Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Wicemarszałek sejmu będzie dawać nagrody za walkę o świeckość państwa

Posted by Marucha w dniu 2012-12-20 (Czwartek)

“Kryształowy świecznik” – tak będzie się nazywała nagroda za zasługi w budowie świeckiego państwa, ustanowiona przez wicemarszałek sejmu, Wandę Nowicką.

W kapitule nagrody zasiadać będą same “zacne osobistości”: Robert Biedroń, Jan Hartman z UJ, Magdalena Środa, prezes Diakonii Kościoła Ewangelicko-Reformowanego Biruta Przewłocka-Pachnik, Barbara Keff oraz prof. Stanisław Obirek [brakuje jeszcze takich autorytetów, jak np. kpt. Piotrowski – admin]

Niemniej ciekawe osoby i stowarzyszenia są do nagrody nominowane: Lesław Maciejewski – walczył o usunięcie krzyża z sali obrad Rady Miasta Świnoujście; Koalicja “Postęp i Świeckość” – za walkę na rzecz świeckiego państwa; Janusz Ostoja-Zagórski za skuteczną akcję zdjęcia krzyża z sali Senatu Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz Piotr Szwajcer i Tomasz Chabinka.

Nowicka, uzasadniając ustanowienie nagrody, powiedziała, że zostaną wreszcie zauważone osoby, które nie godzą się na klerykalizację życia politycznego w Polsce, a wszystkim wierzącym w to, że Polska powinna być krajem neutralnym światopoglądowo, przywróci to godność.

Przypomnijmy, że syn Wandy Nowickiej, Michał, zasłynął szydzeniem na swojej stronie internetowej z polskich oficerów zamordowanych w Katyniu, pisząc o nich “darmozjadzi”.

http://www.autonom.pl

Owsiki

Wanda Nowicka – osoba o fizjonomii żaby i mentalności glisty ludzkiej, ustanawia własną nagrodę. Skoro wolno Nowickiej – opłacanej przez aborcyjne lobby kanalii – to wolno i gajowemu. 

Zatem gajowy przyznaje Wandzie Nowickiej wyróżnienie „Wielkiego Owsika ze wstęgą” w postaci wykonanej z plastyku kupy z wyłażącymi zeń robaczkami Enterobius vermicularis.

A właściwie to dobrze, że powstała i taka nagroda, i taka kapituła. Łatwo będzie wyławiać ludzkie szumowiny.
Admin.

Komentarze 44 do “Wicemarszałek sejmu będzie dawać nagrody za walkę o świeckość państwa”

 1. efka said

  Hm, kryształowy świecznik zapewne siedmioramienny.

 2. Boryna said

  Na kierowniczych stołkach same szumowiny i renegaci.

 3. Cham Wiejski said

  Wanda Nowicka powinna ustanowić nagrodę „Gumowy Wibrator”.

 4. Sowa said

  K…wa ku…wie łba nie urwie.

 5. Sowa said

  A tak na marginesie, wg Wikipedii:

  „W latach 1980–1981 była członkinią NSZZ „Solidarność”. Po 1989 zaangażowała się w działalność polityczną, współpracując z ugrupowaniami lewicowymi, pozostając osobą bezpartyjną.”

  „S” była pełna takich kretów od samego początku.

 6. Joe said

  Pomysl znakomity….Gumowy Wibrator Palikota ….na tle portretu Nowickiej….Statua dla kazdej wszy i gnidy politycznej
  ktora osiagnie stopien degeneracji umyslu ….palkociarni …Ktora sama nie wierzy w to co mowi.

 7. 25godzina said

  Nie chodzi wcale o świeckość. 11 grudnia 2012

  „(…)Poza Cezarym Grabarczykiem w uroczystości wzięli udział także wicemarszałkowie Sejmu Jerzy Wenderlich i Wanda Nowicka, wicemarszałek Senatu Stanisław Karczewski, przedstawiciele Chabad Lubawicz, korpusu dyplomatycznego i wielu posłów.

  Jak czytamy na stronach internetowych Sejmu, w czasie swojego przemówienia rabin Shalom Dov Ber Stambler z Chabad Lubawicz życzył parlamentarzystom „aby światło mądrości, tolerancji i jedności ponad podziałami było zawsze w ich sercach”.

  Niech te uniwersalne wartości zawsze Wam przyświecają i pozwalają podejmować słuszne decyzje dla dobra całego kraju i narodu – dodał rabin.” 8. Arek said

  a pienążki też są przewidziane dla laureatów?

 9. 25godzina said

  „(…)– Goje rodzą się tylko po to, by nam służyć. Bez tego nie mieliby po co istnieć na tym świecie – powiedział Josef podczas wystąpienia w synagodze. – Po co goje są tak naprawdę potrzebni? Będą pracować, będą orać, będą zbierać plony. My zaś będziemy tylko siedzieć i jeść jak panowie – podkreślił. Potem porównał nie-Żydów do zwierząt pociągowych.(…)”
  http://tinyurl.com/OwadiaJosef

  Rabin Owadia Josef (hebr.: עובדיה יוסף) (ur. 1920 w Basrze, Irak) – (…) znawca Halachy (żydowskiego prawa religijnego). Sefardyjski naczelny rabin Izraela w latach 1973-1983 i przywódca duchowy partii Szas w izraelskim rządzie. Cieszy się szczególnym szacunkiem wśród żydów sefardyjskich i mizrachijskich ze względu na wielką biegłość w Torze.(…)”

  Zwolennik tezy, że goje (nie-Żydzi) „żyją po to, by usługiwać Żydom”[1].
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Owadia_Josef

 10. niereligijna said

  nikt nie zauwazyl prowokacji?
  on nie boi sie ze jej ktos pozbawi stanowiska za taka dzialalnosc i takie gadanie, wie ze jest nietykalna bo spoleczenstwo bezbronne.
  Bez roznicy jakiego uzyla slowa…
  walka o swieckosc lub walka z Polskoscia, nikt jej nie ruszy !
  To byl tylko test czy da sie wywolac jakies reakcje.

 11. Polo said

  Jak dobrze, że co niektórzy sami ważą w wizjer celownika.
  Podziwiam ludzi Polski Podziemnej, że wykonywali wyroki śmierci. Bo kto ich z tego rozgrzeszał?

 12. 25godzina said

 13. JO said

  Neutralnosc Swiatopogladowa NIE ISTNIEJE! To utopia, pustoslowie, na ktore Lapia Sie Lemingi.

  Tzw Neutralnosc Swiatopogladowa to Zielone Swiatlo dla wszelkiejmasci Go…w…na, ktore zalewa Potem tak, ze taki „neutralny” w G…nie sie TOPI.

 14. Griszka said

  @7 25godzina

  Dzięki za wrzucenie tego zdjęcia. Za każdym razem, gdy ta czerwona małpa będzie coś przebąkiwać o tzw. świeckości państwa należy machnąć jej tym świstkiem przed oczyma.
  I jeszcze kolejny promotor laickości, Robert Biedroń: http://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2012/12/b1.jpg

  PS. Określanie zachowania synalka Nowickiej jako „szydzenie” w odniesieniu do tego jak się wypowiadał o zamordowanych polskich oficerach jest zdecydowanie na wyraz łagodne.

 15. krzysztof1942 said

  Apel do Pani Nowickiej : po takim „zwycięstwie nad krzyżem” czas najwyższy zacząć kampanię w sprawie powieszenia w sejmie gwiazdy Dawida, aby udowodnić światu, że nie jesteśmy antysemitami. Do dzieła pani wicemarszałek, do dzieła (k…wa mać).

 16. krzysztof1942 said

  „“S” była pełna takich kretów od samego początku.”

  Na początku to Solidarność była zrywem narodowym (10 mln . członków). „Krety” zaczęły działać po 1985 roku.

 17. Agnieszka said

  Te wynaturzone, bezbożne monstra to oczywiście najgorszy wróg Polaków, ale czy nie jeszcze gorsi są ci, co uważają się za katolików, ogłaszają się nimi publicznie (np. Dworak, Komorowski i całe pęczki innych indywiduów), a wszystko robią, żeby Polskę zniszczyć?

 18. 25godzina said

  @ Griszka (14)
  Machanie świstkiem niczego nie zmieni, bo przecież im nie o sens chodzi. Państwo nie może być świeckie czy neutralne światopoglądowo. Przestaje wtedy istnieć, ponieważ nie może stanowić i egzekwować prawa. Im raczej chodzi o zastąpienie tradycyjnej w Polsce i Europie etyki chrześcijańskiej talmudyczną czyli o podmianke cywilizacyjną.

  Weź takiego Jasia Hartmana (członek żydowskiej narodowej loży masońskiej B’nai B’rith). To z jego strony internetowej:

  (…) Bynajmniej jednak nie zwalczamy religii, a niektórzy nasi członkowie, o ile mi wiadomo, urządzają nawet spotkania o charakterze religijnym. Sama organizacja jako taka jest wszelako religijnie neutralna i całkowicie pod tym względem tolerancyjna. (…)”
  http://tinyurl.com/hartmanjas

  A to ten sam Hartman Jaś na tzw marszu ateistów i agnostyków, Kraków 2011:

  Jaś jest filozofem i etykiem nauczających studentów medycyny UJ etyki i bioetyki właśnie (utrzymywanym przez katolickich gojów, w tym tych co mają po 1000zł na miesiąc). Jak można uczyć jakiejkolwiek etyki bez odniesienie do religii?

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Jan_Hartman

 19. 25godzina said

  @ 18 c.d.

  …i weź chazarskie państwo Izrael. Ultrareligijne, ultranacjonalistyczne, szowinistyczne i faszystowskie. Słyszałeś choćby Hartmana Jasia, Nowicką Wandę czy kogokolwiek kto by na to zwrócił uwagę?

 20. Griszka said

  @18 25godzina
  ” Państwo nie może być świeckie czy neutralne światopoglądowo.”

  Ja dobrze wiem, że to tylko puste hasełko a kryjący się za nim neobolszewicy używają go tylko dlatego, bo lepiej brzmi od antyklerykalizmu i przeciętny leming nie wyłapie od razu o co chodzi.
  Nowicką tylko ratuje to, że jej mocodawcy dbają o to, żeby parasol medialny był cały czas nad nią rozpostarty. Zdjęcie jednak warto zarchwizować i sobie dobrze zapamiętać.

 21. 25godzina said

  Państwo neutralne światopoglądowo nie istnieje i istnieć nie może, bo państwo ustalając prawo tym samym preferuje jakiś światopogląd.

  Fragment wykładu Stanisława Michalkiewicza podczas‏ spotkania w siedzibie Polskiej Fundacji Kulturalnej w Clark, NJ, USA, dnia 15 paździenika 2011r.

 22. Griszka said

  @18
  „http://tinyurl.com/hartmanjas – Hartamnn: nie jestem wojującym ateistą (…) ani masonem.”

  Komedia taka, że boki zrywać.

 23. 166 bojkot TVN said

  Najlepiej jakby gajowy wykombinował obrazek z figurką marszałkini od Palikota z taką funkcją, że my klikamy, a figurka dostaje jedna szpileczkę. A nich cierpi ciało,
  Albo jeszcze lepiej – każde klikniecie powoli abortuje postać Nowickiej. W sumie nie powinna się dąsać za taką zabawę wirtualną, skoro jest za realną aborcja. Może kretynka coś wreszcie pojmie,
  Ciekawe jak szybko zostałaby Nowicka wyabortowana z gajówki?
  A jak sie jeden obrazek uda, to zrobić następne.
  Po kolei, wszyscy, którzy głosowali za legalnością aborcji.
  A co? Oni mogą, a my nie?

 24. marta15 said

  ten dialboliczny babsztyl, prosperujacy dzieki kasie uzyskanej za morderstwa nienarodzonych, bedzie sie wil na wieki i wieki w najstraszliwszych mekach w czelesiciach piekielnych, o ile nie zmieni swej drogi.

 25. 166 bojkot TVN said

  Jak patrzę na te zdjecia z rabinami w kapeluszach w pomieszczeniach gdzie jest godło Polski, przed którym nie wolno miec czapki, to szlag mnie trafia, że marszałek sejmu pozwala na coś takiego.
  A może na czas zapalania chanuki godło wyleciało z knesejmu?

  Jeśli tak, to nie mamy podstaw prawnych do utrzymywania tego organu jako organu obcego państwa. Wszyscy WON!

 26. jowram said

  Posoborowe zmiany liturgiczne poszły za daleko
  Tako rzecze metropolita krakowski J.Em. Stanisław kard. Dziwisz.

  Były osobisty sekretarz Jana Pawła II stwierdził jasno, że posoborowe zmiany liturgiczne poszły za daleko. Że posoborowa rzeczywistość liturgiczna mocno odbiega od intencji soborowej reformy.

  Czyżby ozdrowienie z posoborowego letargu zawitało również do S. K. Miasta Krakowa? Alleluia! Miejmy nadzieję, że Kardynał Metropolita wkrótce pójdzie za ciosem i wyda decyzję nakazującą usunięcie z prezbiteriów krakowskich kościołów wszelkich rupieci ponastawianych tamże w latach 70-tych ubiegłego wieku i powrót do odprawiania Najświętszej Ofiary na istniejących, a nieużywanych ołtarzach. Tym bardziej, że żaden dokument soborowy nie wspomina o konieczności odprawiania “twarzą do ludu” ani przebudowywania czegokolwiek w istniejących świątyniach.

  Zob. też: https://marucha.wordpress.com/2012/12/17/co-tam-slychac-w-neokosciele/
  Admin

 27. marta15 said

  ad 26
  kolejny ,co zyje zludzeniami. Ludzie czy was pogielo.!!!!
  Naginacie fakty do waszych poboznych zyczen i wlasnego widzi-mi-sie jakby to mialo jakas moc sprawcza.
  W byle slowo pokladacie ogrom nadzieji, a ignorujcie tysuace innych waznych czynow , oswiadzczen wykonanych przez te osobe
  .

 28. Jan said

  Ad.16 Nie przesadzajmy z tą panną „S” . Chyba Pan nie jest na tyle naiwny by uznać spontaniczny „zryw” narodu dla „obalenia komuny” .Tą komunę tj ZSRR nie rozwaliła sterowana „S” ale kto inny. Proszę się domyśleć kto i po co. Dla ułatwienia – było to sterowane z zewnątrz zapoczątkowanie wprowadzenia nieprzystosowanej Polski do NWO. Kto to popierał w dobrej wierze to inna sprawa.
  Pani Nowicka i jej podobne towarzystwo przypomina mnożące się i wijące robactwo w rozkładającej się niemal do cna cywilizacji łacińskiej, zdominowanej przez inną z krainy eskimosów.

 29. Miet said

  Zgadzam się całkowicie z Panem Janem.
  Rozumiem także tych oddanych Solidarnościowców, którzy do dziś nie mogą się pogodzić z faktem, że byli wykorzystani i manipulowani od samego początku do samego końca.
  To bardzo trudne szczgólnie dla Polaka uznać, że zrobiono go w bambuko.
  Szlak mnie trafia też, że ludzie-Polacy jeszcze nazywają tę całą chałastre przy korytach, polskim rządem.
  To przecież zgraja sprzedawczyków i lizydupstwa, która nie jest ustawiona do tego, żeby coś dla Polski zdziałać – oni nie są od tego!!!
  Dopóki im strach nie zajrzy w oczy, będą działać na szkodę Polski i Polaków.
  Żeby ten strach im zajrzał w oczy, musi sie w Polsce coś stać ważnego. Co??? – trudno mi radzić.

  Jestem subskrybentem TV Polonia – nie oglądam żadnych seriali obecnie ale jeszcze nie tak dawno oglądałem i jeden mi przypadł do gustu i to nawet bardzo – to „Czas Honoru”.
  Polecam go wszystkim młodym Polakom, którzy może jeszcze są w stanie coś dla swojego kraju zrobić – niech wyciągną wnioski z tego filmu.

 30. 166 bojkot TVN said

  29/Miet
  Wszystkie odcinki „Czasu honoru”
  http://serialnet.pl/serial/2-5001054/czas-honoru

 31. Fascjol said

  Kretynizm.Ciekawe’dlaczego w swoim kraju nie tworzą takiej nagrody?

 32. Ja i moj Pies said

  Cytata:

  Wanda Nowicka – osoba o fizjonomii żaby i mentalności glisty ludzkiej, ustanawia własną nagrodę.

  (Koniec cytaty).

  Panie Gajowy, jak Pan mi jeszcze raz obrazi zabe, to ja sobie pojde.

  Konopnicka:

  Nikt mnie o tym nie przekona
  I nikomu nie uwierzę,
  Że ta żabka, ta zielona,
  To jest szpetne, brzydkie zwierzę.

  Proszę tylko patrzeć z bliska:
  Sukieneczka na niej biała,
  Tak w porannym słonku błyska,
  Jakby w perły szyta cała.

  Wierzchem płaszczyk zieloniutki,
  Jak ten listek, jak ta trawa,
  I zielone mają butki
  Nóżka lewa, nóżka prawa.

  Główkę takiż kaptur kryje,
  Ciemne prążki po kapturze.
  Prawda, oczy ma przyduże
  I przygrubą nieco szyję.

  Ale za to, jak daleko
  Wypatrzy tę chmurkę małą,
  Którą morze letnią spieką
  Na ochłodę nam posłało!

  A jak głośno, skryta w krzaki:
  „Dżdżu! Dżdżu!” — woła podczas suszy.
  Choć świergocą wszystkie ptaki,
  Ona wszystkie je zagłuszy!

  Alboż robi jakie szkody?
  Psuje kwiaty? niszczy sady?
  Wszak jej starczy trochę wody,
  Małe muszki i owady.

  Przy tym… Nie wiem tego pewnie,
  Lecz mi niania raz mówiła
  O prześlicznej tej królewnie.
  Co zaklęta w żabkę była.

  Cudnej główki, rączek, lica
  Nic nie widać, ani trocha…
  Zaklęła ją czarownica,
  Czarownica, zła macocha!

  I w postaci tej musiała
  Siedem lat czekać dziewica,
  Aż ją trafi złota strzała.
  Złota strzała królewica.

  Dopieroż ją wypuściła
  Z owej skórki jędza baba
  I królową potem była
  Ta zaklęta pierwej żaba.

  Czy to prawda, czy tak sobie,
  Tego nie wiem już na pewno.
  Zawszeć boskie to stworzenie,
  Chociaż nie jest i królewną!

 33. 166 bojkot TVN said

  Nasza uwaga skupia sie na jednej idiotce Nowickiej, a na zdjęciach jest więcej ciekawych elementów tej samej etnicznej mafii
  Ot chociażby niezatapialny poseł i działacz (z wikipedii)

  Jerzy Jan Wenderlich (ur. 22 kwietnia 1954 w Toruniu) – polski polityk, poseł na Sejm nieprzerwanie od 1993 (II, III, IV, V, VI i VII kadencji), wicemarszałek Sejmu VI i VII kadencji.
  Życiorys
  Ukończył studia na Wydziale Pedagogicznym Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Bydgoszczy. Na Uniwersytecie Warszawskim ukończył podyplomowo dziennikarstwo i nauki polityczne. W 1980 wstąpił do PZPR. Pracował jako dziennikarz. Był redaktorem naczelnym studenckiej gazety „Meritum”, kierował bydgoskim oddziałem „Kuriera Studenckiego”, był dziennikarzem „Gazety Pomorskiej”, naczelnym „Tygodnika Telewizyjnego”. W 1993, 1997, 2001 i 2005 uzyskiwał mandat posła na Sejm kolejnych kadencji z listy Sojuszu Lewicy Demokratycznej. W 2004 bez powodzenia kandydował do Parlamentu Europejskiego. Pełnił m.in. funkcję rzecznika prasowego SLD. Napisał książkę Jak zostać ministrem?
  W wyborach parlamentarnych w 2007 po raz piąty został posłem, kandydując z listy koalicji Lewica i Demokraci w okręgu toruńskim i otrzymując 11 825 głosów. W kwietniu 2008 zasiadł w Klubie Poselskim Lewica, który we wrześniu 2010 przekształcono w KP SLD. 8 lipca 2010 został wicemarszałkiem Sejmu VI kadencji[1].
  W wyborach parlamentarnych w 2011 został ponownie liderem listy SLD do Sejmu w okręgu toruńskim i uzyskał ponownie mandat poselski (dostał 19 078 głosów)[2]. 8 listopada 2011 wybrany na wicemarszałka Sejmu VII kadencji.

  Jerzy Wenderlich ostał w TORUNIU !!!!! 19 tys. głosów!!
  Nie wiem jak to zinterpretować? Czy tam w Toruniu jest aż 19 000 idiotów?
  Czy torunianie w ramach debilizmu WSI-owego na złość Rydzykowi odmrażają sobie uszy i dają opróżniać kieszenie przez typową czerwona pijawkę, glistę i stracha na wróble w jednym? Czy wyborcy mają świadomość, że Wenderlich to jak widać członek gminy żydowskiej? Czy głosowali na niego sami Żydzi?
  To kurna dużo ego towarzycha się w Toruniu rozmnożyło.

 34. Marucha said

  Re 32:
  Czułem, ze ktoś się obrazi w imieniu żaby… i nie powiem, rozumiem to…
  Dzięki za miły wierszyk, a także za umieszczony w innym miejscu wpis na temat psa, lasu, dżinsów etc.

 35. Andrzej K. said

  Cytat: „Wanda Nowicka – osoba o fizjonomii żaby i mentalności glisty ludzkiej,”
  Dlaczego Szanowny Pan Gajowy obraża …. glistę ludzką?
  Czy taka glista potrafiłaby dopuścić się takich plugastw? To, że jednym z jej pośrednich siedlisk jest gówno to jeszcze nie świadczy o niej aż tak źle.

 36. Zbyszko said

  Nie wiedziałem że o świeckośc państwa trzeba u nas walczyc. Czy nie wystarczy już zwykłe niechodzenie do kościoła? Zaś co do Państwa Polskiego, to Mieszko I Aktem Chrztu Polski zdjął grzech pierworodny z Polaków (bo Chrzest zdejmuje grzech pierworodny) i czy tego chcemy czy nie nasze Państwo jest naznaczone znakiem Krzyża i jeżeli ktos nie chce z tego skorzystac, chce powrotu do Szatana, to przeciez nasz Pan Bóg dał mu wolną wolę… nie trzeba o nią walczyc, bo jest to śmieszne.

 37. Jan said

  Dążenie do świeckości Państwa Polskiego ma swą długą historię. Tak na dobre to zaczęło się to realizować w dobie oświecenia, po upadku I Rzeczypospolitej.
  Kościuszko z pomocą jakobinów pod koniec XVIII wieku dążył do tego celu.Nie udało się, bo „bracia” nie udzielili wystarczającej pomocy finansowej.
  Godny uwagi wpis Zbyszka uzupełniłbym tak. Tu chodzi o wprowadzenie totalnej władzy nad całym narodem Lucyfera. Ponieważ nie można tego jeszcze nazwać po imieniu, używa się słowa – walka o świeckość. Pamiętajmy, że Pan Nasz Jezus Chrystus będzie sądził ludy i narody. Św. Tomasz z Akwinu wyjaśnia, że sąd nad ludami i narodami i państwami odbędzie się nie w dniu sądu ostatecznego a wcześniej w czasie ziemskiego bytowania, wraz z ukaraniem unicestwieniem. Stąd jeden wniosek. „walczący” o świeckość są narzędziami piekła dla ukarania i zniszczenia Polski. Słowa NMP – „wiele narodów wyginie”, dają wiele do myślenia.

 38. JO said

  Ad.34. Bzdurny wpis tego Pana Ja I Moj pies, ktory mozna skomentowac ” Ja o chlebie a Ty o Niebie ” …

 39. inka said

  To niech zaczna od zakazu zapalania świec chanukowych w Belwederze – wtedy beda wiarygodni w walce o świeckośc państwa – a poniewaz pany im na to nie pozwolą – proste – śmieszni sa i wczesniej czy później wyjdzie to na światło dzienne

 40. inka said

  akurat glista ludzka pasozytuje w jelicie cienkim a nie grubym a takze o czym niewielu wie w układzie oddechowym ( chwilowo) – jesli idzie o jelito grube to jest ono naturalnym korytarzem rozpowszechniania jaj oaz usuwania martwych osobników – zywe tam nie bywaja – glista jest pasozytem o tyle groźnym że długo nie daje objawów – jest dyskretna dopóki nie rozpocznie gradacji lub gdy jej cykl nie obejmie etapu przemieszczania się w przełyku ( ksztuszenie się) – po wydaniu nowego pokolenia martwe osobniki widywane sa w ekstrementach – stąd być może przekonanie o jej bytowaniu w nich w jak ktos tu bardzo obrazowo ujął innym określeniem

 41. Andrzej K. said

  Odn. 35
  Oczywiście, że ma Pani rację – ale to gówno pasuje do kontekstu.

 42. JO said

  Tolerancja w Ustach Rabina oznacza Wladza Zydow, Rownouprawnienie Prawdy I Klamstwa co daje zawsze Klamstwo jako Mieszanke, co oznacza wladze Zydow.

  Takie Zyczenia Publiczne sa Zmijowa Mowa, Publicznym Zyczeniem Polsce I Polakom iCh Smierci …

 43. krzysztof1942 said

  ad 28
  „Ad.16 Nie przesadzajmy z tą panną “S” . Chyba Pan nie jest na tyle naiwny…”

  Tak, jestem naiwny, tak jak duża część z tych 10 mln. solidarnościowców. Ta naiwność pozwala mi wierzyć, że jeszcze nie jest za późno, że zdołamy się obronić przed „Eskimosami”.

 44. Ja i moj Pies said

  Przypominam Gronu, a takze wyjasniam, iz z kilkoma dyskutantami na tym zacnym Forum w ogole nie rozmawiam, co uczciwie zadeklarowalem. Z jednymi dlatego, zeby sobie nie psuc nastroju, a z innymi, bo nie potrafia miec racji, a jeszcze z innymi dlatego, ze nie umieja mowic ludzkim glosem. A z niektorymi dlatego, ze duzo, szybko i glosno pisza tylko dlatego, zeby sobie zamoncic (ortografia zamierzona) i dla nich nie mam czasu.

  Dobranoc.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: