Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  kontra o Jad węża w „Desideratio deside…
  corintians o Ławrow: nazywanie NATO sojusze…
  Lily o Szczytowanie przed dołowaniem
  corintians o Koncepcja goni koncepcję
  Gazda o Realne problemy z ukraińskimi…
  kontra o Jad węża w „Desideratio deside…
  Emilian58 o Gaz za ruble, kto przegra…
  kontra o Jad węża w „Desideratio deside…
  bryś o Wolne tematy (48 – …
  Mietek o Szczytowanie przed dołowaniem
  Olo o Szczytowanie przed dołowaniem
  osoba prywatna o Wolne tematy (48 – …
  Emilian58 o Rozmowy małżeńskie Wielomskich…
  mironik o Wolne tematy (48 – …
  Kura domowa o Wolne tematy (48 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Kolaboranci znów w gotowości

Posted by Marucha w dniu 2012-12-13 (Czwartek)

Szanowni Państwo!

Jutro 13 grudnia – święto naszych okupantów. Dlaczego naszych okupantów? Occupatio, to po łacinie zawłaszczenie – albo rzeczy niczyjej, albo rzeczy cudzej. Skoro zawłaszczyć można każdą rzecz – to znaczy, że zawłaszczyć można również Rzeczpospolitą. A kiedy Rzeczpospolita jest zawłaszczona, czyli okupowana? Wtedy, gdy jakaś banda pozbawia obywateli Rzeczypospolitej politycznej suwerenności, to znaczy – możliwości życia po swojemu.

Jak wiadomo, w roku 1944 Polska została okupowana przez Związek Radziecki. Ostatnie słowo w sprawie losów naszego kraju i losów naszego narodu miał Józef Stalin. Oczywiście Józef Stalin nie decydował osobiście o wszystkich sprawach. Miał mnóstwo pomocników, którym ta rola nie tylko bardzo się spodobała, ale nawet stała się dla nich tytułem do jakiegoś poczucia wyższości względem całej reszty narodu.

Ci pomocnicy Józefa Stalina dopuścili sobie do głowy, że są mądrzejsi i szlachetniejsi od całej reszty i z tego tytułu należy im się nadrzędna pozycja. Krótko mówiąc – pomocnicy Józefa Stalina, a potem pomocnicy Leonida Breżniewa uznali się za coś w rodzaju szlachty. Było to oczywiście niesłychane uroszczenie, bo ani umysłowo, ani tym bardziej moralnie nie reprezentowali wyższego poziomu. Przeciwnie – pomocnicy sowieckiego okupanta, którzy zresztą zorganizowali się w Polską Zjednoczoną Partię Robotniczą, nawet jeśli byli wykształceni, pod względem moralnym stali niżej od przeciętnej krajowej. Tego właśnie wymagał od nich okupant – żeby w każdej chwili, na każde jego żądanie, byli gotowi nie tylko do każdej podłości, ale nawet – do każdej zbrodni.

Oczywiście u każdego poziom tej gotowości był inny. Jedni byli gotowi na wszystko, podczas gdy inni – nie. I kiedy znaczna część, a może nawet większość społeczeństwa polskiego podjęła próbę poszerzenia zakresu suwerenności, to znaczy – odwojowania dla siebie chociaż części zawłaszczonego przez okupanta kraju – niektórzy partyjni przyłączyli się do tej walki, podczas gdy inni – bez wahania stanęli po stronie okupanta.

13 grudnia 1981 roku pokazał, że nasi okupanci zewnętrzni dochowali się całkiem licznej rzeszy kolaborantów, którzy autentycznie cieszyli się ze zdławienia wolnościowego zrywu narodowego. 13 grudnia 1981 roku pokazał, że nie istnieje już jednolity naród polski. Pokazał, że na terytorium państwa polskiego żyją obok siebie dwa narody: tradycyjny naród polski i wykorzenione plemię kolaborantów, gotowych współpracować, a właściwie – wysługiwać się każdemu okupantowi w nadziei, że powierzy im on rolę nadzorców narodu polskiego.

I właśnie dlatego, kiedy Związek Radziecki przestał istnieć, kolaboranckie plemię zaczęło gorączkowo rozglądać się za nowym okupantem, któremu mogłoby zaofiarować swoje usługi w zamian za zachowanie nadrzędnej pozycji społecznej. Nieprzypadkowo kontynuatorzy prawni dawnych organizacji kolaboranckich jednym susem wskoczyli do pierwszego szeregu stręczycieli nowego okupanta, który wprawdzie nie stosuje brutalnego terroru, ale przede wszystkim dlatego, że nie jest to konieczne – bo formacje kolaboranckie są na tyle silne i wpływowe, że okupacja może być utrzymywana bez terroru.

I cóż za zbieg okoliczności! Dokument prawno-międzynarodowy, określający charakter i kształt nowej okupacji, został podpisany również 13 grudnia – tyle, że nie 1981 roku, tylko w roku 2007. Mówię oczywiście o traktacie lizbońskim, który wszedł w życie 1 grudnia 2009 roku dzięki ratyfikacji przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego, do której został on upoważniony przez Sejm w głosowaniu przeprowadzonym 1 kwietnia 2008 roku.

Ponieważ traktat lizboński jest aktem prawno-międzynarodowym , w następstwie którego Polska weszła na drogę utraty niepodległości i suwerenności politycznej – dzień 13 grudnia może być bez żadnej przesady uznany za święto naszych okupantów, bo – jak wspomniałem – łacińskie słowo: occupatio oznacza zawłaszczenie. Dlatego właśnie coraz więcej ludzi, coraz to nowe środowiska społeczne odnoszą wrażenie, że coraz mniej od nich zależy, że o losie naszego kraju i o losie naszego narodu w coraz mniejszym stopniu decydujemy my, a w coraz większym – nasi okupanci, którym wysługuje się po staremu rosnące w siłę plemię kolaborantów.

Stanisław Michalkiewicz
http://www.michalkiewicz.pl

Komentarzy 20 do “Kolaboranci znów w gotowości”

 1. Brat Dioskur said

  „Jutro 13 grudnia – święto naszych okupantów”

  Jakich znowu okupantow? Sowieci sie juz dawno wycofali natomiast obecnie panujace nam wladze zostaly wybrane w powszechnych i demokratycznych wyborach.Aaaaa…. ze sie nie kazdemu podobaja ,co? Trudno ,ich elektorat okazal sie najliczniejszy wiec oni objeli wladze ,Oczywiscie byly tez inne opcje ,ale ich elektorat wolal zostac w domu liczac na tzw. reszte z piatki.Reszta ta zas okazalo sie rowna ZERU!

 2. Reblogged this on ZYGFRYD GDECZYK.

 3. Adam said

  Brat Dioskur, ty się dobrze podrap w swoją kiepełe, i zastanów się jakie brednie wypisujesz. Twój wpis świadczy o sposobie myślenia jak u infantylnej panienki, nieświadomej realiów, albo lubisz a może musisz prowokować.

 4. Stolnik said

  http://www.echochrystusakrola.net, 3.11.2012

  W odpowiedzi na „List Episkopatu Polski na Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata”, Pan Jezus mówi:

  ” Niech zapytają swego anty-narodowego rządu pracującego w Polsce dla wrogów waszych i Moich. TEN RZĄD NIE PRACUJE NA CHWAŁĘ MOJĄ ANI DLA DOBRA NARODU POLSKIEGO, KTÓRY NIE POSŁUCHAŁ I NIE ODDAŁ GŁOSÓW NA ZAPRZYJAŹNIONĄ TZW. WASZĄ PATRIOTYCZNĄ PARTIĘ. Wtedy „fałszujący” wyniki wyborcze mieliby utrudnioną pracę.
  Dlatego w wielkiej mierze winne są media katolickie pracujące w Polsce, że nie sugerowały sposobu głosowania, tylko milczały. Ja też teraz milczę i nie ujmę się w ich obronie. Jak Kuba Bogu – tak Bóg Kubie według waszego przysłowia. W kościołach duchowni powinni zachować się jak patrioci i mówić tylko PRAWDĘ. Powinni uczyć naród, aby szedł za PRAWDĄ. A teraz Ja proszę, Ja błagam :
  CHCĘ WAM POMÓC, ALE TYLKO JAKO WASZ KRÓL, A DUCHOWNI NADAL MILCZĄ.
  Więc miejcie pretensję, że pracy nie macie, do duchowieństwa polskiego i polskojęzycznego i do rządu anty-narodowego.
  JA I TAK BĘDĘ KRÓLEM WASZYM, BO UMIŁOWAŁEM TEN NARÓD ALE ŻAL MI JEST WAS, BO PO KATAKLIZMACH NATURALNYCH, GOSPODARCZYCH, POLITYCZNYCH I PO WIELKIEJ UTRACIE LUDZI. UPRZEDZAM WAS, ŻEBY NIE BYŁO, ŻE NIE WIEDZIELIŚCIE. Niech nie będzie kolejny raz: POLAK MĄDRY PO SZKODZIE i niech nikt nie mówi na was: POLAK GŁUPI PRZED SZKODĄ I PO SZKODZIE. TYLE LAT WAS PROSZĘ. TYLE LAT NAD WAMI SIĘ LITUJĘ, A WY TYLE LAT CIERPICIE I DALEJ CHCECIE CIERPIEĆ PRZEZ ZANIEDBANIA WASZE I LENISTWO A KOŚCIOŁY SĄ PUSTE ZAMIAST WYMAGAĆ OD PROBOSZCZÓW I BISKUPÓW, ABY MODLILI SIĘ Z WAMI NIEUSTANNIE.
  I co z tego, że dużo ludzi nie pracuje, jak w dalszym ciągu są puste kościoły, w których mieszkam i oczekuję wynagradzania za grzechy i oczekuję na rozmowy z wami.
  Aj, wy Polacy, Polacy,
  zawsze będziecie biedacy,
  bo nie słuchacie Boga
  i dlatego ciągle ogarnia was trwoga.
  A Ja marzę uczynić przyjaciółmi was,
  żeby nie było lamentowania kolejny raz.
  Całe Niebo płacze nad Polakami,
  bo ten naród został przez Boga wybrany.
  A ten naród nadal ulega demonowi.
  Kłócą się między sobą i ciągle nowi
  krytycy powstają i walczą przeciw sobie.
  Katolicy a złorzeczą w złośliwej mowie.
  Nie będę więcej wam powtarzał
  liczcie na siebie a pracy macie nawał.
  Bóg Ojciec, Bóg Syn i Bóg Duch Święty
  patrzy i czeka, bo Episkopat w Polsce jest nieugięty.
  Jezus Chrystus – KRÓL WSZECHŚWIATA”.

 5. Brat Dioskur said

  re3@Adam

  Zgaduje,ze byles jednym z tych ,ktorym w dniu wyborow nagle zachcialo sie pieczeni z grilla.No to upiekles nawet ich dwie,tylko ze ta druga,bardziej wypieczona, jest wlasnie ze smakiem palaszowana przez owych… mitycznych okupantow!Sam zas zostales z musztarda ,tylko obiadu znikad…

 6. Griszka said

  @1
  „Jakich znowu okupantow? Sowieci sie juz dawno wycofali natomiast obecnie panujace nam wladze zostaly wybrane w powszechnych i demokratycznych wyborach.Aaaaa… ze sie nie kazdemu podobaja ,co?”

  Kto powiedział, że okupować czyjś teren można wyłącznie za pomocą czołgów i tym podobnych ? W starym stylu. Szczególnie, że istnieją narzędzia bardziej wyrafinowane w postaci różnych narzędzi inwigilacji i przymusu bezpośredniego, którymi dysponuje Milicja Obywatelska i usłużne sądy. To wystarczy do gnojenia tych co się wychylą za nadto i głośno wyrażą swoje oburzenia. A reszta stada się tym nie zainteresuje, bo obsadzone konfidentami media pilnują, żeby ludzie żyli w stanie permanentnego ogłupienia. To są oczywistości. Nie odkrywam Ameryki.
  A kto steruje tym marionetkowym rządem ? Przecież Tusk i cała reszta to chłoptasie, które mają robić dobre wrażenie w telewizji i biegać na każdy rozkaz ‚gabinetu cieni’..
  Nie wiem też czy Pan ironizuje czy tak na serio, ale Michalkiewicz nie jest żadnym zwolennikiem demokracji:

  http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=1689
  Czas się rozliczyć
  „Stanowczo monarchia jest ustrojem i lepszym i tańszym. Lepszym – bo nie trzeba co 5, a właściwie co 4 lata rozhuśtywać emocjonalnie całego społeczeństwa, by – doprowadzone do stanu onieprzytomnienia – wybrało 460 filutów, którzy przez 4 lata będą wysilali swoją pomysłowość, by – po pierwsze – trwale rozwiązać sobie własne problemy socjalne i po drugie – by zapewnić możliwość dojenia Rzeczypospolitej, tzn. – współobywateli tym wszystkim, którzy im w zdobyciu tego stanowiska pomogli. I rzeczywiście – widać gołym okiem, jak z kadencji na kadencję powiększa się liczba osób na utrzymaniu państwa. Już dawno przestały wystarczać na to niemałe przecież podatki, więc kolejne rządy, bojąc się bardziej obciążyć pokolenia aktualnie żyjącego, zadłużają pokolenia następne z szybkością co najmniej 3 tys. złotych na sekundę – bo w takim właśnie tempie przyrasta polski dług publiczny”

 7. Miodzio said

  To dla Dioskura zbyt skomplikowane…

 8. marat15 said

  kolaboranci chca zniszczyc ten kraj poprzez wrzucenie go bezposrednio w paszcze lwa na poazrcie.
  Zdrajca i kolaborant tusk dopomina sie aby Polska koniecznie weszla w sfere tonacej euro.
  Jka dlugo jeszcze ludzie pozwola aby zdrajcy i kolaboranic rzadzili tym krajem??
  pewnie poki beda z glodu kamienie gryzc i pod golym niebem spac.
  Moze wtedy sie obudza ??
  http://www.fronda.pl/a/donal-tusk-za-tym-by-polska-jak-najszybciej-weszla-do-strefy-euro,24481.html

 9. Easy Rider said

  Michalkiewicz dobrze pisze, chociaż tak do końca nie jestem pewien, komu służy. Akurat ten artykuł jest w porządku, może szkoda tylko, że autor nie poszedł dalej i nie nazwał po imieniu tego „wykorzenionego plemienia kolaborantów”. Ponadto, czytając między wierszami, czyż nie można dojść do wniosku, że okupanci z 13 grudnia 1981 i dzisiejsi z Eurokołchozu są sterowani przez ten sam ośrodek władzy światowej?

 10. Panie Gajowy. Po co się parać pracą? Lepiej zostać sędzią czy komornikiem i kraść.
  http://bogdangoczynski.nowyekran.pl/post/82937,jak-tepa-mafia-wymiaru-robi-polakow-w-trabe

 11. — Do Pan Brat Dioskor na 1-ce i pozniej , Pan mial propozycje zachowan przed ostatnimi wyborami , ja swymi wpisami popieralem jako sluszne , ale nanonka by rozbijac wszelkie inicjatywy inne niz bojkotowanie , nie pozwolila na zadna dyskusje .Nie chcialem narazac sie na bluzgi otumanionych niemadrych i hasbary , i ustapilem , Pan Dioskur chyba tez . Realizacja propozycji powyzszych nie obalila by wladzy sprzedawczykow , ale co pisze tez Pan Stolnik , mialaby utrudnienie w falszowaniu . Po drugie , opozycja patriotyczna mogla by policzyc swoje sily i mozliwosci . po trzecie : gdyby Kosciol zechcial tym razem pomoc , rozbita na co najmniej 5 czy 6 formacji patriotyczna prawica i podobni (nie nazywam) , dmuchnela by w jedna trabe , moze by mury Jerycha runely . po czwarte bezczynnoscia liczeniem na Opatrznosc Boza nie zmienimy zlego porzadku , trzeba szukac z wiela zlego , co lepsze .
  Co zyskalismy na ostatnim bojkocie ? Czy ktos podjal sie oceny takiej nas postawy ?
  Pan Adam Miodzio i podobni , ublizajacy Panu Dioskorowi , nie powiem
  w co powinni sie podrapac .

 12. — nie nanonka tylko nagonka — przepraszam

 13. Bozydar said

  „Czerwona elita” ktora rzadzi naszym krajem od wojny, to synowie krawcow, parobcy folwarczni, szewcy lub kryminalny element, ktory egzystowal na obrzezach przedwojennego panstwa polskiego, polanalfabeci, jak ten przyglup Walesa oraz kapusie!
  Gdy ze Wschodu przybyli „wyzwolic” nas im podobni, ci miejscowi skorzystali z okazji, zeby dorwac sie do koryta, [raz zdobytej wladzy nie oddamy, teraz kurwa my…], dlatego teatr, ktory odegrano na naszych oczach [okragly kant, magdalenka, wybory], trwa nadal, ci kryminalisci powtarzaja z uporem czlowieka po ideologicznej sowieckiej lobotomii, ze to oni sa nasza elita lecz wystarczy posluchac co ci towarzysze mowia, jak mowia, nawet gdy to juz trzecie pokolenie.
  Mojego ojca w latach siedemdziesiatych odwiedzali oficerowie LWP [ major i podpulkownik], ktorych rodzice byli pracownikami folwarcznymi a oni w podartych butach, obdarci, chodzili przed wojna do szkoly, wtedy powszechnej. [nie mam nic przeciwko awansowi spolecznemu ludzi zdolnych ale nie kosztem zycia innych]
  Jak nas armia czerwona ‚wyswobodzila” od ucisku burzuazyjnego, oni potem juz jako klasa przyszloscowa i przodujaca, poszli do szkoly oficerskiej, stajac sie lumpen elita o mentalnosci zlodzieja, poniewaz dziejowa sprawiedliwosc tego wymaga.
  Jako oficerowie powinni miec oglade towarzyska itd, to cos, co odroznia czlowieka z pewna doza wiedzy [ nie inteligencji – z tym sie czlowiek rodzi!], ja nawet bedac mlodym, zapamietalem ich „szorstki styl bycia”, taka inteligencja w pierwszym pokoleniu, robiona mlotkiem.
  Wdziecznosc tych oficerow czerwonym za to, ze mogli cos osiagnac w zyciu, byla znamienna, dlatego nie dziwi mnie, ze znowu wydymano Polakow, teatr, ktory sie odbywa na naszych oczach jest po to, zeby utrzymac sie przy korycie za wszelka cene, inaczej ludzie dowiedzieliby sie kim sa ci „nasi” wspaniali gangstarzy, udajacy politykow, jakie kanty popelnili w przeszlosci i teraz, ile zbrodni popelnili, ile zdrady, ile zwyklego zlodziejstwo – mimo, ze wiemy duzo. Wybierzmy przyszlosc – powiedzial Stoltzman w czasie kampani wyborczej – tak, zapomnijcie kim jestesmy i kim bylismy, i skad pochodzimy……. a my was urzadzimy znowu!!! W Polsce bardzo niewielu zdrajcow ukarano, jestesmy przeciez tolerancyjni!
  Jak moglaby wygladac nasza terazniejszosc gdyby rzadzili Prawdziwi Polacy, a nie podejrzani osobnicy o mentalnosci Hunow, ktorych ojczyzna jest skrytobojstwo, podstep, zlodziejstwo czy wreszcie gangsterzy z KC KPZR w Sowietach [sto jader, jeden zab]. W otwartym starciu ci ludzie nie maja zadnych szans, ani na argumenty [socjalizm z naukowego punktu widzenia jest nielogiczny!!!] ani w walce, bo to sa tchorze jak kazdy bandyta, zabijali nocami strzelajac w potylice. Kiedys lider plemienny musial wykazac sie sprytem, inteligencja, sila i odwaga zeby przewodzic ludziom, dzis zazwyczaj niewielkiego wzrostu „konusy” [ kompleksy?], przy pomocy sztabu oszustow [PR], staja sie liderami i bohaterami.
  Czy istnieje wymierna kara za to, ze grupa oszustow i mordercow przejmuje kraj i niszczy substancje danego narody, bedac na uslugach innych, bardziej bezwzglednych potworow? Zabijesz miliony – zdobywca, zabijesz jednego – morderca!
  Czy istnieje adekwatna kara za wojny, za lzy, za krew, za cierpienie malych dzieci, za ponizenie innego czlowieka, za obcinanie konczyn czy przecinanie pila, za pseudomedyczne eksperymenty w obozach?
  Czy ci, ktorzy to czynia, zasluguja na miano ludzi, czy tacy „ludzie” maja sumienie, cos, co odroznia nas od krwiozerczych stworzen?
  Czy ci ludzie maja cos, co nazywamy wstydem, po tym co uczynili, nadal bezczelnie pokazujac swoje facjaty w telewizorku?
  Gdzie jest granica przyzwoitosci tych skurwysynow [przepraszam synow prawdziwych kurew], ktorej zwykly czlowiek nie przekroczy?
  Mowi sie, ze dzieci nie odpowiadaja za czyny rodzicow, jesli tak, dlaczego nie oddadza tego, co dzieki przywilejom bandytow, taty i mamy zdobyli, np. Szechter?!
  Kiedy wreszcie bedziemy wolni od takich „ludzi” jak Tusk, Miller, Borowski, Balcerowicz czy ten pseudochrzescijanin Gowin, kto glosuje na tych bezwzglednych i cyniczntch graczy bez serca , bez jakiegokolwiek talentu ale z gigantyczna bezcelnoscia – podobnie myslacy czy ci, ktorych oni wyprali z przyzwoitosci ?
  Czy my jako Narod nie mamy w sobie dosc dobrej, silnej woli i charakteru aby odsunac od koryta tych szubrawcow, ktorzy oszabrowali nas jak najezdzcy, wyrzucajac mlodych ludzi w poszukiwaniu pracy z kraju?
  Czy oni za tzw,. prywatyzcje dostaja cos na prywatne konta?
  Politycy jako nasi reprezentanci, powinni dzialac dla dobra ogolu, jezeli tego nie robia, to czyje dobro i interesy reprezentuja, lupiac nas?
  A jezeli jestesmy demokracja powinnismy ich zmiesc z powierzchni bo dzialaja na nasza szkode – a moze to jakis specyficzny polski masochizm, cierpiec w milczeniu?
  Rzadzi nami najlepiej zorganizowana mafia w historii, poniewaz ludzie wybieraja ich w teoretycznie wolnych wyborach, znaczy to, ze godza sie na ich mafijne metody, oni zas dokrecaja nam srube – czy tak wyglada dzialanie dla naszedgo dobra??
  W polityce nie ma przypadkow a jesli sa, to zaplanowane!!!
  To jest celowe niszczenie naszej ojczyzny przez bezwzglednych, smiertelnych wrogow naszej egzystencji, wewnetrznych i zewnetrznych, no i tansze niz wojna, robione rekoma agentow, ktorzy wczesniej robili sowieckiego druta , dzisiaj unijnego,.Podlosc, nikczemnosc i stare przyzwyczajenia sa jak druga natura tych gangsterow!

  Sadze, ze Chiny [ Azja???], ktore pojawily sie prawie nagle [biblijny krol poludnia?] jako mocarstwo, odegraja kluczowa role w przyszlosci, zly zabija zlego, tak bylo wiele razy w historii.

 14. Griszka said

  @9 Easy RIder:
  „że autor nie poszedł dalej i nie nazwał po imieniu tego “wykorzenionego plemienia kolaborantów”. W każdym artykule nie jest w stanie wszystkiego omówić. Michalkiewicz gra w otwarte karty i często wspomina kto tak naprawdę potrząsa tym padołem.

 15. kowalski said

  a mnie się wydaje że Rosja i Rosjanie zostali nam jako odwieczni wrogowie wykreowani przez obecne elity POPISowe-tak im jest wygodnie i pasuje do załozonego scenariusza wywłaszcenia Polaków ,kreując im jednocześnie wroga nr1 -Rosję .
  Tymczasem to „Inni” „przejmuja za friko polski handel ,banki,przemysł i ziemie.Gdzie ty Polaku durny widzisz tu Rosję i Rosjan ????????.
  Trzeba być ostatnim kiepem i niekumatym aby nie widzieć tego historycznego kamuflarzu i prowokacji.
  Rosja ma swoje problemy i napewno jej nie trzeba nowych terytoriów i polskich „Panów””
  mamy do Rosji pretensje o kresy ;a czego bysmy tam teraz szukali ,co by sie tam teraz działo „”
  myslicie że nas Ukraińcy oczekują ??.
  Mysleć ,mysleć PolACY a nie dawać sie oszukiwac własnym patriotom.
  Co Ci patrioci zrobili z Polską,z polską gospodarką ,handlem,z Wami z Waszymi synami ,wnukami ;czy Im potrzebna jest tułaczka po świecie ,;za chlebem „czy potrzebny nam był Irak a teraz Afganistan ,tego WAm zaoszczędził ZSRR i Stalin ;a mogł ?????? a mo..ze nie ?.
  Myslec kurna ,mysleć!!!,a niedawać sie wpuszczać w Ruskie tematy .
  Napewno politykom rosyjskim jest na ręke aby w Polsced sie polacy żarli ,ale zapewniam że podobne życzenia maj też nasi „przyjacciele”.
  Jka słyszę tych durnych naszych pseudopatriotów to mam żal do aruzelskiego że ich choć
  na rok nie wysłał na kurację na Sybir.
  Moze wtedy byli by ptriotami z krwi i kosci tymczasem sanatoria w których przyszło im spedzić internowanie całkiem ich zepsuło no i może wątroby od gorzały z UNRY uszkodziło .

  Myslec !!.myslec głową bo to Wam jeszce się ostało !

 16. Istnieje spora grupa ludzi, którzy cieszą się Świętami Bożego Narodzenia, sprowadzając je li tylko do wymiaru – nazwę to tak – pustej tradycji. Lepią pierogi, zdobywają najprzeróżniejsze przepisy kulinarne, stroją choinkę, łamią się opłatkiem, ale tak na dobrą sprawę nie wiedzą już, dlaczego i po co to robią. Tkwią w gestach – wyzutych już z wiary – siłą impetu tradycji i wspominek z dzieciństwa. Tęsknią za czymś, czego już pojąć nie potrafią. (…) całość http://katonnajmlodszy.wordpress.com/2012/12/14/gdzie-sa-moje-okulary/

 17. Miodzio said

  Panie Bożydar…DOKŁADNIE..

  pozdrawiam
  Miodzio

 18. Niedaleko said

  Ad. 15 – Kowalski dobrze pisze,

  „myslicie że nas Ukraińcy oczekują ??.
  Mysleć ,mysleć PolACY a nie dawać sie oszukiwac własnym patriotom.
  Co Ci patrioci zrobili z Polską,z polską gospodarką ,handlem,z Wami z Waszymi synami ,wnukami ;czy Im potrzebna jest tułaczka po świecie ,;za chlebem “czy potrzebny nam był Irak a teraz Afganistan ,tego WAm zaoszczędził ZSRR i Stalin ;a mogł ?????? a mo..ze nie ?.”

  A za dużo oglądją „Taniec z Gwiazdami” i „M jak miłość” lub Kiepskich.

 19. Brat Dioskur said

  Miodzio 7 rzekl
  „To dla Dioskura zbyt skomplikowane”

  Natomiast Miodzio widzi wszystko prosto ,potrafi nawet odroznic Michnika od Mickiewicza,chociaz obu Adam.Posiadl bowiem on rzadka umiejetnosc: myslenie ryczaltem

 20. 166 bojkot TVN said

  11/GPP
  Poszedł gość na łatwiznę. Zostawił biedne 166 samo na placu boju o udział w wyborach.
  Jeśli w takiej nie błahej, ale prostej i nie grożącej śmiercią sprawie gość stchórzył, to co tu dyskutować o wszystkim innym?.
  Trzeba umieć bronić swoich poglądów, umieć je zrealizować POMIMO wszelkiej maści much, które bzyczą, włażą do ust i oczu, tną, czy piesków co głośno ujadają i usiłują zawrócić z drogi, czy wszelkiej maści świń i kretów, które kopią pod człowiekiem doły albo wręcz usiłują zeżreć.
  Dobrze,że gość się przyznał jaki mechanizm socjologiczny zahamował jego aktywność – otóż to ten sam mechanizm, z którego korzysta mniejszość etniczna w swoich mediach, co widać jak w soczewce we wszystkim co pisze Rysio.
  Sprawdzony sposób.
  Najważniejsze to robić swoje, szukać prawdy i podejmować własne decyzje.
  Bez tego będzie tak jak jest i coraz gorzej.
  Na szczęście występują jeszcze w przyrodzie ludzie jak 166. Trzeba się postarać, żeby takich było pełno w wojsku, bo to wojsko musi pomóc odzyskać Polskę Polakom.
  Zawsze tak było. Bez wojska nigdy nie było Polski

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: