Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  Jack Ravenno o Wolne tematy (67 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  Yagiel o Wolne tematy (67 – …
  maxi o Co się stanie po referendum w…
  Emilian58 o Korzenie ukraińskiego neonaziz…
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  NICK o Wolne tematy (67 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  revers o Wolne tematy (67 – …
  NICK o Co się stanie po referendum w…
  Emilian58 o Co się stanie po referendum w…
  Greg o Wolne tematy (67 – …
  NICK o Trzy scenariusze przyszłości A…
  Marek o Operacja na Ukrainie a globaln…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 621 obserwujących.

Eurosceptyczny jak… Brytyjczyk

Posted by Marucha w dniu 2012-11-27 (Wtorek)

Brytyjski polityk Peter Reeve stwierdził ostatnio, że „w Brukseli dokonuje się nowa marksistowska rewolucja”. Jego myślenie – jak się okazuje – podziela wielu Brytyjczyków, którzy z przerażeniem obserwują, jak niezależne kraje stają się wasalami „super-rządu” z Brukseli.

Reeve, radny i działacz Independency Party, podobnie jak wielu innych obywateli chce, aby Wielka Brytania opuściła unijne instytucje, zanim zostanie uwięziona w gęstej sieci europejskich regulacji, które udaremnią tę „ucieczkę” i sprawią, że kraj stanie się mało znaczącą placówką totalitarnego systemu UE.

– Ja naprawdę uważam, że dokonuje się nowa, marksistowska rewolucja – przekonuje Reeve.

W Wielkiej Brytanii mówi się, że narasta już nie tyle eurosceptycyzm, co wrogość obywateli do instytucji unijnych, co też czyni perspektywę brytyjskiego wycofania się z klubu 27 państw bardziej realną. Anglicy są rozczarowani unijnymi orzeczeniami sądowymi, przepisami dot. zdrowia publicznego i bezpieczeństwa, a także napływem emigrantów ze wschodu. Niektórzy sądzą, że ich kraj utracił swój potencjał gospodarczy, a nawet, że został pozbawiony władzy i zdany na łaskę niewybieralnych „eurokratów” z Brukseli.

Eurosceptyczna jest także coraz liczniejsza grupa polityków. Niektórzy ministrowie otwarcie wzywają do wystąpienia Wielkiej Brytanii z UE, albo przynajmniej do poddania tej kwestii pod głosowanie w referendum.

Wszystko to stawia premiera Davida Camerona w trudnym położeniu. Musi ważyć rosnące rozczarowanie opinii publicznej wobec UE z interesami nastawionego pro-europejsko wielkiego biznesu i żądaniami swojej partii.

Niektórzy politolodzy ostrzegają, że poza UE, globalny wpływ Wielkiej Brytanii będzie gwałtownie maleć, zwłaszcza jej rola jako transatlantyckiego pomostu dla USA.

Mając tak wiele do stracenia, Cameron stale odkłada przedstawienie swojej wizji relacji Wielkiej Brytanii z UE. Ze względu jednak na ogromną presję, będzie to musiał zrobić dość szybko.

Na razie rząd Camerona ogłosił zamiar zrezygnowania z niektórych niepopularnych unijnych umów prawnych i sądowych, które – jak twierdzą sami Brytyjczycy – nakładają kajdanki na ich wymiar sprawiedliwości. Rządowy raport na ten temat ma być gotowy pod koniec 2014 r. Będzie on zawierał scenariusze dot. anulowania niektórych umów i odebrania pewnych kompetencji instytucjom z Brukseli.

Źródło: LAT, AS.
http://www.pch24.pl

Komentarzy 7 do “Eurosceptyczny jak… Brytyjczyk”

 1. Niedaleko said

  U nas tak zwana opozycja nie ma problemu „że kraj stanie się mało znaczącą placówką totalitarnego systemu UE.”

  A to pokazuje jak mocno jesteśmy „uwięzieni w gęstej sieci europejskich regulacji”.

  Rolnicy UE protestuja !!!! Daremnie będziemy szukać tego tematu w Polskiej prasie, kraju rolników

  bo są w tej chwili strajki rolników w Zachodniej Europie w sprawie mleka. Niby cena w skupach pada. Ale ja dalej płacę starą wysoką cenę.

 2. Tichy said

  Może jeszcze duch ładu i organizacji nie zginął całkiem w słynącej z tego rasie anglosaskiej i w paru głowach pozostał rozsądek. Inna sprawa, że oni mają swoją wyspę i mogą sobie pozwolić na niezależną politykę, zatem jakby nie spojrzeć głupotą jest samowolne poddawanie się czyjemuś dyktatowi, a my? Jakoś los nie był przychylny sprowadzając naszych przodków w takie, a nie inne miejsce i tak kształtując nasze położenie geopolityczne.

 3. Wandaluzja said

  MY, RZYMIANIE…
  http://fakty.interia.pl/swiat/news/rewolucja-w-niemieckim-mysleniu-o-polsce,1867063#commentsZoneList

  ~co – 25.11 (19:31)
  brytyjska PRASA podała CO Premier Cameron powiedział TUSKOWI. przytaczam słowa premiera Camerona : ” RZĄD Jej Królewskiej Mości stworzył WIĘCEJ miejsc pracy dla POLAKÓW niż rząd polski , dlatego o ICH problemach RZĄD Jej Królewskiej Mości będzie mówił GŁOŚNO i NIE ZAMILKNIE ” – czy TVN o tym poinformował Polaków?! czy TW „stokrotka” cos bąknęła? ja nie słyszałam , ale wątpię , bo przecież to by uwłaczało ICH WODZOWI – prawda ?!

  https://marucha.wordpress.com/2012/11/25/nic-dziwnego-ze-nie-chca-ciec/
  17. Centuria powiedział/a
  2012-11-26 (poniedziałek) @ 00:56:07
  Re 11: Ktos mi kiedys tlumaczyl, ze polityka Zachodu polega na tym, aby wpuszczac emigrantow z Europy Srodkowej. Maja nadzieje na wprowadzenie rownowagi, bo sie u nich robi bardzo kolorowo.

  https://marucha.wordpress.com/2012/11/25/komu-potrzebna-jest-unia/
  10. Wandaluzja powiedział/a – 2012-11-25 (niedziela) @ 16:17:16
  http://fakty.interia.pl/swiat/news/rewolucja-w-niemieckim-mysleniu-o-polsce,1867063#pst56211093

  Czytałem, że Niemcy dorobili się w ciągu ostatnich 20 lat 2 bilionów (nie mld) DM długu a niemieckie rezerwy zlota ZNIKNĘŁY, na co trzeba mieć oko.
  Jeśli okaże się to prawdą to będzie to sprawa na miarę obiecania POLKOM miliona ton zlota z satelitarnej detekcji za tuskowanie Funkcjonalnej Chronologii Architektury Niemieckiej. Te MILION TON złamało suwerenność tajnych kont izraelskich nad USA z powodu ZAREJESTROWANIA ich przez Fed, wobec czego sprawa trafiła do Izby Lordów, która stała się przez to SUWERENEM USA, toteż nie dziwota, że Niemcy opuściły Zdegradowaną Francję.

  11. RomanK powiedział/a – 2012-11-25 (niedziela) @ 16:35:09
  Panie Wandaluzja Linki..plisss…
  A prpos zloto neimioeckie bylo w piwnicach FED w NY…a nei na zdjeciu satelitarnym..zatem jakie porownanie….no i zloto bylo oszczednoscia Niemcow..narodu niemieckiego..a nei obiecanka…zatem roznice duze jesli chodzi o znikniecie.
  TO tak jak bym panu zabral wyplate..a obiecal duze zarobki:-)))

  12. 25godzina powiedział/a – 2012-11-25 (niedziela) @ 16:44:06
  Komu potrzebne są takie teksty?

  15. wet3 powiedział/a – 2012-11-25 (niedziela) @ 20:43:07
  Komu potrzebna jest Unia?
  – Zydom, masonom, wrogom chrzescijanstwa oraz ich szabesgojom i wszelkiemu czerwono-liberalnemu zlodziejskiemu nasieniu …
  ***
  KOMU POTRZEBNA JEST UNIA EUROPEJSKA to najlepiej tłumaczy Plan Rzymski. Został on sformułowany dla realizacji umowy NKWD z Franzem J. Straussem – że Strauss dopomoże kapitałowi stalinowsko-holokatstycznemu wykupić Europę Zachodnią przez tajne konta szwajcarskie za złamanie Dyktatu Poczdamskiego – za co utajniono sprawę Porucznika Schroedera, ponoć familianta amerykańskiego protektora Hitlera, Izraelity Barona Schroedera.
  Wg mnie Plan Rzymski został sformułowany z PERSPEKTYWĄ Satelitarnej Detekcji Złota, która zapewnia Bajeczne pensje eurokratom. Książę Demidow mówił mi, że Cat-Mackiewicz lżył Gomułkę chcąc zostać męczennikiem politycznym, ale ten zamordował go w ciekawy sposób. Dał mu do przeczytania Śledztwo Gomułki-Chruszczowa w/s Planu Rzymskiego, wobec czego ten Przeprosił go PUBLICZNIE i popełnił samobójstwo – więc Satelitarna Detekcja Złota GRA.
  Premier Cameron REALIZUJE PLAN RZYMSKI robiąc miejsca pracy Polakom miast Murzynom. Gdy okazało się, że pokrycie Rosjanek spermą jerozolimską od kopulatora Jezusa Chrystusa nie jest możliwe to Anglicy powrócili do granicy niemiecko-angielskiej na Missisipi ze skompoanowaniem Żydów Drugim Izraelem między Wisła a Dnieprem.

 4. olagordon said

  W W. Brytanii Polki rodzą

  becikowe funtów £500 1x
  w ciąży £190 1x
  macierzyński £120 mies.
  tacierzyński £124.88 tyg. lub 90 % średnich tygodniowych zarobków (w zależności, która kwota jest niższa)
  zasiłek do 19 roku życia £20.35 tyg. najstarsze dziecko
  £13.40 tyg. każde kolejne
  zwrot kosztów profesjonalnej opieki do 70% (maks. £140 na jedno lub £240 na dwoje lub więcej)
  zasiłek dla osób o niskich dochodach zależny od wys. dochodów
  – – –
  Maksymalna wysokość zasiłku mieszkaniowego, jaki możesz otrzymać odpowiada wysokości „kwalifikowanego” czynszu.

  „Kwalifikowany” czynsz zawiera:
  • opłatę za zakwaterowanie
  • opłaty eksploatacyjne (winda, wywóz śmieci, pralnia, plac zabaw itp.)
  Progi zasiłku, tak by nie przekraczał on kwoty:
  • 250 funtów / tydzień w mieszkaniach jednopokojowych
  • 290 funtów / tydzień w mieszkaniach dwupokojowych
  • 340 funtów / tydzień w mieszkaniach trzypokojowych
  • 400 funtów / tydzień w mieszkaniach czteropokojowych
  • Osoby mieszkające w mieszkaniach o większej liczbie pokoi nie będą mogły starać się o wyższy zasiłek.
  – – –
  Szukający pracy
  Maksymalne tygodniowe stawki:
  Wiek 16 – 24 lat 56.25
  25 lat lub więcej 71.00
  Małżeństwa / związki partnerskie (oboje powyżej 18 roku życia) 111.45
  samotni rodzice (poniżej 18 roku życia) 56.25
  samotni rodzice (powyżej 18 roku życia) 71.00
  – – –
  Porównajmy:
  Kurczak Tesco UK cena W W. Brytanii Polki rodzą

  becikowe funtów £500 1x
  w ciąży £190 1x
  macierzyński £120 mies.
  tacierzyński £124.88 tyg. lub 90 % średnich tygodniowych zarobków (w zależności, która kwota jest niższa)
  zasiłek do 19 roku życia £20.35 tyg. najstarsze dziecko
  £13.40 tyg. każde kolejne
  zwrot kosztów profesjonalnej opieki do 70% (maks. £140 na jedno lub £240 na dwoje lub więcej)
  zasiłek dla osób o niskich dochodach zależny od wys. dochodów
  – – –
  Maksymalna wysokość zasiłku mieszkaniowego, jaki możesz otrzymać odpowiada wysokości „kwalifikowanego” czynszu.

  „Kwalifikowany” czynsz zawiera:
  • opłatę za zakwaterowanie
  • opłaty eksploatacyjne (winda, wywóz śmieci, pralnia, plac zabaw itp.)
  Progi zasiłku, tak by nie przekraczał on kwoty:
  • 250 funtów / tydzień w mieszkaniach jednopokojowych
  • 290 funtów / tydzień w mieszkaniach dwupokojowych
  • 340 funtów / tydzień w mieszkaniach trzypokojowych
  • 400 funtów / tydzień w mieszkaniach czteropokojowych
  • Osoby mieszkające w mieszkaniach o większej liczbie pokoi nie będą mogły starać się o wyższy zasiłek.
  – – –
  Szukający pracy
  Maksymalne tygodniowe stawki:
  Wiek 16 – 24 lat 56.25
  25 lat lub więcej 71.00
  Małżeństwa / związki partnerskie (oboje powyżej 18 roku życia) 111.45
  samotni rodzice (poniżej 18 roku życia) 56.25
  samotni rodzice (powyżej 18 roku życia) 71.00
  – – –
  Porównajmy:
  Kurczak Tesco UK cena 2.48 kg
  Kurczak Tesco PL 7.49 kg
  pensja UK £1.500 = 600 kg kurczaka
  pensja PL 1.500 = 200 kg kurczaka
  http://www.tesco.com/groceries/product/browse/default.aspx?N=4294770943&Ne=4294793660

  2.48 kg
  Kurczak Tesco PL 7.49 kg
  pensja UK £1.500 = 600 kg kurczaka
  pensja PL 1.500 = 200 kg kurczaka
  http://www.tesco.com/groceries/product/browse/default.aspx?N=4294770943&Ne=4294793660

 5. olagordon said

  ostatni akapit niepotrzebnie mi się powtórzył, przepraszam

 6. Wandaluzja said

  Bardzo dziękuję za EPISKOPATOLOGIĘ, ale na pytanie „Który jest scyzorykiem chrzczony?” nie odpowiem, nie tylko, ze nie wiem, ale z racji na Talmudyczny trójdem władzy: Kościół – wywiad; Masoneria – kościół korupcji; Żydzi – kapitał kryminalny. Obrzezanym powinien być Żyd, ale nie musi, bo mają MASOŃSKĄ dyspensę na Obrzezanie Po Śmierci”.
  Gdy wróciłem w r. 1990 z Niemiec to episkopat Wrzeszczał o ODBUDOWIE ŚWIĄTYNI SALOMONA na Wzgórzu Świątynnym, aż Kanclerz Kohl zabrał ten PAŁAC Salomona Żydom i dał Palestyńczykom, bo Świątynia Salomona była na Górze Syjon. PAŁAC został przebudowany przez prefekta Gratusa na Pretorium, w którym odbył się JEROZOLIMSKI proces Jezusa Chrystusa.
  Te Wrzaski o Odbudowie ZROZUMIAŁEM dopiero, gdy na początku 2003 prezentowano na PWr firmowaną przez Santk Petersburg książkę TALMUD A CHRZEŚCIJAŃSTWO z tezą, że AUTOREM Obu Talmudów był JEZUS CHRYSTUS. Otóż Odbudowa Świątyni Salomona na Wzgórzu Świątynnym w postaci Pretorium RZYMSKIEGO awanowała Jezusa Chrystusa na BOGA TALMUDYCZNEGO. – Jedna Amerykanka powiedziała mi nawet, że Biblię i Talmud WYMYŚLILI RZYMIANIE dla światowego monopolu władzy?

 7. Wandaluzja said

  http://niezalezna.pl/35240-polonia-walczy-z-bluznierczym-filmem
  Głównymi bohaterkami kilkunastominutowych filmów są Inge i Renate, które mówią o sobie: „jesteśmy Bogiem”.
  ***
  Niemiecka Polonia wolała leczyć Niemców z Zatrucia mą Funkcjonalną Chronologią Architektury Niemieckiej – żeby dalej mogli jadać fekalia pruskie i hitlerowskie. Taką sprawą jest obecnie walka z filmem JESTEŚMY BOGAMI miast „Pokłosiem” Pasikowskiego i Grossa. Załączam mój POZEW PRZECIW FILMOWI “POKŁOSIE”:
  W całej aferze JEDWABNEGO chodziło o ZAMAZANIE Złamania przez Goldę Meir i Menachema Begina Planu Barbarossa. Ponieważ operacyjne Gry Wojenne w Berlinie i Moskwie wykazywały Upadek Moskwy to Niemcy szkolili w Szkole Policyjnej w Ełku Sztab Stalina, który miał być osadzony na Kremlu przez Kaganowicza i Wyszyńskiego podczas ewakuacji Moskwy do Kujbyszewa. Sztab ten był szkolony przez oficerów Władymira Żabotyńskiego, który znał realia kremlowskie. Jednak po napadzie Wehrmachtu na Armię Czerwoną Menachem Begin przywiódł ten Sztab do Jedwabnego, gdzie był tajny sztab Goldy Meir, skąd książę Radziwiłł wywiózł ów Sztab Łosiem do Moskwy.
  Śledztwo Gomułki-Chruszczowa w/s Planu Rzymskiego, które zajmowało się też Jedwabnem, gdyż tam urzędował BOHATER Planu Rzymskiego bankier szwajcarski Zdzisław Izaak Stolzman-Kwaśniewski-Dzugaszwili, nie mówi o tym, że za złamanie Planu Barbarossa Stalin dał Goldzie Meir 500 miliardów $ wyznaczając na płatnika Polskę, którą to należność komisarze tego Długu, Józef Cyrankiewicz i Władysław Gomułka, uiścili co do grosza – czyli że istnieje finansowy motyw filmu “Pokłosie”.
  Pisałem wielokrotnie, że Grossowi chodziło o Ukrycie DES ANTIKOMUNISTISCHBEFEHLS Wehrmachtu, o którym uczono na UWr. Podczas śledztwa Abwehry w Jedwabnem w/s Złamania przez Goldę Meir i Menachema Begina Planu Barbarossa znaleziono w Białymstoku Kartę Atlantycką >http://www.ahistoria.pl/index.php/2012/06/tajemnicza-mapa-rownie-tajemniczego-mauricea-gomberga/<&lt; rozciągającą Związek Sowiecki od Renu do Morza Arabskiego i Pacyfiku Japońskiego. Rada polityczna Wehrmachtu uznała za ZŁAMANIE układu o granicy niemiecko-żydowskiej na Missisipi więc wydała Antikomunistischbefehl, podstawę prawną Holokaustu, a Hitler zmusił tym Japończyków do zaatakowania USA.
  Jak wykazał David Irving to hitlerowskiej jurysdykcji antyżydowskiej nie było, gdyż Ustawy Norymberskie były ZŁAGODZENIEM szwajcarskiego prawa przeciw kapitałowi kryminalnemu, ale ja pouczyłem go, że Hitler obciążył Żydów podatkiem Polskim i wydał Nakaz Pracy na Rzecz Wojennej Gospodarki Rzeszy. Opublikowane częściowo w książce HITLER ZAŁOŻYCIELEM IZRAELA śledztwo Bundestagu w/s Hitleryzmu i Holokaustu uznało za podmiotową przy Zakładaniu Izraela linię Konstnza-Haifa, obsługiwaną przez 3 transatlantyki amerykańskie: Kościuszko, Pułaski i Steubler, oraz testamentalny rozkaz Hitlera dla SS: OBRZEZAĆ SIĘ I IŚĆ NA PODBÓJ PALESTYNY, ŻEBY PRZY POMOCY TAJNYCH KONT SZWAJCARSKICH PRZENIEŚĆ WŁADŻĘ Z MOSKWY DO TEL-AWIWU.
  JEDWABNE było od początku SZALBIERSTWEM i zbrodnią sądową, gdyż w 2 procesach komunistycznych skazywano na śmierć niewinnych ludzi a podczas ekshumacji rabini WYMUSZALI łże orzeczenia. Takim orzeczeniem było wykluczenie z zasobu dowodowego łusek mauzerów Cesarskich, choć w II wojnie światowej było to broń luksusowa, i każdy dowódca, jeśli był bogaty, mógł zakupić dla swej jednostki mauzery Cesarskie, znacznie droższe od Hitlerowskich. Ponieważ Sonderkommando-A, które dokonywało egzekucji w okolicy Jedwabnego jako Kommando-CIECHANÓW, było przeznaczone dla administrowania Kremlem jako Pułk NKWD więc musiało być uzbrojone w broń enkawudowską czyli mauzery Cesarskie.
  Odnośnie Jedwabnego są 2 dokumenty o europejskiej i ŚWIATOWEJ randze: Warszawskie akta dowódcy plutonu egzekucyjnego Sonderkommando-A Hermana Schapera, które w Jedwabnem nazywało się CIECHANÓW, i śledztwo Gomułki-Chruszczowa w/s Planu Rzymskiego. Akta Hermana Schapera były oficjalnym Dokumentem MSZ PRL, którego jednak nie udostępniono zabiegającej o to jurysdykcji RFN pod pretekstem braku konwencji prawnej. Natomiast śledztwo Gomułki-Chruszczowa było drukowane w odcinkach w tygodniku "Tylko
  Polska" Leszka Bubla, ale nie wiem, czy z dokumentu Braci Kaczyńskich czy Mieczysława Janosza w Bielsku Białej? Ja znałem to śledztwo z maszynopisu KW PZPR księcia Sławomira Demidowa, który powiedział mi, że pisarz polityczny Cat-Mackiewicz po przeczytaniu tego przeprosił PUBLICZNIE Gomułkę i popełnił samobójstwo.

  Ostrzegam przed strzelaniem z Odbytnicy Kalnclerz Merkrel do GWAŁĄCĄCYCH NIEMKI NA ŚNIEGU I CZOŁGÓW ROZJEŻDZAJĄCYCH KONNE TABORY UCIEKINIERÓW, bo to że Merkel jest córką Żydówki gdańskiej zwycięstwem nie jest.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: