Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

ABW i prokuratura ujawniają kulisy planowanego zamachu na polskie władze

Posted by Marucha w dniu 2012-11-20 (Wtorek)

Ten zamach miał wstrząsnąć Polską. Mieszkaniec Krakowa planował zamach na prezydenta, rząd oraz Sejm. Był tak zdeterminowany, że najprawdopodobniej był nawet gotów zginąć. Zatrzymano go 9 listopada. Ładunek, który zamierzał zdetonować miał mieć 4 tony. Tłem planowanego zamachu były motywy o charakterze nacjonalistycznym, ksenofobicznym i antysemickim. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Według najnowszych informacji, do których dotarli dziennikarze tvn24.pl. wynika, że mężczyzna był bardzo zdeterminowany. Nie wykluczał samobójstwa podczas próby ataku na Sejm. Chciał także, przy pomocy cysterny lub ciężarówki, staranować bramki przed Sejmem.

Portal dowiedział się również nieoficjalnie, że ABW prowadziła wokół domniemanego zamachowca grę operacyjną. Część z zwerbowanych przez niego pomocników miała także być współpracownikiem Agencji.

45-letni Brunon K., który planował zamach na Sejm, został uznany za szczególnie niebezpiecznego więźnia. Podejrzany jest w jednym z aresztów śledczych krakowskiego Inspektoratu Służby Więziennej.

Jak powiedział Radiu Kraków rzecznik Służby Więziennej w Krakowie, kapitan Tomasz Wacławek, mężczyzna został zakwalifikowany jako więzień szczególnie niebezpieczny, stwarzający poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa społeczeństwa i bezpieczeństwa aresztu śledczego.

Taka kwalifikacja oznacza specjalne środki bezpieczeństwa. Więzień będzie miał szczególną ochronę w doprowadzaniu i konwojowaniu, jak i w celi, w której przebywa.

Więcej na http://wiadomosci.onet.pl
Z
ob. też: http://magielfinansowy.nowyekran.pl

W  sytuacji, gdy demokratycznie wybrany rząd III RP mógł się stać obiektem zbrodniczego, faszystowskiego, ksenofobicznego i antysemickiego zamachu, musimy zapomnieć o naszych potępieńczych swarach, o nienawiści i pysze, o podziałach partyjnych, o segregowaniu Polaków na lepszych i gorszych.
Wszyscy zjednoczmy się za Platformą Obywatelską! W jedności siła, oby tylko w narodzie jedność była.
Admin.

Komentarzy 79 do “ABW i prokuratura ujawniają kulisy planowanego zamachu na polskie władze”

 1. RG said

  Ogłaszam stan kryzysowy. Proponuję zjazd wszystkich partii obecnych w Sejmie i organizację Kongresu na którym ogłoszą one koalicję w celu stworzenia odpornej na zagrożenia wynikające z odradzających się demonów polskiego nacjonalizmu monopartii, która jest jedyną alternatywą dla antysemickiej i ksenofobicznej Polski.
  W celu zapewnienia bezpieczeństwa obywatelom Polskiej Rzeczpospolitej Przenajświętszej proponuję również znacjonalizować wszystkie telewizje, media i radia działające na terenie kraju, oraz całkowicie zakazać jakichkolwiek pochodów, demonstracji, a nawet wygłaszania nacjonalistycznych poglądów (tzn. wszystkich z którymi nie zgodzi się władza).
  Na co czekacie, młodzi i starzy? Chyba pora odkopać flinty po dziadkach.

 2. Marucha said

  Nie mogę nie zacytować ulubionego fragmentu pewnej piosenki o tytule „Sejm kalek”

  Przedstawiciel paranoi
  Wstał, nikogo się nie boi
  Chyba nawet będzie szczery
  Gdyż przy sobie ma papiery

  A na głowie ma czapeczkę
  W prawej ręce niesie teczkę
  A na szyi ma wstążeczkę
  A na ustach ma piosneczkę

  O jedności w społeczeństwie
  Żeby jedność była wszędzie
  Bo w jedności leży siła
  Byle tylko jedna była

  Jedna świnia, jedna krowa
  Jedna dupa, jedna głowa
  Teraz będzie głosowanie
  Siadł i puścił z pyska pianę

 3. Cham Wiejski said

  Każdy zamach na ten rząd bedzie miał charakter antysemicki, he he he…

 4. Konrad said

  Ja myślę, że zamachowiec chciał się obwiesić 5 tonami materiałów wybuchowych i wejść na galerię sejmową a później detonować ładunek? A w dodatku nie wykluczone, że zamachowiec ukrywał poszukiwaną mamę Madzi ? Ślady trotylu w tupolewie też mógł zostawić?
  Czyżby nasi umiłowani przywódcy mieli jakąś nową ustawę, którą trzeba cichaczem przepchnąć?

 5. a.baranska said

  Widać, że skompromitowane służby chcą sukcesu, aby uzasadnić dalsze finansowanie ich istnienia. Wartość swoją do obrony Państwa i Polaków pokazały szczególnie w okresie od czerwca 2009 r do 11.11.2012 r. Niemiecki kanclerz III Rzeszy i Goebels, uczyliby się bezczelnej coraz bardziej propagandy od swoich pobratymców.

 6. Konrad said

  No to już chyba wiemy po co dzwonił premier jednego zaprzyjaźnionego państwa do naszego premiera?

 7. JO said

  ………ten tekst chyba Mowi o wiekszosci Polakow Intencji, ktorzy widza co sie dzieje !!!

  I tak jest. Coraz wiecej Polakow nosi w sobie mysl Krwawego Rozprawienia sie z Zydo-Matolami

 8. Pokręć said

  Naród z PO, PO z narodem! Żeby Polska zieleniała na mapie a ludziom żyło się dostatniej!
  Złapali zaplutego karła reakcji i odstawiają szopkę.
  A karzeł głupi, bo dał się złapać…

 9. Cham Wiejski said

  Nie wiadomo, czy podejrzany się nie powiesi.
  Wtedy będzie można już wszystko na niego zwalić.

 10. Pokręć said

  @9: Ale co zwalić? Przecież do niczego nie doszło.

 11. Niedaleko said

  JAKI pREZYDENT taki Z A M A C H – cyt. B.Komorowski

  Bul-szzzzziiiiiiiit

 12. Robek said

  Coś mi się wydaje, że musimy wysłać nasze F16 do strefy Gazy?

 13. Niedaleko said

  Bomba wyglądała tak

 14. RG said

  Ad.12
  Izrael może paść w ciągu kilku dni. Palestyńskie rakiety trafiały w Tel-Awiwę już kilka razy, proszę pomyśleć co byłoby po wykorzystaniu wszystkich rakiet Libanu, Iranu i Egiptu. Syria ma też największy arsenał broni chemicznej na świecie. Pytanie, czy w związku z najemnikami walczącymi na jej terenie Baszar Al-Asad może ją użyć przeciwko Chazarom?
  Było kiedyś u Gajowego: http://xx.nowyekran.pl/post/80488,spod-znaku-skorpiona

 15. dtzkyyy said

  Przetłumaczyłem u siebie: http://dtzkyyy.livejournal.com/142015.html.

  Dzięki! Mam nadzieję, że Rosjanie zdrowo się pośmieją. – admin

 16. Niedaleko said

  Ad. 13 – Zapomniałem bombe 🙂
  http://turcopolier.typepad.com/.a/6a00d8341c72e153ef017ee3d65a21970d-320wi

  Gajowy wiele ryzykuje, zamieszczając tu dokładny opis konstrukcji bomby wybuchowej, która może być użyta głównie do celów antysemickich i nacjonalistycznych – admin

 17. zagrypiona said

  Może chodzi o to:

  „ABW i prokuratura wykorzystały konferencję w sprawie próby zamachu do apelu o nieograniczenie uprawnień służbom specjalnych. Zabrania agencji uprawnień śledczych chciał Donald Tusk.
  Prokuratorzy i ABW chwalili we wtorek swoją skuteczność i profesjonalizm w udaremnieniu zamachu na parlament. Podkreślali też wzorową współpracę między śledczymi a agencją. Po co? Chcieli udowodnić, że szykowane przez rząd zmiany są niepotrzebne. Przypomnijmy: premier Donald Tusk we wrześniu mówił w Sejmie, że ABW straci część uprawnień śledczych. „ABW, najprawdopodobniej, będzie teraz kłaść nacisk na zadania informatyczno-analityczne, ale już nie prowadzenie śledztw” pisał „Dziennik. Gazeta Prawna”. Na to nie godzi się ABW.”

  Jak donoszą te same media mainstreamowe, licząc ze nikt się nie połapie. A przy okazji można g*wnem rzucić w prawice. Kilka pieczeni na jednym ogniu. A no i taki temat zastępczy by nie mówić o upadku gospodarki i rozkradania. Tak jak na smoleńsku, pojadą na tym co najmniej do końca roku. A potem to już ludzie się zajmą świętami i jakoś to będzie. 😉

 18. Marucha said

  Re 17:
  Na pewno może chodzić o to, by ABW zachowała (a może i poszerzyła) swe uprawnienia. Przy okazji – można będzie „zjednoczyć” naród przeciwko jego wrogom ponad podziałami partyjnymi.

 19. Joe said

  Nauczyli sie od dziadziusiow i tatusiow jak zabezpiecza sie tyly.Waadze posiedli,finanse tez,media sa tym co nalezy uzywac jak uczyl Ilicz.Juz niedlugo bedzie mozna z Brobkiem na czele zaspiewac”boj to jest nasz ostatni”…. krwawo skonczyl sie trud.

 20. Sqbi said

  Wkrótce się dowiemy że zamachowiec należał do ONR lub MW, a więc słusznie chrabia wprowadził zakaz multidemonstracji. Ujawniony plan domniemanego ataku powstał po obejrzeniu zaczarowanego ołówka oraz,co gorsza, z inspiracji heroicznym czynem desperata, arabskiego terrorysty przejmującego kokpit przy użyciu plastikowego noża w samolocie AE z 9/11. Działania te postanowił podrasować na potrzeby rynku lokalnego, w zamiarze było użycie ciężkiego sprzętu tj. ciężarówki nagłaśniającej z manifestacji faszystowskiej, idącej Marszałkowską z 11.11.12, zapakowanej po burty racami, petardami, gazami pieprzowymi i rzecz jasna 4 tonami trotylu kupionymi w baltonie. Jako że był sam jeden w tym planie (bezpieczniaki sami się przyłączyli do niego pod pretekstem działań łoperacyjnych – trzeba to zweryfikować, czy cel ich stanowił zamachowiec czy też pomoc w zabawie), tuż przed wiejskom miał wyskoczyć z kabiny ubrany w zieloną kominiarkę i bluzę z napisem milicja, resztę miał dokonać nadajnik IR od tv rubin.
  Obecnie desperados ma zapewnioną opiekę tak dalece troskliwą, na jaką nie mogli liczyć domniemani, niewinnie przetrzymywani mafiozi.

 21. Brat Dioskur said

  ad14@RG
  „Izrael może paść w ciągu kilku dni. Palestyńskie rakiety trafiały w Tel-Awiwę już kilka razy…”

  Spekulacje owe sa rownie wiarygodne jak opinie otym ,ze LPR byl V kolumna!Tylko pierwsza rakieta trafila w T.Aviv ,pozostale sa zdejmowanen przez system obronny „Stalowa kopula”.Nad Gaza roi sie od izraelskich dronow i kazdy najmniejszy ruch wywoluje ataki lotnictwa.Tytmczasem w nastepnych dniach kompletne systemy „Patriot ” maja byc oddane do dyspozycji Turcji przez Holandie i Niemcy… i tutaj trzeba sobie zadac pytanie w jakim celu ,bo dotychczas terytorim tureckie jest sporadycznie trafiane przez zablakane syryjskie pociski artyleryjskie czy miozdzierzowe.Czyzby w cieniu lub dymach Gazy szykowano inwazje Syrii?

 22. Niedaleko said

  Ad. 16 – Panie Gajowy, cokolwiek robi Bibi to jest z jak najbardziej moralnymi zamiarami.

  Śmieje się cały dzień z tej dziecinady. Ich metoda jest robić tak absurdalne zadymy że wydaje się ludziom że to NIE może być prowokacja bo Władza ma ekspertów i nie jest głupia. Tak że zostaje, „No tak, MW-ONR muszą być odpowiedzialni za to.Delegalizacja by było Normalnie”

  „Fritz momy 4 tony. ANTIF-a rychle znalozla mape jak tam dojychac, no i poczyba num tylko trakor do Warszowy. ”

  „Nie ze mną te numery Brunner” 🙂

 23. 25godzina said

  Chodzi pewnie o zaostrzenie prawa i przykrycie g*wna jakie się rozlało po Marszu Niepodległości.

  Tak wygląda inżynierskie wyburzenie, rozumiem, że facet chciał coś takiego zrobić tylko razy trzy, Sejm, URM i Pałac Prezydencki? Sam?

 24. Niedaleko said

  Pokazali więcej


  Proszę popatrzeć na wtyczkę !!!!

  http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/galeria/411160,2,zobacz-co-znalezli-przy-brunonie-k-galeria-zdjec.html

  „Dziennik Gazeta Prawna” alarmuje, że Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego traci pracowników. Pracę w ABW porzuciło w tym roku już ponad dwukrotnie więcej osób niż w poprzednich latach.

  Funkcjonariusze największej służby specjalnej masowo rezygnują z etatów – od stycznia odeszło ich już 345. Dla porównania w całym ubiegłym roku 163, a dwa lata temu jedynie 133. Kierownictwo ABW milczy na temat odejść. Eksperci natomiast podkreślają, że jest to zjawisko niepokojące.

  Nieoficjalnie mówi się, że przyczyną takiego stanu rzeczy są problemy finansowe instytucji. W ABW, której głównymi zadaniami są kontrwywiad oraz zapewnienie bezpieczeństwa ekonomicznego i teleinformatycznego państwa, pracuje około 5 tysięcy funkcjonariuszy.

  Według nieoficjalnych źródeł „Dziennika Gazety Prawnej”, do końca roku może zrezygnować ze służby nawet co piąty agent, najczęściej przechodząc na emeryturę.”

  Nie ma pieniędzy by był „kontrwywiad oraz zapewnienie bezpieczeństwa ekonomicznego i teleinformatycznego państwa” ale są na Stadion Narodowy ?? Ta praca ewidentnie była dana Mossadu.
  http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/669039,Funkcjonariusz-ABW-ucieka-na-emeryture

  Kto został ?

  „Nie ze mna te numery Brunner” 🙂

 25. jowram said

  Kłamali, kłamią i będą kłamać. Nasi mistrzowie bajeru są o klasę lepsi od byłego premiera Węgier Ferenca Gyurcsány`ego.

  Że kłamią to pewne. Pytanie, dlaczego to robią?

  Pragnę przypomnieć, że przed wprowadzeniem stanu wojennego Jaruzelski mówił o listach proskrypcyjnych stworzonych przez Solidarność, na której znaleźli się działacze PZPR, milicjanci czy inni ludzie władzy, których rzekomo zamierzała zabić Solidarność w skrytobójczych zamachach. Partyjniacy oraz ich żony naprawdę w to wierzyli, że grozi im jakieś niebezpieczeństwo. Poczucie zagrożenia wywołane we własnym środowisku skłaniało do większej zwartości środowiska związanego z władzą i ich zgody na radykalne rozwiązania. Telewizja pokazywała np. granaty pod łóżkiem śp. księdza Jerzego Popiełuszki. Zwykły człowiek żył w atmosferze dezorganizacji państwa, niepewności i lęku. A listy proskrypcyjne tworzyła ubecja, by zastraszyć własnych ludzi i dać pretekst do wprowadzenia stanu wojennego.

  Wtedy w 1981 roku władza wymykała się komunistom z rąk. Dziś władza wymyka się z rąk Platformie. Są niestety w takiej sytuacji, że nie mogą tej władzy oddać w drodze demokratycznej, w wyborach, nawet gdyby im nie wiem, jak ta władza dziś ciążyła. Zrobią wszystko, by utrzymać władzę, niezależnie od poparcia czy braku poparcia społeczeństwa. Gdy to poparcie jeszcze mają, dzięki kłamstwom i różnym sztuczkom pijarowskim, mogą postępować tak jak do tej pory. Gdy się poparcie skończy, sięgną po inne metody.

  Dziś jesteśmy świadkami, jak rozsypuje się koalicja PO z PSL. Zarówno Pawlak, jak i Piechociński nie chcą stanowiska wicepremiera, bo obydwaj zdają sobie sprawę, ze już za chwilę będą odpowiadać za stan państwa, do którego wespół z PO doprowadzili. To ewenement na skalę światową, ze polityk nie chce być wicepremierem.

 26. Maciej said

  Nie wiem czy to prowokacja, czy pan Brunon miał intencje szczere, ale jedno jest dla mnie najgorsze, nie do przełknięcia w tej sytuacji. Zdrajcy i moralne kadłubki w postaci bez klasia politycznego zrobią z siebie OFIARY !! To przechodzi ludzkie pojęcie … To przerasta mój chłopski rozum.

 27. JO said

  Ad.25. To sie nazywa Talmud

 28. antka kobity szwagra brat said

 29. BBC said

  Niebawem się okaże,że wszyscy terroryści to POKŁOSIE Marszu Niepodległości

 30. czaruś said

  ad. 24 – co do znalezionych materiałów w domu: To mają być dowody? Toż to ponoć pracownik naukowy AR, zajmujący się naukowo tymi sprawami, więc chyba MIAŁ PRAWO MIEĆ TAKIE KSIĄŻKI W DOMU, CZYŻ NIE?

 31. AlexSailor said

  Żenua.
  Nawet najprostszej prowokacji przygotować nie potrafią.
  Bomba miała być umieszczona pod lożą prezydenta nad/pod siedzącym niżej klubem PIS.
  Znowu wyjdzie, że Pan Premier (na prawdę musi mu być ciężko z takimi baranami), chciał za jednym zamachem wykończyć i prześladujący go PIS z Panem Premierem Jarosławem Kaczyńskim oraz Pana Prezydenta Komorowskiego z wąsami.

  Na dodatek podobno zamachowców było wielu, a wśród nich tylko jeden nie był etatowym pracownikiem, co nawet pięcioletniemu dziecku nasunie na myśl prowokację.

  To już ludzie pojęcie przechodzi.
  Pan premier jeszcze popełni sepuku, bo ile można tak wybitnych rozgrywających słuchać.

  Widać też, Pan wicepremier z PSL jego koledzy też wyczuli, że lepiej jak najdalej i pod pozorem demokracji
  wycofują się z rządu zostawiając Pana Premiera na łaskę różnych paligłupów z końcami lejców za granicą.

  Pan Premier powinien tych wszystkich bałwanów zamknąć i skompromitować, a sam poprosić o azyl u Pana Prezydenta Łukaszenki lub Pani Kanclerz Merkel.

 32. Polo said

  Chyba jest w to zamieszany W. Pawlak, bo spieprza z rządu, a może jak szczur z tonącego statku.
  Oj będzie się działo!!! Jednak Bull srull takiego zwierza się nie boi i dostoi.

 33. Marucha said

  Panie i Panowie!
  Nareszcie!
  Wykryto związki niedoszłego zamachowca z samym Andersem Breivikiem!

  Szczegółowa analiza kontaktów Andersa Breivika prowadzona przez ABW naprowadziła na pierwsze ślady zatrzymanego 9 listopada mężczyzny, który planował zamach terrorystyczny na polskie władze – ujawnił we wtorek premier Donald Tusk.

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/abw-i-prokuratura-ujawniaja-kulisy-planowanego-zam,1,5309385,wiadomosc.html

 34. chemtrail said

  UWAGA! Koalicja rządząca przegłosowała 9 listopada 2012 r. w ustawę dopuszczającą obrót żywnością GMO w Polsce. Mimo tego, iż zdecydowana większość społeczeństwa uważa tą żywność za szkodliwą dla zdrowia. Mało tego ustawa nie narzuca obowiązku znakowania żywności GMO. Nie będziemy wiedzieć, czy kupowana żywność jest GMO, czy też nie. Wiele krajów Unii Europejskiej (m.in. Francja, Austria, Węgry, Włochy, Luksemburg, Grecja, Niemcy, Bułgaria) oraz Szwajcaria zabroniło, na podstawie odpowiedniego uzasadnienia, upraw roślin genetycznie zmodyfikowanych. Jedno jest pewne, raz dopuszczona uprawa żywności GMO w Polsce, będzie nieodwracalna ze względu na skażenia transgeniczne pomiędzy roślinami GMO, a ekologicznymi. Nie da rady zakazać pszczołom zapylania między sąsiadującymi polami GMO i EKO, w efekcie rolnicy uprawiający żywność EKO, stracą certyfikaty i będą zmuszeni do upraw GMO. Co ciekawe ustawa jakże ważna dla wszystkich Polaków przeszła w sejmie, praktycznie bez specjalnego rozgłosu w mediach. Jeżeli zależy Ci na tym co jesz Ty i Twoje dzieci – udostępnij tą informację dalej.

  http://www.youtube.com/user/obserwuj

 35. 5 – tonowy ładunek wybuchowy? Raczej pewnie planował wjazd ciężarówką do sejmu, lub mamy doczynienie z prowokacją ABW. Szkoda że się jemu nie udało – ci ludzie zasługują na to za to iż mamy totalitaryzm odwrócony w Polsce, totalną inwingilację, ograniczenie swobud obywatelskich i należymy do UE na zasadch jakie teraz są. Ostatnio znalazłem ciekawy adres IP zaczynający się od 2, i miałem ciekawego wirusa, którego antywirus jeden z najlepszych na świecie nie wykrywał.

 36. tylka said

  Ładunek, który zamierzał zdetonować miał mieć 4 tony, „miał mieć… dopiero???? Czyli to tylko w domyśle, w planach? Podobnie jak z cysterną pełną benzyny? Dziany facet, i on to, wszystko sam??? Nie miał wspólników? Dziwne! Prędzej bym uwierzyła w zamach na rząd, przy pomocy praktyk czarnoksiężnika Gargamela i jego kota Klakiera :))))
  Pozdrawiam

 37. Niedaleko said

  Pan Brunon K. wybral ciekawe numery rejestracyjne. 🙂

  Wtyczka do prądu

  http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR8hmL8DXD5TEKydeaSyKfgqIZoaVP_9xZCRux4nNEBdBxaB6cV25_btXEW

  „Materiały znalezione przy Brunonie K.

  W całej akcji udział brali funkcjonariusze ABW m.in. z Krakowa, Warszawy, Radomia, Bydgoszczy, Katowic, a także osoby oddelegowane przez policję i straż graniczną. ”

  “Nie ze mną te numery Brunner” 🙂

 38. mironik said

  Wtyczka jak ze starego żelazka spiłowana by weszła do gniazdka z bolcem,
  dziwne jest natomiast owinięcie kondensatora papierem bo nie widać napisów…
  dalej
  stare startery ze świetlówek, silniczki z zabawki jakiejś,
  przewód ze słuchawki telefonicznej , przewód półpłaski do lampki (nocnej)
  chyba każdy to gdzieś może mieć na strychu… to na fotce z telefonem
  transformatorek z radyjka… sam złom.

 39. Boryna said

  Ta bajka ABW kupy się trzyma. 4 tony trotylu musiałby zawieżć dużą ciężarówką. Jakim sposobem? Od kiedy to na Akademii rolniczej zajmują się badaniem wybuchów? Wydała go podobno żona, bo chyba we wszystkich szafach w domu był tylko trotyl. Jeśli miał taką wredną żonę to mogła ona stworzyć każdą bajkę np że Obama ma tylko jedno jajko.

 40. Marucha said

  W tajemnicy pokażę Państwu kilka podejrzanych przedmiotów, jakie trzymam w domu. Proszę nikomu nie mówić, bo mnie wsadzą: 41. Robek said

  O kurna !!! Ja też mam w domu rozdzielacz. Nie wspomnę o bateriach. Proszę nie mówcie nikomu, mam dwoje dzieci do wykarmienia.

 42. osoba prywatna said

  Grafika

 43. osoba prywatna said

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/11/20/grafika-15/

 44. Polo said

  Z tymi tonami to chyba jak w Oklahoma City. Wystarczy nawóz (saletra) zmieszana z olejem i mamy taką bombkę, że ho ho.
  Miejcie się na baczności rolnicy w każdym waszym gospodarstwie są tony nawozów i setki litrów olejów. Jeszcze raz podkreślam;)))) dlaczego Pawlak dał drapaka (on chyba też rolnik), bo można już na każdego paragraf. Gdyby teraz żył śp A Lepper to ABW by mu już wywoziła materiały wybuchowe „made in Police”.
  Cóż, jak chłop się wywinie bo nawóz rozsiał na polu to wpadną do gospodyni u której parę kilo mąki. Jak detonuje rozpylona mąka w powietrzu pokazywał dawno temu program SONDA.
  Ale ubaw po same pachy.
  Pozdrawiam wszystkich;))))

 45. osoba prywatna said

  Zatrzymano w Krakowie zamachowca, który miał się zamachnąć na prezydenta Komorowskiego lub sejm, a może Sejm.
  http://www.gophoto.it/view.php?i=http://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2012/11/bronek.jpg#.UKvUnmckkv8

 46. Ość said

  Panowie, to bomba śmiechu za pomocą której sejmickie półgłówki chcą przemycić jakąś ustawę dająca im większe prawa policyjno-gestapowskie do ograniczenia wolności Polaków.

 47. krzysztof1942 said

  Ja mam nawet identyczne wtyczki ja on.
  Żartujemy sobie, to dobrze.

  Ale chciałem zwrócić uwagę na dwa fakty:
  1. Pan J. Kaczyński pojechał rano 11.11.2012 do Krakowa (może nic dziwnego).
  2. Pan D. Tusk był 11.11.2012 w Kosowie a to jest dziwne.
  (UCIEKLI PRZED CZYMŚ ???).

 48. najnowszy model terminatora said

  W linku (pod tekstem) jest zapis wideo z tej konferencji ABW:
  http://tvp.info/informacje/polska/plany-zamachu-na-polskie-wladze/9154584

 49. AQQ said

  Komorka zostawili samego z niewielka ochronką.

 50. Psiemislavius said

  A dobrze by było, jakby Sejm poszedł z dymem. Może w końcu ten burdel by się skończył.

  Szkoda budynku. Lepiej, niech posłowie sobie pojadą tam, gdzie ich miejsce – admin

 51. wet3 said

  @ JO (7)
  Od lat powtarzam, ze poza rozwiazaniem silowym nie widze innej mmozliwosci.

 52. marta15 said

 53. Kronikarzz said

  Rzad Jedności Narodowej

  Tylko Rzad Jedności POPiS możne nas uratować !

 54. JO said

  Ad.51. Do tego dojdzie I poleje sie Krew I oby jak najwiecej Unych KRWI

 55. czaruś said

  http://www.naszdziennik.pl/polska-kraj/15616,zamach-ktory-wstrzasnal-swiatemhtml

  Ktoś trafnie skomentował: „skończyły się sobotnie samobójstwa ekspertów ds. materiałów wybuchowych, zaczęto ich oskarżać o terroryzm”.
  Facet został wrobiony! Niechybnie „popełni” samobójstwo w więzieniu lub niebawem wsadzą go do psychiatryka.

 56. czaruś said

  ad. 55 – pardon, prawidłowy adres: http://www.naszdziennik.kp/polska-kraj/15616,zamach-ktory-wstrzasnal-swiatem.html

 57. osoba prywatna said

  Panie Gajowy, czy to po Pańskiej interwencji wskoczyły obrazki, czy weszły z opóżnieniem?

  Ja je wrzuciłem. Z jakiegoś powodu nie działa to dla użytkowników forum, choć działa dla Youtube – admin

 58. 25godzina said

  @54
  Szukają pretekstu, bo został im tylko stan wojenny. Nawet dla Pawlaka zabrakło miejsca w szalupie.

 59. tylka said

  To ja! Człowiek, jestem panem Ziemi.
  Wyrzucam peta, wdeptuję go, i spluwam
  innym, pod nogi.
  Wdeptuję wszystko, i przeklinam!
  Ja, Człowiek, władca i pan! Patrz!

  To ja, Człowiek, jestem panem życia!
  Płodzę dzieci, żona je rodzi, a potem zabija.
  Dwoje, pięć, a cóż to, za różnica?
  Ja jestem Człowiek, a nie zwierzę!
  Patrz! Władca i pan, to ja!

  Ja, Człowiek, jestem ojcem, wujkiem,
  księdzem, nauczycielem – gwałcę dzieci
  małe, nawet te we wózeczku, też potrafię!
  Coś się nie podoba? Przecież, nauka szatana,
  udowadnia, że muszę, bo mam to w genach!

  To ja, Człowiek, obrońca pokoju na świecie!
  Idę na wojnę, do kraju, dalekiego… zabijać,
  starców, kobiety i dzieci. Zabijam, za garść
  srebrników, by poprawić byt swojej rodzinie.
  Cóż zrobić, takie życie, mówię, ja Człowiek !

  To ja, Człowiek, zwierzętom zadaję męki,
  niewyobrażalne.
  Mnie to nie boli, nikt mnie za to nie potępi.
  Widać mogę, wyrzucać z domu, katować,
  zabijać, i głodzić, bo przecież zwierzę,
  to nie Człowiek, więc o co chodzi?
  Pytam się Ciebie! Ja! Człowiek!

  To ja, Człowiek, nadaję prawa i żądam szacunku,
  dla homoseksualistów i lesbijek, tłumacząc
  znów teorią genową, fenomen, nie z Bożego
  Świata, który się rozrasta, jak wrzód ropiejący,
  atakujący zdrową tkankę społeczeństwa,
  ograniczając mu tym samym jego prawa:
  do szkół, przedszkoli, adopcji, pracy i żłobków.
  Rodzina jako wartość, się rozpada, czci się gada!
  I nie chodzi, żeby ich tępić, na marginesie zaznaczam,
  ale nie wmawiać nam na siłę, że to, co tworzą,
  jest rodziną, bo, trudno, w to – uwierzyć!
  To koniec Świata!.

  To ja, Człowiek, poprawiam Boskie Stworzenie Świata,
  zmieniając genetycznie, świat roślin, wprowadzam
  zatrute GMO. Moje nasiona, kupić musicie, z nich…
  wcześniej, czy później … umrze … życie!
  Będziesz siał moje nasiona, i tylko ode mnie zależy,
  czy będziesz miał na siew i na przeżycie!
  Kiedyś, będziesz umierał z głodu, to ustanawiam ja!
  Człowiek!

  To ja! Leki, z Bożej Apteki ukrywam przed ludzkością,
  nawet pasta do zębów fluor, składnik bomby atomowej,
  posiada! Wszystko zatruję, od leków po żywność,
  bo mam mentalność gada, ja Człowiek!
  Im więcej chorych na raka, tym lepiej!
  Dla pieniędzy, pieniędzy… to czynię, ja Człowiek!

  Nigdy, w dziejach świata, nie krzywdzono tak dziecka.
  Jego prawa do życia, szczęścia, jego niewinności, słabości,
  i boskiego prawa do życia, w miłości!
  Dziś, dziecko jest: Bite! Gwałcone! Deprawowane! Poniżane!
  Porzucane! Zabijane! Głodzone, i to Ja, za to odpowiadam!
  Dumnym imieniem się nazywając. Ja! Człowiek!

  To ja, Człowiek, erę śmierci zaprowadziłem.
  Wymyśliłem: Eutanazję, aborcję, In Vitro,
  fałszywe alarmy o pandemii, aby zabić część
  populacji, przymusowymi zbędnymi, szkodliwymi,
  szczepionkami. Znów dla forsy to robię, ja Człowiek!

  To Ja, Człowiek, stworzony na wzór i podobieństwo Boga,
  mam wytyczne na życie od NIEGO, żeby nie zbłądzić, nie
  zwariować i mieć rozeznanie co jest złem, a co dobrem,
  Ja! Człowiek, kim jestem u schyłku dziejów?
  Dzieckiem Boga, czy pomiotłem szatana?
  Nie wiem, odpowiedz sobie: sam i sama!

  autor – tylka
  Panie premierze, życie jest krótkie, człowiekiem, się jest, albo… nie!!! Jeden człowiek, jak Chrystus, nawoływał… wygrał poprzez śmierć. Pan nie wygra, nigdy, pozostawi Pan w pamięci milionów ludzi – śmierć., czyli wiarę w człowieka! Ale, to pańska sprawa, każdy musi przeżyć swoje życie sam, szkoda tylko, że wtedy, gdy zyć powinien dla tych, którzy go wybrali, zaufali, poszedł za mamoną,… pomiotłem szatana!!! Boże miej w opiece Polskę! .

 60. Kronikarzz said

  Bijatyka

  To pewnie ten „wszędobylski” Gajowy Marucha

 61. Pokręć said

  Polska zaczyna z powrotem być najweselszym barakiem w obozie EUsocjalistycznym! Dobrze idzie!

 62. Pokręć said

  Nie zdziwię się, jak teraz Donald rozwiąże ABW. Tyle knucia, zachodu, już tak było blisko a tu mu cholerne ABW rozwaliło taki ładny zamach… A za 2 tygodnie kończy się kasa dla emerytów, nauczycieli, ba, nawet skarbówka będzie musiała zacząć zwalniać… Obligacje ostatnio w ogóle nie poszły… Taki zamach byłby jak zbawienie…
  Przeklęta ABW! Donnerwetter! Musi zniknąć! Schnell!

 63. tylka said

  Pokręć powiedział/a „Nie zdziwię się, jak teraz Donald rozwiąże ABW.”
  Gratuluję poczucia humoru :-)))))

 64. RG said

  Nawet tego rodzaju plakaty wywieszane w rocznice różnych świąt i rocznic pomagają przypominać Polakom o historii. Wraz z przypomnieniem przychodzi zainteresowanie. Za zainteresowaniem przyjdzie wiedza. Wiedza pozwoli dojść do odpowiednich ideologii i poglądów patriotycznych. Od tego zaczynajmy.

 65. Waldek said

  Wrobili gościa jak nic ! Co za problem podrzucić trochę trefnego badziewia jako dowody. Motyw też znaleźli – jako adiunkt Akademii Rolniczej i ekspert w dziedzinie chemii i fizyki na pewno zorientował się czym pachnie ustawa o GMO, którą cichaczem przegłosowano. Teraz tylko czekać jak załozą nam kagańce na pyski jak Amerykanom na lotniskach po atakach na WTC. Ograniczenie swobód obywatelskich wprowadzone dla „dobra” społeczeństwa. Nie wyszły ACTA to trzeba monitoring wprowadzić inaczej – jak Nocną Zmianę..
  Tak na marginesie – ciekaw jestem jak długo pan Kwiecień jeszcze pożyje – taka konkluzja po przeczytaniu paru artykułów o śp Darku Ratajczaku.

 66. zolnierzjakala said

  zamach, powiadają … 🙂 Siekiera, motyka, styczeń luty, donek z bronkiem gubią buty. Siekiera, motyka, linka, drut, ryży matoł jest kaputt. Siekiera, motyka, piłka, szklanka, Na marsz nalot, w dzień łapanka. Siekiera, motyka, piłka, gaz, Na “terroryzm” przyszedł czas. Siekiera, motyka, żandarm, buda, Kit wciskają – jak się uda. Wszak usłużne grzmią już “media” Że tu mogła być tragedia. Siekiera, motyka, piłka, deska, To metoda jest ubecka. Siekiera motyka i dwie deski, Kiedy władzy same klęski. Jak tu być i o czym śnić, Hycle nam nie dają żyć. Wszak kultura nie zabrania robić takie polowania. . . . Siekiera, motyka, gaz i prąd Kiedyż oni pójdą stąd.

 67. obnie.pl said

  Brunon z Krakowa czyli operacja fałszywej flagi

  Nie sądziłam, że kiedykolwiek wypowiem te słowa. A jednak – ZAMACH! Ekscytacja nie z tej ziemi! ABW rozbiła zbrojny związek przestępczy, który planował brutalne akty przemocy wobec organów konstytucyjnych. To największy sukces służb od czasów operacji Samum.

  Tak, drodzy Państwo, to nie przelewki. Służby ustalają, czy zamachowiec chciał użyć trotylu, nitrogliceryny czy oleju rzepakowego tłoczonego na zimno (estry o najwyższym stężeniu cząstek wysokoenergetycznych i ekstrakalorycznych). Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego poprosiła o konsultację warszawską prokuraturę wojskową, która zbada spektrometrem, czy cząstki wysokoenergetyczne ujawnione na odzieży mężczyzny mogą pochodzić z dezodorantu Nivea Men czy z namiotu PCV, w którym się ukrywał w Puszczy Białowieskiej, skąd dowodził uzbrojoną w pistolety na wodę siatką fanatycznych dzikich (bo puszczańskich) zamachowców. W pobliżu namiotu agenci zlokalizowali dwie wyrzutnie rakiet typu Cruise, instrukcje obsługi w języku Majów i części zamienne do kombajnu rolniczego.

  Z rozpoznania operacyjnego ABW wynika, że zamiarem wroga ludu było naładowanie jonami cząstek wysokoenergetycznych organów państwowych, w tym samego Bronisława Komorowskiego.

  Niewykluczone, że biegli będą musieli przeprowadzić eksperyment procesowy z udziałem prezydenta na bliźniaczym tupolewie w Mińsku Mazowieckim. Oprócz spektrometrów eksperci użyją mikrofalówki, prostownicy do włosów i specjalnie przeszkolonej fretki tropicielki.

  za NaszymDdziennikiem

 68. 166 bojkot TVN said

  Dziwną wobec tego zamachu wydaje okoliczność niezamachniecia się nikogo na prezydęta w czasie spaceru po Trakcie Królewskim 11.11.2012. TO PRZECIEŻ BYŁA TAKA WIELKA OKAZJA!!!!
  Okazja dla antysemitów, oszołomów, skrajnej prawicy, nacjonalistów i wszelkiej maści wywrotowców. No żesz kurna!!!
  W tym czasie kilku antysemitów moglo przeciez się parę razy pozamachiwać a potem dołączyć do reszty z tych 100 000 oszołomów co z własnej woli, za swoje pieniądze z dziećmi i flagami zgromadzili sie w centrum Warszawy, żeby spokojnie przejść i uczestniczyc w pochodzie ludzi tęskniacych za niepodleglościa, świadomych, że żyją w niepodleglości wirtualnej. Oni tam sobie chcieli stworzyć namiastkę rzeczywistej niepodległości przynajmniej w obrębie pochodu..

  Po to były prowokacje policyjne, żeby się zgromadzonym we łbach i doopach nie poprzewracało, bo skąd rząd Tuska weźmie tylu seryjnych samobójców, żeby skończyć z tym niebezpiecznym zjawiskiem. Lepiej zawczasu pogonić im kota. Nie da się powiesić 100 000! Poza tym te goje maja robić do usr…nej śmierci na władców, co to mają tyle pomysłów do wydawania naszych pieniędzy bez naszej zgody.

  Bomba dzisiejsza tak spokojnie przyjeta przez Tuska i w milczeniu przez Bula-żyrandola po coś jest.
  Dziennikarze jakoś nie dotarli do żony ani nikogo znajomego, żeby chociaż usłyszeć pare słów zdań odrębnych. Już nawet gen. Polko i TVP-Info przypuszczają, ze ABW spreparowało sobie unabombera i złapało go, żeby Tusku nie rozpirzył tej instytucji za zasługi w uratowaniu caaałego kne-sejmu i okolic.

 69. u said

  Ten zamach to wielka lipa, lipa , ktora ma za zadanie firmowanie – pozadanego przez elitarna szajke – zamordyzmu. To jest preludium do wprowadzenia rzadow – totalitarnych. Brunon K musial albo wziac niezla kase,albo byl na prochach, moze na bance, moze na narkotykowym glodzie, moze podpuszczony przez specow od prania i firmowal ten caly cyrk.

  Kto uwierzy, ze znalazl sie zawziety glupek i porywal sie z motyka na wysadzenie targowicy w powietrze?
  Ja nie uwierze, chociaz podobno glupota ludzka jest nieograniczona.

 70. Joe said

  W Polsce koniec swiata juz sie zaczal.A do 21 grudnia zostalo jeszcze ponad miesiac.Ciekawe ze ucichla sprawa wejscia Bronka przed palacem na mine jak przyjmowal Merkel i Sarko.Kto byl tamtym zamachowcem?

 71. MatkaPolka said

  “Myślał”, aby dokonać zamach

  Jak można wykryć coś, co kto myśli. ? I na dodatek delikwenta aresztować ?
  Orwelizm – in statu nascendi.

  Żydowska logika i bezczelność nie zna granic.

  To podobny koncept logiczny do „zamachowców samobójców” lansowany szeroko przed laty
  Dowodów być nie może na samobójczy zamach, bo przecież z rzekomego samobójcy mogą zostać tylko opary.
  A jednak medialnie twierdzi się, ze to arabski terrorysta
  A bombę w autobusie pewnie podłożył mossad.

  Geremek wymyślił kiedyś tzw. „Fakt Prasowy” – to co napisane w prasie staje się prawdą i rzeczywistością.
  Wot i potęga żydowskiego intelektu i rozumu.

 72. Siggi said

  Nie jest ten przypadek dla mnie tematem do kpin…O jego zachowaniach powiadomila sluzby … zona.Radze poczekac na dalsze informacje.

 73. Bozydar said

  No to teraz beda dokrecac srube!!!
  Doskonaly pretekst! Zamachowiec popelni „samobojstwo” ale zaostrzone prawo [bandyckie] wprowadza!!! Poza tym zbliza sie kryzys i musza cos zrobic, zeby Polacy sobie krzywdy nie zrobili, tak nas kochaja. W Rosji jak synagoga diabla byla przy korycie, jesli robotnik nie przyszedl do pracy , byl martwy, ludzie „znikali”. Tak jak w Polsce po 4 kwietnia, jak swiadkowie po zabojstwie Kenned’ego, te same metody, ci sami wykonawcy, czas terroru nadchodzi!
  Jestem ciekaw kiedy zaczna zatruwac wode [fluoryzacja], szczepienia przymusowe juz zalatwili. TWOJ RZAD, TWOJ WROG, SYNDYKAT ZBRODNI.
  „Demokratyczny nierzad” byl w Izraelu po wskazowki,
  Ten mur, ktorym Zyd sie otoczyl w nieswoim kraju, pokazuje, jak kochaja zyc w gettcie, odizolowani od gojow ale przyssani do nich przez system bankowy, bo nie potrafia przezyc bez oszustwa, poniewaz nic nie produkuja, jak kazdy pasozyt musza miec zywiciela!
  Przypuszczam, ze Polacy beda poligonem dla dalszych dzialan w Europie. Przebudzenie moze byc masowe i wtedy moze, moze…….
  To pokazuje, ze ci co sa u wladzy teraz, juz jej nie oddadza [ewentualnie czlowiek z ryjem i chu…em czeka w kolejce lub Sojusz Lewych Odchodow] ale beda mowic o demokracji [talmudycznej], jeszcze prawo noahickie i zaczna zabijac w majestacie bezprawia chrzescijan!
  Jestem ciekaw ilu tepakow da sie znowu nabrac?!
  Czy ta „bomba” byla z nawozu sztucznego jak w Oklahoma CIty?- jesli tak, to synagoga szatana za tym stoi, musza gdzies jeszcze przeprowadzic zamach bombowy, zeby uwiarygodnic terror a nawoz kazdy moze kupic!

 74. najnowszy model terminatora said

  Wg „GW” i „Wprost”, Brunon K. sympatyzował z Kongresem Nowej Prawicy:
  http://nczas.com/wiadomosci/polska/brunon-k-okreslil-swoje-poglady-jako-onr-falanga/

 75. najnowszy model terminatora said

  http://nczas.com/wiadomosci/polska/gazeta-wyborcza-juz-wie-niedoszly-zamachowiec-sympatyzowal-z-korwin-mikkem/

 76. Fran SA said

  16.
  Niedaleko
  Mnie sie najbardziej spodobal Ion Stewart w swoim programie, kiedy tez pokazal Nietenjahuj z ta wspaniala bomba na grafiku. Wstyd bylo ten ‚grafik’ pokazac w ONZ ale mongoly sie niczego nie wstydza.
  Natomiast Ion Stewart (zyd) zawolal:
  Bibi, to ty nie wiesz, jak wyglada bomba nuklearna??? Wskocz do piwnicy i zobacz!

  A Polska wreszcie sie doczekala wlasnego zamachowca. Do tej pory byly same zagraniczne, z ktorych ABW nie miala zadnego pozytku.
  Teraz bedzie mozna zakupic wreszcie te izraelskie kamery na lotniskach, bo juz ich nigdzie nikt nie chce. .

 77. zagrypiona said

  @ 74 i 75

  Jeszcze nie ustalili wersji. Na gorąco sobie wymyślają media + służby, co dowodzi że graja w tej kwestii do jednej bramki. Nie wiem śmiać się czy płakać, bo (może na nasze szczęście) cala akcja jest tak spartaczona, śmieszna, oczywiście zmanipulowana, ze aż niewiarygodne.

  Przeraza i doprowadza do depresji jednak fakt, ze skoro już nie ma innego wyjścia i musimy być ciemiężeni przez kogoś we własnym kraju, dlaczego nie robi to jakaś grupa osób wybitnie uzdolnionych o przynajmniej wysokiej inteligenci intelektualnej. Żeby to chociaż wiarygodnie wyglądało… Dramat. Na szczęście większość się na ten spektakl nie nabrała, co rodzi jakaś nadzieje ze jednak naród nie jest bardziej durny niż oprawcy.

  PS. To wygląda ogólnie jakby jakiś konflikt był między tuskiem a abw (kundelki się gryzą), a w tej kłótni jest jeszcze trzeci który korzysta by oczernić narodowców, i ten trzeci to ten co pociąga za sznurki.

 78. Reblogged this on ZYGFRYD GDECZYK.

 79. W Święto Niepodległości przez wiele miast polskich, nie tylko w Warszawie, przeszły marsze organizowane przez środowiska narodowe. Kilkaset tysięcy ludzi. Młodych chłopców i dziewcząt. Z Młodzieży Wszechpolskiej, Obozu Radykalno-Narodowego, Narodowego Odrodzenia Polski, Falangi, ruchów autonomicznych narodowców, z grup tożsamościowych i rekonstrukcyjnych. Połączyło ich jedno – pamięć i szacunek dla ruchu narodowego w Polsce. To naprawdę ewenement. całość http://katonnajmlodszy.wordpress.com/2012/11/21/czolem-wielkiej-polsce/

Sorry, the comment form is closed at this time.