Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  minka o Co tam słychać w McPolsce…
  Emilian58 o Co tam słychać w McPolsce…
  Mietek o Ukraińska wojna
  minka o Co tam słychać w McPolsce…
  Anzelm o Ukraińska wojna
  Mietek o Co tam słychać w McPolsce…
  Marucha o Ukraińska wojna
  minka o Do widzenia Roe. Dzień dobry o…
  Mietek o Ukraińska wojna
  Anzelm o Ukraińska wojna
  Piskorz o 14 milionów drzew wyciętych po…
  Anucha o 14 milionów drzew wyciętych po…
  Roman B o Ukraińska wojna
  bryś o Ukraińska wojna
  bryś o Ukraińska wojna
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Rosja ignoruje reprymendę Komitetu ONZ w sprawie antyhomoseksualnego prawa

Posted by Marucha w dniu 2012-12-24 (Poniedziałek)

Komitet Praw Człowieka ONZ udzielił reprymendy Federacji Rosyjskiej za to, że władze centralne zezwoliły prowincji Riazań przyjąć prawo, które zabrania promocji homoseksualizmu wśród nieletnich. Rosyjskie władze napomnienie zignorowały.

W 2009 r. Irina Fedotowa, lesbijska aktywistka, złożyła skargę przeciwko Rosji do Komitetu Praw Człowieka ONZ, który monitoruje wdrażanie Międzynarodowego Paktu Praw Obywatelskich i Politycznych (MPPOP).

Fedotowa została zatrzymana i ukarana za rozdawanie przed budynkiem jednej ze szkół ulotek „Homoseksualizm jest normalny” i „Jestem dumny z mojego homoseksualizmu. Zapytaj mnie o to”. Ulotki trafiły m.in.do dziesięciolatków.

Zdaniem Komitetu aktywistka homoseksualna nie dopuściła się żadnych publicznych działań na rzecz propagowania wśród nieletnich jakiejkolwiek aktywności seksualnej. „Dała ona jedynie wyraz swojej tożsamości seksualnej i chciała zrozumienia dla niej”. Decyzja Komitetu została wysłana do przedstawicieli najwyższych władz Rosji 30 listopada tego roku.

Władze rosyjskie całkowicie ją zignorowały. Od pewnego czasu w kilku rosyjskich prowincjach i gminach przyjęto prawo, które zabrania promocji homoseksualizmu wśród nieletnich w celu zachowania ich zdrowia oraz moralności.

Traktat ONZ z 1966 r. o prawach obywatelskich i politycznych, na który powołała się homo-aktywistka, dopuszcza ograniczenie wolności słowa ze względu na konieczność ochrony zdrowia i moralności.

Komitet Praw Człowieka, powstały w następstwie przyjęcia traktatu, odniósł się także do decyzji Trybunału Konstytucyjnego, który potwierdził prawo rosyjskich ustawodawców do wprowadzania zakazów promocji homoseksualizmu, ze względu na konieczność ochrony zdrowia i moralności dzieci oraz młodzieży. Komitet ONZ mający odmienne zdanie, opiera swoje uzasadnienie na „rozwijającym się charakterze norm moralnych”.

Zgodnie z wcześniejszą interpretacją traktatu, opublikowaną przez Komitet ONZ w ub. roku w dokumencie niewiążącym dla sygnatariuszy paktu – General Comment 24, prawnicy stwierdzili, że ograniczenia wolności słowa „w celu ochrony moralności muszą być oparte na zasadach nie pochodzących wyłącznie z jednej tradycji” i „w celu uniknięcia dyskryminacji muszą one być oparte na obiektywnych kryteriach”.

Według Komitetu zakaz promocji sodomii przyjęty przez prowincję Riazań jest wadliwy pod każdym względem.

Rosja w odpowiedzi na wniosek Komitetu stwierdziła, że „prawo nie ogranicza uprawnień Fedotowej w żaden sposób i że celem ustawy jest ochrona małoletnich przed zepsuciem duchowym oraz ochrona ich rozwoju psychicznego, fizycznego i społecznego”.

Źródło: Zenit.org., AS.
http://www.pch24.pl/

Tak postępuje państwo poważne, posiadające przywódców, którzy nie pozwalają dewiantom i ich protektorom na bezczelne wtrynianie ryja w nie swoje sprawy. Dawać ich za wzór rządzącym w Polsce świniom jest oczywiście bez sensu. 
Admin

Komentarzy 12 do “Rosja ignoruje reprymendę Komitetu ONZ w sprawie antyhomoseksualnego prawa”

 1. walerianda said

  Ale może jednak warto im to podesłać. Skoro jednak nas cenzurują to i tych dewiantów także, więc mogą nie wiedzieć, że na ziemi jednak żyją normalni ludzie.

 2. Jan said

  Nie zapominajmy, że takie uchwały zapadają w państwie „nie demokratycznym”.
  W wolnych i demokratycznych jest już chyba nierealne.

 3. Boryna said

  Niech homosie wiedzą co ich czeka,gdy do Polski wróci normalność.

 4. bv said

  Czekamy na potępiający Rosję komentarz niezaleŻnej.pl na temat reżimu w Rosji.

 5. RG said

  Pederaści na froncie o swoje „prawa”. Czy rzeczywiście?

  Przykład pierwszy.

  Claudia Roth.
  Członkini Bundestagu i przewodnicząca niemieckiej partii zielonych (Buendnis 90/Die Gruene)
  W zeszłym roku zbierała wśród deputowanych Bundestagu podpisy po notą protestacyjną w sprawie zakazu parady równości w Warszawie.
  Członkini zarządu niemieckiego związku gejów i lesbijek (LSVD).
  Pani Roth zasiada również w Radzie Nadzorczej niemieckiego stowarzyszenia Humanistische Union e.V.
  Celem stowarzyszenia oficjalnie jest propagowanie praw obywatelskich i świadomości o nich.
  Ale – Humanistische Union współpracowała i współpracuje naraz z organizacjami i stowarzyszeniami, które przez niemieckie organy ścigania i organizacje ochrony praw dzieci uważane są za lobby pedofilów.
  Jedna z tych organizacji jest stowarzyszenie AHS (Arbeitsgemeinschaft Humane Sexualitat).
  Stowarzyszenie to otwarcie domaga się legalizacji stosunków pomiędzy dorosłymi i dziećmi.
  Gleichberechtigte, einvernehmliche und verantwortliche sexuelle Handlungen dürfen – weil sie nicht schädigen – auch zwischen Erwachsenen und Kindern nicht mehr strafbar sein.
  To cytat ze statusu tej organizacji. W tłumaczeniu mówi on o tym że równouprawnione czynności seksualne wykonywane za obopólną zgodą pomiędzy dorosłymi i dziećmi nie powinny być karane,albowiem nie są szkodliwe.

  Szef tej organizacji Johannes Gloetzner w wywiadzie dla niemieckiej TV ARD powiedział dosłownie, że jeżeli jest na to obopólna zgoda to nie ma on nic przeciwko czynnościom seksualnym n.p. pomiędzy 50 letnim mężczyzną i 7 letnim dzieckiem.

  Chyba nikt trzeźwo myślący i zdrowy nie popiera takich ludzi i zwyrodnialców – ja przynajmniej na pewno nie.
  Ale Pani Roth tak bardzo domagająca się praw w Polsce dla lesbijek i gejów jakoś przez lata zasiadając w radzie nadzorczej stowarzyszenia Humanistische Union nie zawracała sobie głowy tym, że współpracuje z takimi zwyrodnialcami.
  Ktoś by może mógł pomyśleć, że może Pani Roth o tym nie wiedziała, albo ze cale stowarzyszenie HU nie miało pojęcia z kim współpracuje, ale o to okazuje się, że wiceszefowa HU Rosemarie Will skonfrontowana z faktami reporterów ARD mówi:
  “nadal zamierzamy współpracować z tym stowarzyszeniem. Walcząc o prawa obywatelskie często mamy zbieżne poglądy z ludźmi czy organizacjami, z którymi nie zgadzamy się we wszystkich punktach, ale to nie może być przeszkoda we wspólnym działaniu”!!!
  Obydwa stowarzyszenia organizowały wspólne sympozja i dyskusje na takie tematy jak – prostytucja, pornografia czy edukacja seksualna i to również po tym jak kilku członków ASH zostało aresztowanych za pedofilie.!!!
  Na jednym z komputerów członka ASH znaleziono 50.000 obrazków rozebranych czy gwałconych dzieci!!

  Przykład 2.
  Volker Beck
  Członek Bundestagu z ramienia partii zielonych (Buendnis 90/Die Gruene) i szef frakcji tej partii w Bundestagu.
  Homoseksualista, od 1987 do 1990 roku referent frakcji Zielonych w Bundestagu od spraw homoseksualizmu.
  Od 1991 do 2004 roku rzecznik prasowy niemieckiego związku gejów i lesbijek (Lesben- und Schwulenverband in Deutschland – LSVD)
  Członek steering committee of International Network of Lesbian and Gay Officials (INLGO)
  Pan Beck zadeklarował również swój udział 11 czerwca w Paradzie Równości w Warszawie i to pomimo jej oficjalnego zakazu.
  Zbierał też również razem z Claudią Roth podpisy po wyżej już wymienioną petycją, a rok temu protestował przed polska ambasada w Berlinie przeciwko zakazowi parady równości w 2004 roku.
  Otóż również Pan Beck ma bardzo dziwne podejście do pedofilów.
  W książce “Der Paedosexuelle Komplex” autora Angelo Leopardi,Volker Beck w jednym z zamieszczonych tam artykułów domaga się również zniesienia karalności pedofilii.
  Książka ta wydana na przełomie lat 80 i 90-tych uchodzi w środowisku pedofilii poniekąd jako biblia i jest źródłem argumentacji dla miedzy innymi takich stowarzyszeń propagujących pedofilie jak już wyżej wymieniona AHS.

  Ocenę powyższych postaci pozostawiam każdemu z was.
  Myślę, że Polacy powinni wiedzieć kto jutro będzie wspierał polskich gejów.
  Każdy kto zna dobrze niemiecki może sprawdzić te przytoczone tutaj informacje, wrzucając na wyszukiwarkę obydwa nazwiska.
  Źródłami są między innymi internetowa encyklopedia Wikipedia i państwowa niemiecka Telewizja ARD, także na pewno nie chodzi tu o jakieś bezpodstawne pomówienia.

  MAGNUS

  ***

  Ruch praw gejów

  W ciągu ostatnich czterdziestu lat w Ameryce i na całym świecie dokonała się prawdziwa rewolucja. W Ameryce są tysiące barów dla homoseksualistów. W każdym większym mieście w Ameryce jest wydawana gazeta dla homoseksualistów. Związki wyznaniowe wyświęcają homoseksualnych pastorów i dają ślub homoseksualnym parom. Na campusach college’ów i uniwersytetów, a nawet w szkołach średnich działają organizacje “gejów i lesbijek”. Amerykańskie Towarzystwa Psychologów i Psychiatrów uznały homoseksualizm za normalny, alternatywny styl życia. Wiele stanów i miast w USA i na świecie wydało specjalne prawa dotyczące homoseksualistów.
  Kamieniem węgielnym, na którym opiera się Ruch Praw Gejów, jest niezmienność homoseksualizmu – zgodnie z tym założeniem nikt nie może się zmienić. Opierając się na tej mitologii stworzono specjalne prawodawstwo, doktrynę religijną i programy szkolne. Jednakże osiemdziesiąt lat badań naukowych pokazało, że homoseksualizm jest zaburzeniem rozwojowym. Tego, czego się ktoś nauczył, może się oduczyć, stąd każdy może się zmienić, ponieważ nikt nie rodzi się ze skłonnościami do tej samej płci.

  Istnieją dwa ekstremalne i przeciwstawne wobec siebie podejścia do homoseksualizmu:

  Chciałbym zaproponować podejście alternatywne. Ale najpierw opowiem o Ruchu Praw Gejów i o przyczynach tak gwałtownego jego rozwoju w ostatnich latach. Aby to zrozumieć, przyjrzyjmy się programowi, strategii działania i celom tego ruchu.

  Program

  Przez całe dzieje patrzy się z góry na homoseksualistów, prześladuje się ich i wyśmiewa. Byli i są przedmiotem szyderstwa w większości cywilizowanych kultur. Religie potępiają homoseksualizm jako zachowanie grzeszne. Większość instytucji zajmujących się edukacją, leczeniem i pomocą socjalną nigdy nie pomagała ani nie dawała nadziei w uzdrawianiu homoseksualizmu. Powstanie Ruchu Praw Człowieka w latach sześćdziesiątych dwudziestego wieku przygotowało grunt dla pojawienia się Ruchu Praw Gejów, który zrodził się z potrzeby akceptacji i uzdrowienia. Instytucje społeczne, które powinny zapewnić przede wszystkim wychowanie i zrozumienie, jedynie rozjątrzały ten stan powodując kolejny ból poprzez prześladowanie i osądzanie. Z tego powodu rozzłoszczeni ludzie byli gotowi oddać życie za swoją sprawę. Dla większości osób homoseksualnych jest to sprawa życia i śmierci. Konieczność ukrywania swoich uczuć; konieczność kłamania z obawy przed utratą pracy, mieszkania czy przywilejów; konieczność prowadzenia podwójnego życia w kościołach doprowadziły do ogromnego nagromadzenia poczucia winy, wstydu i niepotrzebnego bólu. Ruch Praw Gejów powstał w celu poparcia praw i potrzeb tych uciśnionych kobiet i mężczyzn. Stworzyli oni wiele grup skutecznie promujących ich sprawę: National Gay And Lesbian Task Force, Human Rights Campaign Fund (PAC), Lambda Legał Defense and Educational Fund, Gay and Lesbian Committees for the American Psychiatrie and Psychological Associations, Parents and Fńends of Lesbians and Gays (PFLAG) itd. W ciągu ostatnich czterdziestu lat te organizacje osiągnęły zadziwiające skutki swego działania. Badania prowadzone w 1999 roku przez Gili Foundation wykazały, że ogólnokrajowe, stanowe i lokalne organizacje homoseksualistów dysponują wspólnie budżetem w wysokości ponad 92 mln dolarów. `Ale w rzeczywistości całkowite roczne wydatki na obronę gejów, pomoc socjalną i organizacje dobroczynne sięgają najprawdopodobniej około 100 mln dolarów. Ich programem jest zmiana wartości rodzinnych i systemów społecznych tak, by homoseksualiści byli traktowani jako równi, bez uprzedzeń i dyskryminacji. Ich ruch żąda równych czy `specjalnych” praw i uczciwego traktowania.

  Strategia działania

  W celu uzyskania akceptacji aktywiści homoseksualni opracowali strategię zmiany opinii społecznej odnośnie do homoseksualizmu.

  Nauka (decyzja Amerykańskiego Towarzystwa Psychiatrycznego z 1973r. O usunięciu homoseksualizmu z listy zaburzeń psychicznych

  Polityka/prawo (specjalne akty prawne)

  Rozrywka/media (promocja/wsparcie dla homoseksualizmu)

  Edukacja (uznanie zachowań homoseksualnych za normalne)

  Religia (uznanie zachowań homoseksualnych za normalne / małżeństwa jednopłciowe / wyświęcanie osób podejmujących aktywność homoseksualną)

  Aby opinia społeczna zaczęła ulegać zmianie, konieczna była zmiana powszechnego nastawienia w stosunku do tej orientacji. Aby zmienić powszechne nastawienie, potrzebowali wsparcia dzisiejszych proroków, naukowców. We współczesnym społeczeństwie, jeżeli psycholog lub lekarz przedstawi badania naukowe albo wyda oświadczenie, ogół społeczeństwa wierzy, że jest to `fakt” lub `prawda”. Tak więc członkowie Ruchu Praw Gejów najpierw podjęli działania w kierunku ogłoszenia przez psychiatrów i psychologów, że homoseksualizm jest rzeczą normalną. Po drugie zajęli się zmianami legislacyjnymi i wydaniem specjalnych aktów prawnych. Następnie wmanipulowali nas w akceptację homoseksualizmu i zachowań homoseksualnych za pośrednictwem mediów, przemysłu rozrywkowego, programów szkolnych i instytucji religijnych. W końcu ostatecznie zostałaby na nowo zdefiniowana i zniszczona rodzina.

  Oto krótka lista strategii działania:

  1. Zdefiniowanie na nowo homoseksualizmu jako stanu wrodzonego, mającego podłoże genetyczne i biologiczne, a więc nieodwracalnego.
  W 1973 roku aktywiści ruchu homoseksualnego przekonali Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne do usunięcia homoseksualizmu ze spisu zaburzeń psychicznych (Diagnostic and Stałistical Manuał of Mentol Disorders). Decyzja ta nie była oparta na faktach czy badaniach naukowych, ale na bezustannym nękaniu i nacisku politycznym wywieranym przez Ruch Praw Gejów. `Zamiast zająć się trzeźwym rozważeniem danych, psychiatrzy zostali gwałtownie wepchnięci w kontrowersję polityczną. Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne padło ofiarą bałaganu burzliwego roku, gdy wybuchające konflikty zagrażały upolitycznieniem każdego aspektu amerykańskiego życia społecznego. [.. .1 Rezultatem nie był wniosek oparty na przybliżeniu prawdy naukowej, jak dyktuje rozum, ale działanie, którego żądała ówczesna ideologia. Usunięcie homoseksualizmu ze spisu zaburzeń psychicznych stało się kamieniem milowym; zostało nagłośnione na całym świecie i użyte w celu promowania normalności homoseksualizmu. Opinia publiczna nie dowiedziała się i nadal nie wie, że wielu psychiatrów uważa homoseksualizm za stan nienormalny, który można zmienić.

  2. Skoncentrowanie się na tym, kim się jest, a nie na tym, co się robi. Osoby homoseksualne koncentrują uwagę na określaniu swojej tożsamości jako `gejów’, `lesbijek’ czy `biseksualistów” traktując to jako formę istnienia, a nie na swoim zachowaniu (współżycie seksualne dwóch mężczyzn lub dwóch kobiet). Przenosi to dyskusję z pola moralności, etyki i psychologii na arenę polityki, praw człowieka i niesprawiedliwości społecznej. Koncentrując się na tym przesunięciu, aktywiści ruchu homoseksualnego gorliwie naśladowali walkę o prawa człowieka dla Afro-Amerykanów czy ruch wyzwolenia kobiet. Jednak człowiek rodzi się z czarną skórą, rodzi się kobietą, a nikt nie rodzi się homoseksualistą. Homoseksualizm to sposób postępowania.

  3. Stworzenie nowego, pozytywnego języka i wpłynięcie w ten sposób na opinię publiczną, w celu uzyskania jej wsparcia. Poszukano nowych słów, by tworzyć bardziej pozytywny obraz homoseksualisty: `gej”, `orientacja seksualna”, `partnerzy seksualni”, `homofobia”, `alternatywny styl życia” oraz `poszukiwanie własnej orientacji seksualnej”. Ta zmiana języka była główną strategią w homoseksualnej kampanii o wolność, szacunek i specjalne prawa. Porównajcie na przykład, co lepiej brzmi: `Cześć, mam na imię Paweł i jestem homoseksualistą” czy `Cześć, mam na imię Paweł i jestem gejem”. Człowiek czuje się o wiele lepiej mówiąc, że jest `gejem”. Daje to osobie homoseksualnej poczucie samoakceptacji i normalności. Niektórzy czytelnicy mogą pamiętać, że przed laty poprawne politycznie określenie brzmiało: `preferencje seksualne”. Stratedzy gejowscy uświadomili sobie, że określenie `preferencja” implikuje możliwość wyboru, więc szybko porzucili to określenie zastępując je `orientacją”. Tak narodziła się `orientacja seksualna”. Oczywiście to określenie implikuje, że seksualność człowieka nie jest sprawą wyboru, ale stanem wrodzonym. Sprytne, ale fałszywe. Nikt nie wybiera bycia homoseksualistą. Stan ten jest rezultatem połączenia wpływu wielu czynników. Każdy jednak może wybrać zmianę, ponieważ nikt nie rodzi się takim. Tego, czego się nauczono, można się oduczyć. Homoseksualizm nie jest wesoły (gay} ani zły {bad), ale smutny {sad, SSAD – syndrom zaburzenia więzi z własną samą płcią).

  4. Uchwalenie nowych praw i zniesienie starych praw sprzeciwiających się celom Ruchu Praw Gejów. W lipcu 1993 roku ponad 100 miast uchwaliło prawa dla homoseksualistów. W listopadzie 1999 roku 11 stanów gwarantowało osobom homoseksualnym specjalne prawa i wybrano około 200 urzędników państwowych, którzy otwarcie przyznawali się do swojego homoseksualizmu. Ich celem jest uzyskanie akceptacji, sprawiedliwego traktowania i promowanie planów ruchu homoseksualnego.

  5. Ukazywanie społeczności homoseksualnej jako naturalnej i normalnej. Ruch Praw Gejów bardzo rozważnie dobiera osoby występujące na publicznych spotkaniach, uczestniczące w działalności politycznej i występujące w mediach. Chodzi o to, by byli postrzegani w pozytywnym świetle, jako jeszcze jedna uciśniona mniejszość. Ale jak przedstawiłem to wcześniej, zachowania homoseksualne nie są ani normalne, ani naturalne. Ich skutkiem są choroby, uzależnienia i poczucie bycia nieszczęśliwym.

  6. Organizowanie demonstracji. Sporą część sukcesu ruch gejowski zawdzięcza umiejętnemu organizowaniu demonstrant, planowaniu wielkich wydarzeń i przerywaniu publicznych wystąpień swych przeciwników. Jego zwolennicy stosują następujące taktyki: nękanie, niszczenie reputacji, wrzaski i ogólne niszczenie tych, którzy sprzeciwiają się ich planom i wierzeniom. W latach 70. i 80. ubiegłego wieku ich postępowanie było bardziej niszczące. W latach 90. stało się bardziej przemyślane politycznie; ich ataki stały się o wiele subtelniejsze, działanie dokonuje się w ramach systemów politycznych, edukacyjnych, religijnych i w mediach na całym świecie. Ruch gejowski dysponuje dużymi pieniędzmi, jego członkowie są przeważnie dobrze wykształceni, mają dobrą pracę i nie mają dzieci na utrzymaniu.

  7. Promowanie nauczania, że homoseksualizm jest normalnym, alternatywnym stylem życia. Na lekcjach wychowania seksualnego oraz w programach edukacyjnych dotyczących HIV/AIDS zwykłym, zdrowym uczniom przedstawia się homoseksualizm jako normalny, alternatywny styl życia. W 1992 roku Amerykańska Akademia Pediatrii podała, że prawie 26 procent dwunastolatków `nie jest pewne” swej orientacji seksualnej. Ta liczba spada o 5 procent, jeżeli chodzi o siedemnastolatków. Jak widać, mówienie o normalności homoseksualizmu w tak młodym wieku na wychowaniu seksualnym i w książeczkach dla dzieci (Daddy’s Roommate – Współlokator tatusia, Heather Has Two Mommies – Heather ma dwie mamusie i Glona Goes to Gay Pńde – Gloria idzie na paradę gejów) mogą zachęcić niepewnego ucznia do zainteresowanie się homoseksualizmem.

  8. Promowanie homoseksualizmu poprzez organizacje w szkołach. Aktywiści ruchu homoseksualnego od lat propagują swoje działania w szkołach średnich, na campusach uniwersyteckich i w college’ach. Istnieją tysiące studenckich i uczniowskich organizacji homoseksualnych, spotykających się w szkołach w USA i na całym świecie. Nową falą organizacji jest `Gay Straight Alliance” (`Sojusz gejów i normalnych”) w szkołach średnich. Bez wątpienia wkrótce dotrze do szkół niższego szczebla. Oto słowa Michaela Świna, aktywisty ruchu homoseksualnego: Będziemy gwałcić waszych synów, symbol waszej słabej męskości, waszych płytkich marzeń i prostackich kłamstw. Uwiedziemy ich w waszych szkołach, internatach, salach gimnastycznych, seminariach, grupach młodzieżowych, toaletach kin, domach Kongresu, wszędzie tam, gdzie młodzi mężczyźni przebywają razem z mężczyznami. Wasi synowie staną się naszymi narzędziami i będą robić, co im każemy. Będą stworzeni na nowo na nasz obraz. Będą nas pragnąć i uwielbiać. 9. Normalizacja homoseksualizmu poprzez rozrywkę i media.

  Filmy, programy telewizyjne, słuchowiska radiowe i artykuły w gazetach `unormalniły” homoseksualizm i związki homoseksualne. Tylko wiosną 1998 roku w programach telewizyjnych pojawiło się około 30 postaci homoseksualnych, a liczba ta rośnie. Prasa liberalna przyłączyła się do zwolenników homoseksualizmu, wspiera go i promuje.

  Cele

  Celem działań Ruchu Praw Gejów jest uzyskanie całkowitej akceptacji homoseksualizmu w każdej sferze życia: w religii, edukacji, wojsku, biznesie, mieszkalnictwie, małżeństwie i adopcji. Oto niektóre z jego żądań:

  Instytucje religijne muszą udzielać ślubu parom homoseksualnym i wyświęcać homoseksualnych duchownych.
  Programy szkolne będą musiały być zweryfikowane tak, aby homoseksualizm był przedstawiany jako rzecz normalna i do zaakceptowania. Należy zatrudniać homoseksualnych nauczycieli, aby uczyli innych o homoseksualizmie.
  Wszelkie przedsiębiorstwa, niezależnie od ich przekonań moralnych i religijnych, muszą zatrudniać osoby homoseksualne.
  Pary homoseksualne muszą mieć takie same prawa jak małżeństwa.
  Pary homoseksualne muszą mieć prawo do adoptowania dzieci.
  Należy pozwolić homoseksualistom na służbę w wojsku bez żadnych ograniczeń.
  Należy pozwolić na istnienie klubów i organizacji homoseksualnych w każdej szkole, college’u i uczelni, niezależnie od ich przekonań religijnych.
  Większość z tych żądań jest już zaspokojona, jeżeli nie na poziomie ogólnopaństwowym, to na poziomie stanu lub hrabstwa w USA.
  Program, strategia i cele rozprzestrzeniają się po całym świecie.
  Dlaczego ten stosunkowo niewielki ruch osiągnął tak wielki sukces w tak krótkim czasie? Przez wieki homoseksualni mężczyĄni i kobiety doświadczali prześladowania, odrzucenia i dyskryminacji ze strony rodziny, społeczeństwa i religii. Najgłębsze przyczyny homo-seksualizmu w połączeniu z krzywdzącym traktowaniem przez społeczeństwo doprowadziły wiele osób do samobójstwa, uzależnień, a wielu po prostu kłamało w tym względzie, aby ochronić swoje rodziny i utrzymać pracę. Przez wieki byli niewidzialnymi więźniami i kozłami ofiarnymi. Większość osób, łącznie z członkami instytucji społecznych i religijnych, krytykowała osoby homoseksualne, nie dając im cienia nadziei. Osądzano ich jako brudnych i grzesznych, ale nigdy nie zaofiarowano możliwości uzdrowienia. Wielu tak zwanych religijnych ludzi obrzucało osoby homoseksualne wyzwiskami, nazywając je pedałami, zboczeńcami, ciotami… Do już istniejących głębokich zranień dodawano zniewagi.
  Teraz, aby zrekompensować dyskryminację, kościoły i organizacje społeczne i polityczne wychodzą homoseksualistom naprzeciw, akceptując zarówno osoby, jak i ich zachowania. Jest to wylewanie dziecka z kąpielą. Motywacja jest szczera. Jednak akceptując zachowania homoseksualne, w rzeczywistości skazujemy kobiety, mężczyzn i dzieci, których one dotyczą, na życie pełne cierpienia i bólu. Homoseksualizm rodzi się ze zniszczonych relacji i musi zostać uzdrowiony w pełnym miłości i zrozumienia, zapewniającym wychowanie otoczeniu. Musimy przyjąć tych mężczyzn i te kobiety, ale nie ich zachowania. Tego, czego się nauczono, można się oduczyć.

  [Źródło: Richard Cohen „Wyjść na prostą”, Wydawnictwo WAM, Kraków 2002]

  Pzdr.
  Robert Grunholz

 6. krzysztof1942 said

  Fuj !!! Taki temat na Wigilię. Fuj !!!

 7. wi42 said

  Re: ^ 6- Racja
  A oto prezent swiateczny od naszych przyjaciol z ambasady USA – temat na dzien dzisiejszy:
  http://www.buzzfeed.com/andrewkaczynski/us-embassy-in-poland-posts-amazing-christmas-vid
  moze lepszy? ogladajac te zyczenia wigilijne dla Polski mozna tylko sie zastanawiac – czy to jest naprawde czy tylko jakis koszmarny sen? Przepraszam….

 8. AliceMcGee said

  Okazuje się że jest za co lubić Rosję. Brawo. Rozbawiło mnie i jednocześnie przeraziło określenie „rozwijającym się charakterze norm moralnych”. To zdanie powinno się wyprowadzić i rozstrzelać wraz z jego autorem. Normy moralne są ustanowione od dawna i powinny być spiżowe a nie „rozwijające się”.

 9. Zbigniew Козил said

  @7

  A oto prezent swiateczny od naszych przyjaciol z ambasady USA – temat na dzien dzisiejszy […]

  Poszedłem za adresem. To oczywiście jest na youtube. Po filmem napisane/podpisane:

  „Ambasador USA Stephen Mull oraz amerykańscy i polscy pracownicy ambasady Stanów Zjednoczonych w Warszawie życzą Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!”

  Trudnoby o lepsza profanację Świąt jak i amerkańskości.

 10. Fran SA said

  Homoseksualisci jako grupa spoleczna zostali sztucznie wyrezyserowani, podobnie jak rozne grupy ‚greenies’, lezbijek, feministek i innych organizacji ‚walczacych o prawa czlowieka’.
  Strategia jest dosc prosta: chodzi o zupelne rozwalenie harmonii spolecznej i przewrocenia swiata do gory nogami, bo podobno w metnej wodzie najlepiej sie ryby lowi.
  I mimo, ze te wrzeszczace grupy pedalow nie reprezentuja wcale homoseksualistow, tak jak feministki nie reprezentuja kobiet, a syryjscy, czy libijscy rebelianci nie reprezentuja zadnej demokracji – wszystkie te grupy ( lacznie z miniaturowa ale szokujaca grupke Pussy riot czy Femen) sa sztucznymi tworami spolecznymi – nie reprezentuja zadnego spoleczenstwa ani zadnej spolecznosci. Ale zaklocaja nam codzienny spokoj i wprowadzaja zamieszanie w glowach ( zwlaszcza) mlodych ludzi. Ale taki jest ich cel.
  Wiec nawolywanie ONZ ( czy kogokolwiek) do ‚nadawania im rownych praw’ jest czysta bezczelnoscia, ograniczajaca prawa wyboru znakomitej wiekszosci spoleczenstw. Ta propaganada przeciwko naturze ma charakter miedzynarodowy, co samo w sobie jest mocno podejrzane, ze rownoczesnie we wszystkich krajach mamy ‚zwiazki partnerskie’, juz nie mamy zon ani mezow, tylko ‚partnerow’ i nie wolno nam krzywo popatrzec na nagich pedalow tarzajacych sie w parku na murawie w sobotnie sloneczne popoludnie.. Mamy niby ‚rownouprawnienie seksu i plci, ale nich ktos sprobuje powiedziec, ze woli heteroseksualne wspolzycie- od razu staje sie faszysta i nietolerancyjnym i nieoswieconym ciemniakiem.. Jeszcze chwile i beda zamykac.
  Wiec te pedaly wojujace, to nie zadna grupa spoleczna tylko bojowkarze miedzynarodowej agentury do rozwalki swiata.
  I podczas gdy tyle dzieci na swiecie umiera z glodu i ginie od bomb – jak na razie nikt nie stworzyl ‚silnej grupy pod wezwaniem’ reprezentujacej PRAWA dzieci do spokojnego i normalnego dziecinstwa. Tu juz koncepcja ‚rownouprawnienia’ nie siega.
  Dziecko faceta, ktory stracil prace, a bank mu zabral mieszkanie nie ma prawa nawet domagac sie rownouprawnienia z dziecmi Tuska czy Komora. Prawo urodzenia.
  Arystokracja polityczna nie pozwala na zadne uprawnienia do pracy, wynagrodzenia, bezpieczenstwa publicznego. Ba, nawet do tej samej nauki.
  Ale bandy zbojcow miedzynarodowych domagaja sie, zeby pedaly mialy takie same prawa do adopcji jak i normalni ludzie. O dzieci nikt sie nie martwi, bo dzieci nie maja zadnych praw w obecnych przekreconych spoleczenstwach.
  Podobnie parszywy jest status matki – nie tylko Polki. Nie kazda ma prawo do pracy, godziwej placy, albo opieki nad dziecmi, pozostania w domu i zajmowania sie gospodarswem, prawo do wyksztalcenia dzieci w wybranej szkole, ba odbiera sie kobietom prawo do odpoczynku, wakacji, a nawet prawo wyboru zawodu. Natomiast kobiete mozna zgwalcic, porzucic, zwyzywac publicznie i wyrzucic z pracy.
  Przecietny Polak- mezczyzna ma podstawowe klopoty, zwlaszcza gdy chce zalozyc rodzine. Nie ma mowy o bezprocentowych pozyczkach na zagospodarowanie, nie ma prawa do pracy, bo praca stala sie przywilejem, nie ma prawa do wyksztalcenia w dowolnie wybranymm kierunku, bo go przede wszystkim nie stac. A jak juz nawet rodzice pomoga w czasie studiow, to po studiach trzeba jechac za granice i tam sie powoli dorabiac; bo przeciez nawet najlepsza mloda rodzina musi gdzies spac i cos jesc. Polak nie ma wyboru gdy gdy chodzi o charakter pracy. Moze schowac dyplom do kieszeni i szorowac kible. Zeby otworzyc dzialalnosc gospodarcza potrzebne jest sto milionow papierkow i podpisow- zaden Polak nie dostanie zezwolenia na wlasny biznes dopoki … nie ma samochodu. No i zabawa sie zaczyna. Posiadacze aut maja wieksze prawa od tych co nie maja. Gdzie tu jest rownoprawnienie?? Dzieci politykow maja zapewnione miejsca pracy.
  I na codzien mamy gdzies rowne prawa dla polskich dzieci, matek i ojcow. Polak NIE ma prawa wyboru wlasnego rzadu, ktoryby reprezentowal interesy Polaka i jego rodziny.!!!!
  Zdaje sie, ze nikt nie smie o tym nawet pisnac, bo zacznie sie idiotyczna dyskusja o kapitalizmie i wolnym rynku..
  A tymczasem, zdegenerowane ‚elyty’ pedalow, lezbijek, feministek i idiotow od ochrony srodowiska ( ale tylko tam, gdzie bandziory pozwalaja) co to maja i niezle posady i samochody i kupe pieniedzy- lataja po ulicach i wrzeszcza, ze sa przesladowane i domagaja sie rownouprawnienia. Najbardziej mnie bawi ‚rownouprawnienie seksu’. Przeciez do jasnej Anielki nikt nikogo sie nie pyta jak ma chcice- i to nawet chcice na opak.

  Golym i nieuzbrojonym okiem widac, ze sa to sztuczne ruchy i zawieruchy spoleczne dobrze oplacane i szalenie efektywne w burzeniu nastrojow w kraju, ktory jakos dziwnie staje sie niewolnikiem ‚rownouprawnienia’ wybrykow natury i roznych metow spolecznych.

  Inne grupy, ktore chcialyby domagac sie rownych praw do oswiaty, opieki lekarskiej, transportu, czy nawet odzywiania – zwyczajnie nie maja pieniedzy na awantury publiczne, rozglos w radiu, TV i wszystkich mozliwych mediach..
  Zauwazmy, ze takimi homikami ‚opiekuja’ sie multimilionerzy typu Madonna i ‚celebryci’, ktorym sperma mozg zalala.
  A w Polsce zamyka sie szkoly i szpitale dzieciece.

  Niech nam Tusk/Komorowski/Palikot/Miller/Bartoszewski opowiedza o rownych prawach polskich obywateli.

 11. Boryna said

  Może ktoś mi wyjaśni jak mogło dojść do tego ,że ONZ-tem sterują homoseksualiści? Przecież są tam przedstawiciele ok. 200 państw.

 12. wi42 said

  Re: 10 Fran SA
  Dziekuje – pisze Pan(i) bardzo ladnie i nawet na Swieta czyta sie te nie calkiem Swiateczne watki.
  Dziekuje za piekna kolede (wpis #12) w
  https://marucha.wordpress.com/2012/12/24/gdy-niewiasta-boga-zrodzila/#comments
  Wesolych Swiat!

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: