Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  wanderer o Będziemy mieli dokumenty, jak…
  Głos Prawdy o Wolne tematy (54 – …
  Głos Prawdy o Wolne tematy (54 – …
  Wanderer o Jeszcze o Gierku…
  revers o Wolne tematy (54 – …
  bryś o Wolne tematy (54 – …
  Listwa o Jeszcze o Gierku…
  revers o Wolne tematy (54 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (54 – …
  Listwa o Obywatele w obronie radcy praw…
  Listwa o Obywatele w obronie radcy praw…
  Antychazar o Syjonizm prawnie chroniony?
  Listwa o Traditionis Custodes
  plausi o Obywatele w obronie radcy praw…
  Listwa o Traditionis Custodes
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 549 obserwujących.

Jobbik chce listy urzędników i posłów z obywatelstwem Izraela

Posted by Marucha w dniu 2012-11-28 (Środa)

Poseł Jobbiku Márton Gyöngyösi, chce dowiedzieć się od węgierskiego rządu, którzy pracownicy administracji rządowej i członkowie Zgromadzenia Narodowego, mają podwójne obywatelstwo Węgier i Izraela. Nacjonalista uważa, że ma to duże znaczenie dla bezpieczeństwa państwa.

Gyöngyösi podczas wczorajszego posiedzenia parlamentu, przypominał o ostatnim konflikcie w Strefie Gazy, a także wcześniejszych masakrach dokonywanych przez Izrael w tym rejonie. W jego opinii, państwo węgierskie nie opowiada się po stronie prześladowanych Palestyńczyków, lecz zawsze popiera Izrael, używając przy tym retoryki praw człowieka, o której nie mówi w przypadku Zachodniego Brzegu i Strefy Gazy.

Parlamentarzysta Jobbiku uważa więc, że może to być wynik obecności w rządzie i parlamencie, osób żydowskiego pochodzenia które mają podwójne obywatelstwo Węgier i Izraela, składając przysięgę lojalności państwu żydowskiemu. Zdaniem nacjonalisty może to być zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego Węgier, dlatego zwrócił się on do rządu, aby ten udzielił informacji na temat osób posiadających podwójne obywatelstwo.

Sekretarz stanu Zsolt Nemeth odpowiadając na zadane pytanie, stwierdził, że w państwie Węgierskim mieszka zarówno wielu Żydów, jak i setki Palestyńczyków, a rząd Viktora Orbana reprezentuje interesy obu tych grup, dlatego z zadowoleniem przyjmuje fakt zawieszenia broni pomiędzy Strefą Gazy a Izraelem, bowiem tylko to może przynieść rozwiązanie konfliktu.

Gyöngyösi nie był zadowolony z odpowiedzi twierdząc, że należy okazać solidarność z Palestyną, a także przypomniał badanie Eurobarometru z 2003 roku, które wykazało, iż 59% obywateli Unii Europejskiej uznaje Izrael za zagrożenie dla bezpieczeństwa. Stąd pytanie o osoby które mają podwójne obywatelstwo Węgier i Izraela.

Słowa posła Jobbiku spotkały się oczywiście z histeryczną reakcją mediów i polityków. Część posłów lewicy przypięła do ubrań żółte Gwiazdy Dawida, zaś wypowiedź nacjonalisty potępił centroprawicowy rząd, który w oświadczeniu podkreślił, że będzie walczył z każdym przejawem „rasizmu” i „antysemityzmu”, a także zrobi wszystko, aby głosy niezgodne z „normami europejskimi” nie pozostawały bez konsekwencji.

Źródła: Barikad / Kuruc.info
MM
http://narodowcy.net

Komentarzy 12 do “Jobbik chce listy urzędników i posłów z obywatelstwem Izraela”

 1. slawek said

  ciekawe czy u nas znajdzie sie odwazny posel ktory by zaproponowal to samo ?

 2. JO said

  zaraz by „s i e” powiesil …

 3. Niedaleko said

  Zawsze podziwiałem jak sprytnie to było zrobione.

  Jak jest możliwe mieć kogoś w władzy który ma więcej niż jedno obywatelstwo. To jest jakaś logiczna pomyłka. To tak samo jak by ktoś był Muzułmaninem i Buddystom. Kim ta osoba w końcu jest kiedy pracuje w aparacie rządowym?

  Sprytne !!!

 4. AQQ said

  @1.
  U nas lepiej i sprawniej jest zrobić listę Polaków!

 5. zmęczony człowiek said

  u „nas” już profilaktycznie pana Leppera powieszono.

 6. Bozydar said

  Prawda jest antysemicka, mimo, ze zyd nie jest semita, a moze dlatego!
  Rzad Wegier nie odniosl sie do meritum ale przystapil do potepienia posla Jobbiku, widac kto rzadzi i tam [Orban jest Cyganem – pracowalem z babka z Wegier].
  Kazde panstwo powinno przeswietlac przeszlosc swoich reprezentantow do piatego pokolenia czy aby przodkowie nie dzialali na szkodze wlasnego kraju, wiem, ze robia tak Japonczycy i robili do niedawna Brytyjczycy !
  Wegrzy to nasz naturalny sojusznik.
  Zyjemy w czasie, kiedy terrorystyczne panstwa mordujac ludzi, nazywaja terrorystami tych, ktorzy krytykuja mordowanie niewinnych.
  To jest nazywanie zla dobrem, odwrocenie pojec dobra i zla – znak, ze zyjemy w koncowym czasie rzadow diabla!
  Gyongyosi’emu grozi seryjny samobojca!?

 7. Zerohero said

  Większość młodych wykształconych niespecjalnie rozumie dwa podstawowe fakty:

  1) W organach władzy i wojsku zdrowego państwa nie ma mowy o podwójnym obywatelstwie, sympatiach, jawnym ***-filstwie (franko, germano, żydo, ruso itd). Nie ma mowy o trzymaniu dzieci i majątku za granicą. Nie ma mowy o tym by emigrant w pierwszym pokoleniu wspiął się zbyt wysoko. W lojalność wobec dwóch (ale nieskonfliktowanych) państw może się bawić szaraczek. Prosty przetarg może już być dylematem: załóżmy, że przetarg robi jedna „ojczyzna” a startuje w nim firma z innej „ojczyzny”.

  2) Żydzi są wyjątkowo zwarci, instytucja sayana (miejscowy ochotnik żydowski pomagający Mosadowi) bardzo popularna – tego nie ma w innych narodach. Oficjalną doktryną Izraela jest nacjonalizm i ostre pranie mózgów żydowskiej diasporze. Z tego powodu „podwójni” o obywatelstwie izraelskim są szczególnie groźni.

  Znam człowieka, który o Izraelu nie wspominał nigdy i nigdy nie wspominał, że jest Żydem. Trochę się z nim nie widziałem, spotykam i facet odmieniony. Wciska temat Izraela w różne inne tematy, samo to słowo wywołuje u niego coś jakby błogość. Pewnie pojechał na „wycieczkę” i tam mu zrobili pranie mózgu. I nie – nie zamierza emigrować do Izraela. Będzie siedział tu i tu pilnował by Polacy wśród których się wychował, pracowali na dobro Izraela.

  Jeśli młody wykształcony nadal uparty, to można go zapytać po co w ogóle nam armia i wywiad skoro pozwalamy by rządzili nami obcy?

  __________________________

  A co do Palestyny. Nie sądzę by propalestynizm był sensownym rozwiązaniem, bo to nie jest sprawa Węgier, a do tego jeszcze naraża dość znacznym siłom „międzynarodowym”. Z drugiej strony, werbalny propalestynizm może być znakiem, że polityk nie jest kukiełką syjonistów. A Może to raczej sprawdza się w drugą stronę…jawny syjonizm jest oznaką, że polityk to kukiełka żydowska, Żydom się podlizuje i będzie postępował jak mu zagrają. Jeśli tak robi większość sceny politycznej, to dany kraj jest w czarnej d…tzn. jest zupełnie zinfiltrowany przez żydowstwo.

  __________________________

  Jak się komuś kojarzy z Orbanem, to nie… 🙂 Jobbik to nie Fidesz. Orban popiera syjonizm, był stypendystą fundacji Sorosa a teraz najprawdopodoniej jest lansowany na niezłomnego obrońcę Węgier. Stanisław Michalkiewicz twierdzi, że Orbana popiera miejscowa razwiedka. Myślę, że to bez sensu, a przynajmniej nie tłumaczy wszystkiego. Gdyby „międzynarodowi” nie lubili Orbana, to po prostu skręciliby węgierskiej gospodarce kark (nie sankcje, tylko jakieś kursy, odpływy kapitału itd – mają wprawę).

 8. Maciej said

  @ 7

  Czas pokaże co do Orbana, jeśli wprowadzi odpowiednie reformy i pozwoli rozwijać się węgierskiemu społeczeństwu to chwała mu za to, jeśli zminimalizuje nachalną propagandę lewactwa. Jeśli szczerze postawił na fundament moralny rodem z katechizmu to także będzie wielki plus. Skąd takie wnioski, że Orban popiera syjonistów ? Był na stypendium Sorosa, ja także chętnie bym pojechał, czy zmienił bym poglądy, śmiem wątpić. Węgry to mały kraj, który musi się uporać z własnymi problemami, myślę, że dekada przy rozsądnych rządach powinna dać perspektywę rozwoju dla narodu węgierskiego i zrzucić jarzmo okupacji finansowej międzynarodówki, to kluczowe by ratować społeczeństwa danych krajów, lichwa to hamulec na rozwój podstawowej jednostki społecznej jaką jest rodzina. Węgry jako kraj nie mają żadnych argumentów dyplomatycznych by przeciwstawić się Izraelowi, stawiają się komisarzom unijnym, biurokratycznym nadzorcom i to mnie cieszy, ponieważ dają dobry przykład dla ciemiężonych krajów faszystowską machiną rodem z Brukseli. Międzynarodówka skręca kark każdej gospodarce w której ma monopol na lichwę i odbiera możliwość kreowania pieniądza przez banki centralne by pokrywać nie dobory finansowe państwa, niezależnie od banków komercyjnych. Węgry to kraj 10 milionów ludność, nie jest to wielki rynek konsumencki, Orban zabrał kilku wielkim miliony, by odciążyć miliony, ale swoich obywateli … Taką mam nadzieje …

 9. Zerohero said

  Re 8

  Były stypendysta, były członek mafii, były pracownik wywiadu. „były”. Pewnie jeszcze Walenrod do tego. Bez żartów człowieku. Byle komu nie dają stypendiów. To nie jest stypendium naukowe np. za badania nad kwazarami. To jest stypendium polityczne i lojalnościowe. Zbigniew Pełczyński zakłądał fundację Batorego w Polsce. W angieslkiej wiki jest przedstawiony jako „personal tutor in politics” Orbana. Jak ktoś się wychowuje w pewnym środowisku, to nasiąka nim jak gąbka. Wystarczy np. przez 10 lat czytać tylko jedną gazetę i człowiek nabierze poglądów tej gazety. Jeszcze lepiej działają kontakty towarzyskie, przyjaźnie itd.

  Finansista George Soros fundujący fundację Batorego wspierał ruch okupacji Wall Street. Tak więc nawet „antybankierskie” ruchy Orbana mogą być prowadzone przez bankierów.

  Orban ma na koncie wypowiezi syjonistyczne i żydofilskie. To jest fakt. Przed „lewactwem” w swój specyficzny sposób bronił też G Bush i cała masa tałatajstwa na smyczy globalistów, np. Sarkozy. To tylko gra pozorów.

  Znalezione w sieci, ale nie potwierdzone. imiona córek Orbana: Rosa, Sara, Rachela. 😉

  A może lepiej przed lewactwem broniłby Jobik niż Fidesz i w tym sedno? Może Le Pen powstrzymałaby emigrację do Francji zamiast tylko o tym głośni mówić jak to miał w zwyczaju Żyd Sarkozy?

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/08/24/rzad-orbana-potepil-kibicow-za-mecz-z-izraelem/

  http://narodowcy.net/orban-z-podziekowaniami-od-glownego-rabina-izraela/2012/10/16/

  ot, dali swojakowi koncesje na bycie nacjonalistą. Hitler też na początku dostał wsparcie od Warburga – bankiera żydowksiego.

  Pożyjemy zobaczymy. Przyznam, że po licznych rozczarowaniach (Bolek, AWS, PiS) jestem już ostrożny. Tym bardziej, że ludziom jak zwykle niewiele trzeba do szczęścia i dość szybko znajdują sobie męża opatrznościowego, który niesie „change” i „hope” (piję do Obamy Barbażyńcy). Może jest inaczej. Może Orban mydli globalistom oczy, może jest aż tak przebiegły. Przyznam, że to byłyby wyjątkowe przymioty, rzadki okaz stratega i męża stanu. Bardzo niskie prawdopodobieństwo.

 10. Tekla said

  Ad.8 pan Maciej
  Podobnie jak Pan popieram premiera Orbana,zrobił bardzo dużo, pracuje w niezwykle ciężkich czasach..Słuchałam Jego przemówienia na pogrzebie Nagy Imre,to madry polityk wyważony..

  Ad.9 pan Zerohero

  Mam głeboka nadzieję ,że Orban Viktor w polityce to taki sam geniusz jak kiedys legendarny piłkarz węgierski Puskas Ferenc w piłce nożnej\
  dlas przypomnienia słynny gol..

 11. Reblogged this on ZYGFRYD GDECZYK.

 12. Zerohero said

  Jeszcze mala refelska do gospodarczego ratowania Węgier przez Orbana. Orban faktycznie poczynił pewne starania ratujące Węgry przed zapaścią ekonomiczną. Czy to jest wbrew globalistom? Pozornie tak, ale wyobraźmy sobie, że Unii Europejskiej do grona Grecji, Hiszpanii, Włoch…dochodzą jeszcze bankrutujące Węgry. 🙂 Trzeba określić jakieś granice kryzysu, prawda? Nie zmierzam do pokrętnego wniosku, że jak ktoś dobrze robi, to źle robi. Sugeruję, że intencje mogą być różne. W końcu niejeden kraj komunistyczny industrializował się głównie po to by nastukać czołgów a nie podnieść poziom życia obywateli.

  A co co kwestii kultury, to przyznam, że nt. Węgier wiem mało. Wiem jednak, że Kaczyński/PiS jawnie deklarujący antynacjonalizm i sympatyzujący z syjonizmem jest oskarżany o…nacjonalizm, a 99% młodych wykształconych przypisze im jeszcze ksenofobię i antysemityzm. Jak jest z Orbanem? Kiedy on się ochrzścił i gdzie? Wiem, że z Fallaci robiono wielką konserwtystkę, a jedyny konserwtyzm tej lewaczki apelujacej do prawa „rżnięcia się z kim ma ochotę” to był płytki antyislamizm w czasie eskalacji kilku akcji miliatrnych USA i Izraela na Bliskim Wschodzie w pierwszej deakadzie XXI wieku.

Sorry, the comment form is closed at this time.