Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  revers o Ukraina w UE i NATO?
  Anucha o Nasz nowy, narodowy sport
  lewarek.pl o Raz na moście, raz pod mo…
  revers o Czy tragiczne losy gwiazd świa…
  Marucha o Wolne tematy (47 – …
  revers o Po decyzji Sądu Najwyższego…
  minka o Zamiast osądzać Rosję, Zachód…
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
  minka o Wolne tematy (47 – …
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

„Neetsi” – pokolenie bez przyszłości

Posted by Marucha w dniu 2012-12-20 (Czwartek)

NEET [not in education, employment, or training – admin] to termin ukuty przez rząd Wielkiej Brytanii. Odnosi się on do młodych ludzi w wieku od 15 do 24 lat, którzy „nie uczą się, nie pracują, ani w żaden sposób nie dokształcają się”. W tej chwili w krajach strefy euro jest ich 19 milionów.

Zdaniem Massimiliano Mascherini z Europejskiej Fundacji na rzecz Poprawy Warunków Życia i Pracy,„dane na temat wzrostu bezrobocia wśród młodzieży są szokujące, chociaż w obliczeniach na ogół bierze się pod uwagę tylko tych młodych, którzy są gotowi do pracy i chcą pracować. Jest też ogromna grupa osób, które nie mają tyle motywacji i często odwracają się od rynku pracy”.

Innymi słowy ci młodzi ludzie nie mają zaufania do innych osób i instytucji społecznych. Często są izolowani i narasta w nich skłonność od agresji.

To pokolenie nie ma żadnej nadziei na przyszłość i nie ma motywacji do zmiany swojej sytuacji. Co spowodowało, że jest w nich tyle apatii i cynizmu? Zdaniem Garego Isbella odpowiedź jest prostsza niż mogłoby się wydawać: „utrata integralnej moralności połączona z życiem nasyconym błędnymi socjalistycznymi ideami”. Nie mają oni ochoty podejmować żadnego wysiłku, skoro rząd i tak udzieli im pomocy. Rośnie w ten sposób pokolenie roszczeniowe, które szybko przekształca się w „nowych barbarzyńców”.

Neetsi stanowią największą grupę w Europie, zwłaszcza w Grecji, gdzie jest ich 55 proc. i Hiszpanii – 53 proc. We Włoszech stanowią oni 34.5 proc. Dla porównania w USA neetsów jest blisko 17 proc. a w Polsce – jest ich około 600 tys. co stanowi prawie 13 proc. wszystkich osób w wieku 15-24 lata.

To pokolenie stanowi nie lada wyzwanie dla rządów państw europejskich. Istnieje obawa o radykalizację młodych ludzi, którzy mogą wszczynać zamieszki takie, jak te w sierpniu 2011 r. w Wielkiej Brytanii. Są to ludzie, którzy nie mają nic do stracenia, bo też nic nie posiadają. Łatwo nimi manipulować. Co więcej, potrafią usprawiedliwiać kradzież i niszczenie cudzego mienia powołując się na „sprawiedliwość moralną”. W Wielkiej Brytanii np. młodzi złodzieje tłumaczyli, że kradną rzeczy wiodących marek – wielkich producentów, którzy wykorzystują tanią siłę roboczą w innych biednych państwach. W ten sposób niejako „karzą ich” za niesprawiedliwość wobec tamtejszych robotników.

Isbell zauważa, że Europa, która od wielu lat usiłowała realizować fałszywą utopię obiecaną przez liberalnych zwolenników socjalizmu,ma obecnie dwie możliwości wyboru. Albo zacznie pogrążać się w otchłani anarchii, chaosu i rozpaczy z powodu niespełnionych obietnic, albo zwróci się w stronę cywilizacji chrześcijańskiej, stosującej w praktyce zasady ewangeliczne.

Źródło: tfp.org, AS.
http://www.pch24.pl/

Pozwolimy sobie poczynić pewne analogie.
II Sobór Watykański zapoczątkował przyspieszony upadek ziemskich struktur Kościoła, co łatwo sprawdzić studiując statystyki – np. liczby osób chodzących na Msze, rozwodzących się, nie uznających obecności Chrystusa w eucharystii – a także obserwując widoczną gołym okiem niemal totalną ateizację chrześcijańskiej Europy, likwidowanie parafii, wyprzedaż świątyń itd. Zbieżność czasowa tych zjawisk nie jest przypadkiem.
A mimo to bezmyślne katolemingi wciąż pieją chwałę tej niewiarygodnej wręcz rewolucji w Kościele.

Tak samo jest z Unią Europejską. Nie jest rzeczą przypadku, iż dopiero, gdy żydowscy lucyferianie zaczęli realizować swą obłąkaną ideę superpaństwa, pojawiły się zjawiska bezrobocia, kryzysów, degeneracji moralnej, czy – choćby – NEETsów.
Nie przeszkadza to draniom i głupcom twierdzić, że poza UE nie ma życia.
Admin.

Komentarzy 12 do “„Neetsi” – pokolenie bez przyszłości”

 1. Pokręć said

  To nie do końca jest tak.
  Bardzo wielu ludzi chciałoby pracować, niemniej jednak jedyną możliwością (o ile w ogóle jest) jest praca „po kosztach”. Pracujesz za talerz ziemniaków i czynsz. ZERO perspektyw na zaoszczędzenie w skończonym czasie pieniędzy pozwalających choćby na kupno małego mieszkania.
  I wciąż tylko rząd się brandzluje zielonościa i rozwojem, wspaniałym projektem budżetu, etc, etc, a rzeczywistość, jaka jest, każdy widzi.
  Powiedzcie, jak ma znaleźć motywację do robienia czegokolwiek ktoś, kto nie ma dzieci? Jak taki ktoś ma znaleźć motywację do tego, żeby się ożenić? Miną jego lata, w których był za biedny na założenie rodziny i mamy dziurę pokoleniową.
  Lata, gdzie każdy chętny znajdował pracę, z której mógł założyć i utrzymać rodzinę we w miarę godnych warunkach – minęły. Dziś w Polsce kilka milionów ludzi straciło nadzieję. A to, że rządowa propaganda rozjeżdża się z rzeczywistością tylko ten brak nadziei pogłębia i daje poczucie stabilnej pewności. Tego, że najgorsze 7 lat chudych dopiero przed nami.

 2. JO said

  Ad.2. Motywacja dla tego kogos powinien byc Bog, Wiara Katolicka.

  Mlodziez bez Wiary nie Ma nic, jest Durna….bezbronna, grozna dla samej siebie..

 3. Rysio said

  „…….not in education, employment, or training – admin…..”

  W obecnej dobie internetu z nauką nie ma najmniejszego problemu – jest za darmo.

  Inna sprawa, że ta anglojęzyczna młódź zamiast się uczyć i pracować woli grać w gry komputerowe, ćpać narkotyki lub chlać na umór.

  https://www.khanacademy.org/

 4. Marucha said

  Re 3:
  Aby się czegokolwiek nauczyć, przynajmniej na poziomie podstawowym, potrzeba jest kogoś – rodzica, nauczyciela, mistrza – który nauką pokieruje, dokona selekcji, zwróci uwagę na to, co ma znaczenie kluczowe, a co nie i który pokaże kierunek dalszej edukacji.

  Internet nie jest za darmo. Trzeba go mieć, aby korzystać z zasobów wiedzy.

 5. marta15 said

  tu ciekawy przyklad jak 2 wiezniow ostatnio zwialo z wiezienia w Chicago.
  Pomyslowi panowie uzyli powiazanych ze soba recznikow za pomoca ktorych” zeszli” z 15 pietra w dol.

 6. marta15 said

  ciekawe nowe pojecie (sociocide) i video.
  warto posluchac.
  http://www.deliberation.info/israel-guilty-of-sociocide/

 7. marta15 said

  ciekawy komentarz.
  “Here’s Brother Nathaniel contribution to the subject of the role of the Jews in the Spanish Civil War:

  JEWISH COMMUNISTS COMPRISED the largest faction of Stalin’s International Brigade which agitated and participated in the Spanish Civil War of 1936-39.
  Stalin’s International Brigade, comprised mostly of Jews, slaughtered 6,539 Spanish priests, 3000 monks, 300 nuns, and 13 Bishops. Over 20,000 Spanish churches were destroyed by the Bolshevik Jews.

  10,000 OF STALIN’S International Brigade were Jews. More than one-third of the Jewish volunteers were communist American Jews who called themselves the Abraham Lincoln Brigade.

  A communist Jewish contingent from Poland calling itself the Naftali-Botwin Jewish Company was formed especially for the Spanish Civil War. A subdivision of the Naftali-Botwin Jewish Company was formed called The Dombrowski Brigade.

  Here are some of the Jews responsible for murdering Spanish Christians:

  1. Leiba Lazarevich Feldbin (Aleksandr Orlov): Chief of Soviet Security in the Spanish Civil War. He supervised the massacres of Catholic priests and nuns.

  2. Rabbi Hyman Katz: American rabbi. He said he joined Stalin’s International Brigade “to fight Spanish-Christian fascists.”

  3. Milton Wolff: Last Commander of the American contingent of Stalin’s International Brigade.

  4. Abraham Osheroff: American Jewish Communist. Born in Brooklyn NY.

  5. Olek Nuss: Yiddish poet. He served with the Naftali-Botwin Jewish Company.

  6. Janek Barvinski: Commander of the Naftali-Botwin Jewish Company.

  7. Stach Matuszczak: Political Commissar of the Naftali-Botwin Jewish Company.

  8. George Nathan: Jewish homosexual and Communist from Great Britain. Chief of Staff of Stalin’s International Brigade.

  9. Henryk Torunczyk: Polish Jew. Commander of the Naftali-Botwin Jewish Company.

  10. Saul Wellman: Commissar of the Abraham Lincoln Brigade. Communist activist from Detroit. Organized Communist party meetings amongst Detroit auto workers.

  11. Kurt Julius Goldstein: German Jewish Communist.

  12. Leon Rosenthal: A New York Jew. He was Stalin’s propaganda agent in Spain.

  13. Moses Rosenberg: The Russian Ambassador to Madrid. He rigged the elections of the Spanish Parliament in 1936 installing puppets of the Jewish Bolsheviks.

  * In Barcelona on July 17 1936, a Jewish group from Stalin’s International Brigade called at the Dominican Convent in Barcelona. The Jewish leader informed the Mother Superior that because of fear of mob violence he had orders to take the nuns to a place of safety.

  ~ The soldiers took the unsuspecting nuns to the suburbs and shot them all in cold blood. Afterwards, the leader remarked, “We needed their building. We didn’t want to muss it up before we occupied it.”

  * In Barcelona in 1937, the Naftali-Botwin Jewish Company tortured and mocked a priest before they finally hung his dismembered body from a statue of the Virgin Mary.

  ~ A second priest was transfixed to a made-up crucifix and hung on it while he was still living.

  * In Huelva Spain in 1938, the mayor of the city turned over the civil administration to Stalin’s International Brigade. Their first act was to torture and shoot all the priests of the city. The nuns of Huelva were stripped naked and driven into the streets to provide sport for the Jewish Communists. Then they were all shot in cold blood.”

  http://www.deliberation.info/hezbollah-leader-delivers-speech-over-syria-situation/

 8. Michał said

  Winne jest państwo opiekuńcze. Uczciwa praca jest karana wysokim podatkiem dochodowym. Da się przeżyć z pomocy społecznej i drobnych kradziezy. Młodzi uczą się, że praca jest dla frajerów.

 9. Marucha said

  Re 8:
  Nie Panie Michale. Nie jest winne ani państwo opiekuńcze, ani bezopiekuńcze.
  Winni są konkretni ludzie, mający imiona, nazwiska i przynależność etniczną.

 10. Michał said

  Re 9:
  Jedno nie wyklucza drugiego. Proszę się rozejrzeć jaka przynależność etniczna dominuje wsród „proroków” Nowego Światowego Porządku.

 11. Marucha said

  Re 10:
  Pan mówi o czym innym.

 12. Michał said

  Re 11:
  Przeciwnie. Ideologia państwa opiekuńczego jest jednym z ICH najmocniejszych narzędzi do rozwalania NASZEJ cywilizacji.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: