Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  wanderer o Będziemy mieli dokumenty, jak…
  Głos Prawdy o Wolne tematy (54 – …
  Głos Prawdy o Wolne tematy (54 – …
  Wanderer o Jeszcze o Gierku…
  revers o Wolne tematy (54 – …
  bryś o Wolne tematy (54 – …
  Listwa o Jeszcze o Gierku…
  revers o Wolne tematy (54 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (54 – …
  Listwa o Obywatele w obronie radcy praw…
  Listwa o Obywatele w obronie radcy praw…
  Antychazar o Syjonizm prawnie chroniony?
  Listwa o Traditionis Custodes
  plausi o Obywatele w obronie radcy praw…
  Listwa o Traditionis Custodes
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 549 obserwujących.

Oenzetowski komitet chce zakazać istnienia Okien Życia

Posted by Marucha w dniu 2012-11-28 (Środa)

Te lucyferiańskie zbiry nigdy – nigdy – nie ukończą swego dzieła, dopóki gdzieś na świecie będzie się tlił bodaj maleńki płomyczek dobra, dopóki nie zniszczą wszystkiego, co piękne, dopóki nie wdepczą wszelkich ludzkich odruchów w błoto i gnój – i dopóki nowy, zreformowany człowiek nie uzna, że tak właśnie trzeba. 
Admin.

Oenzetowski Komitet Praw Dziecka (CRC) będzie domagał się od Unii Europejskiej delegalizacji Okien Życia, w których matki pozbawione oparcia najbliższych, mogą anonimowo, bezpiecznie i bez konsekwencji prawnych pozostawić swoje dzieci.

Placówki takie funkcjonują w niemal w całej Europie, w tym od 2006 r. w Polsce.

Zdaniem działaczy organu monitorującego wypełnianie przez państwa postanowień Konwencji o Prawach Dziecka, Okna życia naruszają m.in. prawo dziecka do poznania swoich rodziców.

– Okna życia nie służą w najlepszym interesie dziecka lub matki – stwierdziła Maria Herczog, węgierska socjolożka [gajowemu na brzmienie słowa „socjolożka” sam się nóż w kieszeni otwiera i ogarnia go żądza mordu – admin] i członkini komitetu ONZ w rozmowie z „Jewish World Review”.

Jej zdaniem praktyka zachęca matki do pozostawiania dzieci bez należytej opieki medycznej, często także decyzja o pozostawieniu dziecka wynika z sytuacji kobiety, która jest zmuszona do tego przez terroryzujących ich alfonsów lub członków rodziny.

Maria Herczog

Działaczka zapowiedziała, że organizacja zwróci się z prośbą do Parlamentu Europejskich o wprowadzenie zakazu dla Okien Życia.

Pierwsze Okno Życia założyła w 1999 r. niemiecka pastorka Gabriele Stangl. Wysłuchała ona wcześniej dramatycznej wyznania kobiety, która urodziła dziecko poczęto przez gwałt.

W całych Niemczech funkcjonuje obecnie około 100 takich Okien, w Polsce jest ich ponad 40, niemal tyle samo w Czechach, po około 10 – we Włoszech, na Litwie, Rosji, Słowacji, Szwajcarii i Belgii. Dzięki nim setki dzieci zostało ocalonych.
W samej Polsce w ciągu sześciu lat około pięćdziesięcioro dzieci zostało pozostawionych w Oknach Życia. Prawie wszystkie dzieci trafiły już do rodzin zastępczych. Jedna z historii zakończyła się nietypowo – 18-letnia matka oraz babka pozostawionej w Kielcach czterotygodniowej dziewczynki, zmieniły decyzję i zgłosiły się po nią.

http://wpolityce.pl/

Sama idea anonimowego ratowania niechcianych dzieci znana była już w średniowieczu. Najstarsze zachowane Okno życia pochodzi z 1198 i znajduje się w Rzymie przy powstałym z inicjatywy papieża Innocentego III szpitalu Ducha Świętego (Santo Spirito in Sassia).
Zapewne zdaniem „węgierskiej” działaczki lepiej jest zabić dziecko w łonie matki, niż żeby miało się urodzić i nie poznać biologicznych rodziców.
To już inny rodzaj człowieka, z którym nie łączą nas absolutnie żadne wartości duchowe, żadna moralność i żadna etyka. Przekonać tych neo-troglodytów nie da się słowami. Ich powinno się wytępić, jak karaluchy.
Admin.

 

Komentarzy 26 do “Oenzetowski komitet chce zakazać istnienia Okien Życia”

 1. GM said

  Trafił Pan w sedno, Panie Gajowy, tylko czy my mamy moralne prawo zabijać te karaluchy?

 2. andrzej krajan said

  Do GM: najważniejsze jest , że możesz ujawnić swoje niezwykle górnolotne myśli.
  Co do likwidacji okien życia: szatan bez przerwy krąży szukając kogo by pożreć.

 3. GM said

  Jakie górnolotne? Kurde, pytam się o granicę, przekoczysz ją Pan i jesteś w „synagodze szatana”?

 4. kiriki said

  Nie można mordować dla przyjemności i ideologii. Natomiast prawo do obrony rodziny, narodu i wartości moralnych istnieje więc, albo zaczniemy walczyć o jutro dla naszych dzieci usuwając te psychopatyczne jednostki ze społeczeństwa, albo staniemy się bydłem zamkniętym w zagrodzie multigówna bez imienia i tożsamości!

 5. JO said

  ad.4. I ja tak uwazam. Poczatek jednak w naszej Akcji odwetowej jest Zmienic swoja Duchowosc na Katolicja z Zydowskiej. To jest Najwazniejsze, bez tego NIE wygramy. Majac duchowosc Katolicja Duch Swiety Bedzie Nas Prowadzil do Zwyciestwa. Majac Duchowosc Zydowska, zginiemy.

 6. zagrypiona said

  Jak czytam takie niusy, to przeraża mnie, jak daleko zło się posunęło. A my, którzy powinniśmy się bronic przed NIMI żremy sie nawzajem o detale (tak tak diabeł tkwi w szczegółach, kłóć się jeden z drugim o to, a w międzyczasie gdyś zajęty ważka debatą, psychopaci sobie mordują i zakazują użytecznych instytucji, takich jak właśnie na przykład okna życia, czy szpitale ratujące dzieci.)

  Także przeraża mnie to. Nic nie jest w stanie nas uratować dopóki my się nie zjednoczymy. Dlatego właśnie nas dzielą na różne sposoby, bo ich jest mniej, a nas więcej. Jakbyśmy byli zjednoczeni, i nie żarli się, to zdmuchnęlibyśmy ich wszystkich z powierzchni przynajmniej Polski. Ale to się nigdy nie uda z powodu podziałów.

  PS. Maria Herczog? Węgierska? Socjolożka/darmozjadka? Udziela wywiadu ‚jewish world review’? ONZ?

  Popieram dopisek Gajowego, jak karaluchy. Ja to zawsze mówię, że oni maja jakiś defekt mózgowy/genetyczny. Bo tak złym i nieczułym, pod wpływem samej ideologii być nie można (i aroganckim, co ma jakiś babon do gadania o tym co jest w Polsce? niech się martwi o swoje terytorium). Ideologia jeszcze zakłada jakąś logikę, natomiast w tym ‚delegalizowaniu’ okien życia nie ma żadnej logiki. Ani w argumentacji za delegalizacją.

 7. GM said

  Ok. zgadzamy się są to odczłowieczone karaluchy, ponawiam jednak pytanie – jak się im przeciwstawiać, czy kontrrewolucja może być krwawa?

 8. JO said

  Ona jest Krawawa, czy Pan tego nie widzi? My przegrywamy, oni nas Fisycznie zabijaja. Czy Pan tego nie widzi?

 9. JO said

  Aaa Pan Pyta, czy My mozemy zabijac ich?
  Tak, mozemy czy nawet Musimy.

 10. JO said

  Problem polega na tym jak i kiedy. Oni czekaja na nasz ruch w ktorym ruszymy ich zabic. Czekaja a nawet inspiruja. Robia to tak bysmy ich zaatakowali badac bezbronnymi a oni dokonaja wowczas ZEZI na Nas, Naszych Przywodcach, Rodzinach Tradycyjnie Katolickich.

  Zrobili juz tak nie raz w przeszlosci. Oni chca, czekaja by to zrobic raz jeszcze i raz jeszcze. A w miedzyczasie Nas zabijaja Ultranowoczesnymi metodami, lub skrytobojczo pojedynczych…..

 11. JO said

  A jak sie przeciwstawic. Robic odwrotnie to co do czego oni nas zmuszaja i kreuja bysmy byli.

  Dbac o Duchowosc Katolicka i czekac na znak od Boga, ktory poprowadzi.

 12. Griszka said

  Dobrze, że Pan, Panie Marucha to sprostował, bo jak zwykle by wyszło, że katolicy są gdzieś w tyle za kacerzami…

 13. Radosław37 said

  Czy to już czasy antychrysta?

 14. Wentyl said

  Re 13: Tak, to już praktycznie te czasy.

 15. Tekla said

  Maria Herczog ,to oczywiście z tych ,,starszych” cjonistka,zrobiła karierę podobnie jak tu prof.geremek,znana ze swoich szokujacych wypowiedzi o kosciele ,wychowaniu seksualnym,podsyca konflikty miedzy Cyganami a Węgrami,.zdegenerowana,podobnie jak senyszyn..
  Oczywiscie Jobbik,naswietla jej ,,role”.ale po wczorajszej wypowiedzi posła z tej partii/Jobbik/aby pokazali posłowie swoje paszporty ilu z nich ma obywatelstwo Izraela,jest nagonka na ta partię..
  W załączeniu ,,rozmowa socjolozki..z dziennkiarzem..o wychowaniu seksulanym i o molestowaniu seksualnym w kosciele ..

  http://atv.hu/cikk/20100219_mennyire_elterjedt_a_pedofilia_az_egyhazakban

 16. Zerohero said

  Jak nie okno życia to śmietnik. To oczywiste. Trzeba mieć zdrowo narąbane w bani by zakazywać okien życia posługując się argumnetem dobra dzieci.

 17. kiriki said

  @Zerohero Dokladnie. Dodajmy tylko, ze smietnik przemyslu aborcyjnego… wszedzie musi najpierw kroczyc pan geszeft….

 18. efka said

  Dobrze radzę niech Pan Gajowy uważa na tzw mowę nienawiści, bo będziem musieli robić ściepkę na paczki.
  Pozdrawiam

 19. nobody said

  Jak wygląda funkcjonowanie „Okna Życia” z perspektywy biznesowej koncernów i „człowieków” o których mówienie lub nawet wspominanie jest dla większości dziennikarzy bardzo טרײף
  Pani Herczog stwierdza że „Okna życia nie służą w najlepszym interesie dziecka lub matki”, ciekawe jak definiuje pojęcie interesu matki lub dziecka. Jaką należy przyjąć perspektywę myślenia tej kobiety (humanoida) by przynajmniej spróbować Ją zrozumieć.

 20. wet3 said

  „ONZotwski komitet… ”
  – Turanska dzicz, swinie, antyludzka swolocz !!! … Oby im smrod nogi pokrecil … oby srac nie mogli …
  … bo przyzwoitosc, ludzki rozum oraz instynkt samozachowawczy z ta dziwka Herczog na czele – juz dawno utracili, talmudowe nasienie!!!

 21. Reblogged this on ZYGFRYD GDECZYK.

 22. GW said

  Nad wyraz podziwiam Panska lagodnosc w komentowaniu, Panie Marucho.
  A ja sie wstrzymam, bo…

  …. (jeszcze sie nawstrzymuje, … a normOlnie mnie szlag trafia!)

 23. dr TS said

  Re.6
  Pani Zagrypionej życzę zdrówka.
  Święta racja, co Pani napisała. Tylko tego na tym forum nie chcą zrozumieć.
  Przychodzimy tutaj, bo dobra i zdrowa nauka Chrystusa przyciąga nas. Mamy zbieżne poglądy i chcemy być razem. A co nas spotyka? Wyzwiska, kłótnie, obrażanie, poniżanie, potępienia, itd. Czy tak wierni uczniowie Mistrza postępują? Zamiast wzajemnie się wspierać i dążyć do naprawy w Kościele, to jedni drugich i przeciw drugim… a to schizmatycy, a to moderniści, judeochrześcijanie, moderniści, itd, itp.
  A zły tylko ręce zaciera, dzieli i rządzi. Czas by z tym skończyć – przez wspólne zjednoczenie i ogólną modlitwę katolików. Niech nas Jezus Chrystus prowadzi i nam króluje.
  Panie Gajowy
  Niech Pan natychmiast wyjmie ten otwierający się nóż z kieszeni, bo będzie nieszczęście. Chce Pan sopranem śpiewać?
  Wiem, że to naturalny ludzki odruch na zło, ale trzeba je dobrem zwyciężać. My nie mamy innego wyjścia. A mordować karaluchów nie wolno, bo V nie zabijaj. Jedynie w bezpośredniej obronie innych lub siebie. Pan Bóg nie potrzebuje naszych mieczy, on potrzebuje naszej modlitwy i postawy wytrwania w wierze. Jak będzie chciał, to polecą włosy z głowy, bez naszej pomocy. Ma takie sposoby, że ABC to pikuś. A Ojciec zawsze chroni Swoje dzieci.

 24. najnowszy model terminatora said

  ONZ bierze się też właśnie za internet
  http://www.tvn24.pl/internet-hi-tech-media,40/onz-szykuje-cenzure-internetu-glosowanie-za-kilka-dni,290890.html

 25. Bozydar said

  Walczac ze zlem jego metodami, stajemy sie podobni do zla, przemoc rodzi przemoc – degradujemy sie sami.
  Delegalizujac okna zycia [ONZ – swiatowy rzad???], ci siepacze zla pokazuja, ze maja za nic ludzkie zycie i czlowieczenstwo.
  Jezeli ktos nie ma litosci dla bezbronnego zycia, nie ma podstawowych ludzkich odruchow kierujacych sie ogolnie pojetym dobrem, to zaczynam nabierac pewnosci, ze ci co nami rzadza, nie sa ludzmi posiadajacymi sumienie!
  Wladza moze posluzyc sie np. glodem do totalnego sklocenia spoleczenstw, wstrzymujac dystrybucje art, spozywczych i ludzie pozabijaja sie sami! Czy taki scenariusz jest niemozliwy? – powiem wiecej – to moze byc jedna z metod wprowadzania totalitaryzmu diabelskiego na swiecie, wszelkie objawy dobra beda tepione. potem pojawi sie FALSZYWY MESJASZ aby zwiesc tych ludzi, ktorzy oddadza poklon wizerunkowi zwierzecia i przyjma znamie bestii na czolo lub na reke.Obj 13; 16-17.
  W tych trudnych czasach bedzie sprawdzona wiara ludzi do Boga i do Jezusa lecz jedno jest pewne – tryumf Jezusa Chrystusa!!!
  Upadek obyczajow, kultury, przyzwoitosci i czlowieczenstwa – to znamie czasow konca, bedzie gorzej bo tak mowia proroctwa.
  Biada ludzim poprzez ktorych szerzy sie zlo pod pozorem dobra!
  Strachem beda wymuszac posluszenstwo a niektorzy dostana sznase przezycia jak zabija chrzescijanina!

 26. Marucha said

  Re 23:
  Tu nie chodzi o mordowanie, czyli pogwałcenie Piątego Przykazania.
  Tu chodzi o obronę przed Złem. Obronę samego siebie i innych.
  Wierzę, że Bóg potrzebuje nieraz naszych mieczy: żeby użyć nas jako narzędzia do osiągnięcia swych celów.

  Historia tego dowodzi.

  Co do kłótni w naszym gronie… Niestety, nie wszyscy mamy zbieżne poglądy. Człowiek o mentalności posoborowej nigdy nie pojmie, o co w ogóle chodzi tym przedsoborowcom i dlaczego się czepiają szczegółów i dupperelli. Jesteśmy dwoma różnymi gatunkami i nie ma mowy o porozumieniu.

Sorry, the comment form is closed at this time.