Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Muzułmański gang zmuszał szwajcarskich nastolatków do przejścia na islam

Posted by Marucha w dniu 2012-12-02 (Niedziela)

Szwajcarska policja aresztowała trzech członków muzułmańskiego gangu, który używał zastraszania, szantażu i przymusowego przejścia na islam do kontrolowania rynku sprzedaży marihuany w rejonie Neuchatel oraz do oszustw. Ostatnie zatrzymania są kolejnymi w sprawie gangu. Jeden z jego członków siedzi w więzieniu od marca bieżącego roku.

Jak mówią przedstawiciele policji i sądu, gang, który nazywał siebie Jamahat, zmuszał nastolatków do przechodzenia na islam. Jest to tylko część jego działalności. Przestępcy to muzułmanie z takich krajów jak Czeczenia, Afganistan i była Jugosławia.

Grupa, posługując się groźbami, zmuszała młodych ludzi do zawierania umów z sieciami telefonii komórkowej, odbierania w nich aparatów telefonicznych, a następnie sprzedawała je na czarnym rynku. Zmuszonych do tego procederu młodych ludzi naciągnięto również na bardzo wysokie rachunki telefoniczne. Niektóre dzieci miały nawet po siedem zawartych umów z różnymi operatorami. Gang handlował także marihuaną.

Oprócz tego bandyci zmuszali dzieci do przejścia na islam, nie zważając na to, że zmuszani nie mają pojęcia o tej religii, oraz do ślepego posłuszeństwa wobec gangu Jamahat. W tej chwili zbierane są dokładniejsze informacje na temat działalności gangu.

http://autonom.pl

Komentarzy 13 do “Muzułmański gang zmuszał szwajcarskich nastolatków do przejścia na islam”

 1. Zbyszko said

  W Polsce w ramach unijnego MultiKulti ci panowie z Islamu zostaliby otoczeni ochroną a te nastolatki, które nie chciąły przejśc na Islam, zostałyby oskarżone o faszym, ksenofobie i osadzeni w więzieniu

 2. 25godzina said

  „(…)Pan Mateusz – „Polak z New Jersey”, którego Piotr Jacoń żywo wypytywał na antenie [TVN24] o nastroje panujące za oceanem, w rzeczywistości nadawał z warszawskiego Ursynowa.”

  http://wpolityce.pl/artykuly/41798-tvn-powinien-jednak-popracowac-nad-weryfikacja-informatorow-kulisy-relacji-z-new-jersey-bija-rekordy-popularnosci

 3. Fran SA said

  Biedna Szwajcaria. Nie chce sie przylaczyc do Unii. Beda miec wiecej takich ‚niespodzianek’.
  Czasami ktos powtarza informacje, ktore zadziwiaja. W ‚bywszej Jugoslawii w ogole nie bylo fanatykow muzulmanskich i nikt, nikogo nie zmuszal do przechodzenia na wiare, ani chodzenia do kosciola czy modlitw.
  Natomiast Szwajcaria od czasow Sorosa i piramid w Albanii ma duze klopoty z tzw. gjakmares, bandytami z Albanii, ktorzy przeniesli sie do Kosowa a z ktorymi probowal walczyc Miloszewicz. Z Czeczeni tez sa bandyci ale nikt Rosjanom nie wierzyl jak probowali zaprowadzic spokoj w Czeczeni.
  Ze Szwajcarii deportowano wielu bandziorow z KLA – Wyzwolencza Armia Kosowa, ktora aktualnie zajmuje sie handlarzem ludzmi i nerek. KLA jest na liscie terrorystow i w Niemczech i w USA. Sa muzulmanami, oplacanymi przez Wahhabis z Arabii Saudyjskiej, ale z religia nie maja wiele wspolnego, podobnie jak reszta Kosowa.

  http://noemi-niewierzmuzulmanom.blogspot.com.au/2010/03arabia-saudyjska-przeznacza-setki.tml

  http://english.pravda.ru/hotspots/crimes/14-09-2012/122173-kosovo_human_organs_trafficking-0/

  http://www.realjewnews.com/?p=81

 4. antka kobity szwagra brat said

  ….ha!….ha!….haaa….walnoł jak łysy – grzywą o beton….tym artykułem!….jak nie łuskie – to islamisty…albo razem…

  ….mam coś ciekawszego – a nie pierdoły – tak mówią moi znajomi ….bo tego jeszcze nie oglądałem…

  http://st.dwn.so/v/DS50444A0E

 5. Rysio said

  Żydowski gang zmuszał szwajcarskich nastolatków do przejścia na judaizm

  Szwajcarska policja aresztowała trzech członków żydowskiego gangu, który używał zastraszania, szantażu i przymusowego przejścia na judaizmdo kontrolowania rynku sprzedaży marihuany w rejonie Neuchatel oraz do oszustw.

  Ostatnie zatrzymania są kolejnymi w sprawie gangu.

  Jeden z jego członków siedzi w więzieniu od marca bieżącego roku.

  Jak mówią przedstawiciele policji i sądu, gang, który nazywał siebie Juda, zmuszał nastolatków do przechodzenia na judaizm. Jest to tylko część jego działalności.

  Przestępcy to żydzi z takich krajów jak Izrael, Polska i byle ZSRR.

  Grupa, posługując się groźbami, zmuszała młodych ludzi do zawierania umów z sieciami telefonii komórkowej, odbierania w nich aparatów telefonicznych, a następnie sprzedawała je na czarnym rynku.

  Zmuszonych do tego procederu młodych ludzi naciągnięto również na bardzo wysokie rachunki telefoniczne. Niektóre dzieci miały nawet po siedem zawartych umów z różnymi operatorami. Gang handlował także marihuaną.

  Oprócz tego bandyci zmuszali dzieci do przejścia na judaizm, nie zważając na to, że zmuszani nie mają pojęcia o tej religii, oraz do ślepego posłuszeństwa wobec gangu Juda.

  W tej chwili zbierane są dokładniejsze informacje na temat działalności gangu.

  🙂

 6. OkO said

  re 4

  Bo tak Rysiu zawsze jest, że za każdym Qre…twem stoi żydzisko a wpadają gojowskie płotki. Żydzi byli też największymi handlarzami niewolników, nawet Słowian sprzedawali do Rzymu. Tatuś Buscha miał najszybszy jacht na owe czasy i zaopatrywał Amerykę w opium do Chińczyków. I nie był to bynajmniej wolontariat. A teraz następny żydowski wypierdek na amerykańskim świeczniku – w charakterze knota oczywiście.

  Jakbyśmy wiedzieli jacy mali ludzie, jakie bydło nami rządzi, to byśmy bali się zasnąć. To dotyczy oczywiście obszarów władzy w której koczownicy ukradli najwyższe stanowiska. I to od władzy politycznej po władzę mafijną. Słowo „żyd” to hańba.

 7. ojojoj said

  po tym artykule przypomnial mi sie ciekawy film pt. Taken

 8. Rysio said

  re 5 Amen to that.

 9. 25godzina said

 10. najnowszy model terminatora said

  Jak muzułmanie zmuszą ponad połowę Szwajcarów do przejścia na islam, to wreszcie będzie można tam zdelegalizować eutanazję i kazirodztwo.

 11. Fran SA said

  Zmuszanie do Islamu???

 12. marta15 said

  a to ciekawe. Zmuszali ich do przejscia na islam??
  A przeciez „ksiadz”, niby katolicki, mowi oficjalnie i publicznie, ze przeciez i katolicy i zydzi i protestanci i MUZULMANIE wierza w tego samego Boga. Swoja droga powtarza on tylko to, co posoborowi anty-papieze nauczaja.
  „…..Głównym organizatorem modlitwy multireligijnej był proboszcz katedry, ks. prałat Karl Pichelbauer. – Fakt, że podpalaczem był młodym muzułmaninem, naprawdę sprawił przykrość kilku przedstawicielom islamu. Teraz niektórzy ludzie zarzucają mi, że tą akcją darmo oddałem dom Boży w ręce islamistów.
  Co za brednie! – powiedział ks. Pichelbauer w wywiadzie dla „Kuriera”.
  Podkreślił, że dialog międzyreligijny trwa dłużej niż rok. Zdaniem ks. Pichelbauera CHODZI O TO, ZEBY WSZYSCY CI , którzy wierzą w Boga,TRZYMALI SIE RAZEM..”
  Taa, KK nie ma juz dzialanosci apostolsko-misyjnej.
  Teraz KK ma inter- dialogowac i miec pewnosc ,ze” wszyscy ktorzy wierza w Boga ,( znaczy sie ktorego/jakiego Boga?) trzymali sie razem.”
  Tragedia.
  http://www.fronda.pl/a/proboszcz-katedry-modli-sie-razem-z-muzulmanami-w-tej-samej-swiatyni-ktora-wczesniej-podpalil-mlody-islamista,24171.html

 13. marta15 said

  ciekawe komentarze:
  ————
  „….Która z innych religii monoteistycznych szanuje naszą prawdę wiary, iż Jezus Chrystus jest Bogiem, Drugą Osobą Trójcy Świętej – Który przyjął na siebie całe człowieczeństwo (tj. stał się człowiekiem), wraz z jego słabościami i ich konsekwencjami (choć nigdy nie popełnił zła = grzechu), Który po swoim Wcieleniu, Narodził się by „dać świadectwo Prawdzie”, który nas Odkupił swoją męczeńską śmiercią na krzyżu, oraz Który Zmartwychwstał i żyje, i Który wzywa nas do głoszenia Jego nauki wszelkiemu stworzeniu?
  Kto to uznaje? Żydzi? Muzułmanie?
  Jaka religia – poza chrześcijaństwem „toleruje i szanuje” wyznanie św. Tomasza Apostoła względem Jezusa Chrystusa: „Pan mój i Bóg mój”, skoro uznanie (tolerancja i szacunek) prawd wiary JEST podstawą, fundamentem dialogu?
  Oraz – na koniec – JAKI MA BYC cel tego religijnego dialogu ??….”
  ————–
  „….Ja mam w słowach Jezusa zawarte wezwanie, by każdemu głosić Jego Naukę – a w niej nie ma nic o zacieraniu granic, rozmiękczaniu nauczania, etc, jest natomiast wskazanie, bym tym którzy czynią mi krzywdę odpłacał błogosławieństwem (tj. życzeniem dobra, powodzenia) połączonym z modlitwą w ich intencji, więc wypełniając słowa Jezusa będę jak najbardziej pokojowo nastawiony.
  Jeżeli Żydzi i Muzułmanie nie potrafią się dogadać, to jest pytanie do nich o ich wytyczne.
  Ja pytam o CEL DIALOGU Chrześcijanina z wyznawcami religii monoteistycznych, SKORO NIE uznają,NIE tolerują i NIE szanują naszego fundamentu – Jezusa, który jest Bogiem i Człowiekiem, Zbawicielem, a więc kimś więcej niż prorokiem, czy nauczycielem…
  PS. A co do zbawienia – ono dotyczy mojego życia tutaj/dzisiaj, a nie kiedyś w przyszłości (w przyszłości to będę ponosił „jedynie” konsekwencje przyjęcia bądź odrzucenia zbawienia jakie daje Jezus)…”
  http://www.fronda.pl/a/opat-benedyktynski-w-kosciele-katolickim-jest-za-duzo-strachu-oraz-sprzeciwu-wobec-dialogu-miedzyreligijnego,23956.html

Sorry, the comment form is closed at this time.