Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Robert o Rosja: odizolowanie Runetu od…
  UZA o Czy pan profesor Rafał Broda s…
  Olo o Rosja: odizolowanie Runetu od…
  Olo o Czy pan profesor Rafał Broda s…
  Boydar o Herbert, czyli skąd się w…
  Boydar o Wolne tematy (52 – …
  bryś o Czy pan profesor Rafał Broda s…
  wewewe o Reminiscencje z niedzieli covi…
  wewewe o Czy pan profesor Rafał Broda s…
  Leo o Rosja: odizolowanie Runetu od…
  I*** o Czy pan profesor Rafał Broda s…
  Dziadzius o Sosnowe zdrowsze, dębowe trwal…
  Zenon_K o Wolne tematy (52 – …
  NC o Czy pan profesor Rafał Broda s…
  Piskorz o Wolne tematy (52 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 548 obserwujących.

Fulford: Obama rozpoczyna nową politykę

Posted by Marucha w dniu 2012-11-19 (Poniedziałek)

Benjamin Fulford jest coraz rzadziej cytowany w blogach, które dotąd uznawały go za emisariusza prawdy. Ostatnia publikacja na jego blogu daje wiele do myślenia, szczególnie z konfrontacją informacji jakie dochodzą z USA z tzw. „źródeł niezależnych”.

Po wyborze Obamy Mieszkańcy 50 stanów złożyli już petycje do rządu federalnego o odłączenie się (secesję) od unii. W Teksasie w ciągu kilku dni zebrano 100,000 głosów. Zgodnie z prawem rząd federalny będzie musiał tę i inne petycje, gdzie zebrano ponad 25,000 głosów rozpoznać. Na zebranie głosów jest cały miesiąc, można się więc spodziewać, że wszystkie stany rozpoczną proces secesyjny. Trudno się spodziewać akceptacji rządu federalnego dla rozpadu USA, ale to z kolei może być początkiem prawdziwej wojny domowej – szczególnie, że Ameryce grozi kolaps finansowy.

Fulford stawia jednak wszystko do góry nogami, twierdząc, że sytuacja jest korzystna i że nowy rząd Obamy działać będzie dla dobra pokoju. Wiele z tego co się dzieje zdawało by się potwierdzać to co mówi Fulford, nie można być jednak zafascynowanym tą zgodnością faktami, gdyż dobra dezinformacja właśnie na tym polega. Nie można też wykluczyć, że Fulford może mieć dobre przecieki – najbliższe tygodnie i miesiące zweryfikują jego twierdzenia.

Oto w skrócie, co pisze Fulford na swoim blogu. Powołując się na rzekome źródła w CIA, twierdzi, że wybory w USA odbyły się pod dyktando państw świata nie-zachodniego, na którego czele stoi tzw. Smocza Rodzina (Dragon family). Wybór Obamy oznacza, że uniknięto w ten sposób III wojny światowej, której poplecznikiem był Mitt Romney. Niewiele jednak brakowało, a by do tego doszło, gdyż Obama został pozbawiony funduszy na 3 tygodnie przed wyborami, gdy swoje poparcie dla niego wycofali Królowa Brytyjska i Papież. Wtedy do gry weszła Smocza Rodzina, która przejęła w ten sposób kontrolę nad wynikami wyborów i rządem USA.

To właśnie dlatego ludzie Busha w postaciach m.in. Timothy Geithnera, Hillary Clinton, Erica Holdera zostali zwolnieni. Czystki objęły także wojsko – Adm. Charlesa M.Gaouette’a, gen. Cartera Hama, gen. Jefferya A. Sinclaira i komandora US Navy Josepha E. Darlaka. Z CIA wyleciał z powodu seks-afery jej szef David Petraeus. Tak więc Obama ma teraz zupełnie innych mocodawców i zacznie grać nową rolę dyktowaną mu z telepromptera. Jego działanie będzie miało odtąd zgoła inny charakter, gdyż cały kompleks militarno–przemysłowy będzie przetransformowany dla ludzkości na użytek pokoju. Jedną z głównych czynności, jaką można oczekiwać teraz od Obamy, ma być rozwiązanie Rezerwy Federalnej. Jak zaznacza Fulford, wybór Obamy na Prezydenta odbył się dzięki ludności pochodzenia poza-europejskiego, głównie Latynosów, Azjatów, żydów i murzynów, którzy już mają dość amerykańsko – europejskiego wojowania.

W związku z tą nową rolą, Obama będzie odtąd celem nr. 1 koalicji nazistowsko-bushowskiej. Ta sytuacja może doprowadzić do wojny z Teksasem, który jest ostoją Busha. Większość głosów białych mężczyzn (prawie 70%) była dla Romneya, co jest dowodem na to, że są oni wściekli na wyniki wyborów, a należy pamiętać, że bardzo wielu z nich należy do organizacji paramilitarnych takich, jak militia, które współpracują z nazistami.

Poparcie Smoczej Rodziny dla Obamy nie było bezkrytyczne, ale alternatywa III wojny światowej przesądziła sprawę. Wielkie poparcie żydów dla Obamy przy protekcji Netanyahu wobec Romneya świadczy wg. Fulforda o tym, że żydzi mają [dość] zastraszania i wciągania do wojen przez neo-nazistowskich bandytów. Izraelska armia i służby specjalne ostatecznie przekonały się, że były wmanipulowywane do wojen przez nazistowskich Amerykanów i europejskich miliarderów, tak więc zaprzestały współpracy z nimi.

Netanyahu, który niedawno zamordował własnego psychiatrę, jest współorganizatorem zamachu terrorystycznego na Japonię z 3 marca 2011 roku i ostatecznie skończy w więzieniu.

Źródła brytyjskiego MI6 i „gnostycznego Illuminati” przekazały Fulfordowi, że za tsunami w Japonii, który był spowodowany wybuchem nuklearnym, stał także ambasador w Libii Stevens. Po złapaniu torturowano go przez 8 godzin i sypnął wszystkich zamieszanych w spisek na temat planowanego ataku fałszywej flagi na siły amerykańskie, który miał mieć miejsce w Zatoce Perskiej. Podczas gdy wisiał na haku i „wił się jak robak”, Sevens odkrył całą sieć, dla której pracował.

Admirała Geoutte’a, który próbował pomóc Sevensowi, arsztowano w kajdankach i od tej pory gonie widziano. Źródła w Pentagonie podały rzekomo Fulfordowi, że jest przesłuchiwany. To właśnie Gauotte miał wykonać prowokację ataku na własną flotę i zrzucić winę na Iran.

Jak poinformowano Smoczą Rodzinę, huragan Sandy miał być ostrzeżeniem, co ma czekać Amerykę gdy Romney nie zostanie wybrany prezydentem. Zobaczymy więc niedługo w jaki sposób dokona się zemsta frakcji Busha za zwycięstwo Obamy i czystki, które za tym następują.

Wg Fulforda jest cała masa dezinformacji, które należy ujawnić. Np. są nimi takie plotki jak to, że Bush senior porusza się na wózku inwalidzkim, a klanem rządzi jego syn Jeb. Neil Keenan twierdzi jednak, że Busha odmłodzono ostatnio w Hong Kongu za 5 milionów dolarów i że jest znów w pełni sił, kontrolując mafię. Nie są to żadne wymysły, bowiem japoński premier Nakasone ostatnio pojawił się na pogrzebie i wyglądał o wiele młodziej niż na swoje 94 lata, co spowodowało spekulacje, że może to być sobowtór. Podobnie jest z Dawidem Rockefellerem, który jakby odmłodniał.

Inną dezinformacją jest to, że szef CIA Petraeus próbował przejąć władzę przez zabicie Obam,y by stać się imperatorem w rzymskim stylu. Mówi się jednak, że jest patriotą, którego zwolniono po to, by uniknął zeznawania na temat tego co się naprawdę stało z ambasadorem Stevensem. Jedno jest pewne, a to że zmiany w administracji Obamy oznaczają poważne przetasowanie sił w USA. Spowoduje to reperkusje takżę w innych krajach, jak w Japonii, gdzie stracą na znaczeniu ludzie Junichiro Koizumiego i Yasuhiro Nakasonego, którzy pracowali dla Busha. Także w Chinach następują zmiany w kierunku poprawy demokracji. Nowe reformy mają zbliżyć ten kraj do modelu singapurskiego i demokracji w Europie Zachodniej i USA.

Europejczycy nadal jednak nie mogą drukować własnych pieniędzy, co w wielu krajach powoduje powolny upadek rządów i społeczeństwa. Jednak niedługo się to skończy, gdyż przepływ nowych pieniędzy już się rozpoczął.

Na podst.:
http://jhaines6.wordpress.com/2012/11/12/ben-fulford-world-intervention-saves-obama-prevents-world-war-3-november-12-2012/

http://www.monitor-polski.pl/

Od początku byliśmy i jesteśmy zdania, iż Fullford to albo zupełnie „odjechany” mitoman i bajarz, albo – co bardziej prawdopodobne – celowy dezinformator. Powyższy stek bzdur przeznaczony dla mikrocefali potwierdza naszą diagnozę.
Admin

Komentarze 23 do “Fulford: Obama rozpoczyna nową politykę”

 1. pabeloo said

  ale czyta sie jak SF 😀

 2. Fran SA said

  Nie wiem, czy Fullford jest ‚odjechanym mitomanem’ – osobiscie nie mam zdania na jego temat, ale faktem jest, ze pozbieral i poskladal wszystkie ploty, spiski i prawdy i pol prawdy, o ktorych w USA sie opowiada.
  Poniewaz oficjalna prasa klamie, politycy sie zupelnie odizolowali od spoleczenstwa, wielki kryzys i nedza daja sie wszystkim we znaki; w kraju szaleja kataklizmy i cenzura – nic dziwnego, ze ukazuja sie takie artykuly, ktore niewiele mowia i niczego nie rozwiazuja. Wielu Amerykanow nie ma pojecia co sie stalo i dlaczego.

  Natomiast oficjalny, polski termin na globalna elite nie jest ‚smocza rodzina’ tylko ‚plemie jaszczurcze’ – nie wiem po co wymyslac nowe dziwolagi, skoro jest polskie okreslenie i istnieje juz od dawna.

  Nie jest juz plotka, ze katastrofa Fukushimy byla spowodowana przez wirus stuxnet i ze istnieje cos takiego jak HAARP.
  Kazdy sobie moze poszukac w sieci roznych wiesci i potem pisac mniej lub bardziej rozsadne opinie.
  Naturalnie, ze do konca nie znamy wielu rzeczy i nikt nam nie powie.
  No to probujemy dociekac i kombinujemy czesto jak ‚kon pod gore’, dlaczego zginelo w jednej katastrofie tylu polskich generalow i zglebic tajemnice pogromu amerykanskich generalow.Troche za duzo jak na jeden romans z zydowka.
  A rzady rzeczywiscie za duzo przed nami ukrywaja. I to za nasze pieniadze, bo przeciez zyja z kiesy podatnika.
  Po mojemu, jest to jeden z bardzo wielu artykulow, ktore pojawiaja sie na codzien.
  Od nas samych zalezy, ktory przyciagnie nasza uwage, i czy w ogole warto czytac.

 3. Rysio said

  „… Po wyborze Obamy Mieszkańcy 50 stanów złożyli już petycje do rządu federalnego o odłączenie się (secesję) od unii………”

  To wszystko zawiedzeni narodowi socjaliści – faszyści, którzy są rozżaleni że ich narodowy socjalista – faszysta Romney przegrał wybory.

 4. Marucha said

  Re 2:
  Fulford wydaje się nie mieć dystansu do prawd, hipotez, półprawd i fałszerstw. Wszystkie traktuje po równo.

 5. Joe said

  W kazdym micie jest”spotlight”…ktory jezeli potrafimy widziec,troszke rozjasnia nam obraz.
  A do takich watkow nalezy, nienaturalnosc trzesienia ziemi w Japonii i na Karaibach czy huraganow Katerina i Sandy a nawet karastrofy w Smolensku…nasuwa sie sporo.
  No i dla mnie sam cymes,to jest jak sprawa trotylu w Tupolewie…..zdejmowanie publicznej zaslony ze smoka swiatowego ….rodziny Buscha… starego tertyka ktory dozgonnie jest ojcem chrzestnym amerykanskich masonow.

 6. antka kobity szwagra brat said

  ….kenijczyk wygrał wybjury/”znowu”/….usrael robi zadymy i przyspiesza eskalacje wojny!….spieszą sie s…koty!….p.Fulord jest kontrowersyjną postacią – ale w wielu przypadkach miał racje….a z tą „bombom” atomową w Iranie to idzie o….free energy!!…

  oraz

  http://www.keshespace.com/

 7. Pablo Spoko said

  Gdy doszedlem do mozliwosci rozwiazania reserve fund, ogarnal mnie smiech pusty i przestalem czytac ten (excuse le mot) bulszyt.
  Poza tym ten numer z nazistami i nacjonalistami i wspolpracy obywatelskich milicji – intencje wylaza jak brudna halka spod kiecki Maglarkowej. Chodzi o propagacje hoplofobii u Amerykanow. Nie, rzad nie pozbawi obywateli broni, tylko obciazy fakt jej posiadania permanentnym zastraszeniem. Dlaczego nie pozbawi? Zeby ludziska sie mogli sami wzajemnie wystrzelac w rozruchach rozmaitych grup spolecznych przeciwko innym grupom. A niedobitkow sie zaczipuje.
  Ide dokupic troche pestek. U Kabelli w piatek spora przecena.

 8. Niedaleko said

  Ta dziewczyna pokazuje jaki jest potencjał ludzki ale GE lub Microsoft takich ludzi nie lubią. Przykład Polski wynalazca ze swoim zderzakiem Lucjan Łągiewka.

 9. NC said

  Fulford jest równie odlotowy jak produkujący się tu czasem Wandaluzja. Nawet styl bardzo podobny.

 10. Niedaleko said

  Ciekawostka co do wynalazku Pana Lucjan Łągiewka

  „Na uznanie wynalazku Łągiewki trzeba było czekać lata. Dziś o zderzaku mówi się jako o przyszłości w dziedzinie zabezpieczania nabrzeży portów i uderzających w nie podczas cumowania dziobów statków. Zderzak Łągiewki ma też znaleźć zastosowanie w budowie przyjaznych kierowcy przydrożnych barier. Co ciekawe, przed laty zderzak Łągiewki stał się obiektem zainteresowania Wojskowych Służb Informacyjnych. Jak informuje Rzeczpospolita, wojskowy wywiad uznał wynalazek za ważny dla obronności kraju, dlatego też zarekwirował wynalazcy dokumentację zderzaka i kilka jego prototypów. Po likwidacji WSI materiały zaginęły, co dodatkowo utrudniło starania o patent. „

 11. Maverick said

  Obama jeszcze szybciej od Busha wdraza panstwo policyjne, podpisanie NDAA sponsorowanego poprzez syjonistow Mc Caina, Libermana, Lindsiego tzw. neoconow to udowadnia. Prowadzi wojny kinetyczne bez zgody kongresu i obywateli i Oddal wojsko pod kontrole ONZ i NATO.

  Celem neoconow jest wojna z Iranem, cos w tym musialo byc, Petreas nagle podaje sie do domisji i jest przesluchiwany poprzez FBI, od kiedy FBI moze bez nakazu prokuratora otwierac czyjams poczte, Ten skandal seksualny to tylko przykrywka czegos wiekszego.

  Calkiem mozliwe ze planowane uzycie libijskiej broni jako prowakacji w zatoce perskiej.

  Czesc wojskowych jest przeciwna kontroli zydow i AIPAC nad polityka USA,

  Fulford moze nie do konca pojebus nawet gdyby tylko w polowie mial racje a w polowie fantazjowal. Faktem jest ze rodzinka Bushow to klan wysoko postawiony w strukturach NWO, ze robia sobie wszczepy genow z mlodych dzieciakow i sa wtajemniczeni w rozne ceremonie poswiecania dzieci kraza legendy.

  Może i nie do końca… – admin

 12. OS said

  Petycje o secesje skladano juz wczesniej na znak protestu – to nic nowego.

 13. Ernest Treywasz said

  Ale jazda! Prawdziwe „wolne konopie”, obśmiałem się równo 😉
  Ciekawę że mitologie o sztucznym pochodzeniu niektórych naturalnych kataklizmów, takich jak trzęsienia ziemi (mam na myśli te silne, bo słabe może wywoływać – i wywołuje – np. wielkoskalowa geotermia w Kalifornii), huragany i tsunami, to nie tylko rosyjska – jak dotąd sądziłem – ale również amerykańska przypadłość. Tymczasem dla powstrzymania jednego średniej wielkości frontu atmosferycznego, potrzeba by jednoczesnej eksplozji kilkudziesięciu bomb wodorowych. O silnych trzęsieniach ziemi (i bedących ich efektem falach tsunami) nie ma nawet co wspominać, bo tu wchodzą w grę energie o kolejne rzędy wielkości potężniejsze…

  Ale możliwe, że w tym steku bredni błyśnie gdzieś zdzbło jakiejś prawdziwej, skrzętnie skrywanej tajemnicy, jak kiedyś wyśmiewanych w Polsce rzekomych „bajek” ś.p. Andzreja Leppera o talibach w Klewkach…
  Potwierdza się m.in. informacja, którą tu już podawałem, że amerykańskie żydostwo głosowało w większości na Obamę, tylko moja interpretacja była zgoła inna.
  Uważam, że amerykańscy żydzi po prostu boja się wzrostu napięcia w Palestynie, i exodusu żydów kurnikowych do USA, co spowodowałoby wybuch nastrojów antyżydowskich w ich obecnym „żydowskim raju”, i jego zamianę na prawdziwe żydowskie piekło. Czymże bowiem różnia się amerykańscy protestanci od niemieckich? Chyba tylko tym że są głupsi, i wolniej kojarzą fakty. Ale w końcu je skojarzą, i żydzi dobrze wiedzą, że protestanci w odróżnieniu od katolików nie są zbyt dobrzy w wybaczaniu…
  A z czarnymi, z którymi łączy ich obecny wybór Obamy, dzieli wszystko, głównie z powodu – jak przypuszczam – tego, że to właśnie na nich musieli wyładowywać swoja pogardę dla nie-żydów .Wobec białych muszą (a raczej musieli dotąd) lepiej się pilnować.

  Co do innych spraw, to ciekawe wydaje mi się łączenie ze sobą śmierci ambasadora Stevensa i dymisji Petreusa. Coś może byc na rzeczy – choć prawdopodobniej zupełnie inaczej, niż sobie to Fulford imaginuje.
  Okoliczności śmierci ambasodora wskazują, że komuś w Stanach na takim „wypadku” zależało, i musiały tam zostać uruchomione potężne sprężyny (i równie poteżne blokady). Jest bardzo wątpliwe, by dymisja szefa CIA nie miała z tym związku.

  Kiedy skuteczny i ambitny generał zaczyna robić kariere polityczną poza wojskiem, staje sie grozny dla politycznego establishmentu, głównie z powodu cech charakteru, jakie musi jako zawodowy oficer posiadać (casus LiebiedzIa). Juliusz Cezar, Napoleon Bonaparte, Juzef Piłsudski, Benito Mussolini, Adolf Hitler – można by tą listę mocno wydłużać. Dobrze pokazuje to „Gladiator” Scotta.
  Zdolny i ambitny oficer, z doświadczeniem frontowym, otoczony oddanymi mu ludzmi… leitmotiv historii od zawsze. Dlaczegóż więc nie w USA, zwłaszcza w perspektywie krachu ekonomicznego? Z tego co pamiętam, ryzyko wojskowych, autorytarnych rządów zastępujących system demokratyczny w USA było już poważnie analizowane (nie pamietam zródła, czytałem o tym wiele lat temu).

 14. Bogdanovic said

  wg przepowiedni jaka czytalem jako dzieciak czarny papiez (Obama) nie dotrwa do konca swojej kadencji, a jego amerykanscy poprzednicy nie uratuja USA od rozpadu.
  przy okazji – gdzie mozna sie dowiedziec cos wiecej o tej technologii odmladzania??

 15. Joe said

  13…Warto posluchac fachowcow od geotermi i geologji.Jezeli plyty od dluzszego czasu na siebie napieraja….a o nacisku juz wiedza prawie wszystko….to podobnie jak przy sztucznym wywolywaniu lawin.Wystarczy kilka ladunkow nuklearnych.

 16. Fran SA said

  Ad. 4
  Marucha
  Kazdy, kto wklada prawdy, plotki i polprawdy do jednego worka nie jest wiarygodny i nie bardzo moze byc powaznie traktowany. Ale byc moze, jest sens, zeby go od czasu do czasu zacytowac, zeby wzbudzic dyskusje.

 17. wet3 said

  Nie przypominam sobie gdzie i kiedy, ale o ewentualnej likwidacji Federalnej Rezerwy slyszalem juz wczesniej w tutejszych przekaziorach.
  Art. ten jest zlepkiem poprawd i domyslow.

 18. Fran SA said

  Ad. 13
  Ernest Treywasz

  Z tego wynika ze niejaki Fulford musial przeczytac polskie wiesci ze swiata:

  http://www.globalnaswiadomosc.com/haarpczaszrozumiec.htm

 19. Centuria said

  Zastanawia mnie…

  Kochanka Petrausa poprosila go o konsultacje, gdyz pracowala na doktoratem. Tak sie zaczelo. Kobieta skonczyla renomowane uczelnie (West Point jako jedna z nich). Jak to sie wiec stalo, ze otworzyla sobie falszywy e-mail i wysylala pogrozki do innej znajomej Petrausa. Na komputerze u kochanki znaleziono dokumenty, ktore ponoc mialy byc tajne. Do tego mozna dodac, ze owa Paula-kochanka jest z gatunku juszczurowego i wyglada, ze Petrausowi podlozono swinie. Kochanka z domu jest Krantz.

  Kto jeszcze pamieta Clintona i jego slynna afere, ktora o malo nie pozbawila go prezydentury (moze chodzilo tylko o ostrzezenie?), Monika – rowniez zydowka – nie tylko zachowuje w szafie niebieska sukienka z prezydenckim DNA, ale dzwoni do kolezanki, ktorej o tym mowi. A kolezanka nieco dziwna, bo dwa razy starsza os samej Moniki. No, ale wtedy mowilo sie, ze Monika byla mloda i glupiutka.

  Paula mloda i glupiutka nie jest, prawda? A jej zachowanie nie odbiegaod Moniczki.

  I jeszcze jedno. Znane jest, ze wielu facetow na szczycie ma czy mialo zydowkie kochanki. Ot, np taki Johnson ( w dodatku po mamusi tez mial pochodzenie zydowskie), Ponoc atak na Liberty byl nieco inaczej zaplanowany. Operacja Cyjanek – mieli zginac wszyscy czlonkowie zalogi i odpowiedzialnosc miala byc zrzucona na Egipt. Nastepnie Stany mialy zaatakowac Egipt. Kiedy atak sie przedluzal, wyslano samoloty z pomoca, ale Johnson osobiscie wydal rozkaz zawrocenia. Mozna o Johnsonie pisac duzo, ale to juz osobny temat.

 20. niereligijna said

  widzieliscie to juz kiedys?….takie amerykanskie dejawu

 21. nieOdpowiadamNatymAdresieEmail said

  jak nic tekst pisany przez wandaluzję. Bełkot ewidentnie żydowski.

 22. Jeremiasz Paliwoda said

  „Jak poinformowano Smoczą Rodzinę, huragan Sandy miał być ostrzeżeniem, co ma czekać Amerykę gdy Romney nie zostanie wybrany prezydentem.”

  Ależ pitoli koleś. Było dokładnie odwrotnie. Sandy pomógł wygrać Obamie. Każdy Illuminati o tym wie…

 23. Maverick said

  Obama jest pod kontrola Chinczykow, w koncu sa naszym landlordem a tenant nie moze stawiac warunkow landlordowi.

  Obama wycisza afery szpiegowskie dla Chin, gdzie ma miejsce bezprecedensowy transfer wysoko rozwinietych technologi wojskowych, pod presja Chin nawet zydowskie Hollywood musialo zmienic wroga filmowego w Red Down z Chin na Koree Polnocna.

  Petrareusa mianowal na pozycje szefa CIA aby czasami nie kandytowal na prezydenta, potem podstawiono mu kurewke aby go wyelimonowac, intryga goni intryge i byc moze ten facet ma troche racji. Poniewaz Nawy , Air Force jak i army ni ema takiej jednosci do slepego wykonywania rozkazow, jak narazie wychodza im nici z prowokacji w zatoce Perskiej.

Sorry, the comment form is closed at this time.