Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Żydzi chwalą Merkel za obronę ich interesów

Posted by Marucha w dniu 2012-11-26 (Poniedziałek)

Kanclerz Angela Merkel jako pierwszy niemiecki przywódca, wzięła udział w posiedzeniu niemieckiej Centralnej Rady Żydów. Organizacja pochwaliła niemiecką kanclerz za „obronę żydowskich interesów”.

Rada Główna Centralnej Rady Żydów nie ukrywała, że wizyta kanclerz Angeli Merkel na posiedzeniu organu, jest bardzo ważnym wydarzeniem, dlatego szefowa niemieckiego rządu, otrzymała w prezencie srebrną Menorę Chanukową. Później, podczas spotkania Merkel z Radą, usłyszała ona wiele ciepłych słów na swój temat. Żydzi podkreślili, iż chadecka kanclerz zawsze broni ich interesów „nawet gdy jest to politycznie trudne”. Chodziło przede wszystkim o sprzeciw Merkel wobec ustawy zakazującej religijnej praktyki obrzezania. Szef żydowskiej organizacji Dieter Graumann stwierdził, że „zaangażowanie Merkel płynie prosto z serca”.

Niemiecka kanclerz zapowiedziała, że będzie walczyła z „antysemityzmem” który staje się ponoć poważnym problemem Niemiec, a także odniosła się do ataku Izraela na Strefę Gazy uznając, że „Izrael ma prawo do obrony”. Merkel nie wspomniała o dzieciach i kobietach, które zginęły przez izraelskie rakiety.

Źródło: Die Welt
http://narodowcy.net

Komentarzy 14 do “Żydzi chwalą Merkel za obronę ich interesów”

 1. Teresa said

  Czy to prawda,ze matka Merkel jest zydowka?

 2. kikopiko said

  Tak, nawet podwójną – nie słyszałaś o wynikach jej DNA?

 3. osoba prywatna said

  …..a także odniosła się do ataku Izraela na Strefę Gazy uznając, że „Izrael ma prawo do obrony”. Merkel nie wspomniała o dzieciach i kobietach, które zginęły przez izraelskie rakiety.

  Wzruszająca opowieść o życiu i śmierci w Palestynie

 4. Easy Rider said

  Rzadki to przypadek, aby pasożyt (może powinno być „pasożyd”?) chwalił żywiciela, ale obawiam się, że nie jest to tylko pochwała, ale także zapowiedź dalszego pasożytowania. Ale taka już karma tych Niemiaszków – za ten nieszczęsny Holokaust, za co wydoili już od nich, jeszcze przed wprowadzeniem „ojro” circa about 100 mld DM. Chociaż, nie ma się co śmiać z innych, bo my też się z tego nie wykręcimy – przecież nadal wisi w powietrzu żądanie od Polski tych $65 mld, przez Przedsiębiorstwo Holokaust. Gdyby ktoś miał wątpliwości, za co – to za ich straty, wywołane przez III Rzeszę.

 5. alexirin said

  zydzi, którzy najadą Polskę:

  – Będą obcym państwem, które wkroczy na terytoriom bez państwa. A nie muszą oni na samym początku defilować ze swym uzbrojeniem, ale mogą – dla uspokojenia – występować w roli uchodźców z terenów wojennych w Palestynie, a i będą wyglądali jak pokrzywdzeni przez los.

  -Będą „narodem”, „ludźmi”, którzy w Polakach spotkają motłoch, tak w oczach własnych, jak i w oczach całej opinii światowej

  – Staną się – z czasem – uzbrojeni po zęby i broni tej będą używać przeciw Polakom. Każdy żydowski chłopak w wieku lat 18 jest nie tylko przeszkolony wojskowo, ale i na dodatek strzelał już średnio do kilku Palestyńczyków i ma on obniżony próg decyzji oddania strzału do drugiego człowieka. Przy czym strzelanie do Polaka nie będzie strzelaniem do człowieka, ale do psa lub osła. Polak nie jest dla żyda człowiekiem, ale bydlęciem, które nie tylko można, ale wręcz trzeba zabić, bo jest to radością dla Jahwe, a tak naucza „święty” Talmud. A żydzi są wierni słowu tego najświętszego dla nich pisma.

  http://gazetawarszawska.com/2012/11/20/kiedy-zydzi-przyjda-ukrasc-twoj-dom/

 6. Reblogged this on ZYGFRYD GDECZYK.

 7. Marcin said

  Ad 4
  To nie rzadki przypadek ale celowe działanie wg „mądrości” zawartych w Talmudzie. Żyd może chwalić Goja ale pod warunkiem, że przez to sam odniesie większą korzyść! Ot cała tajemnica.

 8. Fran SA said

  Chyba ze dwa lata temu, zydowskie gazety podawaly jakis sondaz czy inne wyrezyserowane statystyki, ze Angela Merkel jest ‚najpotezniejsza kobieta naszych czasow’. Juz wtedy mnie zastanawialo, o co tak naprawde chodzi.
  A potem zakazane jakies media niezalezne wyciagnely jej zyciorys i powiazania ze… STASl.
  No i wtedy mi sie troche ‚puzzle’ ulozyly… ale ciagle jeszcze nie do konca.

 9. RomanK said

  http://xrepublic.tv/node/1159

 10. Teresa said

  Angela Merkel urodzila sie jako Angela Dorothea Kasner w Hamburgu 17 czerwca 1954, corka Horsta Kasnera, luteranskiego pastora i jego zony, Herlind Jentzsch z zydowskim pochodzeniem w Polsce.

  B’nai B’rith nagradza Merkel
  http://www.bnaibritheurope.org/bbe/content/view/596/121/lang,en/

 11. Teresa said

  Matka Angeli Merkel, Herlind Jentzsch urodzila sie w roku 1928 w zydowskiej rodzinie w Gdansku.

  W wywiadzie dla Der Spiegel w roku 2000, Merkel oswiadczyla, ze jest 1/4 Polka.
  In an interview with Der Spiegel in 2000, Merkel stated that she was one quarter Polish.

 12. Psiemislavius said

  1/4 Polka, 1/4 Niemka i 2/4 Żydówka. ^^

 13. MatkaPolka said

  Zydzi i Niemcy Prusy Krzyzacy to ten Sam idetyczny zywiol Zydogermanie.
  Zawsze ze soba wspolpracowali szczegolnie jesli chodzi o Rozbiory Polski.
  Bliskies stosunki Niemiec z Izraelem istnialy zawsze.

  Hitler zalozycielem Izraelem

 14. Brat Dioskur said

  Chyba nie ma odpowiedniejszego tytulu pod ktorym moznaby ten skandal ujawnic. Otoz wlasnie zachodnie media doniosly ,ze TK w Polsce zabronil uboju rytualnego bez znieczulenia!Co prawda portalowa halastra na zachodnich portalach glosno te decyzje chwali ,ale przeciez nie od dzis wiadomo ,ze to wlasnie Zachod od setek lat byl rozsadnikiem antysemityzmu i braku tolerancji wobec Zydow dlatego tez rabin Isaak Miseles mogl powiedziec ,ze Polska uratowala europejskich Zydow,ktorzy wlasnie w Polsce znalezli ucieczke przed pogromami i przesladowaniami w zach. Europie. Nie bede tu chyba odosobniony w swoim oburzeniu na te haniebna decyzje naruszjaca fundamentalne prawa do praktykowania wlasnej religii ,chociaz od tej zasady mozna wyjatkowo odejsc w przypadku umieszczania krzyzy w miejscach publicznych w czym oczywiscie przoduja z katolicy.Niezwlocznie wiec nalezy otworzyc w gajowce osobna strone z formularzem umozliwiajacym zlozenie protestu na rece najwyzszych wladz partyjnych i panstwowych w Polsce , czego jako rozumiejacy doskonale swoje powinnosci obywatel ,mam prawo i obowiazek sie domagac!

Sorry, the comment form is closed at this time.