Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Turcja: homoseksualizm na liście najgorszych przewinień żołnierza

Posted by Marucha w dniu 2012-11-30 (Piątek)

Turecki minister obrony Ismet Yilmaz opracował projekt rozporządzenia, zgodnie z którym pederaści będą wyrzucani z armii ze względu na „nienaturalną intymność”. Przepis mówi również o karaniu za takie przestępstwa jak przekupstwo i oszustwo.

https://i2.wp.com/i.wpimg.pl/r,id,d14yNTA7aF4xNzA7dV5odHRwOi8vaS53cC5wbC9hL2YvanBlZy8yODU3OS9icmFuZG9uX21vcmdhbl82MDAuanBlZzttXnRydWU7c2NedHJ1ZTt0XmpwZztzXmtvbmZsaWt0eTtmdF4x.jpgPrzeciwko planom rządowym natychmiast ostro zaprotestowali pederaści, twierdząc, że przygotowywane rozporządzenie jest „dyskryminujące” i „narusza podstawowe prawo człowieka do indywidualnego wyboru stylu życia”.

Zdaniem homoseksualistów ich nienaturalne praktyki nie mają żadnego wpływu na zdolność do wykonywania obowiązków wojskowych.

Sodomitów oburzyło także to, że będą na równi traktowani z zabójcami. Projekt przedłożony przez ministra rządowi 26 listopada przewiduje bowiem surowe kary nie tylko dla homoseksualistów, ale także dla zabójców, oszustów i osób przekupnych.

W Turcji homoseksualizm wciąż traktowany jest przez medyków jako „zaburzenie psychoseksualne”. [Bo nim jest – admin]

Źródło: hurriyetdailynews.com, AS
http://www.pch24.pl

Komentarzy 10 do “Turcja: homoseksualizm na liście najgorszych przewinień żołnierza”

 1. moherow- said

  na zygi mnie bierze gdy widze lizace sie pedaly

 2. Boryna said

  A u nas organizuje się warsztaty dla pedałów >już takie były w Łodzi i Warszawie (tu pod protektoratem Gronkowca

 3. AlexSailor said

  Ad.1 @Moherow
  Naturalna reakcja.

 4. Brat Dioskur said

  I tym samym Turcja zamyka sobie droge do Eurokolchozu w ktorym najwyzszym priorytetem ciesza sie sodomici.Gdyby ten nigeryjski(czy ugandyjski) pedal zostal z Polski wywalony to zaraz Donio dostalby z Brukseli po uszach i on o tym wie.Nawiasem azyl na pedalstwo jest nowo odkrytym trickiem przez cwaniakow.Kiedy swojego czasu Holandia odmawiala azylu irackim chrzescijanom,podajacym za powod emigracji przesladowania przez nowy rezim to nagle biura imigracyjne zalala fala zgloszen pedalow z tegoz Iraku.Posiadanie zon idzieci argumentowali koniecznoscia zatuszowania swoich upodoban.I sposob chwycil, irackie „pedaly” bez trudu uzyskaly w Holandii azyl.

 5. Czy już wiecie, dokąd emigrować? 🙂

 6. marta15 said

  ale Cardynal sekty watykanskiej, Schonborn, nie widzi nic zdrozngo ,ani w homoseksualizmie, ani w ichnich „malzenstwach”.
  „..The Vienna Cardinal Christoph Schonborn, who had a practicing homosexual explicitly admitted to the office of the parish council, takes a contradictory position as pastor.

  In an interview in the Austrian television Schonborn emphasized that when two homosexuals entered into a civil partnership, they should have legal protection. The Catholic Church has nothing, therefore, against the imposition of „gay marriage” made in Austria (the latter is clearly untrue, the Austrian Bishops’ Conference in June 2008, was reluctant to the introduction of the Austrian civil partnership status to homosexuals and explicitly called them to chastity).

  Schonborn reportedly intervened in June 2011 with the Principality of Liechtenstein and with the (strictly Catholic) Liechtenstein princely family in order to dissuade them to be against a „homo-registration.” – Original in German here”
  http://traditioninaction.org/Questions/B577_Dolls.html

 7. Mati Rani said

  Dziwne, dziwne, bo z drugiej strony Turcja aktywnie pomaga sjonistom w dreczeniu Syrii. Który prad przewazy? Pro eurokibutz czy pro islam?

 8. sw. Mikołaj said

  Cóż za zacofany kraj ta Turcja… Gnębić pederastów?

  Trzeba brać przykład z Francji, gdzie nie zezwala się na noszenie burki, ale na meczety tylko dla zboczeńców – jak najbardziej…

 9. Rysio said

  Nie ważna płeć, ważne uczucie.

  😉

 10. Fran SA said

  A ja tak sobie mysle, ze w Turcji, ktora rzadza donmeh ( zydzi, ktorzy dla niepoznaki przeszli na Islam i zajmuja wysokie stanowiska w armii i administracji panstwowej) wywoluja kolejna awanture, zeby w Turcji bylo o czym gadac. Nie tylko o ‚systemie wartosciowania’ ale i o czlonkowstwie w Unii.
  Wyglada mi to na prowokacje.
  A armia bez pedalow to jak ryba bez roweru.

  Taka dyskusja troche ni w dupe, ni w oko.
  Tacy jak ja, to chetnie by widzieli w armii samych pedalow, i to na pierwszej linii frontu!

Sorry, the comment form is closed at this time.