Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Kar o SKANDALICZNE słowa eksperta.…
  revers o Czy tzw. „paszport szcze…
  NICK o Czy warto poddawać się masowo…
  NICK o SKANDALICZNE słowa eksperta.…
  Krzysztof M o Czy warto poddawać się masowo…
  JerzyS o SKANDALICZNE słowa eksperta.…
  NICK o Szokująca analiza krwi na żywo…
  NICK o Szokująca wypowiedź ministra A…
  NICK o SKANDALICZNE słowa eksperta.…
  bryś o 3:0 dla Łukaszenki
  jaroslawraczynski o Koniec świata
  zen o Wolne tematy (40 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (40 – …
  Us o 3:0 dla Łukaszenki
  revers o Czy tzw. „paszport szcze…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 546 obserwujących.

Niemcy: “Zoofile na rzecz Tolerancji” przeciwko zmianom w prawie

Posted by Marucha w dniu 2012-12-16 (Niedziela)

Niemiecki parlament głosował będzie dziś nad delegalizacją zoofilii. Jest ona legalna w Niemczech od 1969 roku.

Nowa ustawa mówi o tym, że “zwierzęta nie powinny być używane do osobistych czynności seksualnych ani udostępniane innym do takich czynności”.

Argumentuje się, że w ten sposób zmuszane są do zachowań sprzecznych z ich naturą. Ewentualny zakaz obcowania ze zwierzętami wprowadzałby karę grzywny za ten czyn w wysokości 25 tysięcy euro.

Pomysłodawcy projektu z rządzącej partii Angeli Merkel zastrzegają, że ustawa nie ma na celu “uczyć moralności” zoofilów, a odnosi się jedynie do ochrony zwierząt, które w wyniku stosunków seksualnych mogą odnieść uszczerbek na zdrowiu.

Grupy ekologiczne i walczące o prawa zwierząt popierają propozycję polityków, od dawna walczyły o to, aby stosunek ze zwierzęciem można było uznać za gwałt na zwierzęciu. Domagali się kar do zoofilów, na swoim profilu na Facebooku opublikowali 800 adresów zoofilów, domagając się odebrania im zwierząt. W lipcu w internetowej ankiecie ponad 93 tysiące Niemców domagało się delegalizacji zoofilii.

Przeciwko zmianom w prawie występują, oczywiście, sami zoofile. Posiadają oni nawet swoją organizację – Niemieckie Zrzeszenie Zoofilów na rzecz Tolerancji. Zoofilia zakazana jest w większości krajów europejskich z wyjątkiem Niemiec, Danii, Belgii i Szwecji. Jednak Sztokholm rozważa zmiany w prawie dotyczącym zoofilii.

http://www.autonom.pl

Komentarzy 6 do “Niemcy: “Zoofile na rzecz Tolerancji” przeciwko zmianom w prawie”

 1. RG said

  To podkreślenie Szwecji aż mi przypomniało sąsiada, który podobno… ehm.
  Claudia Roth.
  Członkini Bundestagu i przewodnicząca niemieckiej partii zielonych (Buendnis 90/Die Gruene)
  W zeszłym roku zbierała wśród deputowanych Bundestagu podpisy po notą protestacyjną w sprawie zakazu parady równości w Warszawie.
  Członkini zarządu niemieckiego związku gejów i lesbijek (LSVD).
  Pani Roth zasiada również w Radzie Nadzorczej niemieckiego stowarzyszenia Humanistische Union e.V.
  Celem stowarzyszenia oficjalnie jest propagowanie praw obywatelskich i świadomości o nich.
  Ale – Humanistische Union współpracowała i współpracuje naraz z organizacjami i stowarzyszeniami, które przez niemieckie organy ścigania i organizacje ochrony praw dzieci uważane są za lobby pedofilów.
  Jedna z tych organizacji jest stowarzyszenie AHS (Arbeitsgemeinschaft Humane Sexualitat).
  Stowarzyszenie to otwarcie domaga się legalizacji stosunków pomiędzy dorosłymi i dziećmi.
  Gleichberechtigte, einvernehmliche und verantwortliche sexuelle Handlungen dürfen – weil sie nicht schädigen – auch zwischen Erwachsenen und Kindern nicht mehr strafbar sein.
  To cytat ze statusu tej organizacji. W tłumaczeniu mówi on o tym że równouprawnione czynności seksualne wykonywane za obopólną zgodą pomiędzy dorosłymi i dziećmi nie powinny być karane,albowiem nie są szkodliwe.

  Szef tej organizacji Johannes Gloetzner w wywiadzie dla niemieckiej TV ARD powiedział dosłownie, że jeżeli jest na to obopólna zgoda to nie ma on nic przeciwko czynnościom seksualnym n.p. pomiędzy 50 letnim mężczyzną i 7 letnim dzieckiem.

  Chyba nikt trzeźwo myślący i zdrowy nie popiera takich ludzi i zwyrodnialców – ja przynajmniej na pewno nie.
  Ale Pani Roth tak bardzo domagająca się praw w Polsce dla lesbijek i gejów jakoś przez lata zasiadając w radzie nadzorczej stowarzyszenia Humanistische Union nie zawracała sobie głowy tym, że współpracuje z takimi zwyrodnialcami.
  Ktoś by może mógł pomyśleć, że może Pani Roth o tym nie wiedziała, albo ze cale stowarzyszenie HU nie miało pojęcia z kim współpracuje, ale o to okazuje się, że wiceszefowa HU Rosemarie Will skonfrontowana z faktami reporterów ARD mówi:
  “nadal zamierzamy współpracować z tym stowarzyszeniem. Walcząc o prawa obywatelskie często mamy zbieżne poglądy z ludźmi czy organizacjami, z którymi nie zgadzamy się we wszystkich punktach, ale to nie może być przeszkoda we wspólnym działaniu”!!!
  Obydwa stowarzyszenia organizowały wspólne sympozja i dyskusje na takie tematy jak – prostytucja, pornografia czy edukacja seksualna i to również po tym jak kilku członków ASH zostało aresztowanych za pedofilie.!!!
  Na jednym z komputerów członka ASH znaleziono 50.000 obrazków rozebranych czy gwałconych dzieci!!

  Przykład 2.
  Volker Beck
  Członek Bundestagu z ramienia partii zielonych (Buendnis 90/Die Gruene) i szef frakcji tej partii w Bundestagu.
  Homoseksualista, od 1987 do 1990 roku referent frakcji Zielonych w Bundestagu od spraw homoseksualizmu.
  Od 1991 do 2004 roku rzecznik prasowy niemieckiego związku gejów i lesbijek (Lesben- und Schwulenverband in Deutschland – LSVD)
  Członek steering committee of International Network of Lesbian and Gay Officials (INLGO)
  Pan Beck zadeklarował również swój udział 11 czerwca w Paradzie Równości w Warszawie i to pomimo jej oficjalnego zakazu.
  Zbierał też również razem z Claudią Roth podpisy po wyżej już wymienioną petycją, a rok temu protestował przed polska ambasada w Berlinie przeciwko zakazowi parady równości w 2004 roku.
  Otóż również Pan Beck ma bardzo dziwne podejście do pedofilów.
  W książce “Der Paedosexuelle Komplex” autora Angelo Leopardi,Volker Beck w jednym z zamieszczonych tam artykułów domaga się również zniesienia karalności pedofilii.
  Książka ta wydana na przełomie lat 80 i 90-tych uchodzi w środowisku pedofilii poniekąd jako biblia i jest źródłem argumentacji dla miedzy innymi takich stowarzyszeń propagujących pedofilie jak już wyżej wymieniona AHS.

  Ocenę powyższych postaci pozostawiam każdemu z was.
  Myślę, że Polacy powinni wiedzieć kto jutro będzie wspierał polskich gejów.
  Każdy kto zna dobrze niemiecki może sprawdzić te przytoczone tutaj informacje, wrzucając na wyszukiwarkę obydwa nazwiska.
  Źródłami są między innymi internetowa encyklopedia Wikipedia i państwowa niemiecka Telewizja ARD, także na pewno nie chodzi tu o jakieś bezpodstawne pomówienia.

  MAGNUS

  ***

  Ruch praw gejów

  W ciągu ostatnich czterdziestu lat w Ameryce i na całym świecie dokonała się prawdziwa rewolucja. W Ameryce są tysiące barów dla homoseksualistów. W każdym większym mieście w Ameryce jest wydawana gazeta dla homoseksualistów. Związki wyznaniowe wyświęcają homoseksualnych pastorów i dają ślub homoseksualnym parom. Na campusach college’ów i uniwersytetów, a nawet w szkołach średnich działają organizacje “gejów i lesbijek”. Amerykańskie Towarzystwa Psychologów i Psychiatrów uznały homoseksualizm za normalny, alternatywny styl życia. Wiele stanów i miast w USA i na świecie wydało specjalne prawa dotyczące homoseksualistów.
  Kamieniem węgielnym, na którym opiera się Ruch Praw Gejów, jest niezmienność homoseksualizmu – zgodnie z tym założeniem nikt nie może się zmienić. Opierając się na tej mitologii stworzono specjalne prawodawstwo, doktrynę religijną i programy szkolne. Jednakże osiemdziesiąt lat badań naukowych pokazało, że homoseksualizm jest zaburzeniem rozwojowym. Tego, czego się ktoś nauczył, może się oduczyć, stąd każdy może się zmienić, ponieważ nikt nie rodzi się ze skłonnościami do tej samej płci.

  Istnieją dwa ekstremalne i przeciwstawne wobec siebie podejścia do homoseksualizmu:

  Chciałbym zaproponować podejście alternatywne. Ale najpierw opowiem o Ruchu Praw Gejów i o przyczynach tak gwałtownego jego rozwoju w ostatnich latach. Aby to zrozumieć, przyjrzyjmy się programowi, strategii działania i celom tego ruchu.

  Program

  Przez całe dzieje patrzy się z góry na homoseksualistów, prześladuje się ich i wyśmiewa. Byli i są przedmiotem szyderstwa w większości cywilizowanych kultur. Religie potępiają homoseksualizm jako zachowanie grzeszne. Większość instytucji zajmujących się edukacją, leczeniem i pomocą socjalną nigdy nie pomagała ani nie dawała nadziei w uzdrawianiu homoseksualizmu. Powstanie Ruchu Praw Człowieka w latach sześćdziesiątych dwudziestego wieku przygotowało grunt dla pojawienia się Ruchu Praw Gejów, który zrodził się z potrzeby akceptacji i uzdrowienia. Instytucje społeczne, które powinny zapewnić przede wszystkim wychowanie i zrozumienie, jedynie rozjątrzały ten stan powodując kolejny ból poprzez prześladowanie i osądzanie. Z tego powodu rozzłoszczeni ludzie byli gotowi oddać życie za swoją sprawę. Dla większości osób homoseksualnych jest to sprawa życia i śmierci. Konieczność ukrywania swoich uczuć; konieczność kłamania z obawy przed utratą pracy, mieszkania czy przywilejów; konieczność prowadzenia podwójnego życia w kościołach doprowadziły do ogromnego nagromadzenia poczucia winy, wstydu i niepotrzebnego bólu. Ruch Praw Gejów powstał w celu poparcia praw i potrzeb tych uciśnionych kobiet i mężczyzn. Stworzyli oni wiele grup skutecznie promujących ich sprawę: National Gay And Lesbian Task Force, Human Rights Campaign Fund (PAC), Lambda Legał Defense and Educational Fund, Gay and Lesbian Committees for the American Psychiatrie and Psychological Associations, Parents and Fńends of Lesbians and Gays (PFLAG) itd. W ciągu ostatnich czterdziestu lat te organizacje osiągnęły zadziwiające skutki swego działania. Badania prowadzone w 1999 roku przez Gili Foundation wykazały, że ogólnokrajowe, stanowe i lokalne organizacje homoseksualistów dysponują wspólnie budżetem w wysokości ponad 92 mln dolarów. `Ale w rzeczywistości całkowite roczne wydatki na obronę gejów, pomoc socjalną i organizacje dobroczynne sięgają najprawdopodobniej około 100 mln dolarów. Ich programem jest zmiana wartości rodzinnych i systemów społecznych tak, by homoseksualiści byli traktowani jako równi, bez uprzedzeń i dyskryminacji. Ich ruch żąda równych czy `specjalnych” praw i uczciwego traktowania.

  Strategia działania

  W celu uzyskania akceptacji aktywiści homoseksualni opracowali strategię zmiany opinii społecznej odnośnie do homoseksualizmu.

  Nauka (decyzja Amerykańskiego Towarzystwa Psychiatrycznego z 1973r. O usunięciu homoseksualizmu z listy zaburzeń psychicznych

  Polityka/prawo (specjalne akty prawne)

  Rozrywka/media (promocja/wsparcie dla homoseksualizmu)

  Edukacja (uznanie zachowań homoseksualnych za normalne)

  Religia (uznanie zachowań homoseksualnych za normalne / małżeństwa jednopłciowe / wyświęcanie osób podejmujących aktywność homoseksualną)

  Aby opinia społeczna zaczęła ulegać zmianie, konieczna była zmiana powszechnego nastawienia w stosunku do tej orientacji. Aby zmienić powszechne nastawienie, potrzebowali wsparcia dzisiejszych proroków, naukowców. We współczesnym społeczeństwie, jeżeli psycholog lub lekarz przedstawi badania naukowe albo wyda oświadczenie, ogół społeczeństwa wierzy, że jest to `fakt” lub `prawda”. Tak więc członkowie Ruchu Praw Gejów najpierw podjęli działania w kierunku ogłoszenia przez psychiatrów i psychologów, że homoseksualizm jest rzeczą normalną. Po drugie zajęli się zmianami legislacyjnymi i wydaniem specjalnych aktów prawnych. Następnie wmanipulowali nas w akceptację homoseksualizmu i zachowań homoseksualnych za pośrednictwem mediów, przemysłu rozrywkowego, programów szkolnych i instytucji religijnych. W końcu ostatecznie zostałaby na nowo zdefiniowana i zniszczona rodzina.

  Oto krótka lista strategii działania:

  1. Zdefiniowanie na nowo homoseksualizmu jako stanu wrodzonego, mającego podłoże genetyczne i biologiczne, a więc nieodwracalnego.
  W 1973 roku aktywiści ruchu homoseksualnego przekonali Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne do usunięcia homoseksualizmu ze spisu zaburzeń psychicznych (Diagnostic and Stałistical Manuał of Mentol Disorders). Decyzja ta nie była oparta na faktach czy badaniach naukowych, ale na bezustannym nękaniu i nacisku politycznym wywieranym przez Ruch Praw Gejów. `Zamiast zająć się trzeźwym rozważeniem danych, psychiatrzy zostali gwałtownie wepchnięci w kontrowersję polityczną. Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne padło ofiarą bałaganu burzliwego roku, gdy wybuchające konflikty zagrażały upolitycznieniem każdego aspektu amerykańskiego życia społecznego. [.. .1 Rezultatem nie był wniosek oparty na przybliżeniu prawdy naukowej, jak dyktuje rozum, ale działanie, którego żądała ówczesna ideologia. Usunięcie homoseksualizmu ze spisu zaburzeń psychicznych stało się kamieniem milowym; zostało nagłośnione na całym świecie i użyte w celu promowania normalności homoseksualizmu. Opinia publiczna nie dowiedziała się i nadal nie wie, że wielu psychiatrów uważa homoseksualizm za stan nienormalny, który można zmienić.

  2. Skoncentrowanie się na tym, kim się jest, a nie na tym, co się robi. Osoby homoseksualne koncentrują uwagę na określaniu swojej tożsamości jako `gejów’, `lesbijek’ czy `biseksualistów” traktując to jako formę istnienia, a nie na swoim zachowaniu (współżycie seksualne dwóch mężczyzn lub dwóch kobiet). Przenosi to dyskusję z pola moralności, etyki i psychologii na arenę polityki, praw człowieka i niesprawiedliwości społecznej. Koncentrując się na tym przesunięciu, aktywiści ruchu homoseksualnego gorliwie naśladowali walkę o prawa człowieka dla Afro-Amerykanów czy ruch wyzwolenia kobiet. Jednak człowiek rodzi się z czarną skórą, rodzi się kobietą, a nikt nie rodzi się homoseksualistą. Homoseksualizm to sposób postępowania.

  3. Stworzenie nowego, pozytywnego języka i wpłynięcie w ten sposób na opinię publiczną, w celu uzyskania jej wsparcia. Poszukano nowych słów, by tworzyć bardziej pozytywny obraz homoseksualisty: `gej”, `orientacja seksualna”, `partnerzy seksualni”, `homofobia”, `alternatywny styl życia” oraz `poszukiwanie własnej orientacji seksualnej”. Ta zmiana języka była główną strategią w homoseksualnej kampanii o wolność, szacunek i specjalne prawa. Porównajcie na przykład, co lepiej brzmi: `Cześć, mam na imię Paweł i jestem homoseksualistą” czy `Cześć, mam na imię Paweł i jestem gejem”. Człowiek czuje się o wiele lepiej mówiąc, że jest `gejem”. Daje to osobie homoseksualnej poczucie samoakceptacji i normalności. Niektórzy czytelnicy mogą pamiętać, że przed laty poprawne politycznie określenie brzmiało: `preferencje seksualne”. Stratedzy gejowscy uświadomili sobie, że określenie `preferencja” implikuje możliwość wyboru, więc szybko porzucili to określenie zastępując je `orientacją”. Tak narodziła się `orientacja seksualna”. Oczywiście to określenie implikuje, że seksualność człowieka nie jest sprawą wyboru, ale stanem wrodzonym. Sprytne, ale fałszywe. Nikt nie wybiera bycia homoseksualistą. Stan ten jest rezultatem połączenia wpływu wielu czynników. Każdy jednak może wybrać zmianę, ponieważ nikt nie rodzi się takim. Tego, czego się nauczono, można się oduczyć. Homoseksualizm nie jest wesoły (gay} ani zły {bad), ale smutny {sad, SSAD – syndrom zaburzenia więzi z własną samą płcią).

  4. Uchwalenie nowych praw i zniesienie starych praw sprzeciwiających się celom Ruchu Praw Gejów. W lipcu 1993 roku ponad 100 miast uchwaliło prawa dla homoseksualistów. W listopadzie 1999 roku 11 stanów gwarantowało osobom homoseksualnym specjalne prawa i wybrano około 200 urzędników państwowych, którzy otwarcie przyznawali się do swojego homoseksualizmu. Ich celem jest uzyskanie akceptacji, sprawiedliwego traktowania i promowanie planów ruchu homoseksualnego.

  5. Ukazywanie społeczności homoseksualnej jako naturalnej i normalnej. Ruch Praw Gejów bardzo rozważnie dobiera osoby występujące na publicznych spotkaniach, uczestniczące w działalności politycznej i występujące w mediach. Chodzi o to, by byli postrzegani w pozytywnym świetle, jako jeszcze jedna uciśniona mniejszość. Ale jak przedstawiłem to wcześniej, zachowania homoseksualne nie są ani normalne, ani naturalne. Ich skutkiem są choroby, uzależnienia i poczucie bycia nieszczęśliwym.

  6. Organizowanie demonstracji. Sporą część sukcesu ruch gejowski zawdzięcza umiejętnemu organizowaniu demonstrant, planowaniu wielkich wydarzeń i przerywaniu publicznych wystąpień swych przeciwników. Jego zwolennicy stosują następujące taktyki: nękanie, niszczenie reputacji, wrzaski i ogólne niszczenie tych, którzy sprzeciwiają się ich planom i wierzeniom. W latach 70. i 80. ubiegłego wieku ich postępowanie było bardziej niszczące. W latach 90. stało się bardziej przemyślane politycznie; ich ataki stały się o wiele subtelniejsze, działanie dokonuje się w ramach systemów politycznych, edukacyjnych, religijnych i w mediach na całym świecie. Ruch gejowski dysponuje dużymi pieniędzmi, jego członkowie są przeważnie dobrze wykształceni, mają dobrą pracę i nie mają dzieci na utrzymaniu.

  7. Promowanie nauczania, że homoseksualizm jest normalnym, alternatywnym stylem życia. Na lekcjach wychowania seksualnego oraz w programach edukacyjnych dotyczących HIV/AIDS zwykłym, zdrowym uczniom przedstawia się homoseksualizm jako normalny, alternatywny styl życia. W 1992 roku Amerykańska Akademia Pediatrii podała, że prawie 26 procent dwunastolatków `nie jest pewne” swej orientacji seksualnej. Ta liczba spada o 5 procent, jeżeli chodzi o siedemnastolatków. Jak widać, mówienie o normalności homoseksualizmu w tak młodym wieku na wychowaniu seksualnym i w książeczkach dla dzieci (Daddy’s Roommate – Współlokator tatusia, Heather Has Two Mommies – Heather ma dwie mamusie i Glona Goes to Gay Pńde – Gloria idzie na paradę gejów) mogą zachęcić niepewnego ucznia do zainteresowanie się homoseksualizmem.

  8. Promowanie homoseksualizmu poprzez organizacje w szkołach. Aktywiści ruchu homoseksualnego od lat propagują swoje działania w szkołach średnich, na campusach uniwersyteckich i w college’ach. Istnieją tysiące studenckich i uczniowskich organizacji homoseksualnych, spotykających się w szkołach w USA i na całym świecie. Nową falą organizacji jest `Gay Straight Alliance” (`Sojusz gejów i normalnych”) w szkołach średnich. Bez wątpienia wkrótce dotrze do szkół niższego szczebla. Oto słowa Michaela Świna, aktywisty ruchu homoseksualnego: Będziemy gwałcić waszych synów, symbol waszej słabej męskości, waszych płytkich marzeń i prostackich kłamstw. Uwiedziemy ich w waszych szkołach, internatach, salach gimnastycznych, seminariach, grupach młodzieżowych, toaletach kin, domach Kongresu, wszędzie tam, gdzie młodzi mężczyźni przebywają razem z mężczyznami. Wasi synowie staną się naszymi narzędziami i będą robić, co im każemy. Będą stworzeni na nowo na nasz obraz. Będą nas pragnąć i uwielbiać. 9. Normalizacja homoseksualizmu poprzez rozrywkę i media.

  Filmy, programy telewizyjne, słuchowiska radiowe i artykuły w gazetach `unormalniły” homoseksualizm i związki homoseksualne. Tylko wiosną 1998 roku w programach telewizyjnych pojawiło się około 30 postaci homoseksualnych, a liczba ta rośnie. Prasa liberalna przyłączyła się do zwolenników homoseksualizmu, wspiera go i promuje.

  Cele

  Celem działań Ruchu Praw Gejów jest uzyskanie całkowitej akceptacji homoseksualizmu w każdej sferze życia: w religii, edukacji, wojsku, biznesie, mieszkalnictwie, małżeństwie i adopcji. Oto niektóre z jego żądań:

  Instytucje religijne muszą udzielać ślubu parom homoseksualnym i wyświęcać homoseksualnych duchownych.
  Programy szkolne będą musiały być zweryfikowane tak, aby homoseksualizm był przedstawiany jako rzecz normalna i do zaakceptowania. Należy zatrudniać homoseksualnych nauczycieli, aby uczyli innych o homoseksualizmie.
  Wszelkie przedsiębiorstwa, niezależnie od ich przekonań moralnych i religijnych, muszą zatrudniać osoby homoseksualne.
  Pary homoseksualne muszą mieć takie same prawa jak małżeństwa.
  Pary homoseksualne muszą mieć prawo do adoptowania dzieci.
  Należy pozwolić homoseksualistom na służbę w wojsku bez żadnych ograniczeń.
  Należy pozwolić na istnienie klubów i organizacji homoseksualnych w każdej szkole, college’u i uczelni, niezależnie od ich przekonań religijnych.
  Większość z tych żądań jest już zaspokojona, jeżeli nie na poziomie ogólnopaństwowym, to na poziomie stanu lub hrabstwa w USA.
  Program, strategia i cele rozprzestrzeniają się po całym świecie.
  Dlaczego ten stosunkowo niewielki ruch osiągnął tak wielki sukces w tak krótkim czasie? Przez wieki homoseksualni mężczyĄni i kobiety doświadczali prześladowania, odrzucenia i dyskryminacji ze strony rodziny, społeczeństwa i religii. Najgłębsze przyczyny homo-seksualizmu w połączeniu z krzywdzącym traktowaniem przez społeczeństwo doprowadziły wiele osób do samobójstwa, uzależnień, a wielu po prostu kłamało w tym względzie, aby ochronić swoje rodziny i utrzymać pracę. Przez wieki byli niewidzialnymi więźniami i kozłami ofiarnymi. Większość osób, łącznie z członkami instytucji społecznych i religijnych, krytykowała osoby homoseksualne, nie dając im cienia nadziei. Osądzano ich jako brudnych i grzesznych, ale nigdy nie zaofiarowano możliwości uzdrowienia. Wielu tak zwanych religijnych ludzi obrzucało osoby homoseksualne wyzwiskami, nazywając je pedałami, zboczeńcami, ciotami… Do już istniejących głębokich zranień dodawano zniewagi.
  Teraz, aby zrekompensować dyskryminację, kościoły i organizacje społeczne i polityczne wychodzą homoseksualistom naprzeciw, akceptując zarówno osoby, jak i ich zachowania. Jest to wylewanie dziecka z kąpielą. Motywacja jest szczera. Jednak akceptując zachowania homoseksualne, w rzeczywistości skazujemy kobiety, mężczyzn i dzieci, których one dotyczą, na życie pełne cierpienia i bólu. Homoseksualizm rodzi się ze zniszczonych relacji i musi zostać uzdrowiony w pełnym miłości i zrozumienia, zapewniającym wychowanie otoczeniu. Musimy przyjąć tych mężczyzn i te kobiety, ale nie ich zachowania. Tego, czego się nauczono, można się oduczyć.

  [Źródło: Richard Cohen „Wyjść na prostą”, Wydawnictwo WAM, Kraków 2002]

  Mój komentarz będzie krótki: Niewielu o tym wie, a wiedzieć musi. Idźcie z tym na debaty, do mediów, publikujcie na swoich blogach. Siejcie, siejcie ziarno.

 2. albtps said

  Mój niemiecki przyjaciel aż wyje z bólu — wrócił niedawno do kraju z USA i pisze, że jeszcze nie widział bałwaństwa tak szkaradnego. Córkę uczy żona w domu.

  Cóż, mamy elity na jakie zasługujemy. Ugh!

 3. Reblogged this on ZYGFRYD GDECZYK.

 4. Jarek said

  A Feeeeee!!!

 5. Kar said

  ..koty powiedza basta! .. zbokom juz wkrotce..

 6. Ja pier.dolę: „Niemieckie Zrzeszenie Zoofilów na rzecz Tolerancji”, dalej jakiś dzieciojebczy AHS… Kur.wa, co za dno!?!! A wszędzie od pedałów się ‚niewinnie’ zaczyna, kończy zaś na najgorszych ścierwach… Wobec duchownych i lekarzy, którzy to legitymizują, lepiej by się stało, gdyby z mocy prawa założono im na szuję wiklinowy powróz jako przejaw uzdrawiającej łaski Bożej… dla reszty społeczeństwa. U nas kilka lat temu ‚pozytywną’ pedofilię miał promować prof. Zbigniew Izdebski, ale ja do niczego Was nie namawiam wzw. z jego osobą…
  Ad rem: dobrze że Niemcy chcą to skur.wysyństwo ukrócić, brawo! Być może już z wolna zaczynają wychodzić z żydowskiego rynsztoka, albowiem wojującemu, zboczonemu ścierwu trzeba odrąbać łeb!! Rodacy dra Fausta i Goethego jako państwo są obecnie w taktycznym, nieszczerym aliansie z ZOG, ale jako mądry, sprytny i myślący perspektywicznie Naród, jak nam kiedyś na pewnym zlocie jeszcze w latach zerowych wykładał pewien bardziej doświadczony człowiek, weteran z Jugosławii: „zobaczycie panowie, że Niemcy jeszcze uprzątną swoją stajnię Augiasza i zrobią porządek z imigrantami, podczas gdy reszta Europy będzie w czarnej dupie!”.

Sorry, the comment form is closed at this time.