Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  JanuszT o Wolne tematy (41 – …
  JanuszT o Wolne tematy (41 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (41 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (41 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (41 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (41 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (41 – …
  Siekiera_Motyka o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  Maria o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  bryś o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (41 – …
  Witold o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (41 – …
  Chyba jakieś inne Pi… o Wolne tematy (41 – …
  JanuszT o Wolne tematy (41 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 546 obserwujących.

Islam – ideologia nienawiści do Zachodu

Posted by Marucha w dniu 2012-12-07 (Piątek)

Znów nasiliły się dokonywane w krajach muzułmańskich ataki na chrześcijan. O ile te dokonywane, na przykład po prowokacji związanej z upowszechnieniem filmu „Niewinność muzułmanów” można jeszcze jakoś wytłumaczyć pragnieniem obrony swojej wiary, to rodzi się pytanie: co z powszednią agresją przedstawicieli „religii pokoju”? Jakie relacje łączą rozumiany w swej istocie islam z przemocą i polityką?

Pamiętamy, że po wybuchu afery z filmem stawiającym islam i Mahometa w złym świetle część przedstawicieli świata muzułmańskiego nawoływała do zachowania spokoju, jednak nie zostali oni wysłuchani. W Libii, w proteście przeciwko filmowi zamordowano zupełnie niezwiązanego ze sprawą amerykańskiego ambasadora. Z kolei w Nigrze grupa około tysiąca muzułmanów zaatakowała chrześcijan i zdewastowała kościoły i zbory. Oczywiście, prześladowania wyznawców Chrystusa przez muzułmanów nie były jedynie chwilowymi aktami wynikającymi z oburzenia materiałem zamieszczonym na Youtube. Jest to stały problem, wobec którego kraje zachodnie zachowują dziwne milczenie.

Na przykład w Iraku sytuacja chrześcijan jest znacznie gorsza, niż przed obaleniem Saddama Husseina. Wyznawcy Chrystusa masowo opuszczają kraj. Dobrym przykładem jest tu miasto Mossul. Przed amerykańską interwencją mieszkało w nim 75 tysięcy chrześcijan, a obecnie jest to tylko 25 tysięcy. W sierpniu br. na Wybrzeżu Kości Słoniowej islamiści zmusili do przesiedlenia kilkaset tysięcy chrześcijan, a kilkaset zamordowali. To tylko niektóre przykłady prześladowań chrześcijan i ograniczania ich wolności sumienia przez mahometan. Oczywiście nie oznacza to, jakoby tylko chrześcijanie i ich budynki byli obiektem muzułmańskich ataków. Tym niemniej, chrześcijaństwo i cywilizacja zachodnia wydaje się być szczególnym celem agresji islamistów.

Charakterystyczną cechą religii Mahometa jest jej ścisłe utożsamienie z arabską kulturą. Islam od początku nie był religią uniwersalną, zdolną z powodzeniem zakorzenić się w każdej kulturze i czerpać od niej to, co dobre. Zdaniem Roberta Morey’a, autora książki „Islamska inwazja. Konfrontacja najbardziej rozprzestrzeniającej się religii świata”, islam jest nierozłącznie związany z arabską cywilizacją plemienną VII wieku. Wiele pojęć używanych w Koranie ma swoje źródła właśnie tam. Zwyczaje takie jak pielgrzymka do Mekki, czczenie świętego kamienia Kabba czy post w miesiącu zaczynającym i kończącym się pojawieniem księżyca to zwyczaje przedislamskich pogan.

Jak pisze Morey, chrześcijaństwo nie wymaga aby ludzie ubierali się dzisiaj zgodnie ze zwyczajami panującymi w pierwszym wieku, jedli tylko to, co jadł Jezus. Chrześcijaństwo jest zatem ponadkulturowe w tym znaczeniu, że zezwala ludziom żyć, ubierać się, jeść zgodnie z kulturą w jakiej aktualnie żyją. Inaczej się sprawa ma z islamem. Gdziekolwiek islam staje się dominującą religią, zmienia on kulturę danego kraju przekształcając ją na modłę siedmiowiecznej Arabii. Ten niezwykle ścisły związek islamu z konkretną cywilizacją, jej zwyczajami i poglądami sprawia, że islam jest bardziej ideologią niż religią. Ideologią, która absolutyzuje arabską cywilizację wczesnego średniowiecza i uważa ją za model godny narzucenia całemu światu. Robert Spencer w wywiadzie dla „Niezależnej Gazety Polskiej” stwierdził, że nawet teoretycy islamu wolą używać słowa „system”, na jego określenie. Zdaniem Spencera, islam to ideologia z jasno określonym celem – zniszczeniem cywilizacji Zachodu.

Aby zrozumieć islamską nienawiść w stosunku do chrześcijaństwa i zachodniej cywilizacji cofnijmy się do początków mahometanizmu. W 622 r. Mahomet uciekł z Mekki do Medyny, a 30 lat później objął nad nią panowanie. Od tego czasu rozpoczął się tryumfalny pochód islamu, który trwał kilka stuleci. Wyznawcy nowej wiary już w 715 r. opanowali terytorium od Hiszpanii po Indie. Co więcej, cywilizacja islamu rozkwitała także na gruncie naukowym. Muzułmanie studiowali Arystotelesa i rozwijali algebrę (słowo arabskie) w czasach, gdy Europa jeszcze podnosiła się po upadku Rzymu.

Jednak jak zauważa znawca problematyki bliskowschodniej, Daniel Pipes, już w XIII wieku dało się zauważyć upadek cywilizacyjny islamu i rozwój Europy. Długo muzułmanie starali się nie przyznawać do swojego zacofania. Nadal podejmowali próby podboju Europy, a największą z nich zatrzymał Jan III Sobieski w 1683 r. W 1798 r. Napoleon Bonaparte z łatwością podbił Egipt, a wkrótce większość islamskich państw została podbita przez Europejczyków.

Zdaniem Daniela Pipesa, wyznawcy Allaha nadal przeżywają kontrast pomiędzy dynamicznym rozwojem w pierwszych stuleciach po Mahomecie, a późniejszym zacofaniem w stosunku do świata chrześcijańskiego. Starają się z tym pogodzić na różne sposoby: imitować Zachód, albo przeciwnie – szukać ucieczki w fundamentalizmie i jak najwierniejszym przestrzeganiu prawa koranicznego. Ta druga odpowiedź, zwana islamizmem zyskuje coraz szersze poparcie, powodując liczne ludzkie tragedie i zagrażając światu zachodniemu. Choć islamizm nie jest w pełni tożsamy z islamem, to nie jest także z nim sprzeczny. Opiera się on na wiernym przestrzeganiu Koranu połączonym ze szczególną nienawiścią do świata Zachodu, chrześcijaństwa, wolności i kapitalizmu oraz gotowością do używania przemocy i terroru.

Islamizm (a w dużym stopniu islam w ogóle) jest ideologią. Można dodać: ideologią lewicową. Takie stwierdzenie może dziwić, gdyż religijny fundamentalizm w powszechnym stereotypie kojarzy się z prawicowością. Jednak dzisiejszy islam to w mniejszym stopniu religijne odrodzenie, a w większym – bunt przeciwko światowi Zachodu. Bunt, wynikający z resentymentu odczuwanego przez przegranych. To coś a’la rewolucja „Oburzonych”, tylko na większą skalę. Ba, można powiedzieć, że islamizm w dużej mierze zastąpił marksizm. Obydwie doktryny łączy nienawiść do zachodu i chrześcijaństwa, sprzeciw wobec zdrowej wolności i kapitalizmu, a także totalitarny charakter, kult przemocy i brak poszanowania dla kultury wyższej.

Ponieważ zarówno islamiści, jak i komuniści odczuwają niedostatek własnych osiągnięć cywilizacyjnych, to w walce kulturowej uciekają się wyłącznie do nagiej siły. Pamiętajmy jednak, że do odparcia zagrożenia cywilizacyjnego, takiego jak komunizm czy islam potrzeba o wiele, wiele więcej, niż politycznej poprawności. Niezbędna jest tu silna wiara w prawdziwego Boga i gotowość do jej obrony.

Marcin Jendrzejczak
http://www.pch24.pl

Komentarzy 55 do “Islam – ideologia nienawiści do Zachodu”

 1. Sowa said

  „Niezbędna jest tu silna wiara w prawdziwego Boga i gotowość do jej obrony.”

  Ale wiary nie ma. Nie ma jej wśród kardynałów, wśród biskupów. Resztki zostały wśród zwykłych ludzi.

 2. Fran SA said

  ‚Islam od poczatku nie byl religia uniwersalna’…
  A bardzo plemienny Judaizm byl? Co to za argument?

  Skad sie w Gajowce bierze tyle zydowskiej propagandy?
  Juz tyle razy oficjalne zrodla prostowaly, ze ten chamski film nakrecony przez… chrzescijanina (Kopta) nie byl powodem awantur muzulmanskich.

  Nasza religia ma wiecej wspolnego z Islamem niz z Judaizmem a jednak nienawisc do Islamu stala sie podstawa dyskusji religijnych. Zgroza!

  Nawet takie oczywistye fakty, ktorych nie da sie zaprzeczyc, ze ZADNE panstwo muzulmanskie nie napadlo na panstwo chrzescijanskie juz od setek lat.
  Ciagle jakies fanatyki opowiadaja o … Sredniowieczu, Tatarach, Mongolach. Turkach …
  Ludzie!!! Od tej pory inne orientacje juz dojrzaly i sie ucywilizowaly i jakos nie wierza w zadne wojenki OPROCZ Chrzescijan.
  Czy to Afganowie napadli na Ameryke, Polske, Kanade i w ogole kraje NATO?
  Czy to moze Syria zagraza panstwom chrzescijanskim? A moze Irak sie narazil Polakom? No to moze Libia chciala napasc na Europe?

  A moze Islam kaze zrzucac na dzieci bomby fosforowe i dzieci wietnamskie razic napalmem?
  Czy to moze Islam zbombardowal japonskie miasta?
  Bush oglosil chrzescijanska krucjate przeciwko Irakowi.

  A juz szczytem wszystkiego byla grubymi nicmi szyta historyjka o tym, ze muzulmanie chca zniszczyc piramidy egipskie bo sa obrazliwe dla Islamu.
  Piramidy sa czescia swiata arabskiego o czym wie kazdy nawet nie bardzo rozgarniety. Najpierw podala te ‚rewelacje’ o ‚nienawisci Islamu do piramid’ polska gazeta zydowska.

  Pan Morey to jakis super idiota. Moja babcia nie wyszla bez chustki na glowie na ulice, jako wdowa ubierala sie do konca zycia na czarno, i nie wlazla do kosciola pol-gola!
  A europejska kultura calymi garsciami czerpala z kultury islamu, ktory przeniosl starozytne dziedzictwo do Europy.

  Widac posoborowe pierdoly i przekrety o historii swiata zbieraja ladne zniwo.
  Najwyzszy czas, zeby przywrocic obowiazkowe lekcje laciny w szkolach i historie starozytna i sredniowieczna.

  W Polsce, na Ukrainie, Litwie, w Rosji, na Malcie muzulmanie sa od setek lat.
  I jakos nie zmienily kultury Rosji, ani Europy i nie przebudowali cerkwi na magazyny. Ba, pelno ich w Indiach, Anglii i w wielu panstwach Afryki.

  Komu sluzy taka sciema?

  ( A teraz pewnie poczekam na przychylnosc ‚moderatora’)

  http://whatreallyhappened.com/node/198977

  http://xrepublic.tv/node/985

 3. marost said

  AD1
  Slusznie… nie ma wiary, nie ma gotowosci obrony Kosciola, oni trwaja wciaz w duchu Asyzu, dialogu, nie chca dojrzec ze z islamem dialogu byc nie moze – taka jest natura tej religii. Ustepuja jej pola w imie wiary w tego samego Boga.

  Przerazenie ogarnia, patrzac na Polske, gdzie widac totalny brak poczucia zagrozenia ze strony islamu. Wprost przeciwnie – kraza poglady o islamie pokojowym, umiarkowanym….islamizmie…. to sa bzdury.
  Islam jest jeden bez wnikania w obydwa nurty (sunnici, szyici..) – to na jedno wychodzi. celem Islamu jest ustanowienie krolestwa Bozego sila. Islam nie jest religia, jesli nie – to jest religia strachu, jest niezaleznym systemem prawnym. Kazdy muzulmanin jest islamista w odpowiednich warunkach… w poczuciu sily.

  Jesli ktos 5x dziennie powtarza, ze nie ma innego boga poza allachem, a mahomet jest jego prorokiem, to po 30latach ma za soba prawie 55 000 razy i kiedy patrzy na chrzescijan, ktorzy nadal czcza trzech bogow (tak jest w koranie) to stopniowo, systematycznie ogarnia go wscieklosc przeciwko innowiercom gotow jest dla allacha poniesc smierc, pojsc na swieta wojne, bo w zamian otrzyma te szemzace rajskie strumyki wzdluz ktorych przechadzaja sie nagie dziewice. Rozmawialem z muzulmanami i co lepiej znajacy koran i ich koraniczna tradycje taki tok myslenia muzulmanina potwierdzaja.

  „Ten kto wyrzeka sie Boga dotychczas bedac wierzacym, – nie ten, ktory poddaje sie przesladowaniom z powodu wiary – ten ktory bez wahania otwiera swoje serce na zatwardzialosc: naraza sie na wscieklosc Boga i dosiegnie go straszna kara”— Coran XVI:106, Les Abeilles
  Tak wiec muzulmanin ma obowiazek zaprzeczenia swojej wiary gdy zajdzie taka potrzeba, jest zobowiazny uzyc klamstwa w obliczu zagrozenia.
  Islam dla chrzescijan i zydow jest naturalnym smiertelnym zagrozeniem. Hinduizm natomiast jest tez smiertelnym zagrozeniem ale dla chrzescijanstwa, smiertelnie zagraza duszy.

 4. niereligijna said

  Porownujac religie to Islam jest jak maly puszysty kociaczek, przy rozwscieczonym i dewastujacym swiat judaizmie talmudycznym.

 5. JO said

  Turcy w Gorzowie Wielkopolskim otworzyli Wytwornie Kebabow, powazny zaklad misno-przetworczy. U wejscia na hale produkcyjna nad Drzwiami jest modlitwa. To jest Polska przeciez a Jednak juz nie w iCh mniemaniu. Uwazaja ONI , I slusznie, ze Polska jest likwidowana, sprzedawana, a to jest Forma nowej Walki, w ktorej ONI biora udzial. Turcy sa skorumpowani z establiszmentem Gorzowskim Urzedu Miejskiego, maja wsparcie od lat mimo niby nawet AKCJI sadowych przeciwko I’m ktoregos razu. Polacy, jak Durnie kupuja Kebaby od Muzelmanskiej wytworni I pracuja na nich…. Dajac sie wypierac….

  Zgroza
  Smutek

 6. niereligijna said

  “Ten kto wyrzeka sie Boga dotychczas bedac wierzacym, – nie ten, ktory poddaje sie przesladowaniom z powodu wiary – ten ktory bez wahania otwiera swoje serce na zatwardzialosc: naraza sie na wscieklosc Boga i dosiegnie go straszna kara”— Coran XVI:106, Les Abeilles
  Tak wiec muzulmanin ma obowiazek zaprzeczenia swojej wiary gdy zajdzie taka potrzeba, jest zobowiazny uzyc klamstwa w obliczu zagrozenia.”

  Marost po tym co napisales przeciwko islamistom, to mozna stwierdzic ze katolicy i inni chrzescijanie nigdy nie kradna nie klamia i sa bardzo etyczni, tylko w takim razie z czego sie spowiadaja? i po co sie spowiadaja? jesli w ich rozumieniu
  Bog wszystko widzi. Moze gdy ida pierwszy raz do spowiedzi to prawdopodobnie sie wstydza i jest to forma pokuty, ale z czasem jest jak rutyna do „odwalenia”. Osobiscie rozmawialam z takimi co tak mysla.

  A tak z ciekawosci zapytam…czym sie rozni naga dziewica od nagiej nie dziewicy? i jak poznadza czy ich nikt nie „wykrecil”?

  „bo w zamian otrzyma te szemzace rajskie strumyki wzdluz ktorych przechadzaja sie nagie dziewice. Rozmawialem z muzulmanami i co lepiej znajacy koran i ich koraniczna tradycje taki tok myslenia muzulmanina potwierdzaja. ”

  to sie nazywa w twojej religii ZBAWIENIE, tylko mniejsza szansa spotkac dziewice w raju bo rozwiazlasc wieksza.

  Marost ilu katolikow i chrzescijan ubranych w mundury, poswiecajac wojnie swoje zycie opuscilo swoje rodzinne domy by „walczyc” (rujnowac) za obiecane przez WLADZE pieniadze z islamem?czy to nie grzech?
  Wymien tez prosze ataki terrorystyczne wykonane przez islamistow na terenie usa i europy.
  Gdzie sa tez te bazy wojskowe islamskich wojownikow na terenie europy i usa?
  Jak wygladaja po interwencji wojownikow TWOJEJ PRAWDZIWEJ RELIGII Afganistan Irak, Syria, Pakistan, Libia?
  czy Boga to cieszy?

  ” to po 30latach ma za soba prawie 55 000 razy i kiedy patrzy na chrzescijan, ktorzy nadal czcza trzech bogow (tak jest w koranie) to stopniowo, systematycznie ogarnia go wscieklosc przeciwko innowiercom gotow jest dla allacha poniesc smierc,”

  Jaka jest smiertelnosc islamistow spowodowana „swietymi wojnami” na terenie europy i usa, a jaka w ich rodzinnych krajach?

  Marost ! nie wiem jaka jest przyczyna twojej nienawisci do islamu, moze ci ktos wypral mozg , np zydzi swoja wroga do swiata propaganda.

 7. Sowa said

  Re 5: żydzi to właśnie islamu bardzo sprytnie używają przeciw chrześcijaństwu.

 8. niereligijna said

  Marost po twoim pisaniu wnioskuje ze jestes platnym zydowskim trolem na tej stronie.

  Jo a ty nie zauwazasz w tym zydowskiej taktyki? dlaczego w Polsce tak latwo otworzyc biznes jesli nie jest sie Polakiem?
  mieszkam w usa i czasami kupuje „polskie” wedliny w „polskim sklepie”…(wyroby z amerykanskich swinek, z wytworni na amerykanskiej ziemi)
  co w twoim mniemaniu jest …cyt:

  „To jest Polska przeciez a Jednak juz nie w iCh mniemaniu. Uwazaja ONI , I slusznie, ze Polska jest likwidowana, sprzedawana, a to jest Forma nowej Walki, w ktorej ONI biora udzial.”

  zamien slowa Polska na slowo USA i bede sie czula od tej chwili jak terrorysta jedzac tzw polska kielbase.

 9. niereligijna said

  cytuje teraz autora tego paszkwilowego tekstu

  Na przykład w Iraku sytuacja chrześcijan jest znacznie gorsza, niż przed obaleniem Saddama Husseina. Wyznawcy Chrystusa masowo opuszczają kraj. Dobrym przykładem jest tu miasto Mossul.

  no tak! po obaleniu wladzy Saddama Husseina przez sily zbrojne usa wladza w Iraku zostala oddana w rece islamistow!!!!

  hahahaha……….hahahaha……

  po to byl wlasnie ten caly atak na Irak, zeby oddac wladze islamistom.

  Wojujcie z islamem, wojujcie a zyd w tym czasie Wam w domu zagospodaruje.

 10. marost said

  AD3
  Porownujac religie to Islam jest jak maly puszysty kociaczek, przy rozwscieczonym i dewastujacym swiat judaizmie talmudycznym.
  AD5
  Marost ! nie wiem jaka jest przyczyna twojej nienawisci do islamu, moze ci ktos wypral mozg , np zydzi swoja wroga do swiata propaganda.

  Kurrde! – to mnie scielo z nog – 30lat mieszkam wsrod muzulmanow…”puszystych kociakow”… to jest niesamowite…!!!!
  Znam ich praktyki ramadany i co tylko i ich nienawisc do wszystkiego co chrzescijanskie lub europejskie. Te puszyte kociaczki spluwaja nam pod stopy i moze te plfociny wypraly mi mozg????? atakuja nozami nasze dzieci…a ta mi o talmudystach truje!!!!.
  Cytat z koranu nie przytoczylem przeciwko nim ale by ich lepiej poznac.
  Dzieki takim islam zalewa Europe!!!!!!!!!

 11. niereligijna said

  Marost
  dlaczego islam zalewa europe?
  ilu zydow jest u wladzy w europie a ilu islamistow?
  kto wymysla nowe prawa? ktore ulatwiaja emigracje i zagospodarowanie sie w europie?

  coraz bardziej talmudycznie sie prezentujesz.

  Marost i talmudyzm? Podobnej bredni dawno nie słyszałem… – admin

 12. JO said

  Ad.10! Pani Chyba sie pogorszylo dzis…

 13. JO said

  Ad.6, Przecie Po to go Utworzyli, Islam Ma Niszczyc chrzescijanstwo, Katolicyzm.

 14. niereligijna said

  JO…a Pan lekarz ze stawia diagnozy?

  a tu islamska tv informuje o tym co robia judeo chrzescijanie (zapewne z mysla o swiatowem pokoju te testy utzymywane w tajemnicy przez judea-telAwizje)

  http://www.presstv.com/detail/2012/12/07/276639/us-conducts-nuclear-test-in-nevada/

 15. marost said

  AD10
  Gdzie ty czlowieku zyjesz? na jakim swiecie? – ja mialbym argumentowac twierdzenie ze islam zalewa Europe? – ja to tutaj widze, slysze i czuje.
  Zyda jakos tu przez tyle lat nie spotkalem na swojej drodze, a tych brodatych w sutannach to mam pelno za oknem. Ja nie moge glosniej powiedziec slowa „arab” – tego juz sie we francji nie uzywa.
  Jako ciekawostka: tak sie przyjelo w Regionie paryskim i w zachodniej Francji w srodowiskach polskich, ze w zamiast powiedziec arab mowi sie „szwajcar” – tego slowa a nikt inny nie powtorzy ani nie wychwyci a jest bezpieczne.

  Pytanie o liczbe islamistow u wladzy jest bardzo naiwne i swiadczace o totalnej nieznajomosci problemu. „Wladza” islamu nie znajduje sie tam gdzie wladza swiata cywilizowanego. Muzulmanie nie uznaja innej wladzy poza islamem. Sam slynny ,bardzo medialny – teolog prof Tariq Ramadan przyznal ze islam jest polityka, w islamie sale zycie spoleczne jest polityczne.
  W meczecie (300metrow od miejsca gdzie mieszkam jest taki wlasnie taki jeden) nie ma kultu (bledem jest porownywanie ich do kosciolow) – meczet to osrodek kultury muzulmanskiej, przede wszystkim szkola a modlitwa poza tym wypinaniem tylkow ktore robia 5x w ciagu dnia, to sa wyklady – z samej natury polityczne.

  Wladza islamu jest na ulicy, w srodkach komunikacji, wsrod ludzi. Chodzi o narzucanie spoleczenstwu wlasnych wymagan. Ludzie sie ich poprostu boja, boi sie ich policja – to tez znam z bardzo bliska, a kogo moze sie bac policja jak nie wladzy?
  Taka sama sytuacja jest na calym swiecie.
  Oto najnowsza oficjalna mapa tzw stref o podwyzszonym zagrozeniu spokoju publicznego „zones de securite prioritaires”
  http://www.justice.gouv.fr/la-garde-des-sceaux-10016/49-nouvelles-zones-de-securite-prioritaires-24783.html
  Od 15 listopada przybylo ich o 49 razem stref o zagrozonym bezpieczenstwie ( tym samym o wzmozonej obecnosci sil porzadkowych) jest 64 na calym terytorium Francji.
  Ludzie sie poprostu boja. Unika sie dzielnicowych sklepow „karfur”, „intermarche” bo zalane sa ta holota. Poza tym maja stoiska „hallal”. Klient ponosi tego koszty. W cenach produktow hallal sa subwencje dla meczetow – utrzymanie imamow i inne potrzeby.
  Trzeba byc slepym by tego nie widziec
  Inny przyklad manifestacji wladzy islamu- to byla szkola dla bodajze 300 uczniow – dwa lata temu pewnej nocy poszla z dymem sprawcow zlapano lecz ich pochodzenie objete bylo cenzura… przecieki oczywiscie byly… Narod cywilizowany pali wlasnych szkol:
  http://www.lefigaro.fr/actualite-france/2010/10/19/01016-20101019ARTFIG00421-le-mans-un-college-entierement-detruit-par-les-flammes.php

  PS. Swoja droga popraz pierwszy spotykam sie z polskojezyczna obrona muzulmanskiego barbarzynstwa…

 16. niereligijna said

  Marost a ten przystojniak? poznajesz go?

  taka para europejskich „arabow”

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Nicolas_Sarkozy

  moze poznasz jakiegos zyda….

 17. Zerohero said

  Brednie Marost, same brednie. Ja w Polsce wszędzie widzę Polaków. W sklepie, na ulicy…Czy to znaczy, że Polską rządzą Polacy? Puknij się głowę.

  1) Żydzi, poza ortodoksami, nie mają na twarzy wypisane kim są. Arabowie w pewnym sensie tak.

  2) Europą i USA rządzi grupa góra kilkunastu tysięcy ludzi i tych na ulicy nie spotkamy. Nawet wg żydowskiej prasy połowa miliarderów w USA to Żydzi. Żydzi kontrolują banki i finanse. Posiadają media – widać to np. po nastawieniu wobec Izraela. W Europie za negowanie holokaustu idzie się do ciupy. W Polsce toczą się procesy za antysemityzm (np. G Wyskoka) przy czym semita w tym sensie oznacza po prostu chazarskiego supremasistę a nie semitę (np. araba albo żyda sefarydyjskiego).

  3) Działacze żydowscy jawnie nawołują do „dywersyfikacji” etnicznej w USA i Europie. Są nazwiska, są cytaty. Łatwe do znalezienia w sieci.

  Twoje narzekania na „hołotę” w okoicy są głupiutkie. To jakby ci ktoś wrzucił do domu pudło pełne karaluchów, a ty zamiast policzyc się z tym ktosiem pomstowałbyś na podłą naturę karalucha.

  ____________________________

  co do artykułu. Nie ma ani słowa o wpsieraniu islamizmu przez SS krajów NATO.

  Kosowo, Czeczenia, prozachodnie monarchie islamskie (np. Saudyjska), niszczenie świeckeigo Iraku, Libii, Syrii.

  Nie ma ani słowa o organizatorach emigracji w Europpie.

  Artykuł jest zatem wulgarnym szczuciem i niczym więcej. 100% kosher.

 18. Zerohero said

  PS. Poza Syrią, Iranem i częśćią Libanu – tymi wszystkimi krajami rządzą SS krajów NATO. To skrajny przypadek, gdzie populacja stanowi prawie 100% muzułamanów a rząd jest proizraelski. No więc, w Europie może być nawet 60% muzułmanów i oni władzy nie przejmą. Tak samo jak rdzenni Europejczycy z resztą…

  Zatkao kakao?

  Król Jordanii jest uważany za potomka Machometa a ma poważne związki z masonami.

  U Jeznacha czytałem o tych związkach.

  Sam dodam, że król grał epizod w Star Treku, a w Star Treku grało paru członków Bnai Brith.

  Muzułamanskie debile z Jordanii takie mają pojęcie o swoim królu jak wyborcy PIS o PISie.

  Bushowie przyjaźnią się z Saudami. Saudowie sponsorują islamizm.

  Nie wiesz tego? To japa i słuchaj mądrzejszych.

 19. Boryna said

  Pseudokatolik Lech Kalkstein sprowadził do Polski islamskich Czeczenów, będzie powtórka z Kossowa.

 20. marost said

  Alez macie we lbach poj..ane…. Najglupsza rzecz jaka bym sobie pozwolil to dyskutowanie o tym czy to co widze jest barbarzynstwem czy nie. Dyskusja z wami mi uwlacza….Jak chcecie to odnoscie sie do moich wpisow… z baranami dyskutowac nie bede… mnie tu nie ma…!!!!

 21. Z zezem said

  „NATO szuka pretekstu na inwazje na Syrie”-a Morost dzielnie im sekunduje.
  Pan z uporem maniaka pomija PRZYCZYNE.
  Bardzo mi Pan przypomina Usraelskich FUNDAMENTALISTOW Chrzescijanskich,innymi slowy,to tacy JUDEOTRADYCJONALISCI.

  „mnie tu nie ma”…juz Pan to obiecywal, i co?

  Parchate czasy.

 22. JO said

  Zerohero, z Zezem , przeciez to jasne , ze Masoni Steruja, ale TO ISLAM I Islamisci dzialaja I to jest Grozne, grozne z 2 przyczyn – Ideologia wraza, wraza Sekta I Wrazenie Kierownictwo I Fanatycy, ktorzy daza do Nas eliminacji.

  Nie dziwie sie ze Marost z takimi ludzmi o takich pogladach NIE chce rozmawiac. Tu Panowie dosiegneliscie DNA na jakie nigdy POLAK sobie nie pozwolil…

 23. 25godzina said

  …do Zachodu czyli właściwie do czego? Do jewrejskiej unii? To lichwiarsko-niemieckiego obozu ue-pracy?

 24. wet3 said

  Islam i judaizm to to samo nietolerancyjne g…o z dwoma obliczami! Islam = dzihad, a judaizm = matactwo i napuszczanie jednych gojow na drugich.

 25. Marucha said

  Pani Niereligijna – i pozostali nieoczekiwani łobrońcy muzułmaństwa:

  Podstawową przyczyną niechęci do islamu jest kontakt z jego wyznawcami, gdy stanowią wystarczająco dużą mniejszość w danym kraju.

  Ten, co mieszka np. we Francji, Niemczech czy Szwecji, dobrze wie o czym mówię i nie potrzebuje żadnych dowodów, żadnych statystyk ani żadnych socjologicznych analiz na określenie tego, co widzi za oknem.

 26. kimbiduch said

  Marost zylem we Republice Islamskiej potocznie zwanej Francja 18 lat w koncu wynioslem sie z tamtad bo juz nie bylo czym oddychac.Niestety wieksze pretensje mam nie do Arabow a do smiedzacego masonsko zydowskiego rzadu we Francji obecnego i poprzednich ktorzy z premedytacja ten burdel zrobili bedac tego swiadomi na 100 procent.Wiedzieli czym to sie skonczy te mieszanie dwoch kultur a jednak z uporem maniaka realizowali swoj cel rozpierdolenia Francji.

 27. Marucha said

  Jeszcze Re 14:
  Co, u diabła, mają wspólnego Żydzi i ich szabesgoje z USRaela z chrześcijaństwem? Niech nam Pani wreszcie to opowie.

 28. Marucha said

  Re 21:
  Z czego Pan wysnuł wniosek, że p. Marost popiera inwazję na Syrię?

 29. wet3 said

  @ Niereligijna (14)
  Przeciez wiadomo kto utworzyl islam w celu zwalczania chrzescijanstwa! Koran to taki talmud z poprawkami oraz malymi dodatkami. Analfabeta Mahomet absolutnie nie mogl czegos takiego utworzyc… Poza tym zajrzalem na „press.tv.com” Poprztykalem sobie troche na lapkach przy wypowiedziach.
  Okazuje sie, ze nie mozna dac opinii negatywnej. Nastepnym razem zanim Pani umiesci cos takiego to prosze dokladniek sprawdzic. To, co Pani podala to jest sokladnie takie samo g… jak glosowanie w PRLu!

 30. wet3 said

  @ Marucha (21)
  Bo „Z Zezem” ma zeza. On przeciez uwaza, ze lucyferianin Brzezinski nie gra w tej samej druzynie ze srulowymi lucyferianami … A jak mu sie to powie, to obrzuci zaraz lajnem i blotem, bo on jest „mundry” inaczej.

 31. wet3 said

  @ 30
  Mialo byc Marucha (28). Przepraszam.

 32. niereligijna said

  wydalo sie Marost to kosherny troll , nie wytrzymal cisnienia dyskusji.

  Pani Niereligijna, proszę mnie nie zmuszać, abym używał furmańskiej łaciny wobec dam… – admin

 33. Fran SA said

  Ad.15
  Marost
  A co Marost za przeproszeniem robi przez 30 lat wsrod muzulmanow?
  I jeszcze mu gardla nie poderzneli? A moze tez chodzi ubrany w przescieradlo i trzyma rozaniec w raczce?

  Najwiekszym krajem muzulmanskim z prawem szariatu jest Indonezja.
  Bardzo malo ich obchodza awantury semicko-europejskie. W ogole sie nie interesuja Europa. I nie maja zadnego kryzysu gospodarczego.

  Zdarza sie, ze pakujemy do jednego worka wszystkich wyznawcow jakiejs religii, bo takim jak pan Morley sie wydaje, ze ze ‚Islam nie jest uniwersalny’? A jaki?
  Akurat chrzescijanstwo i Islam sa w przeciwienstwie do Judaizmu bardzo uniwersalnymi religiami.

  Akurat wczoraj na Foxtel w USA pan O’Reilly uswiadamial dosc dlugo – i stanowczo za dlugo- szeroka rzesze telewidzow, ze …. chrzescijanstwo NIE jest zadna religia, tylko filozofia. I tu zacytowal co poniektore przykazania: Nie kradnij, nie zabijaj i szanuj blizniego, jako podstawe filozofii (jakiejkolwiek?).

  Panu O’Reilly, ktory ma swoj regularny program na Foxtelu, nie przyszlo do glowy, ze chrzescijanin to taki wierny, ktory uznaje Chrystusa jako Boga.

  Czasami mi sie wydaje, ze zamiast tak czesto ( bo czasami mozna) ujadac na Islam, to moze sie zabierzemy za co poniektorych ‚chrzescijan’, ktorzy zdecydowanie narobili juz duzo zamieszania w naszej religii.
  O’Reilly, z pochodzenia Irlandczyk powinien z definicji wiedziec cokolwiek o Kosciele Katolickim.

 34. Fran SA said

  Marost zdaje sie zapomina albo nie zna wspolczesnej historii.
  Co robili Francuzi w Algierii?? I w ogole w Polnocnej Afryce. Czy zachowywali sie w obcym kraju jak przystalo na chrzescijanina?

  Czy bandyckie zachowanie Francuzow w obcych krajach ma swiadczyc o kulturze chrzescijanskiej? Co zrobil wnuczek rabina, obrzezany pan Sarkozy, w Libii? Czy moze on tez reprezentuje ‚chrzescijanska’ Francje?

  Wiem i z cala pewnoscia twierdze, ze zachowanie roznych grup etnicznych/religijnych/spolecznych zalezy od systemu zarzadzania w kraju.
  A wszelkie proby zamieszek przychodza z zewnatrz.

  Muzulmanow bylo we Francji pelno i za czasow OAS.

  Jak to sie stalo, ze potrzebny byl II Sobor Watykanski, zeby zalegalizowac dzikie wrzaski o antysemityzm, o kampanie przeciwko krajom ropy, przeciwko Arabom, ktorych uwazamy za wylacznych wyznawcow Islamu?.

  Potrzebne byly ostatnie proby wyzwolenia Palestyny spod okupacji squatters, zeby Hollywood rozpoczal nowa serie idiotycznych filmow, ktorych glownym bohaterem jest apiac Adolf Hiler.
  Potrzebne byly awantury nowojorskie September 11, zeby napasc na nie-arabski kraj Afganistan. O przestepstwo nowojorskie oskarzono 11 Arabow – zaden nie mieszkal wtedy w Afganistanie, a Osama Bin Laden umarl w Dubaju w 2001 na niewydolnosc nerek.
  Polaczone sily swiatowej chuliganerii kaza nam wierzyc, ze wszystkiemu jest winien Arab-muzulmanin, ( i naturalnie wszyscy muzulmanie sa tacy sami -cale prawie dwa miliardy), a kryzys ekonomiczny i rabunki bankowe sa ‚malym puszystm kociaczkiem’ w porownaniu z religia muzulmanow.

  Do Marosta mam taka propozycje:
  Nie znam Polakow, ktorzy w Londynie wybrali sobie Brixton za miejsce zamieszkania. I nie wiem ilu Polakow mieszka w Haarlemie.

  Jakos skonczyly sie (na razie) awantury o dzielnice murzynskie w USA i Anglii. Czy to dlatego, ze te murzyny to chrzescijanie?

  Naturalnie, ze katolicy maja rozne opinie. I maja prawo.
  Ja nie mam prawa nikogo slepo nienawidzic. Dla mnie matka jest matka, ktora w bolach rodzi tak samo w Pakistanie jak i na Manhattanie. I tak samo trzesie sie o zdrowie i bezpieczenswo swojego dziecka.

  Dla mnie czlowiek, ktory grzeszy i uprawia bandytyzm, klamie i kradnie – jest przestepca bez wzgledu na to, na jaka wiare sie powoluje.

  Dla mnie Katolik, ktory zapomina o 10 Przykazniach nie jest Katolikiem. Czy mozna byc ‚pol-Katolikiem’?
  A juz napewno nie mam zamiaru uprawiac kontrolowanej pyskowki na … poganskie zachowania np. Hotentotow czy zagrozenie ze strony Pigmejow znad Limpoppo. Nie pojade nad Limpoppo.

  Bardziej interesuja mnie losy polskich dzieci w Polsce, ktorym NIE muzulmanie zamykaja szkoly. I nie muzulmany feruja bajeczne wyroki w polskim wymiarze sprawiedliwosci.
  Pod latarnia najciemniej? Ale za to jak wygodnie!

  U nas w Podgorzu w Krakowie mieszkali kiedys sami ulicznicy. Nawet nie muzulmany.

  A my znow mamy wspolczuc nie tym, co trzeba.

  http://whatreallyhappened.com/WRHARTICLES/Hollwoodldea.php

 35. Rysio said

  Ale się wszyscy zabełtali.

  🙂

  A do Europy muzułmanów wpuszczają nie arabowie tylko rządzące żydowskie elity.

  Parchy wpuszczają muzułmanów bo mają w tym jakiś dalekowzroczny cel.

 36. Fran SA said

  Ad. 35
  Rysio
  No i Rysiowi trzeba przyznac racje. Jak trzeba – to trzeba.

  Oto co podaja zrodla, czyli izraelska prasa:

  http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-4123780,00.html

  No i po co my te zabe jedli?????

 37. Marucha said

  Re 33-36
  Panie Fran,
  To Pana zdaniem p. Marost ma prawo się skarżyć dopiero wtedy, gdy mu nasi islamscy pokojowi bracia poderżną gardło?
  Co Pan wie o życiu obok dużych mniejszości muzułmańskich?
  Czy Pan wie, że Indonezja jest krajem, gdzie morduje się najwięcej chrześcijan wyłącznie za wiarę? Nie za jakieś czyny wywrotowe, ale za WIARĘ?

  G… mnie obchodzą różnice między muzułmanami. Nie mam zamiaru ich poznawać.
  Wiem tylko jedno – obok nich żyć jest trudno i przykro.

  Niech sobie żyją u siebie, niech stosują sobie swoje średniowieczne prawa, niech ojciec zabija córkę za „pohańbienie” rodziny, niech się modlą według wymyślonych przez Żydów reguł.

  Niech się odp…. od innych krajów.
  Niech przynajmniej najpierw coś dadzą od siebie, zanim zaczną rozruchy, bo socjal im daje za mało pieniędzy!
  Niech przestaną gwałcić białe kobiety.
  Niech się nauczą jeździć samochodami, bo są wmieszani w większość wypadków drogowych.

  Oni są szalenie mili, gdy jest ich mało.
  Potem pokazują rogi.
  Zaczynają się awantury o krzyże i inne symbole, o śpiewanie hymnu narodowego, o choinkę i Boże Narodzenie itd.
  Po kiego ch…a nam to?

 38. Jan said

  Do 34. Szkoda, że nie wymienił jeszcze Pan katolików polskich atakujących Sanktuarium Maryjne w Hiszpanii, podczas gdy nie potrafili tego dokonać siepacze napoleońscy. Stosunek kobiet do islamu rozumiem, znam wiele przypadków kiedy młode kobiety na emigracji poślubiały Arabów. Nawet znam młodą damę z dwójką małych przyszłych wyznawców Allacha -bez małżeństwa. Tak to jest jak upada zdrowa nauka wiary, upada rozsądek i wszystko wolno według widzimisię, najczęściej chwilowych impulsów emocjonalnych. Ciekaw co by było bez zwycięstw: Karola Młota, Krzyżowców , Lepanto i Wiednia. Trochę więcej szacunku dla mądrości i dokonań przodków, przyda się każdemu..
  W pełni popieram wpis 37 Gajowego.Nic ująć nic dodać.

 39. Rysio said

  „…….No i Rysiowi trzeba przyznac racje. Jak trzeba – to trzeba………..”

  No jeżeli taki nawiedzony komuch jak ty Fran SA przyznaje mi rację, to coś jest ze mną bardzo niedobrze.

  😦

 40. Marucha said

  Re 39:
  Już Panu pisałem, że w Pana ustach słowo „komunizm” czy „socjalizm” znaczy dokładnie tyle samo, co „antysemita” w ustach Adama Michnika – a inni to potwierdzili.
  Pan jednak nie wyciągnął żadnych wniosków z tego faktu.

 41. niereligijna said

  Panie Gajowy Marucha, moze Pan uzywac slownictwo jakie Pan chce, nie mysle na Pana oddzialowywac.
  Jesli furmanskie slownictwo tzn uzywanie jego przyniesie Panu ulge to nie mam nic przeciwko, ale czy przekona mie o Panskiej racji tego nie moge zagwarantowac.

  Fran SA pisze bardzo rozsadnie, ma bardzo duzo racji.
  Mysle ze muzulmanie wcale nie pchali by sie do emigracji gdyby nikt nie rujnowal ich domow i zycia w krajach z ktorych pochodza.

 42. niereligijna said

  Na pytanie Pana Gajowego:

  Jeszcze Re 14:
  Co, u diabła, mają wspólnego Żydzi i ich szabesgoje z USRaela z chrześcijaństwem? Niech nam Pani wreszcie to opowie.

  cyt:
  Chrześcijaństwo jest jedną z głównych religii monoteistycznych wyznawanych na całym świecie. Jest to największa religia pod względem wyznawców, którzy stanowią 1/3 całej populacji. Najliczniej reprezentowanie grupy znajdują się w Europie, Amerykach, Australii i Afryce. Chrześcijaństwo skupia w sobie wiele odłamów, które powstały przez lata, opierający się jednak na jednej nauce Jezusa Chrystusa. Większość wyznań podziela dogmat trynitarny (Bóg występuje w trzech osobach) oraz świętość Marii jako Matki Boskiej. Święto księgą chrześcijaństwa jest Biblia, składająca się z Nowego i Starego Testamentu.

  Jesli chce sie miec kontrole nad mysleniem duzej ilosci ludzi to trzeba zainwestowac w piekna szkole, ksztalcaca nauczycieli.
  Jedna z kilku form kontroli jest religia, czy sie religijnym to podoba czy nie!
  Na terenie usa zostaly utworzone piekne szkoly, dla przyszlych , politykow, prawnikow, lekarzy no i pastorow.
  Zastanowmy sie nad tym po co ksztalcic pastorow i jak mozna to wykorzystac?
  Np jesli syjonisci bez ograniczen finansowych potrzebuja poparcia dla swoich bestialskich idei co moga zrobic zeby dostac poparcie od ogromnych mas prostych ludzi nie zawsze majacych czas na myslenie?
  Te masy ludzi juz maja swojego Boga , wiec lepiej nie ryzykowac z wymyslaniem innego – nowego.
  Ale mozna religie tego Boga zmodyfikowac, by byla ciekawsza, bardziej elastyczna, tolerancyjna, pelna troski i ciepla ze strony pastora, zeby byla bardziej nowoczesna, modna. Ma dawac poczucie bezpieczenstwa, a pastor lub pastorowa ma mowic tak jak wrozka w horoskopach, bez wzg na to ze mowi do duzej ilosci ludzi masz wrazenie ze mowi tylko do ciebie i tylko twoje problemy ja jego interesuja i chce ci pomoc je rozwiazac i polaczyc cie z Bogiem.
  Miedzy potokami slow, pieknymi piesniami, miloscia uwaga, troska sa powplatane zakamuflowane hipnotyzujace informacje, manipulujace swiadomoscia religijnego…
  ze izrael to swietosc, ze wrogowie chca go zniszczyc, musimy kochac zydow i bronic izrael………

  no i mamy taka ameryke religijna ze swoimi wypaczonymi wartosciami chrzescijanskimi.

  mysle ze wyjasnilam dosc jasno.
  Jesli sa jakies pytania to chetnie odpowiem.

  PS kiedys przez 6 lat raz w tygodniu sprzatalam dom takiego pastora i jego rodziny,
  gdy pastor zaczal polowac na zwierzeta i zaczely swoimi nowymi smutnymi szklanymi oczami spogladac ze scian,
  poprosilam Boga by sprawil bym dostala dwa oferte pracy w dwoch takich ogromnych domach, wtedy to bedzie dla mnie znak zeby odejsc z pracy z tego domu. Moja prosba byla podobna do takiej jakbym prosila o szesc numerow w totolotka….malo prawdopodobna, ale przeciez prosilam Boga o pomoc, a Bog wszystko moze, za kilka mcy dostalam oferte pracy, sprzatac w domach dwoch braci wlascicieli ogromnej firmy budowlanej i oni mieli wlasnie takie domy rezydencje, na jednej ulicy, zaraz kolo siebie
  Ostatniego dnia po pracy w domu pastorow przeszlam sie po domu, spojrzalam na te wypchane smutne zwierzaki i poprosilam Boga:
  -prosze ! Boze zrob cos zeby pastor juz nigdy nie zabijal.

  Minal moze rok, albo poltora, dostalam emailod siostry zony pastora, ze pastor nie zyje , umarl bo mial duze klopoty ze zdrowiem.
  Oj! nie myslalam az o takim powstrzymywaniu, ale nie bede krytykowac.

  Pozdrawiam.

 43. Fran SA said

  Ad. 39
  Rysiu
  To nie ja jestem ‚nawiedzonym komuchem’.
  To Gajowka ci od czasu do czasu pomaga uaktywnic ( na sekunde) szare komorki.
  Moze nie zupelnie calkiem daremny trud.
  Tyle, ze w Ameryce sie glupieje do kwadratu, a niektorzy maja naturalne sklonnosci od dziecka..

  http://12160.info/profiles/blogs/the-diminishing-intelligence-quottion-of-amerika?xg_source=activity

 44. Rysio said

  Pastor gdyby tylko polował, to by żył.

  Ale on także wypychał upolowane zwierzaki.

  No i Niereligina wmodliła u Pana Boga aby Pastora wykończył.

  😦

 45. Rysio said

  re 43. Dobre, muszę to puścić moim amerykanom w robocie..

 46. niereligijna said

  Rysio
  pastor ich sam nie wypychal, on placil za mozliwosc polowania w takim specjalnym lesie a potem, specjalna firma za pieniazki ktore zarobil w kosciele wypychala mu te zwierzaki zeby wygladaly jak zywe.
  Rysio nie rob ze mnie zbrodniarza. 😦

 47. Fran SA said

  37.
  Marucha
  Czy radzi Pan w zwiazku z tym wycofac wszystkie ‚chrzescijanskie’ wojska i bazy z krajow muzulmanskich? No i przy okazji z chrzescijanskich tez?

  Wiem co-nieco o Indonezji i anty-indonezyjskiej propagandzie.
  Podobne brednie wygadywala prasa o Mahatirze z Malazji bo odmowil pozyczki z IMF (MFW)

  Impunity? Jedna rasa lepsza od drugiej?
  wojenki naftowe? Pax Americana?

  Duzo latwiej jest wscieklej propagandzie wojennej przekonac nawet zdrowo myslacych ludzi o tym, ze istnieje cos takiego jak wojny religijne – duzo trudniej uwierzyc nawet zdrowo myslacym ludziom, ze NIE ma wojen religijnych; wojny sa o dolar, nafte i kontrole nad lichwa i zrodlami energii..

  Poslugiwanie sie religia jako pretekstem do mordowania ludzi jest najwiekszym przestepstwem ludzkosci.
  Od czasow Jerycho w Palestynie zmienil sie tylko rodzaj ofensywnej broni (np. bomby fosforowe)

  Panie Marucha,
  Prosze mi laskawie wytlumaczyc, jak to sie stalo, ze swiat uwierzyl, ze bardzo pobozny katolik i bardzo popularny prezydent Filipin, pan Marcos zostal okrzyczany tyranem, malwersantem, zlodziejem i w ogole przestepca?????

  Marcos bardzo dbal o Filipiny, pobudowal bezdomnym tysiace domow i mieszkan kwaterunkowych, zapewnil wszystkim i prace i budowal gospodarke Filipin…Miasta byly zadbane, ulice czyste. Nikt nie spal w przydroznych rowach i wszystkie dzieci mialy zapewniony dach nad glowa, edukacje bezplatna i bezplatna opieke lekarska. A emeryci dostawali emeryture i staruszki mialy znizke na wiele rzeczy, miedzy innymi na … posilki w restauracji. Te znizkowe posilki w restauracji bardzo mnie zdumialy – ale to podobno jedna z pozostalosci po reformach Marcosa.

  Alisci na Mindanao znalezli rope naftowa!
  Marcos splacil dlugi do IMF (MFW) i zapewnil ludziom BEZPLATNE mieszkania, a wszystkim dzieciom, i panstwowa i katolicka edukacje. Szkoly i szpitale, ochronki, itp. byly czesto prowadzone przez kosciol katolicki. Zreszta wiele tych katolickich organizacji do tej pory ratuje zycie ludzkie.

  I oto nagle, na Mindanao wynalezli grupe muzulmanow, o ktorej nikt nigdy wczesniej nie slyszal. I do tego bardzo agresywnych muzulmanow.
  Bardzo mnie zdumialo w czasie mojej ostatniej wizyty w Manilii, ze jak tlumaczyli mi Filipinczycy ‚muzulmanie chodza w turbanach’ i po tym ich glownie poznac. Wniosek z tego byl taki, ze w Manilii nie ma muzulmanow.

  Prosze mi chociaz sprobowac wytlumaczyc dlaczego SWIAT KATOLICKI milczal jak zaklety wtedy, gdy na Filipiny napadli Amerykanie ( i to nie raz!) i bombardowali wsie i miasta. Gdzie byl Watykan??? Gdzie byli zatroskani polscy katolicy??? Kto z katolikow martwi sie o rabowane bestialsko katolickie Filipiny?
  Gdzie byli ci wszyscy, ktorzy teraz oskarzaja muzulmanow o najwieksze zbrodnie, mimo, ze to nie muzulmanie uzywaja depleted uranium, napalmu i bomb fosforowych do bombardowania ludzkich osiedli.
  Byc moze bombardowanie osiedli mieszkaniowych to zadne przestepstwo?? Lub wrecz przywilej.
  No, moze jeszcze podyskutujemy katolicka Sardynie? Tez zatroskany, katolicki swiat o niej zapomnial??

  http://xrepublic.tv/node/968

 48. Rysio said

  „……….Ostatniego dnia po pracy w domu pastorow przeszlam sie po domu, spojrzalam na te wypchane smutne zwierzaki i poprosilam Boga:
  -prosze ! Boze zrob cos zeby pastor juz nigdy nie zabijal…….”

  Niereligijna, a może byś tak poprosiła Pana Boga aby tak samo jak nieboszczyk pastor – wszyscy myśliwi i rzeźnicy przestali zabijać zwierzęta?

  A jak ich już wszystkich szlag trafi to my wszyscy pozostali na planecie staniemy się wegetarianinami i zaczniemy żreć trawę i liście.

 49. niereligijna said

  Rysio napewno wyszlo by Ci to na zdrowie, bo np Rosja coraz bardziej wycofuje sie z zakupow miesa w usa ze wzg na to ze jest bardzo toksyczne.

  A co do polowan?
  pastora zabijanie cieszylo, gdyby jadl
  co zabijal to moze by tylko oslepl.

 50. Rysio said

  Biedny pastor cieszył się, że upolował zwierzaka i będzie mógł zjeść zdrowe, nie zatrute toksynami mięso.

  No ale trwało to niedługo – tylko do modlitwy Niereligijnej.

  😦

 51. Rysio said

 52. niereligijna said

  Rysio pisalam wczesniej, ze pastor nie jadl tego miesa, nie polowal z glodu tylko dla radosci zabijania.
  Rysio zrob cos co sprawi Ci radosc i naladuje dobrymi emocjami bo smutek emanuje z Twoich komentarzy.

 53. Rysio said

  A z mięsem co robił?
  Bo jeżeli rozdawał biednym to bardzo dobrze o nim świadczy.

  A zabijanie ( tak samo jak cudzołożenie) jest bardzo przyjemne.
  😉

  Nie bez powodu mamy przykazania Boże je zakazujące.

  PS Gdyby zabijanie było bardzo nieprzyjemne to nikt nikogo by nie zabijał.

 54. niereligijna said

  Rysio pastoRy maja taka prace i psychike ze zabieraja biednym a nie rozdaja,
  w czyjim interesie bylo by dbac o biednych?
  niech sie modla do Boga, moze ich wyslucha.

 55. Marucha said

  Re 53:
  Panie Rysiu, Pan robi wszystko, aby stracić pewną sympatię, jaką do Pana żywię mimo diametralnie różnych poglądów na wiele (większość?) spraw.

  „Zabijanie jest przyjemne” może stwierdzić tylko psychopata pozbawiony uczuć wyższych.

  Człowiek normalny, jeśli zabije – nawet niechcący, nawet w obronie własnej czy bliskich – przeżywa to bardzo ciężko. Nierzadkie są wypadki samorzutnego zgłoszenia się na policję, czy nawet popełnienia samobójstwa. Bardzo trudno jest się z tym uporać.
  Powtarzam – tak reaguje normalny człowiek. Normalnemu człowiekowi zabić kogoś jest bardzo trudno, a jeszcze trudniej żyć ze świadomością, iż kogoś się zabiło.

  Psychopata zaś jest innym gatunkiem człowieka, pozbawionym poczucia winy, wstydu, wyrzutów sumienia, czy w ogóle jakichkolwiek ludzkich odruchów.
  Jest etycznym zwierzęciem, obdarzonym ludzką inteligencją.

Sorry, the comment form is closed at this time.