Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Sebastian o NATO może się samo rozbroić…
  revers o NATO może się samo rozbroić…
  ? o Wolne tematy (58 – …
  Yagiel o Wolne tematy (58 – …
  Bezpartyjna o Co nam zrobili ruskie
  Głos Prawdy o Co nam zrobili ruskie
  Anzelm o NATO może się samo rozbroić…
  plausi o Położyć kres patologii
  Anzel o Położyć kres patologii
  Anzelm o Położyć kres patologii
  bardzo o Wolne tematy (58 – …
  Emilian58 o Schiller na liście Ukraiń…
  prostopopolsku o Żydowska kloaka przetacza się…
  bryś o Co nam zrobili ruskie
  Us o Wolne tematy (58 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Stalinowski terror sądowy szaleje: dr Zbigniew Kękuś do psychiatryka

Posted by Marucha w dniu 2012-12-11 (Wtorek)

Inicjator protestu przed krakowskimi sądami, dr Zbigniew Kękuś, dostał kolejne wezwanie na badania psychiatryczne. Skierowanie, zgodnie z uprawnieniami, wystawiła Sędzia Sądu Rejonowego w Dębicy, Beata Stój. Skierowanie na badania nie musi być uzasdnione, w przeciwieństwie do skierowania na obserwacje.

Dr Zbigniew Kękuś, który na mocy decyzji Sądu Najwyższego nie jest już kryminalistą, lecz tylko oskarżonym, ma poważne obawy czy to wezwanie skończy się tylko badaniami.

Niestety, ale w Polsce notorycznie stosuje się już ubezwłasnowolnianie ludzi, którym nie można nic udowodnić. Psychiatryzacja, czyli wykorzystywanie placówek psychiatrycznych do niszczenia opozycji byłostosowane w reżimach totalitarnych, zarówno w nazizmie jak i komunizmie. Widać, że nasza władza chętnie sięga po tę wypróbowaną przez swoich ziomków metodę.

Oczywiste jest, że należy ze wszech sił walaczyć z taką formą walki z opozycją i krytykami politycznymi. A takim na pewno jest dr Zbigniew Kękuś.


Sowiecki terror psychiatryczny chce zniszczyć dr Zbigniewa Kękusia

Zadarł on już dość dawno z sędziami krakowskich sądów, po prostu egzekwując swoje prawa obywatelskie. Takie podejście nie jest chyba jednak akceptowane przez zapatrzone w siebie skorumpowane elity i postanowiono dr Kękusia nauczyć pokory.

Wygląda to wszystko na starannie przemyśany fortel. Po pierwsze zastosowano numer na „lepszą pracę”. Otrzymał on propozycję lepszych zarobków i nie widząc żadnej pułapki, zgodził się zrezygnować z bardzo dobrej pracy. A nowy szef … wyrzucił go na bruk, zanim ten zdążył nawet się rozgościć w biurze. Powód? Sprawa w sądzie. Dr Kękuś nie był wtedy skazany, był tylko oskarżonym. To wystarczyło szefom ING by zniszczyć karierę super zdolnego człowieka.

To był dopiero początek gehenny. Z oskarżonego stał się skazanym, na mocy … dowodów swojej niewinności, przez sąd, który nie powinien mieć jurysdykcji. Rzekome przestępstwa publikacji były popełniane w Warszawie, dr Kękuś mieszkał w Krakowie, a sprawę prowadził sąd w Dębicy. Nie ma co się dziwić, że przywykły do norm cywilizacyjnych dr Kękuś zaczął oponować. Poszedł na całego i wygrał, na razie przynajmniej moralnie.

Głodówka w 2011 przed Prokuraturą Generalną poskutkowała kasacją w Sądzie Najwyższym, ten wydał decyzję o anulowaniu wyroku i ponownym rozpatrzeniu sprawy. Niestety, znów w Dębicy. A Dębica jak Dębica, daleko od Krakowa i dla dr Kękusia bardzo niewygodna. Poza tym sędziowe tam widać nie dbają o horror, z jakim się wiąże wspomnienie o psychiatrykach i z grubej rury wysyłają poszkodowanego przez bezprawie sądowe dr Kękusia na badania psychiatryczne.

Co mają te badania ustalić? A to, czy dr Kękuś był zdrowy czy chory psychicznie … 8 lat temu. Można się zapytać, czy sędzia, która chce w ten sposób dojść do prawdy jest zdrowa psychicznie. No ale przecież, dr Kękuś nie może jej wysłać na badania…

Decyzja Sądu Najwyższego, a wcześniej Okręgowego w Rzeszowie w.s. bezprawnie wydanego wyroku, powinna momentalnie poskutkować uniewinnieniem oskarżonego. Czy dzieje się tak dlatego, że dr Kękuś zadarł z b. rzecznikiem Praw Obywatelskich Andrzejm Zollem i jego żoną oraz sędziami krakowskich sądów? A może jest to wynik ingerencji samego Premiera, którego dr Kękuś niedawno oskarżył o udział w zamordowaniu obywatela rumuńskiego Claudio Crulica, którego krawkowski wymiar sprawiedliwości zagłodził w areszcie na Monte Lupich. Nie dość tego, dr Kękuś nagłośnił aferę z prywatyzajcą mienia, gdzie premier Tusk wyranie próbował działać na niekorzyść obywateli polskich. [Noo, od dawna radzimy wszystkim, aby lepiej nie zadzierali z prof. Zollem, bo to po pierwsze ukochany starszy brat, po drugie nietykalny, nawet jak jest zamieszany w sprawy „odzyskiwania” pożydowskich nieruchomości – admin]

Takie solidne dziennikarstwo boli skorumpowane elity, jeden Kękuś może być niestrawny dla wielu i chyba rację ma pan doktor ekonomii, że się nie stawia na wezwania na badania psychiatryczne. No bo niby dlaczego? Sąd jest w Dębicy, czyn z oskarżenia popełniony w Warszawie, na co są dowody, a jakaś sędzia z pipidówy ma czelność wysyłać go na ujmujące godności i nie mające nic wspólnego ze sprawą badania?

Oczywiście, że śmierdzi tu próbą wrobienia w psychiatryk, no bo jakie są gwarancje, że dr Kękuś nie zostanie pozostawiony tam na dłużej, a może i nawet nie popełni „samobójstwa”, jak to ostatnio jest w politycznej modzie. Zresztą pamięta on niedawne kłamstwa szefowej banku ING Kołakowskiej, która wrobiła go w kilkudniowe badania psychiatryczne rok temu, podając fałszywe informacje, że miał on niby zamiar się podpalić. Zresztą wyniki tych badań były wyśmienite i nie wskazywały na żadną manię samobójczą.

Nie dość, że pracownicy banku go skopali podczas protestu, to jeszcze sama pani prezes jawnie łże na jego temat, co powinno poskutkować momentalnie jej wywaleniem z pracy. Niestety, taka jest nasza bankowa rzeczywistość. Cóż, może wreszcie zaczniemy na to reagować zamykając konta w bandyckich bankach?

Nie udał się więc fortel psychiatryczny pani prezes, a to zapewne dlatego, że trafiła na lepszego od siebie przeciwnika. Znam Zbyszka dość dobrze, jest on naprawdę znakomitym graczem. Przewiduje na kilka ruchów do przodu, jest bardzo efektywny i szybki w działaniu – wymarzony as dla wielkich instytucji. Ale „polskie” instytucje go już nie chcą, bo wiedzą, że po tych przejściach zamiast dla nich pracować, wąchałby za aferami, z których wiele przecież nie ujrzało jeszcze światła dziennego.

Dr Kękuś jest Słowianinem, Polakiem z krwi i kości, nie da się zastraszyć, nie da się przekupić, nie da się oszukać. Agresorzy, którym się wydaje, że posiedli Polskę i władzę nad Polakami, zaczną się przekonywać, że takich „Kękusiów” z IQ powyżej 150 u nas nie brakuje. Polacy się budzą na to co się dzieje, nie dajemy się już stefałenować czy spolsatować, nie mami nas już żadne gówno wyborcze, nie damy się spacyfikować nawet za pomocą mediów z przymiotnikiem „Polska”.

http://www.monitor-polski.pl

Zakończenie artykułu, a konkretnie ostatni akapit, wydaje nam się zbyt optymistyczne, ale to tylko subiektywna ocena rzeczywistości… – admin.

Komentarzy 19 do “Stalinowski terror sądowy szaleje: dr Zbigniew Kękuś do psychiatryka”

 1. Rysio said

  Kękuś to wariat.

  Co robi normalny człowiek, gdy go wywalą na zbity pysk z roboty?
  Szuka nowej roboty.

  Wygląda mi na to, że Kękuś nie może się pogodzić z tym, że go odseparowali od dobrze płatnego koryta.

  PS Jako fachowiec bankowy nie powinien mieć najmniejszych problemów z znalezieniem nowej pracy.

 2. Rysio said

  Co do sądów to nie ma się co dziwić, przecież to pozostałość i dalszy ciąg Stalinowskich sądów przyniesionych tutaj na bagnetach przez bolszewików i LWP.

 3. Polo said

  Ad 1)
  Proszę zapytać pana Zyzaka czy może się gdzieś zatrudnić. Pan Kękuś jest już trędowatym i nie ma wielu którzy by chcieli go zatrudnić, bo czy ktoś chce mieć na głowie np US

 4. Tekla said

  Ja bym na miejscu dr Kękusia poprosiła o azyl Białoruś..

  Ad.Rysio ,czy widziałeś film ,,Lot nad kukułczym gniazdem” ?

 5. Marucha said

  Re 1:
  Co robi normalny człowiek, gdy gówno wie na jakiś temat?
  Milczy, panie Rysiu. Milczy,…

  Dr Kękuś jest wszędzie spalony i pracy nie dostanie. Bo, idiota, chciał dochodzić w Polsce, bua ha ha ha ha ha ha – sprawiedliwości!

 6. Brat Dioskur said

  „W dniach 8–9 grudnia po raz trzynasty trwa organizowany przez Amnesty International Maraton Pisania Listów w obronie więźniów i innych osób represjonowanych, którego celem jest wywarcie presji na rządy, łamiące prawa człowieka. W ubiegłym roku Polacy napisali ponad 160 tysięcy listów. W tym roku Maraton trafił po raz pierwszy między innymi do Siedlec.”

  To jest wklejka z …lewackiego portalu!!!!! A moze by tak sprobowac oczywiscie juz po czasie ,ale moze te Siedlce przeciagnely tak pozyteczna akcje. Jak na razie ow lewacki portal w swoim komentarzu zacheca do pisania listow w obronie Pussy’s. Ale niech juz tam kazdy swoja pussy broni ,no bo kto da sobie doprawic rogi ,ale w sprawie dra.Kekusia mozna by wniesc cos ozywczego….
  P.S. chyba Staruch tez jest wlasciwym kandydatem do akcji „ludzie listy pisza”.

 7. Rysio said

  Głupoty gadacie.
  Z waszych porąbanych wpisów wynika, że pracę w Polsce oferują tylko żydzi.

  Ja nie raz, nie dwa i nie trzy razy byłem wywalany z roboty.

  Ostatnio w 2011 roku.

  Zapytali mnie co bym zrobił aby polepszyć wydajność, organizację i pracę wydziału Informatycznego potężnej żydowskiej korporacji, w której to pracowałem.

  Odpowidziałem im na to, że:

  * po pierwsze najpierw powinni wywalić 3 moich zwierzchników na zbity pysk,
  * a następnie zatrudnić Rysia jako głównego szefa.

  Wtedy w 2-3 lata doprowadziłbym ich ten burdel do porządku.

  Żebyście widzieli ich miny.

  No i co?
  Końca świata nie było, w kilka miesięcy znalazłem nową, dużo lepszą i o wiele ciekawszą robotę

  Moja obecna praca płaci 2 razy więcej od poporzedniej. A te kilka miesięcy podczas których byłem na bezrobotnym, przeznaczyłem na bardzo intensywną naukę łaciny i studiowanie Sancti Thomae Aquinatis Opera Omniat – Summa Theologiae.

  PS Mnie też tak samo jak tego Kękusia wywalono niesłusznie z roboty – ale w przeciwieństwie do niego odżywiam się dobrze ( nawet bardzo dobrze ) i nie kwękam.

  Zaraz pojawił się drugi żyd (z banku giełdowego) i bardzo nalegał abym sprzedał mu swoje umiejętności komputerowe za baaaaardzo duże pieniądze.

 8. […] Stalinowski terror sądowy szaleje: dr Zbigniew Kękuś do psychiatryka « Dziennik gajowego Maruchy 11 grudnia 2012 at 12:22 · Odpowiedz […]

 9. człowiek, said

  Szanowny Rysiu z klanu, nie udzielam się prawie wcale na forach bo możliwe ze jestem za młody i za głupi na to ale zastanawia mnie jedno , dlaczego porównujesz swoja korytowską sytuacje w której jak to się już chwalisz dostajesz prace bez problemu po tym jak już parę razy cie zwolnili, płacą ci 2 razy więcej i dobrze jesz, gratuluje, ale nie porównuj tego to człowieka który chciał zrobić coś więcej niż ty bo zrobić nie tylko dla siebie ale dla społeczeństwa,a wykolejone społeczeństwo takie jak ty robi z niego wariata, i te teksty typu powiedziałem im żeby zwolnili twoich przełożonych a ty w zamian posprzątasz jakiś tam burdel zostaw dla dzieci i wnuków, bo z twoich wypowiedzi myślę ze masz burdel do posprzątania w domu a łaciny jakiej się nauczyłeś to łaciny podwórkowej, za dużo w Polsce jest anonimowych wlazidup ktorzy zjedli by gówno z dupy szefa a na forach internetowych próbują zrobić z siebie super inteligentnych bohaterów, mam tylko jedno pytanie czemu Kękusia zwolnili i robią z niego wariata , wariata który przynajmniej nie jest osoba anonimowa,a ty występujesz pod pseudo Rysio, wiec współczuje krajowi (głownie sobie, bo nie mam na zadnej scenie nic do powiedzenia tak samo jak większość młodych ludzi którym zamyka się gęby) w którym tacy ludzie jak ty dobrze jedzą a polska inteligencja robi za wariatów, i przez takich właśnie zwykli ludzie pracujący tj ja osobiście muszę nabijać kieszenie holendrom za śmieszne stawki bo w Polsce nawet tych śmiesznych nie ma , tylko po to by jak przypuszczam taka spasiona świnia chwaliła sie na forum ze dobrze je, gratuluje koryta,…

 10. osoba prywatna said

  Re:9
  Rysio , to tylko uzbrojony beton i zachwalacz jakiegoś missesa .

 11. Reblogged this on ZYGFRYD GDECZYK.

 12. Joe said

  Rysiu…sprzedaj!!!!Po co ci komputer przy pasieniu krow w Teksasie???
  Kup sobie dobrego psa no i motocykl zamiast konia….albo maly helikopterek!!!

 13. Rysio said

  Nie dość, że głupie barany jesteście to jescze macie w sobie mentalność niewolnika.

  Jak można uważać za bohatera – faceta, który sam się zagładza, sam siebie kopie po d..pie.

  Kwękuś mógłby pokazać trochę kręgosłupa, i dać w łeb cegłówką lub nożem jednemu czy drugiem, jeżeli naprawdę uważa, że został przez nich tak bardzo skrzywdzony.

  Czego on uczy?
  Ano tego, że jak wystarczająco długo poskamle pod drzwiami to drzwi się otworzą i żydowski Pan rzuci mu ochłap.

  Jak tak bardzo w Kwękusia i jego biadolenie wierzycie, to w czym problem?

  Przyłączcie się do niego i zacznijcie beczeć beeeeee! beeeeeeee! beeeeeeee!

  Być może wtedy parch rzuci mu i wam ochłapy wcześniej.

 14. człowiek, said

  baran przy tobie to strasznie inteligentne zwierze , wchodzisz tu zachwalasz sam siebie i masz pretensje ze z was dwojga ten drugi wykazuje się honorem mimo ze jak nazywasz stęka i płacze , ale jak byłby takim barankiem jak mówisz i jak my wszyscy jesteśmy to reszta nie chciała by go zniszczyć bo byle kogo sie nie rusza sam wiesz z doświadczenia ,autor napisał ze zna go osobiście i ze to strasznie inteligentny człowiek a ty jesteś zwykłym samozwańcem, , myślę ze cie boli ze ludzie biorą w obronę „psychicznie chorego” a taki czysty i nieskalany umysł jak twój uważają za byle parch , tylko ty wchodzisz na artykuł o tym durniu co się głodzi a nie on na artykuły , o tobie, to co najwyżej ja mogę kolegom o tobie powiedzieć ze jest gdzieś tam schowany pod nickiem rysiu i to nawet głupszy rysio niż ten z klanu ktos kto stawia sie przełożonym, sam tak twierdzi i wykorzystuje wolny czas na naukę łaciny(podwórkowej) hahaha, pozdro , pokój i miłość;)

 15. Rysio said

  …Wywaliłem, bo nie lubię takich wypowiedzi.
  Zgrywaj Pan Rambo, panie Rysiu, u siebie w Stanach. Najlepiej przed monitorem.
  Admin

 16. Rysio said

  Panie Gajowy, z mieczakami, placzusiami i kwekusiami – Polska nigdy sie nie odrodzi.

  😦

 17. Marucha said

  Re 16:
  Właściwie szkoda mojego czasu na odpowiadanie na takie coś.
  Łatwo jest być niczym Rambo, gdy samemu się siedzi przed monitorem.
  Co niby Kękuś ma zrobić?
  Kupić sobie czołg i wypowiedzieć wojnę państwu?
  Może opłacić najemników z Somalii?

 18. 166 bojkot TVN said

  No właśnie!
  Co zrobił Rysio, żeby w Polsce nie rządzili Żydzi – również w sądach, oprócz tego, że zabrał doopę w troki do USA, nie głosował jak każdy nieboszczyk, i że siedzi przed ekranem, bo się nudzi, bowiem nie ma nic pożytecznego do roboty?

 19. Rysio said

  Kękuś – Panie Gajowy – rzucił się na Państwo – i to bez czołgu.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: