Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  osoba prywatna o Wolne tematy (42 – …
  Marucha o Uwaga na Google Maps! Popularn…
  Boydar o Kobieta aresztowana za brak ma…
  Boydar o Kobieta aresztowana za brak ma…
  amexpo o Odszkodowanie za “Ognia”
  aro o Kobieta aresztowana za brak ma…
  Antares o Uwaga na Google Maps! Popularn…
  Niedźwiedź o Wolne tematy (42 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (42 – …
  ella o Wszyscy pochodzimy ze wsi…
  osoba prywatna o Wolne tematy (42 – …
  Boydar o Kobieta aresztowana za brak ma…
  Lily o Kobieta aresztowana za brak ma…
  Lily o Kobieta aresztowana za brak ma…
  Lily. o Kobieta aresztowana za brak ma…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 546 obserwujących.

Węgry: Poseł zatrzymany za spalenie flagi Izraela

Posted by Marucha w dniu 2012-12-17 (Poniedziałek)

Trzęsąc się z oburzenia donosimy o absolutnie niewiarygodnej zbrodni popełnionej na Węgrzech. To przekracza ludzkie wyobrażenie! – admin.

wegry-posel-oskarzony-o-spalenie-flagi-izraelaWęgierska policja zatrzymała parlamentarzystę Balazsa Lenhardta, któremu zarzuca spalenie izraelskiej flagi podczas antysyjonistycznego protestu w Budapeszcie 14 grudnia.

Demonstracja zorganizowana była w pobliżu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, w proteście przeciwko okrucieństwu izraelskiego reżimu w stosunku do Palestyńczyków na terytoriach okupowanych. Lenhardt został zwolniony po przesłuchaniu. Jest on posłem niezrzeszonym, niegdyś należał do Jobbiku.

Podobne zdarzenie miało miejsce w październiku, kiedy członkowie Jobbiku spalili izraelską flagę przed główną synagogą Budapesztu. Domagali się wtedy zerwania stosunków dyplomatycznych i gospodarczych z Izraelem. Współpracę Węgier z reżimem izraelskim potępił prezes Jobbiku, Gabor Vona.

Incydent z udziałem Lenhardta został skrytykowany nie tylko przez zajmującą się zawodowo “zwalczaniem antysemityzmu” Ligę Przeciwko Zniesławieniu, ale także przez… polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych, nazywając go “karygodnym i godzącym w mniejszość” oraz “podsycającym nienawiść” [„Polskie” ministerstwo jest  filią analogicznego ministerstwa w Izraelu, więc nas to absolutnie nie dziwi – admin]

http://www.autonom.pl

Komentarzy 12 do “Węgry: Poseł zatrzymany za spalenie flagi Izraela”

 1. Ciekawe co by się stało, gdyby tak chłopcy z Jobbiku publicznie poparli Izrael zapewniając o lojalności, a zaraz potem spalili cygańskie obozowisko? 🙂

 2. 166 bojkot TVN said

  Poseł węgierski powinien przyjechać do Polski, zebrać, albo zrobić makietę wielkiego goowna i wsadzić w taki rekwizyt flagę Izraela.
  U nas nie zostałby ukarany, bo to niska szkodliwość, a poza tym na pewno nie miał zamiaru znieważać Izraelczyków, tylko tak się wygłupiał, bo lubi flagę wsadzać w goowno. Był z resztą identyczny precedens wz Wojewódzkim, więć żaden sad nie wydałby innego wyroku, bo musiałby wznowić sprawę Wojewódzkiego.
  Jakby cwaniak jeden wsadził flagę Izraela w POLSKIE goowno, załatwiłby jeszcze jeden interes – przerzuciłby całą winę na miejscowych antysemitów, o których cały świat został już powiadomiony różnymi metodami, że mordowali Żydów, a nie kulturalni Niemcy i Hitler.
  Wprawdzie pan Szewach Weiss miałby problem jak to skomentować, ale na pewno coś tam w Talmudzie na pewno jest na taką okoliczność, a jak nie ma, to jakiś rebe uzupełni.

 3. Michał said

  W polskim prawie nie obowiązują precedensy. Wojewódzki ma za mocne plecy ale Nieznalską za profanację krzyża skazali.

 4. Marucha said

  Re 3:
  Po tym strasznym wyroku na Nieznalską, została ona prawdziwą bohaterką medialną, moralną zwyciężczynią nad katolicką kołtunerią.

 5. marta15 said

  tu ciag dalszy sprawy z przymusowym wstrzykiwaniem srodkwo sterelizacyjno-antykoncepcyjnych Etiopskim emigrantom w Izraelu.
  http://www.gilad.co.uk/writings/racism-in-the-jewish-state-shocking-decline-in-ethiopian-isr.html#entry32051305

 6. marta15 said

  tu bardzo ciekawe video
  :..Johan Galtung (EnglishNewsToday 30/11/2012) confirms that, many people out there, believe that Goldman Sachs actions are not that different from the reality described in the Protocols of The Elders of Zion. Protocols also refer to Jews control the press. According to Galtung we see a lack of debate on that matter..”
  http://www.gilad.co.uk/writings/johan-galtung-on-goldman-sachs-and-the-protocols.html#entry32051459

 7. 25godzina said

 8. marta15 said

  bardzo ciekawy list . wart przetlumaczenia.
  „””……..Now, so many years later, I thank the providence for saving me then, so that to keep my sanity now. No, I did not kill anyone, and feel very grateful for that, but I did many things I am ashamed of sharing.

  After the service, I entered the world of civil life, the world of lies, machinations, and mutual set-ups – this was the world of the biggest hypocrisy I have had ever experienced.
  I could never understand how the Jews could be so brutal and careless toward each other. There was no unity of thought or action except for very few occasions.
  And what deprived me from the last bit of hope to find emotional satisfaction in this country was the common arrogance toward the entire world. I was regularly told how chosen Jews are and that Goyim …, oh well, Jews are the only worthy race.
  At that time, and much later in Canada, I called myself an anti- Semite – I could not imagine that people who had lived through the horrors of the WWII would be able to consider imposing blockade, economic or otherwise, on their very neighbors, depriving them from the most essential life necessities……………………..”

  http://normanfinkelstein.com/2012/interesting-letter/

 9. marta15 said

  „….We moved to Canada, and I found the same attitude of Jewish community toward the rest of the world. Bigotry, fraud, lies upon lies. My wife works in an NPO. She tells me the amount of money their organization receives for the holocaust survivors is insane.
  The managing staff is paid enormous sums of money, while the services are either forced upon the clients (so that to be marked as provided), or are given to those who have nothing to do with the holocaust.
  After all, how many holocaust survivors are there today…………….”

 10. 25godzina said

  Proces karny za rozwieszania modlitwy za żydów. Tak, tak. Polska, grudzień 2012.

 11. NC said

  A konkretnie pod jakim zarzutem zatrzymano posla Lenhardta? Czu chodzilo o naruszenie przepisow przeciwpozarowych, jak to mialo miejsce w Polsce?

 12. zofia said

  Ciekawe czy gdyby wlozyl flage w psie g..no, tak jak to zrobil obywatel Wojewodzki z polska flaga w TV czy bylby ukarany? Czy ktos wie co mowi prawo?

Sorry, the comment form is closed at this time.