Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Nie popierają Unii Europejskiej. Odebrano im dzieci.

Posted by Marucha w dniu 2012-11-25 (Niedziela)

Władze jednego z angielskich miast odebrały rodzinie zastępczej trójkę dzieci. Poszło o poglądy polityczne rodziców – należą do partii narodowościowej, która chce wyjścia Wielkiej Brytanii z UE.

Władze samorządowe miasta Rotherham w angielskim hrabstwie South Yorkshire odebrały zastępczym rodzicom prawo wychowywania trojga dzieci. Powodem była ich przynależności do Partii Niepodległości Zjednoczonego Królestwa – podały w sobotę brytyjskie media.

Partia Niepodległości Zjednoczonego Królestwa (UKIP) jest przeciwna wielokulturowości, chce wprowadzenia kontroli nad migracją i wystąpienia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. Partia była niegdyś na politycznym marginesie, ale obecnie sondaże wskazują, że popiera ją nawet do 9 proc. wyborców. Lider UKIP i poseł do Parlamentu Europejskiego Nigel Farage uważa, że odpowiedzialni za tę przerażającą decyzję powinni podać się do dymisji.

Dwiema dziewczynkami i chłopcem zajmował się rezerwista marynarki wojennej pracujący z niepełnosprawnymi i pielęgniarka, która zawodowo zajmuje się małymi dziećmi. Trójka dzieci nie urodziła się w Wielkiej Brytanii, ale w jednym z nowych krajów UE, nazwy państwa nie podano. Władze samorządowe uznały w związku z tym, że ich „kulturowe i etniczne potrzeby nie będą zaspokojone”. Zastępczym rodzicom powiedziano, że UKIP propaguje rasizm.

Więcej:
http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/411626,rodzina-zastepcza-stracila-dzieci-przez-poglady-polityczne.html

http://janpinski.nowyekran.pl

Komentarzy 7 do “Nie popierają Unii Europejskiej. Odebrano im dzieci.”

 1. Kuba said

  jak milo :))
  Ps. Pytam anglikow I UKIP I 3/4 nie ma pojecia o istnieniu partii.

 2. @ Każden któren nie kocha i nie popiera Unii Europejskiej powinien zostać niezwłocznie osadzony w więzieniu w celi wraz z faszystą i terrorystą Brunonem K.

 3. Joe said

  Jasiu….A klucze od celi na szyji nosic powinien osobiscie…wielki milosnik Polski i Polakow Pan Donald Tusk.

 4. Nemo said

  Słynna”tolerancja”,tak droga UE najczystszej próby. A tak przy okazji: co nowego u naszego rodzimego taliba Brunona? 🙂

 5. centurion said

  Nemo jesteś ignorantem czy trolem internetowym? Wiesz kim są Talibowie i skąd wzięli się w Afganistanie. Twój nick „nikt” dużo o tobie mówi. Chyba że nie wyczułem sarkazmu to przepraszam.

 6. Griszka said

  To talibowie z ABW deklarowali udział w akcji samobójczej, nie Brunon. Nie siej dezinformacji.
  Zresztą teraz jest inna mądrość etapu, po jakichś 20 latach od interwencji sowietów w Afganistanie, talibowie znów są przedstawiani jako najlepsi sojusznicy USraela na Bliskim Wschodzie, wszak w Syrii i Libii wprowadzają tzw. ‚demokrację’.

 7. Nemo said

  A.D 5. Nie wyczułeś sarkazmu Centurionie. Przeprosiny przyjęte.

Sorry, the comment form is closed at this time.