Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  osoba prywatna o Wolne tematy (42 – …
  Marucha o Uwaga na Google Maps! Popularn…
  Boydar o Kobieta aresztowana za brak ma…
  Boydar o Kobieta aresztowana za brak ma…
  amexpo o Odszkodowanie za “Ognia”
  aro o Kobieta aresztowana za brak ma…
  Antares o Uwaga na Google Maps! Popularn…
  Niedźwiedź o Wolne tematy (42 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (42 – …
  ella o Wszyscy pochodzimy ze wsi…
  osoba prywatna o Wolne tematy (42 – …
  Boydar o Kobieta aresztowana za brak ma…
  Lily o Kobieta aresztowana za brak ma…
  Lily o Kobieta aresztowana za brak ma…
  Lily. o Kobieta aresztowana za brak ma…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 546 obserwujących.

USA ostrzega Iran

Posted by Marucha w dniu 2012-11-30 (Piątek)

USA zażądały od Iranu, by do marca przyszłego roku podjął współpracę z Międzynarodową Agencją Energii Atomowej w sprawie swego kontrowersyjnego programu nuklearnego. W przeciwnym razie postawią tę kwestię na forum Rady Bezpieczeństwa ONZ.

Wspólnota międzynarodowa podejrzewa, że Iran dąży do potajemnego zbudowania broni jądrowej. Natomiast według władz w Teheranie ich program nuklearny ma wyłącznie cele pokojowe.

„Jeśli do marca Iran nie podejmie rzetelnej współpracy z MAEA, Stany Zjednoczone wezwą radę zarządzającą, by rozważyła zgłoszenie tego braku postępu Radzie Bezpieczeństwa ONZ. Iranowi nie wolno pozwolić na niekończące się lekceważenie jego zobowiązań. Iran musi działać teraz, i to naprawdę” – głosi oświadczenie dyplomaty USA Roberta Wooda.

JD, PAP
http://naszdziennik.pl

Zastanawia nas, kto to właściwie jest owa, często przywoływana, „wspólnota międzynarodowa”. Gdzie mieści się jej kierownictwo, jakie posiada organy prasowe, kto jest jej władzą ustawodawczą i wykonawczą, jaki ma system prawny itd.
Oczywiście z oburzeniem odrzucimy wszelkie sugestie, iż chodzi po prostu o diasporę żydowską.
Admin.

Komentarzy 13 do “USA ostrzega Iran”

 1. AlexSailor said

  @Admin
  Tu się nie ma co zastanawiać.
  Stanisław Michalkiewicz już przed laty zdefiniował pojęcie „wspólnoty międzynarodowej”.
  Otóż stwierdził on na podstawie swoich badań, że wspólnota międzynarodowa to „niektórzy żydzi”.
  Jako definicja robocza jest to do przyjęcia, lecz nie jest to moim zdaniem definicją precyzyjną, bo nie są to żydzi, tylko osobniki udające żydów.
  Michalkiewicz sporządził swoją definicje jeszcze przed ujawnieniem badań naukowych odnośnie „udawania żydów” przez pewne osobniki.

 2. adrada said

  USA jako moj kraj obecny nie powinien sie wtracac i obstawiac zydostwo , nie podoba mi sie to jako obywatelowi tego kraju !!!! Zydostwo chce wojenki niech wojujas sami , szlag ich trafi po kilku dniach i zakonczy sie straszenie calego swiata .

 3. Zerohero said

  Re 1

  Pan się jednak powinien zastanowić. Np. nad wyłapaniem czytelnej ironii. 🙂

  „wspólnota międzynarodowa” to oczywisty slogan propagandowy. Jeśli w tym przypadku wspólnota stoi murem za Izraelem, to domyśleć się kto zacz nie jest trudno. Czy naprawdę potrzebny jest do tego jakiś objaśniacz, autorytet na który można się powołać? To przecież dość elementarne wnioski.

  Fałsz sformułowania wykazuje niekompletność tej „społeczności”:

  1. Większość ludzi na ziemi nie podziela jej opinii. Amerykanie mają fajną TV, wielu Europejczyków też, ale ludzi na Ziemi jest masa i w tej masie nie wszyscy mają taką samą fajną TV. Przeciwnicy syjonizmu mają przewagę ilościową, również w niektórych krajach Europy, np. Norwegii.

  2. Rządy? Z krajów poważnych Rosja i Chiny nie są aż tak bardzo zaniepokojone.

  Jako definicja robocza jest to do przyjęcia, lecz nie jest to moim zdaniem definicją precyzyjną, bo nie są to żydzi, tylko osobniki udające żydów.

  Kolejna teoria spiskowa, że dobrzy Żydzi są wrabiani przez Jankesów, Chazarów itp. ?? Nie dziękuję. Poza nielicznymi wyjątkami (tacy jak N.Finkelstein, niektórzy orodoksi) Żydzi są syjonistyczni i bardzo agresywni. Antyirański głos „społeczności międzynarodowej” to ich sprawka.

  Oczywiście do tej społeczności przyłączają się szabesgojscy koniukturalisci: politycy, dziennikarze, z drugiej strony jest pełno tchórzy stosujących autocenzurę i efekt jest jaki jest.

 4. Reblogged this on ZYGFRYD GDECZYK.

 5. Miet said

  Gdy przybyłem tutaj do US na początku lat osiemdziesiątych, wszystko wyglądało jeszcze bardzo normalnie – jeszcze wtedy Ameryka była Ameryką, taką jaką znałem z dobrych książek i dobrych filmów.
  Oczywiście o upadku Sojuza wtedy nikt nawet nie marzył a amerykańska demokracja miała się wtedy jeszcze całkiem dobrze.
  Słyszało sie o bardzo silnym żydowskim lobby w Washington DC i nawet zazdrościło się Żydom, że potrafili takie wpływowe lobby sobie stworzyć.

  Teraz po ponad trzydziestu latach lobby jakby zniknęło – jak to możliwe??? Ano tak to, że jest już niepotrzebne bo każde stanowisko rządowe jest obsadzone przez wybrańców albo przez szabesgojskich koniunkturalistów.
  Jest więc tak jak Zerohero (#3) napisał w ostatnim zdaniu – dokładnie tak jest.

  Życzenie Adrada (#2) aby Żydzi na swoich wojenkach wojowali sobie sami, jest tylko pobożnym życzeniem.
  To życzenie może się spełnić tylko wtedy, gdy USA z całym tzw. Zachodem będą miały tak jak kiedyś, bardzo silną militarnie i ekonomicznie przeciwwagę.
  Szansa na taką przeciwwage istnieje – jest to Rosja i Chiny.
  Życzmy Rosjanom i Chińczykom aby im się udało – wtedy i nam (a w zasadzie naszym wnukom) tutaj bedzie lepiej, bezpieczniej i bardziej szczęśliwie się żyło.

 6. „NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO, JAK WSPÓLNOTA MIĘDZYNARODOWA”. To bzdura. Nieukształtowanym, prostym umysłom można tym mydlić oczy. Ale ludziom rozumnym, którzy potrafią myśleć – NIE.

 7. Marucha said

  Re 6:
  Ależ jest. I to b. dobrze zorganizowana. Potrafi uruchomić główne media we wszystkich krajach świata, gdy w Polsce ktoś potrąci Żyda w przejściu.

 8. wet3 said

  Najpierw ta „jewrowspolnota” powinna powolac Izrael. Potem poszczekac sobie na tramwaj, a pozniej dopiero bedzie miala prawo czepiac sie Chin, Indii, Pakistanu oraz innych … Na koncu kolejki jest Iran.
  PS – Jak widac, zyjemy w swiecie zwierzat rownych i rowniejszych!!!

 9. dr TS said

  Ad3. Szanowny Zerohero
  Pan AlexSailor ma rację stosując pojęcie „udawanego żyda”. Nie wiem, czy znane są Panu wyniki badań genetycznych przeprowadzonych przez naukowców w Izraelu, gdzie przeprowadzono porównanie genomu Narodu wybranego ściągającego do Erez Izrael oraz populacji uznającej się za żydów na ziemi. Otóż wynik był bardzo zaskakujący dla samych badaczy, bo genomu Żyda w żydach nie znaleziono! I tu leży pies pogrzebany. Całe to pospólstwo światowego żydostwa zostało tak rozcieńczone na przestrzeni lat poprzez różne krzyżówki, że Zydów wśród żydów już prawie na świecie nie ma. Została tylko ich kultura i tradycje, pod które podszyli się „udający żydów”.

 10. wi42 said

  Re: 9 Dr Ts
  Zyd – to jest sposob myslenia wg. Israela Shamira

 11. Fran SA said

  re: Admin

  ‚Wspolnota miedzynarodowa’ to jest kolejna Miedzynarodowka.

  Same band – different haircut.

 12. Rysio said

  re 2. Gupiś Adrada – to ty jeszcze nie wiesz, że tak naprawdę stolica USA jest w Izraelu w mieście Tel-Aviv.

  To tam zapadają wszystkie decyzje w imieniu USA.

 13. Ad. 7

  Wszyscy wiemy, jak jest. Jednak oficjalnie nie ma. A to, co sobie TV tam wygaduje, to łatwo obalić, bo najczęściej wygaduje to, co w gazetach wysmarują. 🙂

  Międzynarodowa społeczność nie istnieje – to nie jest argument na nasz użytek, a argument dla TVN, CNN itp. Jeśli takowa jest – niech udowodnią!

Sorry, the comment form is closed at this time.