Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  MatkaPolka o Wolne tematy (52 – …
  Listwa o Wolne tematy (52 – …
  Listwa o Wolne tematy (52 – …
  Listwa o Wolne tematy (52 – …
  Listwa o Wolne tematy (52 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (52 – …
  Listwa o Czy pan profesor Rafał Broda s…
  revers o Wolne tematy (52 – …
  Listwa o Czy pan profesor Rafał Broda s…
  Listwa o List przełożonego generalnego…
  Listwa o Czy pan profesor Rafał Broda s…
  Listwa o Wolne tematy (52 – …
  Tralala o Czy pan profesor Rafał Broda s…
  Piskorz o Lublin: Powrót szpitalnej…
  Kubuś Fatalista o List przełożonego generalnego…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 548 obserwujących.

Zbigniew Brzeziński ostrzega, że plan stworzenia NWO jest zagrożony przez opór ludzi na świecie

Posted by Marucha w dniu 2012-12-05 (Środa)

Zbigniew Brzeziński podczas ostatniej wizyty w Polsce powiedział wiele rzeczy, które z pozoru wyglądały na niemądre, ale to nie jego słowa o Smoleńsku zdobyły ogólnoświatową atencję. Wszystkich zainteresowało to, co mówił o kłopotach planu NWO.

Wiele z wydarzeń wydających się być pozornie niezwiązanymi ze sobą w istocie może stanowić część realizacji planu, którego istnienie może stać się jawne dopiero po jego wdrożeniu. Tak można opisać zdarzenia zachodzące na Ziemi, jeśli uznamy, że celem nadrzędnym jest stworzenie władzy o zasięgu ogólnoświatowym. Aby światowe zarządzanie było możliwe konieczne jest jednak przełamanie oporu ludności. Nie łudźmy się, że ten opór istnieje gdziekolwiek w Europie – aktualnie jest w państwach arabskich. U nas już od dawna dzieje się wszystko zgodnie z planem. Unia Europejska stanowi przecież zalążek państwa światowego.

Na drodze do tego potrzebna jest pewne wyrównanie poziomów. Jeszcze kilka dekad temu poziom życia w USA i w Polsce był diametralnie różny; dzisiaj Polska różni się od USA tak jak Europa, po prostu ma swoja specyfikę. Następnych kilka lat rządów socjalistów wyrówna w dół poziom zamożności Amerykanów zbliżając go do średniej unijnej. Łatwo wyobrazić sobie połączenie Unii Europejskiej i Ameryki, nawet gospodarcze.

Z tego, co mówi zwykle Brzeziński rola dla Polski jest taka, że mamy być blisko z Rosją, która jest potrzebna znowu dla interesów USA. Zauważa on, że Ameryce będzie teraz trudno utrzymać dominację na świecie, ponieważ sieci społecznościowe przeistaczają istotę społeczeństwa powodując „uniwersalne przebudzenie masowej politycznej świadomości”

Wydaje się, że z pewnością XXI wiek będzie raczej wiekiem Chin. Aby tak się jednak stało Rosja musi być sprzymierzeńcem USA. Dlatego „Big Zbig” jak Brzezińskiego określił polski Newsweek, po prostu udziela nam dobrych rad, co do naszych stosunków z Rosją nawet w obliczu upokorzeń, jakich nasz kraj ostatnio doświadcza. Brzeziński po prostu ma polskie nazwisko, ale nie reprezentuje polskiej racji stanu. Rozmaici celebryci pozujący go jako nad-autorytet moralny powinni o tym pamiętać. Zagrożenie chińskie może być zatem czynnikiem sprawczym aktualnej polityki na świecie. Chińskie osadnictwo na Syberii może spowodować, że Rosja nagle zacznie widzieć problem Chin w zupełnie innej optyce.

Brzeziński podczas odczytu w Warszawie powiedział między innymi, że opór ludności przed zewnętrzną kontrolą podsycany przez populistyczny aktywizm jest zagrożeniem na drodze do Nowego Porządku Świata. Gdy słyszy się takie deklaracje z ust jednego z założycieli słynnej Komisji Trójstronnej to zaczyna się robić interesująco. Projekt NWO może być zagrożony przez powszechne już przebudzenie świadomości politycznej ludzkości. Brzeziński stwierdził, że tego typu wywrotowe „polityczne globalne przebudzenia” grożą planom wprowadzenia światowego rządu. O tak Zbigniew Brzeziński stał się ostatnio bardzo wylewny.

Źródło: http://www.infowars.com/brzezinski-populist-resistance-is-derailing-the-new-world-order/
http://zmianynaziemi.pl

Komentarze 62 do “Zbigniew Brzeziński ostrzega, że plan stworzenia NWO jest zagrożony przez opór ludzi na świecie”

 1. Psiemislavius said

  Brzeziński jest żydem i masonem oraz jednym z propagatorów Nowego Wspaniałego Świata.

 2. facet 63 said

  Ostrzega ???? …przed czym? …..a nie przyszło temu nawiedzonemu politykowi do głowy, że my nie chcemy tego NWO. Elity światowe chcą to wprowadzić dla własnego interesu i zniewolenia reszty ludzi … i niby zagrożenie, że się nie uda. Jak historia pokazuje interes elit nie jest interesem zwykłego człowieka. Panie Brzeziński ..my nie chcemy waszego NWO ….pojął czy za trudne to dla Pana .

 3. Tichy said

  Na Bliskim Wschodzie mniej ludzi chodzi w dżinsach. To dlatego bardziej opierają się przed NWO.

 4. Pokręć said

  Przynajmniej otwartym tekstem przyznał, że NWO to nie jest teoria spiskowa, tylko fakt. A pośrednio uwiarygodnił i inne „teorie spiskowe”.
  Ja jednak ufam Bogu, że nie dopuści do tego, żebyśmy utracili nasze dusze. Bo powiedział, że nie mamy się bać tych, co jedynie nasze ciała mogą zgubić, ale tych, co nie tylko ciało, ale i duszę chcą w ogniu piekielnym pogrążyć.

 5. efka said

  NWO, GMO i inne tego typu „wynalazki” dzieci szatana nadają się tylko kopnięcia w tyłek.

 6. APA said

  Im sie w glowach juz dawno popie… diabel im zamieszal.To bedzie ich KONIEC !

 7. lopek said

  NWO to projekt pilotowany prze samego Antychrysta za pomocą unych, więc wszystko jasne!

 8. Mariusz81 said

  NWO przestał być teorią spiskowa jakieś 2-3 lata temu, kiedy w obliczu światowego kryzysu, politycy na całym świecie zaczęli mówić o NWO jako recepcie na cały kryzys. Kryzys nadal trwa i nie widać jego końca. Tak naprawdę cały świat jest w rozkroku i siedzi na beczce prochu i nikt z nas nie jest pewien tego czy np dzisiaj czy jutro nie wybuchnie jakiś ogólnoświatowy konflikt. Kryzys jaki mamy tak naprawdę może trwać dziesiątki lat. Politycy z USA zwalają winę za kryzys na Europę a Europa na USA. Niby wszystkiemu winne są malwersacje finansowe amerykańskich banków i życie na kredyt wielu krajów na całym świecie. Oczywiście nikt nie chce się przyznać, że wcześniej przyczynił się lokalnie w każdym kraju do kryzysu. Kraje, które żyły na kredyt dalej zadłużają się na potęgę, więc niby jak miałby się ten kryzys zakończyć, kiedy nadal dolewa się oliwę do ognia. Dla wielu zaś ten kryzys mógłby się nigdy nie skończyć, dla takich Sorosów, dla banków które obecnie biją rekordy zysków, które są beneficjentami tego całego kryzysu.

  W czasach kryzysu radykalizują się nastroje społeczne i tak też jest i tym razem. Rządzący państwami zaś coraz bardziej dociskają ludziom pasa oraz zaczynają wprowadzać prawa uderzające w ich wolność. Myślę, że większość polityków sama nie wie jak zakończyć ten kryzys. Musieli by pójść odwrotną drogą niż do tej pory, czyli chodzeniem na łatwiznę, a dla większości z nich jest to nie do pomyślenia. Pozwolę sobie na stwierdzenie, że oni czekają na swojego mesjasza (Antychrysta), który zakończy ten cały kryzys, który zrobi za nich całą robotę.

 9. JO said

  NOWO. Wprowadza satanistyczne Naduzycia Plciowe jak wielopartnerstwo, prostytucja, geizm, lesbiizm, sexualne relacje czlowieka ze zwierzetami, rozmycie w psychice ludzkiej I Prawie roznic plci….

  NADUZYCIA. PLCIOWE. SA. JEDNA. Z METOD. NISZCZENIA. CZLOWIEKA

 10. JO said

  Jan Pawel II nie zrobil NIC konkretnego by ukrocic Obecnosc ZBOCZEN wsrod Ksiezy, przeciwnie, jego dzialania powodowaly rozprzestrzenianie sie ZBOCZEN .

  Jan Pawel II byl odpowiedzialny za NISZCZENIE czlowieka

 11. Teresa said

  Brzezinski byl doradca JPII.
  Kissinger jest doradca BenedyktaXVI.
  Parchy Brzezinski i Kissinger sa od Lucyfera.

 12. Fran SA said

  ad.8
  Mariusz 81
  Juz stary Bush opowiadal o New World Order. To nie zadna tajemnica ani spisek. To wielka konspiracja przeciwko ludzkosci.

 13. Mariusz81 said

  ad. 12

  Wiem, że stary Bush mówił o NWO na początku lat 90-tych ub. wieku. Jednak wtedy internet był w powijakach i nie wiele osób wtedy zwróciło na to uwagę co powiedział Bush o NWO. Ogólnie ludzie o tym zapomnieli. Potem internet się bardziej rozwinął i coraz więcej osób miało do niego dostęp, to i coraz częściej pojawiały się w nim informacje na temat NWO. Jednak ludzie podchodzili do tematu bardzo sceptycznie i nazywali to po prostu teorią spiskową. Z racji, że w mainstreamowych mediach temat NWO jest tematem tabu, to nikt poważnie do tego nie podchodził. Wszelkie informacje nt Grupy Bilderberg, jakichś jawnych i niejawnych działań uderzających w ludzi były przemilczane. Myślę, że tak naprawdę ludzi nie obchodziło i nadal wielu nie obchodzi jakieś tam NWO, bo mają inne problemy na swoich głowach albo po prostu mają to gdzieś bo dla nich liczy się tylko zabawa i ogólnie pojęty fun.

  Dopiero w ostatnich latach, od czasu początku kryzysu, jakoś wszystko przyśpieszyło, pojawił się informujący (lub dezinformujący) wikileaks o tym co dzieje się wśród tych co nami rządzą. Sami politycy zaczęli mówić o NWO (m.in Obama), jednocześnie na całym świecie zaczęli wprowadzać prawa uderzające w ludzi, czyli cenzurę i inne prawa ograniczające wolność. Można też zauważyć, że coraz więcej zmian wprowadzanych w poszczególnych krajach są wprowadzane odgórnie, a nie z inicjatywy tych rządów. Przykładowo w Polsce są wprowadzane prawa takie jakie są zarządzone w Brukselii i innych grup interesu jak Grupa Bilderberg, Bank Światowy itd. Dla przykładu pod koniec tamtego roku, jak grom z jasnego nieba, bodajże w listopadzie lub grudniu, nagle pojawił się temat przedłużania wieku emerytalnego i co z tego wynikło? To że potem nagle kolejne rządy w Europie zgodnie stwierdziły, że tak, trzeba przedłużyć wiek emerytalny. 🙂 Takie rzeczy nie dzieją się od tak sobie. Podobnie było też z ACTA i innymi prawami cenzurującymi. Ostatnio z nowym wymyślnym prawie o „mowie nienawiści”, którego celem jest cenzura krytyków jedynej słusznej władzy . Informacji o udziale Rostkowskiego w spotkaniu grupy Bilderberg oczywiście mainstreamowe media nie raczyły przedstawić opinii publicznej. Podobnie było ze spotkaniem Ruchu Odrodzenia Żydowskiego w Polsce, które się odbyło się w Berlinie, o czym media internetowe raczyły poinformować dopiero 2 miesiące po fakcie. Ostatnio doszły do nas głosy, że już ponad 500 tyś izraelskich Żydów przyznano polskie paszporty. Co oznacza, że ustalenia z Berlina, są faktem i są cały czas wprowadzane, ponad nami, bez pytania nas o zgodę. Tak samo, niedawno odbyły się narady dotyczące zmian w światowym internecie, większej cenzury i wprowadzenia internetowych paszportów. Oczywiście na początku standardowo zostaną one wprowadzone firmom, a potem z przyzwyczajenia także wszystkim ludziom. Celem tych wszystkich zabiegów, nie jest pozorna ochrona i dobro ludzi, ale ich kontrola i doprowadzenia do tego, że w każdej chwili będzie można każdego „wyłączyć”. 🙂

  Tak naprawdę, to co wiemy o NWO, nadal jest informacja szczątkową. To co do nas dociera jest tylko częścią działań ludzi, którzy wprowadzają NWO. Nie wiemy tak naprawdę, kto decyduje za to co dzieje się na świecie, nie znamy ich z imienia i nazwiska. Widzimy jedynie wykonawców tych wszystkich zmian prowadzących do NWO, ponieważ jest to bardzo dobrze zorganizowana ośmiornica z wieloma mackami. Ponad naszymi głowami, są podejmowane decyzje dotyczące każdego z nas. I nie chodzi, w nich wcale o nasze dobro tak jak to mówią politycy, ale bezwzględne posłuszeństwo wobec nowego porządku, po to by pomysłodawcy NWO mogli się poczuć jak prawdziwi bogowie.

 14. JO said

  Przy kolejnych wyborach, frekwencja I ilosc glosow od danych na PO nie zmniejszy sie a zwiekrzy….skoro Tyle Zydow jest Juz „POLAKAMI”…

 15. JK said

  Nie zgadzam się z poglądami Z.B. ale słucham go uważnie od lat, ponieważ zawsze mówi konkretnie i trafia w sedno. To jeden z polityków, których powinno się słuchać i doceniać. Wróg czy nie, należy mu się szacunek, bo jest niewątpliwie wielką postacią o znakomitej wiedzy nt. geopolityki. Proponuję z szacunkiem podejść do takiego wroga, bowiem wiele nauki płynie z tego co mówi, nauki o świecie który dotknie nasze dzieci – czy tego chcemy czy nie, NWO umacnia się. Ale czy przyjdzie zapłacić za jego umacnianie krwią czy „tylko” ekonomicznym zniewoleniem, to jest kwestia nad którą warto się zastanawiać słuchając przemówień tego człowieka.

 16. Kar said

  ..To jeden z polityków, których powinno się słuchać i doceniać. Wróg czy nie, należy mu się szacunek

  sluchaj dalej, az wszy ciebie i twoje dzieci zjedza dokumentnie.. zacny Z.B. wyportkowal-puscil z torbami masy..okrutny bezpardonowy gudlaj

  Całkowicie nie na temat. Nie chodzi o to, czy Brzeziński jest gudłajem i sukinsynem, czy odwrotnie. Chodzi o to, że w odróżnieniu od WSZYSTKICH tu obecnych, on zawsze wie, co mówi. – admin

 17. JO said

  Ad.15. Pan bredzi. takich ludzi sie wiesza a nie slucha. To m.in Brzezinski tak Mowil a Polacy go sluchali I dostalismy sie do Niewoli.

 18. Z zezem said

  @15
  JK

  Podzielam Panska opinie.

  Rowniez sluchalem wielu wypowiezi Z. Brzezinskiego.
  Szczegolnie mocne stanowisko w kwesti syjonistycznych dzialan na Bliskim Wschodzie.
  Brzezinski nie jest popularny w srodowisku neokonu srulowego i srulstwa swiatowego.

 19. Kar said

  ad18

  i dlatego we lebie zez buszuje i masz poprzewracane..szukasz wsparcia moralnego?

 20. Jan said

  Ad. 15 Brzezińskiego warto słuchać uważnie dalej. Może dowiemy się jak doprowadził do wyboru Wojtyły słuchając dalej.Masoni profanom mówią tylko tyle ile im pasuje.

 21. JO said

  Swoj swojemu Oka nie wydziobie. Gra w Dobrego I zlego Policjanta w ICh wydaniu jest wszedzie. maja to obcykane od czasu obrzezania …

 22. Dyzma said

  ad.10 Obwinianie JP2 o niszczenie człowieka i tolerowanie zboczeń to
  kompletny nonsens. Obrażanie pamięci tego świętego człowieka jest
  albo głupotą albo podłością.

 23. wet3 said

  @ Dyzma (22)
  Poluzowac prosze. Pan JO, byc moze, uzywa ostrego jezyka, ale ma racje!

 24. wet3 said

  @ Z Zezem (18)
  Nonsensy pan pisze. Gdyby trzesace wszystkim srulostwo swego Brzezinskiego nie lubilo, to juz od bardzo, bardzo, bardzo dawna bysmy o Brzezinskim nie slyszeli ani slowka …

 25. Marucha said

  Słuszna nienawiść do lucyferianina Brzezińskiego za jego poglądy nie może nam przysłonić faktu, iż jest to osoba piekielnie inteligentna i zawsze wie, co mówi, choć niekoniecznie mówi wszystko, co wie.
  Jest to typowy błąd popełniany w dyskusji: człowiekowi nielubianemu jesteśmy gotowi przypisać cechy, jakich nie posiada, bądź zanegować istnienie u niego cech, jakie posiada.
  Powtarzam (specjalnie dla idiotów): Brzeziński to kawał s…syna – ale inteligencją przewyższa o niebo większość z nas, a być może wszystkich razem wziętych do kupy.

  Re 22:
  Czym zasłużył się JP2 dla Kościoła?
  Czy tym, że za Jego czasów cała Europa uległa ateizacji?
  Czy tym, że tolerował zboczenia wśród kleru, na co są liczne dowody?

 26. Tralala said

  Ktos juz dawno powiedzial : nie wazne Kto mowi, ale Co mowi.

 27. Z zezem said

  @24

  I nie bylo by Pat Buchanan,Gilad Atzmon,David Duke,Norman Filkenstain i wielu,wielu,wielu………………………. innych.
  Panie Wet trzeci,przecenia Pan sruli i NONSENSY Pan WYPISUJESZ!!!!.

  Zanim cos powiesz Czlowieku,zapoznaj sie z wypowiedziami Z.B.odnosnie wojen natousraelskich okresu Busha mlodszego
  Z Brzezinskim jest tak jak napisal Gajowy w wpisie #25

  Parchate czasy>

 28. GW said

  Ad 25
  Panie Marucho, gdybym byl ‚Rysio’em’, a nie jestem, nieprawdaz Panie Rysio’u (i odpukac w obie strony) napisalbym tak:

  ‚Pisz Pan za Siebie’.
  Ale nie pisze co powyzej, bowiem… co powyzej.

 29. wet3 said

  @ Z Zezem
  Panskie wypowiedzi sa pro-parchate…
  PS – Chyba, czlowieku, nie zrozumiales wypowiedzi Gajowego pod nr 25. Brzezinski jest lucyferianem, a kim to niby sa „starsi bracia”??? – Ha, ha, ha!!! Chyba dobrze powinienes wiedziec, ze wsrod nich sa tacy, ktorzy maja „patent” na sianie zamieszania.

 30. Waldek said

  NWO tak naprawdę ma doprowadzić ostatecznie do znacznej i stopniowej depopulacji ludności przez :
  – wydłużony okres aktywności zawodowej ( Mało kto dożyje emerytury)
  – spreparowane szczepionki, które działają jak bomba z opóźnionym zapłonem w połączeniu z zatrutą żywnością (konserwanty, barwniki i GMO)
  – konflikty lokalne, religijne, etniczne stymulowane przez koszernych bankierów – mogą przerodzić się w wojny i wymagać nieodzownej pomocy Wielkiego Protektora w postaci tzw misji pokojowej
  – degenerację tradycyjnego modelu rodziny (ograniczenie urodzeń) poprzez dobry klimat dla homosiów i innych dewiantów
  – stosowanie leków powodujących bezpłodność, zwiększających działanie onkofilne i alergizujące żywności

  Postęp technologiczny i duża automatyzacja produkcji spowodowały, że rąk do pracy jest potrzebnych coraz mniej i coś trzeba zrobić z bandą bezrobotnych oraz armią usługodawców ( np fryzjerów ). Po co wydawać miliardy na szkoły, drogi, szpitale, zabezpieczenie emerytalne. Po co stwarzać miejsca pracy. Można przecież w białych rękawiczkach w ciągu 2-3 pokoleń problem przeludnienia rozwiązać.

  I o tym mniej więcej mówi Brzeziński…

 31. Joe said

  Brzezinski to stara cwana polityczna tuba.Przepowiadal o „upadku komuny” juz na poczatku lat 80-tych.Wie moze nie wszystko ale duzo.A czy lucyferianom uda sie wprowadzic NWO…to sie okaze.Bolszewizm i hitleryzm tez mialy im dac panowanie nad swiatem…i co?Sami musieli demontowac swoje arcydziela.

 32. Z zezem said

  Myli sie Pan Panie Gajowy!

  Wet trzeci jest zdecydowanie bardziej INTELIGENTNY od Brzezinskiego,nie wspominajac kolegi KAR.
  Juz po pierwszym zdaniu tych INTELEKTUALISTOW,taki Brzezinski lezy na ziemi i zwija sie… (ze smiechu)

  Parchate czasy.

 33. Z zezem said

  Wet trzeci.

  Jeszcze pare takich Inteligentnych wpisow,a zostaniesz” Czlowiekiem Roku”w Gownie Wyborczym.

  Trzymam za ciebie kciuki.

 34. Fran SA said

  Marzenia i plany panowania nad swiatem sa stare jak swiat. Wiele cywilizacji polamalo sobie zeby na nadmiernych podbojach. ( i ambicjach)

  Pedal Aleksader, zwany Wielkim mial wielkie plany i sie przeliczyl. Byli Persowie, Rzymianie, Wikingi, Wandale, Mauretanie, Mongoly, Napoleony, Hitlery, Angliki, bolszewiki, Jankesi, no a teraz ‚beduini’.

  Czy sie powiedzie kolejnym balwochwalcom ‚ogarnac ziemskie kolisko’ i zapanowac wszechwladnie nad swiatem?
  Nie mam pojecia.

  Kanut Wielki, krol Anglii, uwazal sie za wszechwladnego wladce (swojego) swiata.
  Polazl nad morze w czasie burzy. Skinal reka i … kazal sie falom uspokoic.
  Bardzo cierpial biedny Kanut, ze fale mialy gdzies jego rozkazy. Malo nie umarl ze zgryzoty.

  Nasza cywilizacja jest silna militarnie ale zaczyna odczuwac tak zwane zmeczenie.
  Jestesmy cywilizacja oparta na gadzetach. Taki troche kolos na glinianych nogach.
  Wystarczy ze nam ktos podprowadzi pare satelitow … i wylaczy elektryke. Taki wirus, stuxnet, co sie wyrwal spod kontroli, narobil juz wiele bigosu i zdaje sie pozera coraz to nowe programy.

  A Brzezinski? jeden z tym ‚medrcow’ ktorzy maczaja palce w kazdym kale.

 35. Joe said

  Im wszystkim wydaje sie ze sa WIELCY….do czsu jak nastapi ….calkowity upadek.Taka to choroba.

 36. Sowa said

  Re 25: No właśnie. Ocena osoby nie powinna przesłaniać nam całości obrazu. Brzeziński to…, wiadomo. Ale warto posłuchać tego, co mówi. Bo dla inteligentneo człowieka jedno słowo zastępuje niejedonkrotnie całą książkę.

 37. Sowa said

  Re 34: Stuxnet nie wyrwał się spod kontroli. Proszę się nie obawiać, on cały czas jest pod właściwą kontrolą. Podkreślam – właściwą.

 38. JO said

  Ludzi jak Brzezinski…JPII…Moga sluchac tylko Ci co Maja Wiedze I Wiare. Inni sluchacze narazaja siebie I innych na Pojscie za Blednymi Ideami, sugestiami prowadzac do Katastrofy.

  Tak Wazne jest, by spoleczenstwo wyprodukowalo ELITY I poddanl sie hierarchii dowodzenia

 39. JO said

  Niech Kazdy podda sie hierarchii dowodzenia
  Niech kazdy podda sie hierarchii, uzna swa malaosc przed Tymi co Maja Wiare I Wiedze.
  Przychodza czasy, gdzie rowniez trzeba pracowac „za darmo” na rzecz Rodu, Rodziny, Spoleczosci Lokalnej Koscielnej.

  Patrzmy na Gajowego I Uczy sie. Ten czlowiek od lat oddaje Zycie Nam. Siedzi I prowadzi Gajowke a moglby siedziec na Karaibach…z piwem…

  Chyba mógłbym… – admin

 40. JO said

  W Rzeczpospolitej podczas NIEOBECNOSCI, Bezkrolewia….KSIADZ-BISKUP byl Glowa Panstwa.

  Niech Ksieza, Ksiadz Tradycyjny I Tradycjonalisci Beda Taka Glowa Panstwa, Nasza Glowa, Naszym Krolem podczas Bezkrolewia.

  A jego Krolem Krol Krolow

 41. Marucha said

  Re 34:
  Rzekome „pedalstwo” Aleksandra Wielkiego pozostaje, o ile wiem, domysłem – a głównym dowodem jest film o nim zrobiony przez Olivera Stone’a.
  Co możemy o tym wiedzieć po 2000 lat?
  Są jakieś zapisy, jakieś wzmianki, bodaj aluzje?

 42. Przecław said

  #41
  Oczywiście, rzekome pedalstwo Aleksandra Macedońskiego to nic innego jak PR-trick potrzebny chazarom do szerzenia demoralizacji, a frajerzy się na to nabierają. To samo une robią z obecnie z wieloma innymi postaciami, znanymi chociażby z historii Polski, u których GWniani specjaliści nagle odkrywają pedalskie ciągoty.

 43. Przecław said

  …Ostatnio odkryli oni rzekome homo skłonności króla Michała Wiśniowieckiego.

  W cieniu tych „rewelacji” nikną prawdziwe odkrycia historyków, j.np. teza o istnieniu organizacji parapaństwowej Słowian na ziemiach polskich już 2 tysiące lat temu, w sposób zorganizowany opierającej się podbojowi rzymskiemu. Teza oparta m.in.na istnieniu największych w ówczesnej Europie zagłębii hutniczych i metalurgicznych na Mazowszu, w Górach Świętokrzyskich, na Lubelszczyźnie i Śląsku.

 44. Fran SA said

  Ad. 42.
  Moze tak, moze i nie. Ale homoseksualizm byl znany w starozytnosci i zapiski tego nie kryja. Wystarczy poczytac Dialogi Platona.
  Mysle, ze to niekoniecznie chazarska propaganda.
  Akurat Chazarom bardzo podoba sie postac Aleksandra Wielkiego. Niektorzy uwazaja go za pierwowzor. Zburzyl przeciez zapiski i dokumenty historyczne antycznego swiata. Dokladnie to, co zrobili wspolczesni wandale w Bagdadzie i okolicach.
  Teraz zabieraja sie za najstarsze koscioly chrzescijanskie w Syrii.

 45. Maciej said

  @ 39

  Pan Gajowy mógłby siedzieć z piwem na Karaibach i prowadzić Gajówkę zarazem …

 46. AniaK said

  Re39:
  „Patrzmy na Gajowego I Uczy sie. Ten czlowiek od lat oddaje Zycie Nam. Siedzi I prowadzi Gajowke a moglby siedziec na Karaibach…z piwem…”

  Pierwsze zdanie z małą poprawką OK. Drugie zdanie OK. Trzecie zdanie kiepskie.
  Ja bym się nad Panem Gajowym aż tak nie użalała. W lecie – jak dobrze policzyłam – ponad trzy tygodnie był na urlopie, i to nie byle gdzie. Polski z Karaibami bym raczej nie porównywała. A co tam można robić na tych Karaibach poza piciem i balangami. Ja to pewnie po trzech dniach odliczałabym godziny do powrotu. Polska to zupełnie inna bajka. Piekne krajobrazy, powietrze, listki na wietrze….Tylko pozazdrościć Panu Gajowemu. Mnie to cały czas nie daje spokoju ta psinka Zosia. Tej bidulce to współczuję. Zabrał ją Pan Gajowy do towarzystwa z tego schroniska, i nie wiadomo co dalej się z Nią dzieje. Może psinka się przyzwyczaiła do Pana Gajowego? A może nawet zakochala? Kto wie czy jeszcze żyje. Ja może poproszę Pana Gajowego o adres do tego schroniska. Ja się tam wszystkiego dokładnie dowiem. W jakim stanie wróciła, jak zachowywała się po powrocie itd.

 47. JO said

  ad.43. W czasach informatyki i przekazu wiadomosci w tak szybki sposob jest niemozliwe utrzymac tajemnice a oficjalne nie wytrzymuja proby czasu jak ta o Powstaniu Panstwowosci Polakow – ludow co Polakami sie nazwali i ich przodkow od Chrztu Mieszka I.

  Nie wytrzymuje tez proby czasu w swietle wiedzy Genetycznej Fat, ze To Polska< Bialorus, Ukraina, Slowacja, Czech sa Jednolite tak bardzo pod wzgledem Genetycznym. Rzutuje to na obraz Historii i jestesmy coraz Bardziej Swiadomi, ze Nasza Przeszlosc Musi byc daleko inna niz Oficjalnie podaja Nam przeciez Okupanci. Jestesmy pod Okupacja przeciez Setki lat nie liczac malutkich przerw….

  Okupanci Ukrywaja, niszcza dobra naszej Kultury, dowody naszej przeszlosci.

  Do tej pory wciaz jest\ ich tak wiele a wiec wyobrazic sobie mozna co bylo Kiedys!

 48. Fran SA said

  Ad.. 41
  Marucha

  http://www.historyhouse.com/in_history/alexander/

  Podobno Plutarch tez tak twierdzil ale nie chce mi sie szukac, bo wlasciwie
  dla mnie osobiscie nie jest tak bardzo wazne czym zabawiali sie poganie.

  Naturalnie, ze Grecy pyskuja, ze ich wielki wodz nie mogl byc pedalem. (zadziwiajace stwierdzenie u Grekow, ktorym nie obcy jest homoseksualizm)
  Ale tu wlaza Macedonczycy, ktorzy sie upieraja, ze jak sama nazwa wskazuje, Aleksander byl macedonski.
  Nasz kolega Bulgar, wielki statystyk i mysliciel kruszy kopie, ze Macedonia byla czescia Bulgarii wiec Aleksander byl… macedonskim Bulgarem..
  No jeszcze mogl byc Jugoslawianinem.
  Naszemu przyjacielowi nie przeszkadza fakt, ze wielki wodz antyczny nie gadal po macedonsku/bulgarsku/serbsku i nie byl chrzescijaninem..

  Podejrzewam, ze rozni badacze historyczni i milosnicy starozytnego swiata nigdy nie dojda do porozumienia w sprawie orientacji seksualnej Aleksandra Wielkiego.
  A ja sie na niego osobiscie zloszcze bo zniszczyl wiele bardzo cennych manuskryptow czym ograniczyl nam wiedze o starozytnosci.
  No to chyba musial byc zboczencem..

 49. JO said

  Ad. 48. Prosze mi Pokazac Pedala, ktory by byl wojownikiem I nie robilby w portki ze strachu.

  Nie Ma takiego

 50. Ad. 37

  ” Stuxnet nie wyrwał się spod kontroli. Proszę się nie obawiać, on cały czas jest pod właściwą kontrolą. Podkreślam – właściwą.”

  – Wcale bym się nie zdziwił, gdyby Stuxnet był zaszyty w hardware. Czyli w samym procesorze. Jedna niepublikowana komenda z drugiego końca świata i … Bye! bye! Systemie!

 51. Marucha said

  Re 44:
  Homoseksualizm, owszem, znany był w starożytnej Grecji – i powszechnie nim pogardzano, zwłaszcza zaś mężczyznami będącymi stroną bierną.
  Wszelkie „rewelacje” o homoseksualizmie znanych i wielkich postaci historycznych, to z reguły brednie, mające na celu podnieść samoocenę homoseksualistów.

 52. Marucha said

  Re 45:
  Pani Aniu, naprawdę proszę się nie martwić o pieska Zosię z Huty Polańskiej. Piesek ma bardzo dobrze w schronisku, jest powszechnie lubiany, zadbany…. a jego hobby to chodzenie z turystami na wycieczki.

  Na wszelki wypadek – oto dane adresowe:
  Schronisko „Hajstra”
  Huta Polańska 1
  38-232 Krempna
  Woj, Podkarpackie
  Tel. 013-441 4323

 53. 25godzina said

 54. wet3 said

  @ Zezowaty
  Ulzyles sobie, idioto? – To spusc teraz wode, bo smierdzi…

 55. Ad 25

  W dwu sprawach można się zgodzić – Brzeziński jest inteligentny, choć nie przesadzałbym ze stopniem jego inteligencji – myślę, że Urban lub Michnik nie są gorsi pod tym względem od niego; Brzeziński zapewne nie zawsze mówi wszystko, co wie.

  Czy natomiast zawsze wie, o czym mówi – szczerze wątpię. Brzeziński należy do grona typowych „idealistów”, którzy prawdę i fakty naginają dla potrzeb głoszonych przez siebie idei. Na temat wpadek prognoz Brzezińskiego jest bardzo ciekawy artykuł w numerze 50-tym Najwyższego Czasu autorstwa Pawła Łepkowskiego. Za tydzień powinien być ogólnie dostępny na stronie czasopisma http://www.nczas.com. Może warto by go opublikować.

 56. AniaK said

  Re52:

  Poproszę jeszcze o adres mailowy.

 57. Marucha said

  Re 56:
  Oj, leniuszek z Pani, Pani Aniu… wszystko jest na Internecie…
  hajstra@interia.pl

  Witryna: http://www.hutapolanska.krak.pl/informacje.php

 58. JO said

  Ad.45. Chodzi o to, ze Musimy Nauczyc sie poswiecac dla Dobra wspolnego a nie przeliczac w wszystko na pieniadze lub wygodne zycie. Ja obsrwuje Turkow , ONI potrafia pracowac za darmo na czyjas rzecz by wykonczyc konkurencje, wesprzec sie finansowo by konkurencje wykonczyc, ONI stosuja feudalism we wlasnych relacjach , ktory wygrywa z egoizmem pojedyncze go czlowieka nastawionego na relacje kapitelistyczne w jego kapitalistycznym Swiecie judeokatolickim w Polsce…

 59. JO said

  Jezeli nie podejmiemy CZYNU , Walki. Nawet silowej, nie zorganizujemy sie, nie poswiecimy, to system talmudyczny, w ktorym uni Nas czynia w pojedynke bezbronnym jednoczsnie organizujac I uzbrajajac swoich w finanse I bron…..spowoduje, ze my znikniemy z powierzchni ziemi a Polska bedzie tylko mitem, bo Pamiec nawet o niej wymaza z Historii .

 60. AniaK said

  Re57:

  Dziękuję za linki. Po krótkiej wizji lokalnej trochę się uspokoiłam. Schronisko prezentuje sie ładnie. Dziwię się tylko, że Zosia tak lubiana, nie jest nigdzie sfotogfarowana. Nie doszukałam się jej ani pod kołderką, ani przy stoliku. Widzę tam tylko konia i dużego psa. Możliwe, że większe zwierzęta podporzadkowały sobie tam mniejsze zwierzątka, i maluszki chowają się po katach. Ja się tam wszystkiego dokładnie dowiem. Jeszcze raz dziękuję za info.

 61. Marucha said

  Re 60:
  Tam są w sumie trzy psy, jedenaście kotów i kilka koni. Nawet mnie nie udało się zobaczyć wszystkich kotów.

 62. Leszek said

  I co? Brzeziński w 2012 roku mówił, że masoni przez najbliższe kilka lat żadnych wielkich akcji na świecie na rzecz NWO nie przeprowadzą!

  Minęło kilka miesięcy a tu obalenie papieża! Brzeziński kłamie! NIgdy nie wierzcie masonom!

Sorry, the comment form is closed at this time.