się w tysiące większych i mniejszych kawałków.

  Tej symulacji nie zobaczymy już zapewne nigdy po tym jak w ubiegłym tygodniu członek Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych lądując awaryjnie dwuosobowym motoszybowcem ściął betonowy czy stalowy słup oświetleniowy.

  Dzisiaj dyskusja toczy się wokół zupełnie innych spraw.

  Ta cała armia złożona z „wiodących” dziennikarzy, ekspertów, celebrytów i autorytetów pewna do tej pory „ładujących debeściaków”, „pijanego generała” „naciskającego prezydenta”, „pancernej brzozy”, słów „jak nie wyląduję to mnie zabije” oraz Jarosława Kaczyńskiego sprowadzającego samolot na lotnisko w Smoleńsku za pomocą rozmowy telefonicznej prowadzonej z warszawskiego Żoliborza, musi nas przekonywać rozpaczliwie o tym, że na zewnątrz wraku oraz w jego wnętrzu nie było materiałów wybuchowych.

  Drugim równie niewdzięcznym i karkołomnym zadaniem jest przekonanie społeczeństwa o tym, że państwo zdało egzamin mimo zamiany ciał w trumnach i odnalezieniu w zwłokach zaszytych tam gumowych rękawic, szmat, niedopałków papierosów, kawałków gałęzi, grud ziemi i metalowych nitów.

  Każdy musi dziś przyznać, że huraganowa propagandowa polsko-rosyjska ofensywa kłamstwa zamieniła się w dość rozpaczliwą i chaotyczną defensywę z wyraźnymi oznakami paniki.

  Jeżeli ktoś jeszcze tego nie widzi, to tylko dlatego, że jak napisałem na wstępie nie stało się to z wtorku na środę.

 59. Marucha said

  Re 58:
  Nic nie poradzę, że na tle smoleńskich oszołomów, produkujących jedną teorię za drugą a jedną głupszą od drugiej, powołujących ekspertów w rodzaju Biniendy, a przede wszystkim przekonani, iż zamachu dokonała Rosja – inż. Hypki wydaje się być ostoją spokoju, zrównoważenia i normalności.

 60. Inkwizytor said

  Inzynier Hypki skonczyl MEL na Politechnice Warszawskiej a ty Belkotka rowniez masz takie samo wyksztalcenie lub jestes wykladowca na MELu 🙂

 61. Kibic said

  Wszystko jest jasne…
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Plk-Piotr-Lukaszewicz-przyczyny-katastrofy-smolenskiej-juz-znamy,wid,15076896,wiadomosc.html?ticaid=1f7ea

 62. 166 bojkot TVN said

  80/Inkwizytor
  Widzę, że te wszy jednak wpływają na mózg Inkwizytora, bo wali tak bezmyślnie z grubej ruły, że strach.

  Absolwentem MEL-u jest Krzysztof Cierpisz i wielu innym mądrych ludzi. Jakoś tak się składa, że dziennikarze innych nie zapraszają do kamery, ani nawet nie wspominaja o ich „zdaniu odrębnym”
  Co pisze na temat Smoleńska Cierpisz można poczytac ot chocby tu http://gazetawarszawska.com/2012/01/27/mgr-inz-krzysztof-cierpisz-wezwanie-canadian-polish-congress/ szczególnie o postawie reszty wydziału.

  Co do Hypiego. To, ze jest wykładowcą, na MEL-u o niczym nie świadczy, jeśli tylko ktoś wie jaki jest system awansu w warszawskich uczelniach państwowych. Tu nie wystarczy bycie geniuszem, Trzeba mieć koniecznie szerokie tzw plecy. pan Hypki musiał mieć wiele różnych pleców, że jest jedynym niepodważalnym telewizyjnym autorytetem. Jakoś dziwnym trafem nikt poza nim nie występuje, nie udziela się, a specjalista od systemów elektronicznych w lotnictwie E.Wróbel został pokrojony piła przez syna.
  Ciekawa byłaby analiza ilu zdolniejszych od Hypiego musiało opuścić Polskę z przyczyn politycznych, albo ekonomicznych w stanie wojennym.

  Oj Inkwizytorze! Pozbądź się tych łonowych mend, bo piszesz głupoty.

 63. 166 bojkot TVN said

  61/Kibic
  Na to wszystko jasne jest dobry jeden komentarz:
  Emigrant [15 minut temu]

  Dopoki wrak nie zostal poddany REkonstrukcji, czarne skrzynki sa w moskwie i nie przeprowadzono szczegulowych sekcji zwlok, to takie wypowiedzi TO JEST POWIELANIE RUSKICH KLAMSTW i nic poza tym, a osobami, ktore cos takiego z przekonaniem powielaja powinien ZAINTERESOWAC SIE KONTRWYWIAD. Klamstwo 1: w roku 2010 przebadano 5 probek w tym parasolke, ksiazke, banknot (sic!) itp. Probki z samolotu pobrano dopiero po 2,5 roku, a przyrzady (ktorych uzywa sie na najbardziej strzezonych lotniskach) wskazaly TROTYL I NITROGLICERYNE, KONKRETNIE Z NAZWY !!!! (jezeli ktos wierzy w klamstwo, ze przyrzad tej klasy 170 razy pomyli sie wskazujac dezodorant to JEST PIRAMIDALNYM GLUPKIEM i nie ma co z nim dyskutowac). Klamstwo 2. ze samolot rozbil sie o pancerna brzoze – no chyba juz w to nikt nie wierzy, moze poza „nauczycielem Kung Fu” u MOnisi , ktory z przekonaniem twierdzil, ze „brzoza, to twarde drzewo” (sic!). Ostatni motolotnia na warszawskim bemowie przeciela 2 slupy betonowe lecac z predkoscia 60 km/h (sic!). Zreszta szkoda czasu na moje pisanie….. jak ktos chce sie dowiedziec, jak sie bada wypadki lotnicze, to niech sobie obejrzy na Discovery…

 64. 166 bojkot TVN said

  jeszcze raz 60/Inkwizytor
  A ty Arschlochu jaki wydział politechniki skończył? A?

 65. 166 bojkot TVN said

  http://macgregor.nowyekran.pl/post/78466,jarek-masz-racje-ale-wstrzymaj-jeszcze-chwilke-z-bulami

 66. 166 bojkot TVN said

  http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=7683&Itemid=100
  „Paniki we mgle” nie było
  ……………..
  …………………
  Dodam jeszcze, że byłem zbulwersowany publikacją „Wprost”. Nie chciałem wcześniej uczestniczyć w tym dialogu medialnym, dlatego też mojego filmu nie przekazywałem żadnym mediom, gdyż chciałem uszanować emocje tych, którzy na tym filmie są. Ale w momencie, kiedy zaczęto zafałszowywać rzeczywistość, chciałem zadać kłam oszczerstwom, które się pojawiały – że jako Polacy jesteśmy ludźmi tak niedojrzałymi, iż gdy zdarza się coś tragicznego, nagle wszyscy panikujemy i wpadamy w histerię. Bo to jest dla mnie pewien policzek. Nie po to pracuję nad sobą, aby ktoś mi później mówił, że jestem dzieckiem. To jest moja motywacja. I od razu chcę prosić o wybaczenie tych, którzy na tym filmie są pokazani – nie było moją intencją epatowanie cudzym cierpieniem. (Kamerę kupiłem w przeddzień wyjazdu, gdyż miałem świadomość, że będę uczestniczył w ważnych wydarzeniach i że wydarzy się coś nadzwyczajnego, czego za pomocą aparatu fotograficznego mógłbym nie uchwycić.)

  Zaplanowałem wcześniej, że przywiozę dla środowisk harcerskich ziemię z Katynia. Dla mnie ta ziemia jest znakiem prawdy, że właśnie pod ziemią chciano ukryć fakt morderstwa, później chciano zafałszować rzeczywistość i odpowiedzialność za ten czyn. Teraz czuję, że mamy do czynienia z zafałszowywaniem prawdy, stąd moja interwencja.

  Oglądałem niedawno pewien rosyjski film mówiący o 10 kwietnia, w którym tak zmanipulowano materiał z Cmentarza Katyńskiego, aby pokazać wybuch rzekomej paniki. Rozumiem intencje strony rosyjskiej, ale dlaczego polskie media wpisują się w ten nurt, to sam sobie zadaję pytanie?

 67. Maciej said

  odp: 63

  To sprzęt do badania używany na najbardziej strzeżonym lotnisku na świecie ( Ben Guriona wiadomo gdzie ). Polskie służby są w niego wyposażone, cóż za awans technologiczny …

 68. Inkwizytor said

  Re: 64

  A ty mudaku na ktorego ze streczonych zydow glosowalas podczas wybiorow ? A ? : )

Sorry, the comment form is closed at this time.