Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  revers o Wolne tematy (52 – …
  Boydar o Herbert, czyli skąd się w…
  UZA o Inne aspekty przemysłu co…
  Głos Prawdy o Wolne tematy (52 – …
  Lily o Inne aspekty przemysłu co…
  Nic do ciebie nie o Sprawowanie władzy nad państwe…
  Lily o Inne aspekty przemysłu co…
  revers o Wolne tematy (52 – …
  Marek o Inne aspekty przemysłu co…
  gnago@o2.pl o Ludzi wybitnie uzdolnionych łą…
  gnago o Śmierć lekarza rodzinnego
  I*** o Herbert, czyli skąd się w…
  bryś o Wolne tematy (52 – …
  bryś o Śmierć lekarza rodzinnego
  Piskorz o Niebezpieczna Afryka: zamachy…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 548 obserwujących.

Kłamstwo pasione Rzepą

Posted by Marucha w dniu 2012-11-07 (Środa)

Pod koniec października, niegdyś szanowany i wiarygodny, dziennik Rzeczpospolita podminował Polskę tytułem Trotyl na wraku Tupolewa.

Już wam ten człowiek wszystko wyjaśni…

W zajmującym prawie całą pierwszą kolumnę artykule Cezary Gmyz informował, że specjaliści, badający na zlecenie prokuratury szczątki rozbitego 10 kwietnia 2010 pod Smoleńskiem samolotu Tu-154M, wykryli na nich ślady trotylu i nitrogliceryny.

Czego to miało dowodzić, autor nie musiał dodawać. Zrobili to za niego politycy partii opozycyjnych, a lider największej z nich stwierdził wprost, że pod Smoleńskiem zamordowano polskiego prezydenta i 95 innych wybitnych Polaków. Sam Gmyz w mediach elektronicznych dodawał, że ma aż cztery wiarygodne źródła i podawał kolejne, pikantne szczegóły. Grupa posłów i członków rodzin ofiar katastrofy, od miesięcy podgrzewających atmosferę zmyśleniami i kłamstwami, zorganizowała kolejną konferencję, w której padło wiele obrzydliwych oskarżeń i pomówień.

Tym razem kłamcy smoleńscy natrafili jednak na opór. Już wczesnym popołudniem przedstawiciele prokuratury na specjalnie zwołanej konferencji prasowej stwierdzili wprost, że w czasie prowadzonych badań wraku nie stwierdzono obecności ani trotylu, ani nitrogliceryny. Specjalistyczne badania (kolejne, bo wcześniej podobne, nie znajdując śladów materiałów wybuchowych, prowadzili już specjaliści rosyjscy i polscy – na zlecenie komisji badającej przyczyny wypadku) są kontynuowane, a ich wyniki będą znane za pół roku. Z wyjaśnień prokuratorów wynikało jasno, że Rzeczpospolita po prostu kłamała.

Następnego dnia gazeta ukazała się z dużym tytułem: Prawda za pół roku. Optymiści mogli pomyśleć, że redakcja Rzeczpospolitej potrzebuje pół roku, żeby zacząć pisać prawdę. Sporo, ale wyjście z nałogu nie może być szybkie, ani łatwe. W treści artykułu, znowu autorstwa Cezarego Gmyza, optymistów czekał jednak bardzo przykry zawód. Wynikało z niego zupełnie coś innego – żadnego kłamstwa na łamach gazety nie było, a prawdę za pół roku ma ogłosić prokuratura. I to prokuratura jest winna całego zamieszania.

Jakby tego było mało, redaktor naczelny Rzeczpospolitej, Tomasz Wróblewski, na jej drugiej stronie opublikował kolejny pokrętny komentarz: Nie wolno igrać z emocjami. I w tym przypadku tytuł był mylący. Autor nie adresował go do siebie. Podobnie, jak podległy mu Gmyz, pretensje kierował do prokuratury.

Kilka miesięcy wcześniej, ten sam autor w tej samej gazecie opublikował tekst, w którym dowodził na podstawie przecieków z prokuratury, że z nowego odczytu zapisów rozmów w kabinie załogi rozbitego Tu-154M wynika, iż w nie było w niej dowódcy Sił Powietrznych, gen. Andrzeja Błasika. Gdy prokuratura zdecydowała się odtajnić stenogram, z jego lektury można było wywnioskować, że o podobnym zaprzeczeniu nie może być mowy. Ze stenogramu wynikało nawet, że w kabinie załogi tuż przed katastrofą było aż dwóch generałów. Wówczas, podobnie jak tym razem, Rzeczpospolita nie odwołała swego kłamstwa. Ponieważ zaś sprawa była mniejszej wagi niż – nie formułowane wprost – oskarżenia o zamach na samolot przewożący Prezydenta RP, w wielu mediach, których dziennikarze nie mają czasu, ani ochoty na czytanie stenogramów, przewija się nadal kłamstwo Cezarego Gmyza i Rzeczpospolitej.

Niegdyś szanowany i wiarygodny dziennik, nazywany przez wieloletnich czytelników Rzepą, osunął się w ostatnim czasie nawet poniżej poziomu prasy brukowej. Bo ta, choć podaje informacje w sposób prymitywny, by wywołać sensację, stara się nie kłamać w sprawach ważnych, by nie narazić się na kosztowne procesy. Raczej więc zmyśla niż kłamie. Powstała w ten sposób cała dziedzina, którą można by nazwać smolensk fiction. Głupia i szkodliwa, ale skierowana głównie do najbardziej prymitywnych, niewiele rozumiejących odbiorców. Na jej rozpowszechnianiu zarabiają pseudodziennikarze, pseudospecjaliści oraz wynajmujący ich politycy i właściciele mediów. I nie ma na to rady. Taki jest współczesny świat.

Gdy do tej grupy dołączył powszechnie niegdyś szanowany i wiarygodny dziennik Rzeczpospolita, sytuacja się zmieniła. Gra emocjami i okłamywanie elit nie może doprowadzić Polski do niczego dobrego. Czas najwyższy na opamiętanie.

Tomasz Hypki

PS. Sam zaprzestałem regularnej lektury Rzeczpospolitej już dość dawno. Po prostu trudno znaleźć w niej jakąś wolną od przemijających mód i uwarunkowań politycznych wiedzę, czy zaczyn intelektualny, z których niegdyś słynął ten dziennik. Na rynku jest wybór, wiarygodne źródła informacji można znaleźć też w Internecie, choć wymaga to sporego wysiłku. Z przyzwyczajenia nasza agencja prenumerowała jednak dwa egzemplarze gazety. Jak wielu innym Polakom, postępowanie jej redakcji nie dało nam wyboru. Ta prenumerata, podobnie jak dobre imię Rzepy, to już historia.

http://www.altair.com.pl

Tomasz Hypki  jest inżynierem lotnictwa (absolwentem  Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej), wydawcą, działaczem opozycyjnym w okresie PRL, prezesem Agencji Lotniczej Altair wydającej czasopisma „Skrzydlata Polska” i „RAPORT – wojsko, technika, obronność” oraz serii książkowej „Największe Bitwy XX Wieku”, a także sekretarzem Krajowej Rady Lotnictwa. – admin

Komentarzy 31 do “Kłamstwo pasione Rzepą”

 1. agrest said

  Taak… jeszcze pół roku. To by znaczyło, że jednak coś nowego odkryto, co przeoczyły wcześniejsze komisje specjalistów. A więc coś jest na rzeczy. Dlatego pan Hypki jest za szybki w ferrowaniu jednoznacznych opinii. Poczekamy, zobaczymy kto coś znowu odtajni, a ktoś inny powie. No chyba, że seryjny samobójca weźmie sprawę w swoje ręce.

 2. Maciej said

  Skoro był trotyl to po co jeszcze mgła ?

 3. Konrad said

  „Moda na sukces” to pikuś przy tupolewie i panu macierewiczu. Jak będzie odcinek 6000 Tupolewa to mnie obudźcie. Może w końcu się dowiem czy Izaura kocha Leoncia? 😉

 4. Konrad said

  A czy to prawda że na Tupolewie znaleziono ślady ziemi z francuskiego cmentarza. Ziemi którą macierewicz nieopatrznie przeniósł na ubraniu a która się tam dostała w czasie, gdy uczestniczył w pogrzebie jednego znanego masona?

 5. Zerohero said

  Pan Wosiu wklejał tu artykuł z Gazety Polskiej. Cechą charaktersytyczną pisaniny GP jest to, że kategoryczne stwierdzenia na temat trotylu okraszone są wprowadzeniami „nasze źródło ustaliło…”, „jak powiedział anonimowy informator…”. Po prostu trzeba wierzyć Gazecie Polskiej na słowo. Czym ryzykuje GP? Niczym. Nie szkaluje dóbr osobistych konkretnej osoby, ruska ambasada nie wytoczy jej procesu, a w państwie zachodnim rządzonym przez ##### opluwanie Rosjan nie podpada pod mowę nienawiści, więc z urzędu też nie będzie procesu.

  Wszystko sprowadza sie do zaufania gazecie, która jest ostentacyjnie antyrosyjska a prosyjonistyczna i proglobalistyczna była zawsze. Czy jej czytelnicy nie mają odrobiny instynktu?

  Tak samo zachowuje się Rzepa.

  Potem mamy nieustający pochód bredni. Smoleńsk nie jest jedyny. Gazeta Polska zamieściła artykuł „Czy Rosjanie fałszowali wybory?”. Temat rozszedł się po proPISowych mediach i przycichł. Zainteresował mnie, więc poczytałem. I co? Jajco. Argumentacja na zasadzie: ten samochód należał kiedyś do Rosjanina, a więc wczorajszy wypadek drogowy z jego udziałem, to prawdopodobnye knowania….i tak dalej. W gajówce nawet żartowałem czyt atykuł o wykupieniu wodociągów przez izraelską firmę można zatytulować „Czy Żydzi zatruwają wodę?”. Niech to będzie wskazówką jak daleko zaszła nienawiść do Rosjan, jaka jest ostentacyjna i bezkarna.

  Czytam nagłowek na NE, że Kreml zniszczył projekt Rosomaka (polski pojazd bojowy). Wchodzę w artykuł, a tam nie ma słowa wyjaśnienia czemu akurat Kreml, a nawet że ktoś utrąca go intencjonalnie. Czmu nie Kreml? A czemu nie?

  i tak w koło Macieju. Weź im delikatnie pokaż, że bredzą, to cię zwyzywają od agentów.

 6. Zerohero said

  Re 4

  🙂

  Ja czytałem, że ślady trotylu mogły powstać ze szmuglowania w Tupolewme rakiet Grom dla Gruzji. To są tak znikome ilości (niedopalony po wybuchu trotyl), że mogło być i tak. Nie wiem, nie chcę spekulować, a do sekciarzy smoleńskich takie wytłumacznie i tak nie trafi, uwalą je natychmiast po usłyszeniu.

  Przeczyli, że były naciski na pilotów. Przeczyli. A co było po tym jak w Gruzji pilot nie posłuchał Kaczyńskiego? Gosiewski zadał takie pytania:

  Proszę wobec tego Pana Ministra o odpowiedzi na następujące pytania:

  1. Czy pilot ma prawo odmówić wykonania rozkazu zwierzchnika Sił Zbrojnych RP?

  2. Czy odznaczenie pilota za de facto zaniechanie działania tak wysokim odznaczeniem państwowym jest zgodne z obowiązującymi procedurami?

  3. Czy Minister, podejmując decyzję o odznaczeniu, chciał pokazać, iż będzie premiował w przyszłości przypadki niesubordynacji, tchórzostwa i odmawiania wykonywania rozkazów?

  4. Czemu sprawa odznaczenia pilota została tak nagłośniona w mediach przez szefa MON? Czy był to kolejny element prowokacyjnej polityki rządu wobec prezydenta RP?

  5. Czy zbadano przebieg wydarzeń w kabinie pilotów i zgodność podejmowanych przez nich decyzji z obowiązującymi procedurami? Jakie są wnioski z tej kontroli?

  6. Czemu szef MON nie odznaczył innych członków załogi?

  7. Jak MON zamierza reagować, jeśli w przyszłości będą powtarzać się tego typu przypadki odmawiania zmiany kierunku lotu?

  Z wyrazami szacunku

  Poseł Przemysław Gosiewski

  Kielce, dnia 23 września 2008 r.

  i co na to sekta? Jajco. Mają bielmo na oczach. To ludzie śliniący się, z zębami na podniebieniu.

 7. Rel said

  Kłamstwa tuczą Rzepe i inne żydowskie szmaty.

 8. eustachy said

  Kim wy jestescie, skoro zamieszczacie obrzydliwego typa o nazwisku HYPKI ! Kazdy przyzwoity czlowiek dostaje wymiotow jak widzi czy slyszy tego degenerata ! To ze te scierwo ma papiery nic, a nic nie znaczy ze jest wiarygodny ! Sluchalem go wielokrotnie ! Nie beda komentowal bo, musialbym uzywac slow powszechnie uwazanych za wulgarne !!!

 9. JasiekzzaKopca said

  Czy Pan ma coś przeciwko, że ja jestem przeciwko kacapom, ktorych Pan tu tak wspiera?wiu

  Jestem przeciwko głupocie i chamstwu, a tym właśnie jest używanie słowa „kacapy”. Zupełnie, jakby polskie lemingi były w czymkolwiek lepsze. – admin

 10. Zerohero said

  Eustachy, a kim ty jesteś by pouczać kogo wolno a kogo nie wolno zamieszczać? Zwykłym pisowskim obszczymurkiem, który najchętniej strzelałby ludziom takim jak Hypki w tył głowy. Wyłazi szydło z wora, oj wyłazi. Jak nie macie argumentów, to sięgacie po fekalia. Cała hasbara. Mamusia na dobranoc za dużo o zabicu Hamana opowiadała i wam się w głowkach poprzewracało. Jedyny język jaki poważacie to język siły.

 11. Zerohero said

  Gazeta Polska ma setki klubów, a ponieważ to są Żydzi (+ ich pożyteczni), więc stosują metody hasbary czyli desanty na fora, komentarze i lajki. Każdy orze jak może. Ci najmniej inteligentni jak typki wyżej zdobywają się na oddawanie moczu. Kiedyś myślałem, że PIS śmierdzi głównie nafatliną, ale ostatnio czuć i mocz. Zaznaczają teren.

 12. Marucha said

  „Eustachych” czy „JaśkówzzaKopca” jest pełen Onet.
  Czasami dobrze zostawić tu parę odprysków ich, ehem, „intelektu”. Dla porównania.

 13. dzieckonieczystychmocypiekielnych said

  Pisaickie streczycielki „Jasiek” i „Eustachy” daly glos 🙂

 14. Zerohero said

  http://prawica.net/29672

  Może się okazać, że typowy PISdzielec nawet nie wie co to jest Bnai Brith, a obrazki i filmy oleje, bo przecież to nic takiego. „starsi bracia” to przecież nie kacapy, nie? Kacapow należy wymorodwać. Tak mówili Trocki, Cejrowski i tak powie każdy patryta z PIS.

  Polak Żyd dwa bratanki, od stodoły i na banki.

  tfu

 15. Zerohero said

  Za złotych jelcynowskichczasów biedaczysko Litwinienko nie wpuścił do domu swego szefa milicji w związku z podejrzeniem morderstwa.

  Po prostu nie wpuścił. Taki mieli raj a Putin im to przytemperował.

  i jeszcze Rosja veta w sprawie Syrii daje. Czy Rosja nie wie czego chce Izrael?

  To + kom nr. 14 i wszystko jasne.

 16. Marucha said

  Re 14:
  Polak Żyd dwa bratanki, od stodoły i na banki.
  Tak mi chodzi po głowie, jaki to wielki autorytet Polaków głosił braterstwo z żydami, ale wolę sobie nie przypominać, żeby nie wsadzać nikomu noża w serce.

 17. Zerohero said

  Naiwni publicyści uważają, że PiS po prostu stawia na USrael, UE itd. O nie drodzy państwo. PiS na nic nie stawia, bo to tylko partyjka kontrolowana z zewnątrz.

 18. Zerohero said

  Czemu sekciarze smoleńscy z Frondy czekają na odbudowę świątyni żydowskiej w Jerozolimie?

  Pamiętajmy, że nasz Bóg wybrał najpierw ich. Czekamy zresztą na odbudowę Świątyni jerozolimskiej by wypełniło się proroctwo. A to może zapewnić tylko istnienie państwa Izrael.

  tak się składa, że wielkie hau hau na Putina jest równoległe do merdania ogonkiem wobec bliskowschoniego Pana. Mam na myśli elity sekty, tzn. polityków i media, bo jak policzyć wszystkich szaraczków, to różnie wychodzi. Przeważnie, jako patrioci, nie popuszczają nikomu, ale zwichrowanie psychiki daje znać. np. krytykują postępowanie Żydów tak, że nadawałoby się do gazety: kulturka, wielką literą itd. A jak Rosjanie, to „kacapy”, „swołocz” itd. np. moderator forum Michalkiewicza o bankierach żydowksich wyraża sie z szacunkiem: per „grandziarze”. O Rosjanach pisze, że „śmierdzą gównem”.

 19. JasiekzzaKopca said

  Stare komuchy tak mają. Łączą niechęć do JPII, kościoła z miłością do ruskich. Że Panu chce się tak wycinać opinie przeciwstawne.

  Wprawdzie toleruję pewną dozę głupoty w gajówce, ale nie chcę jej całkiem zaśmiecać takimi wpisami, jak od Pana szanownego. – admin

 20. JO said

  ad.19. …proponuje zeby Pan sie obrazil jak Pan Jozef, Pani Aga i Pan Kapsel i juz nie wracal na to forum.

 21. Griszka said

  Panie Marucha,
  Z całym szacunkiem do Pana, ale umieszczanie tutaj tego guru sekty świętej pancernej brzozy, człowieka, który słyszy jakieś tajemnicze, nie zarejestrowane przez nikogo głosy zza światów, jest poniżej wszelkiej krytyki. I mówię to jako człowiek, który nie jest jakimś rusofobem ani też wielkim zwolennikiem L. Kaczyńskiego (mam jeszcze w pamięci jego gospodarskie wizyty w Loży Synów Przymierza, kompromisy aborcyjne itd.).
  Jednak spytam, kto w następnej kolejności trafi do gajówki ? Czerwony debeściak Artymowicz ? Może pieniacz Miller ? Czy raczej jaki inny prorządowy skompromitowany łgarz kryjący swoimi wypocinami ‚nierząd’ Tuska i stojącej za nim bezpieczniackiej watahy ?
  Jak ktoś chce sobie poczytać teksty tych potwarców i mitomanów zawsze może przejrzeć main-streamowe media… Po co ich tutaj nobilitować ? Ze swojej strony dziękuje i wysiadam.

 22. Zerohero said

  „Pancerna brzoza” to chwytliwe hasło, ale to tylko hasło. Zgodnie z zasadą Gebelsa powtarzane 1000 razy powoduje, że zaczyna stawać się prawdą.

  Na filmie widać odcięcie skrzydeł przez słupy telegraficzne. Słupy oczywiscie poszły w diabły, bo to jednak nie to samo co ukorzenione żywe drzewo.

  Brzoza w Smoleńsku wcale nie jest pancerna. Ona również się przełamała.

  Problem w tym, że wg. sekciarzy smoleńskich skrzydło powinno brzozę (średnica pnia 30-40cm) gładko skosić. Skoro samo również uległo uszkodzeniu, to sprawa jest podejrzana i dlatego brzoza musi być „pancerna”. Normalna wg. sPISkologów nie miała prawa uszkodzić drzewa.

  Na takich „pancernych” drzewkach co roku zabija się masa ludzi. Proszę poszukać zdjęcia z samochodem kompletnie zdemolowanym i praktycznie nienaruszonym drzewem. Samochód nie jest bardziej wytrzymały od samolotu, więc to daje dobrą intuicję co i jak.

  Proponuję sPISkologom wynająć samolot i polecieć nad lasem z drzewami o podobnej wielkości i tak sobie ten las po prostu pokosić. Przecież to takie proste 🙂

 23. Zerohero said

  Jak ktoś chce sobie poczytać teksty tych potwarców i mitomanów zawsze może przejrzeć main-streamowe media

  Proszę podać nakład Naszego Dziennika, Gazety Polskiej, Faktu i Rzeczpospolitej.

  Wy to jesteście taka qurva udająca dziewicę. Macie wielkie nakłady, a strugacie kserokopiarkowe podziemie.

  Hucpiarze kopani.

 24. Kibic said

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Jaroslaw-Gowin-jezeli-40-Polakow-dopuszcza-mozliwosc-zamachu-musimy-sie-wzajemnie-szanowac,wid,15077730,wiadomosc.html

 25. Kibic said

  GRANICE ZBYDLECENIA….
  >>>
  http://wiadomosci.onet.pl/temat/katastrofa-smolenska/jacek-swiat-brzezinski-przekroczyl-granice-zbydlec,1,5300413,wiadomosc.html

 26. Griszka said

  „Na takich “pancernych” drzewkach co roku zabija się masa ludzi. Proszę poszukać zdjęcia z samochodem kompletnie zdemolowanym i praktycznie nienaruszonym drzewem. Samochód nie jest bardziej wytrzymały od samolotu, więc to daje dobrą intuicję co i jak.”

  Zwykły samochód osobowy jest bardziej wytrzymały od skrzydła pasażerskiego samolotu – a to dobre 🙂 Właśnie ta śpiewka w stylu, ‚ile samochodów rozbija się rocznie na drzewach’ jest dokładnie takim sam pustym hasełkiem, na okrągło powtarzanym przez rządowych ‚ekspertów’ i reżimowe media. Po tysiąckroć. Wszędzie jej teraz pełno.


  Skoro samo również uległo uszkodzeniu, to sprawa jest podejrzana i dlatego brzoza musi być “pancerna”.

  Chyba się rozpędzasz kochanieńki, twoi ulubieni eksperci twierdzili, że ta niewielka brzózka tnie skrzydła samolotów jak nóż masło a skrzydło tupolewa nie powinno w ogóle jej ściąć. Wróć sobie na swoje ulubione blogi np. debeściaka Artymowicza czy przejrzyj wypociny Hypkiego, który słyszy zewsząd głosy (nie wiem jakim cudem ten facio ciągle słyszy jakichś generałów, to się powinno leczyć)…
  Ja nie przypominam sobie, abym kiedykolwiek implikował stwierdzenie, że skrzydło nie uszkodzi się w żaden sposób po takim uderzeniu.

  [img]http://img341.imageshack.us/img341/4034/miejsceawaryjnegoladowa.jpg[/img]
  [img]http://img338.imageshack.us/img338/3520/poterpiewszyjikruszenie.jpg[/img]
  http://zagloba.salon24.pl/271056,ruski-samolot-caly-las-wykosi-nasz-wysadza-1-brzoza

  Proponuję sPISkologom wynająć samolot i polecieć nad lasem z drzewami o podobnej wielkości i tak sobie ten las po prostu pokosić. Przecież to takie proste

  Jak widać na załączonych obrazkach, całkiem proste. Nie takich ‚cudów’ już dokonywały ruskie maszyny.
  A i uprzedzałem, że w żaden sposób nie reprezentuje PiSu, więc nie wiem co się Pan tak zaciął jak jakiś Żakowski czy inny autorytet z TVNu. Wszędzie Pan widzi PiS i Macierewicza.

 27. Griszka said

  Wy to jesteście taka qurva udająca dziewicę.

  Powiedział, że nie jestem z obozu pro-pisowskiego. Swoim chamstwem chwal się Pan w domu, przed lustrem.

 28. Kibic said

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Szokujaca-opowiesc-bylego-pilota-36-SPLT,wid,15080309,wiadomosc.html?ticaid=1f7f5

 29. Juve said

  A ten Hypki to jakie ma uprawnienia aby nazywać go ekspertem – bo nic nie mogę znaleźć na ten temat?

  Durnia udajesz, prowokatorze? Mało jest o Hypkim na sieci? – admin

 30. Kibic said

  p.ADMIN – 29
  Po prostu „duren” nic udawac nie potrzebuje…

 31. 166 bojkot TVN said

  http://niepoprawni.pl/blog/713/kim-pan-jestes-panie-hypki

Sorry, the comment form is closed at this time.