Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Emilian58 o Gaz za ruble, kto przegra…
  bryś o Wolne tematy (48 – …
  Mietek o Szczytowanie przed dołowaniem
  osoba prywatna o Wolne tematy (48 – …
  mironik o Wolne tematy (48 – …
  Kura domowa o Wolne tematy (48 – …
  Mietek o Gaz za ruble, kto przegra…
  Emilian58 o Matka skazana za zagłodzenie d…
  Emilian58 o Ławrow: nazywanie NATO sojusze…
  angol o Wolne tematy (48 – …
  Emilian58 o Szczytowanie przed dołowaniem
  kolejny o Ławrow: nazywanie NATO sojusze…
  kolejny o Realne problemy z ukraińskimi…
  osoba prywatna o Wolne tematy (48 – …
  bryś o Wolne tematy (48 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Inna Unia i my

Posted by Marucha w dniu 2012-12-01 (Sobota)

Prawo i Sprawiedliwość postuluje, aby w Polsce odbyła się poważna debata w sprawie miejsca naszego państwa w Unii Europejskiej.

W kontekście szeregu zachodzących w UE procesów zmierzających do utworzenia unii politycznej posłowie PiS wystąpili o jasne stanowisko rządu w tej sprawie. Kwestia polityki unijnej ma być tematem jednej z kolejnych debat prowadzonych z udziałem ekspertów pod patronatem Prawa i Sprawiedliwości.

Wobec planów Komisji Europejskiej, która dąży do jeszcze większej integracji państw członkowskich Unii Europejskiej, w Polsce potrzebna jest „poważna debata” – uważają posłowie Prawa i Sprawiedliwości. Zdaniem Piotra Naimskiego, jest ona uzasadniona tym bardziej, że KE przedstawiła właśnie nowy projekt współpracy.

– Wydany przedwczoraj dokument sygnowany przez przewodniczącego José Barroso jest planem działania dla dalszych, integracyjnych kroków w Unii Europejskiej – mówił Naimski. – Jest takim wołaniem Komisji Europejskiej, aby przez prawo wtórne, czyli niezmieniające traktatów Unii Europejskiej, zacieśniać integrację europejską, poprowadzić prostymi krokami do unii bankowej, do unii fiskalnej, do ciągle nieokreślonej przez Komisję Europejską unii politycznej. Na pewnym etapie tych kroków przewidziane są także zmiany traktatowe – dodał.

Według posła PiS, w obliczu proponowanych zmian istnieje pilna potrzeba, żebyśmy się wspólnie zastanowili i wyrobili sobie zdanie, „jakiej Unii Polska potrzebuje, w jakiej Unii Polska chce być i czemu służą cząstkowe rozwiązania proponowane od wielu miesięcy przez organa Unii Europejskiej”, które tworzą model wspólnoty zupełnie inny od Unii, do której w 2004 r. wstępowaliśmy.

Poseł Krzysztof Szczerski ocenił, że dokonujące się zmiany Unii Europejskiej powodują wręcz, iż otwarta pozostaje np. kwestia wstąpienia Polski do strefy euro, do czego się zobowiązywaliśmy, akceptując traktat akcesyjny.

– Czy Polacy w roku 2004 zgadzali się na wejście do wspólnej waluty, czy wyrażali zgodę na wejście do politycznej, fiskalnej, bankowej, ścisłej unii federalnej opartej na wspólnej walucie? Wydaje mi się, że w roku 2004 Polacy nie wyrażali zgody na to, żeby wejść do takiej Unii – mówił Szczerski, były wiceminister spraw zagranicznych. Jak zaznaczył, na pytanie w tej sprawie powinien jasno odpowiedzieć także rząd.

Poseł PiS ocenił, że rząd Donalda Tuska zachowuje się pasywnie wobec forsowanych i zachodzących w ramach Unii zmian.

– Status Polski w tej debacie o przyszłości Europy przypomina trochę status, który wczoraj przyznano Palestynie w ONZ – to znaczy państwa obserwatora tych wydarzeń – stwierdził. – Rząd nie uczestniczy kreatywnie w kształtowaniu tego procesu – skonstatował Szczerski. Posłowie PiS wezwali rząd do debaty w sprawie naszej polityki unijnej na forum Sejmu albo przynajmniej do określenia jasnego stanowiska rządu co do procesów zachodzących wewnątrz Unii.

Artur Kowalski
http://naszdziennik.pl

Oczywiście nikogo nie obejdzie zdanie prostackiego gajowego, ale uważa on, że jedyna propolska w intencjach debata powinna dotyczyć nie tego, jakie jest „miejsce naszego państwa” w Unii Europejskiej – ale w jaki sposób możliwie szybko opuścić tę faszyzującą dyktaturę byłych trockistów, maoistów, stalinistów i innych szumowin politycznych.
Załamywanie rąk nad faktem, że dzisiejsza Unia się zmienia, że nie jest już tą samą organizacją, do jakiej weszła Polska w roku 2004, jest niepoważne. Dla każdego obdarzonego normalną inteligencją człowieka było bardziej, niż jasne, w jakim kierunku będzie zmierzał rozwój Unii: żydowskiej dyktatury. 
Admin.

Komentarzy 13 do “Inna Unia i my”

 1. Bozydar said

  Panie Gajowy

  Panski komentarz po tekstem jest sednem calego zjawiska – uratuje nas wyjscie z tego zydowskiego [kibuc] kolchozu !
  Kto to uczyni – czy to maja byc ci, dla ktorych ojczyzna jest pelen brzuch i konto w banku?! – ludzie z wypranymi mozgami, czy nawet ja, musialem wyjechac, zeby przezyc, zeby moi synowie ukonczyli szkoly!
  Stado satanistycznych skurwysynow musi dopiac swego, zeby otworzyc slepia tym, ktorzy teraz tylko zra!!!
  Ci, co widza ten upadek cierpia podwojnie, zdajac sobie sprawe z wlasnej bezsilnosci!
  Mamy zbyt wielu wrogow, najgorszy jest ten wewnetrzny, udajacy Polaka, ktory w rzeczywistosci jest synem diabla i jego poplecznikow!

 2. Pokręć said

  Poważna debata? Po co, przecież jest ciepła woda w kranie…

 3. JO said

  Zmieza Dyktatura do Genetycznej zmiany mieszkancow Europy z Bialej o haoplogrupach R na Czrna i Brazowa J…poprzez Depopulacje Bialego czlowieka ultranowoczesnymi WIELOMA metodami oraz Miksowanie przy pomocy Kultury Multi Kulti, ktora w praktyce jest wypychaniem bialego czlowieka z jego odwiecznych Siedzib , powstawaniem Osrodkow Muzeumanskich, ktore NIE mieszja sie, sprowadzaniem Murzynow, ktorzy kopuluja Biale Kobiety dajac miksy.

  Cywilizacja Chrzescijanska ma zginac z Bialym Czlowiekiekiem

  To widac wyraznie i logiczne jest, ze skoro POLAK to Katolik to Polska ma ZNIKNAC z powierzchni Ziemi i ten procec jest juz zaawansowany i nabiera tepa.

  UNIA to Mordeca POLSKI, to nie Pijawka z elematami Mordu czy nawet holokaustam, lecz Elit jak ZSRR

  a MORDERCA – holokaust Totalny- kulturowo-genetyczny nas Polakow

 4. 25godzina said

  Debaty! Tak! Debat Polakom brakuje! Debat! Chcemy debat!

 5. Bozydar said

  Chcialbym dodac jeszcze, ze to, co dzieje sie na swiecie nie jest dzielem przypadku, wszystko jest pod kontrola Boga, nawet nasze cierpienie nie jest bez sensu aby ludziom unaocznic, jak bezsensowne jest zycie pod butem i batem innych ludzi, jaki bezmiar krwi i lez jest przelewany w imie diabla aby uczynic go choc na chwile bogiem.
  Dzieje sie tak dlatego, zeby ludzie wiecej nie buntowali sie przeciwko wlasnemu Stworcy.
  Wiem, ze to jest bolesne dla wszelkiego stworzenia lecz my jako ludzie mamy wplyw na decyzje boskie – modlitwa!
  Modlitwa – rozmowa z Przyjacielem, ktory przewyzsza ludzka przyjazn……
  „Ojciec, ktory kocha wlasne dzieci, karci je”……uwazam to za przywilej!
  Ludzie obojetni Bogu posuwaja sie od zlego ku gorszemu!

 6. Ciekawe, dlaczego kaczynski z kaczynskiem wpierw nie debatowali (miedzy soba) nad „jewropejskim kolchozem” zanim ten drugi podpisal ten zydowski „trachtat” 13 grudnia 2010 roku???
  Teraz „PiS-dzelce” sie rozplakuja i wymyslaja jak z tego zydowskiego g…wna wyjsc do ktorego w glownej mierze sie przyczynili???
  Takiej zydowskiej hipokryzji dawno nie czytalem…
  ====================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 7. Tuskomatoł said

  Nie problem leży w byciu w Unii, a w „polskim”nierządzie.
  Mam takie marzenie…. POLSKI RZĄD ogłasza że wszelkie długi zaciągnięte przez poprzedników zostały z naruszeniem prawa i nie beda zwracane.
  Wtedy nie musielibysmy martwic sie o to czy jestesmy w UE czy nie, a jedynie czy nasza armia jest odpowiednio wyszkolona i wyposazona.

  Niestety, problem leży również w fakcie bycia wasalem unijnym – admin

 8. PejsWielki said

  # 6
  “Teraz “PiS-dzelce” sie rozplakuja i wymyslaja jak z tego zydowskiego g…wna wyjsc do ktorego w glownej mierze sie przyczynili???
  Takiej zydowskiej hipokryzji dawno nie czytalem…”

  To jest Zydowska mądrość. „Z wiatrem, z prądem i zawsze na czele”.

  # 7
  “Nie problem leży w byciu w Unii, a w “polskim”nierządzie.”

  Problem leży w głupocie i tuwisiliźmie polactfa. Inaczej by w jewro-unii nie byli.
  Maja taki “żont” na jaki zasłużyli i mogą wybierać między żydo-Tuskoladią lub żydo-Kaczystanem.

 9. Re 8 = PejsWielki…
  Alez owszem ze zydzi…”z wiatrem – przemina, z pradem rzeki poplyna i z czolem podniesionym ku tyle…”…::)))
  Jest to juz kwestia niedalekiej przyszlosci…
  ====================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 10. Błysk said

  Nie mamy już w zasadzie niepodległości , bo nie obowiązuje konstytucja RP , a jest zapis regulaminu sejmu,że ustawy powinny być zgodne z ustawodawstwem unijnym, przekazaliśmy uprawnienia państwowe UE.Teraz ,zgodnie z paktem fiskalnym, Unia ma kontrolować nasz budżet ,toteż potrzebna jest debata ,ale nie nad dalszym istnieniem w Unii ,tylko nad wyjściem z UE.A żydzi panie Jaśku z Toronto – nie przeminą ,ale będą istnieć do końca świata,tak jak będzie istnieć szatan.

 11. Fran SA said

  Zdaje sie, ze podpisalismy cyrograf i wycofanie sie z tego podpisu moze byc bardzo trudne.
  Od czasow unijnych, Polska sie bardzo zadluzyla, i bardzo uzaleznila roznymi przepisami i zobowiazaniami; pewnie do konca nie bedziemy wiedziec, co i kto podpisal i do czego zobowiazal Polakow. Podobno dostalismy wiecej dotacji unijnych niz wynosza nasze skladki, ale bedzie trudno to udowodnic, bo naturalnie nie mamy dostepu do roznych tajnych dokumentow..Do tego wielu dozywotnim czlonkom rzadu nie bardzo zalezy na udostepnieniu informacji. Moze byc niespodzianka, jak sie okaze, ze bedziemy musiel splacic jakies ‚wypisowe’.
  Naturalnie, ze spekuluje, ale umowy miedzynarodowe juz niejeden narod zaskoczyly. Jak i niespodziewane embarga i nieuzasadnione sankcje. Znaczy sie, nie wiem co nam moze grozic; moze akurat nic, jakby sie np. okazalo, ze inne panstwa tez maja dosc.
  Natomiast machina NWO (New WOrld Order) posuwa sie do przodu. Przerazajace.
  Gina rezerwy zlota, powstaja nowe metody kontroli obywateli i narzedzia ‚posluszenstwa’, postepuje wyraznie wynaradawianie narodow, ujednolicenie tzw. kultury czyli wycia i wyuzdania typu Lady Gaga czy Madonna, osmieszanie religii, a wprowadzanie religijnej wrecz ideologii rozpusty i wyuzdania, obnizanie poziomu edukacji, zubozenie ludnosci, wprowadzanie ustroju niewolniczego, w ktorym zatrudnienie staje sie przywilejem a nie prawem obywatelskim.

  Jesli potrafimy powstrzymac te machine…. byc moze mamy szanse na wyzwolenie.

 12. Fran SA said

  3.
  JO
  Troche Jo przesadza z ta zydowska propaganda.
  Europa nie ma problemow genetycznych, poniewaz skundleni jestesmy od zarania dziejow. OK. Nasza corka nazywa to ‚koktajlem’ rasowym. Panstwo nie tworzy RASA (to co sie w tej chwili opowiada w Izraelu – i tak sie opowiadalo w Niemczech).
  Panstwo/narod to mieszkancy danego terenu, ktorzy tworza wspolnote prawna, jezykowa, religijna, historie przetrwania, system wartosciowania i system ochrony mieszkancow, a przede wszystkim zachowanie gatunku i pielegnowanie mlodego pokolenia.
  To syjonisci nam teraz wmawiaja , ze ‚Jude’ -zyd pochodzi od Judei. Gowno prawda. Starozytna Judee zamieszkiwalo kupe narodowsci a najmniej zydow bo ich akurat nie bylo a Hebrajczycy akurat spedzali czas w niewoli babilonskiej.. Judea byla to nazwa terenu, miejscowosci. (Podobnie Kosowo nigdy nie bylo muzulmanskie)
  Ludy rozne sie mieszaly i podbijaly nawzajem, porywali sobie dzieci i kobiety.

  ‚Multi-kulti’ to jest typowo zydowskie okreslenie, a sluzy bardzo ladnie zreszta, obecnej propagandzie, ze na 100% w Europie bylby raj na ziemi, wystarczy tylko wyrzucic emigrantow. Najchetniej ‚kolorowych’.
  Przy czym trzeba bedzie powolac Geringow i innych specy od okreslania, kto jest kto.

  Niewatpliwie ‚czystej krwi’ Anglicy czy Norwegowie i Szwedzi maja geny slowianskie a to dzieki siostrze Boleslawa Chrobrego, Swietoslawie, ktora byla matka trzech kroli: angielskiego Kanuta i dwoch Skandynawow.
  Puszkin byl … murzynem.
  W Stanislawowie wiele Polakow mialo tatarskie nazwiska.
  My z Galicji, dobrze wiemy, ze za czasow ‚Matki Austrii’, Polacy sie mieszali i z Wegrami i z Austriakami; ba mielismy nawet krola z Dobrudzy/Siedmiogrodu i Litwy.
  We wladcach tureckich plynela polska krew.
  Polska byla pierwszym ‚commonwealthem’ i byla wtedy potega.
  Anglicy sa chyba najbardziej pomieszana ‚rasa’. A jednak stac ich bylo na imperium.
  I nie ma co opowiadac o Indiach czy Chinach, chociaz mozna o USA czy Brazylii.
  I jak na razie, to biala rasa okupuje Afryke.
  Najlepszy ‚kawalek’ w lamentach JO jest o ‚zasiedzeniu’ ziemi i ‚odwiecznych siedzib bialego czlowieka’
  Odwieczna siedziba bialego czlowieka nigdy nie byla Nowa Zelandia, Australia, Filipiny czy Ameryki plus Hawaje; nie mowiac o Rodezji czy Poludniowej Afryce, a w ogole Afryce.
  Tylko zydy kombinuja jak konie pod gore, ze maja prawo do ‚odwiecznych siedzib’ gdzie nigdy nie istnieli.
  A i ja nie mieszkam na ‚bialym od wiekow ladzie’
  Ale tak sobie mysle, ze skoro pochodze w prostej linii od Boleslawa Chrobrego, to naleza mi sie Grody Czerwienskie.
  Bez murzynow.
  Kto wie, przy pomocy takich jak JO moze uda sie powrocic do ‚odwiecznych siedzib’.

 13. Joe said

  Re 11…Polska sie zadluzyla i uzaleznila…ale to nie bedzie pierwszy przypadek w historii jak banksterzy beda uciekac…zaczem im lby ukreca.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: