Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  wewewe o Reminiscencje z niedzieli covi…
  wewewe o Czy pan profesor Rafał Broda s…
  Leo o Rosja: odizolowanie Runetu od…
  I*** o Czy pan profesor Rafał Broda s…
  Dziadzius o Sosnowe zdrowsze, dębowe trwal…
  Zenon_K o Wolne tematy (52 – …
  NC o Czy pan profesor Rafał Broda s…
  Piskorz o Wolne tematy (52 – …
  Lily o Nasze miejsce w szeregu
  Piskorz o Wolne tematy (52 – …
  Kojak o Rosja: odizolowanie Runetu od…
  revers o Wolne tematy (52 – …
  Piskorz o Wolne tematy (52 – …
  Piskorz o Sosnowe zdrowsze, dębowe trwal…
  Bodzio o Czy człowiek faktycznie wykorz…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 548 obserwujących.

UWAGA!!! Układ sięga po psychiatrów.

Posted by Marucha w dniu 2012-11-21 (Środa)

Link podesłała p. Marta15 – admin

Ppłk. Mariusz Lewiński, sędzia w stanie spoczynku, który ujawnił przestępstwa popełniane przez sędziów i prokuratorów wojskowych został zatrzymany przez policję. Po prawie pięciu godzinach zawieziono go na badania psychiatryczne.

To dzięki sędziemu Lewińskiemu wiemy już, że w prokuraturze i w sądach wojskowych działa grupa przestępcza o charakterze zbrojnym. To sędziowie, którzy sądzą się nawzajem, ukrywają swoje przestępstwa. I prokuratorzy, którzy umarzają postępowania ilekroć pojawi się w nich ktokolwie związany z grupą. To nie przypadek – to reguła sterująca polskim wymiarem sprawiedliwości.

Część wojskową tego procederu ujawnił ppłk. Mariusz Lewiński, któremu towarzyszyliśmy z kamerami na procesach sądowych – i tych przeciwko niemu, i tych, które rozpoczynał sam.

Ale struktury mafijne w wojskowym wymiarze sprawiedliwości pokazały, jak długie mają ręce. Mariusz Lewiński jest jak najbardziej zagrożony zamknięciem w szpitalu dla obłąkanych. Wszystko odbyło się jak w filmie sensacyjnym. Poranna wizyta policji, zatrzymanie, wielogodzinne przetrzymywanie i w końcu przymusowe badania psychiatryczne. To metody, które doskonale opanowali stalinowscy siepacze wsadzając do psychuszek miliony ludzi w najczarniejszych latach Związku Sowieckiego. Historia powtarza się dzisiaj. W Polsce.

Oto list Mariusza Lewińskiego:

„Zostałem zatrzymany o godz. 7.30 w miejscu zamieszkania. Postanowieniem z dnia 26 października 2012 r. (sygn. ASD 2/12) Sąd Apelacyjny Sąd Dyscyplinarny w Krakowie wydał postanowienie o zatrzymaniu i doprowadzeniu w dniu 19 listopada 2012 r. na godz. 13.00 na badanie przez biegłych psychiatrów.

Na policji byłem od 7.50 do 12.30 kiedy to przewieziono mnie na badanie do sadu okręgowego we Wroclawiu. Badanie miały przeprowadzić biegłe ze szpitala psychiatrycznego przy ul. Krasińskiego we Wrocławiu. Miałem już wątpliwa przyjemność być badanym przez lekarzy z tej placówki. Uznano mnie za urojeniowca kiedy wspominałem o nagminnych przypadkach orzekania w sadach wojskowych przez sąd nienależycie obsadzony.

Teraz sprawa dotyczy zamiatania pod dywan wielu przestępstw umyślnych popełnionych przez sędziów i prokuratorów wojskowych w tym przez Parulskiego. Zawiadomienia o ich przestępstwach były zamiatane pod dywan sami zaś wpadli na szatański pomysł zrobienia mi sprawy dyscyplinarnej za naruszenie zasad etyki sędziowskiej poprzez ujawnianie tych przestępstw.

Najłatwiej będzie zrobić ze mnie wariata, bo jak można dawać posłuch ‚rewelacjom’ wariata. Teraz moge się spodziewać umieszczenia w oddziale zamkniętym i bez kontaktu ze światem zewnętrznym. Bialoruś to raj na ziemii. Piekło jest w Polsce. Pozdrawiam. Mariusz Lewiński”.

Bez komentarza.

Historia ppłk Lewińskiego:

http://pietkun.nowyekran.pl

Zob. też:


.
Admin.

Komentarzy 11 do “UWAGA!!! Układ sięga po psychiatrów.”

 1. JO said

  Szkoda mi tego Sedziego. Zgnoja go albo zabija.

 2. 166 bojkot TVN said

  http://macgregor.nowyekran.pl/post/80599,sld-czyli-kurwy-nachalne-zuchwale-i-bezczelne

 3. RomanK said

  Szkoda mi tego Sedziego. Zgnoja go albo zabija. ,,,,,koniec cytaty,,,,
  placza tchorzliwe lemingi uwazajace sie za..no wlasnie:::????
  I sa ludzie….LUdzie przez duze L….jak Lewinski…pulkownik Lewinski….
  Nie wiem moze z tych samych Lewinskich co i Monica Lewinski, moze z tych……. drugich… oblakanych.,..
  Jak H Pajak..wielokrontie wzywanych i wysylanych na badania psychiatryczne,,,za mowienie tak – Tak, a nie Nie!

  Dedukujacym na podstawie wlasnych intuicji ,,nie dzieje sie krzywda…nawet- jak oczeniaja i pomawiaja,,,,bazujac na takich wydedukowanych z intuicji podstawach…
  Panstwo Polskie nie znosi oblakanych…takich Pajkow plk, Lewinskich, Makowieckich… Bo CI Panstwo Lotrostwo zwiace sie Panstwem Polskim,…..w towarzystwie tchorzy i glupcow….z dostepem do psychuszek….. czuja sie bezpiecznie!

  Zdając sobie sprawę z niewłaściwości porównania: niektórzy nie znoszą gajowego Maruchy właśnie za to, że nie mówi TAK gdy myśli NIE. I wbija nóż w serce Polaków. – admin

 4. RomanK said

  Kurwy zuchwale i nachalne…
  czyli raz sierpem raz mlotem….czyli streczenie w starym stylu pani Balkotki….wstydu nie masz kobieto!

 5. JO said

  ad.3. A co Pan Robi Panie Romanie? ..nieLemngu, „Bohaterze”?

 6. JO said

  Nalezy brac pod uwage, ze to Pokazowka na zasadzie Talmudu, by z jednej strony pokazywac, ze sa tacy „Dobrzy” Sedziowie i sa „Zli” sedziowie, ze ktos „walczy”. Talmudyczne dzialanie oglupia, usypia, konfuduje, prowadzi na manowce, Ciezko jest wydedukowac Prawde i o to chodzi , by w wystansie do wydazen jakichkolwiek ludzi somoblokowali siebie przed dzialaniami mogacymi Uwolnic Ich przed Talmudem, Okupacja…upadkiem….

  Ciekaw, ze Pan Roman potrafi mnie wyzywac od Lemingow, mnie, ktory widzi, sledzi co sie dzieje poszukujac Prawdy, ktory robi wysilek by te czesc za ktora jest odpowiedzialny Odebrac Zydo-Masonerii i oddac Bogu

  Kto wiec wg Pana Romana K NIE jest Lemingiem? Czy Pan Jozef B, ktory wraz Panem Romanem Utworzyl strone Internetowa i Ujawnia Zydow Przekrety z Jedej Strony a z Drugiej Pokazuje Wzor Jana Pawla II jako „Droge” do nasladowania w tym w „dialogu” z Zydami?

 7. JO said

  Nie kupuje w Tesco i innych Zydowskich Sklepach
  Nie kupuje Towarow od Zydow
  Mam Konto Bankowe w Jedynym jeszcze ( wczesci) polskim Banku
  Oddzielilem Bliskich od SWIATA przyblizajac ich Bogu uczac Prawdy Objawionej dajaca mozliwosc widzenia Falszu i obrony przed nim, przed Swiatem, przed Namietnosciami.

  Nikt z Nas w Rodzinie nie oglada TV, nie sluch a Radio, nie czytamy GW, uprawiamy ziemie, trzymamy wlasne zwierzaki , ktore naz Zywia, Chronimy to co posiadamy w naszym reku, wiedzac, ze to co Mamy jest Polskie i dlla Polski

  Jestesmy Wiernymi Kosciola Tradycyjnego Katolickiego a by zblizyc sie do niego, by byc RAZEM przenieslismy sie z miejscowosci 600 km od miejsca gdzie Jest Nasz Kosciol i Ksieza – to byl Priorytet decyzji o przeprowadzce – BYC BLISKO , RAZEM z Tradycjonalistami by sie Chronic nawzajem, by Tworzyc SRODOWISKO z Ktorego Beda Ksieza Tradycyjnie Katoliccy….

  Powiedz Romanie, co ja jeszcze Moge Zrobic wiecej by nie byc Lemingiem?

 8. JO said

  Aha, Nie Glosowalismy w Wyborach ostatnich , popierajac „Opcje Romana K” :),
  Co Wazne, kazde z nas od 5 latka po najstarszego czyta Gajowke 🙂

 9. RomanK said

  Powiedz Romanie, co ja jeszcze Moge Zrobic wiecej by nie byc Lemingiem?..pyta pan JO//

  Nic panie JO!.. Nic!/////.jak juz Pan Bog takim stworzy- to go nie zamorzy!

  BOg stworzyl swiat i wszystko co fruwa i pelza po ziemi i ryje norki i chowa sie w nich,,,..wg rodzaju i gatunku…i tak juz jest. – jedno pelza drugie fruwa…trzecie ryje jedno pod drugim,,,

  CO moge zrobic wicej..pytal mlodzieniec pana Jezusa…..

  Nawet ptaki..dla bezpieczenstwa lacza sie w stada…im wieksze tym bezpieczniejsze….

  Lemingi otaczaja mity…..dlatego nalezy znac swija tozszamnosc:

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Leming
  Polacy . wszelakich denominacji, wyznan i orientacji politycznej….Laczcie sie! TO kwestia Byc..albo nie byc!

 10. wet3 said

  @ JO (5)
  Pan RomanK, jak zwykle, obrzuca lajnem i blotem kazdego, kto mu pod lapy popadnie! Taka juz jest jego psia natura. Poza tym, pan Roman chetnie i szybko udzieli Panu rady, ale, biedactwo skonczone, sam nie wie co ze swoim skurwysynstwem zrobic!

 11. Reblogged this on ZYGFRYD GDECZYK.

Sorry, the comment form is closed at this time.