Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Greg o Wolne tematy (67 – …
  NICK o Operacja na Ukrainie a globaln…
  Emilian58 o Operacja na Ukrainie a globaln…
  Piotr B. o Operacja na Ukrainie a globaln…
  NICK o Wolne tematy (67 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  Jack Ravenno o Wolne tematy (67 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  Yagiel o Wolne tematy (67 – …
  maxi o Co się stanie po referendum w…
  Emilian58 o Korzenie ukraińskiego neonaziz…
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  NICK o Wolne tematy (67 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  revers o Wolne tematy (67 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 621 obserwujących.

Odznaczenia dla przedstawicieli fundacji z USA

Posted by Marucha w dniu 2012-11-13 (Wtorek)

Podczas spotkania z przedstawicielami amerykańskich fundacji w Polsce, które odbyło się 12 listopada br. w Pałacu Prezydenckim, Prezydent Bronisław Komorowski wręczył odznaczenia państwowe zasłużonym działaczom tych fundacji.

– Gratuluję i serdecznie dziękuję wszystkim amerykańskim przyjaciołom, to naprawdę bardzo dobrze mieć przyjaciół. Zgodnie ze starym polskim powiedzeniem: prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie – kiedy jest trudno, źle, taką rolę przyjaciół Polski, demokracji, niepodległości, wolności i polskich szans na lepsze życie pełniły fundacje amerykańskie. I pełniły ją w tym czasie najtrudniejszym, kiedy tylko mogliśmy marzyć o wolności i musieliśmy o nią walczyć, kiedy ważyły się szanse na to, czy potrafimy mądrze spożytkować odzyskaną wolności i demokrację – mówił Bronisław Komorowski.

Jak zaznaczył prezydent, jest mu szalenie miło, że może dziękować fundacjom amerykańskim działającym na rzecz polskiej demokracji, wolności, społeczeństwa demokratycznego – dziś, kiedy Polska osiągnęła sukces. – Demokracja w Polsce jest na tyle już utrwalona, że to my dzisiaj możemy pomagać innym – podkreślił.

Prezydent dodał, że żałując każdej z fundacji amerykańskich, które przeniosą swoją aktywność poza granice Polski, jednocześnie możemy to traktować jako dowód, że Polska dziś jest krajem sukcesu, także sukcesu demokratycznego.

Za wybitne zasługi we wspieraniu budowy społeczeństwa obywatelskiego i instytucji demokratycznych w Polsce odznaczeni zostali:

KRZYŻEM KOMANDORSKIM Z GWIAZDĄ ORDERU ZASŁUGI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

1. George Soros

KRZYŻEM OFICERSKIM ORDERU ZASŁUGI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

2. Barry Gaberman
3. Aryeh Neier
4. William White

KRZYŻEM KAWALERSKIM ORDERU ZASŁUGI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

5. Marianne Ginsburg
6. Deborah Harding
7. William Moody
8. Maureen Smyth

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej odznaczył ponadto Krzyżem Oficerskim Orderu Zasługi Susan Berresford i Stephena Heintza, którzy nie mogli przybyć na dzisiejszą uroczystość.

Spotkanie, w którym wzięli udział m. in. przedstawiciele fundacji: CS Mott, German Marshall Fund, Rockeffeler Brothers Fund, Fundacji Forda, Open Society Foundations było okazją do rozmowy z ludźmi, którzy przez lata towarzyszyli Polsce w procesie przemian, wspierając inicjatywy społeczne, pomagając w tworzeniu nowych i niezależnych instytucji, pokazując wzorce i standardy działań obywatelskich.

Uczestniczyli w nim Szef Kancelarii Prezydenta Jacek Michałowski, szef BBN Stanisław Koziej oraz Doradcy Prezydenta RP.

http://www.prezydent.pl

Czy wśród odznaczonych był jakiś goj nie związany z „fundacjami” żydowskich banksterów? – admin.

Komentarzy 17 do “Odznaczenia dla przedstawicieli fundacji z USA”

 1. GM said

  Ja pier..le, niech chociaż zmienią nazwy tych odznaczeń na, np. Order Przemienienia Polski przez Leszka Balcerowicza.

 2. Boryna said

  Mogłby też być obok Sorosa Gubernator Frank za polityke planowania rodziny w GG.

 3. JO said

  ad.2 Wtedy to nie bylby Talmud i po Talmudowemu.

  Oni Uzywaja jezyka , ktory w Biblii nazywa sie „Zmijowym”. On oznacza co innego dla Kozla Ofiarnego a co innego dla Talmudzistwo.

  Jezli sie podmieni Slowa
  – „dla Polski” na dla Zydow,
  – demokracji na Syjonizm
  -to wszystko jest w najlepszym logicznym wyrazie, sami sprobojcie:

  – „Gratuluję i serdecznie dziękuję wszystkim amerykańskim przyjaciołom, to naprawdę bardzo dobrze mieć przyjaciół. Zgodnie ze starym polskim powiedzeniem: prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie – kiedy jest trudno, źle, taką rolę przyjaciół Polski (zydow), demokracji (syjonizmu), niepodległości, wolności i polskich(zydow) szans na lepsze życie pełniły fundacje amerykańskie. I pełniły ją w tym czasie najtrudniejszym, kiedy tylko mogliśmy marzyć o wolności i musieliśmy o nią walczyć, kiedy ważyły się szanse na to, czy potrafimy mądrze spożytkować odzyskaną wolności i demokrację (syjonizm) – mówił Bronisław Komorowski.”

 4. JO said

  Talmudyczne zachowanie Komorowskiego – na Pochodzie, przeciez to Kpina, Talmud
  Talmudyczne zachowanie Polikota, ktory promowal „nowy patiotyzm” wzywajac do siedzenia w Domu do Polakow, na 11 Listopada

  Talmudyczna GW

  Talmudyczny caly sejm z „piesnia na utach” przez ostatnie 20 i wiecej lat co innego mowili, co innego mysleli i co innego robili.

  To widac jak na dloni, kazdy ufam, no nie kazdy Bizonie tego wszystkiego nie widza….

 5. Brat Dioskur said

  Farsa, „fundacje”,ktore w Rosji dostaja kopa ,tutaj sa odznaczane.Tylko specjalnie dla nich powinien byc ustanowiony ” Order V Kolumny”….

 6. Zerohero said

  Ale przecież prawdziwy Polak z certyfikatem koszerności z Gazety Polskiej wie, że Bul to jest Komoruski. Te medale, członkostwo w NATO, UE, oddanie zachodowi kontroli nad gospodarką – to tylko zmyłka.

  Śmieszne?

  Niedawno zmarł pewien bloger NE. Zadumałem się nad ulotnością życia, przejrzałem jego ostanie wpisy. Mądrości wygłoszone przed śmiercią to tezy (stawiane z mocą faktu), że Rosjanie użyli wyrafinowanych łądunków wybuchowych do rozwalenia prezydenckiego tupolewa – resztki praktycznie niezauważalne – a na miejsce katastrofy podrzucili ślady prymitywnego trotylu by dodatkowo zamieszać.

 7. […] https://marucha.wordpress.com/2012/11/13/odznaczenia-dla-przedstawicieli-fundacji-z-usa/ […]

 8. Polak said

  Pan Bog tez ich odznaczy ?

 9. Łubudubu, Łubudubu.. to mówiłem ja: Bronisław Komorowski. 🙂

 10. Gracjusz said

  a jakże . Pomazał. Od urodzenia. I jeszcze zapisał w kilku księgach. I powtórzył namiestnikiem – nie dawno….

 11. Gracjusz said

  Odznaczeńcy medalami, po dekretacji w Dzienniku Ustaw RP, nabędą tytuły feudaułów Polin. Za lat parę, max 10.

 12. Kazik said

  Zabrakło wśród odznaczonych osła , którego mrówka niosła .

 13. Komorowski ZAPŁACIŁ masonom i międzynarodówce ŻYDOSKIEJ za wsparcie i popieranie jego sabotażu Polaków said

  Żydo-komunista Komorowski i jego żydosko-masońska ANTY-polska banda, ciało „doradcze” … SIĆ! … o nazwie „Kapituła Orderu Orła Białego” (Władysław Bartoszewski, Tadeusz Mazowiecki, Aleksander Hall, Henryk Samsonowicz, Krzysztof Penderecki) ustalają komu ZAPŁACIĆ „polskimi najważniejszymi odznaczeniami” za wcześniejsze polityczne oraz finansowe wsparcie dla żydosko-masońskich GNID, którzy teraz stoją na piedestałach centralnej władzy tej gangsterskiej „warszawki” z tym SPRZEDAJNYM koniunkturalnym durniem PAJACEM Komorowskim na czele.

  Dzisiaj, co prawda, nie ma już żydo-bolszewickiego KOMENTERNU promującej kacyków działajacych w interesie ŻYDOSTWA, ale w jej miejsce została skonstruowana inna ŻYDOSKA GLOBALISTYCZNA MIĘDZYNARODÓWKA spekulantów złodzieji finasowych, którą za pomocą nakradzonych pieniedzy od różnych podatników na świecie organizuje „dokształt” wybranych osobników jako POSŁUSZNĄ GWARDIĄ żydoskiej mięzdynarodówki SLUŻCA NIE lokalnej tubylczej gawiedzi np. w Polsce czy Rosji … itp. … lecz INTERESOM żydoskim .
  Na takiej to zasadzie w Polsce za nakradzioną forsę różnych tzw. „fundacji” Sorosa i innych globalistycznych żydoskich ZŁODZEJI wylansowano takiego SPRZEDAWCZYKA Balceroweicza, Buska, Tuska, Mazowieckiego, TW Bolka wałęse, Michnika, Komorowskiego … itp. gwardzistów V-kolumny grasujacej w Polsce, wychowanków „fundacji”: Fulbrighta, CS Mott, German Marshall Fund, Rockeffeler Brothers Fund, Fundacji Forda, Open Society Foundations … i całego szeregu żydo-masonskich PSEŁDO złodzeji.

  Ta wychodowana w Polsce POSŁUSZNA GWARDIA żydoskiej miedzynarodówki jest w prawdzie nieformalna, ale jej ludzie działają w naszym kraju najzupełniej legalnie, zdobyli coraz większe wpływy polityczne i zostali WYLANSOWANI w ogłupionej Polsce stając na PIEDESTAŁ centralnej WŁADZY w Warszawie wspierani za pomocą „słusznych mediów” też pośrednio w UKRYCIU finasowanych przez takich Sorosów, Barry Gaberman, Aryeh Neier, William White, Marianne Ginsburg, Deborah Harding, William Moody, Maureen Smyth … itp. ŻYDÓW i masonów z USA.

  Właśnie SPRZEDWACZYK gwardzista żydoskiej międzynarodówki Komorowski „zapłacił” 12 listopada w Warszawie tym żydom oraz masonom za ich wsparcie za pomocą ICH różnych „fundacji” GLOBALISTYCZNYCH, dzięki którym taki PROSTAK szkodnik polskim interesom Komorowski stał się „prezydentem”(SIĆ!), a jego kumle też adepci mają wykształcenie z pewnych globalistycznych zachodnich uczelnii, gdzie im wibijano do łbów zasady NWO przez wyselekcjonowanych „ekonomistów i polityków”.
  Po takim dokształcie wyselekcjonowano „polskie elity” które stały się w Polsce gwardię POSŁUSZNYCH REALIZATORÓW zagranicznych żydo-masońskich interesów, posłusznym narzędziem w ręku unowoczośnionego żydo-bolszewickiego Kominternu, którym kiedyś była Komunistyczna Partia Polski, a dzisiaj „platforma obywatelska” w której działają podoopieczni fundacji żyda Sorosa z ramienia Open Society Foundations.
  Gwardię tę uzupełniają ludzie, którzy są zapraszani na brukselskie i nowojorskie SALONY, czyli tam, gdzie znajduje się ta NOWA globalistyczna WŁADZA BOGACZY nad znaczną częścią świata.

  Oczywiście to nie oni będą tę władzę sprawować – ich zadaniem jest nadzorowanie porządku w ,,polskiej strefie Unii Europejskiej.

  PRZYJŻYJCIE się polscy obywatele DOKŁADNIE, że ci „STYPENDYSCI” co „przelecieli” przez rekrutacje tych tzw. „FUNDACJI ” jak np. Fulbrighta czy innych „FUNDACJE” agendy Open Society Foundations, którzy co przeszli „ODPOWIEDNI program SZKOLENIA” czyli PRANIA MÓZGÓW” opłacanego przez GLOBALISTÓW, są REKLAMOWANI – PREFEROWANI w tych „polskich mediach” jak Gazeta Wyborcza do obięcia centralnej WŁADZY w Polsce.

  Te „polskie media” i GLOBALISTYCZNA OLIGARCHIA finasowa w Polsce WYLANSOWALI nowy wzorzec, że OBECNYM kodem na SALONY WŁADZY w Warszawie czyli PRZEPUSTKĄ do kariery politycznej w Polsce jest ukończenie studiów, ale TYLKO za pomocą tzw. „FUNDACJI” np. Fulbrayta czy innej globalistycznej i dalej po MEDIALNEJ PROPAGANDZIE NAPEDZAJACEJ polskich wyborców do „demokratycznego” głosowania na tego prelegowanego „KANDYDATA” – POSŁUSZNEGO MIĘDZYNARODÓWCE żydoskiej z całą PEWNOSCIA sprzniewierza się Polskim INTERESOM NARODOWYM, bo sie po prostu z Polskim interesem się się oni NIE IDENTYFIKUJĄ !

  ZWRÓCIE też UWAGĘ że wykształcenie z Polski lub SAMODZELNE NIEZALEŻNE opłacone studia za granica ale Polaka z krwi i kości NIE MAJĄ ZNACZENIA dla tych Komoroskich, fundacji Batorego zarzadzanej przez żydów Smolarów, Mazowieckich czy Balcerowiczów potem napędzanych „w polskojężycznych mediach, które są własnością żydoskich finasowych spekulantów-oszustów Sorosów.

  Żydoska MIEDZYNARODÓWKA zwalcza etnicznych Polaków – bo dla nich kandydat po NIZALEŻNYCH UCZCIWYCH STUDIACH za granicą identyfikujacy się INTERESEM Narodu Polskiego NIE jest sponsorowany.

  Komorowski i jego kosmopolityczna klika odznaczyła tych ŻYDÓW co ORGANIZUJA korubcję w Polsce oraz kształcą zastepy kosmopolitów KUPCZACYCH ciężką pracą przecietnych polskich obywateli.

  Dla Miedzynarodówki Globalistycznej do WŁADZY w Polsce NADAJE się WASAL po SPONSORINGU tzw. „FUNDACJI” np. Fulbrighta taki jak Komorowski i wtedy dopiero PROPAGANDA medialna już POPYCHA takiego „kandydata” DO WŁADZY w Polsce i POPIERA organizujac KAMPANIĘ WYBORCZĄ np. w Gazecie Wyborczej czy innej NIE POLSKIEJ gazecie co MANIPULUJE przeciętnych Polaków w jezyku Polskim.

  Polacy w Polsce DOPKŁADNIE sprawdzajcie wykształcenie prominentów na wybieralne stanowiska centralnej władzy w Polsce i NIE głosujcie na jakichkolwiek „wychowanków żydoskich fundacji” Sorosa czy innych masońskich jak Fulbrighta, CS Mott, German Marshall Fund, Rockeffeler Brothers Fund, Fundacji Forda, Open Society Foundations … i całego szeregu INNYCH żydo-masonskich PSEŁDO złodzeji usiłujacych SKOLONIZOWAĆ Polaków.

 14. marta15 said

  to juz lepiej by dal posmiertnie odznaczenie dla misia Wojtka.
  Lepiej sobie na nie zasluzyl niz ta wataha darmojadow i szubrawcow.

 15. Miet said

  Zeby się nie powtarzać podsyłam kopię mojej krótkiej wypowiedzi na ten temat, którą dalem na znanej Liście Ciemnogród.
  ===
  Czy ten ćmok chociaz przez chwile zastanowil sie ile Polacy zaplacili i dalej placa za te „wspaniale dary” tym „wspanialym darczyncom”?

  To nawet TVP wspomniala, ze Polska moze popasc (a ja mysle, ze juz popadla) w ta cwaniacka pulapke pozyczkowa, tak jak Grecja, Hiszpania a dawniej Argentyna.
  A ten „son of a bitch” nagradza zlodziei.
  =====

 16. Reblogged this on ZYGFRYD GDECZYK and commented:
  Add your thoughts here… (optional)

 17. JO said

  Ad.13. Zabraklo troche o businessman ach polskich, ktorzy Unych wspieraja tworzac Uklad

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: