Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Listwa o Traditionis Custodes
  Listwa o Traditionis Custodes
  wanderer o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
  wanderer o XXI wiek. Więźniarkę zgwałciła…
  wanderer o Paradoks Pałacu Saskiego
  lewarek.pl o Traditionis Custodes
  Miet o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
  wanderer o Traditionis Custodes
  wanderer o Traditionis Custodes
  Listwa o Wolne tematy (54 – …
  UZA o XXI wiek. Więźniarkę zgwałciła…
  lewarek.pl o Paradoks Pałacu Saskiego
  lewarek.pl o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
  Listwa o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
  Piskorz o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 548 obserwujących.

Podwójna moralność Szewacha Weissa

Posted by Marucha w dniu 2012-11-27 (Wtorek)

Złożenie przez prezydenta Bronisława Komorowskiego kwiatów pod pomnikiem Romana Dmowskiego w dniu 11 listopada wywołało w niektórych środowiskach tzw. mieszane uczucia.

Gość Kontrwywiadu RMF FM, były ambasador Izraela w Polsce, Szewach Weiss, tak to ocenił:

„Dmowski jest może waszym bohaterem, ale nie moim. Każdy antysemita jest nieludzki. Nie chcę krytykować polskiego prezydenta, ale czuję sprzeciw, gdy widzę, jak Bronisław Komorowski składa kwiaty pod pomnikiem Dmowskiego. Ja bym nie zaniósł kwiatów człowiekowi, który mordował z powodów etnicznych czy religijnych. Słowami i przemowami tez można mordować (…) On jest waszym bohaterem, on nie jest moim bohaterem. On jest moim jako Żyd, jako człowiek. Dla mnie antysemita jest nieludzki, dla mnie rasista jest nieludzki, dla mnie ksenofob jest nieludzki. Niezależnie, czy on zabija Żyda, czy innego, czy on doprowadza do tego. Ja nie krytykuje nigdy polskiego prezydenta. Naprawdę, mam ogromny szacunek, nawet osobisty, przyjacielski stosunek. Ja was nie krytykuje. Mnie jako Żydowi, człowiekowi – nie jest z tym wygodnie. On nie jest moim bohaterem. Wręcz odwrotnie”.

Ze względów oczywistych słowa te nie wymagają specjalnie komentarza. Również Szewach Weiss ma jak widać pamięć dobrą, ale krótką, tak bowiem zareagował na przyznanie mu doktoratu honoris causa Uniwersytetu Warszawskiego:

„Jestem wzruszony i wdzięczny, bo absolwentami UW było wielu wybitnych twórców Izraela, w tym premier Menachem Begin”.

Jeszcze przed przyjęciem wyróżnienia powiedział:

„Dla mnie Warszawa jest także metafizyką, symbolem naszego wspólnego życia. Przed wojną żyło tu przecież 420 tys. Żydów. Będąc ambasadorem razem z prof. Węgleńskim, ówczesnym rektorem Uniwersytetu Warszawskiego, odsłoniliśmy w Collegium Maximum tablicę dedykowaną Menachemowi Beginowi, premierowi Izraela w latach 1977-83, który pochodził z Polski, był absolwentem prawa na UW i dostał pokojową nagrodę Nobla. A teraz wchodząc ze studentami do tej sali zawsze swój pierwszy wykład zaczynam opowieścią o Beginie”.

Menachem Begin jako więzień NKWD w 1940 r

Oddajmy więc głos temuż wybitnemu człowiekowi urodzonemu jako Mieczysław Biegun na terenie II Rzeczpospolitej, w Brześciu Litewskim:

„Nasza rasa jest Rasą Mistrzów. Jesteśmy świętymi bogami na tej planecie. Różnimy się od niższych ras ponieważ wywodzą się one od insektów. Faktycznie porównując je do naszej rasy, inne rasy to bestie i zwierzęta, owce w najlepszym przypadku. Inne rasy są uważane jako ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest rządzenie ponad niższymi rasami. Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone poprzez naszych liderów za pomocą rózgi żelaznej. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako nasi niewolnicy”.

I wszystko jasne. O ile się nie mylę Dmowski nie zabił nigdy żadnego człowieka. Begin nie tylko zabijał słowem, ale jak widać jemu było wolno. Czyżby podwójna moralność? Na to wygląda.

Dawid Berezicki, Obóz Wielkiej Polski
http://sol.myslpolska.pl

Komentarze 24 do “Podwójna moralność Szewacha Weissa”

 1. 166 bojkot TVN said

  Begin zabijał NIE TYLKO SŁOWEM ….

  Ale to był przedstawiciel narodu wybranego – admin

 2. 166 bojkot TVN said

  http://www.naszawitryna.pl/jedwabne_973.html

 3. 166 bojkot TVN said

  Więc Pasikowski i Gross mają poniekąd rację sugerując, że najwięksi zbrodniarze pochodzą z Polski, ino tylko obu nie chce się wejść w szczegóły etniczne owych zbrodniarzy.
  Kiedy jednak zdobędą się na ten krok, obaj zrobią z żydowskich zbrodniarzy bohaterów walki o wolność Izraela, nawet z hitlerowców, bo to dzięki nim w końcu Izrael powstał ….
  O tym, że armia Andersa doprowadziła wojskowy „zaczyn” do tego tworu, dziś już rzadko kto pisze, bo i po co ma się wydać, że po to było całe to przedsięwzięcie z armią Andersa. Polscy Żydzi zostali w Palestynie, a resztę tzn Polaków wojska alianckie skierowały na rzeź pod Monte Casino.
  Może dlatego zginął gen. Sikorski, że nie godził się na taki scenariusz naszych brytyjskich „sojuszników”?

 4. Zerohero said

  Begin bezpośrednio dowodził/nadzorował masakrę w Deir Yasin gdzie ciężąrnym kobietom rozpruwano brzuchy. Jako „polityczny” odpowiada za jeszcze większą liczbę zbrodni.

  A Szewach Weiss? Przy każdej większej akcji Izraela bez żadnej krępacji tłumaczył, że Izrael tylko się broni, że źli są tamci.

  Stare, zakłamane żydzisko nie ma ksztyny ludzkich uczuć. Jest zdolne do pierdzielenia słodkich farmazonów i udawania świętoszka, ale w tym czasie pod tymi małymi oczkami kryje się dusza zwyrodnialca na miarę Begina.

  A Dmowski…Co Dmowski? To takiego zrobił, że w oczach Weissa zasłużył na miano ZBRODNIARZA? Nic, pilnował tylko polskiego interesu, definiował ten interes. To już zasługuje na najwyższą kwalifikację w oczach żydostwa. Nic dziwnego, że tak łatwo im przychodziło dokonywać zbrodni bolszewickich a potem stalinowskich. Każdy jeden Polak, Węgier, Rosjanin, przejawiający oznaki myślenia i kręgosłupa moralnego był do odstrzału. DO EKSTERMINACJI. Żydokomuna widziała pełno takich potencjalnych „dmowskich”. Bo to, że Dmowski dostałby kulkę w UBeckich kazamatach to pewne. Szewach sobie już wmówił, że Dmowski jest MORDERCĄ. Tak sobie te bydlaki uspokojają sumienie – oni tylko usuwają morderców – urojonych, potencjalnych, werbalnych…

 5. nobody said

  Piękne słowa: „… Mnie jako Żydowi, człowiekowi – nie jest z tym wygodnie. (..)” Jakby jakoś mocno te słowa zgodne z nauczaniem Talmudu. Czyżby ja jako nie-Żyd był nie-człowiekiem. Okazuje się każde słowa ujęte w kontekście stosownej „księgi” nabierają realnego sensu, takiego jaki chciał przekazać autor a nie taki jaki miał zrozumieć czytelnik.

 6. Griszka said

  Ja najlepiej pamiętam Weissa z jednego z „Pytań na Śniadanie” (człowiek pilotem przeskakiwał po kanałach i przypadkiem zobaczył znajomą twarz, nie żebym gustwał w tego typu programach): bez ogródek stwierdził, że on najpierw chce coś zjeśc, jest strasznie głodny, bo po tutaj przyszedł do studia. Za friko oczywiście. Miny prowadzących ten program bezcenne: dawno już chyba takiego popisu arognacji nie widzieli.

 7. Reblogged this on ZYGFRYD GDECZYK.

 8. Fran SA said

  Najwygodniej mordowac dzieci palestynskie, z powodow etnicznych i religijnych.
  Niech se glupol przypomni swojego premiera, Yitzka Rabina, ktorego z powodow ksenofobicznyh zamordowal bardzo wierzacy ZYD!

  Gowno go obchodzi, komu Polacy kwiaty skladaja.
  A Mieczyslaw Biegun nalezal do terrorystycznej grupy, ktora do tej pory jest na liscie terrorystow.
  Drugi taki ‚milosnik pokoju’, pan Bibi Nietenjahuj, tez ma rodzicow z Warszawy! No, i jeszcze Szymon Perski. (Peres)

 9. Fran SA said

  8. …powinno byc: ksenofobicznych

 10. zagrypiona said

  No ten begin, czy jak mu tam, przynajmniej stawia sprawę jasno – także z takim od razu wiadomo co zrobić (odizolować, albo leczyć na przykład) natomiast ten wajs czy inny, wije się w swym gadaniu jak waz. Wiec nie dość ze belkotliwiec to jeszcze tchórz straszny. Boi się powiedzieć co naprawdę myśli, stad ten bełkot, słowotok i liczne powtórzenia. Ta, żyd-czlowiek. Niech ten wejs pokapuje, ze by być człowiekiem nie wystarczy pozycja wyprostowana, dwie nogi dwie ręce i łeb na czubku. Tu jeszcze czegoś potrzeba.

 11. wi42 said

  Cytat z tekstu: „Czyżby podwójna moralność?”
  Bardzo delikatna klasyfikacja – czy wogole mozna mowic o moralnosci

 12. Brat Dioskur said

  Tak jak Herling odmowil przyjecia odznaczenia przyznanego mu przez wicemagistra tak i Dmowski ,gdyby zyl ,nie przyjalby zadnych awansow ze strony Red Bula.Tak wiec jest rzecza dyskusyjna dla kogo te kwiaty sa uwlaczajace.

 13. nobody said

  Orwell pisał o „dwój myśleniu”, okazuje się że świat od roku 1984 poszedł do przodu i teraz mamy „wielo myślenie” zależnie od miejsca wypowiadania twierdzenia, zależnie od czasu, zależnie od odbiorcy … itd. normalnie trzeba jakąś instrukcję sobie napisać bo logika klasyczna tego nie obejmie a co dopiero prosty goim.

 14. 166 bojkot TVN said

  Unia przygotowuje czarną listę agresywnych Żydów
  Aktualizacja: 2012-11-27 12:02 pm

  Unia Europejska tworzy czarną listę Żydów, a więc agresywnych osadników, którzy mają mieć zakaz wjazdu na teren wspólnoty. W przygotowywanym dokumencie można przeczytać, że izraelskie działania mają na celu całkowicie wypędzić Palestyńczyków z ich ziemi.

  Agresja osadników wydaje się być częścią planu mającego na celu wypędzenie Palestyńczyków. Tak aby ich ziemia została wchłonięta przez żydowskie osiedla – piszą unijni eksperci. W ich opinii, Izrael stwarza atmosferę bezkarności, skutkującą coraz większą agresją wobec mieszkańców Zachodniego Brzegu i Strefy Gazy. Według autorów dokumentu, państwo żydowskie chce za pośrednictwem osadników, zakłócić pokojowe rozwiązanie konfliktu pomiędzy Palestyną a Izraelem. Dlatego należy zakazać wjazdu znanych z agresji osadników, na teren Unii Europejskiej.

  Projekt dokumentu powołującego czarną listę żydowskich osadników, został rekomendowany 17 października przez komisję ds. Bliskiego Wschodu, a więc trafi na posiedzenie unijnych ministrów spraw zagranicznych w najbliższym czasie. Izrael nie kryje oburzenia tym dokumentem

  166 proponuje utworzyć specjalną listę person non grata, których nie życzymy sobie w Polsce.
  Listę powinien otwierać prof Szewach Weiss, potem Gross, potem cały światowy kongres Żydów, który jest megazłodziejem w stosunku do Polaków i Polski. Wszyscy – won!

 15. Ad. 1 (Admin)

  „Ale to był przedstawiciel narodu wybranego – admin”

  – A nie chodzi czasem o naród WYPRANY?

 16. Kronikarz said

  Parchy !

  Won !!

 17. TomUSAA+ said

  Ten Weiss to wyjątkowa kreatura!! Czytanie jego felietonów w np. Uważam Rze doprowadza mnie za każdym razem do mdłości. Ostatni, jaki czytałem, to o Powstaniu Warszawskim. Pisze po polsku, ale nie użył słowa Bohaterowie, tylko herosi. Co za światowiec! Menda do kwadratu!!!

 18. Zerohero said

  A ten cytat z Begina to pewny?

  Wiem, że udokumentowane cytaty „wikipedyści” i tak kasują, więc z faktu jego „legendarności” nie robie sobie wiele, ale warto wiedzieć takie rzeczy na pewno.

 19. […] Za; https://marucha.wordpress.com/2012/11/27/podwojna-moralnosc-szewacha-weissa/ […]

 20. zofia said

  Alez to przyjaciel prez. L Kaczynskiego udekorowany przez LK medalem i
  obywatelstwem!

  http://waldemar-mystkowski.blog.onet.pl/2010/04/19/lech-kaczynski-i-szewach-weiss/

 21. Bozydar said

  Swiat sie obudzi wtedy, kiedy totalnie wezma ludzi za twarz i zaczna zabijac gdy wprowadza noahickie prawo. Kazdy wyznawca Chrystusa w mysl tego chorego edomickiego prawa jest przestepca, musi byc zabity przez sciecie glowy.
  Zydowskie prawo jest bardzo szczegolowe, mowiace o najdrobniejszych detalach [ prawo w socjalistycznych krajach, rowniez unijne] i dotykajace kazdej dziedziny zycia, [Talmud], regulujace kazdy aspekt rzeczywistosci.
  Byc moze wynika to z braku zaufania zyda do innych, poniewaz ich spaczona psychika nie pozwala na zaufanie innemu czlowiekowi
  Jak mozna mowic o nich, ze maja jakakolwiek moralnosc, przeciez Jezus nazwal ich synagoga szatana, czyz to nie wystarczy?
  Czy szatan kieruje sie moralnoscia, wspolczuciem, troska o innych???
  Sam idac na zatracenie, ciagnie za soba swoje demoniczne slugi, niewierzacych i niestabilnych moralnie ludzi, mamiac ich prymitywnym materializmem i zludnymi, przemijajacymi uciechami tego swiata.
  Zyd skradl tozsamosc prawdziwych Izraelitow [Izrael; El -Bog, Elohim – Bogowie, Eli lama sabachtani -Boze moj ,czemus mnie opuscil] i podszyl sie pod nich aby uprawiac swoj przestepczy proceder – typowe klamstwo diabla.
  Polacy dali sie na to nabrac najbardziej, otworzyli kraj i serca dla synagogi diabla – efekty znamy. Diabelskie blogoslawienstwo!
  Zydowski swiat to Wall Street, tam znajduja destruktywna motywacje do dzialania na szkode innych, oszukujac i sami bedac oszukiwanymi, to ich bog, ich ojczyzna, ich zywiol.
  Czyz nie lepiej zaufac Jezusowi i polegac na jego opinii!
  Wplywowy talmudyczny zyd ma demonicznego opiekuna, ktory kieruje jego zyciem, pokazuje jak zainwestowac pieniadze, kiedy unikac kopotow, itd…..
  Zdaje sobie sprawe, ze brzmi to niewiarygodnie lecz znam podobna sytuacje polskiej rodziny lecz jako przypadkowe opetanie, z relacji samej opetanej!!!
  Rodzice „bawili sie” w wywolywanie duchow gdy ta osoba miala 4 lata, od tamtej pory widziala ciemna postac w domu, towarzyszaca jej do wieku doroslego, oprocz tego widziala swiatlo [cos jak kirylianowskie foto] wokol kazdego czlowieka, poprzestawiane przedmioty w pokoju….
  Gdy byla mala nie dawano jej wiary w to o czym mowila doroslym, potem leczyli ja jako psychicznie chora……Tak na marginesie – czy niematerialny umysl mozna leczyc chemikaliami?
  Teraz jest wolna od tego „pasazera”, ktory ja terroryzowal, mowil np. zeby cos dla niego zrobila bo mama umrze lub spali sie jej dom, a poniewaz demony znaja w przyblizeniu przyszlosc, czasem palil sie czyjs dom i ta mala dziewczynka rosla w strachu do 19 lat. Po czesciowym uwolnieniu jej, nadal miala problemy z demonem i jego diabelskimi sztuczkami kilka lat, dlatego, ze zmienil taktyke.
  Jezeli ktos wie jak uczynic demona poslusznym [Kabalah], bedzie sluzyl za „doradce” cale zycie, tak uczynil Salomon pod koniec zycia , tak robia kabalisci, tak robia rowniez niektorzy goje, ktorzy oddaja czesc demonom, nalezna Wszechmogacemu Bogu, otrzymujac w zamian powodzenie zyciowe.
  Konsekwencje straszne i tragiczne dla takiej osoby ze strony Boga, przykladem krol Saul i wrozbitka z En Dor.
  Najbardziej dziwne i tragiczne jest to, ze ludzie wierza ojcu klamstwa za garsc srebrnikow!

 22. Marucha said

  Re 21:
  Dziękuję za ten wpis i świadectwo.

 23. niereligijna said

 24. koszerny said

  ten Mieczysław Biegun na zdjęciu ma niezwykle inteligentną twarz nawet powiem że boską i te spojrzenie inteligenta – ah

Sorry, the comment form is closed at this time.