Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  wanderer o Nano-tranzystor, który wnika d…
  wanderer o Fałszywi przyjaciele Ukrainy
  Ale dlaczego? o Rachela Wallensky (CDC): NIGDY…
  Ale dlaczego? o Rachela Wallensky (CDC): NIGDY…
  Zbigniew Kozioł o Olga Semieniuk w kosmosie
  minka o Rachela Wallensky (CDC): NIGDY…
  Carlos o Nano-tranzystor, który wnika d…
  Wlodek o Kogo jebać, jak i w co?
  Jack Ravenno o Czy cena przekopu Mierzei Wiśl…
  Jabo o Rachela Wallensky (CDC): NIGDY…
  Wlodek o Nano-tranzystor, który wnika d…
  osoba prywatna o Wolne tematy (7 – 2…
  Krzysztof M o Nano-tranzystor, który wnika d…
  plausi o Rachela Wallensky (CDC): NIGDY…
  Ale dlaczego? o Nano-tranzystor, który wnika d…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 583 obserwujących.

Zaskakujące wyniki sondażu

Posted by Marucha w dniu 2012-12-06 (Czwartek)

Coraz więcej Polaków wierzy, że 10 kwietnia 2010 roku w Smoleńsku dokonano zamachu na rządowy samolot TU-154M, którym na obchody 70. rocznicy zbrodni katyńskiej leciała polska delegacja z prezydentem Lechem Kaczyńskim.

Informacyjna Agencja Radiowa (IAR) podaje, że badanie CBOS przeprowadzono po publikacji „Rzeczpospolitej”, w której poinformowano o znalezieniu na wraku samolotu śladów trotylu i nitrogliceryny.

W listopadzie br. ponad jedna czwarta ankietowanych (26 procent) zadeklarowała, że bierze pod uwagę możliwość, iż prezydent Kaczyński zginął w wyniku zamachu – podaje CBOS. Według badania, o 6 punktów procentowych zmalała liczba respondentów, którzy nie wierzą w zamach. Wzrost odnotowano także wśród osób, które nie mają na ten temat zdania.

Jednocześnie warto podkreślić, że tylko 13 proc. ankietowanych przez CBOS uważa, że rząd Donalda Tuska (PO) nie ma sobie nic do zarzucenia w tej sprawie, gdyż zrobił wszystko, co możliwe, by wyjaśnić okoliczności i przyczyny katastrofy. 30 proc. respondentów jest zdania, że rząd zaniechał wszelkich możliwości rzetelnego śledztwa. Połowa pytanych przez CBOS jest zdania, że postępowanie rządu jest właściwe.

Polacy krytycznie oceniają raport komisji pracującej pod przewodnictwem byłego ministra Jerzego Millera (PO) – podaje Informacyjna Agencja Radiowa (IAR). Respondenci coraz częściej są zdania, że w dokumencie stworzonym przez polską komisję nie uwzględniono wszystkich ważnych okoliczności katastrofy. 54 proc. badanych traktuje raport Millera za niepełny. Przeciwnego zdania jest zaledwie 16 procent.

Sondaż przeprowadzono w dniach 8-17 listopada br. na reprezentatywnej grupie 952 Polaków.

IK
http://www.naszdziennik.pl

Komentarze 52 do “Zaskakujące wyniki sondażu”

 1. placebo said

  Tylko idiota nie uwierzy , że był to zamach. Jest tyle faktów, że po prostu nie można nie uwierzyć ale polskie lemingi myślą tak jak sugerują platformersi i jeszcze w to wierzą, żę prezydent Syrii będzie chciał użyć broni chemicznej przeciwko rebeliatom* czyt. terrorystom.
  Dlaczego Polacy nie mogą się wybudzić aby samodzielnie mysleć??????

 2. Maciej said

  Ciekawe ilu z tych 952 Polaków akceptuje stan okupacyjny Polski i chodzi głosować … Swoją drogą naturalnym jest, że nie można wykluczyć tezy zamachu przy tak wyjaśnianej sprawie, to precedens, żałosny spektakl forsowania tezy z góry założonej … uwłaczający stronie „polskiej” …

 3. Marucha said

  Re 1:
  Wie Pan, ja nie dałbym się posiekać za to, że to był zamach.
  A jeśli był – to kto go dokonał, w czym interesie leżała likwidacja osób, których wpływ na politykę światową był niezmiernie mały?

 4. 25godzina said

  @Marucha (3)
  A co wskazuje na katastrofę? Co przez te ponad dwa lata dociekań/śledztw/raportów na nią wskazuje? Czemu jedna ze stron nie chciała wykazać, ze przyczyna nie leżała po jej stronie? Czemu Rosja nie chciała skorzystać z okazji, żeby pokazać jakie NATO jest żałosne, a UE to tylko medialna fasada? Czemu tutejsi nie chcieli postąpić podobnie?

 5. bylekto said

  Re 3:
  Przecież ten samolot wyleciał z Warszawy.Był „sprawdzony” przez Bor.
  A co mi wpływ na politykę światową? Większy był na regionalną, a jeszcze znacznie większy na politykę w Polsce. Efekty polityczne tego „wypadku” są prawie równe efektom zamachu stanu. Cala władza przeszła w jedne ręce.
  Właściwie, to się nie chce powtarzać pewnych argumentów.

 6. Joe said

  Panie Marucha…zycie dostarcza dowodow….Dowod najwazniejszy,koryto przejeli i za nic nie oddadza….A demokracje to maja tam gdzie mieli zawsze.

 7. Maciej said

  odp: 3

  Panie Gajowy, ale to wydarzenie nie miało wpływu na politykę światową tylko lokalną, tą polityką lokalną była linia stosunków Moskwa – Warszawa – może i Berlin. Moskwa – Warszawa to główne centra tego wydarzenia gdzie cały spektakl się odbył, Berlin (UE) nawet nie zareagowała dyplomatycznie, Obama w czasie pogrzebu prezydenta RP starał się trafić za pomocą kija białą piłeczkę do dziury. To na arenie międzynarodowej było tak marginalnym wydarzeniem ( lub miało być ) jak ( nie ma precedensu, nie ma pojęcia z czym to porównać ). Zamach stanu – jak najbardziej, PO ma wszystko w Polsce obecnie, każdą literę prawa za sobą którą może stworzyć by gnoić polski naród w szambie globalizacji, wszystkie struktury władzy, każdy proces legislacyjny ma pod kontrolą, do tego prawne poparcie społeczeństwa, propagandę na zamówienie i środki kreowania poglądów wyborców, ma monopol na władze i dalszą okupację. Czy wydarzenie w Smoleńsku miało być zamachem stanu, czy było tylko nieszczęśliwym zbiegiem okoliczności który któryś z doradców naszych okupantów wykorzystał do zmonopolizowania ośrodków władzy … ? Pytania, bez odpowiedzi … Tezy, dla teoretyzowania … Polska w stanie agonalnym … Siły witalne kraju w rękach obcych wyciskane jak cytryna.

 8. Anna Kwietniewska said

  Niestety ale nie zrobiono wszystkiego aby wyjaśnić Katastrofę Smoleńską , wręcz przeciwnie rząd Tuska robi wszystko aby wzbudzić opinię nieufności, nie jasnośći , i jak najbardziej zamglić fakty, czyli nowa mgła nad prawdą,,,

 9. Marucha said

  Proszę Państwa, wielokrotnie to powtarzałem i już mnie palce bolą od wstukiwania tego samego wciąż i wciąż po raz tysiąc pięćsetny…
  1. Co wskazuje na wypadek? Choćby wielokrotnie usilne odradzanie korzystania z tego lotniska przez stronę rosyjską – zarówno w trakcie przygotowań lotu, jak i przed samym lądowaniem.
  2. Lech Kaczyński nie miał wpływu ani na politykę światową, ani regionalną, zaś Rosjanie po prostu go lekceważyli, jak uprzykrzoną muchę.
  3. Zamachu nie wykluczam, acz nie uważam go za prawdopodobny.

 10. Maciej said

  @ 9

  odp. 1 : Więc dlaczego nie odradzano tego lotu wcześniej, 7 kwietnia kiedy lądował premier na to nie „lotnisko”, trzy dni tyle zmieniły w stanie tego obiektu ? Przed samym lądowaniem nie mamy pojęcia co się działo, ponieważ nawet dokładnego czasu „katastrofy” nie jesteśmy wstanie się dowiedzieć, a co dopiero mówić o proceduralnym podejściu na linii wieża – kabina ( bądź co bądź polskiego samolotu ). Informacje jakie dobiegły świat są dość klarowne, nachlany generał, prezydent od nacisków i za sterami laicy z zapędami samobójczymi. Marginalnie, dlaczego nie było rosyjskiego nawigatora podczas tego lotu, czy Marucha zna odpowiedź na to pytanie, czy ktoś z urzędników odpowiedzialnych za ten fakt jest nas wstanie oświecić ?

  odp. 2

  Nie miał, miał jedynie na europejską i Polską, jako prezydent największego postsowieckiego kraju który wpadł w ręce okupacji germańskiej – prawnej i gospodarczej do podziału w skali globu ( Europy szczególnie ze względu na położenie ), miał swoje prerogatywy z których mógł korzystać w swoim kraju jak i na arenie europejskiej i starał się to robić ( chcąc nie chcąc to napiszę ).

  odp. 3

  Nie prawdopodobne jest znanie przyczyny wydarzenia w Smoleńsku po godzinie od tego zdarzenia, a jednak Anodinie się udało tą tezę udowodnić w czasie kiedy najwyższy urzędnik Polski jeździł na nartach we Włoszech, nie prawdopodobne jest usadzenie tylu ważnych notabli w jednym samolocie, a jednak usiedli – nikt nie wie z czyjej odpowiedzialności, nie prawdopodobnym jest szereg samobójstw które są jak wirus i dotykają pozornie ludzi z sobą nie związanych, nie prawdopodobnym jest badanie przyczyn katastrofy bez głównych DOWODÓW i udawanie, że robimy to rzetelnie i zgodnie z procedurami ( patrz – Polska prokuratura ). Nie prawdopodobnym jest taki ciąg wydarzeń i uznanie go jako przypadkowy … Przypadek w mojej opinii nie byłby wstanie tego dokonać.

 11. Maciej said

  Raport Anodiny który jest oficjalnym dokumentem który wyjaśnił światowej opinii publicznej co stało się 10.04.2010 w Smoleńsku ma być światłą prawdą dla tych którzy ją przeczytali jako przypadkowi Syryjczycy, Amerykanie, Duńczycy, Portugalczycy, Niemcy, Chińczycy ?
  To taka sama prawda jak ta:

  http://konflikty.wp.pl/kat,1020223,title,Syryjska-armia-coraz-blizsza-uzycia-broni-chemicznej-Wykonali-kolejny-krok,wid,15158363,wiadomosc.html

  Mam w to wierzyć ? Od przed wczoraj komunikaty o tym, że rząd syryjski użyje broni chemicznej, a dziś jest krok od tego, co rzecz jasna skazuje Syrię na interwencję międzynarodową w imię praw człowieka, demokracji, dobrobytu i wolności …

 12. Błysk said

  Ja także jestem zdania ,ze to był zamach ,ale wcale nie twierdzę ,ze dokonała tego obecna ekipa rosyjska ,bo nikt kto jest przy zdrowych zmysłach nie robi takiego zamachu na swoim terytorium/mogli to ,uczynić np. w Polsce/. Toteż mogli tego dokonać przeciwnicy Putina i on o tym wie,ale zdaje się nie może sobie pozwolić na ujawnienie sprawców. Nadto pytanie : kto układał listę pasażerów samolotu , kto sprawdzał samolot przed wylotem? Pytam też dlaczego rodziny ofiar nie dokonują ekshumacji ciał na okoliczność wybuchu ,kto im tego zabrania ,a gdyby nawet zabronił to nie mogą tego dokonać na własne ryzyko?

 13. Marucha said

  Re 10:

  1. Panie Maćku, korzystanie z lotniska Siewierny w Smoleńsku odradzano DUŻO WCZEŚNIEJ, chyba kilka miesięcy przed wizytą. Odradzały to zarówno władze rosyjskie (ichni MSZ), jak i polska ambasada (!). Warto o tym wiedzieć.
  I co, do diabła, miało znaczyć „Usłowij dla prijoma niet”, gdy samolot zbliżał się do Smoleńska? Czy tak mówią potencjalni zamachowcy? No ludzie, ogarnijcie się!

  2. Kaczyński, niestety, był w polityce nikim. Jest dla mnie rzeczą niewiarygodną, iż ktoś chciałby go w ten sposób usunąć. Do muchy nie strzela się z armaty.

 14. Marucha said

  Re 12:
  Proszę Pana, nie znam ani jednego zwolennika zamachu, który by nie twierdził (bezpośrednio lub pośrednio), iż za ew. zamachem nie stoi Rosja, Putin, Iwan Groźny, Stalin itd.

  Dlaczego wspominam Iwana Groźnego i Stalina???
  Dlatego, że to głównie na nich powołują się rusofobiczne pojeby, motywując swą nienawiść do Rosji.

  Proszę odróżniać SCEPTYCYZM wobec Rosji – od totalnie bydlęcej, irracjonalnej, psychopatycznej RUSOFOBII.

 15. Placebo said

  No nie wiem, ostatnio po obejrzeniu filmu” The Soviet Story” bardziej podejrzliwie patrzę na Rosję. Ale też już mi nie chce się wstukiwać w klawiaturę faktów które jasno mówią, że sąto fakty świadczące o zamachu. Niech Gajowy nie myśli, że ci którzy twierdzą, że to był zamach koniecznie chcą wmawiać innym, że stało się to na pewno. Po prostu jest tyle faktów za zamachem, że nie da się myśleć inaczej no chyba że się jest no nie wiem szympansem, słoniem, lemingiem itp.

 16. Ad. 13

  Poza tym… jaki idiota zabijałby wroga na swoim własnym terytorium, gdy ten przybywa z wizytą?

 17. Marucha said

  Re 15:
  Nie musi Pan nam przypominać, jakie to fakty świadczą o zamachu. Tzw patriotyczne media, na czele z Gazetą Polską, są tymi faktami wręcz przepełnione. A jeden fakt bardziej faktyczny od drugiego.

 18. Placebo said

  Aha i chciałem jeszcze powiedzieć, że krótko po katastrofie Gajowy także twierdził, że był to zamach dokonany przez Rosję a pozniej zmienił zdanie i co wypomniałem Gajowemu przez co było spięcie troszkę:)

 19. Marucha said

  Re 18:
  Tak twierdziłem? Gdzie? Pytam, bo nie pamiętam.

 20. wi42 said

  Re 11 Maciej, 18 P
  Pytam nieustannie w dyskusjii nt. katastrofy smolenskiej – czy Panowie/Panie czytaliscie ten szmatlawy ale narazie najbardziej miarodajny z istniejacych dokumentow – raport MAKu. Jezeli nie, to wielka szkoda i przykro, ale…. nie ma o czym dyskutowac. Jezeli tak – prosze podac co nie jest wg. was zgodne z prawda – konkretnie. Raport jest dostepny w internecie.
  18P – Czytalem wiele komentarzy Maruchy nt. katastrofy smolenskiej i nie przypominam aby byl on zwolennikiem hipotezy zamachu, najwyzej czasami dawal male szanse, ze mogl byc. Cyba nikt tego nie wyklucza (i to sa te male szanse), ale bazujmy na tym co jest znane i wiarygodne.
  Moja opinia o mozliwym zamachu: owszem to mogl byc zamach, jezeli przyjac, ze zamachowcami byla zaloga samolotu i przelozeni tej zalogi.

 21. wi42 said

  Re: 11 M
  Jak Pan wpadl na pomysl zeby poronac prpagande nt. Syrii z raportem nt katastrofy smolenskiej? Wiadomosc nt. ewentualnego uzycia broni chemicznej w Syrii cuchnie z daleka klamstwem nawet dla idioty. Bo przeciez ile razy mozna powtarzec ten sam chwyt z „bronia masowego razenia” jako pretekst do agresji?

 22. 166 bojkot TVN said

  20/Wi42
  Ło Jezu!
  Jak się czyta takie pisanie jedynego mądrego, co potrafi zrozumieć raport BG MAK SHIT, bo czytał, to nie wiadomo, czy śmiać się czy płakać.
  166 miało możliwość oglądania całego cyrku z opublikowaniem tego SHIT na żywo, kiedy nie tylko był czytany przez Anodinę i jej pomocników, ale i dokładnie tłumaczony. To dokument o takiej samej wartości historyczno-politycznej co raport Burdenki w sprawnie mordu w Katyniu.
  Trzeba mieć oczy i mózg zakuty zupełnie, żeby w to gooowno wierzyć, czy analizować zawarte tam „fakty” jako prawdę objawioną.W naszych warunkach znaczy to, że oceniający jest młodym wykształconym lemingiem po jakiejś uczelni humanistycznej typu Uniwersytet Warszawski, Jagieloński, wyższe szkoły biznesu, politologiczne, ekonomiczne, czy podobne „zawody”.
  166 nie spotkało ludzi czynnie wykonujących zawody techniczne, którzy wierzyliby w bzdury opublikowane przez MAK i w raporcie Millera. Po prostu takich cudownych katastrof nie było w przyrodzie. Najlepiej ujął to prof. Dakowski w wykładzie o logice i liczeniu prawdopodobieństwa tu:

  A najdłuższy wątek gajówkowy o Smoleńsku jest tu:
  https://marucha.wordpress.com/2010/04/11/dziwne-fakty-ze-smolenska/

 23. antka kobity szwagra brat said

  ….pare pytań…

 24. wi42 said

  Re: 166
  „166 nie spotkało ludzi czynnie wykonujących zawody techniczne, którzy wierzyliby w bzdury opublikowane przez MAK i w raporcie Millera”
  Ja spotkalem wielu.
  166 ma kwiecisty styl, ale nie o to chodzi i tez nie chodzi o prawde objawiona (skad takie porownania). Prosze podac cos konkretnego z raportu, co jest wg. 166 ewidentnie falszywe. Ja nie wykluczam zamachu, jak juz pisalem, ale staram sie wykluczyc prymitywizm rozumowania.

 25. 166 bojkot TVN said

  24/Wi42
  Wszystko w BIG MAK SHIT to kłamstwo, począwszy od nazwy MAK – „mieżdunarodnaja”.
  Nie mogę pojąć jak rozumni ludzie mogą poważnie traktować wypociny Anodiny.

  O fakcie zamachu w Smoleńsku świadczą okoliczności i fakty „nie prost” czyli jeśli nie mamy dostępu do bezpośrednich dowodów – poszlaki.
  Dla mnie bardzo poważną poszlaką są wszystkie okoliczności związane z prostym pytaniem red. Warzechy w programie „minęła 20-ta’ w TVP-Info (jedynym zniknętym z tego cyklu) z 9.04.2010 roku: Pytanie postawione ze zdziwieniem dotyczyło kampanii prezydenckiej prowadzonej wówczas przez PO:
  „Dlaczego Platforma Obywatelska TAK WCZEŚNIE ROZPOCZĘŁA KAMPANIĘ PREZYDENCKĄ?”

  Wówczas ani on, ani żaden przeciętny Polak nie wiedział, że od jutra będzie wakat na stanowisku prezydenta Polski. Działacze PO, którzy zdecydowali o wczesnym rozpoczęciu kampanii – skądś od dawna wiedzieli….

  Więc niech mi nikt nie wciska kitu o błędzie pilota, o pancernej brzozie, o tym, ze rozmowa braci rozsadziła samolot i że szczątki, które widzimy na zdjęciach to efekt upadku samolotu z wysokości 30 m, oraz że jedne ciała zachowały się bez żadnych uszkodzeń, a inne są w kawałkach chociaż wszystkie podlegały takim samym siłom. Tak jak i o naturalnej mgle występującej równoległymi pasami akurat 10.04 2010 w Smoleńsku na lotnisku wojskowym i nigdzie indziej.

  Jeśli ktoś tu w gajówce spróbuje odpowiedzieć na pytanie Warzechy, będziemy mogli dyskutować na tej samej płaszczyźnie logicznej. Bez odpowiedzi na to pytanie, wszelkie dywagacje są pustą retoryką.

  Nie każdy miał możliwość oglądać program i może wątpić, czy Warzecha faktycznie zadał takie pytanie. Nie ulega jednak ŻADNEJ WĄTPLIWOŚCI, że PO ZACZĘŁA KAMPANIĘ PREZYDENCKA KILKA MIESIĘCY WCZEŚNIEJ. …… (cyrki kto ma kandydować „prawybory” prawie hamerykańskie z Sikorskim, Tuskiem, Komorowskim – czyżby wszyscy zapomnieli co się wówczas działo????)

 26. wi42 said

  Re: 166
  W kwiecistej mowie 166 jest niezrownany – poddaje sie – nie mam szans ze swoim inzynierskim mysleniem.

 27. 166 bojkot TVN said

  26?wI42
  jAKA KWIECISTA MOWA?

 28. Fran SA said

  Z tego filmu wynika, ze 10 kwietnia na lotnisku nikt nie oczekiwal ladowania zadnego samolotu polskiego. Czemu nie pokazali tych oczekujacych limuzyn i karetek pogotowia?. A w ogole czemu nie ma zadnych zdjec z podchodzenia do ladowania?

 29. 166 bojkot TVN said

  Jak widzę, kiedy nie ma Wi42 żadnych logicznych ,faktycznych argumentów, to zaczyna osługiwać się „kwiecistą” mową, która tu służy za podwazanie sensu tego co 166 pisze.
  Otóż niewielu da sie nabrać na tę socjotechnikę, bo 166 pisze o zaistniałych faktach, których jak widzę Wi42 nie podejmuje sie podważać. I dobrze, bo by wyszedł na durnia, a tak może uważać się za mądrego, choć bez zdolności do dyskusji na najwyższym kwiecistym poziomie.

 30. Inkwizytor said

  Re: Wi24

  Belkotka, nie pisze a tylko przepisuje prawdy objawione o „ruskim zamach” z zazydzonego Naszego Dziennika, Gazety Polskiej i pisiackich portali internetowych. Belkotka to blazen niezdolna do samodzielnych refleksji, a jej „styl” to odwracanie kota ogonem. Niech pan ja zapyta gdzie sa ci mityczni ruscy agenci specnazu co to mieli podczas Euro przebic sie z Bristolu do palacu Prezydenckiego. To idiotka 🙂

 31. Benny Kuleczka said

  Pan Gajowy daje odpór zwolennikom zamachu dokonanego przez Rosjan, ale chyba niepotrzebnie. Mam wrażenie, że większość zwolenników zamachu na tym forum uważa, że był to zamach dokonany przez służby związane z peło. I to się trzyma kupy. Zrobił ten, co na tym skorzystał.

 32. 166 bojkot TVN said

  30/Inkwizytor
  Kłamiesz Arschlochu 2
  Skąd pochodzą linki można spokojnie prześledzić tu:
  https://marucha.wordpress.com/2010/04/11/dziwne-fakty-ze-smolenska/

  Ale skąd by nie były, zawierają nowe okoliczności, fakty, albo nowe spojrzenie i analizy.
  Twoje arschlochowe GW, Wprost-y, Fakty czy inne badziewie jakoś nie piszą niczego innego o zamachu w Smolensku oprócz tego co jest zgodne z BIG MAK SHIT i kłamstwami prokuratury wojskowej. Tam żaden szef nie docieka prawdy, nikogo nic nie dziwi, ani proch, ani pozamieniane ciała, ani zalutowane trumny, ani 3 czasy tragedii, ani wszystkie śmierci okołosmoleńskie – NIC.
  Więc czytaj sobie dalej te „opiniotfurcze” szmatławce skoro nie masz nic mądrzejszego do roboty.

 33. Joe said

  Kaczynscy wylamali sie z ukladu…Pookraglostolowego….Dlatego to sie stalo.Nie obwiniam Rosjan,bo byly to decyzje miedzynarodowki….”.Do muchy nie strzela sie z armaty.”…Ale prezydenta 40-milionowego narodu nie przyjmuje sie na korytarzu jak uczynil to Busch junior.A to tylko dlatego ze otrzymal od niego i od Merkel osobiste ostrzezenie…. ze musi wrocic na lono miedzynarodowki.Byl oporny stalo sie….A to ze Rosjanie o tym nie wiedzieli?To miedzy BAJE wkladam.

 34. 166 bojkot TVN said

  30/Inkwizytor
  Łżesz jak zwykle A2
  Każdy może sobie sam sprawdzić: https://marucha.wordpress.com/2010/04/11/dziwne-fakty-ze-smolenska/
  Linki pochodzą z tych gazet i stron, które szukają prawdy, i nie przyjmuja BIG MAK SHIT ani raportu Millera jako objawienie

 35. veri said

  28. @ Fran

  Kazdy latajacy jak i plywajacy obiekt jest wyposazony w radioboje, ktora w razie katastrofy AUTOMATYCZNIE wysyla,lokalizujacy ja ratunkowy sygnal … wg info w swiatowym rejestrze katastrof w dn.10.04.2010 nie zarejestrowano takiego sygnalu ( !? )

  „Z tego filmu wynika” … „Dieses Video existiert nich” 🙂

 36. veri said

  Dwa jezyki :

  1. http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13004427,Sondaz_CBOS__coraz_mniej_ludzi_mysli__ze_w_Smolensku.html#BoxSlotII3img

  2. ND : „Coraz więcej Polaków wierzy, że 10 kwietnia 2010 roku w Smoleńsku dokonano zamachu na rządowy samolot TU-154M

  Dlaczego kretacze zamiast „coraz mniej ludzi mysli, ze w Smolensku nie bylo zamachu” nie napiszą (jak w ND) „coraz wiecej ludzi mysli, ze w Smolensku byl zamach” ?

  Pokretna logika majaca za zadanie zaciemnic obraz ?

  Za komuny tez byla taka zaciemniajaca fraza : „mozna zobserwowac powolny wzrost tempa spadku produkcji ” 🙂

 37. veri said

  17. @Marucha

  Dla mnie zastanawiajacym jest to, „GieW” i „GP” sa w przeciwnych sobie obozach … przeciez „GP” byla swego czasu ‚prawicowym’ dodatkiem do „Giew”.

  Kretacze ? (urabiajacy Polakow jak nie lewej – „GieW” to z ‚prawej’ strony – „GP” )

  … aby zylo sie lepiej ( IM )

 38. veri said

  Zamach … czy to nie bylo tak, ze to jedni szubrawcy uziemili drugich w walce o dostep do koryta zwanego Polska ?!

 39. Joe said

  Juz 4-lata temu odwiedzajac Polske bylem w Warszawie swiadkiem rozmowy… zdemontowanych przez Macierewicza..”.ze Kaczory sami sobie strzelili w lape….Pozbawili sie sluzb w idiotyczny sposob…a tymsamym wystawili sie do odstrzalu..”.
  Tylko nie zdawalem sobie wowczs sprawy ze odbedzie sie to w taki spektakularny sposob.

 40. Boryna said

  Szkoda tylko Przezydenta Kaczorowskiego a nie kaczora. Wywalić go z Wawelu.

 41. Kazek said

  RE: 28 -z tego co wiem to przed samolotem z L. Kaczyńskim chciał wyladować samolot rosyjski z limuzynami ale odleciał.
  Potem spiskowcy twierdzili, że rozpylał sztuczną mgłę.

 42. AlexSailor said

  Ad.14 Marucha
  „Proszę Pana, nie znam ani jednego zwolennika zamachu, który by nie twierdził (bezpośrednio lub pośrednio), iż za ew. zamachem nie stoi Rosja, Putin, Iwan Groźny, Stalin itd.”

  Proszę sprecyzować co to znaczy „nie znam”.
  Wielokrotnie pisałem, że pewny jest zamach, a o sprawcach nie wiadomo w zasadzie nic.
  Równie dobrzy mogliby być bankierzy usiłujący usunąć śp. Skrzypka jak i terroryści afgańscy.
  Opcji jest mnóstwo, w końcu do bagażu bombeczkę mógł włożyć np. małżonek psychopata wiedząc, że taka opcja
  nie będzie brana pod uwagę.

  Poza tym:
  „korzystanie z lotniska Siewierny w Smoleńsku odradzano DUŻO WCZEŚNIEJ”
  Ale właśnie z tego lotniska korzystał kilka dni wcześniej JE Putin.
  I wychodzi absurd, bo „nie wiele znaczący” prezydent Kaczyński nie mógł lądować na tym lotnisku a szef mocarstwa drugiego, a może pierwszego na świecie mógł.

  Panie Gajowy!
  Można mnożyć dowody, argumenty, roztrząsać sprawę trotylu, brzozy, podmiany samolotu, strzałów na filmie po katastrofie – wiem, wymieniam mimowolnie.
  Ale nie to jest dowodem.
  Zamach – to było wiadomo po godzinie.
  Oto najważniejszy argument:
  „Po prostu takich cudownych katastrof nie było w przyrodzie.” – i to wszystko.

  Owszem, gdyby od pierwszych chwil „po” wszystko było filmowane przez Polaków, gdyby Rosjanie niczego nie dotknęli bez Polaków, gdyby wszystko od pierwszego momentu było jawne, właśnie w tej decydującej godzinie, można byłoby przyjąć wysoce nieprawdopodobną hipotezę do sprawdzenia jako np. 32 w kolejności, że to nie był zamach.
  Po godzinie bez tych czynności, prawdopodobieństwo zamachu wzrosło do takich rozmiarów, że można uznać je za pewność.

  A, i jeszcze dodam, że tekst powyższy napisałem przed przesłuchaniem p. Dakowskiego.

 43. najnowszy model terminatora said

  @41
  Jakim przesłuchaniem p. Dakowskiego?

 44. AlexSailor said

  Ad.42 @NMT

  Mętnie tłumaczy, ale można zrozumieć.

 45. Marucha said

  Re 23:
  Koszmarna polszczyzna tytułu tego filmu zniechęca do oglądania.

  Re 43:
  „“Po prostu takich cudownych katastrof nie było w przyrodzie.”
  No to Polska stworzyła – być może – precedens, pakując tyle ważnych osobistości w jeden samolot, co przedtem też się nie zdarzało i było nie do pomyślenia.
  I nikt z tych ważnych osobistości nie zareagował…

 46. Jan said

  Nie mnie sądzić, ale może to był dopust Boży względem spectrum przedstawicieli grona uczynnych grabarzy katolickiej Polski. Pod Prezydenta, przez biskupów, wojskowych z zasługami z Afganistanu i Iraku, kończąc na asach bezbożnej lewicy.

 47. veri said

  45. @Marucha
  Szefie, a od kiedy to lista pasazerow jest przyczyna katastrofy ?

 48. Marucha said

  Re 47:
  A kto tak powiedział?
  Bo ja tylko po raz tysiącpięćsetny przypomniałem o kryminalnej niefrasobliwości organizatorów wyjazdu do Smoleńska.

 49. veri said

  45.@Marucha.
  „I nikt z tych ważnych osobistości nie zareagował…” – oni jak oni a co na to BOR ?

  Na poczatku roztrzasania smolenskich spraw wyszla interesujaca rzecz. (opieram sie na podawanych info) – ilosc osob rezygnujacych z lotu do Smolenska byla kilkakrotnie wieksza niz oczekiwane,prawdopodobne minimum. I to powinno zapalic czerwone swiatelko kazdemu BOR-owikowi !!!
  Ktos cos wiedzial co bedzie grane ?

 50. veri said

  48. @ Marucha.
  Trzeba rozdzielic niefrafobliwosc organizatorow ( jezeli taka byla) od samego lotu. To sa niezalezne byty.

  Tak cudownej katastrofy nie bylo w dotychczasowej historii lotnictwa, ze przytocze slowa zamieszczonego tu komentarza. Celne slowa.

 51. Marucha said

  Re 50:
  Katastrofa dlatego była tak cudownie unikalna, że NIGDY W HISTORII ŚWIATA nie zginęło jednocześnie tyle ważnych dla rządu osób. Dzięki organizatorom.
  To się powtarzam, nigdy nigdzie nie zdarzyło – a dziennikarze piszący o „jednej z największych tego typu katastrof w powojennej Polsce” są idiotami i nieukami.

 52. 25godzina said

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: