Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  lewarek.pl o Wolne tematy (53 – …
  Yagiel o Wolne tematy (53 – …
  NyndrO o Wolne tematy (53 – …
  Yagiel o Wolne tematy (53 – …
  Marucha o Wolne tematy (53 – …
  Boydar o Wolne tematy (53 – …
  Marek o Klęska ministra Niedzielskiego…
  Yagiel o Wolne tematy (53 – …
  wewewe o O PRL-u, III RP i gen. Ja…
  lewarek.pl o Wolne tematy (53 – …
  Tralala o List przełożonego generalnego…
  Yagiel o Wolne tematy (53 – …
  wewewe o Wolne tematy (53 – …
  carlos o Będziemy mieli dokumenty, jak…
  Tralala o List przełożonego generalnego…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 549 obserwujących.

Rewolucja październikowa

Posted by Marucha w dniu 2012-11-09 (Piątek)

Fragment pracy o masonerii autorstwa Macieja, jednego z gości gajówki – admin.

Trzeba pamiętać, że rewolucja „rosyjska” była dziełem garstki rewolucjonistów głównie działających w dużych miastach. Około 85 % ludności Rosji czasu rewolucji żyło na wsi, ci ludzie nie wzięli udziału w rewolucji. Klasa robotnicza za pomocą której wywołano rewolucje była również pochodzenia chłopskiego – Byli to ludzie bezrolni i wykorzenieni ze wsi, źle znoszący życie w mieście, dający się łatwo podburzyć przez sowicie sponsorowanych agitatorów.

Komunizm u podstaw swej idei, z założenia jest ustrojem ateistycznym w którym nie ma miejsca dla Boga. Rosja carska wzbudzała nienawiść wysokich kręgów masonerii, ponieważ była carska i chrześcijańska. Ideowa spuścizna „Spartakusa” pozwoliła na rozpętanie piekła na ziemi Rosjanom. Celnie jedność bolszewizmu i masonerii oddał metropolita Rosyjskiej Zagranicznej Cerkwi Prawosławnej Antonin:

„Wszystkie zasady, wszystkie metody, które bolszewicy stosują do zniszczenia Rosji, są bardzo bliskie masonerii. Piętnastoletnie praktyki bolszewickie pokazały światu, jak uczniowie dokładnie stosują się do ich nauczycieli i jak pogromcy rosyjskiego narodu są wierni programom masonerii w walce z Bogiem i Cerkwią, z chrześcijańskimi zasadami, z rodziną, z chrześcijańskim państwem, z chrześcijańską kulturą i ze wszystkim tym, co ukształtowało naszą Ojczyznę.”

Metropolita powiedział to w roku 1932; wtedy Rosjanie mieli za sobą ludobójczą wojnę domową, upadek państwa i administracji, upadek caratu i jego masakrę, powszechny terror, grabież majątku narodowego, unicestwienie Cerkwi Prawosławnej, śmierć głodową około 10 milionów ludzi, kolektywizację oraz pięć milionów sierot. Oto skutek tej krucjaty barbarzyńców na słowiański naród.

Śmiertelnym wrogiem masonerii był premier Rosji od 1906 roku – Piotr Stołypin, człowiek wielkiego talentu administracyjnego, wielkiej woli i odwagi. Stołypin jako wielki reformator rosyjskiego rolnictwa przy poparciu cara udzielał wielomilionowych kredytów setkom tysięcy rosyjskich chłopów. Wielu chłopów migrowało na zachodnie tereny Syberii, gdzie otrzymywali za darmo ziemię i pomoc na zagospodarowanie:

„Między 1907 i 1914 rokiem pod wpływem reformy rolnej Stołypina 2 miliony rodzin chłopskich stało się indywidualnymi właścicielami ziemi . W styczniu 1916 roku 6,2 miliona rodzin chłopskich złożyło podania w sprawie kupna ziemi. Lenin widział związek między reformami Stołypina i następną rewolucją. […] Jak Lenin był blisko klęski świadczy o tym ten fakt, że gdy w 1917 roku Lenin wezwał chłopów do »odebrania ziemi« już trzy czwarte ziemi było w prywatnych rękach.”

Na premiera Stołypina dokonano kilku zamachów. Pierwszy odbył się podczas przyjęcia na jego daczy, w wybuchu zginęło 27 osób ( w tym kobieta z niemowlęciem), 32 osoby zostały ranne, sam premier uszedł z życiem. Zginął w teatrze w Kijowie we wrześniu zastrzelony z zimną krwią przez żydowskiego prawnika mordercę – Mordechaja Bogrowa.

Preludium do października roku 1917 i wydarzeń z tym związanych była rewolucja lutowa w Rosji. Rewolucja lutowa była dziełem rosyjskich tajnych lóż masońskich, które były częścią Wielkiego Wschodu. Rząd Tymczasowy pod wodzą Aleksandra Kiereńskiego składał się z samych masonów.

Sama rewolucja i jej przygotowanie była sponsorowana przez wielką finansjerę (bankierów niemieckich, francuskich i angielskich, a także bankierów z Wall Street w Nowym Jorku). To, co dała rewolucja październikowa w swej konsekwencji, to ogrom cierpienia ludzkiego, który trudno porównać z jakimś innym wydarzeniem w historii świata. Dobrze recenzują to słowa masona najwyższego 33 stopnia wtajemniczenia ,który w ramie w ramie z Leninem stanął na czele rewolucji październikowej, Lwa Trockiego:

„Powinniśmy Rosję zamienić w pustynię zasiedloną białymi Negrami, którym damy taką tyranię, jaka nigdy nie śniła się najgorszym despotom wschodu (…). Tyrania ta nie będzie prawicowa tylko lewicowa, i nie biała tylko czerwona, lub przelejemy takie rzeki krwi, przed którymi wzdrygną się i zbledną wszystkie klęski kapitalistycznych wojen (…). Najwięksi bankierzy zachodu będą współpracować z nami. Jeśli my wygramy rewolucję, to na jej cmentarnych szczątkach ustalimy władzę syjonizmu i staniemy się taką potęgą, przed którą cały świat padnie na kolana. My pokażemy, co znaczy pełna władza. Drogą terroru, krwawych łaźni doprowadzimy rosyjską inteligencję do całkowitego otępienia, do zidiocenia, do życiowego upodlenia (…).”

Kiedy czerwoni konkwistadorzy opanowali władzę w Rosji rozpoczął się terror który zapowiadał „brat” Trocki. Tylko pogłębiła się skala masowych mordów, dotykała ona wszystkich stanów i klas społecznych nie tylko elit rosyjskich. By zobrazować skalę barbarzyństwa oraz terroru wobec chrześcijańskiego narodu rosyjskiego podam kilka przykładów z wprowadzania „najlepszego ustroju na świecie” w carskiej Rosji. Bolszewicka „Prawda” z trzeciego stycznia 1918 roku dekretowała skalę odwetu za próby czynnego oporu:

„Za każdą naszą głowę – sto waszych!”

Marginalnie, Niemcy podczas okupacji ziem polskich byli dla nas łaskawsi, stosując ten „przelicznik” bardziej humanitarnie, proporcjonalnie – za jedną głowę naszą, dziesięć waszych. Kiedy stopniowo gaszono powstania „białych” (wojsk wiernych Rosji carskiej), to nowa władza organizowała systematyczne, metodyczne i na masową skalę mordowanie rosyjskich działaczy, urzędników, duchownych, członków organizacji patriotycznych i politycznych. Sam Lenin – mason 31 stopnia wtajemniczenia – nakazał meldować swojemu sekretarzowi każdego ranka, ilu popów rozstrzelano dnia poprzedniego; zastrzelenie było w tamtym czasie wysoce „humanitarną” formą ludobójstwa. Jak podaję w swojej książce Juri Lima:

„Dostojnikom kościelnym wydłubywano oczy, wycinano języki i palono żywcem. Byli tacy czekiści, którzy zwykli rozcinać brzuchy swoich ofiar, po czym wyciągali kawałek jelita cienkiego, przybijali go do słupa telegraficznego i batem zmuszali nieszczęsne ofiary do biegania wokół słupka w kółko, aż całe jelito wyszło i ofiara umierała. Biskupa Woroneża ugotowano żywcem w wielkim garze, po czym mnichów, przystawiając im do głów pistolety, zmuszono do wypicia tej zupy.”

By uzmysłowić czytelnikowi skalę ogromu bestialstwa które działo się w tamtym czasie miałem w zamiarze zacytować jakiś fragment wspomnień świadka owych wydarzeń księcia Mikołaja Dawidowicza Żewachowa. Po przeczytaniu tych fragmentów, uznałem, że jedynie co mogę zrobić dla czytelnika tej pracy to dodać odnośnik do całości fragmentów tych wspomnień . (…)

Jak mocno znienawidzono monarchię świadczy los rodziny carskiej która została zamordowana z zimną krwią przez czerwonych zwyrodnialców. Masakra objęła cara, carycę, cztery córki, syna, lekarza, kucharza, lokaja i służącą – 11 osób. Jedna z ostatnich liczących się rodzin carskich wieku XX skończyła wrzucona do szybu na głębokość sześćdziesięciu metrów, dobita granatami. Tak do zagłady Rosji i jej władców odniósł się w słowie do narodu, patriarcha Tichon:

„Tak, teraz spełniło się przerażające dzieło: rozstrzelano byłych władców […] My powinniśmy kierując się Słowem Bożym osądzić tę zbrodnię, w przeciwnym razie krew rozstrzelanych spadnie i na nas, nie tylko na tych, którzy to zrobili. Właśnie za to nazywają nas kontrrewolucjonistami. Za to wtrącają do więzień. Za to nas rozstrzeliwują …”

Symbolem walki z caratem i chrześcijańskim państwem było zburzenie Soboru Chrystusa Zbawiciela w Moskwie, zbudowanego na cześć wojny ojczyźnianej – 1812 roku. Świątynia była ozdobiona przez najlepszych malarzy rosyjskich, była pomnikiem historii całej Rosji. Symbolem – esencją, zburzona z wielkim trudem przy pomocy materiałów wybuchowych. Rozbita – posłużyła jako budulec do budowy metra. Ogrom zniszczeń, regresu cywilizacyjnego oraz skala bestialstwa jaka dotknęła chrześcijański naród rosyjski jest nie do opisania i nie do wyobrażenia, tak samo jak i konsekwencje które dotknęły Polskę w przyszłości. Naród rosyjski i naród polski stał się ofiarą tego samego kata.

Autor: Maciej

Komentarzy 17 do “Rewolucja październikowa”

 1. Jerzy Lica said

  toteż przy „transformacji” należał sobie podać z Rosjanami rękę. Jako obywaterle imperium siedzieli w jeszcze większym gównie. A nie „pieprzyć ruskich”…

 2. Maciej said

  Panie Gajowy jako, że wkleił Pan część mojej pracy na swoją zacną witrynę to pozwolę sobie mailem przesłać całość do Pana.

 3. Niedaleko said

  „Około 85 % ludności Rosji czasu rewolucji żyło na wsi, ci ludzie nie wzięli udziału w rewolucji. ”
  Czy może ktoś skierować mnie do źródeł które by dały lepszy obraz jak ta 85% populacja Polska żyła w czasach rozbiorów i przed odrodzeniem Polski. Mam na myśli działalność gospodarcza i sprawy społeczne. Jak tym ludziom się żyło, co robili?

 4. marta15 said

  bardzo ciekawy wywiad z Assadem.
  http://www.deliberation.info/assad-to-rt-im-not-western-puppet-i-live-and-die-in-syria-exclusive/

 5. marta15 said

 6. marta15 said

  „..RT:For years there have been so many stories about almighty Syrian army, important and strong Syrian secret services, but then we see that, you know, the government forces are not able to crush the enemy like people expected it would, and we see terrorist attacks take place in the middle of Damascus almost every day. Were those myths about the Syrian army and about the strong Syrian secret services?

  BA: Usually, in normal circumstances when you have the army and the secret services and the intelligence, we focus on the external enemy even if we have an internal enemy, like terrorism because the society is helping us at least not to provide terrorist’s incubator. Now in this case, it is a new kind of war; terrorism through proxies, either Syrians living in Syria or foreign fighters coming from abroad. So, it is a new style of war, this is first and you have to adapt to this style and it takes time, it is not easy.
  And to say this is as easy as the normal or, let us say, the traditional or regular war, no, it is much more difficult. Second, the support that has been offered to those terrorists in every aspect, including armaments, money and political aspect is unprecedented. So, you have to expect that it is going to be a tough war and a difficult war. You do not expect a small country like Syria to defeat all those countries that have been fighting us through proxies just in days or weeks.”

 7. marta15 said

 8. Easy Rider said

  @Maciej

  Uważam, że skupianie się wyłącznie na masonerii jako sile sprawczej rewolucji bolszewickiej jest istotnym zawężeniem spectrum badań. Masoni nie wywołują rewolucji, co najwyżej lokalne akty terrorystyczne (vide – loża P2 we Włoszech). Tego rodzaju wydarzenia o znaczeniu globalnym – to robota Iluminatów, podobnie jak rewolucja francuska i wojny światowe, również tzw. transformacja bloku sowieckiego i 9/11.

  Nie wiem jak w całej pracy, ale w przytoczonym fragmencie nie wspomina Pan szerzej o roli w rewolucji bolszewickiej Żydów , których można uważać za iluminackich pretorianów. To już nie pierwsza praca, w której całą winę za bezmiar zbrodni i cierpień rewolucji bolszewickiej usiłuje się zwalić na bliżej nieokreślonych „masonów” bez narodowości. Trochę mi to przypomina postępujący od lat proces zwalniania Niemców z odpowiedzialności za zbrodnie II wojny światowej, poprzez przenoszenie odpowiedzialności na „nazistów” – również bez narodowości.

 9. Marcin said

  Za „Dekrety o Ziemi” (marchewka) żydostwo kupiło chłopstwo a później „rozkułaczyło” ich skutecznie w GULagach( kij)! Sołżenicyn, uczynił coś, co było, według liberałów i komunistów, śmiertelnym błędem. Zapytany na konferencji prasowej o opinię dlaczego te tragiczne wydarzenia miały miejsce za żelazną kurtyną, dlaczego wywożono miliony ludzi, torturowano, głodzono i zaharowano na śmierć w niewolniczych obozach gułagach, Sołżenicyn dał prostą, ale zaskakującą odpowiedź: „Człowiek zapomniał Boga.” To samo przeżywamy obecnie w drugim żydowskim eksperymencie pt. Unia Europejska a koniec będzie chyba „powtórką z rozrywki”!

 10. Maciej said

  odp: 8

  Ma Pan 100 % racji ! Tylko koncepcja pracy ( całej ) była w zamyśle inna, po pierwsze wykazać, że masoneria to organizacja zajadle antykatolicka, po drugie rozpocząć dyskusje w temacie, po trzecie zaliczyć przedmiot na 5. Bibliografia tej pracy jest dobrana w ten sposób, że czytelnik który będzie chciał zgłębić temat trafi do sedna.

 11. Tusia said

  „Książka ta powinna być wydawana i rozpowszechniona wśród chrześcijańskiego ludu w milionowym nakładzie…” Alfons Maria Weigel , proboszcz w Rottenburgg /Laaber 1983 r.

  http://superfon.myftp.org:9080/Ksi%C4%85%C5%BCki%20opublikowane%20do%20%C5%9Bci%C4%85gni%C4%99cia/Ksi%C4%85%C5%BCki%20r%C3%B3%C5%BCne/Labo%20%20Zamach%20na%20Papie%C5%BCa.txt

 12. Wandaluzja said

  ANTYKATOLICYM masoński jest mową dla ubogich na kieszeni i umyśle. Jest masoński trójdem władzy: Kościół – wywiad; Masoneria – kościół korupcji; Żydzi – kapitał kryminalny. Sołzenicyn jest Antytołstojem, który uwazał za ZŁO Jezusa Chrystusa, gdyż ten płodził sułtanów i emirów a ci Opryczników, bo Iwan Groźny by tak dobrych siepaczy nie spłodził.
  W początku 2003 była na PWr prezentowani firmowana przez Sankt Petersburg ANTYSOŁZENICYNOWSKA książka „Talmud a chrześcijaństwo” z tezą, że autorem obu Talmudów, Jerozolimskiego i Babilońskieho, był Jezus Chrystus. Ja oprotestowałem to odnoścnie Talmudu Jerozolimskiego jako Asyryjskiego Prawa Wojennego, toteż książka nie pokazała się na w księgarniach – ale ile za to WYCOFANIE Żydzi zapłacili to inna sprawa.
  Ten niesamowity wniosek wytłumaczyłem tym, że Bławatska widziała w Bibliotece Jezusa Chrystusa w meczecie w Siringarze Oba Talmudy pisane JEDNĄ RĘKĄ, co uznała za pismo Jezusa Chrystusa.

 13. Wandaluzja said

  Najlepiej rewolucję rosyjską ilustruje KOLOROWE zdjęcie katowni bolszewickiej z Fellkiem na I. planie i damami berlińskimi na II. Kiedyś mówiono mi, że te panie przyjeżdżały do Lenina i Dzierżyńskiego w Poroninie, co było, gdy Stalin zabrał Lenina z Paryża do Krakowa.

 14. wi42 said

  @: 8 , 9
  Ciekawe uwagi 8 i obiecujaca odpowiedz 9

 15. wi42 said

  A to cos lzejszego o Rosji dla Pana Macieja i nie tylko.
  Kiedy u nas w programie I TV bedzie popularne: „Kocham Cie Polsko”?, podobnie jak w zalaczonym rosyjskim programie

 16. RomanK said

  http://intel–blacklisted-activist-post-news.blogspot.com/2012/11/exclusive-bank-of-england-to-fed-no.html

 17. bozydar said

  Sam tytul jest nieporozumieniem , to nie byla zadna rewolucja ale bandyci o moralnosci likaonow [ brutalne, rozszarpujace na zywca, dzikie psy afrykanskie], finansowani przez im podobnych, upokorzyli narod rosyjski, mordujac i gwalcac na skale niespotykana dotad w historii nowozytnej .
  Historia moze sie powtorzyc w bardziej potwornym scenariuszu i wieksza skale, poniewaz psychopaci sa przy wladzy w krajach tzw. cywilizowanych, „zabawki” maja duzo bardziej smiercionosne a zwykli ludzie podazaja slepo za zlem, ktore oni kreuja.
  „To co czlowiek sieje i zac bedzie ”
  Dla tej arystokracj piekla wymordowanie milionow to tylko kolejna cyfra w podreczniku historii, to oni unicestwili Hiroszime i Nagasaki, psy lancuchowe diabla i jego demonow,
  Sluchajac lewackiego skamlenia o tym, ze wszyscy ludzie sa bracmi, pamietajmy, ze to ich klamstwo, najkrwawsze totalitaryzmy zrodzily sie w glowach lewicowych talmudycznych satanistow jak Mordechaj Kiesel [Marks] i posluszny zolnierz idei piekla na ziemi Uljanow [Blank] ze sfora bezwzglednych zydowskich bandytow finansowanych przez LICHWE.
  Glosne szczekanie mediow glownego rynsztoka to zawsze esencja klamstwa.
  Zamordowanie carskiej rodziny to mord rytualny!
  Nie chcialbym byc w miejscu tych ludzi, ktorzy sluchaja demiurga zla i szerza je na swiecie, gdy wpadna w rece Boga zywego !!!

Sorry, the comment form is closed at this time.