Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Maverick o Wolne tematy (54 – …
  Listwa o Traditionis Custodes
  Listwa o Traditionis Custodes
  wanderer o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
  wanderer o XXI wiek. Więźniarkę zgwałciła…
  wanderer o Paradoks Pałacu Saskiego
  lewarek.pl o Traditionis Custodes
  Miet o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
  wanderer o Traditionis Custodes
  wanderer o Traditionis Custodes
  Listwa o Wolne tematy (54 – …
  UZA o XXI wiek. Więźniarkę zgwałciła…
  lewarek.pl o Paradoks Pałacu Saskiego
  lewarek.pl o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
  Listwa o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 548 obserwujących.

Psychopaci w wymiarze sprawiedliwości.

Posted by Marucha w dniu 2012-11-24 (Sobota)

O psychopatach w wymiarze sprawiedliwości pisałem już kilkakrotnie. Zaczynam lepiej rozumieć ich zachowania. Na podstawie dzisiejszej wiedzy można wnioskować, że część owych zachowań jest związana z biologicznie inną strukturą mózgu.

O psychopatach w wymiarze sprawiedliwości pisałem już kilkakrotnie. Były to przemyślenia oparte na intuicyjnym zrozumieniu zjawiska i osobistych doświadczeniach.

Obecnie moja wiedza została wzbogacona poprzez lekturę fachową i dodatkowe obserwacje. Utwierdzam się we wcześniejszych przypuszczeniach o dewiacjach psychicznych osobników w aparacie represji, bo takie jest właściwe określenie dla prokuratury i sądów. Zaczynam lepiej rozumieć ich zachowania, nielogiczne z punktu widzenia normalnego człowieka. Na podstawie dzisiejszej wiedzy można wnioskować, że część owych zachowań jest związana z biologicznie inną strukturą mózgu. Ta inna budowa mózgu może mieć pochodzenie dziedziczne lub być spowodowana defektami podczas porodu lub wskutek przebytych chorób.

W literaturze spotyka się głównie dwa opisy zaburzeń osobowości, są to schizoidia i psychopatia. Ta ostatnia z kolei może być dziedziczna lub nabyta na przykład wskutek wpływu środowiska patologicznego. Psychopatię nabytą określa się często jako charakteropatię. Wymienione defekty osobowości może zdiagnozować psycholog kliniczny poprzez testy. Niektórzy autorzy jednak uważają, że w warunkach ambulatoryjnych jest to trudne, a najlepszą diagnozę można postawić obserwując daną osobę w jej naturalnym życiu.

Większość publicznie dostępnych informacji odnosi się do psychopatii. Jest to rodzaj dewiacji osobowości o podłożu biologicznym, w dodatku dziedziczny. Autor „Ponerologii politycznej” Andrzej Łobaczewski nazywa tych osobników parahomo sapiens, innym gatunkiem. Dlatego ludzie ci są niereformowalni, po prostu ich mózgi są zbudowane inaczej i żadna psychoterapia tu nie pomoże. Typową cechą psychopatów jest brak uczuciowości. Dlatego dziwią nas często jawne kłamstwa pewnych osób, bez cienia zażenowania. Psychopata złapany na kłamstwie zaraz zmieni wersję, znajdując wytłumaczenie dla wcześniejszej konfabulacji. Jednostki te pasożytują na normalnych ludziach zdając sobie w pełni sprawę ze swej odmienności i podatności tych pozostałych na manipulację i wyzysk. Dla psychopatów jesteśmy frajerami kierującymi się emocjami. Dlatego próby odwoływania się do kwestii moralnych czy poczucia wstydu w stosunku do urzędników wymiaru sprawiedliwości, nie donoszą skutku. Ci ludzie prawdopodobnie po prostu nie znają tych uczuć. W ich miejsce noszą maskę udającą normalność.

Taki Wysoki Sąd – to tylko w telewizyjnym serialu.

Inną charakterystyczną cechą zachowania się psychopaty jest sprzeczność i zagmatwanie wypowiedzi. Nie odpowiada on wprost, lecz mataczy, winiąc na przykład ofiarę za swoje przestępstwo. Hervey Cleckley w książce Mask of Sanity podaje przykład mordercy, który przed psychologiem o swojej ofierze powiedział, że musiała poznać twarde fakty życia. Dwa lata temu w artykule „Kasta Szwindlerów” pisałem jak w polskim prawie dokonuje się ordynarnych manipulacji w celu dokonywania oszustw, rozbijania rodzin i przejmowania majątków. Oczywiście w ustach sędziów rodzinnych prawo to ma na celu dobro dziecka.

Innym przykładem takiego psychopatycznego myślenia jest preferencja dla rozwodów przez sądy rodzinne i pozostawianie obojgu rodzicom pełnej władzy rodzicielskiej z prawem ze strony ojca jedynie do kontaktu z dzieckiem. Dodajmy, prawem, którego często nie może wyegzekwować. Ja ze swoimi córkami nie mogę się spotkać już siódmy rok, a korespondencją z sądami mógłbym wytapetować sobie cały pokój. Skonfrontujmy to z artykułem 48 Konstytucji gwarantującym rodzicom prawo do wychowywania dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami. Nie spotkałem jeszcze sędziego, którego by widział sprzeczność tej sytuacji a sprawa oparła się nawet o Trybunał Konstytucyjny.

Swojego czasu opublikowałem tekst „Pluć sędziom w oczy”, gdzie przytaczałem przekręty sędziów z nazwiskami, a jednego z nich – Adama Skowrona z Tarnowskich Gór, skierowałem do psychiatry. Sędzia ten na rozprawie odczytał mój wniosek o poddanie go badaniu psychiatrycznemu bez cienia żenady i nadal oddawał się manipulacjom. Jedno z jego postanowień dotyczyło moich spotkań z córkami w ośrodku dla alkoholików i narkomanów. Nie spotkałem się z protestem w związku z moimi publikacjami ze strony żadnego z opisywanych sędziów. Jednak dwa razy byłem zamknięty i spędziłem kilka miesięcy za kratami, przy bardzo naciąganych zarzutach. Po sądach jestem ciągany nadal.

W swojej książce Hervey Cleckley przedstawił szereg szczegółowych opisów psychopatycznych osobowości. Z reguły osobnicy ci potrafili być bardzo poprawni, nawet ujmujący i wzbudzali zaufanie. Jednak przy pierwszej nadarzającej się okazji czynili zło – oszukiwali, manipulowali a nawet dopuszczali się morderstw. Widziałem stary film z Hitlerem, jak bardzo troszczył się o żołnierzy. W swoich pismach z carskiego więzienia Feliks Dzierżyński – późniejszy krwawy psychopata, robi wrażenie wrażliwego idealisty. Porównajmy z tą charakterystyką drobiazgowość sędziów w prowadzeniu rozpraw, żonglerkę paragrafami i jednocześnie ciągłą, ukrytą manipulację. Przykładem może być chociażby nagrywanie rozpraw. Nie spotkałem jeszcze sędziego, który publicznie byłby przeciw, jednak w sądzie regularnie zabraniają rejestrowania dźwięku. Oczywiście chodzi o możliwość wybiórczego protokołowania. Psychopaci lubują się w manipulacjach a jednocześnie swoje postępowanie potrafią uzasadnić pseudopoprawną logiką.

Wiadomo, że niektóre systemy religijne w swoim nauczaniu różnią się znacznie od sposobu myślenia i reakcji człowieka normalnego. Polskie prawo, ze swoją szczegółowością, paragrafiarstwem i poleganiu na mglistej interpretacji prawa zamiast na tradycji społecznej i zdrowym rozsądku, wskazuje na znaczny udział logiki talmudycznej. Dodajmy do tego małżeństwa prawnicze i częste dziedziczenie zawodu. Dostajemy w ten sposób sytuację ograniczonej puli genów, sprzyjającą umacnianiu się dewiacji, spotęgowaną psychopatycznym wychowaniem rodzinnym. Daje to bardzo niebezpieczny efekt dla funkcjonowania społeczeństwa ludzi normalnych. Dlatego potrzeba stworzenia obywatelskiego sądownictwa na bazie ławy przysięgłych staje tym bardziej oczywista. Chodzi o rekrutację sędziów ze środowiska psychicznie normalnego.

Psychopaci, chociaż być może częściej schizoidzi, są przekonani o swojej wyjątkowości, mają naturalny pociąg do władzy. Porównajmy to z częstą arbitralnością decyzji i wprost despotyzmem na salach sądowych. Społeczni dziennikarze takie przykłady mogą mnożyć.

Inną cechą psychopatów jest stosunkowo niski poziom inteligencji, nie bywają wśród nich osoby wybitne. Jest to zauważalne w sądach, szczególnie wśród prokuratorów. Wizyt w sądzie w sprawach karnych zaliczyłem co najmniej setkę, a nie spotkałem jeszcze prokuratora, który byłby w stanie sensownie przesłuchać świadków.

Oczywiście stopnie dewiacji osobowości wśród wspomnianej kasty są różne ze względu na wpływ genetyczny i środowiskowy populacji ludzi normalnych, jednak trend psychopatyczny jest zauważalny.

Poza uwarunkowaniami genetycznymi, lata komunizmu i rządów stricte psychopatycznych, pozostawiły niezatarte piętno w sposobie myślenia ogółu społeczeństwa. Mentalność ta przechodzi na kolejne pokolenia. Jest to szczególnie ewidentne dla osób polskojęzycznych ale przybyłych z kultury zachodniej, szczególnie anglosaskiej, z rozwiniętą tradycją społeczeństwa obywatelskiego. Dlatego zmiany w kierunku normalności idą tak powoli. Odnoszę wrażenie, że większość Polaków jest tak nawykła do psychopatycznej opresji, że jest w stanie jedynie wyrażać niechęć do systemu bez próby jego zmiany. A problem jest poważny, dewianci w administracji kraju niszczą inwencję i efekty naszej pracy, czynią z nas niewolników. Dlatego mówiąc o reformie państwa, powinniśmy mieć na uwadze dobór kadr pod kątem eliminacji psychopatów na korzyść ludzi normalnych, dla dobra naszego, naszych dzieci i wnuków.

Bogdan Goczyński
http://bogdangoczynski.nowyekran.pl

Komentarzy 29 do “Psychopaci w wymiarze sprawiedliwości.”

 1. Wosiu said

  Nadreprezentacja żydostwa w sądach. Oraz bab. Przecież babska nie potrafią logicznie myśleć, a mają sądzić?

 2. AniaK said

  Re:1
  „Przecież babska nie potrafią logicznie myśleć, a mają sądzić?”

  Drogi Wosiu, za obrazę całej populacji bab – za to zdanie – Tobą powinien zająć się Sąd Najwyższej Instancji. Masz szczęście że nie jestem skarżypytą, i po Sądach się nie lubię włóczyć. Jakieś zadośćuczynienie mi się jednak należy. Wszystkich Panów tu biorę za świadków. Pazerna nie jestem. Zadowolę się skromną kwotą w wysokości 1 000 000 zł.

 3. Reblogged this on ZYGFRYD GDECZYK.

 4. Teresa said

  Tytul tego artykulu powinien brzmiec żydzi-psychopaci w wymiarze sprawiedliwości.

 5. Brat Dioskur said

  Ad2
  Zdaje sie ,ze p.Ania cierpi na ukaszenie ….feministyczne.A jest ono rownie grozne jak heglowskie.Moja sw.p. Babcia ,kobieta bardzo madra i przedsiebiorcza twierdzila ,ze juz tylko pewne cechy anatomiczne determinuja mozliwosci intelektualne kobiety. Nie pamietam szczegolow,ale mowila ona o jakims innym podziale kory mozgowej u mezczyzn a inna u kobiet ,ktora np. powoduje ,ze (bylem swiadkiem) kobiety boja sie wyprzedzac ,bo maja inna niz mezczyzni ocene odleglosci.Feministki oczywiscie przypisuja to kobiecej ostroznosci znecajac sie przy okazji nad” meska brawura”.Co by nie powiedziec ,sedzia i lekarz maja cos z Scherlocka Holmesa-musza kierowac sie logicznym mysleniem.Przesycenie kobietami sadownictwa i medycyny w Polsce jest widoczne. Kiedys moj wujek w duzym woj. miescie , szukal przez dwa dni dentysty mezczyzny….zeby wyrwac zeba. W naszych szpitalach tez rzadko juz spotkac lekarza mezczyzne ,odwrotnie niz na Zachodzie.
  Natomiast kwestia sedziowania jest nie tylko bolaczka Polakow.Zachod tez ma problemy.Kiedys w turnieju brydzowym grajac w tzw. indywiduelu ,kiedy kazdy stolik gra sie z innym partnerem ,zaliczylem wysoki wynik na jednym ze stolikow. Uszczesliwiony partner w przerwie zaprosil mnie na drinka.Okazalo sie ,ze jest sedzia!Zapytalem go wtedy ,przepraszajac za drastyczne sformulowanie ,czy sedziowie przechodza jakis kurs na idiotyzm,bo czytajac ich wyroki czlowiek czasami sie zastanawia czy maja oni rowno pod kopula. Wcale sie nie obrazil , wyrozumiale sie usmiechajac wylozyl mi ,z sedzia nie moze kierowac sie emocjami(eliminacja sumienia?) a z reguly ograniczony jest przepisami prawa.”To jak w boksie”-dodal.”Czasem wydaje sie widzom ,ze wygral inny zawodnik niz wskazuje na to werdykt sedziowski.”.Byc moze …. Jednak w przypadku Polski wystepuje czynnik tzw. niezaleznosci organow sprawiedliwosci, co wyraznie odroznia je od podobnych instytucji dzialajacych we wszystkich innych krajach poczawszy od USA ,poprzez zachodnia Europe a skonczywszy na Papuasach.

 6. Rysio said

  BracieDioskur – wszystkie baby są durne.

  I nie ma co tego obijać w bawełnę.

  Kobity po prostu nie potrafią sobie poradzić z babskimi robotami domowymi tzn. z praniem, gotowaniem, sprzątaniem i wychowywaniem dzieci. No i szukają ratunku, i zaczynają się bawić w feminizm.

  Z chłopami jest dokładnie odwrotnie.

  Jeszcze nigdy nie spotkłem faceta, który by nie mógł se poradzić z męskim obowiązkami i np. mówił do swojej żony:

  „.. kobito chodź ze mną – bo mamy z kolegami dwie skrzynki piwa do wypicia i nie wiem czy se z nimi damy radę”.

  😉

  Moja dziecko nadal wierzy, że jej tato nigdy nie miał odkurzacza w ręku i że nie umie odkurzać.

  🙂

  A jedyne, naprawdę inteligientne stowrzenie rodzaju żeńskiego, jakie w swym życiu spotkałem – to moja kotka.

  A cała reszta to takie mniej lubi więcej głupiutkie bojkotki.

 7. AniaK said

  Re 5:
  Panie Bracie Dioskur, mądrości pańskiej św.p.Babci podważać nie zmierzam, ale mam nadzieję, że spotkał pan na swojej drodze chociaż garść kobiet przewyższających inteligencją mężczyzn. Z feministkami się nie identyfikuję. Zapewniam pana, że nie mam alergii na mężczyzn. Baby dzielą się na kurwy (nie mylić z prostytutkami), feministki, i kobiety. Siebie zaliczyłabym raczej do tego trzeciego odłamu. Z moich obserwacji wynika, że jest to odłam na wymarciu. Doszło do tego, że kurwy publicznie całuje się po rekach, przed feministkami podwija ogony, a kobiet w ogóle się nie zauważa. Na obronę nie mogą więc liczyć, zatem same muszą walczyć o swoje. Zamiast pomóc mi w wyegzekwowaniu pieniędzy od tego pozbawionego kultury Wosia, to pan wmawia mi tu przynależność do ruchu którego w żaden sposób nie popieram. Jestem oburzona!

 8. AniaK said

  Rysio też niech zasuwa do banku. 1 000 000 zł – jedyneczka z sześcioma zerami i od niego mi się należy. W jeden dzień zgarnąć 2 000 000 zł – nie chwaląc się 🙂 – to mało który mężczyzna potrafi.

 9. Rysio said

  Za co? Najpierw posprzątaj i ugotuj.

 10. AniaK said

  Re 9:
  Za co? Za jedno zdanie. Może nieładnie, ale pokażę Ci palcem.

  „BracieDioskur – wszystkie baby są durne.”

 11. RomanK said

  Zatanawiam sie …czy jakikolwiek normalny czlowiek moze byc Sedzia????
  Mowie tu o ludzkich sytemach prawnych..gdzie sedziwoei nie sa filarem wladzy ale galezia stosujaca prawo…
  W Polsce patologicznym panstwie,o patologicznym systemie wladzy, dzialajacym w systemie mafijnym psychopaci sa preferowani i wysuwani na stanowiska sedziowm gdyz tylko psychopaci gwarantuja Ukladowi Sily bezpoieczenstwo..
  TO tragoczna systuacja ,,tragicznego narodu..psychppatia udziela sie spoleczenstwu i obejhmuje coraz szersze kregi co widac po Internecie…

 12. Rysio said

  Jeżeli już są jakieś wyjątki – to tylko potwierdzają regułę.

  🙂

 13. AniaK said

  Moderację grzecznie proszę o odblokowanie komentarza 7. Z Rysiem nie gadam. Poszuka się innego sposobu na rozwiązanie problemu 🙂

 14. RomanK said

  W Polsce nei ma juz Polskiego Prawa…jakie???
  Posluchajcie….POalcy to goim..prawo nie przewiduje ochrony praw ..bydla///

  https://marucha.wordpress.com/2010/03/16/judeopolonia-to-nie-zaden-wymysl/

 15. Re: 14 RomanK
  I dlatego Panie Romku, „bydlo” pojdzie (stanie w kolejce) na „rzez”…z wlasnej i nie przymuszonej woli…w sensie „elektronicznym” i fizycznym zarazem…:)))
  ===================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 16. viktor said

  Mogli chcieć go zabić! Lepper w Sejmie 2001 r. ujawnił nazwiska

 17. edmer said

  Jakim trzeba byc naiwnym imbecylem aby szukan sprawiedliwosci w niby w polskich sadach przeciez od tego nalezy sie trzymac jak naj dalej

 18. wet3 said

  @ AniaK
  Uderz w stol, a nozyce sie odezwa. Preciez w prawie kazdym swoim wpisie upewnia nas Pani w przekonanju, ze u Pani zawsze wszystko jest „inaczej”. Pani w zaden sposob nie chce tego zrozumiec… Zastanawiam sie czy w ogole cos do Pani glowki dociera???!

 19. RomanK said

  Bydlo panie Jasiu ma usprawiedliwienie,, Ono nie moze powiedziec…….. NIE!!!!!!!!

  A tzw MY!!!!!!!! Narod>>Soleczenstwo?? /Kosciol???? Organizacje polityczne i spoleczne.,….

  COOOOOOOOOOOOOOOO?????? mamy na usprawiedliwienie?

  Bardzo madre realistyczne i najgorsze ze prawdziwe spostrzezenie pani AniK…

  Siebie zaliczyłabym raczej do tego trzeciego odłamu. Z moich obserwacji wynika, że jest to odłam na wymarciu. Doszło do tego, że kurwy publicznie całuje się po rekach, przed feministkami podwija ogony, a kobiet w ogóle się nie zauważa////

  Bo parafrazujac slowa Ewangelii’ pani Aniu K

  Gdziekolwiek pojawia sie kurestwo,,tam zlatuja sie i kurwy…..

 20. Z zezem said

  Czy naprawde mozna trzymac sie tematu,bardzo istotnego,jezeli w ..dala sie idiota Rysio z kolezanka Ania K i innymi Wetami Trzecimi.
  Wielka szkoda dla gajowki,mam nadzieje ,ze Gajowy nie jest temu obojetny!

  Wracajac do tematu,pamietam dobrze czasy Liceum, mialem kolege,syn” prywaciarza”
  z Krosna ,wyjatkowej masci gnojek,jego ulubionym zajeciem,bylo napuszczanie,judzenie przeciw kolegom z klasy.W koncu dostal ciezki wpi…dol.
  I tak to nic nie zmienilo w jego postepowaniu ,teraz jest PROKURATOREM sadu .Zawsze byl szmata i taki jest do dzisiaj!!!
  Trzeba miec ku temu zawodowi wyjatkowe predyspozycje,nie twierdze ,ze tak jest we wszystkich przypadkach,ale z pewnoscia dzisiejsze parchate czasy ,temun sprzyjaja.

  Pieprzeni ,parchaci ,psychopaci!!!

 21. AniaK said

  Widzę, że panu z Zezem się coś całkiem pokiełbasiło. Rysio i Wosiu nie są żadnymi moimi kolegami tylko dłużnikami. A Wet3 czepia się mnie nie wiem z jakiego powodu. Ja tu odwalam kawał dobrej roboty. W sprawami wszelkiego rodzaju obraz mogę odciążyć nasze Sądownictwo. Na dobrych manierach znam się jak mało kto. Nie mam tylko właściwego papierka, dlatego udzielam się na zasadzie wolontariatu. Rysia i Wosia przywołuję do porządku!

 22. AniaK said

  W sprawach wszelkiego rodzaju obraz mogę odciążyć nasze Sądownictwo – prawidłowa forma.
  PS.
  Nad formą muszę jeszcze trochę popracować 🙂

 23. AniaK said

  Jeszcze mała informacja dla Wosia i Rysia. Pragnę zwrócić uwagę, że ja tu występuję w dwóch rolach. Usługa jest bezpłatna, ale jako poszkodowana nie rezygnuję z przyznanej mi kwoty. To by było bardzo niewychowawcze.

 24. zagrypiona said

  To jest bardzo ciekawe podejście do sprawy. Mi tez się wydaje ze mamy do czynienia z jakimś defektem mózgowym i nieuleczalna choroba (podobno psychopatia jest nieuleczalna). Jest taka grupa ludzi, ponoć homo sapiens,która jest szczególnie na ten defekt narażona poprzez ‚dbałość o czystość rasy’ i z niej rodzą się jednostki wykolejone moralnie i mentalnie (to nie dotyczy tylko sędziowskiego środowiska) … Jeśli jakiemuś w tej grupie cudem uda się narodzić normalnym, to współplemieńcy go tak zindoktrynują i wypiorą mozg ze staje się psychopata (stwarzanie poczucia zagrożenia, durne wycieczki, wreszcie przeinaczona wykolejona religia / historia).

  PS> Gajówka aż roi się od trolli ostatnio. Nie wiem może to ta pogoda, ciemno, głucho i nuda? Ja postanowiłam już więcej nie dyskutować na forum z takimi – strata czasu i bezsens dyskutowania z kimś kto myśli ze ‚baby są durne itd itp’… Czego się po takim spodziewać co to się z durnej baby ulągł, durna babę spłodził i z durna baba żyje? Duren. No chyba ze magicznie spłodziło go dwóch tatusiów, mężczyzn którzy jak wiadomo są z urodzenia gejzerami intelektu (nawet ci homo stoją wyżej od durnych bab, bo przecież mają duuuuże mózgi, i lepsze). 😉 Także nie karmić trolli, to tylko pogarsza sprawę i daje wódę na młyn tym idiotom.

 25. Fran SA said

  Ta dyskusja rzeczywiscie zlazla na poziom intelektualny pod tytulem: „A baba moze rodzic dzieci, a chlop – nie” .
  Zyjemy w czasach, gdy sady nie sa niezalezne i czesto feruja wyroki pod dyktat polityczny. Odnosi sie to zarowno do pan jak i panow, a najlepiej widac po tym, kto skazywal ludzi na zsylki i smierc – nie tylko zaraz po wojnie. Nie pamietam, zeby przewaga byla damskich sedziow za NKWD, czy bezpieki.

  A i w sporcie jeszcze panow sedziow nie brakuje. I nie brakuje takich, ktorych chetnie nazywamy bardzo roznie – a czesto: sedzia-kalosz.
  Najglupszym zas z argumentow, jest opowiadanie, ze ‚kobiety za kierownica niechetnie wyprzedzaja inne samochody’.!
  Cudne!
  A ilu panow zbyt chetnie wyprzedzalo inne samochody co sie zle skonczylo?

  Glupi kierowca, sedzia, czy lekarz niekoniecznie musi byc reprezentantem plci.
  No bo co wtedy zrobimy z Maria Curie Sklodowska, ktora dostala Nagrode Nobla nie raz! Ale dwa razy?
  Czy to znaczy, ze wszyscy panowie to durnie???

 26. Marucha said

  Re 25:
  W niczym nie uchybimy kobietom, które świetnie sprawdzają się na wielu polach ludzkiej działalności, jeśli stwierdzimy iż w roli sędziów zbyt często dają się kierować emocjami i subiektywizmem. Zwłaszcza, gdy chodzi o konflikty męsko-damskie. Każdy, kto z nimi się zetknął, wie, o czym mówię.

 27. Rysio said

  re 25. „…No bo co wtedy zrobimy z Maria Curie Sklodowska, ktora dostala Nagrode Nobla nie raz! Ale dwa razy?…”

  No przecież mówię, że zdarza się raz na 1000 lat inteligientna kobieta, która tylko potwierdza regułę, że kobity z natury są nie za mądre.

  PS Z tym noblem, jako wykładnikiem inteligiencii to bym uważał – durna Szymborska przecież też go dostała.

  🙂

 28. Rysio said

  No i widzisz Aniu do czego to doszło?

  Zostałaś moją koleżanką.

  🙂

 29. Rysio said

  Re 26. Ależ Panie Gajowy.

  Nie bójmy się prawdy.

  Kobiety są od prania, gotowani, sprzątania, rodzenia i WYCHOWYWANIA dzieci.

  I to jest bardzo ważne – jeżeli one nie będą tego robić, to zrobi to za nich bezduszny urzędnik państwowy.

  PS Niemcy to chyba najlepjej ujęli w swoim powiedzeniu, że kobieta to : die Küche, die Kirche, die Kinder.

Sorry, the comment form is closed at this time.