Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Wolne tematy (52 – …
  bryś o Czy pan profesor Rafał Broda s…
  wewewe o Reminiscencje z niedzieli covi…
  wewewe o Czy pan profesor Rafał Broda s…
  Leo o Rosja: odizolowanie Runetu od…
  I*** o Czy pan profesor Rafał Broda s…
  Dziadzius o Sosnowe zdrowsze, dębowe trwal…
  Zenon_K o Wolne tematy (52 – …
  NC o Czy pan profesor Rafał Broda s…
  Piskorz o Wolne tematy (52 – …
  Lily o Nasze miejsce w szeregu
  Piskorz o Wolne tematy (52 – …
  Kojak o Rosja: odizolowanie Runetu od…
  revers o Wolne tematy (52 – …
  Piskorz o Wolne tematy (52 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 548 obserwujących.

Kabała Władzy

Posted by Marucha w dniu 2012-11-06 (Wtorek)

Chrześcijańscy syjoniści jako nerwica socjalna

Dziwne, wyłącznie amerykańskie zjawisko chrześcijańskich syjonistów wielbiących Żydów jest jedynie wynikiem nerwicy socjalnej, wywołanej przez silne poczucie winy, wzbudzane przez elity żydowskie. Proste chrześcijańskie dusze starają się połączyć miłość do Chrystusa ze wzbudzaną przez społeczeństwo adoracją Żydów. Oczekują pochwały ze strony Żydów, należąc jednocześnie do Kościoła. Te przeciwstawne siły deformują ich psychikę, podobnie jak ciała dzieci deformowane były przez średniowiecznych hodowców potworów. Należy im pomóc ponownie pokochać Chrystusa i uwolnić się od emocjonalnej zależności od Żydów.

Pojawienie się chrześcijańskich syjonistów przepowiedział już w roku 1902 wiedeński Żyd, Solomon Ehrmann. Mówił o przyszłości, kiedy „cała ludzkość będzie zjudaizowana (verjudet) i połączona w jedność przez (judeo-masońską) Bnai Brith”[1]. Obecnie, gdy Bnai Brith mocno popiera Sharon’a i Foxman’a, oznacza to, że chrześcijańscy syjoniści zostali całkowicie zjudaizowani.

Ich żałosna kondycja duchowa powinna przypomnieć nam, że chrześcijaństwo i judaizm NIE SĄ wzajemnymi zwierciadlanymi odbiciami. Gdy Kościół chce doprowadzić każdego Żyda do zbawienia, jako równego innym wierzącym, przemieniając go, lub ją, w ukochanego brata lub siostrę, to Żydzi chcą przemienić chrześcijan w zjudaizowanych chrześcijańskich syjonistów, emocjonalnych i duchowych niewolników Żydów.

Oznacza to, że walka jeszcze się nie zakończyła. Jest to walka ideologiczna a nie rasowa; a chrześcijanie pochodzenia żydowskiego zawsze byli jej ważnym elementem, światłem przewodnim dla swoich wahających się braci, gdyż jest to także bitwa o dusze Żydów. Bez względu na to, jak cenne są te dusze, nie są one ani trochę cenniejsze niż dusze innych narodów. Jeśli duchowa i ideologiczna walka z wpływami żydowskimi nie będzie energicznie wznowiona, to obawiam się, że chrześcijańscy syjoniści staną się największym i najpotężniejszym wyznaniem w USA, a potem przenikną do Europy. [Już przeniknęli – admin]

Profesor Dawid Perlmutter napisał do mnie:

Z pewnością, jakieś 20 lat temu „izraelskie lobby” składało się w większości z Żydów, i darowizny na kampanie były ważne. Lecz teraz są chrześcijanie ewangeliczni, którzy dominują, i większość polityków jest nominalnie proizraelska, nie dlatego, że potrzebują żydowskich pieniędzy, lecz ponieważ oni również wierzą w „świętą” sprawę albo przysłuchują się głosom licznych ewangelicznych wyborców. Bush poszedł na rękę Sharon’owi nie z powodu Żydów, lecz ponieważ zbuntowali mu się jego wyborcy. Jest to coś, czego większość Arabów i Izraelczyków nie rozumie, lecz można to teraz tutaj zobaczyć w Kościołach, i w Waszyngtonie. Każdy poważniejszy lider ewangelicznych chrześcijan w USA ma bardziej prawicowe poglądy na Izrael niż większość Żydów jakich znam, a po 11 września uważają to wszystko za swoją własną osobistą wyprawę krzyżową. Tradycyjne lobby izraelskie (AIPAC itd.) prawie nic tu nie znaczy.

Żydzi są często uważani za „drożdże” z powodu ich umiejętności judaizowania ludzi, czyli przekazywania im pewnych cech żydowskich; możliwości te są wzmacniane przez pozycje, jakie zajmują w dyskursie, mediach i na uniwersytetach.

Gdyby pastorzy nie czuli poparcia właścicieli mediów, to prawdopodobnie nie byliby tak proizraelscy jak obecnie. Gdyby sprawa Chrystusa nie była tak całkowicie osłabiona, ich trzódka nie czułaby się tak zobowiązana do popierania izraelskiego ludobójczego państwa apartheidu.


[1] Beller, Wiedeń, cytowane przez Lindemann’a, Esau’s Tears (Łzy Ezawa)

Israel Shamir
Tłumaczenie Roman Łukasiak

http://www.israelshamir.net/Polish/KabalaWladzy16.htm
I
lustracja z https://stopsyjonizmowi.wordpress.com

A my sobie dialogujmy z ukochanymi starszymi braćmi… – admin.

Komentarzy 6 do “Kabała Władzy”

 1. Zdziwiony said

  Oczekują pochwały ze strony Żydów, należąc jednocześnie do Kościoła.
  Jakiego, znów „Kościoła”? [raczej do „kościołów”, bo to protestanci, mają swych „kościołów” (różnych! ) tysiące; nie mają dogmatów, to stąd. MD] – http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=7657&Itemid=53

  A niech sobie dialogują z „ukochanymi starszymi braćmi…”, Panie Marucha.

 2. Fran SA said

  Zwalanie na ewangielistow, czy w ogole protestantow jest moze i wygodne, ale ruch protestancki w Anglii byl w calosci utworzony i sfinansowany przez zydow.
  W USA juz w ogole nikt inny nie rzadzi, tylko sami zydzi – wcale nie ewangielisci, ktorzy sa ‚posluszni’ a czesto wystraszeni, co widac bylo wyraznie w czasie debaty w Kongresie na temat ‚bail – out-u’

  Jesli w Stanach, wszystkie sedziowskie stanowiska zajmuja zydzi, jesli banki sa zydowskie, zydowska prasa i telewizja, zydowscy doradcy obu kandydatow na prezydenta; wiekszosc merow duzych miast amerykanskich to sa zydzi, ambasadorami sa przewaznie zydzi, caly Hollywood jest bardzo zydowski i wiele firm (bardzo humanitarnie szkodliwych) jest tez zydowskich.
  No to ja sie pytam, gdzie jest miejsce dla ewangielistow?
  Latwo zwalac na nich bo faktycznie sa nad wyraz zabobonni, i fanatycznie popierajacy ludobojstwo Palestynczykow, mordowanie muzulmanow, lichwe bankowa i rozliczne wojenki. Ale po to zostali stworzeni!
  Ewangielisci zostali STWORZENI, jako tuba syjonu.
  Kazdy kandydat na prezydenta USA ( i nie tylko USA) musi zlozyc przysiege nie na wiernosc amerykanskim ewangielistom, tylko izraelskim syjonistom.
  AIPEC pewnie by sie posikal ze smiechu jakby przeczytal, ze nie ma nic do powiedzenia, nie tylko w AMeryce.
  i dziwne mi sie wydaje stwierdzenie, ze ktokolwiek w USA sie liczy z glosem wyboprcow. Przeciez to maszynki decyduja o wynikach glosowania. A wlascicielem maszynek jest rodzina Romneya.
  A przeciez Romney gada do pustej sali i od miesiaca nie udzielil ani jednego wywiadu. Po co?

  Romney nawet nie jest ewangielista. Obama tez nie jest.
  http://www.forbes.com/sites/stevenbertoni/2012/06/13/exclusive-adelsons-pro-romney-donations-will-be-limitless-could-top-100m/

  http://www.jpost.com/USPresidentialrace/Article.aspx?id=282075

  A o ewangielistach ani slowa w tych wyborach!

 3. Zerohero said

  Wojciech Cejrowski:

  – przedkłada Stary Testament nad Nowy Testament
  – nienawidzi Palestyńcyzków i Rosjan
  – doradza by z Izraelem współpracować
  – uznał, że Białorusią i Ukrainą powinni rządzić Żydzi
  – lubi USA (jawnie proizraelskie), nie lubi Europy (skrycie proizraelska, a bywało, że werbalnie wychodziła niepokojąco wstrzemięźlia).
  – „kocha” Amerykę Południową, zwiedza Amerykę Południową, pisze o niej ale NIGDY nie zauważył, że to jankeski folwark, bezlitośnie ekploatowany.
  – Po rozwodzie związał się z dziennikarką z Frondy. Redakcja Frondy oficjalnie czeka na odbudowę świątyni żydowskiej w Jerozilimie
  – chwali pracę 10 letniech meksykańskich dzieci przy malowaniu pasów drogowych
  – robi z gęby cholewę tak samo jak Ziemkiewicz, tzn. afiszuje się sakramentem, konserwtyzmem, a robi swoje, tzn. rozwodzi. (dla mnie rozwód to nie katastrofa, ale coś mi śmierdzą ci rozwodnicy moralizatorzy, nie pasuje mi ich postawa do treści wykładów i już)

  Cytaty/info łatwe do znalezienia w sieci, przynajmniej część.

  jakieś pytania?

  Takich WC w Polsce już troszkę działa. Nota bene większość z nich wchodzi w skłąd sekty smoleńskiej.

 4. Zerohero said

  PS. i oczywiście WC jest „niszowy”, „zwalczany”, „opozycyjny”, ale zawsze wypłynie gdzieś w TV, jego książki nie są sprzedawane spod lady. Jak trzeba zgromić pedałów albo puszczalksą celebrytkę, to jemu dają szansę, nikomu innemu. Taki etatowy „katol”. Jakby nie było zdrowych katolickich konserwtystów bez bagażu syjonistycznego łajna…Dodaję zatem:

  – jest promowany jako „dyżurny katol”.

 5. jowram said

  62 powody,

  dla których, aby pozostać w zgodzie z sumieniem, nie możemy uczęszczać na Nową Mszę

  http://gazetawarszawska.com/2012/11/05/62-powody/

 6. Wandaluzja said

  W USA rządzi ewangelijski trójdem władzy: Kościół taki czy inny – wywiad; Masoneria – kościół korupcji; Żydzi – kapitał kryminalny. Było amerykańskie sakramentalne zapytanie sądowe o Przynależność do Mafii, na co nie uzyskano pozytywnej odpowiedzi – aż ja wytłumaczyłem Amerykanom, że mafia to loża masońska.
  Amerykańska masoneria ma 2 piony: szkocka czyli templaryjska oraz Czaszki i Piszczele czyli Opryczna Iwana Groźnego z haremów sułtańskich, bo Iwan by tak dobrych siepaczy nie spłodził. Postopryczna przewiozła podczas Smuty skarb Iwana Groźnego do tureckiej naówczas Kaczawy-Odessy, skąd finansowała powstania kozackie dla stworzenia na Ukrainie państwa żydowskiego.
  Te plany złamała wojna partyzancka na Ukrainie wywołana atakiem Czerwonej Partyzantki – najokrutniejszego okupanta w II WŚ – na NSZ, w trakcie której miało zginąć milion komunistów, oraz wojna ukraińska 1946-47, w której marszałkowie Żukow, Broz-Tito i Rola-Żymierski mieli zamordować PONAD milion komunistów. Wojna zakończyła się wzięciem przez Polaków w Kijowie Generalissimusa, który wiózł do Pragi 25 tysięcy ton złota na wykupienie przez Holokaustów USA.
  Generalissimusa i Nadrabina (nie Benedykata XVI) Polacy dali Chruszczowi, który przywiózł ich jako jeńców do Moskwy. Wysiadł z pociągu w czapce generała AMERYKAŃSKIEGO, do której Salutował członkom Politbiura. Gdy interpelowano Trumana – czy tym Holokaustem był Stalin, czy ktoś do niego podobny – to odpowiedział: ŻAL MI TEGO FACETA. JEST WIĘŹNIEM BIURA POLITYCZNEGO. Wydał jednak dla IRA rozkaz zamordowania Stalina dopiero, gdy ten wymógł na Pentowiracie przyznanie olbrzymich sum na lotnictwo STRATEGICZNE.
  Teraz jednak Cejrowski tworzy ZNOWU państwo żydowskie na Ukrainie i Białorusi. Otrzymuję zapytania, co to jest TUSKOWANIE Funkcjonalnej Chronologii Architektury Niemieckiej więc odsyłam do Bogdana Łazuki, bo on się zna na Donaldzie Tusku. Ja prosiłem Ziobrę i Kaczyńskich o SPRAWDZENIE, czy Tusk był absolwentem neapolitańskiej szkoły kopulacyjnej Muammara Kadafiego, podejrzanego o agenturalizm amerykański, ale Kora i Sipowicz poskarżyli się, że Tusk uciekł im do Angeli Merkel…: ZA NAGRODĄ SUKISYNA PRZYPROWADZIĆ ZE BERINA…
  Omnipotencję żydowską zafundował Żelazny Kanclerz dla granicy niemiecko-żydowskiej na Missisipi. To zostało zrealizowane w II wojnie światowej w postaci Holokaustu, czyli ataku 12 milionów ogierków żydowskich na Amerykanki. Skutkiem tego jest KONTROWANIE mej Funkcjonalnej Chronologii Architektury Niemieckiej pokazywaniem przez Kanclerz Merkel Odbytnicy.

Sorry, the comment form is closed at this time.