Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Anucha o Nasz nowy, narodowy sport
  lewarek.pl o Raz na moście, raz pod mo…
  revers o Czy tragiczne losy gwiazd świa…
  Marucha o Wolne tematy (47 – …
  revers o Po decyzji Sądu Najwyższego…
  minka o Zamiast osądzać Rosję, Zachód…
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
  minka o Wolne tematy (47 – …
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Świadectwo z celi śmierci

Posted by Marucha w dniu 2012-12-10 (Poniedziałek)

Czy gotów jesteś, katoliku, poświęcić trzy minuty ze swego życia, aby wejść na stronę
http://www.callformercy.com/
i złożyć swój podpis w obronie życia katoliczki, skazanej na śmierć w imię „pokojowej religii” Mahometa?
A może uważasz, że i za tym wyrokiem stoją Żydzi?
Admin.

Skazana na śmierć za rzekome bluźnierstwo względem Mahometa katoliczka Asia Bibi wyjawia, że władze obiecały jej odzyskanie wolności, jeśli przeszłaby na islam. Wybrała męczeństwo.

Dramatyczne słowa z więziennej korespondencji Pakistanki przytaczają agencje informacyjne z całego świata.

„Piszę z celi bez okien i nie wiem, czy moje słowa do was dotrą. Ale jeśli je odczytacie, pomódlcie się za mnie i przypomnijcie sobie o wszystkich, którzy są prześladowani za wiarę. Napiszcie też do prezydenta Pakistanu, aby pozwolił mi powrócić do moich bliskich” – napisała Asia Bibi.

„Bóg wie, że wyrok ten jest niesprawiedliwy, a moją jedyną winą jest to, że jestem katoliczką” – czytamy dalej.

Asia Bibi przypomina, że jest matką pięciorga dzieci, a jej jedynym pragnieniem jest powrócić do swych bliskich, zobaczyć ich uśmiech.

Więźniarka relacjonuje, że tuż po wyroku przyszedł do celi sędzia, który skazał ją na śmierć. Obiecał, że odwoła wyrok, jeśli nawróci się ona na islam. Asia Bibi odparła natychmiast, że jednak woli umrzeć jako chrześcijanka.

„Zostałam skazana, ponieważ jestem chrześcijanką. Wierzę w Boga i w Jego wielką miłość. Jeśli pan skazał mnie na śmierć za to, że kocham Boga, z dumą oddam za Niego moje życie” – odpowiedziała Asia Bibi.

ŁS
http://naszdziennik.pl

Uratuj Asię Bibi. Ma zostać powieszona wierność Chrystusowi i dwa zdania wypowiedziane do koleżanek.

Czy uda się na świecie zebrać milion podpisów w obronie życia Asii Bibi, czekającej w Pakistanie na egzekucję za wierność Chrystusowi?

Asia Bibi jest mężatką i matką 5 dzieci.

Podpisać petycję można na anglojęzycznej stronie:
http://www.callformercy.com.

Na polskiej stronie
http://www.gpch.pl/index.php/akcje/48-akcje-wsparcia/575-pomoz-uwolnic-asie-bibi
 można też znaleźć instrukcję w języku polskim, która może ułatwić złożenie tego podpisu.

Na razie do miliona podpisów w obronie Asii Bibi sporo brakuje, bo podpisały się 332 tysiące ludzi, w tym ponad 150 tys. Pakistańczyków, 130 tys. Amerykanów i 8 tys. mieszkańców Federacji Rosyjskiej. Po niedawnym tekście „Gościa Niedzielnego” Polska przesunęła się pod względem liczby zebranych podpisów z ósmego na czwarte miejsce na świecie. Nadal jest to jednak bardzo niewiele, jak na 38 milionowy kraj, w dodatku katolicki: zaledwie 4984 podpisów. [W chwili umieszczania tego tekstu w gajówce zebrano już prawie 650 tys. podpisów – admin]

„Nie zrobił tego dla was Mahomet”

Asia Bibi jest pierwszą osobą w historii Pakistanu, skazaną na śmierć za swoje poglądy religijne. Ta chrześcijanka i matka pięciorga dzieci ma zostać powieszona za dwa zdania, wypowiedziane do swoich koleżanek: „Jezus Chrystus umarł za moje grzechy i za grzech świata. Nie zrobił tego dla was Mahomet”. Powiedziała to, ponieważ koleżanki natarczywie przekonywały ją do przyjęcia islamu. Natychmiast po wypowiedzeniu tych słów Asia Bibi została pobita wraz z trzema swoimi córkami. A później trafiła przed sąd i została skazana na śmierć przez powieszenie „za bluźnierstwo przeciw Mahometowi”.

Choć podobno żyjemy w czasach postępu, sytuacja chrześcijan, którzy od prawie dwóch tysięcy lat żyją w północnej Afryce oraz na Bliskim i Środkowym Wschodzie, jest dziś najgorsza w całej historii.

Chrześcijanie tysiącami stamtąd uciekają, zwłaszcza z Iraku i Egiptu. Po „arabskiej wiośnie” są dziś o wiele częściej niż dotąd mordowani, bici i gwałceni.Policja nie przyjmuje od chrześcijan zawiadomień o popełnieniu przestępstwa, a jeśli przyjmie, to w rzeczywistości nie ściga sprawców. Nieraz do prześladowań włącza się państwo.

W tej chwili na świecie na egzekucję przez powieszenie za wierność Chrystusowi czekają co najmniej dwie osoby: zielonoświątkowy pastor Youcef Nadarkhani w Iranie i właśnie Asia Bibi w Pakistanie. Oboje dostali ofertę ocalenia życia, jeśli przejdą na islam i oboje tę ofertę odrzucili. Oboje jeszcze żyją prawdopodobnie tylko dlatego, że ktoś na świecie się nimi zainteresował.

Odgłosy oburzenia ze świata są na tyle rzadkie i niemrawe, że obojgu nadal grozi stracenie. Mogą też zostać do końca życia w więzieniu, czekając na wykonanie wyroku przez wiele lat. Na pastora Youcef czeka w domu żona i dwóch małych synków, a na Asię Bibi mąż i pięcioro dzieci.

W celi bez okna

Asia jest uwięziona od czerwca 2009 roku. W jednej z wiadomości z więzienia informowała, że siedzi w pozbawionej okna celi, węższej, niż jej rozprostowane ramiona. Dodała, że myśli tam przede wszystkich o swych dzieciach. „One są moją nadzieją” – powiedziała.

Organizacja Głos Prześladowanych Chrześcijan chce zebrać milion podpisów w obronie Asii Bibi. Chodzi o wywarcie nacisku na władze Pakistanu, żeby została wypuszczona z więzienia, oraz żeby władze zapewniły całej jej rodzinie bezpieczeństwo.

– Bo jeśli tylko ją uwolnią, islamiści ich wymordują – mówi pastor Maciej Wilkosz z Głosu Prześladowanych Chrześcijan. Podobny przypadek zdarzył się w zeszłym roku, gdy pakistański sąd uwolnił od zarzutu bluźnierstwa dwóch innych chrześcijan, braci Rashida i Sajda Emmanuelów. Biegli grafolodzy uznali, że to nie oni napisali rzekomo bluźnierczą broszurkę. Islamski fanatyk i tak jednak zastrzelił obu braci przed budynkiem sądu.

Islamiści zastrzelili też dwóch polityków, którzy odważyli się zabrać głos w obronie Asii Bibi: gubernatora Salmana Tassera i ministra Shahbaza Battiego, jedynego chrześcijanina w rządzie Pakistanu. Prawdopodobnie rodzina musiałaby wyjechać z Pakistanu. W tej chwili najważniejsze jest jednak, żeby ocalić chrześcijance życie.

http://wpolityce.pl

Komentarzy 17 do “Świadectwo z celi śmierci”

 1. freeiria81 said

  Wypuscic z wiezienia. Niech nie wierza islamisci ich nie wymorduja. Niech uwolniaAsii Bibi

 2. 25godzina said

  Katolicy jako jedyni nie mają swoich państw (państwa,związku państw), swojej polityki, swoich w niej interesów i przede wszystkim swoich sił zbrojnych. Katolicyzm był silny siła monarchii i dlatego masoneria i żydokomuna je zniszczyły.

  Nawet Prawosławie ma swoją siłę, tylko katolicy jako jedyni są ciągle tresowani, pouczani przez broniące „praw człowieka” (w tym przed pazernym i krwiożerczym Kościołem) „niezależne i międzynarodowe fundacje”.

 3. BBC said

  podpisujmy i podawajmy dalej!!!

 4. Marucha said

  648,403 podpisów.
  Polska na trzecim miejscu: 90336 podpisy.
  To i tak niedużo, jak na 38-milionowy naród katolików.

 5. AlexSailor said

  Załóżmy, że zostanie zebranych 10 milionów podpisów.
  Jaki to będzie realny nacisk na bandziorów z Pakistanu i jego władze??
  Co innego, gdyby wprowadzić bojkot produktów pakistańskich, przeprowadzić referenda lub
  pisać petycje o zamknięcie konsulatów i ambasad tego kraju.
  Co innego, gdyby rozpętać dobrze zorganizowaną akcję informacyjną, nakręcić filmy, napisać książki,
  o tym co się tam dzieje i jak traktowani byliby tam Europejczycy.
  A czy sędzia, który wydał taki zbrodniczy wyrok jest poszukiwany przez ETS?

 6. wet3 said

  Podpis mozna zlozyc. „Pobozni” wyznawcy Allaha i tak zamorduja ja i jej rodzine, a rzad Pakistanu przymknie na to swoje pobozne, islamskie oczy i jeszcze po cichu im pewnie pomoze – bo islam, podobnie jak judaizm, jest przeciez religia milosci i pokoju …

 7. „Gubernator Pendżabu, muzułmanin, Salman Taseer oraz jedyny chrześcijanin w rządzie Pakistanu, Shahbaz Bhatti, którzy publicznie sprzeciwili się tej decyzji, zginęli w zamachach terrorystycznych.”

  http://www.activism.com/pl_PL/petycja/petycja-w-sprawie-uwolnienia-asii-noreen-bibi/35111

 8. AlexSailor said

  Powinniśmy się chyba też domagać azylu dla kobiety i jej rodziny w Polsce.
  Tacy ludzie na pewno się przydadzą, a może zostanie katoliczką.

 9. Shahbaz said

  Asia Bibi jest katoliczką. Azyl możnaby zaproponować, tylko trzeba by było wymyślić jakieś zajęcie dla Asii Bibi i jej męża (dzieci może się przystosują).

 10. Fran SA said

  Nie wiem, czy za ta afera kryja sie Zydzi. Na razie oskarzyciel przyznal sie, ze zelgal, a sad nie wydal wyroku skazujacego- ale sa spekulacje.

  Natomiast bardzo podejrzana jest ta ( bardzo wybiorcza) kampania na rzecz petycji. Pewnie ktos sie za nia kryje. Zwlaszcza gdy chodzi o sytuacje w Pakistanie.

  Ja to bardzo chetnie podpisze sie pod kazda petycja ktora bedzie sie domagac:

  -zakazu uzywania broni fosforowej w osiedlach mieszkaniowych
  -zakazu mordowania dzieci ( w tym katolickich) bronia z depleted uranium w Felluja, Libii, Palestynie i Afganistanie, i na Balkanach.
  – zakazu szczepienia katolickich dziewczynek na Filipinach szczepionkami powodujacymi bezplodnosc
  -handlowania nerkami z niedobitych dzieci chrzescijanskich w Europie, Haiti, Filipinach, Brazylii i innych panstwach katolickich
  – zakladania min i innych materialow wybuchowych na placach zabaw, w okolicach szkol i w zabawkach dla dzieci
  -zakazu torturowania wiezniow
  -zakazu gwalcenia kobiet w wiezieniach, w wojsku i w urzedach panstwowych
  -bezwglednego karania oprawcow, ktorzy gwalca kobiety i dziewczynki
  -zakazu uprawiania pedofilii, w tym na dzieciach katolickich w Europie i poza Europa
  -zakazu wykonywania wyrokow kary smierci na kobietach USA!
  -zakazu strzelania do kobiet w ciazy w USA i w kazdym innym kraju.
  -zakazu przetrzymywania w wiezieniach kobiet w ciazy, i matek malenkich dzieci.
  -zakazu przetrzymywania latami bez wyroku malych dzieci, ktore nie popelnily zadnego przestepstwa
  -zakazu pakowania dzieci do wiezienia ( i do tego bez wyroku)

  Czy jest jakakolwiek szansa, ze znajda sie chetni do zorganizowania w/w propozycji petycji??
  Bardzo watpie.

  I bardzo chetnie podpisze petycje przeciwko wyrokowi kary smierci na Asi Bibi. Na razie wyroku jeszcze nie ma.
  Mielismy juz Nede w Iranie, podobno zabita w czasie demonstracji. Potem trzeba bylo to szybciutko odszczekac w mediach, bo pani Neda ‚poszla na calosc’ i zrobila awanture, ze nikt jej nawet nie probowal zabic. Byla bardzo zdenerwowana, ze posluzono sie jej nazwiskiem i jej osoba

  Mielismy juz Iranke, ktora podobno mieli skazac na kare smierci za zamordowanie meza, ktorego to razem z kochankiem udalo sie ukatrupic. Nie dostala kary smierci.

  Mielismy juz 14 letnie dziecko postrzelone w szkolnym autobusie w drodze do szkoly; sprawcow do tej pory nie wykryto ale z dziecka zrobili wielka aktywistke, ktora rzekomo walczyla o prawa kobiet do oswiaty i ‚wyzwala caly Pakistan do walki o prawa kobiet. Dziewczynka wraz innymi dziecmi jechala do szkoly!!!

  Fool me once, fool me twice….

 11. Z zezem said

  Kontrolowany fanatyzm religijny,doskonale oreze do osagniecia celu.
  Masowa „produkcja”fanatykow,w zaleznosci od potrzeb, a zapotrzebowanie coraz wieksze.Wazne zeby byl ruch w interesie.Judzic jednych przeciw drugim,stara,sprawdzona zasada talmudyczna dla osiagniecia urojonego celu, rzadu swiatowego
  Wystarczy dac takiemu fanatykowi wiecej wladzy i z byle powodu powiesi wszystkich ktoryh nie lubi.
  Zdarzaja sie wyjatkowo skrajne przypadki,np.noszenie dzinsow czy brak szelek,za to tez mozna byc ROZSTRZELANYM.

  Petycje w obronie Asia Bibi podpisalem.

  Parchate czasy parchatych fanatykow.

 12. oki said

  >>5.

  Bojkot to oni maja głeboko w swoich czarnych dziurach.
  Za to mają swój nuke arsenał, jest ich grubo ponad 100 mln uzbrojonych po zęby przez 24h.Każdy tam ma co najmniej kałacha, bojkotować to można jakąś belgie albo Polskę.Nie wiem co oni produkują, chyba tylko szyją piłki dla nike;)

  petycja podpisana,ale ona siedzi już 3 lata i teraz dopiero sprawa ruszyła, uzbierają, wyślą petycje z milonami podpisów i co dalej, ambasador przeczyta i co,muszą ją zwolnić ?

 13. JO said

  Ad.11. Wracamy na scieszke Pane Z Zezem.

  Jest Pan Sku…rwysy….nem, dzieckiem dzi…w…ki oszustki. Jest Pan Chorym czlowiekiem, ktory w Lepetynie swojej nie umie odroznic nawolywania do Godnego Noszenia Ubrania w skrajnej sytuacji, gdzie promocja nudyzmu jest nie tylko powszechna ale I stosowana, ktora Niszczy ludzka Dusze.Nawolywania do swiadomej Walki z Atakiem na Moralnosc Katolicka. Nawolywania by nie byc biernym uczestnikiem Propagandy Seksizmu….

  Od nawolywania do Zabijania permamenntnych Zbrodniazy, ktorzy nie rokuja resoscjalizCji.

  W Ktorym miejscu bydlaku, nawolywalem do Zabijania ludzi za Noszenie szelek czy Dzinsow?

  Jezeli tego nie robilem, to uwazaj na wyolbrzymianie slow I jego sens I skutki.

  Dac debilowi brzytwe to sobie I innym Zyly podetnie, Duren.

 14. Bozydar said

  Chrzescijanstwo ma zniknac, do tego syjonisci i lucyferianie posluza sie min. Islamem, ktory ma niebywala okazje spelnic swoje odwieczne marzenie!
  Ta, ktora maja zamordowac w majestacie bezprawia, powiedziala prawde, ze Jezus umarl za tych, ktorzy podazaja jego sladem, dlaczego wiec ci muzulmanie sie obrazaja, czyzby prawda byla rowniez antyislamska?
  Islam – „religia” niepismiennego motlochu, pastuchow koz i wielbladow, zrodzona z diabelskich wypocin faryzeuszy.
  Marzeniem niektorych Polakow bylo dolaczyc do tzw. Zachodu, za pierwszej Solidarnosci, ten Zachod zas to dno moralne, nihilizm, zgnilizna, konsumpcja, oszustwo, ktory utonie we wlasnych smieciach i odchodach, ktore ta falszywa cywilizacja produkuje, lichwa pozre sama siebie.
  Zachodni swiat to bezczelna, zachlanna wagina na seks, z pelnym kontem w banku, z przedluzonym penisem, z operacja plastyczna ryja i wypchanymi cyckami – nie znaczy juz nic oprocz miec, to spoleczenstwo jest jak stara k…..wa, jeszcze nie wyszla z obiegu a juz nie moze.
  W UK jest tylu fanow sportu, poniewaz ludzie, jesli odwroca sie od wiary, musza miec jakis ersatz, ktory wypelni pustke duchowa, dlatego musza gadac o kims, kto z kim spi, ile zarabia jakis dupek kopiacy pilke, jakie majty nosi sfrustrowana aktorka, nie maja wlasnego zycia wewnetrznego, tylko zrec, pic, pieprzyc i sluchac na okraglo tego scieku, ktory nazywa sie muzyka !
  Duch tych ludzi juz dawno jest martwy, posmodernizm, zwierzeta z ludzka twarza, przepojone checia posiadania za wszelka cene , przyzwoitosc i czlowieczenstwo tych ludzi umarla wraz z nadzieja, zra tylko i wydalaja, tworzac tylko wiekszy stos gowna w duzych miastach, zajmujac bezcenna przestrzen Takich tez maja liderow.
  Oto obraz zachodu w ktorym nadzieja umiera razem z nimi – byle szybciej!
  Liczenie na nich w jakiejkolwiek sprawie to zludzenie.Tak koncza ludzie i narody, ktore porzucaja prawom moralne i przyzwoitosc, ktorzy odwracaja sie od wlasnych korzeni, staja sie wtedy zwierzyna lowna na ktora sie poluje.
  Bedziemy slyszec coraz czesciej o takich przypadkach a niektorzy glupcy ludza sie, ze Islam jest pokojem – tak – ale dlabelskim!!!
  Oni na tych swoich spotkaniach sa instruowani negatywnie i zawsze w stanie podgoraczkowym, bo to jest goraczka nienawisci do kraju, w ktorym zyja – to jest ta sama nienawisc jak Zydow z gett Europy – antyludzka podlosc i nienawisc do innych.
  Czesto odwiedzali nasz kraj w przeszlosci, ogniem i mieczem siejac islamski pokoj, z tego powodu rowniez, nasz rozwoj nie przebiegal pomyslnie a tzw. Zachod mial czas na spokojne myslenie!
  Poruszylem sprawe upadku zachodniej cywilizacji, poniewaz przeszlosc Europy jest chrzescijanska, w normalnym spoleczenstwie bylaby akcja przeciwko tym wszarzom islamskim ale niestety – dzieci Lucyfera nami rzadza!
  Proroctwa biblijne spalniaja sie na naszych oczach!
  My mamy jeszcze odrobine nadzieji na odmienny los!

 15. JO said

  Ad.14. Panie Bozydarze, to co Pan napisal i Podpisuje sie po tym.

  Tam Ludzie nie Zyja w Nadprzyrodzonym Zyciu – obrastajac Darami Ducha Swietego I Owocami Rozanca Swietego. ONI Nie wiedza co to jest, co to oznacza obrastac Darami Ducha Swietego I Owocami Rozanca Swietego.

  ONI Nie wiedza jakim skarbem, jaka Wolnoscia jest Zyc w Lasce Uswiecajacej.

  ONI sa chodzacymi Trupami

 16. Z zezem said

  @13
  Wselkie inwektywy pod moim adresem,jestem w stanie przyjac.
  Natomiast obrazanie najbardziej zacnej KOBIETY,mojej MATKI,nie ujdzie ci plazem.

  Dobrze pamietam,jak wyrazales sie wielokrotnie o swojej Mamie,to bylo wyjatkowo wstretne publczne lotrostwo,do takich wypowiedzi zdolny jest jedynie SMIEC,taki jak
  ci z getta,doprowadzajacy swych bliskich na umshlagplatz.
  Gnoju jeden,swoja codzienna dawke jadu,pobierasz prosto z synagogi szatana.
  To ty,zafajdany szczeniaku jestes zboczonym exhibicjonista,obnosisz sie ze swoja umyslowa golizna i namawiasz,wrecz wpychasz na sile ten oblesny styl kaprawego dewianta.
  Twoje horendalne kompleksy,wykorzystuja twoi zleceniodawcy z wyzej wymienionej synagogi
  Pomimo,ze pochodzisz z Tradycji plemienia zmijowego,to i tak jestes PADALCEM.
  Klamco,oszuscie,obludniku,niszczysz z zapalem Katolicka Tradycje.
  Tych teskniacych za Kosciolem przedsoborowym odstraszasz tych szukajacych,zniechecasz,tych mocno zakorzenionych w TRADYCJI,obrazasz,opluwasz,gnoisz.
  Nawet pieknej, mlodej dziewczynie nie odpuscisz,tylko wyzwiska i obelgi.
  Wycieraj sobie swoja szczurza morde we wlasny zawszony halat.
  Przyznaj sie padalcu,ilu jeszcze LUDZI masz zamiar rozstrzelac,powiesic i torturowac swoimi bredniami,ite jeszcze KOBIET,mlodych DZEWCZAT,nazwiesz kurwami???

  Oblesny FANATYKU.

 17. oki said

  >> 14.
  Fajnie powiedziane w 100% się zgadzam, z całym wpisem.
  Ale ten opis masakruje trafnością, lepiej nie można opisać.dzięki.

  „Zachodni swiat to bezczelna, zachlanna wagina na seks, z pelnym kontem w banku, z przedluzonym penisem, z operacja plastyczna ryja i wypchanymi cyckami – nie znaczy juz nic oprocz miec, to spoleczenstwo jest jak stara k…..wa, jeszcze nie wyszla z obiegu a juz nie moze.
  W UK jest tylu fanow sportu, poniewaz ludzie, jesli odwroca sie od wiary, musza miec jakis ersatz, ktory wypelni pustke duchowa, dlatego musza gadac o kims, kto z kim spi, ile zarabia jakis dupek kopiacy pilke, jakie majty nosi sfrustrowana aktorka, nie maja wlasnego zycia wewnetrznego, tylko zrec, pic, pieprzyc i sluchac na okraglo tego scieku, ktory nazywa sie muzyka !
  Duch tych ludzi juz dawno jest martwy, posmodernizm, zwierzeta z ludzka twarza, przepojone checia posiadania za wszelka cene , przyzwoitosc i czlowieczenstwo tych ludzi umarla wraz z nadzieja, zra tylko i wydalaja, tworzac tylko wiekszy stos gowna w duzych miastach, ..”

  „Islam – “religia” niepismiennego motlochu, pastuchow koz i wielbladow, zrodzona z diabelskich wypocin faryzeuszy.”

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: