Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Listwa o Traditionis Custodes
  Boydar o Kościół w rękach predatora. Dr…
  Boydar o Traditionis Custodes
  Boydar o Jeszcze o Gierku…
  Listwa o Traditionis Custodes
  prostopopolsku o Obywatele w obronie radcy praw…
  lewarek.pl o List przełożonego generalnego…
  lewarek.pl o W obronie realizmu polity…
  Boydar o List przełożonego generalnego…
  wanderer o Traditionis Custodes
  wanderer o Białoruska biegaczka będzie si…
  bryś o Białoruska biegaczka będzie si…
  Boydar o Traditionis Custodes
  podczaszy o Kościół w rękach predatora. Dr…
  wanderer o Traditionis Custodes
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 548 obserwujących.

Bycie prostytutką jest dobre – twierdzi Planned Parenthood

Posted by Marucha w dniu 2012-11-16 (Piątek)

„Bycie prostytutką jest dobre” głosi nowy podręcznik dla nastolatków wydany przez czołową amerykańską organizację proaborcyjną Planned Parenthood. W oryginale pada słowo „slut”, które jest wulgaryzmem [Mniej więcej „dziwka” – admin]. Oto jak dotowana z pieniędzy m.in. chrześcijańskich podatników organizacja niszczy resztki chrześcijańskiej moralności.

Wideo emitowane w MTV, w programie „Savage U” skierowane jest do amerykańskich nastolatków. Jego twórcy starają się przekonać młodzież do aprobowania seksualnej swobody amerykańskich dziewcząt.

„Instruktor” przemawiający w szkolnej klasie przekonuje telewidzów, że potępianie seksualnego wyuzdania jest niewłaściwe. Zachęca on młode kobiety do podejmowania częstych kontaktów seksualnych z przypadkowymi partnerami. Krytykuje też potępianie takich kobiet. Seksualny „luz” powinien być według „instruktora” poważany społecznie. Osoby wyuzdane są bowiem pewne siebie i swojej seksualności i nie grzeszą hipokryzją.

– Słowo prostytutka powinno mieć wydźwięk wyłącznie pozytywny – mówi „instruktor”.

Tymczasem pochwała przygodnego seksu jest czymś szkodliwym dla zdrowia nastolatków. Jak pisze dr Miriam Grossman, psychiatra z kampusu Uniwerystetu Kalifornijskiego, rozwiązłość seksualna młodzieży niesie za sobą poważne problemy zdrowotne. Grossman polemizuje z polecaną przez Planned Parenthood stroną internetową z poradami seksualnymi „Ask Alice”. W swoim artykule naukowym poświęconym przygodnemu seksowi i opartej na nim kulturze „chodzenia ze sobą” (hook-up culture) poddaje te modne trendy krytyce. Jak pisze autorka, u osób młodych szyjka macicy jest szczególnie podatna na zakażenia wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV). Zakażenia tą chorobą są szczególnie często spotykane wśród młodych i aktywnych seksualnie kobiet.

Ponadto Grossman zwraca uwagę na zwiększone zagrożenie niepłodnością i rakiem szyjki macicy, które występuje u kobiet, które zbyt wcześnie rozpoczynają swoją aktywność seksualną. Młode dziewczęta mogą uniknąć tych i innych chorób, jeśli zdecydują się na opóźnienie swoich kontaktów seksualnych. Psychiatra zauważa, że jej gabinet często odwiedzają studentki praktykujące przypadkowy seks i cierpiące z tego powodu na różne schorzenia. W efekcie nie są one już tak optymistycznie nastawione do idei wyzwolenia seksualnego. Niestety wielu lekarzy prezentuje zideologizowane podejście do problemu i postrzega seks jako niegroźną rekreację. „W moim zawodzie rozsądek umarł i został zastąpiony przez ideologię”, pisze Grossman.

Co gorsza, promujące seksualną rozwiązłość kampanie Planned Parenthood są finansowane z pieniędzy podatników. Organizacja bierze pieniądze od amerykańskich obywateli, by propagować „pozytywne podejście do seksu”. Członkowie jej zarządu są wśród 1,5% najlepiej zarabiających Amerykanów. Te pieniądze są zabierane rodzinom, którym w efekcie brakuje pieniędzy na utrzymanie dzieci. Rodziny są zmuszane do finansowania kampanii rozbijających więź między rodzicami i dziećmi oraz szkodliwych dla zdrowia dzieci. Tym ostatnim wmawia się bowiem ideologię wyzwolenia od tradycyjnej moralności i buntu przeciw rodzicom. Niestety, po zwycięstwie Obamy, Planned Parenthood nadal będzie dotowane z budżetu federalnego. Anulowanie tych dotacji zapowiadał kandydat Republikanów, Mitt Romney.

Główne źródło: lifesitenews.com
Marcin Jendrzejczak
http://www.pch24.pl

Komentarzy 8 do “Bycie prostytutką jest dobre – twierdzi Planned Parenthood”

 1. Psiemislavius said

  To już jest przesada. Kiedy Pan Bóg odpowie na to nasze zezwierzęcenie i zbydlęcenie?

 2. Marucha said

  Re 1:
  Nie musimy się słuchać żydowskich demoralizatorów. Po prostu.
  Nie chodzić na ich filmy, nie oglądać ich telewizji, nie kupować ich gazet, nie chodzić na „koncerty” różnych kurewek…

  Ha ha ha ha!
  To był żart.
  95% chodzi, ogląda i kupuje

 3. arwena said

  Ad.2. @Marucha
  95% chodzi, ogląda i kupuje, bo chce, nie posiada wiedzy, przez min. 12 lat półobozu (bez wiktu i opierunku-co za genialna oszczędność) reedukacyjnego zwanego eufemistycznie szkołą została tak ukształtowana, jest ciągle tresowana przez środki masowego rażenia i sterowania społecznego.

  Tymczasem to takie proste.
  Nie słuchać, nie oglądać, szkołę przetrwać nie dając się przez np. dokształcanie poza nią, nie czytać, i przede wszystkim NIE KUPOWAĆ.

 4. Marucha said

  Re 3:
  I właśnie gajówka wzięła dobrowolnie na siebie rolę informatora. Wiedza jest absolutnie podstawowym warunkiem stworzenia oporu społecznego, opierającego się na czymś więcej, niż pożałowania godnej „walce z komunizmem”.
  Mimo to niektórzy chcieli by, żeby gajowy jednocześnie organizował oddziały strzeleckie, handlował bronią, budował schrony dla partyzantów w Bieszczadach itd.

 5. Psiemislavius said

  Stopień zdemoralizowania jest już tak wielki, że potrzebna jest interwencja Boża.

 6. AlexSailor said

  Ad. 4 @Marucha
  Przepraszam, coś mi się pomyliło przy logowaniu Arwena=AlexSailor.
  Doceniam co Pan robi.
  Wiedza jest najsilniejszą bronią.
  Jednak nie można również zapominać o oddziałach strzeleckich, broni, schronach, zapasach wody i żywności, itp.
  Działania partyzanckie w Bieszczadach zaś w obecnej sytuacji, a myślę, że i w ogóle, to absurd i nawet nie można dopuścić, by ktoś mógł je uruchomić.
  NIGDY, poza Powstaniem Wielkopolskim i czasach Potopu działania partyzanckie nie dały NIC, prócz zniszczeń i nieszczęść.

 7. 25godzina said

  … dla gojki na pewno.

 8. Zerohero said

  Ponadto Grossman zwraca uwagę na zwiększone zagrożenie niepłodnością i rakiem szyjki macicy, które występuje u kobiet, które zbyt wcześnie rozpoczynają swoją aktywność seksualną.

  Tego raka wywołuje chyba wirus, więc tu chyba chodzi o masowe parzenie się z kim popadnie a nie sam wiek inicjacji – choć jedno jest zwykle skorelowane z drugim…

  Aj waj. Ale na to jest przecież szczepionka, Zdrowa, tania i sprawdzona. Żadnych skutów ubocznych. Tak twierdzi Wyborcza.

Sorry, the comment form is closed at this time.