Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Anzelm o Wypadek w Chorwacji…czy…
  Krzysztof M o Wolne tematy (57 – …
  NyndrO o Wolne tematy (57 – …
  Piskorz o Wolne tematy (57 – …
  matematyk wlazł na p… o Cywilizacja (Nie)Prawdy
  Anucha o Wypadek w Chorwacji…czy…
  Piskorz o Media: wizerunek Zełenskiego t…
  NyndrO o Wolne tematy (57 – …
  Marucha o Wolne tematy (57 – …
  Piskorz o Wolne tematy (57 – …
  ! o Wolne tematy (57 – …
  Lily o Wolne tematy (57 – …
  Anucha o Cywilizacja (Nie)Prawdy
  Boydar o Wypadek w Chorwacji…czy…
  Boydar o Wypadek w Chorwacji…czy…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Zapalenie chanukowej świecy w polskojęzycznym kneSejmie

Posted by Marucha w dniu 2012-12-12 (Środa)

“Posłowie pokazali, że szanują żydowską tradycję. Zapalili w Sejmie chanukową świecę. Niektórzy, jak poseł Robert Biedroń, założyli nawet na tę okazję jarmułki.”

Źródło: http://wiadomosci.dziennik.pl

Rabin Shalom Stambler oraz wicemarszałek Sejmu Cezary Grabarczyk w czasie zapalenia świecy z okazji żydowskiego święta Chanuka

Rabin Shalom Stambler oraz wicemarszałek Sejmu Cezary Grabarczyk w czasie zapalenia świecy z okazji żydowskiego święta Chanuka

Fanatycznie antypolski pederasta z Ruchu Palikota, Robert Biedroń

Fanatycznie antypolski pederasta z Ruchu Palikota, Robert Biedroń

Były ambasador Izraela Szewach Weiss

Były ambasador Izraela Szewach Weiss

Za: StopSyjonizmowi (11 Grudzień 2012) – ‘Zapalenie chanukowej świecy w polskojęzycznym kneSejmie’

FAKTY BIBUŁY:

Chanuka to żydowskie “Święto Światła trwające osiem dni. Najważniejszym rytuałem święta jest zapalanie kolejno świateł: jednego – pierwszego dnia święta, dwóch – drugiego, aż do ósmego dnia, kiedy to zapalane jest osiem świateł. Używany jest do tego charakterystyczny, dziewięcioramienny świecznik zwany chanukiją, zwany też chanukową menorą (siedmioramienny świecznik).

Ceremonię zapalenia żydowskich symboli w gmachach państwowych nagłaśnia się i celebruje się w sytuacji gdy oficjalnie w Polsce zarejestrowanych jest zaledwie około tysiąca Żydów (czy nawet kilkunaście tysięcy – zależy jak, kto i dla jakich celów liczy).

Akcję zapalania chanukowych menor organizuje na całym świecie ortodoksyjna sekta Chabad-Lubavitch. Czym jest sekta Lubawiczerów i cały skupiający się w niej jak w soczewce żydowski fanatyzm religijny? W najbardziej poczytnym piśmie żydowskim wydawanym w Stanach Zjednoczonych – Jewish Week (wydanie z 26 kwietnia 1996), rabin Yitzhak Ginsburg z sekty Chabad-Lubavitch powiedział szczerze czym kieruje się ten rasistowski ruch:

“Dusze nie-Żydów (gentiles) są kompletnie innego i niższego rzędu. Są one całkowicie diabelskie i nie mają jakichkolwiek wartości i możliwości odkupieńczych. [..] Jeśli pojedyncza komórka pochodząca z ciała Żyda posiada w sobie boskość, jest częścią Boga, to każdy łańcuch DNA [z komórki ciała Żyda] jest częścią Boga. Wobec tego, w żydowskim DNA jest coś specjalnego.[…]

Jeśli Żyd potrzebuje wątroby, czy można wziąć ją od przechodzącego obok nie-Żyda, aby ocalić Żyda? Tora prawdopodobnie by na to pozwoliła [bowiem] życie Żyda ma nieskończoną wartość. Jest coś nieskończenie bardziej świętego i unikalnego w życiu Żyda niż w życiu nie-Żyda”.

Obok mnóstwa przykładów z Talmudu – najbardziej rasistowskiej księgi spisanej ludzką ręką, ukazującej pychę grupy uważającej się za Übermensch – założyciele ruchu Chabad-Lubavitch, określanej dziś jako “największa na świecie żydowska organizacja edukacyjna”, rozwijają te myśli. Oto rabin Shenur Zalman nazywa nie tylko chrześcijan, ale i nie-chrześcijan, czyli wszystkich oprócz Żydów: “śmieciami, odpadkami Boga” (“supernal refuse“) – oczywiście w najgorszym znaczeniu tego określenia. Cytowany powyżej rabin Ginsburg nie wymyśla zatem nic nowego, a jedynie powtarza słowa rabina Zalmana. “Materiał, z którego stworzono nie-Żydów pochodzi z odpadów boskich. W rzeczywistości, oni sami pochodzą ze śmieci (odpadów), a to że jest ich znacznie więcej niż Żydów, jest potwierdzeniem tego, gdyż przecież ilość odpadów jest zawsze większa niż liczba ziaren. […] Wszyscy Żydzi są naturalnie dobrzy, a nie-Żydzi – naturalnie niedobrzy.”

Jak można zatem oceniać polityków – często nominalnie katolickich – a tym bardziej duchownych katolickich, angażujących się w imprezy celebrowania tego typu symboli religijnych? Wspomaganie ruchu, którego przywódcy oficjalnie i publicznie głoszą rasistowskie hasła, powinno mieć swój epilog w sądzie, a uczestniczenie w celebrowaniu świąt i w upublicznianiu symboli religijnych tej religii, której korzenie sięgają wyparcia się Boga, Jego ukrzyżowania, a później, przez dwa tysiąclecia czyniącej z walki z Bogiem swój główny cel – jest zdradą Jezusa Chrystusa.

http://www.bibula.com/

Zob też:
https://marucha.wordpress.com/2011/12/20/chanuka-swieto-swiatel-25-kislew-3-tewet/

FAKTY GAJOWEGO:

Dialoganci

Dialog katolicko-judaistyczny wszedł po II Soborze do Magisterium Neo-Kościoła – a Jan Paweł II Wielki nazwał żydów ukochanymi starszymi braćmi (w „pewnym sensie”), którym wolno jest pluć nam w twarz i srać do kaszy.

Za to, że nasi ukochani starsi bracia porządnie zmęczyli się prześladowaniami i mordami chrześcijan, a także widokiem znienawidzonego krzyża, Kościół ustami tegoż Jana Pawła II, uroczyście ich przeprosił.

Nie rozumiemy więc nienawiści i nietolerancji, jaka rzuca się w oczy w komentarzu „Bibuły”. Podawanie w wątpliwość natchnionych słów polskiego papieża to cios nożem w samo serce każdego Polaka-katolika, to wytrącenie mu kremówki z ręki w błoto, to pęknięta struna w mszalnej gitarze akompaniującej do pieśni „Barka”.
Admin.

Komentarzy 36 do “Zapalenie chanukowej świecy w polskojęzycznym kneSejmie”

 1. Fran SA said

  Nic dziwnego, ze Palikot chce zdjac Krzyz w Sejmie.
  Powiesza Menore i udekoruja mycki napletkami..

 2. lopek said

  Jestem ciekawy, kiedy do sejmu będzie Polakom wstęp wzbroniony bo jeszcze kilku tam jest. Kilku jest ale pewnie jako atrakcja jaką stanowi choćby baba z wąsami.

 3. Psiemislavius said

  Jan Paweł II żyd Wojtyła-Katz zażydził nasz Episkopat i współpracował z żydomasonerią.

 4. Brat Dioskur said

  Patrzac na I Pedala Rzeczypospolitej odnosi sie mieszane uczucia….przeciez w tak wielkie Swieto nie nosi sie jarmulki na bakier!Skandal!

 5. Reblogged this on ZYGFRYD GDECZYK.

 6. osoba prywatna said

  Zapalenie tych świec w domu gospodarza, to zwieńczenie zwycięstwa nad nim.
  Nieliczne są kraje, w których one nie płoną.

 7. Griszka said

  @3 A są jakieś dowody na żydowskie pochodzenie JP II ?

 8. GM said

  Re. 4. Jak prawidłowo nosi się jarmułkę?

 9. Brat Dioskur said

  re8
  Zalezy od modelu.Sa z daszkiem, z antenka z rynienka odplywowa czy swiatelkiem pozycyjnym…

 10. Jacek said

  W tak uroczystym dniu powinni się ujawnić wszyscy posiadający obywatelstwo Izraela. Powinni przyjść jakoś specjalnie ubrani. Sztuczne pejsy to nie powinien być dziś problem, razem z kapeluszem. Ci którzy nie maja obywatelstwa, a tylko czują się Żydami powinni przyjść w myckach. Telewizja powinna ich wszystkich tak poubieranych pokazać, abyśmy wiedzieli jak bardzo dobry ( ilu mamy w nim nadludzi) mamy Parlament. Abyśmy szczerą radością zapałać mogli.
  A tak na marginesie to uroczystość chrześcijańska jaką było egzorcyzmowanie sejmu:
  http://www.ospn.opole.pl/?p=art&id=681
  musiała się odbyć na zewnątrz. Trzeba te egzorcyzmy jeszcze wiele razy powtórzyć i wtedy na pewno Sejm odzyskamy.

 11. olagordon said

  THE ILLUSION OF PALESTINE STATEHOOD: INHUMANITY, ILLEGALITY AND GRAND THEFT
  Iluzja palestyńskiej państwowości: nieludzkość, bezprawie i wielkie złodziejstwo
  http://snippits-and-slappits.blogspot.com/2012/12/the-illusion-of-palestine-statehood.html
  8.12.2012 tłumaczenie Ola Gordon
  ……….

  Komentarz ten został umieszczony jako artykuł:
  https://marucha.wordpress.com/2012/12/12/iluzja-palestynskiej-panstwowosci-nieludzkosc-bezprawie-i-wielkie-zlodziejstwo/
  Admin

 12. Teres said

  Czy Biedron chce aby w Polsce slowo homoseksualista kojarzylo sie z zydem?
  Jeszcze do lat 1950 slowo homoseksualista dla przecietnego Amerykanina, kojarzylo sie z zydem.
  W Nowym Jorku bylo siedlisko zydow pederastow, stamtad sie ta zaraza rozniosla na cala Ameryke.

 13. facet 63 said

  A mnie to nie dziwi …..dlaczego ? ….bo żydzi to najbardziej kłamliwy naród na świecie. Najpierw nakłamał, że jest narodem wybranym a tak naprawdę jest narodem wygnanym za fałsz i sprzyjanie szatanowi. W komórkach mają nie Boga a tylko szatana czyli są diabelskim pomiotem. Oczywiście mówią odwrotnie bo zło czyli szatan wie, że nie może powiedzieć prawdy gdyż wszyscy by się od nich odwrócili oraz wygnali. Kłamią ile tylko mogą chociaż prawdziwi ludzie czyli nie żydzi instynktownie wyczuwają zło i ich nie lubią. Zło pod przykrywką niby dobra lub boskości zawsze będzie próbowało opanować świat. Tak, że żyd nie jest prawdziwym człowiekiem a tylko wcieleniem zła.

 14. Krzysztof said

  Biedroń w mycce urodzony. Pasuje mu jak ulał!

 15. Rysio said

  re 8. „……..Jak prawidłowo nosi się jarmułkę?……..”

  Tak jak „chrześcijanin” Bambo, jego żydowska mamusia go nauczyła.

 16. GM said

  Szkoda, że nie ma z nami Barona i Pana Mordki, oni by nam wszystko z wdziękiem wytłumaczyli. A tak to cóż my bezrozumne goje możemy wiedzieć o tych pięknych, starożytnych tradycjach;)

 17. Teres said

  re: 3
  Czy Karol Wojtyla byl obrzezany?

 18. GM said

  A propos Karola Wojtyły, dzisiejszy Łonet: http://wiadomosci.onet.pl/kraj/oto-dowod-swietosci-jana-pawla-ii,5329247,0,fotoreportaz-maly.html

 19. JO said

  Ad. 7. A jakichze Pan Jeszcze chce Dowodow? JPII Rozpierdolil Kkatolicki, zjudaizowal tak, ze Zydzi nazywaja go „Ojcem” a Pan Pyta o Dowody na Zydowskie pochodzenie JP II?

 20. bylekto said

  Panie JO!
  W taki sposób (słownictwo) nikogo, a więc i Griszki, Pan nie przekona.
  Taki sposób dialogu jest błędem.
  Jeśli denerwują Pana takie pytania, to najlepiej je ignorować.

 21. Psiemislavius said

  Re 7:
  Karol Wojtyła ma żydowskie pochodzenie ze strony matki. Stąd to nazwisko: Kaczorowska (Katz). A poza tym, tak jak mówi JO, wystarczy spojrzeć na jego filosemicki pontyfikat. Dla katolików żydzi są synami Diabła, bogobójcami, którzy muszą się nawrócić. Jan Paweł II nie dość, że nie chciał ich nawracać, to jeszcze wychwalał ich wyznanie.

 22. Griszka said

  @7 JO
  To, ze Krk zjudaizowal to wie kazdy kto ma w miare sprawny wzrok, ale ja pytalem sie o dowody na jego zydowskie pochodzenie.

  @21
  Dzieki.
  Taka mala ciekawostke ostatnio znalazlem. Zobaczcie sobie co sie stalo z cudowna grota w Lourdes, gdy chciano tam przeniesc relikwie JP II:
  http://traditioninaction.org/HotTopics/K006_Lourdes_JPII.htm

  Niestety nie wiem jak sie tutaj umieszcza zdjecia wiec link do artykulu mui wystarczyc.


  Woda pokryła ołtarz w grocie.

 23. marta15 said

  w USA to samo. Hanukki zapalane i celebrowane na calegoprzez glownych rzadzacych aka globalistycznych/lucyferianow.
  Christmas zwalczany, albo od biedy to-le-ro-wa-ny. Jeszcze.
  http://www.huffingtonpost.com/2012/12/09/hanukkah-2012-national-menorah_n_2267220.html?view=print&comm_ref=false

 24. syzyf said

  Jezus to su….n – głoszą hebrajskie napisy na murze chrześcijań­skie­go cmentarza i klasztoru, które cytuje france24.com.

  Policja w Jerozolimie tropi sprawców, którzy sprofanowali ormiański cmentarz i prawosławny klasztor w Świętym Mieście.

  Sprawcami byli żydowscy osadnicy z Zachodniego Brzegu Jordanu – informuje palestyńska agencja informacyjna WAFA.

  Źródło to dodaje, że wcześniej osadnicy podpalili samochód Palestyńczyka w miejscowości Shoqba na zachód od Ramallah.

  SUDAN OSKARŻA IZRAEL: ŻYDZI SZPIEGUJĄ NAS PTAKAMI>>

  Napisy obrażające Jezusa były wymalowane farbami w sprayu. Ich autorzy napisali także obok „Wesołej Ch…” -zyczenia wesolej ch… przesylaja pewnie i bronkowi, i biedro-nie-niowi, i reszcie inszej kli-(kloa-)-ki…… http://www.sfora.pl/Obrazili-Jezusa-po-hebrajsku-Skandal-w-Jerozolimie-a50410

 25. Fran SA said

  Ad..10
  Jacek

  I jeszcze powinni odspiewac hymn panstwowy:

 26. marta15 said

  a tu Terlikowski z Frondy wyjasnia czemu sie cieszy ze zapalono swieczki chanukowe.
  http://www.fronda.pl/a/terlikowski-dlaczego-cieszy-mnie-chanukowy-swiecznik-w-warszawie,24448.html
  „..Warto też sobie uświadomić, że nawiązanie to jest bardzo przyszłościowe.
  Trzeba się bowiem powoli przyzwyczajać już nie tyle do chanukowego świecznika przed Pałacem Kultury, ale do symboli buddyjskich, szamańskich, islamskich i innych.
  Polska wymiera, nie chcemy mieć dzieci, i prędzej czy później będziemy zmuszeni wpuścić tu imigrantów.
  Z Azji, Afryki i skąd jeszcze będą chcieli..”

 27. Griszka said

  @26
  Niesamowite, czyzby po tych wszystkich artykulach promujacych obrzezanie, Neokatechumenat, odbudowe Swiatyni Jerozolimskiej, Pan Terlikowski wytrzezwial i postanowil potepic wolnosc religijna… A nie, to tylko cytat wyrwany z kontekstu. Zyronda nadal bedzie dzialac w duchu SW II I oglupiac szeregowych katolikow.

 28. AQQ said

  130 zdjęć spod chanuki pamiętajmy!
  http://www.chabad.org.pl/templates/photogallery_cdo/aid/661744/jewish/Uroczyste-Zapalenie-Lampy-Chanukowej-w-Sejmie.htm#!1759213

 29. Cham Wiejski said

  Po co się czepiać obchodów Chanuki?
  To chyba normalne, że jak się ma braci i do tego jeszcze starszych i ukochanych, to się z nimi fetuje ich święta! Sam Jan Paweł Drugi tak nam polecił.

 30. Marcin said

  A ten na drugim planie, trochę nieostry za pedalissimusem Biedroniem to kto? Skrzypek w Knesejmie?

 31. Teres said

  re: 22
  Krew JP II do Lourdes zawiozł zydomason abp Gocłowski.
  Produkcja krwi JPII zajmuje sie zydomason kard. Dziwisz.

 32. Jan said

  Pan Nasz Jezus Chrystus został zdetronizowany przez SVII i dlatego wprowadza się nowego „bożka”. Polecam lekturę „Oni Jego zdetronizowali” – arcybiskupa M.Lefebvre

 33. marat15 said

  Tu ciekawa info.
  —-
  „..This is an interesting quote about how St. Justin Martyr believed Jews altered certain Hebrew Old Testament manuscripts to obscure prophetic references to Christ. Justin was not alone in this view.
  “The story of the Septuagint [the Greek translation of the Old Testament], as told in the Letter of Aristeas, is summarized by Justin Martyr (c AD 160), who evidently regards the Septuagint version as the only reliable text of the Old Testament.
  Where it differs from the Hebrew text, as read and interpreted by the Jews, the Jews (he says) have corrupted the text so as to obscure the scriptures’ plain prophetic testimony to Jesus as the Christ (First Apology, 67.3.).” (F.F. Bruce, The Canon of Scripture, p. 70).

  http://www.mostholyfamilymonastery.com/E-Exchanges.php

  „..Jest tu ciekawy cytat o tym, jak Święty Justyn Męczennik uważał ,ze Żydzi zmienili niektóre hebrajskie rękopisy starotestamentowe aby przesłonić prorocze odniesienia do Chrystusa.
  Justin NIE byl odosobniony w tej opinii.
  „Historia Septuaginta, [greckie tłumaczenie Starego Testamentu], jak zostalo to powiedziane w Liście Aristeasa, jest podsumowana przez Justyna Męczennika (c AD 160), który ewidentnie uwaza , ze wersje Septuaginta jako jedyny, wiarygodny tekst Starego Testamentu .
  W przypadku gdy różni się od tekstu hebrajskiego, jako czytanego i interpretowanego przez Żydów, Żydzi , (mówi Justin) przemienili oni tekst tak, aby przesłonić oczywiste prorocze świadectwo Pism odnoszace sie do Jezusa jako Chrystusa (Pierwsza Apologia, 67,3).”. (FF Bruce, kanon Pisma Świętego, str. 70).

 34. marat15 said

  swoja droga czytalam ostatnio artykul o nawrocenie sie Glowengo rabina Rzymu Izraela Zolli w 1945 roku. Bardzo ciekawe swiadectwo, warte przeczytanie. ten czlowiek droga dlugich, zmudnych ale UCZCIWYCH poszukiwan doszedl do wniosku ze Prawda jest w KK i ze tylko tam jest droga do zbawienia. Ciekawa jest reakcja jego ziomkow na jego nawrocenie.
  „….Aby uniknąć zamieszania spowodowanego obecnością dziennikarzy, chrzest odbył się 13 lutego 1945 r. w prywatnej kaplicy przy zakrystii rzymskiego kościoła S.Maria degli Angeli.
  Na chrzcie obecnych było tylko 15 najbardziej zaufanych osób. Izraele Zolli przyjął imię Eugenio a jego żona Maria.
  W nocy zatelefonował do niego korespondent agencji informacyjnej ze Stanów Zjednoczonych z zapytaniem, czy rzeczywiście przyjął chrzest w Kościele katolickim. Zolli odpowiedział twierdząco.
  Następnego dnia wszystkie najważniejsze dzienniki w USA i Europie opublikowały wiadomość, że Główny Rabin Rzymu stał się katolikiem.
  Zolli mieszkał blisko Synagogi. Kiedy rozeszła się wieść o jego przejściu do Kościoła katolickiego, zaczął otrzymywać telefony pełne pogróżek i wyzwisk. Hebrajski miesięcznik ukazał się w żałobnej szacie graficznej. W tej sytuacji zagrożenia, Zolli był zmuszony jak najszybciej wyprowadzić się ze swojego mieszkania. Żona z córką znalazły schronienie w jednym z klasztorów, a prof. Zolli zamieszkał przejściowo na Uniwersytecie Gregoriańskim.
  Został przyjęty razem z żoną na audiencji prywatnej przez papieża Piusa XII. Wzruszeni, wyrazili swoją radość i wdzięczność Ojcu Św., a także przebaczenie i miłość do wszystkich Żydów, którzy ich po chrzcie znienawidzili. „Po chrzcie – mówiła Emma – nie potrafię nikogo nienawidzić, kocham wszystkich”.
  Podczas swojego pobytu na Uniwersytecie Gregoriańskim, Zolli był odwiedzany przez wielu przyjaciół i wrogów.
  Zjawili się również wpływowi amerykańscy Żydzi, którzy nakłaniali Zollę do powrotu na łono judaizmu, ofiarując mu KAZDA SUME PIENIEDZy, jaką by tylko sobie zażyczył. On jednak z wielkim spokojem zdecydowanie odmówił.
  Zgłosili się również prominentni protestanci, którzy sugerowali Zolli, aby jako naukowiec i głęboki znawca Biblii, wykazał, że dogmat o prymacie papieża nie ma podstaw w Piśmie św. Zolli odpowiedział pisząc książkę pt. „Petrus”, w której, w oparciu o teksty Pisma św., udowodnił biblijne fundamenty prawdy o prymacie św. Piotra i każdego papieża.
  Zolli mówił: Ponieważ protestowanie nie jest świadczeniem, nie zamierzam niepokoić nikogo pytaniem: Po co czekać 1500 lat, żeby zaprotestować? Kościół katolicki był przez piętnaście stuleci uznawany przez cały świat chrześcijański za prawdziwy Kościół Boga. Nikt nie może bez zażenowania przekreślić tych 1500 lat i powiedzieć, że Kościół katolicki nie jest Kościołem Chrystusa. Mogę zaakceptować tylko ten Kościół, głoszony wszystkim stworzeniom przez moich przodków, dwunastu Apostołów, którzy, podobnie jak ja, wyszli z Synagogi…”
  http://arkapana.republika.pl/rabin.html
  Swoja droga napisal on, ze ST jest jakby zaszyfrowanym telegramem Boga do ludzi , a Jezus Chrystus jest tym kodem/kluczem ,ktory pozwala go odszyfrowac.
  Nowy Testament jest wypelnieniem sie ST.

 35. @ 3, 7, 17, 19, 21 (kurde, chyba zagram w Express Lotka) 😉
  Raz w 2002 bodajże roku, na łamach „Tylko Polski” Bubla był artykuł zatytułowany „Papież jest Żydem”, gdzie jego pochodzenie było dość dobrze udokumentowane, ale nie dysponuję już tym numerem żeby zrobić przedruk, bo mi go Policja skonfiskowała przed laty, a koszerny Sąd orzekł przepadek. Dużo czasu minęło, ale z pamięci to JPII był synem Rusina (Łemka) o kresowym, oryginalnym nazwisku rodowym Wojtyłło oraz ukraińskiej Żydówki z rodu Katz, jak już tu wspomniano, która po ewakuacji z pogromów na teren Polski zmieniła nazwisko na Kaczorowska /tu mi tedy nie pasuje tylko, jak jej syn mógł się nazywać Lolek SCHOLTZ – może ktoś to wyjaśni?
  JPII bratał się ze wszelkimi innowiercami, ale na katolickich lefebrystów to wypiął dupę (ekskomunika), wszystkie episkopaty bezwstydnie obsadzając parchami! Jakby tego było mało, to jeszcze był pedofilem, któremu aż się łapy trzęsły z podniecenia, jak się zbliżał do naszych latorośli!
  Ekumeniczne szaleństwo Asyżu skończyło się powodzią, tak jak i w tej grocie z Lourdes, kolego @21. Za całokształt ‚zasług’, ‚starsi bracia’ medialnie nagrodzili papę Wojtyłę, czyniąc zeń idola kompletnie zbałamuconego motłochu – wręcz autonomicznego, soborowego bożka! Czy samo to katolikom w dobie antychrystianizmu nie wydało się PODEJRZANE??? Cóż – ludzie u nas nie myślą… Ale, dla relaksu i poprawy humoru mogę wszystkim polecić pewien zaspamowany (głównie przez czerwonych i tęczowych lewaków oraz gówniarzy) blog pt. „Jan Paweł II gwałcił małe dzieci – o wolności słowa i głupocie”. (Niektórzy z nich to mieli iście kosmiczne, odjechane pomysły – np. „Jan Paweł X jebał mastodonty”… 😆 ) Wszelkie zaś ‚cuda’ ‚naszego’ papieża, wynikają z idolatrycznej stymulacji niższego i Wyższego Ja – ot, HUNA się kłania i wszycho! 🙂

  @ 26
  Pani Marto, buddyzm nie jest taki zły – zwłaszcza buddyzm zen, który dla człowieka rozsądnego potrafi być praktyczny do życia (ściąganie energii i praca z nią). Trzeba tylko uważać, by nie przeholować z medytacją, bo jak czyjś mózg NA STAŁE przejdzie w stan alfa, to nie tylko lepiej się przyswaja wiedzę będąc ‚olłejs hepi’, ale i jest się ok. 25 razy bardziej podatnym na sugestie (sic!), tracąc motywację czynu i życiowy krytycyzm dorosłego.
  A w obłędnym koszmarze natłoku obcych ras jest jeden mały plusik: wykwintna azjatycka kuchnia – żółtkowska i hinduska (choć tu największym uznaniem mas niewątpliwie cieszą się ekspresowe, tureckie kebaby).

 36. Marucha said

  Re 35:
  Wszystko, co nie jest nauką Chrystusa, jest złe.
  Buddyzm to z pozoru łagodna filozofia życiowa, a w rzeczywistości czczenie demonów. Podobnie jak religie hinduskie.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: