Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Listwa o Traditionis Custodes
  Listwa o Traditionis Custodes
  wanderer o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
  wanderer o XXI wiek. Więźniarkę zgwałciła…
  wanderer o Paradoks Pałacu Saskiego
  lewarek.pl o Traditionis Custodes
  Miet o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
  wanderer o Traditionis Custodes
  wanderer o Traditionis Custodes
  Listwa o Wolne tematy (54 – …
  UZA o XXI wiek. Więźniarkę zgwałciła…
  lewarek.pl o Paradoks Pałacu Saskiego
  lewarek.pl o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
  Listwa o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
  Piskorz o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 548 obserwujących.

Olewnik: Prokuratura sprawdzi czy Krzysztofa zabiły służby specjalne

Posted by Marucha w dniu 2012-11-20 (Wtorek)

Artykuł podesłał(a) p. 166 Bojkot TVN – admin.

Rozmowa z Włodzimierzem Olewnikiem na temat stanu śledztwa i przełomu dokonanego przez blogerkę Nowego Ekranu

Ponad miesiąc temu na łamach Nowego Ekranu ukazał się artykuł dr Grażyny Niegowskiej pt. „Służby zabiły Olewnika” w którym autorka przeprowadzając gruntowną analizę opublikowanej przez portal PolandLeaks części dokumentacji dotyczącej śledztwa ws. porwania i zabójstwa Krzysztofa Olewnika wykazała, że numery IMEI połączeń telefonicznych wykonywanych przez porywaczy  wskazują, iż były one przeprowadzone nie z aparatów telefonicznych ale z urządzeń podsłuchowych typu „Syborg” będących na wyposażeniu polskich służb specjalnych.

Dotarliśmy do tych urządzeń już wcześniej przy okazji zupełnie innej sprawy dotyczącej bezprawnej inwigilacji obywateli i dziennikarzy przez telefony komórkowe:

http://pietkun.nowyekran.pl/post/50928,syborg-wielka-tajemnica-panstwa
http://lazacylazarz.nowyekran.pl/post/52082,inwigilacja-przez-komorke-instrukcja-obslugi

Urządzenia te mają m.in. funkcję podszywania się pod inne numery telefoniczne, a także generowania numerów wirtualnych, nie przypisanych do żadnego realnie istniejącego aparatu i żadnej karty SIM. Dystrybucja i użytkowanie w Polsce tych urządzeń znajduje się pod ścisłym nadzorem polskich służb, które pilnują swojej wyłączności na jej stosowanie.

Rzeczowość artykułu spowodowała, że przy udziale Redakcji Nowy Ekran skontaktował się z Grażyną Niegowską adwokat Rodziny Olewników, a następnie osobiście  Pan Włodzimierz Olewnik, który przekazał blogerce pełny wykaz połączeń do analizy. Wyniki prywatnych badań dr Niegowskiej opublikowane w artykule „Olewnik musiał umrzeć”  nie tylko potwierdziły zaprezentowaną tezę, że za zabójstwem stoją ludzie polskich służb specjalnych (prawdopodobnie byłego WSI, a dzisiejszego SKW), ale też dowiodły, że wcześniejsza analiza numerów IMEI aparatów używanych przez porywaczy mogła ocalić życie Krzysztofa Olewnika.

Obydwoma artykułami absolutnie zmieniającymi obraz sprawy porwania i morderstwa, oraz wyrzucającymi na śmietnik większość prac Sejmowej Komisji Śledczej nie raczyły zainteresować się mainstreamowe media, które zazwyczaj bacznie się przyglądają każdemu drobiazgowi dotyczącemu śledztwa w sprawie Olewnika.

Przykładowo: media te niedawno odnotowały eksperyment-wizję lokalną przeprowadzoną przez prokuraturę i fantazjowały przez kilka dni na ten temat. Tymczasem mamy sensacyjny przełom w sprawie tłumaczący ciągłą obstrukcję w śledztwie i serię niewyjaśnionych samobójstw sprawców i świadków – a tu nic, pozostałe media milczą.

Nie potrafię tego wytłumaczyć w inny sposób, niż pokutującym lekceważeniem blogosfery ze strony tzw „dziennikarzy zawodowych”.

Tymczasem Pan Włodzimierz Olewnik odkrycie udziału służb specjalnych w porwaniu i zabójstwie syna potraktował bardzo poważnie, tak bardzo, że zawiadomił o nim prokuraturę. A ta po sprawdzeniu analiz autorki podjęła decyzję o konieczności wezwania dr Grażyny Niegowskiej na przesłuchanie w tej sprawie.

W międzyczasie Pan Włodzimierz Olewnik odwiedził Nowy Ekran, zapraszam do obejrzenia rozmowy na ten temat:


.
Tomasz „Łażący Łazarz” Parol
http://lazacylazarz.nowyekran.pl

Komentarze 4 do “Olewnik: Prokuratura sprawdzi czy Krzysztofa zabiły służby specjalne”

 1. Cham Wiejski said

  A kto inny mógł to zrobić?
  Kto ma w Polsce tyle władzy, co dawne i obecne służby specjalne, wywodzące się ze starej esbecji i posplatane ze światem przestępstwa i zbrodni?
  Przedsiębiorstwo Olewnika miało zostać przez nich przejęte, bo Olewnik ani nie był jednym z nich, ani nie chciał im się podporządkować. Ich wpływy zapewniły im bezkarność i dowolne manipulowanie śledztwem.
  I taka jest prawda.

 2. Atanazy said

  Widac ze tym panstwem rzadza zorganizowane grupy kryminalne wywodzace sie ze sluzb specjalnych Widac to bylo prawie od poczatku ,tzw komisja sejmowa tez nie mogla tego ustalic !!! Potwierdzenie kolejny raz jakie paskudztwa nami bezceremonialnie rzadza

 3. Joe said

  Nowe rozdanie czy waadza przycisnieta ciezarem inntych bandyckich dzialan…godzi sie na uchylanie tajemnicy jak dzialali
  kumple od okraglego mebla wczesniej…?.

 4. wet3 said

  To taka charakterystyczna zagrywka metowni rzadzacej PRL-bis – pitolenia kotka za pomoca mlotka ciag dalszy. Wiadomo, ze prawdy nigdy sie nie dowiemy…

Sorry, the comment form is closed at this time.