Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  revers o Wolne tematy (54 – …
  Maverick o Wolne tematy (54 – …
  Listwa o Traditionis Custodes
  Listwa o Traditionis Custodes
  wanderer o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
  wanderer o XXI wiek. Więźniarkę zgwałciła…
  wanderer o Paradoks Pałacu Saskiego
  lewarek.pl o Traditionis Custodes
  Miet o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
  wanderer o Traditionis Custodes
  wanderer o Traditionis Custodes
  Listwa o Wolne tematy (54 – …
  UZA o XXI wiek. Więźniarkę zgwałciła…
  lewarek.pl o Paradoks Pałacu Saskiego
  lewarek.pl o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 548 obserwujących.

Kto rządzi światem?

Posted by Marucha w dniu 2012-11-18 (Niedziela)

Już za samo zadanie takiego pytania można być posądzonym o jedno z największych przestępstw, jakim jest głoszenie spiskowej teorii dziejów. „Spisek” jest tym kluczowym słowem, które ma paraliżować nasze poszukiwania, kto rządzi światem, a jeśli coś odkryjemy, to abyśmy się nie ważyli tego głosić publicznie. Jeśli zaś ktoś się ośmieli, to skazany zostanie na publiczny ostracyzm, jako osoba nawiedzona i niepoważna.

Mimo tylu zagrożeń, jakie czyhają na zwolenników spiskowej teorii dziejów, warto jednak podać choćby kilka przykładów, gdzie po latach mogliśmy się jednak zorientować, że spisek był. Był spisek między Rosją i Prusami w sprawie rozbiorów Polski, potem dołączyła Austria.

Bo to nie było tak, że chaos w Polsce wziął się z wad pijanej szlachty, a nasi wspaniałomyślni sąsiedzi zlitowali się nad nami i postanowili nam pomóc. Oni w tajemnicy przed nami deliberowali, jak Polskę przejąć najmniejszym kosztem, krok po kroku, kęs po kęsie. A pierwszym krokiem było właśnie inspirowanie i podtrzymywanie chaosu. I to im się udało.

A nam zafundowali oficjalną wersję, która pokutuje po dziś dzień. Drugi przykład to traktat Ribbentrop-Mołotow podpisany 23 sierpnia 1939 roku w ramach umowy o współpracy między Niemcami i Związkiem Sowieckim. Umowa była oficjalna, ale traktat, który oznaczał po prostu rozbiór Polski, zachowano w tajemnicy.

Czy to spotkanie o tak dalekosiężnych skutkach, które odczuwamy również dzisiaj, bo przecież na mocy tego traktatu Sowieci przywłaszczyli sobie 1/3 terytorium II Rzeczypospolitej i nam go nie oddali – to nie był spisek?

A Okrągły Stół, który oficjalnie przedstawia się jako definitywny upadek systemu komunistycznego, zwycięstwo „Solidarności” i odzyskanie niepodległości, gdy faktycznie oznaczał przeformowane szyków w ramach układu komunistycznego, dzięki czemu układ ten mógł nie tylko zachować, ale umocnić i poszerzyć swoje wpływy, co również odczuwamy po dziś dzień – czy to nie był spisek? Przykłady takie można mnożyć bez końca.

Na jakiej podstawie pojawia się pytanie: kto rządzi światem? Przede wszystkim na tej, że coraz bardziej iluzoryczna staje się demokracja. Demokracja, która powinna gwarantować suwerenność, a więc i niezależność różnych społeczności w mikro- i makroskali, sprowadza się tylko do możliwości głosowania. Ale to, co dzieje się przed wyborami, w trakcie wyborów i po wyborach, niewiele ma wspólnego z demokracją.

Przed wyborami nie każdy chętny do startowania może znaleźć się na liście. Jest ktoś, kto o tym decyduje, choć wyborca nie wie, kto, a i kandydat nie musi wiedzieć.

Kampania wyborcza kosztuje, ktoś może sponsorować różnych kandydatów. W trakcie wyborów możliwe są przekręty na wszystkich szczeblach łącznie z komputerową transmisją danych. A wreszcie po wyborach wybrani kandydaci czy partie polityczne dziwnym trafem zapominają (?) o swoim programie wyborczym i realizują zupełnie inny program (a może plan?). Tak było z AWS, tak jest z PO. Skąd ten plan się bierze? Może z zewnątrz? Może od tych, który rządzą światem?

Śmieszne byłoby wskazywanie palcem, kto rządzi światem, nawet jeśli przypadkowo byśmy trafili. Wiadomo, że sprawa jest bardziej skomplikowana, że w grę wchodzą różne podmioty, mniej lub bardziej jawne.

Oto przykłady: na czele organizacji ogólnoświatowych znajduje się Organizacja Narodów Zjednoczonych, która posiada swoje jakże ważne agendy obejmujące edukację, naukę, kulturę (UNESCO – United Nations Educational, Scientific and Cultural Organization), handel i rozwój (UNCTAD – United Nations Conference on Trade and Development), rozwój i zdrowie dzieci (UNICEF – United Nations International Children’s Emergency Fund), pomoc obszarom wyzwolonym w Europie i w Azji (UNRRA – United Nations Relief and Rehabilitation Administration), zdrowie (WHO – World Health Organization). A także organizacje ekonomiczne, jak WTO (World Trade Organization), Bank Światowy, OECD (Organization for Economic Cooperation and Development), Klub Rzymski, Rada Stosunków Zagranicznych, Klub Bilderberg i inne.

Organizacje te działają w sferze międzynarodowej, ponadnarodowej, światowej, przenikając do systemów legislacyjnych, finansowych, edukacyjnych czy medialnych, wiążąc przez to narody na okres dłuższy niż kadencja posła czy prezydenta. Co więcej, za wzniosłymi nazwami kryć się mogą niebezpieczne praktyki.

Na przykład Światowa Organizacja Zdrowia w trosce o zdrowie matki lansuje metody „bezpiecznej aborcji”. Tylko czy poczęte dziecko też jest wówczas bezpieczne? Pytań takich jest więcej.

Zanim sprawdzimy, kto tak naprawdę rządzi światem, warto uświadomić sobie, kto nie rządzi światem lub coraz mniej rządzi i to w tych państwach, w których posiada legalną władzę. Najbardziej porażające jest to, że za fasadą demokracji następuje utrata naturalnej suwerenności człowieka i narodów.

A przecież właśnie ta suwerenność powinna być jak najbardziej chroniona. Rządy światem z pominięciem lub przeciwko suwerenności człowieka i narodów muszą wcześniej czy później stać się rządem nad światem, czyli rządem totalitarnym. Na taki rząd nie może być zgody, suwerenności nie wolno się wyrzec.

Prof. Piotr Jaroszyński
http://www.naszdziennik.pl

Komentarzy 17 do “Kto rządzi światem?”

 1. Polo said

  Bracia Wachowscy powiedzieli, że przesłanie filmu Matrix będzie widoczne za 20 lat od premiery. Może człowiek bateryjka to tylko taka mała alegoria. Ze mnie jest słaba bateryjka, bo staram się bojkotować wszystko co ma podatek VAT (staram się:) przecież internet ma).
  Np. cukru już nie kupuję, bo kupiłem pszczoły i mam miód. Przymierzam się do budowy pieca chlebowego, ale czy będzie dobry chleb z ŻYDA GMO? Liczę na dobrego dostawcę mąki.

 2. AV said

  Co do zdjęcia odniosę się tylko do postaci pierwszoplanowych, od lewej stoją:
  mason, żydomason, mason/żydomason.
  To w skrócie, pozostałym pozostawiam rozwinięcie tematu. 😀

 3. Easy Rider said

  Najlepszy jest Bucek, z tym charakterystycznym dla niego uśmiechem klauna. Nawet mu to pasuje, bo przecież wszyscy oni – to tylko marionetki. Ci, którzy rzeczywiście rządzą, nie afiszują się na tego rodzaju zbiorowych fotkach.

 4. Fran SA said

  Swiatem rzadza same buce i zlodzieje. Za skradzione od narodow pieniedze rzadza tak, zeby tylko im bylo dobrze.
  Nie bardzo rozumiem o jakiej demokracji moze byc mowa, skoro swiat jest opanowany przez monopol wladzy i pieniadza.
  I mimo, ze do swiatowej chuliganerii naleza nie tylko zydzi, jakos tak sie dziwnie sklada, ze sa w kazdej administracji wszystkich niemal panstw swiata. Nie wiadomo jak to nazwac: pajeczyna czy grzybica. Jak na razie leku nie wynaleziono.
  No bo BigPharma jest w zydowskich rekach.

 5. Wandaluzja said

  Tomasz Bielecki, NARODZINY MAFII, aleHISTORIA, Gazeta, 8 X 2012, s. 1, 5-7

  Gdy wróciłem w 1990 r. z RFN do Wrocławia to na AEOL mówiono, że PODWÓJNY marszałek KGB Kozina dokonał nowego podziału Europy pomiędzy mafie rosyjską i włoską. Poprzedni było rozgraniczenie na Dunaju u Renie a TERAZ jest na Wiśle i Dniestrze.
  Mafia sycylijska ujawniła się w r. 1840 jako organizacja rządców folwarcznych do mordowania Krnąbrnych robotników rolnych. Śp. Tadeusz Szpigiel mówił mi, że w Galicji można było kupić głowę KAŻDEGO robotnika u KAZDEGO Żyda za 11 guldenów, co było ważne w zagłębiu borysławieckim.
  Tytułowy artykuł ma rozdział: „Sojusz patriotów i oprychów”: CAMORRISTI ZAŻĄDALI PO 10 TYS. DUKATÓW NA GŁOWĘ (odpowiednik 125 tys. E) za pomoc w obaleniu Burbonów. Na takie Zjednoczenie Włoch to mógłbym sobie JEDNAK pozwolić ja:
  Z DZIENNIKA wandaluzja.com: Historia Polityczna, Wysłany: Pon Lis 05, 2012 5:17
  Joanna Solska, PREZES PSL WALDEMAR PAWLAK CHĘTNIE PORUSZA SIĘ WIATRAKOWCEM (skrzyżowanie samolotu i śmigłowca), Polityka, 29.10-6.11.2012, s. 20-12
  Na ilustracji Prezes PSL wsiadający lub wysiadający Władczo z XENONA. Jest to TYLNA część mego Aerobusa (www.wandaluzja.com – 44. NOWA TECHNIKA LOTNICZA: skany), która mogłaby być Samochodowzlotem, gdyby zaopatrzyć przednie koło w układ kierowniczy.
  Jest pytanie, SKĄD pochodzi Wiatrakowiec Premiera Pawlaka? bo gdyby z USA to Amerykanie zaprzestaliby CIĘŻKIEJ fekaliomachii. Otóż wygląda na to, że został wykonany w Korei Południowej na podstawie prawa Wojennego, gdyż obrona Tajwanu jest bez tej techniki NIEMOŻLIWA. Amerykanom udało się zastąpić Teslę ogierkiem żydowskim, wobec czego musieli bombardować Japonię TAKTYCZNYMI bombami atomowymi Wielkiego Admirała Doenitz, ale mnie ogierkami żydowskimi nie zastąpią.<
  A SKĄD Sabaudowie mieli takie pieniądze? Otóż jak pisałem to Nelson asekurował Uszakowa w Neapolu, ale ten nie bronił Malty tylko odpłynął ze Skarbem Joannitów do Genui. Jednak zamiast je przewieść do Szwajcarii to dał je „na przechowanie” Sabaudom, którzy zapłacili nim za Zjednoczenie Włoch. Zjednoczenia Włoch dokonała więc caryca Katarzyna II ogrywając Burbonów.

 6. Wandaluzja said

  Proszę zwrócić uwagę, że PODZIAŁ EUROPY na Wiśle i Dniestrze odpowiada granicy niemiecko żydowskiej na Wiśle i II Palestynie między Wisła a Dnieprem. Jest talmudyczny drójdem władzy: Kościół – wywiad; Masoneria – kościół korupcji; Żydzi – kapitał kryminalny, któremu to systemowi nic oprzeć się nie może. Wielki Mason Romney przegrał jednak z Małym Masonem Obamą, gdyż Obamowa powiedziała SZACH I MAT – co było możliwe dzięki złamaniu przez Niemców suwerenności tajnych kont izraelskich nad USA.

 7. anna15 said

  Teraz mamy tzw musztade po obiedzie.
  Bedziemy spijac efekty wlasnego lenistwa, ignorancji konsumeryzmu, glupoty, i tchorzostwa.
  Oddalsimy wladze demonom i one nam szykuja swoja wersje swiata.

 8. wet3 said

  @ blad autora
  Sowieci zabrali nam nie 1/3 tylko ponad 50% (obszaru nieco ponad 190 tys.km2) powierzchni Polski w 1939r. Z tego zwrocili nam w 1945 r. dzisiejsze woj. podlaskie + pow. Ostroleka i Ostrow Mazowiecka. Pozostale 158 tys. km2 jest dzis pod okupacja litewska, bialoruska i ukrainska.

 9. Wandaluzja said

  Otrzymałem list z Zaskarżeniem:
  DO PROKURATORA GENERALNEGO, PANA ANDRZEJA SEREMETA, PROKURATURA GENERALNA W WARSZAWIE, ul. Barska 28/30. Dotyczy oznakowania numerów identyfikacyjnych (w Polsce PESEL).

  Zaskarżenie dotyczy numeru PESELA, w którym jest Rozróżnienie, czy obywatel ma spermę jerozolimską czy nie. Z tego zaś Wynika, czy administracja ma grać wobec niego na TAK jeśli ma takową, czy na NIE jeśli jej nie ma.
  W XIX wieku była afera we francuskim ministerstwie Wojny, gdyż Minister posługiwał się kartoteką numeryczną, dzielącą oficerów na Masonów i Niemasonów, na podstawie czego awansował TYLKO MASONÓW – co było też grą na TAK i na NIE. Taki bardziej precyzyjny system wprowadzili prawdopodobnie w Polsce jaruzelo-michnikowcy.
  My skarżyliśmy kilkakrotnie opracowaną przez michnikowców Konstytucję Jaruzelską, która WYWŁASZCZYŁA nie mających spermy jerozolimskiej. Wszystko zaczęło się od wydania 128 tysięcy wariackich papierów dla NIEMAJĄCYCH spermy jerozolimskiej solidarnościowców i 12 tysięcy nacjonalistów, z których żadem do polityki nie wrócił. Przypominam, że masoneria to świecka struktura rabinacka. Mason jest rabinem lub potomkiem rabina, który jest Synem Jezusa Chrystusa.

 10. JO said

  Ad.8. Tak jak my pod okupasja judeoPRL bis I co smutme robia z Nas juz Turkow, Murzynow, Chinoli I innych Azjatow.

  Atomizacja Trwa, tym razem nie ideologiczna a genetyczna. I to jest najbolesniejsze.

 11. niereligijna said

 12. niereligijna said

 13. TomUSAA+ said

  a ja tak cały czas w um zachodzę, ja to sie stało, ze w Sejmie sa i Godson, Grodzka, i paru jeszcze innych, podejrzanych posłów. Kto na nich glosował? Kogo oni reprezentują? To oni sa najlepszym dowodem sterowania „z tylnych rzędów”.

 14. Wandaluzja said

  SANSACYJNY UPADEK PAWLAKA

  W Ziębicach mieszkał Witold Rostecki, przyjaciel mego ojca ze szkoły we Lwowie. Po szkole pracował jako kreślarz w fabryce lotniczej a gdy przyszli Niemcy do wywieźli wszystkich pracujących w tej fabryce do fabryki lotniczej w Berlinie – co nazywa się Rabunkiem Technologii. Ja mieszkałem prawdopodobnie w tej fabryce na Szpandale, gdzie były głuche hale strzeżone przez ROBOTY. Mówiono, że jak tam wejdziesz to złapie cię za nogę lub rękę, ale za II razem to za JAJA.
  Wicepremier i MGos Pawlak musiał upaść po opublikowaniu przez Politykę jego WIATRAKOWCA, gdyż było to przyłożenie noża do Grdyki USA. Kończyło to bowiem amerykańską FEKALOMACHIĘ, czyli kontrowanie mego Aerobusa 25 Zajobami na koszt podatnika – co jest dużo droższe od KONTROWANIA mej Funkcjonalnej Chronologii Architektury Niemieckiej pokazywaniem przez Kanclerz Merkel Odbytnicy.
  Amerykanie walczą ze mną jak z Mikołajem Teslą, gdyż nie chciał się obrzezać. W końcu zamordowali go i zastąpili ogierkiem żydowskim, wobec czego musieli bombardować Japonię TAKTYCZNYMI bombami atomowymi Wielkiego Admirała Doenitza, co było najlepszym biznesem dla Coniektórych. Musieli też truć Polaków by się to nie rozniosło. Dla tego TRUCIA to mieli przykrywkę ideologiczną, że Sikorski wymógł na Roosevelcie wydanie obligacji na 6 bilionów (nie mld) $ dla Broz-Tity na Front Bałkański. Obligacje te zdeponowano w Potenzy, skąd po śmierci Sikorskiego zostały wywiezione do Szwajcarii a neapolitańską szkoła kopulacyjna Kadafiego-Berlusconiego chciała je REWINDYKOWAĆ.
  Jest to może powód STRASZNEJ NIENAWIŚCI, ale co miał robić Sikorski skoro dowiedział się, że Niemcy robią samolot dla bombardowania Nowego Jorku i Waszyngtonu STRATEGICZNYMI bombami atomowymi? Wobec tego potrzebny był Front Bałkański, który SKOŃCZYŁBY wojnę w roku 1944, i stąd te Obligacje. Mógł też pomyśleć, że skoro polskie lotnisko dla bombardowania Uralu było w Łucku, to stamtąd Niemcy POWINNI też bombardować Moskwę i Leningrad, wobec czego zastawił tam PUŁAPKĘ.
  Pan Tadeusz Szpigiel zapewniał mnie, że Hainkel uszkodzony przez AK na lotnisku Leśnym w Łucku, był NAJWIĘKSZYM samolotem jaki kiedykolwiek zbudowano. Był on w nim kilkakrotnie ze swym ojcem, mechanikiem lotniczym, aż Hainkel został zabrany balonami do Świdnika, gdzie po starcie został zniszczony przez sowieckiego kamikadze. Samolot był zaś tak wieki, gdyż hitlerowskie STRATEGICZNE bomby atomowe były wielkości pulmana. Prawdopodobnie 2 bomby z Łucka wjechały przed frontem w pociągu PANCERNYM pod zamek Książ, skąd Pociąg wyprowadziła SmerSz, która wysadziła wjazd kolejowy. Niemcy myśleli, że Konferencja Wielkiej Trójki odbędzie się w Książu toteż zaminowali zamek minami WŁOSKIMI i chcieli może wysadzić 2 Strategicznymi bombami atomowymi?
  PRAWA PAWLAKA jest powtórzeniem Austriackiego Silnika SUPEREKOLOGICZNEGO, na podstawie którego podpisano w Wiedniu Europejską Konwencję Transportu Ekologicznego, w obecności Ministrów Transportu USA, Kanady Japonii i Rosji. Ja oprotestowałem ten silnik jako moją własność intelektualną, żądając od Austriaków SPŁACENIA aktywistów Turbinki Kowalskiego. Mafia sycylijska zażądała za Zjednoczenie Włoch dla każdego zaprzysiężonego członka 10 tysięcy dukatów (125 tys E) a ja żądałem od Steyera i Volkswagena jeden średniolitrażowy na aktywistę, czyli BARDZO TANIO. Konwencja ta upadła z powodu pobicia konsula austriackiego z okrzykami TU JEST POLSKA, za czym krył się Profesor Przystawa jako eksponent Architektury Sztaufów, która została ZNISZCZONA pokazywaniem przez Kanclerz Merkel Odbytnicy.
  Teraz wypad czekać, czy Amerykanie wystawią XXVI Zajoba na koszt podatnika amerykańskiego?

 15. Reblogged this on ZYGFRYD GDECZYK and commented:
  Add your thoughts here… (optional)

 16. Film nie istnieje – admin

 17. sorki jeszcze raz

  Ten film też nie istnieje – admin

Sorry, the comment form is closed at this time.