Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Piskorz o Wolne tematy (64 – …
  Zenon_K o Abp Viganò prosi katolików o w…
  podczaszy o Wolne tematy (64 – …
  Zenon_K o Abp Viganò prosi katolików o w…
  Maverick o Abp Viganò prosi katolików o w…
  podczaszy o Wolne tematy (64 – …
  podczaszy o Wolne tematy (64 – …
  Piskorz o Wolne tematy (64 – …
  podczaszy o Wolne tematy (64 – …
  podczaszy o Wolne tematy (64 – …
  podczaszy o Wolne tematy (64 – …
  podczaszy o Wolne tematy (64 – …
  podczaszy o Wolne tematy (64 – …
  żyd z długim nosem o Wiarygodny scenariusz – Biskup…
  podczaszy o Wolne tematy (64 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 555 obserwujących.

Stalinięta stają do walki o demokrację

Posted by Marucha w dniu 2012-11-30 (Piątek)

Podczas kampanii wyborczej w Pierwszym Stalinowskim Okręgu Wyborczym miasta Moskwy wystąpił kandydat Józef Stalin, mówiąc między innymi, że nigdy i nigdzie nie było takiej demokracji, jak nasza, znaczy – sowiecka.

Nic więc dziwnego, że tą demokracją uszczęśliwiłby cały świat, gdyby mógł. Na szczęście nie mógł, więc uszczęśliwił nią tylko niektóre kraje, między innymi nasz nieszczęśliwy. Naturalnie nie czynił tego osobiście, to byłoby fizycznie niemożliwe – ale nastręczyło mu się bardzo wielu pomocników w osobach rozmaitych szczerych demokratów tworzących bijące serce partii, czyli bezpiekę: Bermanów, Fejginów, Grynszpanów-Kikielów, Humerów, Kwasków i tym podobnych. Ci z wrogami demokracji postępowali bez ceregieli; wdeptywali ich w ziemię, gnoili w więzieniach, spychali na margines, słowem – wyrywali Polskę z ich reakcyjnych szponów razem z paznokciami.

Toteż nic dziwnego, że dzisiaj pan red. Seweryn Blumsztajn reaguje świętym oburzeniem na zuchwałe próby kradzieży już nie tylko Święta Niepodległości przez jakichś tubylczych samozwańców, ale przede wszystkim Polski.
– A Polska nie jest do kradzieży, Polska się cała nam należy! – powiedziałby dziś Towarzysz Szmaciak.

Powiedziałby, ale oczywiście nie powie, ponieważ Towarzysz Szmaciak zniknął wraz z nastaniem transformacji ustrojowej. To znaczy oczywiście nie zniknął, skądże by znowu! On się tylko na okoliczność transformacji ustrojowej przepoczwarzył w europejsa. „Już z nowym wrogiem toczy walkę, już ma lodówkę, wózek, pralkę…”.

Bo skoro Towarzysz Szmaciak nie zniknął, a tylko na potrzeby transformacji ustrojowej się przepoczwarzył, to znaczy, że nie zniknęły też bezpieczniackie dynastie, których początki nikną w mrokach obydwu okupacji, a okres dobrego fartu trwa nieprzerwanie od roku 1944, kiedy to Józef Stalin powierzył im tresowanie naszego mniej wartościowego narodu tubylczego do komunizmu i demokracji.

Dopiero uświadomiwszy sobie tę ciągłość, możemy zrozumieć przyczyny, dla których pan prof. Jerzy Stępień, były prezes Trybunału Konstytucyjnego, nie może nadziwić się „służalczości” prokuratury wobec tajnych służb. No jakże tu się dziwić, kiedy przecież i za komuny, i teraz prokuratura i niezawisłe sądy stoją na straży „zdobyczy”! Za to przecież zostali prokuratorami!

Toteż nie dziwią nas informacje o ofensywie przeciwko „mowie nienawiści”, za pomocą której europejsy zamierzają dyscyplinować nasz mniej wartościowy naród tubylczy. Najwyraźniej mądrość etapu podsuwa kolejnemu pokoleniu staliniątek nowe preteksty. To znaczy – zasadniczo takie same, bo przecież tak samo jak w latach 40. ubiegłego wieku, tak i dzisiaj zasadniczym celem jest obrona demokracji. Różnica polega na tym, że o ile wtedy demokracji zagrażała reakcja, której nosicielem były „zaplute karły”, o tyle teraz zagraża jej „mowa nienawiści”.

No dobrze, ale „mowa nienawiści” nie unosi się w powietrzu sama z siebie. „Mowę nienawiści” produkują nienawistnicy. A skoro tak, to nie ma innej rady, jak tylko rozprawić się z nienawistnikami pod sztandarem – jakże by inaczej? – „obrony demokracji”! A obrona demokracji, wiadomo, wymaga, by nienawistników „ograniczać”, „wypierać”, a jak trzeba, to i „likwidować”. To nie są żarty, zwłaszcza gdy się zważy, że ci nienawistnicy odgrażają się, iż „chcą” zabrać bezpieczniackim dynastiom „zdobycze”. Toteż kabewiaki się uwijają, by dostarczyć coraz to nowe preteksty do kolejnej pacyfikacji.

Stanisław Michalkiewicz
http://naszdziennik.pl

Komentarze 2 do “Stalinięta stają do walki o demokrację”

 1. Fran SA said

 2. Wandaluzja said

  Rafał Pankowski, NADGORLIWOŚĆ GORSZA OD FASZYZMU – Wiekszośc nie pokazuje twarzy. Poza liderami nie ujawniją nazwisk. Zawodowi antyfaszyści starają się stworzyć przekonanie, że faszyzm w Polsce czai się na każdym kroku. Są w stanie dostrzec go nawet u biskupa Tadeusza Pieronka, Rzeczpospolita, 1-2 XII 12, s. P4

  Nacjonalizm był OBRONĄ przed kapitałem kryminalnym a Faszyzm przed komunizmem, który wymordował 20 tazy więcej ludzi niż nazizm, który był Żydowską wersją faszyzmu, gdyż nazizmu niemieckiego nie było.
  Jest internetowy problem, JAK ZDEMASKOWAĆ STANISŁAWA MICHALKIEWICZA JAKO AGENTA MOSSADU? Mi podpadł on z Kapitalizmem Kompradorskim, bo nie wierzę, aby nie rozumiał kompradoryzmu. On twierdzi, że Kompradoryzm to RAZWIETKA, co jest bzdurą, bo kompradoryzm to Znieczulica społeczna i narodowa, na jakiej zasadzie byli dobierani urzędnicy europejskich kompanii w Azji. Gdy wróciłem do Polski w r. 1990 to na zebraniu KPN nazwałem III RP Glempizmem, na co pouczono mnie, że to nie glempizm a KOMPRADORYZM czyli Konwencja Opiumowa, a potem Mazur przekazał Papale dokumenty, że Wachowski woził narkotyki jachtem PREZYDENCKIM, za co WSI prześladowało Mazura.
  Poza Graniem Wariata z kompradorami Michalkiewicz boi się jeszcze Faszyzmu nie jak jak Mossad. Faszyzm Keynesa i Paderewskiego był bowiem ANTY-kominternizmem a komintern był Spółką Akcyjną NIEWOLNICZEGO folwarku żydowskiego, który nazywał się ZSRS i produkował złoto na wykupienie USA. Ponieważ dywidendę z folwarku żydowskiego wypłacano na tajne konta szwajcarskie to ŻYDOWSKI faszyzm włoski postulował Uderzenie w tajne konta szwajcarskie a Keynes i Paderewski wymusili na Roosevelcie NACJONALIZACJĘ ZŁOTA dla zapobieżenia wykupienia USA za złoto z folwarku żydowskiego, jak to zeznał Szpicbródka w więzieniu mokotowskim. Żydzi włoscy byli pierwszymi klientami Keynesa i Paderewskiego.
  Po upadku ZSRS profesorowie rosyjscy zwracali uwagę, że po napaści Wehrmachtu na Armię Czerwoną społeczeństwo sowieckie dowiedziało się, ze Zdziwieniem, że Niemcy TEŻ są Faszystami, gdyż dotychczas ten synonim Największego Zła był zarezerwowany dla Polaków jako WROGÓW tajnych kont szwajcarskich do obsługi kapitału stalinowskiego. W Norymberdze kapitał stalinowski został przekwalifikowany na Holokaustyczny a za Winowajcę holokaustyzmu uznano Faszyzm, choć podstawą Holokaustu był ANTIKOMUNISTISCHBEFEHL Wehrmachtu, którego ofiarą padło wg danych szwajcarskich i szczegółowego REJESTRU Komisariatu Żydostwa Rzeszy, 300 tysięcy Żydów.
  FASZYSTOWSKA Nacjonalizacja Złota uchroniła USA przed Zaszlachtowaniem rentą deflacyjną złota i wykupieniem Masy Upadłościowej za złoto z niewolniczego folwarku żydowskiego. II powodem nienawiści Stalina do Polaków jako Narodu Faszystowskiego było zabranie mu w Kijowie przez marszałka Rolę-Żymierskiego złota, które wiózł do Pragi na wykupienie przez Holokaustów USA, o czym piszę w Wandaluzji. Piszę też, że ponieważ USA są zagrożone rentą deflacyjną złota czyli spółką Plichta-Tusk, to FASZYSTOWSKA Nacjonalizacja Złota już ich nie uratuje, ale uratować je może SARMACKI Babski Monopol Złota.
  Wajda zrobił film SAMSON o Janku Krasickim, który jako aktywista KPP i bojówkarz brał tyle co polski oficer, więc powinien zrobić też film o bohaterze kominternowskich tajnych kont szwajcarskich Gerardzie Philipie.

Sorry, the comment form is closed at this time.