Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  wanderer o Rachela Wallensky (CDC): NIGDY…
  wanderer o Nano-tranzystor, który wnika d…
  wanderer o Fałszywi przyjaciele Ukrainy
  Ale dlaczego? o Rachela Wallensky (CDC): NIGDY…
  Ale dlaczego? o Rachela Wallensky (CDC): NIGDY…
  Zbigniew Kozioł o Olga Semieniuk w kosmosie
  minka o Rachela Wallensky (CDC): NIGDY…
  Carlos o Nano-tranzystor, który wnika d…
  Wlodek o Kogo jebać, jak i w co?
  Jack Ravenno o Czy cena przekopu Mierzei Wiśl…
  Jabo o Rachela Wallensky (CDC): NIGDY…
  Wlodek o Nano-tranzystor, który wnika d…
  osoba prywatna o Wolne tematy (7 – 2…
  Krzysztof M o Nano-tranzystor, który wnika d…
  plausi o Rachela Wallensky (CDC): NIGDY…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 583 obserwujących.

Policja znowu nadużywa uprawnień?

Posted by Marucha w dniu 2012-12-12 (Środa)

Posłowie Prawa i Sprawiedliwości alarmują, że policja nadużywa swoich uprawnień i po raz kolejny inwigiluje i prowokuje. Sprawa dotyczy prywatnych przewoźników wynajmujących autokary na Wielki Marsz Wolności, Niepodległości i Solidarności, który przejdzie jutro ulicami Warszawy.

Poseł Jarosław Zieliński poinformował Radio Maryja, że wraz z posłem Mariuszem Błaszczakiem przygotowali pismo do ministra Jacka Cichockiego (szefa resortu spraw wewnętrznych), aby jutrzejsza manifestacja przebiegała w sposób godny i bezpieczny.

– Musimy na to zareagować, bo to jest praktyka, która coraz bardziej przypomina standardy białoruskie [Białoruskie? Skąd p. poseł to wytrzasnął? – admin], a nie polską demokrację. Postanowiliśmy skierować do pana ministra Jacka Cichockiego, ministra spraw wewnętrznych, specjalne pismo, w którym apelujemy o to, by podjął się osobistego i szczególnego nadzoru nad akcją policji przygotowywaną na jutrzejszy Marsz Wolności, Solidarności i Niepodległości – dodał polityk.

Jak zaznaczył, chodzi o to, by ta manifestacja mogła przebiegać w demokratycznym państwie prawa w sposób godny i bezpieczny.

– Apelujemy w tym wystąpieniu, z panem Mariuszem Błaszczakiem, szefem Klubu Parlamentarnego PiS, aby zapewnić uczestnikom i organizatorom, a także osobom, które znajdują się w pobliżu tego zgromadzenia, bezpieczeństwo – podkreślił Zieliński.

Zauważył, że „niestety podczas Marszu Niepodległości w roku ubiegłym i 2012 oraz podczas wrześniowego marszu w obronie wolnych mediów policja traktowała manifestantów jako przeciwników politycznych, a nie jako obywateli, których trzeba ochraniać”.

Jutrzejszy marsz wyruszy o godz. 18.00 z placu Trzech Krzyży.

http://naszdziennik.pl

Komentarze 2 do “Policja znowu nadużywa uprawnień?”

 1. Do budy psie said

  Policja to psy. Służą tylko swojemu właścicielowi, który im żreć daje. Nie na darmo nazwa „psy” do nich przylgnęła. To idealne porównanie.
  I dlatego zamiast służyć swojemu narodowi służą swoim panom, w tym wypadku politycznym bandytom, którzy nimi szczują naród, którego nienawidzą, bo nie są z nim związani mentalnie.
  Psy są tak właśnie układane. Ja osobiście kocham psy. Ale nie te w mundurach.

 2. Sowa said

  ~Obudzcie sie! [3 godziny temu]

  Gdybym byl okupantem i chcial zniszczyc naród to wyganialbym mlodych ,madrych ludzi zagranice „za chlebem” na emigracje, podnosilbym podatki i wprowadzalbym nowe, dawal podwyzki i kolejne przywileje resortom silowym, stawialbym 500 nowych radarów, wzmacnialbym inwigilacje obywateli, likwidowalbym panstwowe szkolnictwo i sluzbe zdrowia oraz ograniczalbym do nich dostep, oddalbym banki, media i handel obcym i wrogom Polski, wysmiewalbym ich wartosci i religie, sklócalbym mlodych ze starszymi ,aby przez „odwrócona hipoteke” przejac za bezcen ich mieszkania i domy, zachecalbym ich kobiety do feminizmu ,prostytucji i aborcji ,aby nie nadawaly sie na dobre matki i zony, zadluzalbym ich bezposrednio oraz posrednio przez panstwo i gminy, aby nie mogli sie temu sprzeciwiac, likwidowalbym ich przemysl ,a w zamian budowalbym ogromne stadiony na kredyt, aby przynosily straty, dopuszczalbym do sejmu zlodziei i degeneratów,itd. Obejrzyj sie wokolo! Slepy jestes?!

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,36474,opage,2,title,Druzgocacy-raport-NIK-pieniadze-na-nauke-wydane-fatalnie,wid,15172207,wiadomosc.html?ticaid=1fb09&_ticrsn=3#opOpinie

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: