Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Homoseksualiści nie będą mogli oddawać krwi

Posted by Marucha w dniu 2012-12-17 (Poniedziałek)

Francuska minister spraw socjalnych i zdrowia Marisol Touraine oświadczyła, że nie zniesie obowiązującego zakazu oddawania krwi przez mężczyzn mających stosunki seksualne z innymi mężczyznami. Decyzja ta oburzyła Zielonych, głównego sojusznika Partii Socjalistycznej w parlamencie.

Marisol Touraine

Sergio Coronado, znany deputowany Zielonych stwierdził, że deklaracja Touraine świadczy o „państwowej dyskryminacji. Specjalny komunikat w tej sprawie podpisany został przez Pierre’a Serne, krajowego delegata na „Gender i społeczeństwo” z ramienia Europa Ekologia Zieloni (EELV) i komisji LGBT-EELV.

„Jest to smutna wiadomość dla mężczyzn homoseksualistów, ale także dla chorych. Nie ma „grupy ryzyka”, tylko zachowania są ryzykowne, które nie zależą w żadnym przypadku od orientacji seksualnej chętnych do oddawania krwi. Najwyższy czas, by zaprzestać szkodliwej dyskryminacji dla zdrowia publicznego, i żyć wspólnie” – napisali działacze EELV.

Decyzja minister zdrowia nie wypływa, jak twierdzą Zieloni, z pobudek dyskryminacyjnych. Ma ona na celu ograniczenie rozpowszechniania się AIDS, na który chorują najczęściej pederaści.

FLC
http://www.pch24.pl

Gajowy proponuje, aby od pederastów również pobierać krew, lecz specjalnie ją oznaczać i magazynować w oddzielnych pojemnikach. Po czym podawać ją wyłącznie członkom i sympatykom ruchów LGBT (Lesbians-Gays-Bisexuals-Transgenders), Zielonych, Antyfaszystów i podobnych.
Admin.

Komentarzy 19 do “Homoseksualiści nie będą mogli oddawać krwi”

 1. Kar said

  …Po czym podawać ją wyłącznie członkom i sympatyków ruchów LGBT (Lesbians-Gays-Bisexuals-Transgenders), Zielonych, Antyfaszystów i podobnych.
  Admin…

  nieladnie/niehigienicznie wygladaja …(czasami/stronami)… 2 szczepione psy na srodku polskiego Rynku…podawac mozna by to jako antidotum, zeby sie rozlazly, zeby nie robily niepotrzebnych zgromadzen tluszczy

 2. Ładna ta Francuzeczka. Chętnie bym się z nią wykochał po francusku, i nie tylko… 😛 A co więcej rozsądna, skoro broni szczytnych tradycji swych frankońskich przodków… A tak się składa, że uroda i rozsądek rzadko chodzą w parze.
  Popieram też w 100%, a nawet 200% sugestię Admina, który pewnie sam nie wie, jak wielką ma słuszność w tym, co rzekł. Albowiem jako pasjonat magii wiem, że we krwi są siły życiowe oraz że zawiera ona pewne astralne ‚stygmaty’ osobowości dawcy, choć może nie w tak znacznym stopniu jak organ typu serce, aczkolwiek po transfuzji/transplantacji, człowiek-biorca może zacząć zachowywać się INACZEJ niż przed zabiegiem – zwłaszcza jeśli dawca jest duchem silniejszym niż biorca. Zboczeniec mógłby więc normalnego człowieka ‚zarazić’ pedalstwem, i to poza polem jego świadomości (sic!). W czarnej magii są nawet specjalne inkantacje, jak po zmieszaniu krwi dwóch osób duch silniejszy może przejąć pełną kontrolę nad ciałem słabszego, lecz z racji straszliwych obciążeń karmicznych, jakby to ujął Piotr Wielki: ‚Es sei nicht praktikabel’.

 3. Avi said

  Ludzie, każdy człowiek ma prawo żyć, jak mu się podoba, jeśli nie robi drugiemu krzywdy… Bóg zsyła deszcz na sprawiedliwych i niesprawiedliwych, kocha ludzi tak samo, mimo, że popełnia się różne błędy. Heteroseksualni ludzie też nie są doskonali.
  Po drugie, pederastia nie równa się homoseksualizmowi… Zresztą, co homo- czy biseksualista może za to, że jest taki, a nie inny?

  >>> Może się po prostu leczyć – admin

  PS: Żeby nie było, to jest moje zdanie, które mogę wyrazić, ale rażą mnie takie słowa, pełno w nich nieuzasadnionego jadu…

 4. @ 3,Avi:
  Nie wini się pedała za to że jest pedałem, ale jeśli ów pedał promuje swoje skrzywienie wszem i wobec, albo co gorsza uwodzi nieletnich chłopców o nie ukształtowanej jeszcze seksualności, pozbawiając ich perspektywy namiętnego stosunkowania się z pięknymi kobietami w blasku księżyca, psychoestetycznej rozkoszy przedłużania Białej Rasy oraz radosnej misji ojcostwa, gdyż po homo-inicjacji chłopak będzie wolał nędzną namiastkę szczęścia, jak mu ‚ładnie opalony’ Arab wsadzi chuja w dupę – to taki skurwysyn zasługuje tylko na udział w rajdzie Paryż-DACHAU, liniami Eichmann Express!

  Tutaj jak zauważyłem jest wielu katolików. A znacie ten biblijny werset, że kto by się stał przyczyną zgorszenia dla innych, temu lepiej byłoby przywiązać kamień młyński do szyi i go utopić??? Pedalstwo to ślepa uliczka, zwłaszcza na starość.

 5. niereligijna said

  czy ktos z Was slyszal zeby umarl na Aids ktos kto nie byl leczony mimo ze niby „chory na Aids”?
  bo z moich obserwacji umieraja tylko ci co sa leczeni.

 6. Siggi said

  ad.2,co do tej Francuzeczki ,to mnie sie w zyciu lepiej trafialo.Oni tam majom jeszcze inne problemy niz adis,bo od kilku wiekow wstecz ,to z nad Sekwany rozwlekali wszelkie zarazki tego podobnego typu.Rdzenni Rosjanie z nad rzeki Moskwy caly czas twierdza,ze przez Bonaparte’go zawleczono tam w 1812r wszelkie syfilisy,kily i inne plciowe chorobska.I zeby to cholerstwo wytruc,muszom topic w samogonie…
  Arystokratyczna Francja z przed wiekow odkryla u siebie „blekitna”krew ,a dlaczego tak mowilo sie w tych sferach?
  Kto wie? Pytanie za 100pkt.

 7. Marucha said

  Re 4:
  Niestety, wielu pedałów jest pedałami z wyboru, a nie skutkiem wady genetycznej czy zrządzenia losu.
  Trzeba się leczyć, a nie chwalić swym zboczeniem.

 8. Siggi said

  Skoro o pedalach,to zauwaze,ze wsrod kawalerki – duchownych rzym.kat. az ich za nadto.Za PRL cenzura pilnowala,zeby o tym w mediach nie bylo.Teraz za demokracji jest doniesien sporo.W tym srodowisku rzadza sie swoimi prawami.Kryje jeden drugiego,a przyklad Petza dowodzi,ze nawet centrala w Vaticanie nabierala wody w gebe.Ten udzielny ksiaze na Wielkopolske narobil przez to tyle szkody w kosciele ,ze nie moga sie do dzis pozbierac.Prof.Tomasz Wieclawski,b.rektor seminarium archidiecezjanego nie tylko zdjal sutanne, ale zerwal z wiara jako taka.Z jego ksiezek teologicznych uczono w seminariach.Wyjatkowy umysl ,osobowosc,naukowiec,przede wszystkiem prawy czlowiek.
  W 2008r byly ministrant „wyrownal” rachunki ze swoim pedalskim przesladowca -ksiedzem z Serbow pod Glogowem i siekiera pozbawil zycia proboszcza i jego gosposie.
  Obrzydliwy wyjatkowo temat w aspekcie tego co glosza ci ludzie z ambony ,a co robia potem.Coraz mniej chetnych do seminariow jest powodowane m.in.tym,zeby nie byc czasem posadzanym o pedalstwo…

 9. Marucha said

  Re 8:
  Panie Siggi,
  Odwal się Pan od Kościoła.

  W Kościele jest sto razy mniej pedofilów i innych zbuków, niż np. w środowisku nauczycieli, wychowawców, opiekunów dzieci i młodzieży itd.
  A tacy, jak Pan, chcą najwyraźniej stworzyć wrażenie, że to wyłącznie Kościół jest źródłem tego zła.

 10. Gdyby w Kościele zniesiono celibat jak u protestantów, to dewiacji w seminariach i życiu późniejszym kleru zapewne byłoby mniej, a tak… no nie oszukujmy się, nie jest tego ‚100x mniej’, ale gdzieś z 3-5x więcej, bo nauczyciele i opiekunowie do dzieci mają żony i kochanki, a księża tylko kochanki (z czym się muszą kryć) i pewne nieciekawe ‚tradycje’ wyniesione z seminariów. Znajomy klecha opowiadał mi, że tam ekipa dzieli się na dwa obozy: usłużnych pedałów i onanistów. Pierwsi prędzej robią karierę, ale udzielane przez nich sakramenty SĄ NIEWAŻNE (sic!) – oczywiście jest to temat tabu, sami księża też niechętnie o tym mówią innym. Gdzieś indziej usłyszałem, że DO SEMINARIÓW IMPOTENTÓW NIE PRZYJMUJĄ – a ciekawe dlaczego??? Inna sprawa, że koszer-media wszelkie seksualne skandale duchowieństwa nagłaśniają ponad miarę, ale gdy sprowadzani do Europy Arabowie uwodzą i uprawiają seks analny z małymi chłopcami, co w świetle prawa szariatu nie jest pedo-FILIĄ, gdyż ich nie KOCHAJĄ, a tylko dają upust popędowi – to o tym w mendiach ani mru-mru.

  A co do tej ‚błękitnej krwi’ to musiały być jakieś Smerfy ze sztucznie założonej w XIX w. Belgii lub zima w MON-ie, czyli: BIAŁO-NIEBIESCY, a jakże! 😉

 11. niereligijna said

  Panie Marucha ,
  ale tak na zdrowy rozum, gdzie kiedys mieli sie podziac „pedaly”,
  czasami przeciez taka „choroba” dopadla kogos w najlepszej rodzinie.
  A byly to czasy gdy tego nie akceptowano wcale i jeszcze tato takiego „chorego” zarzadzil by sie z zdrowa panna chlopak zenil.
  Jedyne rozwiazanie to legalnie w sukience latac a sluby portretowi lub figurze skladac.
  Panny tez czasami takie problemy mialy i tylko wsrod panien zyc bardzo chcialy….ba nawet po mesku wlosy obcinaly.(pieknie sie rymuje!)
  Niech Pan nie przeklina i brzydkich slow nie uzywa,
  czasami mysle ze rozmawiam z dzieciakami co sie wkurzaja strasznie gdy im sie tlumaczy ze swietego mikolaja nie ma.

  teraz wieksza tolerancja i swoboda to nabor na ksiezy mniejszy.

  W kosciele jest wiecej tajemnic niz w innych srodowiskach i zeby kosciol istnial musza je strzec.

  juz milcze! nie chce niszczyc Waszychh idealow

 12. Marucha said

  Re 10:
  Panie Ostbaltisch,
  Do tej pory tolerowałem Pańskie brednie na temat katolicyzmu i Kościoła, gdyż w innych tematach pisał Pan dość sensownie. Ale teraz Pan przegiął.

  Po pierwsze – odp…l się Pan od Kościoła. Nic Panu do niego. Obejdziemy się bez Pańskich porad, co w nim naprawić, a co zmienić, oraz bez wyjaśniania nam, co jest ważne, a co nie – bo znasz się Pan na tym, jak świnia na pieprzu.
  Po drugie, skąd Pan żeś wziął, że w Kościele zboczenia są 3-5 razy częstsze? Z wyobraźni? Czy z G***a Wyborczego? Poczytaj Pan sobie choćby tu:
  https://marucha.wordpress.com/2010/04/08/100-razy-wiecej-pedofilow-wsrod-nauczycieli-niz-wsrod-ksiezy/

  To jest pierwsze i ostatnie ostrzeżenie.

 13. Marucha said

  Re 11:
  W ogóle nie wiem, o co Pani chodzi i co chce Pani przekazać.

  Że zboczenia zawsze istniały? Owszem, istniały. Tak, jak inne choroby – rak, zapalenie płuc czy skleroza.
  A zboków traktowano tak, jak na to zasługiwali i na pewno nie pozwalano im na szerzenie pedalskiej propagandy oraz werbowanie dzieci i młodzieży. Jak siedzieli cicho, to ich tolerowano.
  TOLEROWANO – a nie POCHWALANO!

  Nie rozumiem, dlaczego Pani pisze „choroba” w cudzysłowie. Czyżby uważała Pani sodomię za normalność?

 14. Siggi said

  ad.10
  Jednak 100pkt pozostaje w rezerwie na lepsze czasy.
  Z ta „blekitna”bylo tak,ze w dawnych czasach kiedy jasniepanstwo kopulowalo „na morgi” miedzy soba,jak i z pospolstwem co bardziej urodziwym takze z takimi szczodrze obdarzonymi,to i roznosili rozne swinstwa.Rozni „medycy”-znachorzy ordynowali co mogli,nie bylo jeszcze wtedy takich sieci aptek jak teraz.W uzyciu byl „siny kamien”siarczam miedzi w naturalnej postaci zbierany na lzejszych,bardziej piaszczystych gruntach ornych.Oni to rozpuszczali,pili i liczyli na…wyzdrowienie. Skutek byl taki,ze morfologia krwi dostawala w leb ,zwlaszcza hemoglobina i pod skora u tych „bladych twarzy”nieopalonych(bo to wstyd-upodobnic sie do tych co harowali w sloncu) bylo wyraznie widac az niebieskie zyly.Uznano to za zjawisko jako blekitne od krwi,ktora byla coraz bardziej zatruta i konczylo sie to smiercia jasnie pana czy jasnie pani.

  No chyba ,ze Ostbaltisch ma inna,bardziej przekonywujaca teorie,to 100 pkt bez wahania oddam.Okiej?

  ad.11 Ja chce do piekla ,bo tam ciekawsze towarzystwo.

 15. @ Marucha
  W takim razie zadam tylko jedno pytanie: czy uważa Pan, że celibat jest dobry dla zdrowia psychicznego i fizycznego???
  Gdyby Pan kiedyś odsiadywał wyrok to by Pan wiedział, jaki to stanowi dyskomfort, jak się wtedy ludzie czują, zachowują i jakie są gówniane perspektywy zastępcze… 😦

  Jest Pan członkiem Kościoła? Nie pasuje Panu celibat? To proszę się przenieść np. do protestantów, tam nie ma Pan celibatu, choć żadnych problemów to nie rozwiązało.
  Nie jest Pan członkiem Kościoła? To co Pana obchodzi celibat księzy?
  Admin

 16. @ Siggi
  Roznosili różne świństwa z uwagi na DEFICYT HIGIENY! Wszystkie te arystokratyczne pudry i szmaty miały za cel m.in. tuszować smród niemytego ciała. Zresztą – wystarczy pochodzić w niepranych skarpetkach przez 2 tygodnie, a od razu wylezą człowiekowi kurzajki albo złapie grzybicę stóp. :-/

 17. Zbigniew Козил said

  „wystarczy pochodzić w niepranych skarpetkach przez 2 tygodnie, a od razu wylezą człowiekowi kurzajki albo złapie grzybicę stóp”

  Wiadomo, że kurzajki i grzybica powstają z brudu. Tak jak i myszy.

 18. Rysio said

  To ty Kozioł skarpet nie zmieniasz i nóg nie myjesz?

  🙂

  I po ch… taki komentarz? Co on wnosi? Czy jest chociaż dowcipny? – admin

 19. Zbigniew Козил said

  @18

  Skoro chamie zwracasz się do mnie przez „ty” i jednocześnie „Kozioł”, to przypominam, że nie przechodziliśmy na tę formę wzajemnego kontaktu.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: