Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  wewewe o Reminiscencje z niedzieli covi…
  wewewe o Czy pan profesor Rafał Broda s…
  Leo o Rosja: odizolowanie Runetu od…
  I*** o Czy pan profesor Rafał Broda s…
  Dziadzius o Sosnowe zdrowsze, dębowe trwal…
  Zenon_K o Wolne tematy (52 – …
  NC o Czy pan profesor Rafał Broda s…
  Piskorz o Wolne tematy (52 – …
  Lily o Nasze miejsce w szeregu
  Piskorz o Wolne tematy (52 – …
  Kojak o Rosja: odizolowanie Runetu od…
  revers o Wolne tematy (52 – …
  Piskorz o Wolne tematy (52 – …
  Piskorz o Sosnowe zdrowsze, dębowe trwal…
  Bodzio o Czy człowiek faktycznie wykorz…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 548 obserwujących.

Brunon K. – zamachowiec idealny

Posted by Marucha w dniu 2012-11-21 (Środa)

Internauci nie mają wątpliwości – dzisiejsze rewelacje policji i ABW to kolejna prowokacja władzy i służb. Filmy przedstawiające detonacje materiałów wybuchowych domniemanego zamachowca pochodzą z… 2000 roku. Brunon K. pisał o tym w sieci już cztery lata temu. Profil ideowy „terrorysty” całkowicie przypadkiem pasuje natomiast do stereotypowego przeciwnika obecnej władzy.

Brunon K.

„Filmy o wybuchach mam i wielu mnie namawiało żebym je w internecie pokazal wszystkim. Jednak ja wole tylko prywatnie pokazywac takie filmy a to z jednego waznego powodu. Nie wiem dokładnie, po ilu latach tego rodzaju przestepstwo ulega przedawnieniu wg ustawy o prawie karnym RP :->”

To fragment wpisu Brunona K. z serwiu Nasza Klasa, który od kilku godzin krąży w sieci. Pochodzi z 2008 roku. Mieszkaniec Krakowa pisał również o starych filmach z nagranymi eksperymentami wybuchowymi oraz fachowej literaturze na ten temat, którą zbierał w domu. Materiały filmowe podejrzanego opublikowała podczas dzisiejszej konferencji prasowej Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Szybko zauważono, że „rewelacje” i „nowości” ABW pochodzą z 2000 i 2001 roku – datę nagrania widać na jednym z udostępnionych filmów video, cztery lata temu potwierdził ją również na Naszej Klasie Brunon K.

Nie przeszkadza to jednak służbom specjalnym i mainstreamowym mediom. Od rana straszą Polaków eksplozjami, jakie miały mieć miejsce w Sejmie oraz „niebezpiecznymi” materiałami do produkcji bomb, które zarekwirowano u podejrzanego. Jak się okazuje, większość z tych „narzędzi śmierci” można bez żadnego problemu i zezwolenia kupić w internecie lub znaleźć we własnym garażu.

Działania organów państwowych komentuje na portalu Niezalezna.pl Bogdan Święczkowski , były szef ABW.

– Uważam, że jet to klasyczna metoda działania służb specjalnych. Mogą o tym świadczyć choćby wypowiedzi prokuratorów zapewniających, że osoby będące niby członkami grupy zostały przesłuchane w charakterze świadków, ale nie zostały zatrzymane. Istnieje zatem bardzo wysokie prawdopodobieństwo, że była to kombinacja techniczno-operacyjna mająca na celu weryfikację zamiarów tego człowieka, a także być może i prowokacja mająca na celu sprawdzenie jak daleko jest on w stanie się posunąć. W związku z tym, że służby przez ponad rok rozpracowywały tego człowieka, w moim przekonaniu nie było żadnego bezpośredniego zagrożenia zamachem – tłumaczy Święczkowski. – Proszę zwrócić uwagę, że ma on postawione tylko zarzuty przygotowywania zamachu, a nie usiłowania. Tego typu metody stosowały służby PRL, gdy w celu wyłapywania opozycjonistów dostarczano im drukarki i powielacze, a następnie dokonywano zatrzymań. Także dzisiaj podobne metody stosują służby na całym świecie – dodaje.

Policja, ABW i „autorytety moralne” nie mają również żadnych wątpliwości co do światopoglądu zatrzymanego Brunona K. Do zamachu miało dojść ze względów narodowych, nacjonalistycznych i ksenofobicznych.

– Może zamachowiec z Krakowa otrzeźwi wszystkich polityków i dziennikarzy, którzy idą za rączkę z nacjonalistami. Może przestaną zapraszać do telewizji publicznej ONR-owców. Szukaliście zamachu – to macie – pisze na Facebooku Monika Olejnik.

Nieoceniona w tropieniu ideowego podłoża spisku jest również Gazeta Wyborcza i TOK FM. Media koncernu Agora publikują anonimowe wpisy pochodzące z forów dyskusyjnych, których autorem miał być Brunon K. Wszystkie poniższe cytaty pochodzą z serwisu internetowego Gazety Wyborczej:

Organizowałem wyklady z materiałów wybuchowych i inżynierii saperskiej, ale teraz robi się gorzej niż za komuny. Nie wspomnę już o ustawie o broni czy amunicji, gdzie jest jedna z najbardziej restrykcyjna na swiecie” – pisał. „Jedno jest pewne. Władza boi sie panicznie Polaków, że w końcu sie za nich zabierze. To dobry sygnał, do tej POry POlitycy robili co chcieli, teraz przynajmniej się boją.

Proponuję organizować się przeciwko tyranii. Nasi dziadkowie i ojcowie walczyli o to żebyśmy żyli w wolnym kraju

Trzeba przemówić do większości ludzi, którzy myślą, że mamy ‚wolność i demokrację’, którzy w to święcie wierzą. Właśnie tylko dlatego, że zmanipulowane, reżimowe media im to wmawiają. Między innymi Komisji Europejskiej tak bardzo przeszkadzają wolne media, jakim jest internet, bo nie można nimi sterować i manipulować. Pytanie. Czym jest Komisja Europejska? Ciałem, które nie jest wybierane w powszechnych wyborach, tak jak ma to miejsce z eurodeputowanymi w Parlamencie Europejskim. Kto ich wybiera do tejże Komisji?

Według doniesień mediów „zamachowiec” miał publicznie opowiadać się przeciwko ACTA.

To Komisja Europejska, a nie Parlament Europejski zdecyduje o wprowadzeniu ACTA w życie, a nie my, obywatele. Dlatego wniosek nasuwa się sam, że żyjemy w państwie totalitarnym, a ‚wolność i demokracja’ zwyczajnie to mit.

Brunon K. rzekomo występował również w obronie ojca Tadeusza Rydzyka i Telewizji TRWAM.

To, ze Ojciec Rydzyk zyje w dodstatku i nie klepie biedy to mnie to ani ziębi ani grzeje. Nie okrada nikogo w przeciwienstwie do POlitykow. Zrozumcie zmanipulowane przez media ludziska, ze Gazeta Polska, Radio Maryja czy TV Trwam to jedyne niezależne media w kraju od POlityków

Na temat swojego wykładowcy wypowiedzieli się również całkowicie anonimowi „studenci Uniwersytetu Rolniczego”.

Czuć było w jego komentarzach niechęć do ekipy rządzącej. Pytany, na kogo głosował, nie wskazywał jednak żadnej partii. Ale, jak mówią studenci, okazywał sympatię dla nowej prawicy Janusza Korwina-Mikke. Widać było, że jest pasjonatem teorii spiskowych. Mówił, że polska armia nie jest tak naprawdę polska. Przy innej okazji napomknął, że śmierć Andrzeja Leppera i Sławomira Petelickiego to nie były samobójstwa. Nie krył się z poglądami, mówił „otwartym tekstem”, także komentując w internecie.

Gazeta Wyborcza podsumowuje sprawę krótko, przytaczając ustalenia dzisiejszej konferencji prasowej policji i ABW. Zdaniem prokuratorów niedoszły zamachowiec uważa, że aktualna sytuacja społeczna i gospodarcza w naszym kraju zmierza w złą stronę, bo wszystkie stanowiska rządowe zajęte są przez osoby, które on określa mianem obcych. Nie są to w jego opinii prawdziwi Polacy.

Służby specjalne miały natrafić na trop Brunona K. szczegółowo badając kontakty, jakimi dysponował Anders Breivik, tak tłumaczył dziś Donald Tusk. Szczegółami planowanego zamachu ma się zająć w czwartek sejmowa komisja ds. służb specjalnych.

Cel działań służb i mediów wydaje się jasny – jeszcze bardziej omamić społeczeństwo i palcem pokazać Polakom, którzy to są „ci źli”. Przeciwnicy PO, ACTA, Unii Europejskiej, socjalizmu, okrągłego stołu, sympatycy katolickich mediów, prawicy, narodowcy, nacjonaliści – oni są potencjalnymi polskimi Breivikami. Troskliwa i opiekuńcza władza już od dawna przed nimi broni – tłumi wolność zgromadzeń, niszczy gospodarkę, cenzuruje chrześcijańską prasę i telewizję, prowadzi antyrodzinną politykę, pacyfikuje obchody Święta Niepodległości.

Wychowanym przez system kolejnym pokoleniom nie będą chodziły po głowie żadne ksenofobiczne i patriotyczne pomysły. A co z tymi, którzy jeszcze żyją i nadal nie podoba im się obecna polityka? Może dopadnie ich seryjny samobójca lub w piwnicy ich domów „nagle” znajdą się tony trotylu albo innych narzędzi przydatnych w obalaniu władzy. Czas pokaże.

Marcin Musiał
http://www.pch24.pl/

Komentarzy 35 do “Brunon K. – zamachowiec idealny”

 1. Fran SA said

  Ja mysle, ze to nie sluzby specjalne wpadly na taki debilny pomysl. Ten debilny pomysl moze pochodzic od wladz ‚konstytucyjnych’, ktorym sie o cos robi zolto w porach. Zdaje sie, ze trzeba zagluszyc jakies ‚niewygodne tematy’. Dostaly hycle z ABW prikaz, zeby kogos ulapic, najlepiej stara metoda sprawdzona przez CIA i inne sluzby zaprzyjaznione.

  A miedzyczasie ‚nasi’ sprobuja wymordowac wszystkie dzieci palestynskie.

 2. Niedaleko said

  Mnie szkoda człowieka bo jestem przekonany że z powodu może zbyt gorliwej dyskusji na uczelni na tematy polityki zwrócił uwagę na siebie tym którzy nie przeszli „lustracje” na uniwerku. Człowiek z rodziną będzie się brał za taką robotę. Myślę że nie. Tutaj rzad ma najmniejszą wiarygodność co świadczą afery i dziwne „wypadki’. Ale opór dal Okrągłego Stołu już znikł i Ochrana wygrywa.

  Poza tym na pewno służby cały czas węszą wokół uczeln na odpowiednich wydziałach by szukać kandydatów na … na coś. Na pewno nie węszą na wydzialach meteorologi lub leśnictwa. 🙂

 3. Pokręć said

  Muszę sprawdzić, czy przypadkiem w piwnicy nie mam przypadkiem jakiegoś trotylu „znikąd”. Albo pornografii dziecięcej, czy np. narkotyków, względnie atrap broni czy granatów. Przy tak pracujących służbach specjalnych państwa to żaden kłopot wrobić obywatela nawet w morderstwo i gwałt na dziecku (w dowolnej kolejności). Szkoda tylko tego dziecka, które poświęcą. Ale czego nie robi się dla POlityki? Ale jakby poszukali u mnie, to torebkę saletry do mięsa, słoiczek siarki (kiedyś sobie topiłem siarkę i obserwowałem jej przemiany alotropowe) i mnóstwo kabelków, silniczków, części elektronicznych znajdą. Ba, nawet stary telefon komórkowy też się znajdzie. Nie mówiąc już o tak niebezpiecznych narzędziach do produkcji bomb, jak młotek, kombinerki, wiertarka i zestaw śrubokrętów.
  Gdyby mi podrzucili jeszcze licznik Geigera, to świat usłyszałby o polskim terroryście – fizyku chcącym skonstruować bombę wodorową.
  Jakie to proste!
  Brunona K. zbyt szybko capnęli. Jak już mieli ludzi z ABW w jego grupie, to mogli spokojnie poczekać na twardsze dowody, mogli spokojnie i bez paniki poczekać do momentu, aż rzeczona bomba znajdzie się na samochodzie a Brunon będzie nim wyjeżdżał do Warszawy.
  A tak – mają skrzynkę części, które leżą w setkach tysięcy polskich domów i w dziesiątkach tysięcy szuflad elektroników – hobbystów. Czy to oznacza, że każdy elektronik – hobbysta (a i zawodowiec też) to terrorysta, każdy chemik o poglądach na prawo od peło to nielegalny producent narkotyków i materiałów wysokoenergetycznych (można by dołożyć bimbrownictwo, ale to na nikim dziś nie zrobi wrażenia, ba w społeczeństwie tylko wywoła skutek odwrotny do zamierzonego). Fizyków mozna rytualnie oskarżać o chęć budowy bomb jądrowych a informatyków – że chcieli przemocą zniszczyć serwery służb specjalnych i sparaliżować sieć łączności państwa.

 4. Reblogged this on ZYGFRYD GDECZYK.

 5. Marucha said

  Re 3:
  W razie czego – podłożą.

 6. Tomek said

  Re. 2

  …”Na pewno nie węszą na wydziałach meteorologi lub leśnictwa. :-)”…

  Nie jestem taki pewien. Meteorolog będzie chciał zaatakować sejm, lokalnym gradobiciem. Leśnik przyuczy do ataku na sejm, dzikie ptaki drapieżne.

 7. Tomek said

  Re. 3

  Święta prawda!

  Trzeba będzie mieć zezwolenie policji na pól metra kabla i na silniczek elektryczny do zabawki.

 8. 166 bojkot TVN said

  http://janpinski.nowyekran.pl/post/80553,gen-polko-ktos-postanowil-zostac-polskim-jamesem-bondem

 9. Isreal said

  Pan K chyba powinien zacząć bać się o życie (oby nic się nie wydarzyło),

  dochodzenie, areszt, ciągły stres i inne związane ze sprawą rozwalą mu życie i zdrowie – skoczy ciśnienie, wysiądzie żołądek……………….

 10. Fran SA said

  re: 5
  Nie musza podkladac. Porobia zdjecia czegokolwiek. Nawet niepokrwawionych majtek.

  Te tzw. sluzby bezpieczenstwa opowiadaja byle co i nawet sie specjalnie nie wysilaja na jakikolwiek sens przedstawionych bredni. Mozna ludzi zastraszyc przez zaskoczenie byle idiotyzmem.

  Pamietam awanture z mlodym Nigeryjczykiem, ktory w majtkach przemycil bombe na poklad samolotu, bo mial te bombe wyjac z majtek nad Detroit i zbombardowac pol miasta i wszystkich pasazerow. Mysle, ze bardzo wygodnie mu sie na tej bombie siedzialo w samolocie.
  Potem sie okazalo, ze nie zdazyl, bo mu bomba w gaciach wybuchla. A potem pokazywali te czysciutkie, bielutkie prosto ze sklepu gacie cale porozrywane. Chyba pazurami.
  Jajka i facet sie ostaly, wiec go mieli skazac na dozywocie. Potem sie okazalo, ze Nigeryjczyk jest milionerem z Londynu i synem jakiegos bankiera.
  Ale na wszelki wypadek zainstalowali skanery na lotniskach i postraszyli ludzi jakims mlodym chlopakiem, co mial bombe w kroku.

  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114881,11164105,Dozywocie_dla_Nigeryjczyka_ktory_chcial_wysadzic.html

 11. yokmokk said

  Co rząd ciągle z tym Breivikiem. On zabił, ten zamierzał (ha, ha). Porównanie ni w 5 ni w 10. Chcą zastraszyć masy. Czemu nie można tak – spisek prochowy 1605, zawiązany przez grupę katolików angielskich, którzy zamierzali wysadzić w powietrze parlament wraz z królem Jakubem I, aby przywrócić katolicyzm w Anglii. Na czele grupy stał Guy Fawkes, spisek wykryto a przywódców stracono. Yokmokk.

 12. RG said

  Mój blog odwiedzają ludzie z Izraela. Ale teraz chyba bardziej powinienem od Mossadu bać się ABW? 😀
  Idę sprawdzić na strychu czy nie mam jakiegoś karabinu. U nas sporo kaczek w parku, mogliby postrzelać i wyszłoby na to, że na nich ćwiczyłem przed zamachem na Elżbietę II. Oczywiście dlatego, że miałbym od 2000 (mając 17 lat) śledzić w sieci artykuły dotyczące Replitan.

 13. tylka said

  Służby specjalne, to niestety, nie są owieczki, a jeżeli, to w wilczej skórze, starzy wyjadacze, pozostałość po komunie. Hmmm, tak jakby jej już nie było 🙂 Nie pasuje mi za jasną Anielkę, że premier, albo, jak się ktoś wyraził „władze konstytucyjne” wymyśliły tą prowokację. Po coś, ta prowokacja zaistniała, chyba niedługo się dowiemy, podobnie jak wykorzystanie przez R.Sikorskiego, kilku słów, antysemickich, więc skończyło się ustawą, dot. „mowy nienawiści”. Zamordyzm coraz większy się szykuje. Ponad 2 miliony Polaków wyemigrowało w krótkim czasie, za chlebem. Rząd polski, nie realizował żadnej polityki, zgodnej z konstytucją. Nikomu nie zależało, żeby zostali, ale zaproszenie do powrotu do Polski, dla ludności Izraela, sam ś.p. prezydent Lech Kaczyński, będąc z wizytą w Izraelu – przekazał. Jest jeszcze kwestia zwrotu, pożydowskiego majątku, w bajońskiej kwocie, wynoszącej mniej więcej czteroletni budżet narodowy Polski. Do 2015 roku, pan premier nie obiecuje Polakom żadnej poprawy, czyżby, spłaty za mienie żydowskie? Tu nie ma indywidualnych rozliczeń, o swoje dopominają się nawet ci z Żydów, którzy już nie żyją, czyli są na łonie Abrahama. Abstrahując od powyższego, ta zdawałoby się nielogiczna, grubymi nićmi szyta zagrywka, jest po coś. Myślę, że przekonamy się o tym, na własnej skórze.

 14. tylka said

  Drugi film, w którym ś.p. prezydent, w imieniu narodu polskiego, zaprosił do powrotu, do Polski … Żydów … jest już niedostępny.

  Ten, wyżej, mówi także, sam, za siebie. Szczep piastowy, to nie jest, niestety. Chociaż, daleka jestem od atakowania prostych, miłujących zgodę i spokój Żydów polskiego pochodzenia, nie mogę się zgodzić z faktem upadlania Polski i Polaków, poza granicami naszego kraju. Zresztą, w Polsce jest podobnie.Tak, jakby Polska nie poniosła żadnych ofiar, przecież, kamień na kamieniu nie pozostał, wymordowanie całej polskiej inteligencji, przecież nas Polaków, także zginęło kilka milionów, nie można się do dzisiejszego dnia doliczyć pomordowanych, zagłodzonych w łagrach rosyjskich i na Sybirze. I tylko za to, że ten dumny naród, jednocześnie katolicki, podał rękę, przyjął pod swe skrzydła, inny naród, który był tępiony w Europie, któremu groziła zagłada, dziś opluwa, oskarża, szarpie i miesza z błotem. Może, nie na temat napisałam, ale, nie do końca.

 15. tylka said

  Fran SA, dedykuję Tobie:

  Pozdrawiam

 16. Panowie… jutro mogą nas wszystkich aresztować. Za gwałt.

  A w ogóle, to Gajowy mógłby zawiesić tu sondę pt. „Czy zajrzałeś już do własnej piwnicy?”

 17. Niedaleko said

  Ad. 15 – Dziękuje bardzo. Nie wiedziałem że ten filmik istnieje !!!!

  Zob. też: https://marucha.wordpress.com/media/ – admin

 18. Niedaleko said

 19. re;12

  spoko, nie podniecaj sie zdazysz jeszcze spodnie zmoczyc niejednokrotnie..siedz w lawce i czekaj cierpliwie kiedy wezwa do tablicy

 20. RG said

  Ad.19
  To chyba byłby pierwszy raz, a ja lubię nowości 😉
  Niestety, ale w Szwecji „do tablicy” nie wzywają, w ławce też nie siedzę, tylko w pracy. No ale co kraj to obyczaj.

 21. Marucha said

  Re 19:
  Po co taki komentarz?

 22. Maverick said

  Milosciwie nam panujacy musza tworzyc taka atmosfere zagrozenia aby wprowadzac coraz bardziej drakonskie prawa pozbawiajace nas praw, okradajace i czyniace z Polski folwark orwellowski. Trzeba sie zjednoczyc i temu zapobiec.

  http://gazetawarszawska.com/2012/11/20/kiedy-zydzi-przyjda-ukrasc-twoj-dom/

  http://swobodnadyskusja.myfreeforum.org/about1531.html

 23. RG said

  Ad.21
  Może zły dzień w pracy?
  Klienci też się wyżywają na sprzedawach po kiepskim dniu.
  Ale to i tak dobrze, że osoba podpisała się imieniem i nazwiskiem. Epitety „anonimowych” od razu są jak rzucanie grochem o ścianę, a tu proszę, odrobina honoru. Ale nie chcę nic pisać o tym, że kobieta nie powinna się tak wyrażać. Sądząc po tym jak pisze może sama jeszcze nie ukończyła liceum.

  O ile to kobieta… – admin

 24. AV said

  Wklejam pod właściwy artykuł, ważny dowód w sprawie:D:

  przez pomyłkę wkleiłem gdzie indziej. Błąd naprawiam.

 25. Maciej said

  Teraz wszyscy jesteśmy Brunonami … To chyba dość wyraźny sygnał … Boją się tych z po za frekwencji, z poza pierwszej linii kolaboracji – głosowania, tych którzy nie godzą się na stan okupacji …

 26. Maciej said

  Teraz wszyscy jesteśmy Brunonem K … Być miało …

 27. 166 bojkot TVN said

  http://pirx.nowyekran.pl/post/80617,brunon-k-i-bomba-termobaryczna

 28. Niedaleko said

 29. Polak said

  POLACY wszedzie gdzie zyjecie LACZCIE SIE !!! Juz CZAS NA ZORGANIZOWANA OBRONE .

 30. Sybirak said

  Mój znajomy, wyjatkowo przyzwoity człowiek, też Sybirak, gdy próbowałem zadzieżgnąć rozmowę na temat „zamachu”… splunął siarczyście i rzekł:
  Wiesz, ta jesień taka ładna ! A obiecywany koniec swiata może wreszcie temu draństwy kres położy…

 31. Rysio said

  re 27. bojkotka – czy ten twój pierdzący kolega to też tak samo jak ty – wyborca PISu?

  🙂

 32. revers said

  w koncu rolnik, wie co z nawozami zrobic lub GMO pod NWO, pakty fiksalne.

 33. tylka said

  Ad 17 Dziękuję

 34. Fran SA said

  Te koncepcje prowokacji , a nastepnie ukarania ‚winnych’, bardzo ladnie ujal Donald Rumsfeld tworzac – w 2000 roku – nowa grupe d/s specjalnych pt. P2OG:

  ‚Proactive, Preemptive Operations Group, which would carry out secret missions designed to „stimulate reactions” among terrorist groups, provoking them into committing violent acts which would then expose them to ‚counterattack’ by U.S. forces.’ –
  co mniej wiecej oznacza, ze specjalna grupa podzegaczy i prowokatorow bedzie wzniecac zadyme, zeby pozniej karac winnych tej ( wyrezyserowanej) zadymy:

  http://www.counterpunch.org/2002/11/01/rummy-s-plan-to-provoke-terrorist-attacks/

  Do tych prowokacji nalezy pewnie wysylanie helikoptera nad boisko szkolne i mordowanie dzieci grajacych w pilke – bo tak zaczela sie awantura w Gazie;

  Nie bylo zadnych rakiet, izraelski helikopter zastrzelil na smierc 13 -letniego chlopca, ktory gral z kolegami w pilke. To bylo w czwartek, przed awantura.
  W czasie pogrzebu chlopca, izraelici zastrzelili kolejnych dwoje dzieci.
  Naturalnie w Gazie zawrzalo, i na taka okazje czekaly wojska izraelskie, do czego sam sie przyznal izraelski dyplomata, Freddy Eytan w czasie wywiadu dla francuskiej tv. :

  http://www.presstv.ir/detail/2012/11/21/273680/gaza-war-preplanned–israeli-diplomat/

 35. Maverick said

  Rzady zamiast sluzyc obywatelom przewaznie, obracaja sie przeciwko wlasnym obywatelom. bez upowaznienia obywateli podatkuja co sie da, wprowadzaja akcyzy i VAT-y wydaja beztrosko pieniadze podatnika, hulaja na koszt podatnika, zamiast im sluzyc. W Republice Prawa jaka przedstawia Plato, obywatelami na wysoko postawionych pozycjach spolecznych powinni byc obywatele cos juz osiagneli wystarczajaca finansowa niezaleznosc i gotowi sa sluzyc innym spolecznie i za darmo w imie ideji panstwa prawa. Mamy pierwszy taki przypadek gdzie Boniek jako pierwszy zadeklarowal nie pobieranie wynagrodzenia za prezesowanie PZPN, co szybko zostalo skrytykowane poprzez pijawki i pasozyty bedace przy korycie, bo moze to dac zly przyklad i suwerrenni obywatele moga sie przebudzic, a modne jest np, pobieranie oplat za TV publiczna a ktora powinna byc darmowa jezeli rzad uzywa jej do doktrynowania obywateli, a nie obiektywnego informowania co robia wapliwej jakosci presstutycyjni jurnalisci jak Olejnik i Tomasz Lis.

  Teokratyczne wladze jakie ma Polska szastaja slowem demokracja, gdy wogole nie rozumieja znaczenia tego slowa. Jak wiemy w Grecji tez byla demokracja i durmnie mogli glosowac ze powinni skazac Najwiekszego mysliciela wszechczasow Sokratesa na smierc wrzucajac czarne kamienie do kubla skazujacego i biale do uniewinniajacego kubla a ze durmi jest wiecej niz ludzi szlachetnych, ktorzy potrafia samodzielnie myslec wiec greccy sofisci skazali go na smierc. Jego uczen napisal wiele dziel jak Republika, czy Alegorie W Drodze Na Jarmark, probujac obudzic zaklamana demokracje sofistow i uczynic z kraju Republike Prawa.
  Byl Platon.

  Polscy sofisci to idioci z GW i TVN ktorzy mysla ze wolni polscy i suwerrenni obywatele to jakies lemingi ktore mozna tresowac.

  Teokracja istnieje wtedy gdy obywatele boja sie rzadzacych jak Tuska , czy Bronka i ich sluzb wyspecjalizowanych w popelnianiu samobojstw. uzywania entrapmentu w stylu faszystowskim aby tworzyc poczucie niebezpieczenstwa w panstwie a tym samym konsolidujac swoja teokratyczna i absolutna wladze.

  Teokracja istnieje wtedy gdy rzad uzywa swoich instytucji do entrapment obywateli.

  Definicja entrapmentu:

  The act of government agents or officials that induces a person to commit a crime he or she is not previously disposed to commit.

  Okazuje sie ze dwoch agentow ABW za pieniadze podatnika przeprowadzilo operacje wrobienia tego Krakowianina, jezeli tak operuje polski rzad to znaczy ze Tusk i jego banda upaja sie wladza i mysli ze wszystko im wolno, jeszcze nie ucichly echa prowokacji Na Marsz Niepodleglosci a juz jak w hitlerowskich Niemczech kolejna prowokacja gestapo czyli ABW.

  Pare madrych cytatow o ludziach ktorych upoja wladza.

  Power gradually extirpates for
  the mind every humane and gentle virtue.
  —-Edmund Burke.

  A Vindication of Natural Society
  Power, like a desolating pestilence,
  Pollutes whate’er it touches.
  —-Shelley. Queen Mab III

  Power tends to corrupt;
  absolute power corrupts absolutely.

  Governments not only murder people, but what everybody knows is that governments kill people in domestic and foreign wars. And here also power–lack of freedom– is the cause.

  Poniewaz w Polsce brakuje wolnosci teokratyczni oligarchowie zyjacy kosztem podatnika chca osiagnac wladze absolutna.
  —- Lord Acton. Letter to Bishop Creighton

  W przypadku sprawy Brunona i jego planow wysadzenia sejmu jako kandydatow do aresztowania widze tylko dwoch pasozytow ABW. Z paragrafu za entrapment. Przy okazji zwolnienie Tuska z zajmowanej pozcyji bo to w koncu jego rzadzaca ekipa stosuje hitlerowskie i faszystowskie metody, a ci agenci juz uwierzyli ze Polska to ich folwark orwellowski.

  Na zalaczonym wykresie widac ze rzady morduja wiecej wlasnych obywateli niz wojny.

  Polska ma w tym bardzo niechlubna pozycje, komisarze ludowi juz po zakonczonej II wojnie swiatowej wymordowali Ponad 1200 000 Polakow i dzisiaj synkowie tych mordercow skupieni sa wokol GW i TVN dalej tresujac narod polski do pokornosci.

  Morderstwa w CHINACH

  [img]http://www.hawaii.edu/powerkills/CHINAPIE.GIF[/img]

  w ROSJI DWUKROTNIE WIEKSZE OD STRAT WOJENNYCH KTORE WYNIOSLY PONAD 22 MILIONY.

  W POLSCE KOMISARZE LUDOWI WYMORDOWALI W LATACH 1945 DO 1989 OKOLO 1 200 000 A IEKTORZY SZACUJA ZE MOGLA BYC NAWET 1 800 000.

  O tym powinno sie uczyc dzisiaj w szkolach aby mordercy w Polsce nie zaprowadzili faszyzmu, caly ten SLD i PO pracuje w pocie czola nad zaprowadzeniem faszyzmu. Oczywiscie dla zmylki nazywajac Marsz Niepodleglosci marszem faszystow.

Sorry, the comment form is closed at this time.