Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  revers o Wolne tematy (48 – …
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  Boydar o Tożsamość Ukrainy
  Naszym Wzorem Janusz… o Wolne tematy (48 – …
  bardzo o Wielka rozgrywka
  Marucha o Tożsamość Ukrainy
  Boydar o Strzelanina w Uvalde a dostęp…
  NC o Polskie firmy miałyby brać udz…
  Kojak o Polskie firmy miałyby brać udz…
  Boydar o Tożsamość Ukrainy
  Emilian58 o Polskie firmy miałyby brać udz…
  Marcin o Polskie firmy miałyby brać udz…
  Zenon_K o Wolne tematy (48 – …
  Kojak o Rosja nakazuje Agencji Żydowsk…
  Kojak o Meyssan: agonia Zachodu
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 617 obserwujących.

Marine Le Pen grozi odebranie immunitetu za “antyislamskie” wypowiedzi

Posted by Marucha w dniu 2012-12-17 (Poniedziałek)

Marine Le Pen

Minister sprawiedliwości Francji Christiane Taubira zwróciła się do Europarlamentu z wnioskiem o odebranie immunitetu liderce francuskich nacjonalistów, Marine Le Pen.

Powodem są jej wypowiedzi jeszcze z 2010 roku, w których porównała muzułmanów modlących się na francuskich ulicach do niemieckich nazistowskich okupantów z czasów II wojny światowej.

“Kiedy mowa o drugiej wojnie, w pierwszej kolejności chodzi o okupację. Można o niej mówić również dzisiaj – mamy okupację terytoriów, dzielnic, w których stosuje się prawo religijne.  Oczywiście, nie ma arsenału ani żołnierzy, ale to i tak okupacja, której ulegają miejscowi obywatele” – powiedziała Marine Le Pen na jednym spotkań podczas kampanii wyborczej w 2010 roku.

Ówczesna wypowiedź wywołała oczywiście histerię tzw. ugrupowań antyrasistowskich, które rezerwują sobie na wyłączność możliwość porównywania adwersarzy do nazistów.

Le Pen została oskarżona o nawoływanie do nienawiści na tle etnicznym (sic! za krytykę praktyk religijnych) przez Ruch Przeciwko Rasizmowi i Na Rzecz Przyjaźni Narodów oraz Kolektyw Przeciwko Islamofobii we Francji. Jej wypowiedź została nazwana również “prowokacją do dyskryminacji, przemocy i nienawiści na tle rasowym“.

Jak dotąd Le Pen nie zjawiała się w sądzie, zasłaniając się immunitetem Parlamentu Europejskiego, który ma od 2004 roku. Wspomnianym wnioskiem o odebranie immunitetu zajmie się jedna z komisji Parlamentu Europejskiego.

Specjaliści uważają jednak, że ministerstwo sprawiedliwości działa nieumiejętnie i nie ma żadnych przesłanek by wierzyć, że immunitet uda się w standardowy sposób odebrać. “Le Pen występuje nie tyle przeciwko islamowi, co przeciw islamistom, radykalnej formie” – twierdzi badacz ruchów nacjonalistycznych Sylvain Crépon z uniwersytetu Paris X – Nanterre.

Na podstawie: izvestia.ru
http://www.autonom.pl

Jak się ktoś chce wyżyć, to zawsze może dowalić chrześcijanom. Nic mu za to grozić nie będzie. Zawodowi tolerancjusze, antyrasiści i antydyskryminanci będą trzymać język za zębami.
Admin

Komentarze 23 do “Marine Le Pen grozi odebranie immunitetu za “antyislamskie” wypowiedzi”

 1. 25godzina said

  Szwecja. Tyle maja do powiedzenia tzw antifie muzułmańscy emigranci

 2. Tralala said

  Doswiadczenia francuskiego adwokata :

  Mecenas Gilbert Collard pisze :

  BARDZO WAŻNE – DO PRZEKAZANIA DALEJ, CZYTAJCIE, TO SIĘ WYDAJE NIEPRAWDOPODOBNE
  Informacja od adwokata Collard’a [znany francuski adwokat]

  Dzieńdobry,

  Jak pokazuje następujący tekst, zmuszony byłem zdać sobie sprawę z wyjątkowej trudności zdefiniowania kim jest „niewierny”. Wybrać Allaha czy Chrystusa, podczas gdy do tej pory, islam jest religią najszybciej rozwijającą się w naszym kraju.

  W zeszłym miesiącu uczestniczyłem w rocznym szkoleniu uaktualnienia poziomu [MAJ,remise à niveau] programu , koniecznym do odnowy mojego certyfikatu bezpieczeństwa w więzieniach.

  Podczas kursu odbyły się referaty czterech reprezentów religii : katolickiej, protestanckij, żydowskiej i muzulmańskiej, tłumaczące założenia doktrynalne każdej z nich. Ze szczególnym zainteresowaniem czekałem na wykład [muzułmańskiego] Imama.

  Wyklad był wspaniały, towarzyszyła mu video-projekcja.

  Po prezentacji przyszedł czas na pytania i odpowiedzi, a gdy przyszła moja kolej, zapytałem: „Proszę mnie poprawić, jeśli się mylę, ale rozumiem, że większość imamów i religijnych władz, ogłosiła Dżihad (święta wojna) przeciwko niewiernym całego świata, i że zabijając niewiernego (co jest obowiązkiem wszystkich muzułmanów) muzułmanie mają pewność pójścia do nieba. Czy możesz więc podać mi definicję – co to jest „niewierny” ? ”

  Bez zastrzeżeń do mojej interpretacji i bez wahania, Imam odpowiedział : „nie-muzułmanin”!!!

  Odpowiedziałem : „Więc pozwól mi się upewnić, że dobrze rozumiałem : Wszyscy czciciele Allaha, aby zarobić na swoje miejsce w niebie, muszą przestrzegać polecenia i zabić każdego, kto nie należy do waszej religii, tak ? ”
  Jego twarz, która do tej pory wskazywała pewność siebie i autorytet, zamieniła się nagle w buzię bachora złapanego na gorącym uczynku !!!

  Dokładnie tak, odpowiedział przytłumionym głosem.

  Dodałem : „Cóż, mam trudności z próbą wyobrażenia sobie papieża Benedykta XVI-go wzywającego wszystkich katolików do zabicia waszych kolegów-współwyznaniowców, czy pastora Stanley’a postępującego podobnie, aby zagwarantować protestantom miejsce w niebie. Imama zatkało !

  Ciągnąłem dalej : Mam również trudności z uważaniem siebie za waszego przyjaciela, gdy ty sam i twoi koledzy zachęcacie waszych wiernych do podcięcia mi gardła ! ”
  A więc tylko jedno pytanie: „Czy zdecydujecie się podążać za Allahem, który rozkazuje wam zabić mnie, aby osiągnąć niebo, czy za Chrystusem, który zachęca mnie, abym osiągnął raj kochając was, bo chce żebym tam był razem z wami ? ” Można było usłyszeć lot muchy, a Imam milczał.

  Nie warto precyzować, że organizatorzy i promotorzy szkoleniowego seminarium na temat dywersyfikacji, nie szczególnie cieszyli się z takiego potraktowania sługi islamskiego kultu i z przedstawienia kilku prawd o dogmatach tej religii.

  W ciągu następnych trzydziestu lat, będziemy mieć w naszym kraju dosyć muzułmańskich wyborców, aby zainstalować rząd ich wyboru z zastosowaniem zamiast [naszego] prawa, praw szariatu. Wydaje mi się, że wszyscy obywatele tego kraju powinni poznać ten tekst, ale przy systemie wymiaru sprawiedliwości i liberalnych mediach w połączeniu z szaloną modą na polityczną poprawność, nie ma żadnych nadzieji, że tekst ten zostanie szeroko opublikowany.
  Dlatego proszę was o przesłanie go wszystkim waszym internetowym znajomym.

  Gilbert COLLARD

  (wybaczcie poranne tlumaczenie na kolanie)

 3. kiriki said

  Przepraszam za of topic, ale moze gajowy umiesci to na stronie
  http://narodowcy.net/nordisk-ungdom-pod-domem-stefana-michnika/2012/12/16/
  pozdrawiam

 4. Brat Dioskur said

  Zdaje sie ,z nawet Wileki Jezykoznawca jakim byl…. (no kto wie?) z tym „jezykiem nienawisci” wysiada.Oczywiscie bedzie on,podobnie jak „teoria spiskowa” koncesjonowany.Nienawidziec Hitlera bedzie mozna zawsze….no chyba ze dojdzie do rozwazan czy to przypadkiem nie Polacy spowodowali IIWS ze wszystkimi jej nastepstwami? Ciekawe tez czy w Holandii zabiora sie za Wildersa ,ktory niczym od Le Penki sie nie rozni, przynajmniej w kwestii Islamu.

 5. niereligijna said

  ciekawe jaka „sila” ciagnie ludzi do nieba?
  wszystkim zalezy zeby byc w niebie.
  zwlaszcza po tym jak jeden drugiemu robi pieklo na ziemi.

  jeszcze troche i beda szablony do myslenia i wypowiadania sie. wtedy bedzie raj na ziemi.
  nikt sie z emocjami i spostrzezeniami nie wychyli.
  wolnosc slowa!
  witamy w NWO!

 6. Fran SA said

  Ad.5
  Niereligijna
  Wlasciwie nie religia jest problemem tylko jej interpretacja. I tu we wszystkich religiach mamy nieograniczone mozliwosci rozwijania fantazji.
  My mamy taki sam problem jak muzulmanie; bo skoro musimy postepowac wedlug Pisma Swietego, to pewnie wielu z nas bedzie grzesznikami.

  Mnie najbardziej bawi, ze mnostwo wierzacych katolikow, ktorzy nie mieli Biblii w rece, nagle stali sie specami od … Koranu. A szkoda, bo w Pismie Swietym tez sa fajne kawalki.. do interpretacji.
  A mamy tez bardzo dluga death list:

  ‚Anyone arrogant enough to reject the verdict of the judge or of the priest who representsthe LORD your God must be put to death ‚ (Deuteronomy 17:12 NLT)

  ‚A man or a woman who acts as a medium or fortuneteller shall be put to death by stoning; they have no one but themselves to blame for their death’ (Leviticus 20″27 NAB)

  ‚If a man commits adultery with another man’s wife, both the man and the woman must be put to death’. (Leviticus 20:10 NLT)

  Kill Nonbelievers:
  ‚They entered into a covenant to seek the Lord, the God of their fathers, with all their heart and soul; and everyone who would not seek the Lord, the God of Israel, was to be put to death, whether small or great, whether man or a woman.'( 2 Chronicles15:12-13 NAB)

  Kill the entire town if one person worships another God ( Deuteronomy 13:13-19 NLT)

  Kill WOmen who are not virgins on their wedding night (Deuteronomy 22:20-21 NAB)

  Kill followers of other religions (Deuteronomy 13:7-12 NAB)

  Infidels and Gays should die (Romans 1:24-32 NLT)

  Kill sons of sinners: ‚Make ready to slaughter his sons for the guilt of their fathers’. (Isaiah 14:21 NAB)

  Kill Men, Women and Children (Ezekiel 9:5-7 NLT)

  To nie jest koniec listy ale nie chce mi sie juz dluzej grzebac w tzw. materialach zrodlowych.

 7. niereligijna said

  wolnosc slowa w ameryce…. mozna sie wypowiadac na kazdy temat, ale na ten temat ———–NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 8. Marucha said

  Re 6:
  Te starotestamentowe historie katolików nie obowiązują, a nawet są sprzeczne z Ewangelią.

  Pisałem już wielokrotnie, że to, co jest ważne w Starym Testamencie, to głównie proroctwa nadejścia Chrystusa

 9. Brat Dioskur said

  re5@niereligijna
  „ciekawe jaka “sila” ciagnie ludzi do nieba?”
  No wlasnie ,kiedy nieba przychylaja nam tu na ziemi. Dopiero co ogloszono ,ze jakas odmiana HIV-a leczy leukemie a rewelacyjne chipy wszczepione w cialo ludzkie beda zabijac bakterie.Tak wiec lapiac jaks anginke uruchomimy przed spaniem chipa a rano wstaniemy jak nowonarodzeni.Nawiasem sa tez juz wzmianki o chipie majacym zastapic Viagre!Po takim wynalazku nie widze juz nikogo kto by nie glosowal za NWO!(nizej podpisany nie zaprzezca ani nie potwierdza blebleble..)

 10. Tralala said

  ad 5 niereligijna

  No, jak nie do nieba, to do piekla…
  parafrazujac: ciekawe jaka sila ciagnie ludzi do wiecznego „smazenia sie w smole” ?

  A tak po prawdzie, droga niereligijna, milosc ciagnie, ukochanie Boga.

 11. Marucha said

  Re 10:
  W ogóle jak to jest, że część ludzi wciąż czuje jakiś bezsensowny pociąg do piękna i dobra, choć to obciach wielki?

 12. niereligijna said

  Tralala

  mnie ani do piekla, ani do nieba nie ciagnie.
  A Bog ! nie wiem czy wiesz, ale jest wszedzie.

  Brat Dioskur
  Kieruje sie zdrowym rozsadkiem, wobec chorob tez,
  juz pisalam kiedys ze vet zdiagnozowal po badaniu krwi ze moj piekny i bardzo zdrowo wygladajacy kot ma hiv i zalecil ze trzeba go koniecznie w domu trzymac (kot z ulicy, ktory nas zaadoptowal) zeby innych kotow nie pozarazal. Mam w domu jeszcze trzy koty oprocz tego, razem spia, jedza, na spacery chodza i zaden nie wyglada na zarazonego.
  Przestalam ufac lekarzom i vetom, bo zauwazylam ze klopoty sie zaczynaja gdy oni cos lecza.

 13. marta15 said

  „ad 12
  „A Bog ! nie wiem czy wiesz, ale jest wszedzie”.
  szatan tez ma sie calkiem dobrze, tu na ziemi, i wszedzie go pelno.
  A tych, co to ich „nie ciagnie do nieba”, on ciagnie do piekla. Bardzo skutecznie zreszta, bo on przewyzsza madroscia , sprytem i sila KAZDEGO czlowieka, ktory nie zyje w stanie laski uswiecajej, ktory nie jest blisko Boga.
  Szatan jest duchem, poteznym zlym duchem i czlowiek sam z siebie , bez pomocy Boga, NIE ma zadnych szans aby go zwyciezyc
  .A w przypadku pani niereligijnej, pani duma, pycha , ignorancja blokuja pani poznanie Boga. Co szatan wita z wielka radoscia.On takie osoby baaaaardzo lubi.

 14. Marucha said

  Re 12:
  Mnie ani do piekla, ani do nieba nie ciagnie.

  A jednak będzie Pani musiała coś wybrać.

 15. marta15 said

  ad 14 o ile nie bedzie i za pozno. Nikt nie zna ani dnia ani godziny. A to moze byc juz tuz , tuz. za rogiem.
  Wtedy za nia (za pania niereligijna) bedzie wybrane. I z takim podejsciem na pewno nie niebo.
  .Najprawdopodobniej beda to wieczyste meki, czyli pieklo .
  Jak se posciele, tak sie wyspi.

 16. marta15 said

  ciekawy artykul o Syrii
  http://www.independent.co.uk/voices/comment/syria-the-descent-into-holy-war-8420309.html

 17. niereligijna said

  A jesli sie mylicie? i nie ma ani piekla ani nieba, Nie ma nagrod ani kar….
  tylko po smierci dostaniecie miejsce dla swojej duszy w ciele kogos kogo ponizaliscie,
  nie za kare lub w nagrode ale dla nauki.

  Gdyby Bog karal ludzi nie byl by Bogiem, moim zdaniem Bog nas uczy.

  Przepraszam, ze nie wierze w niebo i pieklo, dla mnie to takie akcenty folklorystyczne religii.

  Marta15
  „.Najprawdopodobniej beda to wieczyste meki, czyli pieklo ”

  brzmi strasznie ale na mnie nie dziala tak zebym sie bala.

 18. Tralala said

  ad 17
  to sa kompletne idiotyzmy, szkoda czasu i atlasu.

  Nie chodzi o banie sie, ale o MILOSC !

 19. niereligijna said

  Tralala
  no to ja wlasnie miluje, a nie doluje.

  a co konkretnie sa te idiotyzmy?
  zauwazylam ze religijni uzywaja niemilych slow gdy brakuje konktretnych argumentow,

  straszycie mnie pieklem i wieczystymi mekami, a Tralala pisze ze to milosc?! czyja milosc?…sodo-maso….?
  jestem raczej delikatna i romantyczna jesli chodzi o milosc.

 20. Marucha said

  Pani Niereligijna,
  Może być Pani spokojna. Nie tacy, jak Pani, wołali w ostatniej chwili po księdza…
  A że nie chcemy dyskutować z idiotyzmami?
  Szkoda na to życia.

 21. Matt said

  Taka już jest Francja, jeśli tam rasizmem jest wybranie białej miss, to tym bardziej rasizmem będzie otwarta krytyka Islamu. Co do cytowanej wypowiedzi Le Pen to taka sama okupacja ma miejsce w Anglii, zatrważające jest jak przyjezdni wprowadzają Szariat w kraju, który ich ugościł…

  Pozdrawiam i zapraszam również do siebie

 22. niereligijna said

  Tacy jak ja? czyli kto?

 23. Fran SA said

  Naturalnie pani Le Pen pomylily sie okupacje. Powinna opowiedziec o francusiej okupacji Algierii i Afryki Polnocnej. No i jeszcze wspomniec OAS.
  Po przeczytaniu uwaznie calego tekstu dochodze do wniosku, ze pani Le Pen opowiadala nie tylko o Islamie. Ktos celowo cos tam poprzekrecal, zeby rozne blogi mialy pozywke..

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: